MENÜ

Fbi

Fbi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Fbi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.305 Fbi haberi bulunmuştur.

Fbi Haberleri

Kılıçdaroğluna Ataşehir yanıtı

Kılıçdaroğlu'na Ataşehir yanıtı

Başbakan Yardımcısı ve Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ, Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi'nin görevden uzaklaştırılması ve "misilleme" iddialarına yönelik soruya, "Bu, 'misilleme, susturma, fatura kesme' gibi cümleler esasında yürüyen bu soruşturmayı itibarsızlaştırmak için kullanılan argümanlardan başka bir şey değil" yanıtını verdi.

10.12.2017Gündem
ABDde itiraf etmişti.. Rusyadan da açıklama geldi

ABD'de itiraf etmişti.. Rusya'dan da açıklama geldi

Kremlin Sözcüsü Dimitriy Peskov, eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in Rusya'nın eski Washington Büyükelçisi Sergey Kislyak ile yaptığı görüşmelerin, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ABD’ye yönelik attığı adımları etkilemediğini söyledi.

4.12.2017Dünya
Trump’a ‘bunu kimse yemez’ tepkisi

Trump’a ‘bunu kimse yemez’ tepkisi

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’i FBI’a yalan söylediği için kovduğunu ifade ettiği tweet başına iş açtı. Trump’ın avukatı John Dowd ise tweeti Trump’ın hesabından kendisinin attığını, bir hata yaptığını ve tüm sorumluluğu üzerine aldığını söyledi. Ancak birçok kişi bunu inandırıcı bulmadı.

4.12.2017Dünya
Trumptan çok sert çıkış

Trump'tan çok sert çıkış!

ABD Başkanı Trump, Hillary Clinton hakkında Comey'in yürüttüğü soruşturma konusunda, 'Sahte ve dürüst olmayan bir soruşturma.' ifadelerini kullandı.

4.12.2017Dünya
O mesaj ele verdi: Haberi var mıydı

O mesaj ele verdi: 'Haberi var mıydı'

ABD’de siyaset çalkalanıyor... Başkan Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Flynn’le ilgili attığı bir tweet ortalığı karıştırdı. Paylaşılan mesaj Trump’ın, Flynn’in FBI’a yalan söylediğini bildiği ve sakladığı yorumlarına yol açtı. Hukukçular ise ABD liderinin adaleti engelleme suçlamasıyla karşı karşıya kalabileceğini düşünüyor.

3.12.2017Dünya
Trumptan, eski FBI Direktörü Comeye suçlama

Trump'tan, eski FBI Direktörü Comey'e suçlama

ABD Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosu (FBI) eski Direktörü James Comey'in Hillary Clinton hakkında yürüttüğü soruşturmanın, "sahte ve dürüst olmayan bir soruşturma" olduğunu iddia etti. Trump, Twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımlarda, ayrıca Comey'den Michael Flynn (eski Ulusal Güvenlik Danışmanı) ile ilgili soruşturmayı durdurmasını asla istemediğini belirtti.

3.12.2017Dünya
Zarrab’a çeviri mormon Türk’ten

Zarrab’a çeviri mormon Türk’ten

Türkiye'de hâlâ ‘Zarrab davası’ diye anılan ancak Reza Zarrab’ın ABD lehine tanık konumuna geçmesiyle ‘Atilla davası’na dönüşen New York’taki mahkemenin dikkat çeken isimlerinden biri, ifadesi sırasında Zarrab’a simultane çeviri yapan FBI’ın yeminli dil uzmanı Bülent Bulut. 2012 yılından bu yana FBI’da Türkçe uzmanı olarak çalışan Bülent Bulut, savcılık makamının mahkemeye sunduğu tapelerin İngilizceye tercümesini yapan ekipte yer alıyor.

3.12.2017Dünya
Zeugma mozaikleri için FBI’dan yardım istendi

Zeugma mozaikleri için FBI’dan yardım istendi

ABD’deki Wolfe Sanat Merkezi’nde 47 yıldır sergilenen 12 adet Zeugma mozaiğinin iadesi için FBI’dan destek istendi, sanal imza kampanyası başlatıldı.

3.12.2017Kitap Sanat
Trump: Yalan söylediği için kovdum

Trump: Yalan söylediği için kovdum

ABD Başkanı Donald Trump, Beyaz Saray Eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'i, Başkan Yardımcısı Mike Pence ve Federal Soruşturma Bürosu’na (FBI) yalan söylediği için görevden aldığını, Ruslar ile görüşmesinin yasalara uygun olduğunu ve gizlenecek bir şey olmadığını söyledi.

2.12.2017Dünya
Yeni hedef damat mı

Yeni hedef damat mı

FBI’a yalan söylediğini itiraf eden eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Mike Flynn’i, Rus elçiyle kanuna aykırı biçimde görüşmeye yönlendiren kişinin Trump’ın damadı Jared Kushner olduğu iddia edildi. Yorumculara göre Savcı Mueller, Flynn üzerinden daha büyük bir isme gitmek istiyor.

2.12.2017Dünya
ABDyi karıştıran itiraf sonrası dolar ve borsa tepetaklak

ABD'yi karıştıran itiraf sonrası dolar ve borsa tepetaklak

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in Federal Soruşturma Bürosuna (FBI) yalan söylediğini kabul etmesi, doların ve ABD hisselerinin değer kaybetmesine yol açtı. 

1.12.2017Ekonomi
Flynn’den itiraf: FBI’a yalan söyledim

Flynn’den itiraf: FBI’a yalan söyledim

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn, Rusya ile bağlantıları olduğu konusunda FBI’a yalan söylediğini itiraf etti.

1.12.2017Dünya
ABDyi sarsan itiraf... Trumpın kilit adamı itirafçı oldu

ABD'yi sarsan itiraf... Trump'ın kilit adamı itirafçı oldu

ABD Başkanı Donald Trump, ekibinin Rusya ile ilişkilerine dair iddialar üzerinden yürütülen soruşturmada büyük bir darbe aldı. Trump'ın eski Ulusal Güvenlik Danışmanı Flynn, ilk ifadelerinde yalan söylediğini kabul edip itirafçı oldu.

1.12.2017Dünya
Zarrabın ifadesinde Ebru Gündeş detayı... İşte ABDli savcının şeması...

Zarrab'ın ifadesinde Ebru Gündeş detayı... İşte ABD'li savcının şeması...

ABD’nin New York kentinde başlayan Hakan Atilla’nın yargılandığı davada tanık olmayı kabul eden Reza Zarrab ilk duruşmasına çıktı. Zarrab mahkemeye ayaklarında zincirle getirildi ancak duruşma salonuna girerken zincir çıkarıldı. Zarrab, ilk cümlelerinde "Sorumluluğu kabul etmek ve cezaevinden çıkmak için en hızlı yol (ABD ile) işbirliği yapmaktı. Cezamın ne olacağı konusunda kimse bana söz vermedi" ifadesini kullandı. Zarrab, "Eşim (Ebru Gündeş) Türkiye'de ünlü bir sanatçı. Her zaman kamuoyu önünde olan bir insandım" dedi. Türkiye saati ile 18:30'da başlayan duruşma 24:30'da sona erdi. Zarrab, tanık kürsüsünde savcılığın sorularını cuma akşamına kadar cevaplayacak. Atilla’nın avukatları ise pazartesi gününden itibaren Zarrab’ı sorgulayacak. İşte duruşmadan dakika dakika öne çıkan başlıklar...

29.11.2017Dünya
Zarrab davasına dakikalar kaldı

Zarrab davasına dakikalar kaldı

Bugün New York’ta TSİ 18:00’de başlaması planlanan jüri seçiminin ardından hemen duruşmalara geçilecek. Jüri seçimi tamamlanamazsa duruşma Salı gününe de sarkabilecek. ABD hukuk literatüründe “Jencks materyali” olarak tabir edilen ve savcılığın elinde bulunan işbirlikçi sanığın itirafları anlamına gelen dosyalarda Zarrab'ın yer aldığı iddiası ise güncelliğini koruyor. Jüri seçiminde yöneltilen sorulardan birisi ise "Reza Zarrab’ın eşi Ebru Gündeş'i doğrudan ya da dolaylı olarak tanıyor musunuz?" olacak.

27.11.2017Dünya
Zarrab davasında kritik duruşmaya saatler kaldı

Zarrab davasında kritik duruşmaya saatler kaldı

Bugün New York’ta  TSİ 18:00’de başlaması planlanan jüri seçiminin ardından hemen duruşmalara geçilecek. Jüri seçimi tamamlanamazsa duruşma Salı gününe de sarkabilecek. ABD hukuk literatüründe “Jencks materyali” olarak tabir edilen ve savcılığın elinde bulunan işbirlikçi sanığın itirafları anlamına gelen dosyalarda Zarrab'ın yer aldığı iddiası ise güncelliğini koruyor.

27.11.2017Dünya
FBI yetkilileri Rusya saldırılarına karşı uyarmamış

FBI yetkilileri Rusya saldırılarına karşı uyarmamış

ABD Federal Soruşturma Bürosu'nun (FBI), Rusya'nın siber saldırılarına maruz kaldıklarını tespit etmesine rağmen birçok Amerikalı yetkiliyi uyarmadığı bildirildi. ABD'de 2016 yılında gerçekleştirilen ve Donald Trump'ın kazandığı başkanlık seçimlerine Rusya'nın siber saldırılar yoluyla müdahale ettiği iddialarıyla başlatılan soruşturma, halen ülkenin bir numaralı gündem maddesi...

26.11.2017Dünya
Teksas katliamı Appleı yeniden FBI ile karşı karşıya

Teksas katliamı Apple'ı yeniden FBI ile karşı karşıya

Kasım ayında ABD’nin Teksas eyaletinde bir kiliseye gerçekleştirilen silahlı saldırıda 26 kişi hayatını kaybetmişti. Apple, saldırganın telefonunun kilidini açmak için FBI’a yardım teklifinde bulunmuştu. FBI ilk etapta bu yardıma mesafeli yaklaşmıştı ancak arama emrinin çıkmasıyla birlikte bu olay tekrar gündeme geldi.

21.11.2017Teknoloji
İşbirliği yapan kişi durumunda

İşbirliği yapan kişi durumunda

ABD’de NBC News haber kanalı, İran asıllı Türk vatandaşı Reza Zarrab’ın savcılıkla işbirliğine başladığını ileri sürdü.

17.11.2017Dünya
Bakan Çavuşoğludan flaş açıklamalar... Zarrab nerede bilmiyoruz

Bakan Çavuşoğlu'dan flaş açıklamalar... 'Zarrab nerede bilmiyoruz'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu İstanbul’da bazı yabancı basın mensuplarıyla bir araya geldi ve gündemdeki gelişmeleri değerlendirdi. Çavuşoğlu, ABD ile Türkiye arasındaki ilişkileri yorumlarken FETÖ'nün ABD sistemine sızmış durumda olduğunu söyledi. Bakan yorumunun devamında Zarrab davasına da değinerek, 'Ev hapsinde mi yoksa cezaevinde mi veya başka bir yerde mi bilmiyoruz. Bizimle paylaşmadılar' dedi.

17.11.2017Gündem
ABD medyasından Zarrab için itirafçı oldu iddiası

ABD medyasından Zarrab için 'itirafçı oldu' iddiası

ABD medyası, New Yorkta tutuklu olarak yargılanan İran asıllı işadamı Reza Zarrab'ın savcılıkla işbirliğine başladığını öne sürdü.

17.11.2017Dünya
Zarrab davasında flaş gelişme...

Zarrab davasında flaş gelişme...

Hürriyet New York Temsilcisi Razi Canikligil, ABD'de görülmekte olan Reza Zarrab davası sonrasında CNN Türk'te yayınlanan ve Hande Fırat'ın sunduğu Gece Görüşü programına katılarak duruşmada yaşananları anlattı. Bugünkü duruşmada Hakan Atilla'nın avukatlarının itirazları sonrasında hakim, Türkiye ile FETÖ arasındaki yaşananları mahkemeye anlatması için bilirkişi tayin edilmesine karar verdi. Razi Canikligil'in açıklamalarından öne çıkan satır başları şu şekilde;

16.11.2017Gündem
ABD Adalet Bakanı Sessionstan Türkiye açıklaması

ABD Adalet Bakanı Sessions'tan Türkiye açıklaması

ABD Adalet Bakanı Jeff Sessions, eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in 8 Kasım 2016'daki Amerikan başkanlık seçimlerinden sonra Türk hükümeti için çalıştığı iddialarına ilişkin, "Böyle olduğuna inanmıyorum." açıklamasını yaptı.

14.11.2017Dünya
Gülen Türkiyeye kaçırılacaktı iddiasına yanıt geldi

'Gülen Türkiye'ye kaçırılacaktı' iddiasına yanıt geldi

Eski Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı Michael Flynn'in avukatları, Flynn'in Türk yetkililerle Fethullah Gülen'in kaçırılarak Türkiye'ye teslim edilmesi için pazarlık yaptığı iddialarını yalanladı.

11.11.2017Dünya
Soruşturma Kıbrıs’a uzandı

Soruşturma Kıbrıs’a uzandı

ABD Başkanı Trump’ın başkan seçilmesine Rusya’nın müdahalede bulunduğu iddialarını soruşturan FBI, geçtiğimiz günlerde tutuklanan ve ev hapsine alınan Trump’ın eski kampanya müdürü Paul Manafort ve ortağı Richard Gates’in Kıbrıs Rum yönetimindeki şirketleri ve ABD’ye gönderdiği kara paranın peşine düştü.

4.11.2017Dünya
FBI Trumpın Rusya bağlantısını Kıbrısta arıyor

FBI Trump'ın Rusya bağlantısını Kıbrıs'ta arıyor

ABD Başkanı Donald Trump’ın başkan seçilmesine Rusya’nın müdahalede bulunduğu iddialarını soruşturan FBI, geçtiğimiz günlerde tutuklanan ve ev hapsine alınan Trump’ın eski kampanya müdürü Paul Monafort ve ortağı Richard Gates’in Kıbrıs Rum yönetimindeki şirketleri ve ABD’ye gönderdiği kara karanın peşine düştü. FBI, Rum yönetimine, “Sorgulamalar için ajan göndermek istiyoruz” diye başvuruda bulundu.

4.11.2017Dünya
New York saldırganı Uber şöförü çıktı

New York saldırganı Uber şöförü çıktı

New York saldırganı Uber şöförü çıktı

1.11.2017Merkez
Son dakika New York saldırganı hakkında flaş açıklama

Son dakika! New York saldırganı hakkında flaş açıklama

New York Valisi Andrew Cuomo, New York'ta saldırı düzenleyen kişinin terör örgütü DEAŞ bağlantılı olduğunu açıkladı.

1.11.2017Dünya
ByLock yazışmalarında FBI adı

'ByLock' yazışmalarında 'FBI' adı

'ByLock' yazışmalarında 'FBI' adı

1.11.2017Konya
Putinin yeğeni ile tuzağa düştü

'Putin'in yeğeni' ile tuzağa düştü

Rusya’nın ABD seçimlerine müdahale ettiğine dair yürütülen soruşturmada itirafçı olan Başkan Trump’ın danışmanlarından George Papadopoulos’un temaslarıyla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Papadopoulos’un temas kurduğu Kremlin bağlantılı bir profesör onu ‘Putin’in yeğeni’ olduğunu iddia ettiği bir kadınla tanıştırmış.

31.10.2017Dünya
Trump cephesinde deprem

Trump cephesinde deprem!

Aylardır ABD kamuoyunun gündeminde olan Trump’ın kampanya ekibinden bazı kişilerin Rusya ile bağlantılarına dair soruşturmada ilk suçlamalar yöneltildi. Trump’ın eski kampanya müdürü Paul Manafort ABD’ye karşı komployla itham edildi. İş ortağı Gates de suçlamaların hedefinde. İkili haklarındaki iddiaları reddetti. İlk duruşmada ise ev hapsi kararı çıktı.

30.10.2017Dünya
Son dakika: Trumpın eski kampanya müdürü teslim oldu

Son dakika: Trump'ın eski kampanya müdürü teslim oldu!

ABD Başkanı Donald Trump’ın eski kampanya müdürü Paul Manafort, Özel Savcı Robert Mueller'in Rusya'nın ABD seçimlerine müdahale etmesiyle ilgili soruşturması kapsamında FBI'a teslim oldu. Wall Street Journal, Manafort'a yönelik suçlamalar içinde vergi yolsuzluğu bulunduğunu da yazdı. Trump ise Rusya'nın seçim kampanyasında kendisine destek verdiği yönündeki kamuoyunda oluşan algıya yönelik ise "RUSYA İLE GİZLİ BİR ANLAŞMA YOK" tweetini gönderdi. 

30.10.2017Dünya
ABD’nin 54 yıllık sırları ifşa oldu

ABD’nin 54 yıllık sırları ifşa oldu

ABD Başkanı John F. Kennedy’ye 22 Kasım 1963 yılında düzenlenen suikasta dair 54 yıl sonra daha önce hiç yayınlanmamış belgeler açıklandı.

27.10.2017Dünya
FBIın JFK suikastindeki uyarısı 54 yıl sonra ifşa oldu

FBI'ın JFK suikastindeki uyarısı 54 yıl sonra ifşa oldu

ABD Başkanı John F. Kennedy’ye 22 Kasım 1963 yılında düzenlenen suikaste dair 54 yıl sonra daha önce hiç yayınlanmamış belgeler açıklandı. 1992 yılında çıkartılan Kennedy suikastı kayıtları yasası gereği, çoğunluğu FBI, CIA ve İç Güvenlik Bakanlığı’na ait belgelerin 25 yıl içerisinde kamuoyuna açıklanması gerekiyordu.

27.10.2017Dünya
ABDnin istediği telefon çözüldü

ABD'nin istediği telefon çözüldü

ABD’nin Türkiye’ye nota vererek iadesini istediği başkonsolosluk irtibat görevlisi Metin Topuz’un cep telefonu İstanbul Emniyeti’nce incelemeye alındı ve şifresi kırıldı. Elde edilen WhatsApp kayıtlarında, Topuz’un başkonsoloslukta görevli ABD’li diplomat K.’ye, Reza Zarrab’ın ABD’de tutuklanmasıyla ilgili gazete haberlerini ilettiği görülüyor.

26.10.2017Gündem
Filipinlerde Marawi IŞİD’den tamamen temizlendi

Filipinler'de Marawi IŞİD’den tamamen temizlendi

Filipinler'de Marawi IŞİD’den tamamen temizlendi

23.10.2017Merkez
ABD Basketbolunda rüşvet Rick Pitino...

ABD Basketbolunda rüşvet! Rick Pitino...

Amerikan Üniversite Sporları Federasyonu (NCAA) Erkekler Basketbol Ligi takımlarından Louisville Cardinals'ın başantrenörlüğünü 16 yıldır yapan Rick Pitino, adının rüşvet skandalına karışması sebebiyle kovuldu.

17.10.2017Basketbol
Katliamda korkunç detay 10 bavul silahla otele girmiş

Katliamda korkunç detay! 10 bavul silahla otele girmiş!

ABD’de 59 kişinin katledildiği saldırının nasıl gerçekleştirildiğine dair belirsizlikler azalırken fail Stephen Paddock’un neden böyle bir katliama kalkıştığı ise gizemini korurken, Saldırganın çoğu uzun namlulu silahları 10 adet bavulla otel odasına soktuğu, silahlardan bazılarının dürbünlü ve tripod üzerinde kurulu halde bulunduğu belirtildi. Polisin saldırganın odasına girdiği anlardan şoke edici fotoğraflar ortaya çıktı. Fotoğraflarda masanın üzerine bırakılmış bir not görülüyor.

3.10.2017Dünya
Las Vegas canisinin evinden çıkanlar şoke etti

Las Vegas canisinin evinden çıkanlar şoke etti!

Las Vegas’ta "Route 91 Harvest" adlı müzik festivali kapsamındaki bir konsere otomatik silahlarla düzenlenen saldırıda 59 kişi hayatını kaybetti, 517 kişi yaralandı. ne ve patlayıcıya el koydu. Özel polis timinin odaya yapacağı baskın öncesinde saldırgan Paddock’un kendini vurarak intihar ettiği saptandı. Paddock'un Las Vegas'a 130 kilometre mesafedeki Mesquite adlı bölgedeki evinde de ayrıca 18 silah, binlerce mermi ve Tannerit adlı patlayıcı ve bomba yapımında kullanılan amonyum nitrat maddesi bulundu. Peki, saldırıya dair şu ana kadar neler biliniyor?

3.10.2017Dünya
Las Vegas canisinin babası FBI raporlarında bu şekilde tanımlanmış

Las Vegas canisinin babası FBI raporlarında bu şekilde tanımlanmış!

ABD'nin Las Vegas kentinde dün ülke tarihinin en kanlı kitle katliamı gerçekleşti. Las Vegas kentindeki county müzik konseri, 64 yaşındaki Stephen Paddock isimli Amerikalı saldırganın bir otelden açtığı ateşle kana bulandı. Konser alanına 32’nci kattaki odasından ateş açan saldırgan, 58 kişiyi öldürdü, 515'ten fazla yaralı var. Daha önce Lockheed Martin’de iç denetçi olarak çalışan emekli saldırganın odasında intihar ettiği belirtilirken yanında 10’dan fazla tüfek ele geçirildi. Paddock'un babası hakkında da FBI raporlarında dikkat çeken notlar var.

3.10.2017Dünya
Las Vegas saldırısında ölü sayısı 59’a yükseldi

Las Vegas saldırısında ölü sayısı 59’a yükseldi

Las Vegas saldırısında ölü sayısı 59’a yükseldi

3.10.2017Merkez
Las Vegas saldırısı: Şüpheli Stephen Paddock kimdir

Las Vegas saldırısı: Şüpheli Stephen Paddock kimdir?

ABD'nin Las Vegas kentinde bir müzik festivaline düzenlenen ve en az 59 kişinin hayatını kaybetmesine neden olan silahlı saldırıyı , 64 yaşındaki Stephen Paddock'un gerçekleştirdiği iddia ediliyor.

3.10.2017Dünya
32. kattan katliam: Saldırgan multi-milyarder mi

32. kattan katliam: Saldırgan multi-milyarder mi?

Las Vegas’taki konser, 64 yaşındaki Amerikalı saldırganın bir otelden açtığı ateşle kana bulandı. Konser alanına 32’nci kattaki odasından ateş açan saldırgan, 58 kişiyi öldürdü, 515'ten fazla yaralı var. Daha önce Lockheed Martin’de iç denetçi olarak çalışan emekli saldırganın odasında intihar ettiği belirtilirken yanında 10’dan fazla tüfek ele geçirildi. Saldırı, ABD'deki en büyük silahlı katliam olarak tarihe geçti.

2.10.2017Dünya

Yazar Sonuçları

Batı Trakya Türkleri’nin üzerindeki ağır baskı

CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın, Yunanistan ziyaretine Lozan tartışması damgasını vurdu.

10.12.2017

Trump’ın Kaç Yılı Kaldı? 1, 3, 7…

ABD Başkanı Donald Trump, gerek ön seçim sürecinde gerek seçim esnasında, gerekse seçim biter bitmez yaşadığı birçok hadise ile büyük sürprizler yarattı. İhtimalleri alt üst eden, toplumu kucaklaması beklenirken radikal kararlarla daha çok sertleşen Donald Trump, koltuğa oturduğu ilk günden beri herkese aynı soruyu sordurmaya başladı: “Trump kaç yıl başkanlık yapacak?”

6.12.2017

Reza Zarrab’ın, Türkiye ve Ebru Gündeş kurgusu…

Türkiye aleyhine tanıklık yapan Zarrab’ın, mahkemenin ilk gününde ve konuyla hiç alakası olmayacak bir şekilde gardiyanlara rüşvet vererek cezaevine kadın, alkol vs. istediğine dair itirafı kimseye tuhaf gelmedi mi?

5.12.2017

Zarrab’a sorulan ilginç sorular

15Temmuz’dan sonra kapatılan, FETÖ’nün dinleme üssü olarak faaliyet gösteren TİB’de (Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı) inceleme yapan müfettişler, 17-25 Aralık dinlemeleriyle ilgili çok önemli ve ilginç bir tespitte bulundu.

27.11.2017

Zarrab’ın konuşacağını nereden biliyordu?

ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu irtibat görevlisi Metin Topuz, FETÖ iddiasıyla tutuklandığında Amerika kıyameti koparmış, vizeleri askıya almıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Başkan Trump araya girdiği halde vize krizi hâlâ çözülemedi.

21.11.2017

Bazı büyüklere günde 3 kez okuyacakları bir çocuk kitabı

“Kadınlar pantolon giymesin, kaşlarını aldırmasın, üniversiteye gitmesin” diyen o karanlık kafa var ya...

27.9.2017