MENÜ

Trt 1

Trt 1 ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Trt 1 haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.029 Trt 1 haberi bulunmuştur.

TRT 1

Türkiye Radyo ve Televizyonu 1. kanalı (TRT 1), Türkiye'nin ülke çapında yayın yapan ilk ulusal televizyon kanalıdır. Ana binası Ankara'dadır. Kanalın ilk logosu düz yazıyla tasarlanmış TRT logosudur. Türkiye'de açılan ikinci televizyon kanalıdır, birincisi İTÜ TV'dir. Fakat, kanal 1970 yılında TRT'ye devredilmiştir. TRT, Türkiye'deki en eski ulusal televizyon kanalıdır. İlk genel müdürü 29 Nisan 1964'te Adnan Öztrak'tır.

İlk yayınını Nuran Devres spikerliğinde Ankara'da gerçekleştirilmiştir. Şubat 1968 tarihinde ilk televizyon oyunu "Şair Evlenmesi" canlı olarak yayınlandı. 1976 yılında ilk renkli yayın gerçekleştirildi. 1982 yılında kısmen olsada 1984 yılında tamamen renkli yayına geçildi. Dünya çapında hizmet vermektedir. 

Trt 1 Haberleri

Ünlüler soruyor

Ünlüler soruyor

TRT 1’in sosyal oyun programı “Soru Küpü”, yarın akşam saat 22.00’de dördüncü bölümüyle ekrana gelecek.

17.05.2020Keyif
Çağatay Ulusoy ekrana dönüyor

Çağatay Ulusoy ekrana dönüyor

Çağatay Ulusoy, TRT’de yayınlanacak yeni bir Osmanlı dizisiyle ekrana dönüyor.

15.05.2020Televizyon
Sorular ünlülerden

Sorular ünlülerden

TRT1 ekranlarında yayınlanan Soru Küpü’nün yarınki yeni bölümünde ünlü oyuncular Zafer Algöz ve Ekin Türkmen konuk olacak.

3.05.2020Televizyon
Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında

Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında?

Ekranlara gelen televizyon programı ile internette merak edilen isimler arasında yer alan Öykü Gürman'ın, kişisel bilgileri merak ediliyor. Peki Öykü Gürman kimdir, kaç yaşında?

1.05.2020Televizyon
Kuşlarla Yolculuk dizisi ramazan ayında TRT 1de ekrana gelecek

"Kuşlarla Yolculuk" dizisi ramazan ayında TRT 1'de ekrana gelecek

Feridüddin Attar'ın "Mantıku't Tayr" eserinden hazırlanan "Kuşlarla Yolculuk", ramazan ayı boyunca her gün TRT 1'de yayımlanacak.

21.04.2020Keyif
Ya İstiklal Ya Ölümde meclis açılıyor

Ya İstiklal Ya Ölüm'de meclis açılıyor

TRT 1’de yayınlanan “Ya İstiklal Ya Ölüm” dizisi yarın akşam saat 20.00’de final bölümüyle ekranlara veda edecek.

19.04.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Son bölümde neler yaşandı

Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı?

Payitaht Abdülhamid 10 Nisan Cuma akşamı 116. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. İlgi gören dizinin bu haftaki son bölümünde, Abdülhamid'in Kanuni Esasiye’yi ilan edip etmeyeceği ekran başındakileri heyecanlandırdı. Dizinin son bölümü sonrası gözler Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Payitaht Abdülhamid 117. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde neler yaşandı? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı hakkında ayrıntılı bilgiler.

10.04.2020Kelebek
Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiyeyi ilan edecek mi

Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Abdülhamid Kanuni Esasiye'yi ilan edecek mi?

Her cuma ekranlara gelen tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 10 Nisan Cuma akşamı seyirci karşısına çıkacak olan bölümüne ilişkin yayınlanan fragmanında, Hechler'ın oynadığı oyunla Abdülhamid’e Kanuni Esasiye’yi ilan etmesi için baskı yapması dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. İşte, Payitaht Abdülhamid 116. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

9.04.2020Televizyon
TRT 23 Nisan’ı bu yıl farklı kutlayacak

TRT 23 Nisan’ı bu yıl farklı kutlayacak

23 Nisan Şenliği yayınlarını bu yıla özel farklı bir formatta hazırlayan TRT, hem geçmiş yılların en güzel bölümlerini hem de çocukların Türkiye'nin her köşesinden göndereceği videoları ekrana getirecek.

9.04.2020Eğitim
Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı Benim Adım Melek 28. bölümde neler oldu

Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Benim Adım Melek 28. bölümde neler oldu?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek, 8 Nisan tarihli 28. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı. Başrollerini Nehir Erdoğan, Kutsi ve Kaan Çakır ve Şerif Sezer gibi oyuncuların paylaştığı Benim Adım Melek'in bu haftaki son bölümünde,Melek ve Halil’in geçmişin sırlarını aralaması ve Melek'e yıllar sonra gelen itiraf damga vurdu. Heyecanlı bölümün ardından izleyenlerin gözü, yeni bölüm fragmanına çevrildi. Peki, Benim Adım Melek yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, dizinin yeni bölüm fragmanıyla ilgili bilgiler

8.04.2020Televizyon
Berat Kandilinde dualar evlerden yükseldi

Berat Kandili'nde dualar evlerden yükseldi

Diyanet İşleri Başkanlığının Kovid-19 salgını tedbirleri kapsamında camilerde toplu ibadet ve faaliyetlere ara vermesi nedeniyle Berat Kandili evlerde okunan dualarla idrak edildi.

7.04.2020Gündem
Diyanet İşleri Başkanı Erbaştan Berat Kandili mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş'tan Berat Kandili mesajı

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, yeni tip koronavirüs salgınına ilişkin, "Yetkili mercilerin açıkladığı bütün tedbirlere uyalım. Tez zamanda bu sıkıntıdan kurtulmak için beraberce ümit, azim ve kararlılıkla mücadele etmeye devam edelim." ifadelerini kullandı.

7.04.2020Gündem
Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Biyolojik silah payitahtta salgını başlatacak mı

Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı yayınlandı - Biyolojik silah payitahtta salgını başlatacak mı?

Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin 3 Nisan Cuma akşamı yayınlanacak olan 115. bölümüne ilişkin ekranlara gelen fragmanında, Blavatsky'in payitahtta biyolojik silahı devreye sokup salgın hastalığı başlatma çabası dikkat çekti. Abdülhamid'in ise bu hafta Kanunu Esasiyi yürürlüğe koyup koyamayacağı ise merak dolu anlara neden oldu. İşte, Payitaht Abdülhamid 115. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların kısa özeti.

2.04.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid 114. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Her hafta cuma akşamları yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in bu hafta seyirci karşısına çıkacak olan 114. bölüm fragmanında Blavatsky'ın Osmanlı’ya salgın bir hastalık yaymak üzere geliştirdiği biyolojik silahı harekete geçirmek istemesi şaşırtıcı gelişmeleri ekranlara yansıttı. Peki, Payitaht Abdülhamid 114. bölümde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid yeni bölüm fragmanı.

26.03.2020Televizyon
Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman Şampiyon bu akşam neden yok

Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon bu akşam neden yok?

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Şampiyon dizisinin yeni bölümünü bekleyenler, pazar akşamı dizinin eski bölümüyle karşılaştı. Heyecanla Şampiyon'un 25. bölümünde yaşanacakları izlemek isteyen diziseverler, Şampiyon'un yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağını ve dizinin bu akşam neden ekranlara gelmediğini sorguluyor. Peki, Şampiyon dizisi yeni bölüm ne zaman? Şampiyon bu akşam neden yok?

22.03.2020Televizyon
Milli Mücadelenin Ateşi bir kez daha yanacak “Ya istiklal ya ölüm”

Milli Mücadelenin Ateşi bir kez daha yanacak! “Ya istiklal ya ölüm”

TRT 1’in merakla beklenen yeni dizisi “Ya İstiklal Ya Ölüm” ilk bölümüyle bu akşam izleyici karşısına çıkıyor.

16.03.2020Televizyon
Benim Adım Melekin 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Defne trafik kazası geçiriyor

Benim Adım Melek'in 23. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Defne trafik kazası geçiriyor

Benim Adım Melek'in ekranlara gelen son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanlı bölüm sonrası yayınlanan Benim Adım Melek 23. bölüm fragmanında Defne'nin trafik kazası geçirmesi önümüzdeki hafta çarpıcı gelişmelerin yaşanacağının ipuçlarını verdi. Peki, Benim Adım Melek yeni bölümde başka neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in 23. yeni bölüm fragmanı ve son bölümün özeti.

26.02.2020Televizyon
Milli Mücadele’nin ilk tanıtımı yayınlandı

Milli Mücadele’nin ilk tanıtımı yayınlandı

TRT 1’in merakla beklenen yeni dizisi “Ya İstiklal Ya Ölüm”ün ilk tanıtımı yayınlandı.

26.02.2020Magazin
Çetin Tekindor,  Abdülkadir Geylani’yi canlandıracak

Çetin Tekindor, Abdülkadir Geylani’yi canlandıracak

Yakında TRT 1’de izleyicisi ile buluşacak olan Hay Sultan, Abdülkadir Geylani’nin hayatını anlatacak.

24.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 109.bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde bu hafta neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 109.bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde bu hafta neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı izleyici karşısına çıktı. Başrollerini Bülent İnal, Özlem Conker, Hakan Boyav, Selen Öztürk gibi oyuncuların paylaştığı Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında, Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı kurtulması ve Zalman'ın son oyununu oynaması damga vurdu. Peki, Payitaht Abdülhamid dizisinde bu hafta başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 109. yeni bölüm fragmanı ve bu hafta yaşanacakların özeti.

20.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülkadir aklanacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 108. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülkadir aklanacak mı?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in 108. bölüm fragmanında Abdülhamid'in demiryolu güzergahını belirlemek için planlar kurması heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 108. bölüm fragmanı ve yeni bölümün özeti.

13.02.2020Televizyon
Sultan Abdülhamid ne zaman ve kaç yaşında öldü İşte Abdülhamid Han’ın hayatı

Sultan Abdülhamid ne zaman ve kaç yaşında öldü? İşte Abdülhamid Han’ın hayatı

Sultan Abdülhamid Han’ın hayatının son 13 yılını anlatan Payitaht Abdülhamid dizisiyle beraber, Abdülhamid kimdir ve ne zaman öldü soruları izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Özellikle sevilen dizinin son bölümünde yaşanan gelişmeler sonrası Osmanlı İmparatorluğu’nun 34. padişahı olan Abdülhamid Han’ın hayatına yönelik detaylı bilgiler merak konusu oldu. İşte, tahtta olduğu dönemde bir çok proje gerçekleştiren Sultan Abdülhamid'in tarihi bilgiler çerçevesinde hayatı.

7.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Abdülhamid Zalmanı yakalayacak mı

Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Abdülhamid Zalman'ı yakalayacak mı?

Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Payitaht Abdülhamid'in ekranlara gelen fragmanında Halil Halid‘ler Tatar’ı kurtarmaya çalışırken hain bir tuzağa doğru çekilmesi bu hafta heyecanlı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, yeni bölümde başka neler olacak? Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı ölecek mi? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 107. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

6.02.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı

Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in yayınlanan fragmanında Abdülhamid'in Almanları tekrar masaya oturtmak ve İngilizleri işin içine çekmek için yapacağı hamle heyecanlandırıcı gelişmeler arasında yer aldı. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 106. bölüm fragmanı.

30.01.2020Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 18. bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 18. bölümde neler olacak?

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Hastalığı ile uğraşan Melek'in velayet davasında çocuklarıyla ilgili vereceği karar bu haftaya damga vuracak. Melek’i affedemeyen Seyitali'nin, torunlarının uğruna nasıl bir anlaşmaya imza atacağı ise merak konusu olacak. Peki, Benim Adım Melek'te bu hafta neler olacak? İşte, Benim Adım Melek'in 18. bölüm fragmanı ve özeti.

28.01.2020Televizyon
Tutunamayanlar neden yok Tutunamayanlar hangi gün yayınlanıyor

Tutunamayanlar neden yok? Tutunamayanlar hangi gün yayınlanıyor?

Tutunamayanlar'ın yeni bölümü ne zaman sorusu, TRT1 ekranlarını açan izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Sevilen dizinin yayın akışında yer alamaması dolayısıyla Tutunamayanlar dizisinin neden olmadığı izleyenlerin kafasında soru işaretleri oluşturdu. Tutunayamayanlar'ın araştırması sürerken dizisinin yapımcısı konuyla ilgili açıklama yaptı. Peki, Tutunamayanlar hangi gün yayınlanıyor? Tutunamayanlar neden yok? İşte, diziyle ilgili yapımcıdan gelen o açıklama.

28.01.2020Televizyon
Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı 105. bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 105. bölümde neler olacak?

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in 105. bölüm fragmanı yayınlandı. Taihidi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in bu haftaki bölümünde Ferdinand'ın Halil Halid hakkındaki şüpheleri artacak. Abdülkadir’in saraydan gitmesi ise izleyenleri meraklandıracak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ve kısa özeti.

23.01.2020Televizyon
Tutunamayanlar oyuncuları kimler ve hangi isimler dizide rol alıyor Tutunamayanlar nerede çekiliyor

Tutunamayanlar oyuncuları kimler ve hangi isimler dizide rol alıyor? Tutunamayanlar nerede çekiliyor?

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Tutunamayanlar, bu hafta yeni bölümü ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. TRT1'de yeni bölümü ile yayınlanan dizinin oyuncu kadrosu ve konusu sosyal medyada ilgi toplamaya devam ediyor. Özellikle İstanbul'un sahil kesiminde çekimi yapılan Tutunamayanlar, çekildiği mekanla sık sık gündeme geliyor. İstanbul'un sahil kesimindeki mahallesini ekran başındakilere yansıtan Tutunamayanlar oyuncu kadrosu ve konusu ile bu hafta da merak konusu oldu. Peki, Tutunamayanlar oyuncuları kimler ve hangi isimler dizide rol alıyor? Tutunamayanlar nerede çekiliyor? İşte, detaylar.

21.01.2020Televizyon
Oscar ekranında neler var

Oscar ekranında neler var?

Oscar adayları açıklandı, 9 Şubat’ı 10 Şubat’a bağlayan gecenin ortasında da dağıtılacak. Ödül töreni yine Digiturk’ten izlenebilecek. Peki o zamana kadar eksikleri tamamlamak için neler yapılabilir?

Payitaht Abdülhamidin yeni bölüm fragmanı yayınlandı İşte 104. bölümde yaşanacaklar

Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte 104. bölümde yaşanacaklar

TRT1'de yayınlanan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Bülent İnal'ın başrolünde yer aldığı dizinin bu haftaki bölümünde Sabahattin ve Zülüflü, Zalman’ı kurtarmak için plan yapacak. Zalman’ın müptelalığından kurtulan Selim Paşa zihninin açılmasıyla kim olduğunu hatırlayacak. İşte Payitaht Abdülhamid'in 104. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar.

16.01.2020Televizyon
Tutunamayanların son bölümünde İrem mahalleye geldi Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Tutunamayanlar'ın son bölümünde İrem mahalleye geldi! Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Tutunamayanlar dizisi bu hafta 2. bölümü ile diziseverlerle buluştu. Tutunamayanların yayınlanan son bölümünde İrem'in mahalleye gelmesiyle Tarık'ın kafasında soru işaretleri oluştu. Dizinin bu haftaki bölümünün ardından yeni bölümde yaşanacaklar şimdiden merak konusu oldu. Peki, Tutunamayanlar 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Tutunamayanlar'ın yeni bölümünde neler olacak?

14.01.2020Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde Funda planlarını devreye sokuyor! Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları

TRT1'de çarşamba akşamları yayınlanan Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi. Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölümünde çocuklarından ayrı kalan Melek’in izleyeceği yol merak konusu olacak. Ömer ve Defne aşkı engellere boyun eğmeden devam ederken, Funda yeni planlarını devreye sokacak. İşte, Benim Adım Melek 15. bölüm fragmanları ve kısa özeti.

7.01.2020Televizyon
Tutunamayanlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var İşte Tutunamayanların dikkat çeken oyuncuları

Tutunamayanlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Tutunamayanlar'ın dikkat çeken oyuncuları

Tutunamayanlar oyuncuları kimler? sorusu diziseverler tarafından yanıtı araştırılan konulardan oldu. Salı akşamı yayın hayatına başlayan Tutunamayanlar renkli konusuyla beraber izleyenler tarafından beğeni topladı. TRT1'de yayınlanan dizide hayatı boyunca hiç çalışmamış ve çalışmaya da niyeti olmayan Tarık'ın gittiği iş görüşmesinde aşık olası ile başlayan olanlar ele alınıyor. Peki, Tutunamayanlar dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Tutunamayanlar'ın dikkat çeken oyuncuları

7.01.2020Televizyon
Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor Tutunamayanlar senaristi kimdir konusu ne

Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor? Tutunamayanlar senaristi kimdir konusu ne?

Tutunamayanlar dizisi nerede çekiliyor, Tutunamayanlar konusu ne soruları, dizinin ilk bölümü itibariyle pek çok kişinin araştırdığı konu olmaya başladı. İlgi çeken konusuyla dikkatleri üzerine toplayan dizinin senaristi de merak edilen bir diğer konusu oldu. Tutunamayanlar'ın senaristi ve nerede çekildiği hakkında bilgi edinmek isteyen seyirciler, ilk bölüm itibariyle internet üzerinden sorularına cevap aramaya başladı. Peki, Tutunamayanlar nerede çekiliyor? Tutunamayanlar senaristi kimdir konusu ne?

7.01.2020Televizyon
Vuslat dizisi bu akşam neden yok Vuslat yeni bölüm ne zaman

Vuslat dizisi bu akşam neden yok? Vuslat yeni bölüm ne zaman?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün Vuslat dizisinin bu pazartesi ekranlarda yer almaması Vuslat sevenlerini meraklandırdı. Dizinin yayın akışında olmamasından dolayı dizinin akıbetiyle ilgili kafa karışıklığı yaşayan bir yandan da Vuslat'ın yeni bölüm tarihini araştırıyor. Peki, Vuslat dizisi bu akşam neden yok? Vuslat yeni bölüm ne zaman? İşte, o konu ile ilgili ayrıntılı bilgiler.

6.01.2020Televizyon
İlk fragman yayınlandı: TRT1’in yeni dizisi Tutunamayanlar ne zaman başlayacak Oyuncu kadrosunda kimler var

İlk fragman yayınlandı: TRT1’in yeni dizisi Tutunamayanlar ne zaman başlayacak? Oyuncu kadrosunda kimler var?

TRT 1’nin yeni absürd komedi dizisi Tutunamayanlar’ın ilk fragmanı yayınlandı. Oğuz Atay’ın ünlü romanının ismini taşıyan Tutunamayan dizisinin başrolleri arasında son dönemin parlayan oyuncularından Doğu Demirkol'un yanı sıra usta oyuncu Zafer Algöz var. Peki, TRT1’in yeni dizisi Tutunamayanlar ne zaman başlayacak, oyuncu kadrosunda başka kimler var?

3.01.2020Televizyon
TRT’den absürt komedi Tutunamayanlar...

TRT’den absürt komedi! Tutunamayanlar...

TRT 1, “7 Numara” ve “Leyla ile Mecnun”un ardından yeni bir absürt komedi dizisi hazırladı. “Tutunamayanlar”, 7 Ocak’ta başlayacak.

30.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 102. bölüm fragmanı yayınlandı Tahsin Paşa ölecek mi

Payitaht Abdülhamid'in 102. bölüm fragmanı yayınlandı! Tahsin Paşa ölecek mi?

TRT1 ekranlarında yayınlanan tarihi dönem dizisi Payitaht Abdülhamid'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde Tahsin Paşa’nın hastalığı nüksedecek ve yatağa düşecek. Abdülhamid ise durumu kötüleşen Tahsin Paşa için doktor getirtecek. Peki, Tahsin Paşa ölecek mi? Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 102. bölüm fragmanı.

26.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölümünde neler olacak Benim Adım Melek 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

Benim Adım Melek'in yeni bölümünde neler olacak? Benim Adım Melek 14. bölüm 2. fragmanı yayınlandı

TRT1 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu hafta yayınlanacak olan bölümünde Hafız’ın ölümü herkesi derinden sarsarken bıraktığı vasiyet iki ailenin yeniden gerilmesine neden olacak. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler yaşanacak? İşte, Benim Adım Melek 14. bölüm 2. fragmanı ve yeni bölümün özeti.

24.12.2019Televizyon
Dünya şampiyonu kick boksçumuz Mücahit Kulak ringe çıkıyor

Dünya şampiyonu kick boksçumuz Mücahit Kulak ringe çıkıyor

Dünya Şampiyonu kick boksçumuz Mücahit Kulak 28 Mart 2020'de İstanbul'da ringe çıkacak.

24.12.2019Diğer
Vuslatın 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Vuslat'ın 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Başrollerinde Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Mehmet Özgür, Pelin Uluksar gibi isimlerin de yer aldığı Vuslat'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vuslat'ın bu haftaki 33. bölümünde Aziz, Feride’yle aralarına giren, geçmişlerinin izlerini taşıyan sır perdesini kaldırmak için Tahsin’e meydan okuyacak. Peki, Vuslat'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Vuslat 33. bölüm 2. fragmanı.

22.12.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 100. bölüm fragmanı yayınlandı Zalman Sabahattin’le işbirliği yapıyor

Payitaht Abdülhamid'in 100. bölüm fragmanı yayınlandı! Zalman Sabahattin’le işbirliği yapıyor

Cuma akşamları ekranlara gelen Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Merakla yeni bölümü beklenen dizide bu hafta Zalman, boşluğundan yararlanıp kafasına göre hareket eden Sabahattin’le hesaplaşmaya kalkar. Ama Zülüflü hakkında anlattıklarını duyunca iş değişir. Sabahattin’le işbirliği yapar. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid 100. bölüm fragmanı.

12.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Benim Adım Melek'in 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Nedir Erdoğan ve Kutsi'nin başrollerini paylaştığı Benim Adım Melek, bu hafta 12. bölümü ile izleyenlerin karşısına çıktı. Benim Adım Melek'in son bölümünde Seyitali, öfkesine yenilip senelerin düzenini kökünden sarsmayı göze aldı. Heyecanlı bölüm sonrası Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Benim Adım Melek'in 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.12.2019Televizyon
Vuslatın yeni bölüm fragmanı yayınlandı Kerem Bülentin tuzağına düşüyor

Vuslat'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kerem Bülent'in tuzağına düşüyor

İkinci sezonu ile heyecanına devam eden Vuslat, pazartesi akşamı yeni bölümü ile diziseverlerin karşısına çıkacak. Vuslat'ın merakla beklenen 32. bölüm fragmanına Aziz ve Feride aşkının yeni bir dönemece girmesi damga vurdu. Ancak Feride’ye asıl darbeyi vuran, kardeşi Fırat’ın Nehir’le iş birliği yaptığını öğrenmesi olacak. Peki, Vuslat'ın yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Vuslat'ın 32. bölüm fragmanı ve yeni bölümün kısa özeti.

8.12.2019Televizyon
Benim Adım Melekin yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halilin peşinde

Benim Adım Melek'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı... Alpay Melek ve Halil'in peşinde!

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Benim Adım Melek'in merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Benim Adım Melek'in 11. bölümünde, karakolda yan yana gördüğü Melek ve Halil’i kafasına takan Alpay, onların peşlerinden gidecek. Melek olup biten için Halil’den özür dilerken Alpay aralarına bomba gibi düşecek. Peki, Benim Adım Melek'in yeni bölümünde başka neler olacak? İşte, Benim Melek 11. bölüm fragmanı.

3.12.2019Televizyon
Selen Soyder Can Yaman kavgası yeniden gündemde - Neden kavga etmişlerdi

Selen Soyder Can Yaman kavgası yeniden gündemde - Neden kavga etmişlerdi?

Can Yaman, verdiği röportajda söylediği sözlerle gündem oldu. ‘Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım’ diyen Can Yaman'a davalık olduğu eski partneri Selen Soyder'den cevap gecikmedi. Peki, bir dönem aynı dizide rol alan Selen Soyder ve Can Yaman neden kavga etmişti?

2.12.2019Magazin
Benim Adım Melekin 10. bölüm fragmanları yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, bu hafta 10. bölümü ile sevenlerinin karşısın çıkacak. Benim Adım Melek'in yeni bölümünde, Küçük Seyitali’nin bulunmasıyla Karadağ konağında yaşanan neşeye karşılık Şirhan’larda Melek ve Halil gerginliği had safhaya ulaşacak. İşte, merakla beklenen Benim Adım Melek'in 10. bölüm fragmanları ve yeni bölümün kısa özeti.

26.11.2019Televizyon
Benim Adım Melekin son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı

Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT1 ekranlarında yayınlanan Benim Adım Melek, 20 Kasım Çarşamba akşamı 9. bölümü ile sevenlerinin karşısına çıktı.. Yayın hayatına bu sezon başlayan ve her hafta ilgi gören Benim Adım Melek'te bu hafta, Karadağ konağında Ömer’in sözleri şaşkınlık yarattı. Dizinin heyecanlı sahneleri sonrası haftaya yayınlanacak olan yeni bölüm fragmanı şimdiden merak konusu oldu. Peki, Benim Adım Melek'in son bölümü sonrası 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

19.11.2019Televizyon
Payitaht Abdülhamidin 96. bölüm fragmanı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Cuma akşamları TRT1 ekranlarında sevenlerinin karşısına çıkan Payitaht Abdülhamid'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Sevilen dizinin bu haftaki bölümünde, Abdülhamid de karşısındaki düşmanın kim olduğunu öğrenmek için Zülüflü ile birlikte bir tertip yapacak. Peki, Payitaht Abdülhamid'in yeni bölümünde neler olacak? İşte, Payitaht Abdülhamid'in 96. bölüm fragmanı ve yeni bölüme dair ipuçları.

14.11.2019Televizyon