MENÜ

Tcdd Personel Alımı

Tcdd Personel Alımı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tcdd Personel Alımı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21 Tcdd Personel Alımı haberi bulunmuştur.

Tcdd Personel Alımı Haberleri

Kondüktör nedir Kondüktör ne iş yapar

Kondüktör nedir? Kondüktör ne iş yapar?

KPSS-2019/1 Tercih Kılavuzu, ÖSYM'nin internet sitesinde yayımlandı. Kılavuzda TCDD'ye 'Kondüktör' alımı yapılacağı da yazıyor. Bu gelişme ile birlikte, Kondüktörün ne demek olduğu ve ne iş yaptığı merak konusu oldu. Peki, kondüktör nedir? Kondüktör ne iş yapar?

9.07.2019Gündem
TCDD işçi alımı başvurusu için son gün Başvuru şartları nelerdir

TCDD işçi alımı başvurusu için son gün! Başvuru şartları nelerdir?

TCDD işçi alımı için son güne girildi. 25 Nisan Perşembe günü İŞKUR aracılığıyla kura çekim işlemi gerçekleştirilecek olan işçi alımı için başvurular 15 Nisan mesai bitimine kadar tamamlanabilecek. Peki, TCDD işçi alımı başvurusu için başvuru şartları neler olacak? İşte, birçok ilde gerçekleştirilecek olan TCDD işçi alımı sürecine dair bazı bilgiler

15.04.2019Gündem
TCDD işçi alımı başvurusu nasıl yapılır Hangi şartlar aranıyor

TCDD işçi alımı başvurusu nasıl yapılır? Hangi şartlar aranıyor?

TCDD işçi alımı için başvuru sürecini 9 Nisan Salı günü erişime açtı. İŞKUR aracılığıyla gerçekleştirilebilecek olan TCDD işçi alımı başvurusu, 15 Nisan tarihine kadar devam edecek. Peki, TCDD işçi alımı başvurusu için detaylar neler olacak? İşte, 36 yaşından gün almamış adayların başvurabileceği ilana dair bazı detaylar

9.04.2019Gündem
TCDDye 356 işçi alınacak Başvuru şartları neler

TCDD'ye 356 işçi alınacak! Başvuru şartları neler?

TCDD tarafından 86 tren teşkil işçisi, 42 demir yolu yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demir yolu hattı bakım onarımcısı ve 40 liman vinç operatörü istihdam edilecek. Söz konusu alımlara başvuru için kurum tarafından belirlenen şartları taşımak gerekiyor. Peki, TCDD işçi alımı başvuru şartları neler?

7.04.2019Gündem
İŞKUR TCDDye 356 personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır

İŞKUR TCDD'ye 356 personel alımı yapacak | İŞKUR başvurusu nasıl yapılır?

İŞKUR iş ilanları ile beraber milyonlarca vatandaş istihdam edilerek iş sahibi olmaya devam ediyor. İŞKUR'un Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları'na (TCDD) toplam 356 personel alımı yapılacak. Peki, İŞKUR personel başvurusu nasıl yapılır? İşte İŞKUR ilanları ile ilgili merak edilenler...

4.04.2019Gündem
TCDD personel alımı yapacak Başvurular ne zaman başlayacak

TCDD personel alımı yapacak! Başvurular ne zaman başlayacak?

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü iş yerlerine belirsiz süreli iş sözleşmesiyle; 86 tren teşkil işçisi, 42 demiryolu yol yapım, bakım ve onarım makinesi operatörü, 188 demiryolu hattı bakım onarımcısı, 40 liman vinç operatörü olmak üzere toplam 356 işçi alınacak. İşgücü talepleri, 9-15 Nisan arasında İŞKUR'da yayımlanacak. Peki, TCDD personel alımı başvurru şartları neler?

1.03.2019Gündem
TCDD personel alımında son günler Başvurular ne zaman bitecek

TCDD personel alımında son günler! Başvurular ne zaman bitecek?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesine yapılacak 353 personel alımında, başvuru sürecinin sonuna gelindi. Tren Makinisti, Tren Teşkil İşçisi, Lokomotif Tamircisi, Motor Tamirciliği ve Kaynakçı gibi branşlara yapılacak alımların için başvuruların ne zaman biteceği merak konusu oldu. Peki, TCDD personel alımı başvuruları ne zaman bitecek?

24.01.2019Gündem
TCDD 353 personel alımı yapacak | Başvuru şartları ve tarih belli oldu mu

TCDD 353 personel alımı yapacak | Başvuru şartları ve tarih belli oldu mu?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğü, İŞKUR üzerinden alınacak başvurularla 353 personel istihdamı yapacağını açıkladı. Tren Makinisti, Tren Teşkil İşçisi, Lokomotif Tamircisi, Motor Tamirciliği ve Kaynakçı gibi farklı branşlara yapılacak alımlar için başvuru şartları ve tarih belli oldu. Peki, TCDD personel alımı ne zaman?

25.12.2018Gündem
TCDDye 73 personel alımı yapılacak... İşte Devlet Demir Yolları personel alımı ilanı

TCDD'ye 73 personel alımı yapılacak... İşte Devlet Demir Yolları personel alımı ilanı

TCDD ( Devlet Demir Yolları) bünyesinde yeni personelleri istihdam edeceğini duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'nın resmi sitesinden duyurduğu ilana göre, tren makinisti sanat kolunda 73 personel alımı yapılacak. İşte, TCDD personel alımı ilanında yer alan detaylar

9.08.2018Gündem
Ulaştırma Bakanlığı ve TCDD personel alacak

Ulaştırma Bakanlığı ve TCDD personel alacak

3 Ulaştırma ve haberleşme uzman yardımcısı, 2 denizcilik uzman yardımcısı ve TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü'ne de 5 müfettiş yardımcısı alımı yapılacak.

30.10.2017Ekonomi
Ulaştırmaya ve TCDDye personel alınacak

Ulaştırmaya ve TCDD'ye personel alınacak

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı merkez teşkilatında görevlendirilmek üzere 3 ulaştırma ve haberleşme uzman yardımcısı, 2 denizcilik uzman yardımcısı ve Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşletmesi Genel Müdürlüğüne 5 müfettiş yardımcısı alınacak.

30.10.2017Ekonomi
Mezun olmadan çözüm ürettiler

Mezun olmadan çözüm ürettiler

YAŞAR Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü son sınıf öğrencileri, mezuniyet projeleri kapsamında şirket ve kurumların gerçek hayatta karşılaştıkları sorunların çözümü için pek çoğu hayata geçecek projelere imza attı. Üniversite ve sanayi işbirliğine örnek olacak projeler TÜBİTAK’tan da destek almayı başardı.

15.07.2015Ege
Memurların Hükümetten istekleri

Memurların Hükümet'ten istekleri

Toplugörüşmelere katılan sendikalar, hükümete hizmet kollarıyla ilgili taleplerini içeren kabarık bir liste sunacak. Toplugörüşmelerin bugün yapılacak ikinci turunda, yetkili sendikalar hizmet kollarındaki taleplerini gündeme getirecekler. Önceki yıllarda yerine getirilmeyen taleplerinin gerçekleştirilmesini isteyecek sendikalar, değişen koşullara uygun olarak listelerine yeni talepler de aldılar.

20.08.2007Gündem
Kamuda tasarrufun 1001 yolu

Kamuda tasarrufun 1001 yolu

Kamuda israfın önlenmesine yönelik çalışmalar arasında "elektrik, su bakımıyla sağlanan tasarruftan kırtasiye gider azaltımına, yemek hizmetinin dışarıdan alınmasından, lojman, bina satışlarına, çeşitli özelleştirme yöntemlerinden sponsor firma arayışına" kadar uzanan bir dizi "tasarruf" yer alıyor.

11.10.2005Ekonomi
Demiryollarında 12.500 kişi işten çıkarılacak

Demiryollarında 12.500 kişi işten çıkarılacak

TCDD’nin yeniden yapılandırılmasına yönelik olarak Dünya Bankası finansmanıyla CANAC Inc. ve IBM Türkiye’ye hazırlattırılan raporda, 5 yıl içinde TCDD’de çalışan 12 bin 500 kişinin işten ayrılması isteniyor.

31.03.2005Ekonomi
YDK: KİTlere özerk çalışma imkanı tanınmalı

YDK: KİT'lere özerk çalışma imkanı tanınmalı

Başbakanlık Yüksek Denetleme Kurulu (YDK), KİT'lerin tamamen ekonomik gerekçelere ve çağdaş iletmecilik tekniklerine göre müdahaleden uzak ve özerk bir tarzda çalışmasına imkan tanınması gerektiğini bildirdi.

30.07.2001Ekonomi

Yazar Sonuçları

Ya yalan ya bilgisiz

İŞİM gereği sık sık bulunduğum Ankara’da, 13 Nisan 2010 tarihinde bir trafik suçu işlediğime dair 263774 sıra nolu ‘idari para cezası’ tutanağı işyerimde elime tutuşturuldu.

8.05.2010