MENÜ

Masterchef Türkiye Eleme Adayları

Masterchef Türkiye Eleme Adayları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masterchef Türkiye Eleme Adayları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15 Masterchef Türkiye Eleme Adayları haberi bulunmuştur.

Masterchef Türkiye Eleme Adayları Haberleri

MasterChef Türkiyede kim elendi Final haftası için geri sayım başladı

MasterChef Türkiye'de kim elendi? Final haftası için geri sayım başladı!

MasterChef Türkiye'de bu hafta nefes kesen dakikalar yaşanmaya devam etti. Final haftasına çok az bir zaman kala son sınavlarını veren yarışmacılar bu hafta zorlu dakikalar yaşadılar. Croquembouche adlı tatlıyı yapmak için takım halinde çalışan yarışmacılar adeta ter döktü. Hakan ve Kerem mavi takımda yer alırken Burcu ve Uğur'da kırmızı takımda yer aldı. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim.

11.12.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte hayallerine veda eden o isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden o isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi sorusunun yanıtı oynanan eleme oyununun ardından izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Haftanın ilk oyununda mavi takım güzel yemekler çıkartarak, kırmızı takımı yenmeye başarmıştı ve haftanın ilk eleme adayı Mehmet olmuştu. Oynanan ikinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım kırmızı takım oldu ve mavi takımdan Eslem ve Burcu eleme adayı oldu. Burcu, Mehmet ve Eslem arasında bir kişi MasterChef'e veda eden isim oldu. İşte hayallerine veda eden o isim.

27.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiyenin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı Yeni bölümde neler olacak

MasterChef Türkiye'nin yeni bölüm tanıtımı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

MasterChef Türkiye'de heyecan fırtınası 26 Kasım Pazartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek. İlgiyle izlenen yarışma programı 25. bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Yeni bölüme kısa bir süre kala, MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde neler olacağına dair ipuçları veren yeni bölüm tanıtımı da izleyicilerle paylaşıldı. İşte, MasterChef Türkiye 25. yeni bölüm tanıtım fragmanı...

25.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'de heyecan fırtınası bu akşamda devam etti ve iki takım yarışmacıları elenmemek adına müthiş bir mücadele ortaya koydu. Haftanın ilk oyununu kazanan mavi takım bu akşam ikinci oyunu da kazanarak eleme potasına girmekten kurtuldu. Kırmızı takım yarışmacıları ise elenmemek adına yarıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim

21.11.2018Televizyon
MasterChef Türkiye’de dün kim elendi Eleme adayları kimlerdi

MasterChef Türkiye’de dün kim elendi? Eleme adayları kimlerdi?

MasterChef Türkiye’nin eleme adayları bu hafta kırmızı takım arasından seçildi. Tuğçe, Kerem ve Burcu eleme adayı seçildi. Eleme etabında hünerlerini sergileyen yarışmacılardan bir tanesinin tabağı en az beğenilen oldu ve MasterChef olma hayallerine veda etti. Peki, MasterChef Türkiye’de kim elendi

31.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi İşte MasterCheften elenen isim

MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi? İşte MasterChef'ten elenen isim

Pazartesi- salı günleri yayınlanan MasterChef Türkiye dün akşam bir eleme bölümünü daha geride bıraktı. MasterChef Türkiye'de bu hafta itibariyle eleme kuralında değişikliğe gidildi. Yeni kural gereği eleme potasına 4 değil, 3 eleme adayı girdi. Peki, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim elendi? Son bölümde neler yaşandı?

30.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor

MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanında Murat kovuluyor!

MasterChef Türkiye yayınlanan 17. bölüm fragmanıyla izleyicilerine yine heyecan dolu dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Sevilen yemek yarışmasının yeni bölümünde Murat ve Uğur'un tartışmasının ardından Mehmet ve Hazer Şef'ten sert bir tepki geliyor. İşte, MasterChef Türkiye 17. bölüm fragmanı.

27.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiye’nin son bölümünde kim elendi İşte elenen isim

Masterchef Türkiye’nin son bölümünde kim elendi? İşte elenen isim

Masterchef Türkiye’nin dün akşam yayınlanan bölümünde eleme heyecanı yaşandı. 4 eleme adayı, MasterChef Türkiye'ye devam edebilmek için eleme yarışında şeflerin belirlediği yemeği hazırladı. Peki, Masterchef Türkiye’nin son bölümünde elenen isim kim oldu?

24.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim

MasterChef Türkiye'nin bu hafta yayınlanan ilk bölümünde heyecan dolu dakikalar yer almaya devam etti. Sevilen yemek yarışması programında bu hafta iki takım yarışmacıları da Karadeniz yemekleri pişirebilmek adına kıyasıya yarıştılar. Yayınlanan ikinci günde ise tersanede kaptanlara ve çalışanlara birbirinden lezzetleri yemekler sunan yarışmacılar elenmemek adına kazanmaya çalıştı. Peki, MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte hayallerine veda eden isim.

23.10.2018Televizyon
MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef 15. bölüm fragmanında heyecan iyice artıyor

MasterChef Türkiye yarışması yayınlanan 15. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam edecek. Heyecan dolu yarışma programı MasterChef'te bu hafta yarışmacılar çiğ börek yaparak en iyi tabağı ortaya koymaya çalışacak. İşte, MasterChef Türkiye yeni bölüm fragmanı.

21.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyenin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi 16 Ekim özeti

MasterChef Türkiye'nin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi? 16 Ekim özeti

MasterChef Türkiye dün akşam eleme bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kazaların yaşandığı seslerin zaman zaman yükseldiği MasterChef Türkiye'nin 16 Ekim tarihli 14. bölümünde dört kişi eleme potasına kaldı. Bu isimlerden biri jürinin ortak kararıyla yarışmaya ve hayallerine veda etti. Peki, MasterChef Türkiye'nin dün yayınlanan son bölümünde kim elendi? 16 Ekim özeti

17.10.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede kim elendi İşte MasterChefte bu hafta elenen isim

MasterChef Türkiye'de kim elendi? İşte MasterChef'te bu hafta elenen isim

MasterChef Türkiye’nin 9 Ekim tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Seslerin zaman zaman yükseldiği ve yarış sırasında kazaların yaşandığı MasterChef Türkiye son bölümünde 4 eleme adayından biri yarışmaya veda etti. Peki, MasterChef Türkiye son bölümde kim elendi?

10.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiyede kim elenecek Eleme adayları belli oldu

Masterchef Türkiye'de kim elenecek? Eleme adayları belli oldu!

Masterchef Türkiye'de eleme heyecanı ve dokunulmazlık heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Dün ve bugün yayınlanan bölümleriyle MasterChef'te heyecan dolu anlar yer aldı. Takım oyunlarının ardından iki kez kaybeden mavi takım yarışmacılarından elenme adayları belli oldu. Peki, Masterchef Türkiye'de kim elenecek?

9.10.2018Televizyon
Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi

Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

Masterchef Türkiye bir eleme bölümünü daha geride bıraktı. Cuma, cumartesi ve pazar olmak üzere haftanın üç günün yayınlanan Masterchef Türkiye'nin 8. bölümünde önce 3. ve 4. eleme adayları belirlendi, ardından potaya düşen isimler karşı karşıya geldi. Peki, Masterchef Türkiye son bölümde kim elendi?

23.09.2018Televizyon
MasterChef Türkiyede dün kim elendi İşte elenen yarışmacı

MasterChef Türkiye'de dün kim elendi? İşte elenen yarışmacı

Dünyanın en zorlu yemek yarışması MasterChef, dün akşam 4. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Somer Sivrioğlu, Hazer Amani ve Mehmet Yalçınkaya jüri koltuğunda oturduğu MasterChef Türkiye'nin 9 Eylül tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Peki, MasterChef Türkiye'den bu hafta kim elendi?

9.09.2018Televizyon