MENÜ

Uydu Frekansı

Uydu Frekansı ile ilgili tüm haberleri, son dakika Uydu Frekansı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Uydu Frekansı haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 58 Uydu Frekansı haberi bulunmuştur.

Uydu Frekansı Haberleri

İşte Mavi Marmara saldırısının iddianamesi

İşte 'Mavi Marmara' saldırısının iddianamesi

Gazze'ye insani yardım taşıyan “Mavi Marmara” gemisine yönelik İsrail askerlerince Akdeniz'in uluslararası sularında düzenlenen saldırıya ilişkin hazırlanan iddianamede, olay tarihinde İsrail Genelkurmay Başkanı ile 3 komutan şüpheli olarak yer alırken, gemideki basın mensuplarının da aralarında bulunduğu 490 kişi mağdur ve müşteki olarak belirtildi.

23.05.2012Gündem
Keçiörengücü - Trabzonspor maçı canlı izle... Canlı yayın linki | ATV uydu frekansı

Keçiörengücü - Trabzonspor maçı canlı izle... Canlı yayın linki | ATV uydu frekansı

Bordo-mavili ekip Trabzonspor, Ziraat Türkiye Kupasında Eflatun-beyazlı ekip Keçiörengücü ile karşı karşıya geliyor. Trabzonspor’un, Ziraat Türkiye Kupası mesaisi başkentte başlıyor. B Grubu’nda mücadele edecek olan bordo-mavililer, Keçiörengücü’nün karşısına çıkacak. (Keçiörengücü - Trabzonspor maçı ne zaman nerede hangi kanalda saat kaçta canlı izle)

4.12.2014Keyif
Maria Sharapova Çağla Büyükakçay tenis maçı hangi kanalda saat kaçta

Maria Sharapova Çağla Büyükakçay tenis maçı hangi kanalda saat kaçta?

Maria Sharapova ile Çağla Büyükakçay'ın karşılaşacağı tenis mücadelesini ekranları başından takip etmek isteyen sporseverler, karşılaşmanın hangi kanalda ve saat kaçta yayınlandığını araştırmaya başladı. Milli raketimiz Çağla Büyükakçay'ın dünyaca ünlü raket Maria Sharapova ile karşılaşacağı mücadeleyi Sinan Erdem Spor Salonu'nda 13 bin tenissever canlı izleme şansını elde edecek. Peki, Maria Sharapova Çağla Büyükakçay tenis maçı hangi kanalda saat kaçta yayınlanacak? İşte, mücadele hakkında bazı bilgiler

26.11.2017Spor Arena
Fenerbahçe TV yayın akışı 3 Haziran - Fenerbahçe TV canlı yayın nasıl izlenir

Fenerbahçe TV yayın akışı 3 Haziran - Fenerbahçe TV canlı yayın nasıl izlenir?

Fenerbahçe TV yayın akışı, 3 Haziran Pazar günü araştırılmaya devam ediliyor. Sarı Lacivertli takıma gönül vermiş yüz binlerce kişinin kongre için ekran başında olacağı Fenerbahçe TV, internet üzerinden ve uydu yayını ile canlı yayınla takip edilecek. Peki, 3 Haziran Pazar gününe ait Fenerbahçe TV canlı yayın akışı içerisinde neler yer alacak? İşte FB TV'nin canlı yayın akışı hakkında detaylı bilgiler

3.06.2018Spor Arena
Türkiye onları dinliyor

Türkiye onları dinliyor

Son on yıldır radyolu günlere döndük. Sayıları arttı, iki bini geçtiği oldu. Aralarında maratonu yarıda bırakanlar var. Yeni yeni açılanlar olduğu gibi. Özellikle yerel yayın yapanlar arasında son derece ilginçleri var. Yolunuz düşer, frekans tutarsa onları dinlemeyi ihmal etmeyin.

12.01.2002Gündem
Fizikçiler büyük yok oluştan 7 adımda kaçış planı hazırladı

Fizikçiler büyük yok oluştan 7 adımda kaçış planı hazırladı!

Evren artık kontrolden çıktı. Sorun yalnızca genişlemesi değil, aynı zamanda genişlemenin kendisinin de hızlanması. Böyle bir genişlemenin tek bir olası sonucu olabilir: sonsuz bir sessizlik ve karanlık, mutlak sıfıra vuran sıcaklık ve yaşamın hiçbir şekilde var olamayacağı şartlar.

18.02.2005Spor
POAŞ’ta araçtan inmeden  benzin alma dönemi başlıyor

POAŞ’ta araçtan inmeden benzin alma dönemi başlıyor

Petrol Ofisi bireysel araç sürücüleri için geliştirdiği ‘AutoExpress Ödeme Sistemi’ ile tüketicilere araçlarından inmeden yakıt almalarını sağlayacak yeni bir hizmet sunuyor. Petrol Ofisi Genel Müdürü Ertuğrul Tuncer, yeni hizmetleriyle ilgili olarak zamandan tasarruf etmeyi ve aracından inmeden hizmet almayı bekleyen tüketici kitlesine hitap etmeyi amaçladıklarını söyledi.

1.03.2005Ekonomi
İsveçten ikinci Roja izin

İsveç'ten ikinci Roj'a izin

Danimarka ile Roj TV krizi devam edeken şimdi de İsveç'te Rızgari yanlısı 'Rojhelat TV' adlı yeni bir kanal test yayınına başladı.

4.01.2006Gündem
İsveçte yeni Kürt TVsi test yayınında

İsveç'te yeni 'Kürt TV'si test yayınında

PKK çizgisindeki Roj TV'nin kapatılması yönündeki girişimler sürerken, İsveç'te Kürtçü politikalarıyla bilinen 'Rojhelat TV' adlı yeni bir kanal test yayınına başladı.

4.01.2006Gündem
AMD ve STMicroelectronics’den güç birliği

AMD ve STMicroelectronics’den güç birliği

AMD ve STMicroelectronics yaptıkları ortak açıklamada, televizyonlara daha sürükleyici dijital eğlence seçenekleri getireceklerini duyurdular. Bu girişimin ilk adımı, ST’nin set üstü alıcılar için geliştirdiği STB710x tek işlemcili çözümlere dayanan, internet bağlantılı bir alıcı tasarımı.

23.01.2006Gündem
Otomobile çip takılacak, Maliye vergi, Emniyet hırsız izleyecek

Otomobile çip takılacak, Maliye vergi, Emniyet hırsız izleyecek

Maliye Bakanlığı, araçlara RFID adı verilen radyo frekansı üzerinden bilgi gönderebilen çip takılması için hazırlıklara başladı. Bu çipler ile Maliye vergi takibi yaparken, Emniyet de çalıntı araçları uydu üzerinden izleyebilecek. Çipler, otoyol ve köprülerde OGS cihazlarının da yerini alacak.

12.03.2007Ekonomi
TürkSattan Genelkurmaya terörle mücadele desteği

TürkSat'tan Genelkurmay'a terörle mücadele desteği

TürkSat Genel Müdürü Osman Dur, Genelkurmay Başkanlığı ile ortak projeler yürüttüklerini belirterek, “Bize, 'Şu bölgenin fotoğrafını gönderin' denildiğinde biz anında fotoğraf çekip gönderebiliyoruz” dedi. Terörle mücadelenin karadan yapılamayacağını dile getiren Dur, terör sorununun hava ve uzay yoluyla çözülebileceğini kaydetti.

12.07.2007Gündem
Frekans değişti böyle oldu

Frekans değişti böyle oldu

TV frekanslarının değiştirilmesi küçükçaplı bir krize yol açtı. Karmaşaya sevinenler ise satıcılar oldu.

31.10.2008Teknoloji
RTÜK yasa tasarısının 1. bölümü kabul edildi

RTÜK yasa tasarısının 1. bölümü kabul edildi

TBMM Genel Kurulu'nda, Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun Tasarısı'nın birinci bölümü kabul edildi.

6.01.2011Gündem
Başbakana ekran kapatma yetkisi

Başbakan'a ekran kapatma yetkisi

TBMM Genel Kurulu'nda, Radyo ve Televizyonların Kuruluş ve Yayın Hizmetleri Hakkında Kanun Tasarısı'nın birinci bölümü kabul edildi.Tasarıyla, Başbakan veya görevlendireceği Bakan’a verilen geçici yayın yasağı getirme yetkisi veren tartışmalı madde de kabul edildi.

7.01.2011Gündem
Nüfusumuzun yüzde 92.3’ü klasik müzik dinlemiyor

Nüfusumuzun yüzde 92.3’ü klasik müzik dinlemiyor

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, araştırmaya göre, nüfusun yüzde 96,2’sinin caz müzik, yüzde 92,3’ünün klasik müzik, yüzde 82,2’sinin ise yabancı rock müzik dinlemediğini söyledi. Müzik dünyasının ünlü isimleri konuyla ilgili yorumlarını hurriyet.com.tr'ye yaptılar.

23.11.2011Kelebek
Karasal sayısal yayıncılığa geçişte önemli adım

Karasal sayısal yayıncılığa geçişte önemli adım

Türkiye'de karasal sayısal yayıncılığa geçişte önemli bir adım sayılan “Anten Teknik Hizmetleri ve Verici Tesis İşletme Anonim Şirketi” kuruldu.

5.07.2012Gündem
UFO Masalları ve Fizik

UFO Masalları ve Fizik

Bazı İnsanlar normal günlük olayların dışında, aklın alamadığı bilimin açıklayamadığı kimi olaylara şahit olduklarını söyleme ve söylediklerine de inanma eğilimi gösterirler.

8.02.2013Teknoloji
Barzani Türkiyeye geldi, IKPDye yakın kanal Türksat uydusunda yayına başladı

Barzani Türkiye'ye geldi, IKPD'ye yakın kanal Türksat uydusunda yayına başladı

Kuzey Irak’ta Bölgesel Kürt Yönetimi lideri Mesut Barzani’nin lideri olduğu Irak Kürdistan Demokrat Partisi’ne (IKDP) yakınlığı ile tanınan Kürtçe ve Arapça yayın yapan Rudaw TV, Türksat uydusu üzerinden yayına başladı.

19.11.2013Dünya
Türksat 4A fırlatıldı

Türksat 4A fırlatıldı

Japon ve Türk mühendislerin ortak üretimi olan Türksat 4A uydusu Kazakistan'daki Baykonur Uzay Üssü'nden saat 23:09'da fırlatıldı.

14.02.2014Dünya
Türksat 4A uzayda

Türksat 4A uzayda

Türksat 4A uydusu dün gece uzaya fırlatıldı.

14.02.2014Dünya
TV kanallarının frekansları değişiyor

TV kanallarının frekansları değişiyor

GEÇEN 14 Şubat’ta fırlatılan ve Türk televizyonların Afrika’nın büyük bölümünde de izlenebilmesini sağlayacak Türksat 4A uydusu, kullanıma hazır hale geldi. Mevcut ve yeni televizyon ve radyo yayınları pazartesi sabaha karşı yeni uyduyla aktarılacak. Birçok kanalın frekansının değişeceği, bu nedenle yayınları izleyebilmek için çanak anten ayarı değiştirilmeden uydu alıcılarında ayarlama yapılması gerektiği açıklandı.

12.07.2014Teknoloji
Ayar yapılmayan televizyonlar karıncalı gösterebilir

Ayar yapılmayan televizyonlar "karıncalı" gösterebilir

Televizyon ve radyo yayınlarında frekans değişikliği yapılacak.

13.07.2014Avrupa
Türksat uydu geçişi için tarih verdi

Türksat uydu geçişi için tarih verdi

Türksat, 4A uydusuna geçiş yapacak olan televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişikliklerinin, 17 Eylül 2014 tarihini 18 Eylül 2014 tarihine bağlayan gece yarısı yapılacağını açıkladı.

10.09.2014Ekonomi
Türksat 4Aya kanal geçişleri yarın

Türksat 4A'ya kanal geçişleri yarın

Türksat 4A haberleşme uydusuna geçiş yapacak televizyon ve radyo yayınlarının frekans değişiklikleri, 17 Eylül'ü 18 Eylül'e bağlayan gece yarısı gerçekleştirilecek.

16.09.2014Ekonomi
Televizyon kanallarının frekansları bu gece değişiyor

Televizyon kanallarının frekansları bu gece değişiyor

GEÇEN 14 Şubat’ta fırlatılan, 15 Temmuz’da tam hizmete girmesi planlanan ancak son anda ertelenen Türksat 4A uydusu, bu gece yarısından sonra devreye girecek.

17.09.2014Avrupa
İşte televizyonların yeni frekansları

İşte televizyonların yeni frekansları

Türksat’ın günler öncesinden duyurduğu geçiş işlemi nihayet gece saatlerinde gerçekleştirildi. Türksat 4A uydusunun tam kapasite devreye alınmasıyla birlikte 42 derece Doğu boylamında yayın yapan TV ve radyo kanallarının frekansları da değişmiş oldu.

18.09.2014Teknoloji
Uzaydaki değişiklik esnafın yüzünü güldürdü

Uzaydaki değişiklik esnafın yüzünü güldürdü

Türksat 4A uydusunun devreye girmesi ile birlikte Kayseri’de birçok kişi, değişen uydu frekanslarının ayarlanması için elektronikçilere akın etti. Bu durumu fırsata çeviren esnaf 10 TL’ye uydu ayarı yapıyor.

18.09.2014Ekonomi
Türksat 4B 30 Haziranda uzayda

Türksat 4B 30 Haziran'da uzayda

Türksat AŞ Genel Müdürü Ensar Gül, Türksat 4B uydusunun 30 Haziran'da uzaya fırlatılacağını belirterek, "Testlerin tamamlanmasının ardından 15 Ağustos'ta devreye alacağımız 4B uydusu, Ka-Band üzerinden internet erişimi için de kullanılacak. Uydu ile hem kapasitemiz artacak hem de uydu internet fiyatları düşecek" dedi.

6.04.2015Teknoloji
Fenerbahçe – Celtic şifresiz TV canlı yayın izle (radyo dinle)

Fenerbahçe – Celtic şifresiz TV canlı yayın izle (radyo dinle)

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi’nde İskoçya temsilcisi Celtic’in karşısına çıkıyor. 22.05’te başlayacak. Karşılaşma Tivibu’dan şifreli olarak yayınlanacak. Ancak şifresiz olarak izlemek için birkaç alternatif seçenek var. Ayrıca maç radyodan da dinlenebilecek. Ayrıntılı bilgileri ve linkleri haberimizde bulabilirisiniz.

1.10.2015Kelebek
Türkiye uzayda da büyüyor

Türkiye uzayda da büyüyor

Uzayda uydu sahibi 30 ülkeden biri olan Türkiye'nin, haberleşme uydularının sayısı Türksat 4B'nin yörüngede teslim alınmasıyla 6'ya yükseldi.

28.01.2016Ekonomi
A2 kanalı frekans bilgileri ve hangi platformlarda kaçıncı kanallarda yayın yaptığı belli oldu

A2 kanalı frekans bilgileri ve hangi platformlarda kaçıncı kanallarda yayın yaptığı belli oldu!

A2 kanalı frekans bilgileri ve yayın yaptığı platformlar birçok vatandaş tarafından oldukça merak uyandırmıştı. Dün resmen gündeme düşen A2 kanalı için vatandaşlar frekans bilgilerini merak ediyorlardı. Ziraat Türkiye Kupası'nda ki bazı maçların A2 kanalında yayınlanacağını öğrenenen sporseverler, kanal bilgilerini hemen araştırmaya başladılar. A2 kanalında bu akşam yayınlanacak olan Galatasaray Elazığspor maçını izlemek isteyen vatandaşlar için A2 kanal frekans bilgileri ve hangi platformlarda kaçıncı kanalda yer aldığını haberimizin içinden öğrenebilirler.

30.11.2016Spor Arena
Türkiyenin uzaydaki filosu genişliyor

Türkiye'nin uzaydaki filosu genişliyor

Uzayda uydu sahibi 30 ülkeden biri olan Türkiye'nin aktif uydu sayısı, askeri istihbarat uydusu GÖKTÜRK-1'in yörüngesine fırlatılmasıyla 6'ya ulaşacak.

5.12.2016Ekonomi
A2 kanalı frekans bilgileri - A2 TV hangi kanalda çıkıyor İşte canlı yayın detayları

A2 kanalı frekans bilgileri - A2 TV hangi kanalda çıkıyor? İşte canlı yayın detayları

A2 kanalı geçtiğimiz haftalarda açıldı ve frekans bilgileri merak ediliyor. Türkiye Kupası'nda maçların canlı yayınlarını da yapacak A2 TV frekans ayarlarını haberimizde bulabilirsiniz. Ayrıca A2 kanalının dijital platformlarda hangi kanalda çıktığını bilmeyenler için de detaylar haberimizde..

15.12.2016Spor Arena
A2 TV frekansı kupa maçları öncesinde dikkat çekiyor İşte, canlı yayın linki

A2 TV frekansı kupa maçları öncesinde dikkat çekiyor! İşte, canlı yayın linki

A2 TV frekans bilgileri, Ziraat Türkiye Kupası maçlarını canlı izlemek isteyen futbol severler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Türkiye'nin prestijli turnuvalarından Ziraat Türkiye Kupası maçları ve bir zamanların ses getiren dizilere yayın akışında yer veren A2 TV, frekans bilgileri ile seyircilerin gündeminde yer alıyor. İşte, A2 TV'nin D-Smart, Digitürk, Teledünya, Türkcell TV ve Tivibu'da kaçıncı kanalda olduğuna dair detaylar

18.01.2017Spor Arena

Yazar Sonuçları

Bir İbo, iki İbo bana bir bade Yıldız

Herkesin ‘zevkine’ saygı duyarım. Her türlü zevkine... Yeme, içme, giyme, okuma, izleme, dinleme...

15.12.2005

Tatil köyü Türkleri

Orta Asya’dan gelen Türkler gibi bir şey bu. Tatil köyüne giden Türkler.

20.07.2008

Dağ fare doğurdu

BODRUM’dan Tuğrul Saltukoğlu anlatıyor: Bana göre yabancı bayraklı yatlara Türk bayrağı çektirme girişimi tam bir fos çıkmıştır. Zira yapılan yeni düzenlemeyle sadece ve sadece mevcut Türk bayraklı teknelerin ödedikleri MTV indirilmiştir. Mevcut yabancı bayraklı teknelere hiçbir fayda sağlanmadığından bunlar yine karasularımızda gezinen teknelerin % 80’ini teşkil etmeye devam edeceklerdir.

11.05.2009

VAY HALİMİZE

Gökhan Türkmen’in Temmuz ayının ortasında yayınladığı yeni single çalışması ‘Vay Halimize’ bizi bu yazıda bir araya getirdi.

26.08.2016