MENÜ

Jandarma Uzman Erbaş

Jandarma Uzman Erbaş ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Jandarma Uzman Erbaş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 493 Jandarma Uzman Erbaş haberi bulunmuştur.

Jandarma Uzman Erbaş Haberleri

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır Başvuru şartları neler

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

Milli Savunma Bakanlığı tarafından başlayan uzman çavuş alımı için başvurular yapılmaya başlandı. 25 Eylül tarihinde başlayan MSB uzman çavuş başvurularının nasıl yapılacağını merak eden adaylar detayları araştırmayı sürdürmeye devam ediyor. Peki, MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Başvuru şartları neler?

3.10.2018Gündem
TSK uzman çavuş alımı ile Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri kadrolarını güçlendiriyor

TSK uzman çavuş alımı ile Kara Deniz ve Hava Kuvvetleri kadrolarını güçlendiriyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) TSK bünyesine Uzman çavuş alımı ile kadrosunu güçlendirmeye hazırlanıyor. Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman çavuş alımı için ilan yayımlayan MSB, adayların başvurularını E-Devlet üzerinden yapabileceğini duyurdu. Her üç kuvvet komutanlığı için de gerçekleştirilebilecek başvurularda, adaylar branşlar için üçer tercihte bulunabilecek. İşte, uzman çavuş alımı hakkında bazı bilgiler

28.09.2018Gündem
MSBden sözleşmeli er istihdamı | Sözleşmeli er başvuru şartları neler

MSB'den sözleşmeli er istihdamı | Sözleşmeli er başvuru şartları neler?

MSB'nin kuvvet komutanlıkları için yapacağı sözleşmeli er alımına yönelik heyecanla beklenen süreç başladı. Söz konusu ilana başvuru yapmak isteyen vatandaşlar, "https://personeltemin.msb.gov.tr" internet adresinden e-devlet girişi ile 26 Kasım'a kadar başvurularını tamamlayabilir. Peki, sözleşmeli er alımı başvuru şartları neler?

28.09.2018Gündem
MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır Uzman çavuş başvuru şartları nelerdir

MSB uzman çavuş başvurusu nasıl yapılır? Uzman çavuş başvuru şartları nelerdir?

Milli Savunma Bakanlığı, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda istihdam etmek üzere uzman çavuş alım ilanını yayımladı. 25 Eylül tarihinde başlayan başvurular, 26 Ekim tarihine kadar devam edecek. KPSS puanlarının ön koşullar arasında yer alacağı uzman erbaş başvuru sürecinde, üç komutanlığa da başvurabilecek olan uzman çavuş adayları üçer branş tercih hakkı olacak. Bu kuvvetlerden birisinde başarısız olanların adaylık süreci, diğer kuvvetlerde devam edecek. Peki, Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, o detaylar

26.09.2018Gündem
MSB sözleşmeli er alımı yapıyor Sözleşmeli er başvuru şartları

MSB sözleşmeli er alımı yapıyor! Sözleşmeli er başvuru şartları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara, Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nın ihtiyaçları doğrultusunda sözleşmeli er alımı yapacağını açıkladı. Geçtiğimiz günlerde başlayan başvurular 26 Kasım 2018'e kadar devam edecek. Söz konusu alımlar hakkında bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşlar, MSB sözleşmeli er alımına dair detayları öğrenmek istiyor. İşte, MSB 2018 sözleşmeli er alım ilanı hakkında tüm ayrıntılar...

26.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik uzman çavuş başvuruları nasıl yapılacak Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik uzman çavuş başvuruları nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı, bünyesine yüzme bilen ve su üzerinde belirli süre kalabilen, belirli branşlarda uzman çavuş alımı yapmaya hazırlanıyor. Motorcu, topçu, telsizci ve kurbağa adam pozisyonlarında başvurularını gerçekleştirecek olan adaylar, belirlenen kriterlere uymaları halinde sonraki aşamaya geçebilecek. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu nereden ve ne zaman yapılacak? İşte, o süreç hakkında bazı bilgiler

21.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı gerçekleştiriyor Başvuru nasıl yapılır

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı gerçekleştiriyor! Başvuru nasıl yapılır?

Sahil Güvenlik Komutanlığı bünyesine yapılacak olan uzman erbaş alımı için başvuru sürecin başladı. Branş alanında yapılacak olan uzman çavuş alımları, motorcu, topçu, telsizci ve kurbağa adam pozisyonları için gerçekleştirilecek. Su üzerinde azami bir dakika kalma şartı bulunan bazı branşlarda, su altına dalarak 20 metre ilerleyebilme gibi şartlar da aranacak. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman çavuş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

18.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik Uzman Erbaş alımı başvurusu nasıl yapılacak Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Uzman Erbaş alımı başvurusu nasıl yapılacak? Başvuru şartları neler?

Sahil Güvenlik Komutanlığı, topçu, motorcu, telsizci ve kurbağa adam sınıflarında görevlendirmek üzere bünyesine personel alımı yapmaya hazırlanıyor. 25 metre yüzebilme, asgari 1 dakika boyunca su üzerinde kalabilme gibi şartlar talep eden Sahil Güvenlik Komutanlığı, uzman erbaş alımı için 27 yaşını bitirmeyenler arasından seçim yapacak. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

16.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak İşte başvuru şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? İşte başvuru şartları

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımının ne zaman yapılacağı, aday olacak olan binlerce kişi tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer alıyor. Peki, Devlet Personel Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden uzman erbaş alımı ilanı yayımlandı. Peki, Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı ne zaman yapılacak? İşte başvuru şartları.

13.09.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak… İşte başvuru tarihleri

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı yapacak… İşte başvuru tarihleri

Sahil Güvenlik Komutanlığı, Devlet Persol Başkanlığı’nın resmi sayfası üzerinden uzman erbaş alımı ilanı yayımladı. Sahil Güvenlik uzman erbaş alımı başvuruları 17 Eylül ile 27 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler? İşte başvuru süreciyle ilgili tüm detaylar.

11.09.2018Gündem
Uzman erbaş alımı başvuru sonuçları erişime açıldı

Uzman erbaş alımı başvuru sonuçları erişime açıldı

Jandarma Genel Komutanlığı (JGK) tarafından yapılacak olan en az ilköğretim mezunu olmak üzere toplamda 2375 uzman erbaş alımı için başvuru sonuçları bugün açıklandı. İşte, uzman erbaş alımı sonuç sorgulama sayfası...

7.08.2018Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan 100 günlük eylem planını açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nin 400 projeyi içeren 100 günlük eylem planını kamuoyuna açıkladı.

3.08.2018Gündem
Uzman erbaş başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak JGK başvuru sonuçları

Uzman erbaş başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? JGK başvuru sonuçları

Jandarma Genel Komutanlığı'nın (JGK) yapacağı 2 bin 375 uzman erbaş alımı için başvurular 30 Temmuz 2018 tarihinde tamamlandı. Söz konusu alım ilanına başvuran çok sayıda vatandaş, başvuruların ne zaman sonuçlanacağını öğrenmek istiyor. Peki, uzman erbaş başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

2.08.2018Gündem
Terörle mücadelede yeni dönem

Terörle mücadelede yeni dönem

Terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren "Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kanun ile valiler, kamu düzeni veya güvenliğinin olağan hayatı durduracak veya kesintiye uğratacak şekilde bozulduğu ya da bozulacağına ilişkin ciddi belirtilerin bulunduğu hallerde, 15 günü geçmemek üzere ildeki belirli yerlere girişi ve çıkışı kamu düzeni ya da kamu güvenliğini bozabileceği şüphesi bulunan kişiler için sınırlayabilecek. Valiler, belli yerlerde veya saatlerde kişilerin dolaşmalarını, toplanmalarını, araçların seyirlerini düzenleyebilecek veya kısıtlayabilecek, ruhsatlı da olsa her çeşit silah ve merminin taşınması ve naklini yasaklayabilecek. Devletin güvenliğine, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, milli savunmaya karşı suçlar ile Terörle Mücadele Kanunu kapsamına giren suçlar bakımından gözaltı süresi, 3 yıl boyunca yakalama anından itibaren 48 saati, toplu olarak işlenen suçlarda ise 4 günü geçemeyecek; delillerin toplanmasındaki güçlük veya dosyanın kapsamlı olması nedeniyle gözaltı süresi en fazla 2 defa uzatılabilecek.

31.07.2018Gündem
Kritik düzenleme TBMMde kabul edildi

Kritik düzenleme TBMM'de kabul edildi

TBMM Genel Kurulunda, terörle mücadelede yeni düzenlemeler içeren, Bazı Kanun ve Kanun Hükmünde Kararnamelerde Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi kabul edilerek yasalaştı.

25.07.2018Gündem
YDS başvurusu nasıl yapılır İşte, YDS başvuruları için belirlenen son tarih

YDS başvurusu nasıl yapılır? İşte, YDS başvuruları için belirlenen son tarih

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yılda iki kez düzenlenen Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı'nın (YDS) sonbahar etabı için başvurular geçtiğimiz günlerde başlamıştı. YDS başvurularının başlamasının ardından henüz başvuru yapmayan vatandaşlar, YDS için nasıl başvuru yapacaklarını araştırıyor. Öte yandan söz konusu başvurular için son tarihin ne zaman olduğu da merak ediliyor. Peki, YDS başvurusu nasıl yapılır? YDS için son başvuru tarihi ne zaman?

22.07.2018Gündem
Yıpranma payı nedir Yıpranma hakkı ne demek

Yıpranma payı nedir? Yıpranma hakkı ne demek?

Çalışma koşulları ağır olan mesleklerden daha çabuk emekli olunmasını sağlayan yıpranma payının ne olduğu ve kimleri kapsadığı son günlerde merak konusu oldu. Sağlık çalışanlarının uzun süredir beklediği yıpranma payı hakkında önemli gelişmeler olduğuna dair iddialar sonrası yıpranma payı hakkındaki araştırmalar da hız kazandı. Peki, yıpranma payı nedir? Yıpranma hakkı ne demek?

18.07.2018Gündem
Hulusi Akardan veda mesajı

Hulusi Akar'dan veda mesajı

Milli Savunma Bakanı olan Hulusi Akar, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne veda mesajı yayınladı.

17.07.2018Gündem
OHAL sonrası düzenlemeler için Meclis’e sunulan kanun teklifinin tamamı

OHAL sonrası düzenlemeler için Meclis’e sunulan kanun teklifinin tamamı

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif TBMM Başkanlığına sunuldu.

16.07.2018Gündem
Son dakika... Kırmızı listedeki terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... Kırmızı listedeki terörist etkisiz hale getirildi

Bitlis'te 28 Haziran'daki operasyonda etkisiz hale getirilen 10 teröristten birinin, kırmızı listede aranan Sefer Açar olduğu belirlendi. Açar'ın 1998'de jandarma helikopterinin PKK tarafından düşürülmesi sonucu 15 şehidin verildiği saldırının faili olduğu tespit edildi.

12.07.2018Gündem
Deniz ve Hava Kuvvetleri personel alımı başvurusu nasıl yapılır

Deniz ve Hava Kuvvetleri personel alımı başvurusu nasıl yapılır?

Deniz ve Hava Kuvvetleri bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşların sorguladığı başvuru ekranı, müracaatları kabul etmeye devam ediyor. Milli Savunma Bakanlığı tarafından şanlı Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesine alınmak üzere yayımlanan personel alımı başvurularının arasına bir yenisi daha eklendi. Deniz ve Hava Kuvvetleri Komutanlığı kadrolarına yapılmak üzere ilan edilen alım duyurusu, sözleşmeli er sınıfında gerçekleştirilecek. Peki, MSB personel alımı başvurusu nasıl ve nereden yapılacak? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

7.06.2018Gündem
Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler

Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuruları başladı - Başvuru şartları neler?

Geçtiğimiz günlerde uzman erbaş alımı yapacağını duyuran Sahil Güvenlik Komutanlığı, detayları paylaştı. Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı için başvuru süreci 2 Mayıs Çarşamba itibariyle başladı. Uzman erbaş alımı için başvuru yapacak olan adaylar başvurularını www.sahilguvenlik.gov.tr web adresi üzerinden gerçekleştirebilecek. Peki Sahil Güvenlik Komutanlığı uzman erbaş alımı başvuru şartları neler?

2.05.2018Gündem
2018 uzman erbaş alımı | MSB KKK uzman erbaş alım şartları

2018 uzman erbaş alımı | MSB KKK uzman erbaş alım şartları

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın (KKK) bünyesindeki personel eksiğini kapatmak ve daha da güçlendirmek için 2018 yılında uzman erbaş alımı yapacak. Uzman erbaş yani, uzman çavuş ve uzman onbaşı olmak isteyen adaylar ise, MSB'nin söz konusu ilanı için nasıl başvuru yapılacağını ve başvuru şartlarının ne olduğunu araştırıyor. Peki Milli Savunma Bakanlığı uzman erbaş alımı için başvuru şartları ne? KKK'da istihdam edilecek personeller için açılan ilana kimler başvuru yapabilir?

12.03.2018Gündem
Uzman erbaşlık başvurusu nasıl yapılır 2018 MSB KKK uzman erbaşlık başvuru şartları neler

Uzman erbaşlık başvurusu nasıl yapılır? 2018 MSB KKK uzman erbaşlık başvuru şartları neler?

Uzman erbaşlık başvurusunun nasıl yapılacağı binlerce aday tarafından oldukça merak edilen ve araştırılan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. 27 yaşını bitirmemiş adaylar, uzman onbaşı ve uzman çavuşluk başvurusunu yapabiliyorlar: Peki, uzman erbaşlık başvurusu nasıl ve nereden yapılacak? İşte detaylar.

6.03.2018Gündem
2018 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır MSB KKK uzman erbaşlık başvuru şartları neler

2018 uzman erbaş başvurusu nasıl yapılır? MSB KKK uzman erbaşlık başvuru şartları neler?

Milli Savunma Bakanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nın ihtiyaçlarını karşılamak için sözleşmeli erbaş alımı yapacağını açıkladı. Peki Milli Savunma Bakanlığı'nın yayınladığı ilana kimler başvuru yapabilir? Sözleşmeli erbaşlık sınavı ne zaman ve nerede yapılacak? Sözleşmeli erbaşlık için aranan şartlar neler?

3.03.2018Gündem
2018 sözleşmeli er alımı | MSB ilkokul mezunu sözleşmeli er alımı yapıyor

2018 sözleşmeli er alımı | MSB ilkokul mezunu sözleşmeli er alımı yapıyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 2018 yılı için TSK'ya personel alımı yapacağını duyurdu. Milli Savunma Bakanlığı'nın yayınladığı ilana başvurmak isteyen sözleşmeli er adayları ise başvuru şartlarını merak edip internette araştırıyor. Peki sözleşmeli er başvuru şartları neler? Kimler sözleşmeli er olabilir?

26.02.2018Gündem
Uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır 2018 uzman çavuş başvurusu

Uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? 2018 uzman çavuş başvurusu

Uzman erbaş başvurusu için süreç devam ediyor. Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev almak için başvuruda bulunmak isteyen gençler, uzman erbaş başvuru şartları hakkında detayları araştırıyor. Peki, Kara Kuvvetleri Komutanlığı nezdinde gerçekleştirilecek uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, TSK bünyesinde görev almak isteyen vatandaşların merakla araştırdığı konuyla ilgili detaylı bilgiler

26.02.2018Gündem
Sefer görev emri nedir Sefer görev emri nereden nasıl sorgulanır

Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri nereden nasıl sorgulanır?

Afrin'deki Zeytin Dalı Operasyonu devam ederken Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sefer görev emri açıklaması geldi. Cumhurbaşkanı'nın arka arkaya yaptığı açıklamalar ardından 'Sefer görev emri nedir? Sefer görev emri nereden nasıl sorgulanır?' soruları gündeme geldi. Askerliğini yapan ve tezkeresini alan vatandaşlar, kendileri için sefer görev emri çıkıp çıkmadığını merak ediyor.

25.02.2018Gündem
Doktor yoğun bakımda... Uzman erbaş ve arkadaşı tutuklandı...

Doktor yoğun bakımda... Uzman erbaş ve arkadaşı tutuklandı...

Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde bir doktorun feci şekilde darp edilerek ormanlık alana atılmasına ilişkin gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 2 saldırgan tutuklandı.

25.02.2018Gündem
Yeni sefer görev emri açıklaması - Sefer görev emri e Devlet sorgulaması nasıl yapılır

Yeni sefer görev emri açıklaması - Sefer görev emri e Devlet sorgulaması nasıl yapılır?

Dün Kahramanmaraş'ta yaptığı konuşmada "Sefer görev emri olanlar hazır olsunlar ama şu anda ihtiyaç yok" açıklamasında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep'te de benzer bir açıklamada bulundu. Erdoğan, "Bizler emir komuta zinciri içerisinde, sefer görev emri çıktığı anda başta şahsım olmak üzere hep birlikte yola çıkarız." dedi. Sefer görev emri e Devlet sorgulama sistemi yeniden gündeme geldi.

24.02.2018Gündem
KKK Uzman Erbaş alımı başvuru koşulları nelerdir 2018 Uzman çavuş alımı

KKK Uzman Erbaş alımı başvuru koşulları nelerdir? 2018 Uzman çavuş alımı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) uzman erbaş başvurusu için süreç devam ediyor. Şanlı orduda görev almak isteyen gençlerin merakla araştırdığı KKK uzman erbaş başvurusu, yurt genelinde birçok gencin sorguladığı konu oldu. Peki, KKK uzman erbaş alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, uzman erbaş olmak isteyen gençlerin merakla araştırdığı ilanla ilgili detaylı bilgiler

23.02.2018Gündem
Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er alımı | 2018 Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli erlik başvurusu

Kara Kuvvetleri Komutanlığı Sözleşmeli Er alımı | 2018 Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli erlik başvurusu

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 2018 yılı için Kara Kuvvetleri Komutanlığı (KKK) için sözleşmeli er alımı yapacağını duyurdu. Milli Savunma Bakanlığı'nın açıklaması bu görev için bekleyen birçok genci sevindirdi. Milli Savunma Bakanlığı'nın yayınladığı sözleşmeli er ilanına başvurmak isteyen adaylar ise nasıl başvuru yapacağını ve başvuru şartlarının merak edip internette araştırıyor. Peki Milli Savunma Bakanlığı sözleşmeli er alımı için şartlar ne? KKK için açılan ilana kimler başvuru yapabilir? Sözleşmeli er sınavı nerede ve hangi tarihte yapılacak?

23.02.2018Gündem
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) memur alımı başvurusu için son gün ne zaman Başvurular sona eriyor

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) memur alımı başvurusu için son gün ne zaman? Başvurular sona eriyor!

Milli Savunma Bakanlığı personel alımı başvurusu için süreç tamamlanıyor. Yaklaşık iki aydır ilana açık olan MSB sivil memur alımı başvurusu içerisinde, birçok branştan pozisyon yer alıyor. Peki, 12 Şubat Pazartesi günü tamamlanacak olan Milli Savunma Bakanlığı (MSB) sivil memur alımı başvurusu nasıl yapılacak? İşte, başta Ankara olmak üzere Türkiye genelinde bazı noktalarda gerçekleştirilecek olan Milli Savunma Bakanlığı memur alımı başvurusu hakkında bazı detaylar

8.02.2018Gündem
İnsanları ezdi, kendini böyle savundu

İnsanları ezdi, kendini böyle savundu!

FETÖ'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nün işgal girişimi ile Esenler Birlik Köprüsü'ndeki olaylarda 5 kişinin şehit olmasıyla ilgili 23'ü tutuklu 67 sanığın yargılanmasına devam ediliyor. 4 kişiyi tankla ezerek şehit eden eski Uzman Çavuş Ömer Kalın, eski Yarbay Fatih Sönmez ile Yüzbaşı Serdar Değirmendere'nin kendisini tehdit ettiğini savundu. Duruşmada darbe sanıkları Kalın ile Değirmendere arasında tartışma çıktı.

5.02.2018Gündem
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) memur alımı başvurusu hangi alanlarda yapılır

Milli Savunma Bakanlığı (MSB) memur alımı başvurusu hangi alanlarda yapılır?

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı başvurusu için son iki haftanın içerisine girildi. Toplam 396 personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanan Milli Savunma Bakanlığı, alımları birçok alanda gerçekleştirecek. Peki, Milli Savunma Bakanlığı sivil memur alımı başvurusu nerede ve nasıl yapılacak? İşte, başvuru hakkında merak edilen bazı detaylar

29.01.2018Gündem
2 milyon emeklinin beklediği gün geldi Bugün ödenecek

2 milyon emeklinin beklediği gün geldi! Bugün ödenecek

2017 yılına ait ek tütün ikramiyesi tutarları ile emekli, vazife malulü, dul veya yetim aylığı alanların maaşlarına ait 2018 Ocak ayı zam farkları bugün ödenecek.

25.01.2018Ekonomi
Tütün ikramiyeleri ve aylık fark tutarlarının ödeneceği tarih belli oldu

Tütün ikramiyeleri ve aylık fark tutarlarının ödeneceği tarih belli oldu

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK), 2017 yılına ait ek tütün ikramiyesi tutarları ile emekli, vazife malulü, dul veya yetim aylığı alanların maaşlarına ait 2018 yılı Ocak ayı zam farklarının 25 Ocak’ta ödeneceğini açıkladı.

24.01.2018Ekonomi