MENÜ

kalbimdeki deniz

kalbimdeki deniz ile ilgili tüm haberleri ve son dakika kalbimdeki deniz haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 81 kalbimdeki deniz haberi bulunmuştur.

kalbimdeki deniz Haberleri

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 53. Bölüm 1. Tanıtım

17.1.2018Ekran
Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanında Raşel gözünü kararttı

Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanında Raşel gözünü kararttı

Kalbimdeki Deniz 53. bölüm fragmanı son bölümün ardından merak konusu oldu. Mirat'ın vurulduğuna dair söylemlerin ortaya çıkmasıyla birlikte, yeni bölüm merakla beklenmeye başlandı. Kalbimdeki Deniz son bölümünün ardından gelişen olaylar, dizinin yeni bölüm fragmanını merak ettirdi. Peki, Kalbimdeki Deniz 53. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte, detaylı bilgiler

14.1.2018Televizyon
Kalbimdeki Deniz 52. bölüm fragmanında Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik artıyor

Kalbimdeki Deniz 52. bölüm fragmanında Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik artıyor

Kalbimdeki Deniz dizisi yayınlanan 52. bölüm fragmanıyla izleyicilerine soluksuz izlenen dakikalar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğenisini kazanan dizi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Alihan ve Deniz arasındaki gerginlik Ozan’ın velayet davası nedeniyle artacak, mahkemenin verdiği kararsa ipleri kopma noktasına getirecektir. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

12.1.2018Televizyon
Kalbimdeki Deniz bu akşam neden yok Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak

Kalbimdeki Deniz bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Kalbimdeki Deniz dizisinin 52. bölümü bu akşam neden yok sorusu birçok dizisever tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Geçtiğimiz hafta yeni bölüm fragmanı yayınlanan Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Peki, Kalbimdeki Deniz bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

6.1.2018Televizyon

Bugün hangi diziler var? (Kanal D, Star, ATV, Fox TV yayın akışı)

Yayın akışında bugün hangi diziler var sorusu seyircilerin merak ettiği konular arasında yer alıyor. Yeni yıl nedeniyle bazı dizilerin yer almayacak olması, vatandaşların dikkatini çekerken, gözler diziler ve programların yer aldığı yayın akışına çevrildi. Peki, Bugün hangi diziler yer alacak? İşte, vatandaşların merakla araştırdığı Kanal D, ATV, Star ve Fox TV yayın akışı hakkında detaylı bilgiler

2.1.2018Televizyon
Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı Miratın çaresiz bekleyişi

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Mirat'ın çaresiz bekleyişi

Kalbimdeki Deniz 51. yeni bölüm fragmanında kafası karışık olan Mirat, Deniz'in gidişini kabul edememektedir. Deniz'in Alihan'a gidiyor olması onun için en kötü senaryolardan birisi olacaktır. Kalbimdeki Deniz son bölümünde yaşanan olayların ardından yayımlanan yeni bölüm fragmanında, ortalık giderek karışacaktır. İşte, merakla beklenen Kalbimdeki Deniz 51. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

23.12.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 50. Bölüm 1. Tanıtımı

16.12.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz 48. bölüm fragmanında Ozanın yaşadığı travma herkesi derinden sarsıyor

Kalbimdeki Deniz 48. bölüm fragmanında Ozan'ın yaşadığı travma herkesi derinden sarsıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 48. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan seviyesi yüksek anlar yaşatacak. Ekranların sevilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yeni bölümünde Ozan’ın yaşadığı travma herkesi derinden sarsarken, olup bitenden habersiz Alihan ise velayet davası için tanık arayışına düşer. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

8.12.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 48. Bölüm 1. Tanıtım

5.12.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz dizisi yayınlanan son bölümüyle şoke eden anlar yaşattı! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Raşel’in Mirat’ı kurtarmak için düşünmeksizin aldığı hayati risk, Mirat ve Yosef kadar Deniz’i ve Ece’yi de etkiledi ve  bakıma ihtiyacı olduğundan, mecburen eve getirdiler. Son bölümün bitmesinin ardından diziseverler yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladılar. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

2.12.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 47. Bölüm 1. Tanıtımı

29.11.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz son bölüm ile inanılmaz olayları ekrana getirdi Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz son bölüm ile inanılmaz olayları ekrana getirdi! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz son bölümü ile izleyicilere heyecan dolu bir akşam yaşattı. Son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı, izleyicilerin merak ettiği konu oldu. Deniz davaya karşı eve dön çağrısını reddettiği Alihan’ı, Mirat’a borcunu ödemesi için tehdit eder. Peki Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanında neler yaşanacaktır? İşte, merakla araştırılan yeni bölüm fragmanı hakkında bazı bilgiler

25.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 46. Bölüm 1. Tanıtımı

22.11.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz 45. bölüm fragmanında Şirzat kaçamıyor

Kalbimdeki Deniz 45. bölüm fragmanında Şirzat kaçamıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 45. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu anlar yaşatacak. Ekranların herkes tarafından beğeniyle takip edilen dramatik dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Şirzat’ın Hülya’nın evine baskın yapacağından son anda haberdar olan Mirat ve Yosef, acı bir sonuca engel olamasalar da, Şirzat’ın kaçmasına engel olurlar. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

17.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz yeni bölümde Salmana şok

Kalbimdeki Deniz yeni bölümde Salman'a şok

Şirzat’ın Hülya’nın evine baskın yapacağından son anda haberdar olan Mirat ve Yosef, acı bir sonuca engel olamasalar da, Şirzat’ın kaçmasına engel olurlar. Polislerle girdiği çatışmada Şirzat’ın öldürüldüğünü öğrenen Salman’ı, cenazeyi teslim almaya geldiğinde hiç ummadığı bir sürpriz beklemektedir. İşte Kalbimdeki Deniz 45. bölümde yaşanacaklar

15.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Deniz’in yaktırdığı kafeteryada olduğunu ve onu Mirat’ın kurtardığını öğrenen Alihan, suçluluk ve kıskançlık duygularıyla kavruldu. Son bölümün bitmesiyle yeni bölüm fragmanı merak edildi. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

11.11.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 42. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 42. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz dizisinin 42. Bölüm 1. tanıtımı yayında.

21.10.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz son bölümde neler yaşandı Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz son bölümde neler yaşandı? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşattı. Ekranların soluksuz olarak takip edilen dizi Kalbimdeki Deniz'in son bölümünde Mirat’ın Deniz’i kurtarabilmek için evini satılığa çıkarması herkesi şaşırttı. Son bölümün bitmesiyle beraber yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

14.10.2017Televizyon

Kutsi korkuttu!

Şu sıralar 'Kalbimdeki Deniz' dizisinde rol alan Kutsi çekimler sırasında talihsiz bir olay yaşadı.

10.10.2017Magazin
Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir Verdiği kilolarla şaşırttı... İşte son hali….

Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir? Verdiği kilolarla şaşırttı... İşte son hali….

Kalbimdeki Deniz'in Fikriye'si Yeşim Ceren Bozoğlu, verdiği kilolarla dikkatleri üzerine çekti. 100 kilodan 60’a düşerek sevenlerini şaşırtan Yeşim Ceren Bozoğlu’nun özel hayatı merak konusu oldu. Peki Yeşim Ceren Bozoğlu kimdir, kaç yaşında?

7.10.2017Magazin
Kalbimdeki Deniz 39. bölüm fragmanında Mirat kolları sıvıyor

Kalbimdeki Deniz 39. bölüm fragmanında Mirat kolları sıvıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 39. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatacak. Ekranların sevilen ve izlenen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Deniz ve Alihan içerde olmanın şokunu yaşarlarken, Mirat sevdiği kadını kurtarmak için kolları sıvar. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

6.10.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 39. bölüm fragmanında Deniz tutuklanıyor

Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 39. bölüm fragmanında Deniz tutuklanıyor!

Kalbimdeki Deniz son bölümü ile etkileyici sahneleri izleyicilerle buluşturdu. Son bölümde yaşanan olayların ardından yeni bölüm fragmanında neler yaşanacağını merak eden vatandaşlar, Kalbimdeki Deniz 39. yeni bölüm fragmanı için araştırmalarını gerçekleştirdi. İşte, Deniz'in tutuklanarak cezaevine gönderildiği Kalbimdeki Deniz 39. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

1.10.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 39. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 39. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 39. Bölüm 1. Tanıtımı yayınlandı.

30.9.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm 1.Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 38.Bölüm 1.Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 38. Bölüm 1. Tanıtımı yayında.

23.9.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz yayınlanan son bölümüyle izleyicilerine oldukça heyecan seviyesi yüksek dakikalar yaşattı. Dizinin yayınlanan son bölümünde Mirat’a saldırarak herkesten tepki alan Alihan, Deniz’i tamamen kaybetmemek için taktik değiştirdi ve özür dahi diledi. Son bölümün bitmesinin ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

23.9.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz 37. yeni bölüm fragmanı son bölüm sonrasında araştırılmaya başlandı. Deniz ve Mirat arasındaki ilişkinin zor günlere doğru ilerlemesi, güçlü bağların artmasına vesile olacaktır. Kalbimdeki Deniz son bölüm sonrası 37. yeni bölüm fragmanında intikam ve ihanet zinciri bambaşka bir hal alacaktır. İşte, diziyi yakından takip edenlerin merak ettiği Kalbimdeki Deniz 37. yeni bölüm fragmanı ve detayları

17.9.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz yeni sezon fragmanları yayınlandı

Kalbimdeki Deniz yeni sezon fragmanları yayınlandı

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni sezon fragmanları yayınlandı. Ekranların herkes tarafından soluksuz olarak takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni sezonuyla cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Alihan'ın ani gelişi ve boşanma kararının kesinleşmediğinin ortaya çıkması, bütün dengeleri alt üst eder. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni sezon fragmanları.

8.9.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz yeni sezon tanıtım fragmanı

Kalbimdeki Deniz yeni sezon tanıtım fragmanı

Kalbimdeki Deniz yeni sezon tanıtım fragmanı yayında.

14.8.2017Ekran
Ünlü oyuncunun mutlu günü

Ünlü oyuncunun mutlu günü

Kalbimdeki Deniz dizisinde rol alan Zeynep Aydemir, işadamı Tarık Şarlıgil ile Sait Halim Paşa Yalısı’nda düzenlenen düğünle evlendi.

13.8.2017Magazin
Yemekte buluştular

Yemekte buluştular

Kalbimdeki Deniz dizisinin ekibi, ikinci sezon öncesinde yemekte bir araya geldi.

7.8.2017Magazin
Feyza ile her şey yolunda

Feyza ile her şey yolunda

Türk pop müziğinin sevilen isimlerinden Kutsi, 4 yıl aradan sonra yepyeni bir albümle müzikseverlerle buluşuyor. “Mavi” adlı albümdeki 8 parçada imzası da bulunan Kutsi ile müziğini, onunla başa baş yürüttüğü oyunculuğu ve tabii ki Feyza Çıpa ile ilişkisini konuştuk.

26.7.2017Magazin
Kalbimdeki Deniz 34. bölüm sezon finali fragmanında kötü sürpriz

Kalbimdeki Deniz 34. bölüm sezon finali fragmanında kötü sürpriz

Kalbim Deniz 34. bölüm bölümüyle sezona ara vermeye hazırlanıyor. Ekran macerasına bu yıl başlayan dizinin sezon finalinde artık Deniz ve Miray arasındaki ilişkiyi öğrenen Ece, ikilinin ilişkisine engel olmak için hareke geçiyor. Mirat'ın evlenme teklifini kabul eden Deniz, Alihan'ın beklenmedik ziyaretiyle büyük bir şaşkınlık yaşıyor. Peki, Alihan, Deniz ve Alihan yüzleşmesinde neler yaşanacak? İşte Kalbimdeki Deniz 34. bölüm fragmanı ve sezon finaline ilişkin detaylar!

16.6.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 33. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 33. Bölüm 1. Tanıtım

Kalbimdeki Deniz 33. Bölüm 1. Tanıtım

8.6.2017Ekran

Kalbimdeki Deniz 32. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 32. Bölüm 1. Tanıtımı

27.5.2017Ekran
Yeşim Ceren Bozoğlu 40 kiloyu nasıl verdi

Yeşim Ceren Bozoğlu 40 kiloyu nasıl verdi?

Yıllardır fazla kilolarından kurtulma mücadelesi veren Yeşim Ceren Bozoğlu, sonunda muradına erdi. Mide ameliyatı olduğunu açıklayan ünlü oyuncu, toplamda 40 kilo vererek bambaşka birine dönüştü.

25.5.2017Magazin
Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm 1. Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 31. Bölüm 1. Tanıtımı

21.5.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz bu hafta yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu hafta ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerine yine nefes kesen dakikalar yaşatmayı başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu hafta yayınlanan son bölümünde Deniz'in, Figen'in vücudundaki morluklardan bahsetmesiyle Ece işkillendi ve Figen'den gerçekleri öğrendi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

20.5.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 30.Bölüm 2.Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 30.Bölüm 2.Tanıtımı

Kalbimdeki Deniz 30.Bölüm 2.Tanıtımı

19.5.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz 29. bölüm fragmanında Turgut kızını evlendirme konusunda kararlı

Kalbimdeki Deniz 29. bölüm fragmanında Turgut kızını evlendirme konusunda kararlı

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 29. bölüm fragmanıyla izleyicilerine heyecan dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerden tam not alan Kalbimdeki Deniz dizisi yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Figen'in intihar girişimi herkesi etkiler ama Turgut kızını evlendirme konusunda kararlıdır. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

12.5.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz fragmanı yayınlandı

Kalbimdeki Deniz fragmanı yayınlandı

Kalbimdeki Deniz fragmanı yayınlandı

6.5.2017Ekran
Kalbimdeki Deniz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı

Kalbimdeki Deniz dizisi bu akşam yayınlanan son bölümüyle nefes kesti! Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kalbimdeki Deniz dizisi bu akşam ekranlara gelen son bölümüyle izleyicilerin yine nefeslerini kesmeyi başardı. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren gerek konusu gerekse oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi Kalbimdeki Deniz'de heyecan doruktaydı. Dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünde Raşel’den öğrendiği gerçekler Mirat’ı alt üst edip, Deniz’e bunları anlatmadan önce kafasını toparlamaya çalışırken; Deniz Raşel’in sırrını Artun’dan öğrendi. Son bölümün bitmesinin hemen ardından yeni bölüm fragmanı merak edilmeye başlandı. Peki, Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

6.5.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 28. bölüm fragmanında Figen şok yaşıyor

Kalbimdeki Deniz 28. bölüm fragmanında Figen şok yaşıyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 28. bölüm fragmanıyla izleyicilerine aksiyon dolu dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranların herkes tarafından büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Figen yaşadığı şokla içine kapanıp, ailesine bir şey anlatamazken, Ferhat Turgut’u etkileyerek derhal nikah kıyılmasına ikna eder. İşte, Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı.

5.5.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 28. bölüm fragmanında Deniz ve Mirat arasındaki gerilim devam ediyor

Kalbimdeki Deniz 28. bölüm fragmanında Deniz ve Mirat arasındaki gerilim devam ediyor

Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanında aralarında çıkan gerilimin hat safhaya ulaşması, Mirat ve Deniz arasındaki sıkıntıları daha da büyük boyutlara taşıyacaktır. Birçok sıkıntıyla yüzleşmek zorunda kalan Deniz ve Mirat, Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanında, başlarındaki sıkıntıları atmak yerine yenileriyle yüzleşmek zorunda kalacaktır. İşte, Kalbimdeki Deniz 28. yeni bölüm fragmanı ve detaylı bilgiler

30.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 26. bölüm fragmanında İbrahim ve Mirat altüst oluyor

Kalbimdeki Deniz 26. bölüm fragmanında İbrahim ve Mirat altüst oluyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 26. bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Ekranların herkes tarafından soluksuz takip edilen dizisi Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Peki, yeni bölümde neler yaşanacak? İşte, Kalbimdeki Deniz 26. bölüm fragmanıyla sizlerle.

21.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 25. yeni fragmanında büyük buluşma

Kalbimdeki Deniz 25. yeni fragmanında büyük buluşma

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz hafta nefes kesen bir sahneyle final yaparak takipçilerini ekrana kilitleyen Kalbimdeki Deniz’in 25. bölümünde Mehmet ve Cemile sürpriz bir karar verirken; Mirat ve Deniz yakınlaşması Ece’nin tepkisine neden oluyor. Kalbimdeki Deniz 25. bölüm fragmanı ve yeni bölüm özeti detayda!

14.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı yayınlandı: Mirat yaşıyor mu

Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı yayınlandı: Mirat yaşıyor mu?

Kalbimdeki Deniz dizisinin yeni bölümü için nefesler tutuldu. Cumartesi günleri izleyicileriyle buluşan Kalbimdeki Deniz 24. bölümünde en çok merak edilen konu korkunç bir plan sonrasında trafik kazası geçiren Mirat'ın durumu! Peki, son bölümde direksiyon hakimiyetini kaybeden Mirat, yaşıyor mu? İşte, Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı!

8.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Mirat ölecek mi

Kalbimdeki Deniz 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı: Mirat ölecek mi?

Kalbimdeki Deniz yeni bölüm fragmanı izleyicileriyle kısa sürede buluştu. Fragmandaki sahneler, geçtiğimiz haftadan bu yana sorulan 'Diyar ölecek mi?' sorusuna yanıt niteliğindeydi. Kalbimdeki Deniz 24. bölümünde Diyar, Hülya’nın gerçek yüzünü ve Deniz’e yaptıklarını öğreniyor. Mustafa, Ece’den aldığı cesaretle annesinin karşısına çıkıyor. Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar detayda!

5.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı yayında: Mirat öldü mü

Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı yayında: Mirat öldü mü?

Kalbimdeki Deniz dizisi dün akşam nefes kesen bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Son bölümüne finaline Mirat’ın yaptığı kaza damga vurdu. Mirat’ın akıbetini merak eden izleyiciler, Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanıyla ilk tüyoları aldı. Peki, yeni bölümde neler olacak? Korkunç bir planla hayatı tehlikeye giren Mirat, yaşıyor mu? İşte, Kalbimdeki Deniz 24. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar!

2.4.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanında Deniz şoka uğruyor

Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanında Deniz şoka uğruyor

Kalbimdeki Deniz yayınlanan 22. bölüm fragmanıyla izleyicilerine şoke eden dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor. Ekranlarda yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerinden tam not alan Kalbimdeki Deniz yeni bölümüyle cumartesi akşamı ekranlarda olacak. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Deniz emniyetten gelen Alihan’ın Kıbrıs’ta tutuklandığı haberiyle şok olur. Diyar ve Mehmet’le konuşarak, Mirat’la beraber Kıbrıs’a giderler. İşte, Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanı.

24.3.2017Televizyon
Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölüm fragmanında yüzleşme zamanı

Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölüm fragmanında yüzleşme zamanı!

Kalbimdeki Deniz 22. yeni bölüm fragmanında inanılmaz dakikalar izleyicilerle buluşuyor. Alihan'ın tutuklanmasının ardından Deniz'in şehirden ayrılması şart olmuştur. Bebeğini kaybetmesini Alihan ile olan sıkıntılı döneme bağlayan kederli kadın, Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanında sıkıntılarına bir bir çözüm buluyor. Peki, merakla beklenen Kalbimdeki Deniz 22. bölüm fragmanında yüzleşmelerin sonu nereye varacak? İşte, detaylı bilgiler

18.3.2017Televizyon