MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 576 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

MHP’lilerle omuz omuza

MHP’lilerle omuz omuza

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara belediye başkan adayı Mehmet Özhaseki, Ankara ilçeleri adaylarının açıklandığı toplantıda şunları söyledi:

2.01.2019Gündem
Mansur Yavaş’la ilk temas

Mansur Yavaş’la ilk temas

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, Mansur Yavaş’la ilgili “İYİ Parti Ankara adaylığını tercih etmesini çok isterim” sözlerinin ardından ilk resmi temas bugün gerçekleştirilecek.

12.11.2018Gündem
Ankara’daki kule için yapılan referandumun sonucu belli oldu

Ankara’daki kule için yapılan referandumun sonucu belli oldu

Ankara Keçiören’de 2003’te temeli atılan ve 144’üncü metrede inşaatı yarım kalan Cumhuriyet Kulesi için cumartesi günü yapılan halk oylaması ve anketin sonucu belli oldu. Vatandaşların yüzde 76’sı kulenin yıkılmayıp yapılmasını istedi.

27.11.2017Gündem
Dev yapboz

Dev yapboz

Keçiören’de, “Türkiye’nin en yüksek kulesi” olması hedefiyle 2003’te temeli atılan Cumhuriyet Kulesi’nin kaderi belli oldu. Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ‘imara aykırılık’ ve ‘mania hattı’ engeline takıldığı için 6 yıldır atıl bekleyen kulenin imar planı değişikliğini reddetti. İnşaatına 27 milyon lira harcanan 144 metrelik kule yıkılacak.

10.04.2015Gündem
Aldatmanın ayak izleri

Aldatmanın ayak izleri

Kasetler havada uçuşuyor, aldatma haberleri gündemden düşmüyor. Ama aldatanları ele veren artık yakadaki ruj, arabada unutulan toka ya da cekete sinen parfüm kokusu değil. Şimdi cep telefonları, MSN mesajları karıştırılıyor. İspiyoncularınız hesap ekstreleriniz ve otel kayıtlarınız. Yanınızda gizli aşkınızla hızlı mı araba sürdünüz? Trafik cezası evinize fotoğraflı olarak servis ediliyor. En kötüsü, saatten kaleme kadar sınır tanımayan gizli kameralar ve dinleyiciler ilişkinizi internette kamuya açabiliyor

27.05.2011Kelebek
Altınok ve bürokratları hakkında dava

Altınok ve bürokratları hakkında dava

Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, Başkan Yardımcısı Ali Çekiç ile Park ve Bahçeler Şube Müdür Vekili İbrahim Terzioğlu'na, belediyeye ait park, bahçe, şelale ve bazı hizmet binalarında kaçak su kullanarak, “görevlerini kötüye kullandıkları” iddiasıyla dava açıldı.

2.07.2009Gündem
Altınok: Aday olsaydım yeniden seçilirdim

Altınok: Aday olsaydım yeniden seçilirdim

Eski Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Mevki ve makamlar zamanı geldiğinde bırakılmak içindir. Aday olsaydım yeniden seçilirdim” dedi.

1.04.2009Gündem
Bazı bakanların aleyhime bilgiler yayması etkiledi

Bazı bakanların aleyhime bilgiler yayması etkiledi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yüzde 16’lık oy kaybını parti içi muhalefete bağlayarak, "Bazı bakanların benim aleyhimde bazı bilgileri kamuoyu ile paylaşmaları mutlak manada beni etkiledi" dedi.

31.03.2009Gündem
İnceleniyor

İnceleniyor

İçişleri Bakanlığı, AKP’nin aday yapmaktan son anda vazgeçtiği Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok dönemi işlemlerinin incelenmesi için iki Mülkiye Başmüfettişi görevlendirdi.

26.03.2009Gündem

Yazar Sonuçları

AKP yeni isim çıkaramıyor

TÜRKİYE adım adım yerel seçimlere hazırlanırken, iktidar partisi AKP’de de adaylar netleşmeye başladı.

28.11.2013

Teleferiğe toplu binmek

TELEFERİĞE ilk kez Uludağ’da binmiştim.

12.12.2011

Yeni bir ucubeye doğru

BÜYÜKŞEHİR Belediyesi ile Çankaya Belediyesi’nin 15 yılı aşkın süredir devam eden siyasi çekişmeleri artık rutine bindi.

25.07.2011

Ağlayan değil cesareti olan

FETHULLAH Gülen’e yakınlığı ile bilinen Pasifica Institute’nin Los Angeles’ta düzenlediği Anadolu Kültür ve Yemek Festivali’nden daha dün döndüm.

12.05.2010