MENÜ

İnternet

İnternet ile ilgili tüm haberleri ve son dakika İnternet haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 124.519 İnternet haberi bulunmuştur.

İstanbul.net

İstanbul.net, internet üzerinden insanların arkadaşlık kurma amacı güttüğü sosyal bir sitedir. Sitenin sunduğu imkânlar arasında Chat yapma avantajı da bulunmaktadır. İnsanlar arasında ki diyaloglarla birlikte arkadaşlık kurulabiliyor, kurulan bu arkadaşlıklar evlilikle de sonuçlanabiliyor. 

İnternet Haberleri

Belediyeden İzmiri tanıtan kampanya

Belediyeden İzmir'i tanıtan kampanya

Belediyeden İzmir'i tanıtan kampanya

26.6.2017İzmir
Yeni imar yönetmeliği Başbakanlıkta

Yeni imar yönetmeliği Başbakanlık'ta

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, imarda yeni düzenlemeleri kapsayan "Planlı Alanlar İmar Yönetmeliği" taslağına son şeklini vererek, Başbakanlığa gönderdi.

26.6.2017Ekonomi
Tapu Kadastro personel alımı başvurusu için son günler

Tapu Kadastro personel alımı başvurusu için son günler!

Tapu Kadastro personel alımı başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar için bir hafta tamamlandı. 20 Haziran tarihinde başlayan ve 29 Haziran tarihinde sona erecek olan Tapu Kadastro personel alımı başvurusu, Türkiye genelinde ihtiyaç duyulan bölgelere tayin olmak koşuluyla gerçekleştirilecek. İşte, on binlerce vatandaşın merakla beklediği Tapu Kadastro personel alımı başvurusu ve koşullar hakkında detaylı bilgiler

26.6.2017Gündem
Her 3 aboneden 2si 4,5Gli

Her 3 aboneden 2'si 4,5G'li

Türkiye'de bu yılın birinci çeyreğinde yüzde 94,9 penetrasyon oranına karşılık gelen, M2M aboneleri de dahil toplam 75 milyon 724 bin 413 mobil abone bulunuyor.

26.6.2017Ekonomi
EGEÇEMe yoğun ilgi

EGEÇEM'e yoğun ilgi

EGEÇEM'e yoğun ilgi

26.6.2017İzmir
Şeyma Subaşı: Gece 3te Acuna mesaj attım doğuruyorum

Şeyma Subaşı: Gece 3'te Acun'a mesaj attım 'doğuruyorum'

Acun Ilıcalı'nın Eylül'de evleneceği sevgilisi, sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı ilk kez konuştu.

26.6.2017Magazin
Eyalet başbakanı, NSU komisyonuna çağrıldı

Eyalet başbakanı, NSU komisyonuna çağrıldı

Almanya’nın Hessen Eyaleti’nin Başbakanı Volker Bouffier, ırkçı terör örgütü NSU’nun son kurbanı Halit Yozgat cinayetiyle ilgili olarak bugün eyalet meclisinin araştırma komisyonuna bilgi verecek.

26.6.2017Dünya
LYS sonuçları ne zaman açıklanacak 2017 LYS sonuçları

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? 2017 LYS sonuçları

LYS sonuçları ne zaman açıklanacak sorusu, sınava girip çıkan yüz binlerce öğrenci tarafından sorgulanmaya devam ediyor. İyi bir üniversite okumak için YGS ve LYS sınavlarında ter döken adaylar, sonuçları öğrenerek tercih sürecine adım atmak istiyor. Peki, ÖSYM tarafından gerçekleştirilen LYS sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, merakla araştırılan konu hakkında detaylı bilgiler

26.6.2017Eğitim
Vatandaşlara bayram sonrası için uyarı 30 Haziran son gün

Vatandaşlara bayram sonrası için uyarı! 30 Haziran son gün!

Malatya Vergi Dairesi Başkanı Yunus Poyraz, 27 Mayıs’da yayımlanarak yürürlüğe giren 7020 sayılı bazı alacakların yeninden yapılandırması ile ilgili kanun için son başvuru tarihinin 30 Haziran olduğunu ifade ederek, vergi borcu bulunan mükelleflerin bu fırsatı kaçırmamak için 30 Haziran’a kadar Vergi Dairesine müracaat etmeleri gerektiğini söyledi.

26.6.2017Ekonomi
İstanbul’a okumaya giden koca, sınıf arkadaşı ile sözlendi

İstanbul’a okumaya giden koca, sınıf arkadaşı ile sözlendi

Adana’da 3 çocuk annesi Şükran Bezgin, kocasının üniversite okumak için gittiği İstanbul’da sınıf arkadaşı ile sözlenip kendilerini terk ettiğini ileri sürdü.

26.6.2017Gündem
Okullar ne zaman açılacak 2017 Yaz tatili ne zaman bitecek

Okullar ne zaman açılacak? 2017 Yaz tatili ne zaman bitecek?

Okullar ne zaman açılacak konusu, yaz tatilinin devam eden günlerinde araştırılmaya başlandı. Tatil planlarını uzun vadeli olarak şekillendirmek isteyen öğrenciler ve velilerinin sorguladığı okullar ne zaman açılacak sorusu, Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayımladığı bilgiler üzerinden netlik kazanacak. Peki, vatandaşların merakla araştırdığı okullar ne zaman açılacak? İşte, konuyla ilgili resmi bilgiler

26.6.2017Gündem
2017-2018 Kurban Bayramı ne zaman Kurban Bayramı tarihi

2017-2018 Kurban Bayramı ne zaman? Kurban Bayramı tarihi

Kurban Bayramı ne zaman sorusu, Ramazan ayının tamamlanmasının ardından merak edilen konu oldu. Yıllık izinlerini ve tatil planlarını erken tarihte kurgulamak isteyen vatandaşların sorguladığı Kurban Bayramı ne zaman sorusu, internet üzerinden araştırmalara konu oluyor. Peki, 2017-2018 Kurban Bayramı ne zaman idrak edilecek? İşte, planlarını şimdiden gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için konunun detayları

26.6.2017Gündem
Film senaryosu gibi cinayet davası

Film senaryosu gibi cinayet davası

Film senaryosu gibi cinayet davası

26.6.2017Ankara
DEAŞ, ABDde siber saldırı düzenledi

DEAŞ, ABD'de siber saldırı düzenledi

ABD'nin Ohio Eyaleti'nde, Vali John Kasich'in internet sitesi dahil birçok site bilgisayar korsanlarının saldırısına uğradı.

26.6.2017Dünya
Bayramda PTT ve bankalar açık mı Bugün noter çalışıyor mu

Bayramda PTT ve bankalar açık mı? Bugün noter çalışıyor mu?

Bayramda PTT ve bankaların açık mı kapalı mı olduğunu dışarıya çıkmadan önce öğrenmek isteyen vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirdi. PTT ve bankalar haricinde noter üzerinden satış gibi işlemlerini de tamamlamak isteyenler, bu kurumun bugün açık olmadığını merak etti. Peki, bayramda PTT ve bankalar açık mı olacak? Bugün noter çalışıyor mu? İşte, detaylı bilgiler

26.6.2017Gündem
PODOLSKI FORMAYI GİYDİ

PODOLSKI FORMAYI GİYDİ

Daha lig bitmeden Galatasaray'dan Japonya Ligi ekiplerinden Vissel Kobe'ye transfer olan Lukas Podolski, yeni takımı için gün sayıyor.

26.6.2017Spor Arena
İzmirde korkutan deprem

İzmir'de korkutan deprem

Ege Denizi'nin Karaburun açıklarında 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

26.6.2017Gündem
Bayramda eczaneler açık mı Hastaneler çalışıyor mu

Bayramda eczaneler açık mı? Hastaneler çalışıyor mu?

Bayramda eczane ve hastaneler açık mı sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, sağlık sorunlarını giderecekleri bu kurumların çalışıp çalışmadığını merak etti. Hastalık münasebetiyle eczane ve hastane dolaylarına uğramak mecburiyetinde olan vatandaşlar, internet üzerinden araştırmalarını gerçekleştirdi. Peki, bayramda eczane ve hastaneler açık olacak mı? İşte, detaylar

26.6.2017Gündem
Türk Youtuberlar deniyor pazarda satılıyor Büyük tehlike...

Türk Youtuberlar deniyor pazarda satılıyor! Büyük tehlike...

Türkiye’de satışı olmayan ve orijinali 60 TL (17 dolar) olan Kylie Jenner rujlarının ‘çakma’ları internet ve tezgâhlarda 7 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Taklit ruj Avustralyalı bir kadının dudağında kimyasal yanık oluştururken uzmanlar içeriği belli olmayan ürünler konusunda uyarıyor

26.6.2017Gündem
Söyleşinin kaynağı eksik

Söyleşinin kaynağı eksik

“DEV organizasyon öncesi açıklandı! Müthiş önlemler” başlıklı haber,  İstanbul’da yapılan Euroleague 2017 Final Four’un güvenliğini üstlenen Magus Güvenlik AŞ Genel Müdürü Atilla Akyürek ile söyleşiyi içeriyordu.

25.6.2017OkurTemsilcisi
Genç girişimciler internetten para toplayacak

Genç girişimciler internetten para toplayacak

HÜKÜMETİN altı ay önce TBMM’ye gönderdiği Kitle Fonlama Platformu kurulmasını öngören tasarı, yeni ekonomik kararlar arasında önemli başlık olarak hayata geçirilecek.

25.6.2017Ekonomi
Ticaride profesyonel büyüme hedefi

Ticaride 'profesyonel' büyüme hedefi

ÜLKEMİZDE Tofaş tarafından temsil edilen İtalyan Fiat, hafif ticari araç bayi teşkilatlanmasını Türkiye’de de ‘Fiat Professional’ markası altında yeniden yapılandırmaya başladı.

25.6.2017Ekonomi
Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli bayramda ücretsiz mi

Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli bayramda ücretsiz mi?

Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli'nin bayram boyunca ücretsiz mi olacağını merak eden vatandaşlar, konuyla ilgili araştırmalarını gerçekleştirdi. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan'ın netlik kazandırdığı konu, bayram öncesi kamuoyu ile paylaşıldı. Peki, Osmangazi Köprüsü ve Avrasya Tüneli ücretsiz mi olacak? İşte, merak edilen konunun detayları

25.6.2017Gündem
Bakan Akdağ: Zehirlenmelerde kurumları uyarıyorum (2)

Bakan Akdağ: Zehirlenmelerde kurumları uyarıyorum (2)

Bakan Akdağ: Zehirlenmelerde kurumları uyarıyorum (2)

25.6.2017Erzurum
(YENİDEN) - Sosyal medyada en çok Bayram adlı şiir paylaşıldı

(YENİDEN) - Sosyal medyada en çok "Bayram" adlı şiir paylaşıldı

(YENİDEN) - Sosyal medyada en çok "Bayram" adlı şiir paylaşıldı

25.6.2017İstanbul
Spor camiasından Ramazan Bayram Kutlamaları

Spor camiasından Ramazan Bayram Kutlamaları

Spor camiasından Ramazan Bayram Kutlamaları

25.6.2017İstanbul
Can Yücelin o şiiri güne damgasını vurdu

Can Yücel'in o şiiri güne damgasını vurdu

Bu bayram, internet kullanıcıları tarafından gönderilen bayram mesajlarında Can Yücel’in, ’Bayram’ şiirinden dizeler dikkat çekiyor.

25.6.2017Gündem
Can Yücelin Bayramı en çok paylaşılan şiir oldu

Can Yücel'in "Bayram"ı en çok paylaşılan şiir oldu

Can Yücel'in "Bayram"ı en çok paylaşılan şiir oldu

25.6.2017İstanbul
Yüz milyonlarca TL vergi geliri elde etmek mümkün

"Yüz milyonlarca TL vergi geliri elde etmek mümkün"

Ödeme ve Elektronik Para Derneği (ÖDED) Başkanı Burhan Eliaçık, Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın Türkiye’den yurt dışına gidecek paralardan stopaj kesileceği yönündeki açıklamasına ilişkin, "Bankalararası Kart Merkezi (BKM) verilerine göre, 2016 sonu itibarıyla yerli kartların yurt dışından internet alışverişi 5,4 milyar TL'ye ulaştı. 2020 yılında ise bu rakamın 8 milyar TL’ye ulaşması bekleniyor. Uygulanacak vergi oranına bağlı olarak yüz milyonlarca TL vergi geliri elde etmek mümkün olacaktır." dedi.

25.6.2017Ekonomi
Emlakçı oldu, emlakçılara şarkı yazdı

Emlakçı oldu, emlakçılara şarkı yazdı!

MÜZİK sektörünü bıraktıktan sonra emlakçılık yapmaya başlayan müzisyen Ogün Bülent Görgün, emlakçılara şarkı yazıp klip çekti. İlk emlak temalı şarkı olan “Al bu güzel evi bak keyfine” sosyal medyada fenomen oldu.

25.6.2017Ekonomi
Miss & Mr Model Of Turkey 2017 başvuruları başladı

Miss & Mr Model Of Turkey 2017 başvuruları başladı

Miss & Mr Model Of Turkey 2017 başvuruları başladı

25.6.2017İzmir
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi?

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz mi? sorusuna yanıt Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'ndan geldi. Ramazan Bayramı'nda köprü ve otoyolların ücretsiz olup olmayacağı konusuna Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan açıklık getirdi. İşte köprü ve otoyollar için uygulanacak tarife açıklaması...

25.6.2017Gündem
Damla damla öldüren zehir: GBL

Damla damla öldüren zehir: GBL

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin, son dönemde kullanımının arttığına dikkat çektiği uyuşturucu GBL (GammaBütirolaktan); Litvanya, Polonya ve Hong Kong’dan yurda giriyor. ‘Temizleyici’ olarak şişelenen ve cinsel uyarı olarak kullanılan zehirin 2-3 damlası, bilinç kaybına neden oluyor. Uzmanlar, cinsel taciz ve hırsızlık olaylarına karşı dikkatli olunması için de uyarıyor

25.6.2017Gündem
Wimbledon’da ‘turnuva’ coşkusu

Wimbledon’da ‘turnuva’ coşkusu

Dünyanın en prestijli turnuvası Wimbledon Tenis Şampiyonası için bu yıl da yüzbinlerce kişi Londra’ya akın etti. Turnuva yarın başlyor. 9 Temmuz’a kadar devam edecek. Karşılaşmalar boyunca Londra binlerce ünlüyü ağırlamak için hazır. Dünyanın en zor alınan biletli Wimbledon Turnuvası’na biletiniz olmayabilir ama karşılaşmaları izlemek ve Wimbledon kortlarında yerinizi almak için hâlâ bir şansınız var...

25.6.2017Seyahat
23 ilde avantajlı fiyat

23 ilde avantajlı fiyat

D-SMART, dijital bağlantılı yaşamı avantajlı fiyatlarla her bölgede erişilebilir kılmak için 23 ili kapsayan ‘Cazibe Merkezleri’ne özel paket geliştirdi.

24.6.2017Ekonomi
Bakan Soyludan, Baskın Oran için suç duyurusu...

Bakan Soylu'dan, Baskın Oran için suç duyurusu...

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Prof. Baskın Oran için Twitter'dan suç duyurusunda bulundu.

24.6.2017Gündem
Aziz Yıldırımdan bayram mesajı

Aziz Yıldırım'dan bayram mesajı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sarı-lacivertlileri resmi sitesi aracılığıyla bir bayram mesajı paylaştı.

24.6.2017Futbol
Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz olacak mı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan açıkladı

Bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz olacak mı? Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan açıkladı

Ramazan Bayramının yaklaşmasıyla birlikte en çok merak edilen konular arasında bayramda köprü ve otoyolların ücretsiz olup olmayacağı oldu. Her yıl bayramlarda ücretsiz olarak geçişi sağlanan köprü ve otoyollar için bu yıl da araştırma yapılmaya başlandı. Bayram tatiline çıkan vatandaşlar en azından köprü ve otoyol ücretlerinden muaf olarak yararlanmak istiyorlar. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Arslan konuya açıklık getirdi. Peki, bayramda köprü ve otoyollar ücretsiz olacak mı?

24.6.2017Gündem
Trabzonspor’da yeni sezon formaları satışa çıkıyor

Trabzonspor’da yeni sezon formaları satışa çıkıyor

Trabzonspor’da yeni sezon formaları satışa çıkıyor

24.6.2017Trabzon
Aydında bayram namazı saat kaçta İl il bayram namazı saatleri

Aydın'da bayram namazı saat kaçta? İl il bayram namazı saatleri

Aydın namaz saati bölge halkı tarafından merak konusu oldu. Diyanet İşleri'nin internet sitesinden yaptığı resmi duyuru ile Türkiye’nin 7 bölgesindeki namaz saatlerini açıkladı. Peki, Ege bölgesinde yer alan Aydın’da namaz saati kaçta?

24.6.2017Gündem
Dursun Özbekten bayram mesajı

Dursun Özbek'ten bayram mesajı

Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı paylaştı.

24.6.2017Spor Arena
TFFden bayram mesajı

TFF'den bayram mesajı

TFF'den bayram mesajı

24.6.2017Merkez
Marmariste otel kapısında kalan aileler muhatap bulamadı

Marmaris'te otel kapısında kalan aileler muhatap bulamadı

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi'ndeki dört yıldızlı bir otele internetten ve telefonla rezervasyon yaptıran, ancak kente gelince işletmecinin kayıplara karışması üzerine otele yerleşemeyen tatilcilerin çilesi sürüyor. Aynı odanın çok sayıda kişiye satılması nedeniyle mağdur sayısının fazla olduğu belirtildi. Bunun yanında Güney Ege Turistik Otelciler Birliği (GETOB), sokakta kalan bazı tatilcileri 1 günlüğüne kentteki otellere yerleştirirken, teklifi kabul etmeyenler ise geri döndü. Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için günler öncesinden İçmeler Mahallesi'ndeki 4 yıldızlı bir otele (Hotelus Royal) internet üzerinden ve telefonla her şey dahil kişi başı 95 lira ödeyerek rezervasyon yaptırarak İstanbul, İzmir, Ankara, Samsun, Ordu ve Diyarbakır gibi çeşitli illerden aileleriyle tatile gelen 50 kişi, kapıda kaldı.

24.6.2017Haber
Kapıda kalan tatilcilerden yeni haber... İsyan ettiler

Kapıda kalan tatilcilerden yeni haber... İsyan ettiler

Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, rezervasyon yaptıran tatilcilere ödeme yapmalarına rağmen hizmet vermeyen, ayrıca işletmecisi S.G. kayıplara karışan otel, tamamen boşaltıldı. Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Ertan Sarıkaya koordinesinde polis ekipleri ise otel içinde ve çevresinde yağma ve zarar verme olaylarına karşı güvenlik tedbiri aldı. Bir tatilci, "Üç günlüğüne oda istedim. Telefonda bana ünlü sanatçı Fedon’un sahne alacağını ve 1500 lira üzerinde ödeme yapanlara ücretsiz konser olduğunu söyledi. Kredi kartım ile taksitle 1800 lira ödeme yaptım" dedi.

24.6.2017Ekonomi
Marmariste otel kapısında kalan tatilciler muhatap bulamadı

Marmaris'te otel kapısında kalan tatilciler muhatap bulamadı

Marmaris'te otel kapısında kalan tatilciler muhatap bulamadı

24.6.2017Marmaris
İstanbul Valiliği: (Onur yürüyüşü) İzin verilmeyecektir

İstanbul Valiliği: (Onur yürüyüşü) İzin verilmeyecektir

İstanbul Valiliği: (Onur yürüyüşü) İzin verilmeyecektir

24.6.2017İstanbul
Son dakika... İstanbul Valiliğinden Onur Yürüyüşü açıklaması

Son dakika... İstanbul Valiliği'nden 'Onur Yürüyüşü' açıklaması

İstanbul Valiliği tarafından yapılan açıklamada, LGBTİ üyeleri tarafından 25 Haziran Pazar Günü yapılması planlanan "Onur Yürüyüşü"ne, "Vatandaşların ve gezi amacıyla bölgede bulunacak olan turistlerin güvenliği ve kamu düzeni gözetilerek, anılan gün ve öncesi ve sonrasında toplantı ve gösteri yürüyüşü düzenlenmesine izin verilmeyeceği" belirtildi.

24.6.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Söyleşinin kaynağı eksik

Söyleşinin kaynağı eksik

“DEV organizasyon öncesi açıklandı! Müthiş önlemler” başlıklı haber,  İstanbul’da yapılan Euroleague 2017 Final Four’un güvenliğini üstlenen Magus Güvenlik AŞ Genel Müdürü Atilla Akyürek ile söyleşiyi içeriyordu.

25.6.2017Faruk BİLDİRİCİ
Bazılarımızın yaşamı artık eskisi gibi olmayacak

Bazılarımızın yaşamı artık eskisi gibi olmayacak

Merhabalar sevgili okurlar.

25.6.2017Ayşegül DOMANİÇ YELÇE
Bir tatlı huzur almaya geldim Amorgos’tan ...

Bir tatlı huzur almaya geldim Amorgos’tan ...

Ağdalı maviliklerin ortasında bir ada Amorgos... Ve adanın altın gülücüklü adamının üç torunu... İki komşu ülkenin kültürlerini barındıran, harmanlayan o tarihi doku beni yelkenliyle yola çıktığımız anda 10 knot hızla kendisine çekti. ‘Senin geçmişin benim geçmişim’ ayrımı yapamayacağımız kadar birbirimize bağlı olduğumuz güzel Ege’nin güzel insanlarıyla tanıştım orada. Hem çok tanıdık hem de çok değişik gelen yemekler tattım ve kendimi mavi-beyaz huzurun kollarına bıraktım.

25.6.2017Ayhan SİCİMOĞLU