MENÜ

Balık Fiyatları

Balık Fiyatları ile ilgili tüm haberleri, son dakika Balık Fiyatları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Balık Fiyatları haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.837 Balık Fiyatları haberi bulunmuştur.

Balık Fiyatları Haberleri

Tel Avivde gezilecek yerler

Tel Aviv'de gezilecek yerler

400 bin nüfuslu sahil şehri Tel Aviv, nüfus ve tarihi önem açısından Kudüs’e fark atsa da halkı övünmek yerine keyfini çıkarmayı tercih ediyor. Havası yılın 300 gününde güneşli, kumsallar herkese yetecek kadar çok. Laik ve liberal. Hayat 24 saat devam ediyor.

8.01.2016Seyahat
Hamsiler Rusyaya kaçtı, fiyatlar iki katına çıktı

Hamsiler Rusya'ya kaçtı, fiyatlar iki katına çıktı

Hamsi kolonilerinin Karadeniz sahilinden Rusya taraflarına yönelmesi üzerine hamsinin kilogram fiyatı bugün 10 liranın üstüne çıktı.

30.12.2015Ekonomi
Hamsi azaldı fiyatlar iki katına çıktı

Hamsi azaldı fiyatlar iki katına çıktı

Marmara Denizi'nde avlanan hamsi miktarının azalması nedeniyle çevre illerde bu balığın kilogram fiyatının bir hafta öncesine göre 10 liradan 20 liraya kadar çıktığı bildirildi.

14.12.2015Ekonomi
İstanbulda Eylül ayında en çok patlıcan zamlandı

İstanbul'da Eylül ayında en çok patlıcan zamlandı

İstanbul Ticaret Odası rakamlarına göre, Eylül ayında İstanbul en çok fiyatı artan ürün patlıcan oldu. Patlıcan yüzde 22,28 zamlanırken, onu karpuz ve taze fasulye izledi.

2.10.2015Ekonomi
İstanbuldaki lüks lokantalar bir bir kepenk indiriyor

İstanbul'daki lüks lokantalar bir bir kepenk indiriyor

SON dönemlerde İstanbul’da açılan dünyaca ünlü restoran markaları teker teker kepenk indiriyor. Nedeni ise kiraların çok yüksek olması ve İstanbul'da yemeğe para harcayan kesimin beklenen kadar geniş olmaması.

29.09.2015Ekonomi
Marmara Denizinde balık az olunca fiyatlar düşmedi

Marmara Denizi'nde balık az olunca fiyatlar düşmedi

Marmara Denizi'nde balık az olunca balık fiyatlarında beklenen düşüş yaşanmadı. Tekirdağ’da balık sezonun açılmasıyla tezgahlarda 15 TL olan hamsi, palamut ve istavritin fiyatı değişmedi.

28.09.2015Ekonomi
Avlanma yasağı kalkınca balık yüz güldürdü

Avlanma yasağı kalkınca balık yüz güldürdü

İZMİR’de, ülke genelindeki denizlerde uygulanan av yasağının kalkmasıyla balık tezgahları şenlenirken, sardalya, hamsi ve uskumrunun kilosu 5 TL’ye kadar düştü.

5.09.2015Ege
Türkiyedeki Çupra, Norveç Somonundan pahalı

Türkiye'deki Çupra, Norveç Somonu'ndan pahalı

Manavlar, Balıkçılar, Akvaryumcular Odası Başkanı Atilla Süslü, balıkçılıkta bereketli bir yıl beklediklerini ifade ederek, "Hamsi, palamut ve istavrit bol bol çıkacak. Hamsi tezgahlarda ilk etapta 10 liradan satılır, daha sonra ucuzlar" dedi. Ek olarak, Türkiye'de üretilen Çupra'nın Norveç Somonu'ndan daha pahalı olduğunu söyledi.

1.09.2015Ekonomi
Balık fiyatları altını solladı

Balık fiyatları altını solladı

Denizlerde genel av yasağının kalkmasına sayılı günler kala balık fiyatları tavan yaptı. Gram altın 102 liraya alıcı bulurken, kaya barbunu 120 liralık fiyatıyla el yakıyor.

19.08.2015Ekonomi
Ramazanda ette artış yok

Ramazan'da ette artış yok

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkanı Bülent Tunç, ramazandaki kırmızı et tüketimini karşılamak için yeterli sayıda hayvanın bulunduğunu belirterek, "Bunun haricinde önümüz zaten Kurban Bayramı, üretici olarak fiyat artışı beklemiyoruz. Piyasada bunu speküle etmek isteyenler çıkacaktır. Bunlara hiçbir zaman prim vermedik, vermeyeceğiz" dedi.

11.06.2015Ekonomi
Hamsinin fiyatı yüzde 100 arttı

Hamsi'nin fiyatı yüzde 100 arttı

Yurt genelinde hakim olan dondurucu soğuk pazardaki balık tezgahlarını da vurdu. Daha geçen haftaya kadar kilosu 5 TL’ye satılan hamsi İzmir'de 10 TL’ye çıktı.

4.01.2015Ekonomi