EKSTRA
MENÜ

Yarin Okullar Tatil Mi

Yarin Okullar Tatil Mi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yarin Okullar Tatil Mi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 293 Yarin Okullar Tatil Mi haberi bulunmuştur.

Yarin Okullar Tatil Mi Haberleri

Eskişehirde okullar tatil mi 7 Ocak Salı günü Eskişehirde kar tatili oldu mu

Eskişehir'de okullar tatil mi? 7 Ocak Salı günü Eskişehir'de kar tatili oldu mu?

Yoğun kar yağışı nedeniyle Türkiye'nin birçok kentinde olumsuz hava koşulları eğitim ve öğretimi olumsuz etkiledi. Eğitimini Eskişehir'de sürdüren öğrenciler, kar yağışı dolayısıyla pazartesi günü okullara ara verdi. Yarın için de tatil beklentisi olan öğrenciler yarın okulların tatil olup olmadığını sorguluyor. Peki, Eskişehir'de okullar tatil mi? 7 Ocak Salı günü Eskişehir'de kar tatili oldu mu? İşte, 7 Ocak Eskişehir kar tatili haberiyle ilgili detaylar.

6.01.2020Gündem
31 Aralık’ta bankalar tatil mi Yarın bankalar açık mı

31 Aralık’ta bankalar tatil mi? Yarın bankalar açık mı?

Yılbaşı öncesi vatandaşlar bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Resmi tatil takvimine göre 31 Aralık'ta bankaların çalışıp çalışmadığını merak eden vatandaşlar EFT,n havale ve para gönderim işlemlerini buna göre tamamlayacaklar. Peki, 31 Aralık’ta bankalar tatil mi? Yarın bankalar açık mı? İşte, o konuyla ilgili detaylar.

30.12.2019Gündem
Yarın 31 Aralıkta eczaneler ve sağlık ocakları açık mı

Yarın 31 Aralık'ta eczaneler ve sağlık ocakları açık mı?

Bu yıl 31 Aralık Salı gününe denk geliyor. Yeni yıl öncesinde eczaneler ve sağlık ocaklarının mesai durumu merak konusu oldu. Olası sağlık sorunlarına karşı hazırlıklı olmak isteyen vatandaşlar, eczaneler ve sağlık ocaklarının açık olup olmayacağını merak ediyor.Peki, yarın eczaneler ve sağlık ocakları açık mı?

30.12.2019Gündem
Okullar yarın nerelerde tatil 27 Aralık Cuma Adıyaman ve Kahramanmaraşta okullar tatil mi

Okullar yarın nerelerde tatil? 27 Aralık Cuma Adıyaman ve Kahramanmaraş'ta okullar tatil mi?

Yoğun kar yağışı nedeniyle eğitim öğretime bugün bazı illerde ve ilçelerde ara verildi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün yaptığı uyarıların ardından kar yağışının yoğun devam ettiği illerde gözler valilik ve kaymakamlıklara çevrildi. Akşam saatlerinde ise Kahramanmaraş ve Adıyaman'dan kar tatili açıklamaları geldi. Peki, yarın okullar nerelerde tatil? Adıyaman ve Kahramanmaraş'ta cuma günü okullar tatil mi? İşte, 27 Aralık Cuma eğitim öğretime ara verilen iller.

26.12.2019Gündem
Yarın (27 Aralık) okullar Adıyamanda tatil mi edildi Kaymakamlıktan son dakika tatil açıklaması

Yarın (27 Aralık) okullar Adıyaman'da tatil mi edildi? Kaymakamlıktan son dakika tatil açıklaması

Ülke genelinde kar yağışı ve sağanak yağışlar etkisini devam ettirirken eğitim ve öğretime bugün bazı illerde ara verildi. Özellikle kar yağışının devam ettiği Adıyaman, Kahramanmaraş ve Ankara'da yaşayan vatandaşlar yarın okulların tatil olup olmadığını sorgulamaya başladı. Peki, yarın okullar Adıyaman'da tatil mi edildi? İşte, Adıyaman Kaymakamlığı'ndan yapılan son dakika tatil açıklaması.

26.12.2019Gündem
Kayseri, Adana, Kahramanmaraşta okullar yarın (Perşembe) tatil edildi mi 26 Aralık okullar nerelerde tatil

Kayseri, Adana, Kahramanmaraş'ta okullar yarın (Perşembe) tatil edildi mi? 26 Aralık okullar nerelerde tatil?

Akdeniz Bölgesi ve bazı kesimlerde etkisini arttıran şiddetli sağanak ve kar yağışları nedeniyle eğitim ve öğretime bazı illerde bugün ara verildi. Ulaşımın da durma noktasına geldiği yerler için kaymakamlık, valilik ve Milli Eğitim Bakanlığı bazı kentlerde perşembe günü de okulların tatil olduğunu duyurdu. Peki, Kayseri, Adana, Kahramanmaraş'ta okullar yarın tatil mi? 26 Aralık okullar nerelerde tatil? İşte, eğitim öğretime yarın ara verilen okulların listesi.

25.12.2019Gündem
Antalyada okullar tatil mi Bugün Antalyada okullar olacak mı

Antalya'da okullar tatil mi? Bugün Antalya'da okullar olacak mı?

Antalya'da okullar tatil mi edildi sorusu, 12 Aralık Perşembe sabahı onlarca öğrencinin merakla araştırdığı konu oldu. Yağışlı havanın kendisini hissettirdiği ve kırmızı kodlu alarmın ilan edildiği Antalya'da okullar tatil edildi mi sorusuna valilikten cevap bekleyen öğrenciler, internet üzerinen araştırmalarını gerçekleştirdi. Peki, Antalya'da okullar tatil edildi mi? İşte, binlerce öğrencinin merakla araştırdığı Antalya'da okullar tatil edildi mi sorusunun valilikten alınan yanıtla birlikte cevabı

12.12.2019Eğitim
Son dakika: Antalya Valisi okullar tatil olacak mı sorusunu yanıtladı

Son dakika: Antalya Valisi okullar tatil olacak mı? sorusunu yanıtladı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün 'kırmızı uyarı' verdiği Antalya için önemli açıklamalarda bulundu. Vali Karaloğlu, "Bugün saat 18.00’den sonra gece yarısı esas yağış miktarımız hızlanacak, esas yağışı gece alacağız ve sabah 08.00’e kadar şiddetli yağış devam edecek. Vatandaşlarımızın özellikle gece dikkatli olmasını öneriyoruz" dedi. Vali Karaloğlu, okulların tatil olup olmayacağıyla ilgili binlerce mesaj aldığını söyleyerek, "Riske göre tedbir almak durumundayız. Şu anda öyle bir durum söz konusu değil. Yarın da çocuklar okulların tatil olmasını beklemesin" diye konuştu.

11.12.2019Gündem
Çarşamba günü (yarın) okullar Antalyada tatil mi olacak sorusunun yanıtı için gözler valilikte

Çarşamba günü (yarın) okullar Antalya'da tatil mi olacak? sorusunun yanıtı için gözler valilikte

Meteoroloji'den Türkiye'de ilk kez Antalya için kırmızı kodlu uyarı yapılarak vatandaşların tedbirli olması istendi. Çarşamba sabah saatlerinden itibaren öngörülen şiddetli yağışların etkili olması beklenirken, kentte yaşayan veli ve öğrencilerin gözü Antalya Valiliği'ne çevrildi. Hava şartlarından dolayı Antalyalı vatandaşlar yarın okulların tatil olup olmayacağını sorguluyor. Peki, okullar yarın Antalya'da tatil mi?

10.12.2019Gündem
Okullar yarın tatil mi Nerelerde okullar tatil

Okullar yarın tatil mi? Nerelerde okullar tatil?

Kar yağışının etkisini arttırmasıyla beraber, kar tatili haberleri gelmeye başladı. Özellikle Doğu Anadolu'da olumsuz hava koşulları artarken, Kahramanmaraş'ın bazı ilçelerde yarın (6 Aralık) eğitim öğretime bir günlük ara verildi. Öğrenciler ve veliler yapılan resmi açıklamaları öğrenmek adına "Okullar tatil mi edildi?" sorusunun yanıtını merak ediyor. Peki, yarın nerelerde okullar tatil? İşte, cuma günü tatil olan ilçeler.

5.12.2019Gündem
Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay GSM şirketleriyle görüştük dedi... İşte alınan kararlar

Son dakika... Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay 'GSM şirketleriyle görüştük' dedi... İşte alınan kararlar

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) Maslak'taki binasında düzenlediği basın toplantısında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu. Oktay, GSM şirketleriyle yapılan toplantıda alınan kararları açıkladı.

29.09.2019Gündem
Özhaseki: Onları destekleyen Kandil ve Pensilvanya var

Özhaseki: Onları destekleyen Kandil ve Pensilvanya var

AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki, "İşin özünde gözüken iki parti var, arkasında da onları destekleyen bir Kandil var, onlara akıl veren bir Pensilvanya var. Bütün bunları herkes görüyor. 31 Mart'ta Ankaralı ve İstanbullu seçmen, bu Türk düşmanlarına, Türkiye düşmanlarına, bu ülkenin birliğine, beraberliğine düşman olanlara en iyi cevabı verecektir" dedi.

16.03.2019Gündem
Okullar yarın tatil olacak mı

Okullar yarın tatil olacak mı?

Olumsuz hava koşulları nedeniyle okulların tatil edildiği illerde yaşayan öğrenciler, kar tatilinin 26 Şubat Salı günü de devam edip etmeyeceğini merakla araştırıyor. Peki, okullar yarın tatil edilecek mi?

25.02.2019Gündem
Öğrencilerden İstanbul Valisine: Ali diye yazılır, kral diye okunur

Öğrencilerden İstanbul Valisine: Ali diye yazılır, kral diye okunur

İstanbul'da kar nedeniyle okullarda eğitime bir gün ara verileceğini sosyal medya hesabından duyuran Vali Ali Yerlikaya'ya, öğrenciler birbirinden komik teşekkür tweetleri yolladı. Yerlikaya'nın tweetine 2.5 saatte 3 bin 588 kişi yanıt verirken, paylaşımı 18 bin 445 kişi beğendi, 4 bin 371 kişi de retweet etti.

25.02.2019Eğitim
Son dakika... Bir kar tatili haberi daha

Son dakika... Bir kar tatili haberi daha

Çanakkale'nin ardından Kırklareli'nin Demirköy ilçesinde de yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime yarın, bir gün süreyle ara verildi.

24.02.2019Gündem
Son dakika: Kar İstanbulda gece boyunca yağdı Yeni uyarı geldi...

Son dakika: Kar İstanbul'da gece boyunca yağdı! Yeni uyarı geldi...

İSTANBUL'da kar yağışının gece boyunca etkili olmasının ardından İstanbul’un birçok yeri beyaza büründü. Pazar gününe beyaz örtüyle uyanan İstanbullular karın keyfini çıkardı. Yollarda trafiğe çıkan araçların az olduğu görüldü. Ara sokaklarda araçlar çıkmakta zorlandı. Kar metrobüs duraklarında vatandaşlara zor anlar yaşattı. Kar yağışının etkisini sürdüreceği öğrenildi.

24.02.2019Gündem
Hangi illerde okullar tatil edildi İşte kar tatili olan iller

Hangi illerde okullar tatil edildi? İşte kar tatili olan iller

Yoğun kar yağışı dolayısıyla bazı illerde okullar tatil edilmeye devam ediyor. Samsun'un Vezirköprü ilçesi, Isparta, Amasya, Kastamonu, Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesi, Kırşehir, Elazığ'ın Palu ilçesi, Konya, Düzce'nin Kaynaşlı ilçesi, Karaman, Karabük, Çorum, Bingöl, Uşak, Bolu, Çankırı ve Kırıkkale'de olumsuz hava koşulları nedeniyle okullar tatil edildi. İşte, 7 Ocak Pazartesi günü okulların tatil edildiği iller

6.01.2019Gündem
Ankarada yarın okullar tatil olacak mı Ankarada sıcaklıklar 10 derece birden düşecek

Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı? Ankara'da sıcaklıklar 10 derece birden düşecek!

Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı sorununu yanıtı yüz binlerce öğrencinin merakla araştırdığı konular arasında yer alıyor. Ankara'da hava sıcaklıklarının iyice düşmesiyle birlikte soğuk hava kenti etkisi altına aldı. Meteorolojiden yapılan açıklamayla birlikte Ankara'da yoğun kar yağışının başlayacağı bildirildi. Peki, Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı? İşte detaylar.

24.12.2018Gündem
29 Mayıs tatil mi 29 Mayısta okullar kapalı mı

29 Mayıs tatil mi? 29 Mayıs'ta okullar kapalı mı?

Her yıl 29 Mayıs'ta kutlanan İstanbul'un fethinin bu yılki kutlama tarihinin gelmesiyle birlikte, '29 Mayıs tatil mi?' sorusu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Özellikle öğrencilerin merak ettiği 29 Mayıs tatil mi  konusu, internet üzerinden sorgulanan konular arasında yer aldı. Peki, 29 Mayıs resmi tatil mi olacak?

28.05.2018Gündem
30 Nisanda (yarın) okullar tatil olacak mı 1 Mayıs resmi tatil mi

30 Nisan'da (yarın) okullar tatil olacak mı? 1 Mayıs resmi tatil mi?

Yarın (30 Nisan) tatil mi olacak sorusuna cevap arayan vatandaşlar, son açıklamalara odaklandı. 1 Mayıs resmi tatil fırsatını kullanarak hafta sonu tatillerini salı gününe bağlayan vatandaşlar, 30 Nisan resmi tatil mi olacak sorusuna cevap aradı. Peki, birçok vatandaşın merakla araştırdığı 30 Nisan tatil mi olacak sorusuyla ilgili herhangi resmi bir açıklama yapıldı mı? İşte, 1 Mayıs resmi tatili öncesinde merakla araştırılan konuyla ilgili detaylı bilgiler

29.04.2018Gündem
1 Mayıs resmi tatil mi 2018 resmi tatil günler listesi

1 Mayıs resmi tatil mi? 2018 resmi tatil günler listesi

Bu yıl salı gününe denk gelen 1 Mayıs, milyonlarca vatandaşın ilgiyle sorguladığı konu oldu. Emek ve Dayanışma Günü olarak kutlanan ve anlamı 1800'lü yıllara kadar dayanan 1 Mayıs, resmi tatil olarak kutlanmaya devam ediyor. Peki, 2009 yılının ardından resmi tatil olarak ilan edilen 1 Mayıs nedir ve ne anlama gelmektedir? İşte, 2018 resmi tatil günleri arasında yer alan bu gün hakkında bazı bilgiler

29.04.2018Gündem
Trakya Üniversitesi’nde kar tatili... Öğrencilerden Rektöre: Parti kurun oy verelim

Trakya Üniversitesi’nde kar tatili... Öğrencilerden Rektöre: Parti kurun oy verelim

Edirne'de yoğun kar etkisini artırarak devam ediyor. Kar nedeniyle Edirne merkez, ilçeler ve köyler ile Trakya Üniversitesi’nde eğitime bir gün ara verildi. Trakya Üniversitesi Rektörü’nün tatil kararı sonrası öğrenciler sosyal medyada Rektör Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’yla ilgili esprili mesajlar paylaştı. Bunlar arasında Siz nasıl bir kralsınız”, "Parti kurun oy verelim” gibi yorumlar yer aldı.

27.02.2018Eğitim
İlk kar tatili haberleri gelmeye başladı... Yarın hangi illerde okullar tatil

İlk kar tatili haberleri gelmeye başladı... Yarın hangi illerde okullar tatil?

Yurt genelinde kar yağışının ve don olaylarının yaşanması sebebiyle okulların 07 Aralık perşembe günü kar tatili olması gündeme geldi. Peki hangi illerde yarın okul tatil olacak? İşte son dakika kar tatili haberleri

6.12.2017Gündem
Yarın okullar tatil olacak mı 10 Kasım resmi tatil mi İşte çalışma takvimi

Yarın okullar tatil olacak mı? 10 Kasım resmi tatil mi? İşte çalışma takvimi

Yarın okullar tatil olacak mı sorusu yüz binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Yarın 10 Kasım. Türkiye Cumhuriyeti'nin Kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün vefat ettiği bu günde okullarda yüzlerce öğrenci şiirler okuyacak. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı çalışma takviminde Atatürk'ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım tatil değil. Bu gün resmi tatil olarak geçmiyor. İşte detaylar.

9.11.2017Gündem
19 Mayıs resmi tatil mi, okullar tatil olacak mı

19 Mayıs resmi tatil mi, okullar tatil olacak mı?

19 Mayıs resmi tatil mi sorusuna cevap arayan on binlerce vatandaş, konuyla ilgili detayları araştırmaya başladı. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında güzel etkinliklerin gerçekleştirilecek 19 Mayıs, tatil mi sorusu ile sorgulanmaya devam ediyor. Peki, öğrencilerin de okullar tatil olacak mı sorularını yönelttiği 19 Mayıs tatil mi olacak? İşte, bazı detaylar

18.05.2017Gündem
28 Nisanda okullar tatil olacak mı Milli Eğitim Bakanlığı’ndan açıklama

28 Nisan'da okullar tatil olacak mı? Milli Eğitim Bakanlığı’ndan açıklama

28 Nisan'da okulların tatil olup olmayacağıyla ilgili kararı merak eden öğrenciler araştırmalarına devam ediyor. TEOG sebebiyle 2 gündür tatil yapan öğrenciler yarın haftanın son günü olduğu için cuma gününün de tatil olacağını düşünüyorlar. 5 günlük bir tatil fırsatı yakalayan öğrenciler, MEB'in resmi internet sitesinde açıklama olup olmadığını merak ediyorlar. Peki, 28 Nisan'da okullar tatil olacak mı? İşte, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan açıklama.

27.04.2017Eğitim
TEOG saat kaçta başlayacak, kaç saat sürecek

TEOG saat kaçta başlayacak, kaç saat sürecek?

TEOG saat kaçta başlayacak sorusu, veli ve öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. Milyonlarca öğrencinin güzel bir lisede okuyabilmek için mücadele edeceği sınav, liselerin belirlenmesinde büyük pay sahibi olacak. Çok kısa bir süre kalan TEOG sınavına saat kaçta gireceğini merak eden öğrenciler, TEOG sınavı saat kaçta sorusuna yanıt arayacak. İşte, TEOG kaç saat sürecek sorusunun cevabı

25.04.2017Eğitim
Edirnede okullar yarın (cuma) günü de tatil edildi

Edirne'de okullar yarın (cuma) günü de tatil edildi

Edirne'de öğrencilerin 'Yarın (cuma) da okullar tatil mi sorusu yanıtını buldu. Edirne il genelindeki okullar, olumsuz hava koşulları nedeniyle yarın da tatil edildi.

12.01.2017Gündem
Bizim çocuklar kutup ayısı mı

Bizim çocuklar kutup ayısı mı

Türkiye’nin farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı birçok il ve ilçede okulların da tatil olmasına neden olunca, hava sıcaklığının dün -7 derece olduğu Erzurum’da çocukları okula giden veliler isyan etti. Vali ise bu tepkiye şu yanıtı verdi: Erzurum için hava sıcak. Okulların tatil olmasını gerektiren bir durum yok.

10.01.2017Eğitim
İzmir Valiliği açıkladı İzmir’de okullar tatil mi Hangi illerde okullar tatil

İzmir Valiliği açıkladı! İzmir’de okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil?

İzmir’de okullar 11 Ocak Çarşamba günü tatil olacak mı sorusunu yönelten binlerce öğrenci, İzmir Valiliği ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Yahşi’nin Twitter’dan paylaştığı duyuru ile sorularına yanıt buldu. 2002 yılından bu yana en etkili kar yağışını alan İzmir’de ulaşım problemleri yaşanmaması için okullar tatil edildi. Peki, 11 Ocak Çarşamba günü hangi illerde okullar tatil edilecek? İşte, öğrencilerin merak ettiği konunun detayları...

10.01.2017Gündem
İstanbul Valiliğinden TIRlar için son dakika kararı

İstanbul Valiliği'nden TIR'lar için son dakika kararı

İstanbul Valiliği kar nedeniyle TIR'ların trafiğe çıkışını yasakladı.

9.01.2017Ekonomi
Meteorolojiden İstanbul için uyarı

Meteoroloji'den İstanbul için uyarı

Yurt genelinde kar yağışı etkili olmaya devam ediyor.Son meteorolojik verilere göre İstanbul'da yağışlar kar ve karla karışık yağmur şeklinde perşembe gününe kadar devam edecek.

9.01.2017Gündem
İstanbul Valisi Vasip Şahinden açıklama

İstanbul Valisi Vasip Şahin'den açıklama

İstanbul'da yoğun kar yağışının ardından İstanbul Valisi Vasip Şahin'den önemli açıklama... Şahin, "Kar yağışı nedeniyle bugün ilimiz kamu kurum ve kuruluşlarında mesai 15.30'a çekilmiştir" dedi. İstanbul'da kar yağışı devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş son 7 yılın en yoğun kar yağışının görüldüğünü açıkladı. Topbaş, İstanbullulardan zorunlu olmadıkça araçlarını çıkarmamalarını, toplu taşımayı tercih etmelerini istedi.

8.01.2017Gündem
Ankarada bugün (Pazartesi) okullar tatil mi Vali açıkladı

Ankara'da bugün (Pazartesi) okullar tatil mi? Vali açıkladı

'Ankara'da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil mi?' sorusu yanıtını buldu. Öğrenciler dün gün boyu 'Ankara'da pazartesi günü okullar tatil olacak mı?' sorusuna yanıt aramıştı. Akşam saatlerinde açıklama Ankara Valisi Ercan Topaca'dan geldi. Topaca, twitter'dan okulların tatil olmadığını duyurdu.

8.01.2017Gündem
Edirne, Tekirdağ, Bilecik ve Kırklarelinde bugün (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi

Edirne, Tekirdağ, Bilecik ve Kırklareli'nde bugün (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi?

Yoğun kar yağışının ardından tatil haberleri peş peşe geliyor. Edirne, Tekirdağ ve Kırklareli'nde (9 Ocak pazartesi) okullar tatil mi sorusu yanıtını buldu, açıklama geldi. Bilecik Valiliği'nden yapılan açıklamada ise olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle Söğüt ve Yenipazar ilçeleri ile bağlı köylerinde önlem amaçlı olarak eğitime 9 Ocak Pazartesi günü 1 gün süreyle ara verildiği belirtildi.

8.01.2017Gündem
Bursadan beklenen tatil haberi geldi Ankarada yarın okullar tatil olacak mı

Bursa'dan beklenen tatil haberi geldi! Ankara'da yarın okullar tatil olacak mı?

Kar yağışının yoğun olduğu Ankara ve Bursa'da eğitim gören öğrenciler, hafta sonundan 'Pazartesi okullar tatil olacak mı?' sorusuna yanıt bekliyordu. Beklenen haber ilk olarak Bursa'dan geldi. Bursa Valiliği'nden yapılan yazılı açıklamada, "Olumsuz hava şartlarının devam etmesi beklendiğinden, il genelindeki tüm anaokulları, ilk ve ortaokullar ile liselerde 9 Ocak Pazartesi günü bir gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmesi uygun görülmüştür." denildi. Peki, Ankara'da okullar tatil olacak mı? İşte, son durum!

8.01.2017Eğitim
İstanbulda yarın - pazartesi günü okullar tatil edildi - Resmi açıklama geldi

İstanbul'da yarın - pazartesi günü okullar tatil edildi - Resmi açıklama geldi

Yarın - 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? sorusuna yanıt bugün geldi. Twitter hesabından açıklama yapan Vali Vasip Şahin, İstanbul'da okullar tatil olsun diyen öğrencileri kırmadı ve 9 Ocak Pazartesi günü okulları tatil ettiklerini açıkladı. İstanbul Valiliği, kenti etkisi altına alan yoğun kar yağışı nedeniyle, yarın (Pazartesi) ilk ve orta dereceli okulların tatil edildiğini duyurdu.

8.01.2017Gündem
9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı Kar yağışı ne kadar sürecek

9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? Kar yağışı ne kadar sürecek?

İstanbul’da 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil edilecek mi sorusu, uzun süredir bekledikleri karın tadını çıkaran öğrenciler için merak konusu oldu. Cuma akşamından bu yana süren kar yağışı İstanbul’da hayatı olumsuz etkilerken, öğrencilerde pazartesi günü için soru işareti oluşturdu. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Afet Yönetimi Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, tatil durumunun ilçe belediyelerinin çalışmalarına bağlı olduğunu ifade etti. Peki 9 Ocak Pazartesi günü okullar tatil olacak mı? İşte konuyla ilgili detaylar

7.01.2017Gündem
İstanbulda kar tatili bekleyen öğrencilerden Vasip Şahine esprili tweetler

İstanbul'da kar tatili bekleyen öğrencilerden Vasip Şahin'e esprili tweetler

Yoğun kar yağışı ve kış şartları gerekçesiyle bugün Ankara da dahil birçok kentte okullar tatil edildi. Meteoroloji'nin İstanbul için kar yağışı uyarısı yapmasının ardından öğrenciler 'Bugün İstanbul'da okullar tatil mi' sorusuna kilitlendi. Kar tatili beklentisi içindeki öğrenciler İstanbul Valisi Vasip Şahin’e Twitter’dan esprili mesajlar göndererek tatil isteklerini duyurdular.

29.12.2016Gündem
Okulların tatil edildiği il sayısı 39a yükseldi.. Hangi illerde bugün okullar tatil

Okulların tatil edildiği il sayısı 39'a yükseldi.. Hangi illerde bugün okullar tatil?

Okullar tatil mi sorusu öğrenciler tarafından merakla cevap bekliyordu. Okulların tatil olduğu illerin açıklamaları peş peşe geliyor. Şuana kadar kar yağışının çoğalması ile birlikte 39 ilde okullar tatil edildi. Peki hangi illerde bugün okullar tatil edildi? İşte okulların tatil olduğu iller ve gelen son açıklama...

14.12.2016Gündem
Meteorolojiden önemli uyarı.. İstanbulda yarın okullar tatil olacak mı

Meteoroloji'den önemli uyarı.. İstanbul'da yarın okullar tatil olacak mı?

İstanbul'da havaların iyice soğumasıyla birlikte Meteoroloji'den kar yağışı uyarısı geldi. Vatandaşların özellikle 12:00'den sonra dikkat etmesi gerektiğini açıklayan Meteoroloji, kar yağışının 15:00 itibari ile başlamasını beklendiğini açıkladı. Meteoroloji'nin verdiği saatte İstanbul'un bazı bölgelerinde kar yağışı başladı. Kötü hava şartlarının İstanbulluları etkilememesi için 7 bin personel ve bin 345 araç İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından görevlendirildi. İstanbul Meteoroloji Bölge Müdürlüğü uzmanları ise, “Bizim için yarın sabah ile öğle arası kritik” dedi.

13.12.2016Gündem
Bakan Yılmaz: Proje okul sayısı 163

Bakan Yılmaz: Proje okul sayısı 163

Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, "Genel bir öğretmen sürgünü ya da proje okullarına rastgele öğretmen ataması söz konusu değil. Belli bir amaç doğrultusunda, belirli alanlarda çeşitli projelerle, protokollerle eğitim ve öğretimin kalitesi artırılması hedefleniyor" dedi. Bakan Yılmaz, Türkiye genelinde 163 proje okulu bulunduğunu belirterek, bunlardan 6'sının Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağlı olduğunu söyledi.

2.11.2016Eğitim
Ankara Hava Durumu Kar Yağışı Devam Ediyor

Ankara Hava Durumu Kar Yağışı Devam Ediyor!

22 Ocak 2016 Cuma günü için Ankara hava durumu tahminleri meteorolojiden geldi. Ankara'da 20 Ocak akşamı başlayan kar yağışı bugün etkisini arttırarak devam etti. Yoğun kar yağışının yarın yani 22 Ocak Cuma günü de aynen devam edeceği tahmin ediliyor.

21.01.2016Eğitim
İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu Kar yağışları devam edecek mi

İstanbul, Ankara, İzmir hava durumu! Kar yağışları devam edecek mi?

Ankara ve İstanbul’da kar yağışı devam edecek mi? İzmir’de kar yağışı olacak mı? Büyük kentlerde hava durumu nasıl? Tüm detaylar haberimizde...

20.01.2016Gündem

Yazar Sonuçları

PEN’in bildirisi; ‘biz ona Cumhuriyet diyoruz’

YURTTAŞLAR, kadın-erkek, çoluk çocuk, köylü-kentli, yoksul-zengin, tasada ve kıvançta ortak olarak, birlikte yas tutabiliyor ve birlikte bayram edebiliyorsa…

26.10.2017

Okul öncesi eğitim

Tüm öğrencilere zihin açılığı dilerim. Benim oğlum 5 yaşını doldurmak üzere olduğundan okul öncesi eğitim denilen anaokulu dönemindeyiz. Bu sebeple bizim gibi bu yaşların velilerine rehber olabilmek amacıyla bir anaokulu müdürünün kapısını çaldım ve kendi

6.02.2017

Federasyon maç biletlerinde tavan fiyat belirlemeli...

Şampiyonluğunu ilan den Beşiktaş’ın bu akşam Konya’da oynayacağı son lig maçının bilet fiyatlarını açıkladı Konyaspor...

17.05.2016