EKSTRA
MENÜ

Kar Tatili

Kar Tatili ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Kar Tatili haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.105 Kar Tatili haberi bulunmuştur.

Kar Tatili Haberleri

Bakan Selçuk, okullarda yüz yüze eğitime geçiş ve sınavlarla ilgili detayları paylaştı

Bakan Selçuk, okullarda yüz yüze eğitime geçiş ve sınavlarla ilgili detayları paylaştı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, çekimleri İstanbul Sultanahmet Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Cumhuriyet Eğitim Müzesi'nde yapılan ve CNN Türk Televizyonu'nda yayınlanan 5N1K Programı'na katılarak eğitim gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

28.02.2021Eğitim
Liselerde sınav tarihleri belli oldu Milli Eğitim Bakanlığı duyurdu Yüz yüze sınavlar ne zaman yapılacak

Liselerde sınav tarihleri belli oldu! Milli Eğitim Bakanlığı duyurdu! Yüz yüze sınavlar ne zaman yapılacak?

Liselerde sınav tarihleri ile ilgili beklenen açıklama Milli Eğitim Bakanlığı'ndan geldi. Daha önce 1 Mart'ta yapılması planlanan ancak yeni alınan karara göre ertelenen yüz yüze sınavlar için tarih belli oldu. Yerinde karara bağlı olarak, birinci dönem liselerde yapılamayan yüz yüze sınavlar için okullar ilerleyen günlerde planlama yapacak. MEB'den gelen daha önceki açıklamada, ilkokullarda tüm sınıf seviyelerinde, 8 ve 12’nci sınıflarda ise 1 Mart’tan itibaren yüz yüze eğitim işaret edilmişti. İşte, liselerde yüz yüze sınav tarihleri ile ilgili yapılan açıklamalardan öne çıkanlar.

27.02.2021Gündem
Lider Şahin ve Ecem Çırpan aşkı ortaya çıktı

Lider Şahin ve Ecem Çırpan aşkı ortaya çıktı!

Kim kime ne demiş, kim nereye gitmiş ve neler yapmış? Hızlandırılmış bir magazin turuyla hepsine 5 dakikada hakim olabilirsiniz.

21.02.2021Magazin
Barış Murat Yağcı: Nisa kıskançtır fakat kıskanılmak da güzel

Barış Murat Yağcı: Nisa kıskançtır fakat kıskanılmak da güzel

Survivor yarışmasında aşkları başlayan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı çifti önceki gün Akmerkez’deydi.

20.02.2021Magazin
19 Şubat’ta okullar tatil mi Yarın okullar var mı Gözler kar tatili haberlerinde

19 Şubat’ta okullar tatil mi? Yarın okullar var mı? Gözler kar tatili haberlerinde

Kar tatili haberleri ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. Kar yağışının devam etmesinin ardından yarın okullar tatil mi sorusu gündemde yer alıyor. Dün İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, 'Bütün eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 18 Şubat Perşembe günü, bir gün süreyle ara verilmiştir.' açıklamasında bulundu. Henüz 19 Şubat'ta İstanbul'da tatil olacağı ile ilgili bir açıklama yapılmadı. İşte 19 Şubat’ta kar tatili olan iller

18.02.2021Gündem
Meteorolojiden son dakika İstanbul açıklaması Kar yerini yağmura bırakıyor...

Meteoroloji'den son dakika İstanbul açıklaması! Kar yerini yağmura bırakıyor...

Meteoroloji'nin son dakika hava durumu raporuna göre İstanbul'da etkili olan kar yağışı yerini yağmura bırakıyor. İstanbul ve çevresinde bugün ve yarın yağmur beklenirken sıcaklıklar batı kesimlerinde 1 ila 3 derece artacak. İstanbul'da son yağışlarla birlikte baraj doluluk oranlarının yüzde 48'e yükseldiği, barajlardaki suyun en az 9 ay yeteceği belirtiliyor. Meteoroloji bugün Zonguldak, Bartın ve Kastamonu'nun yüksek kesimleriyle Hakkari ve Şırnak'a yoğun kar uyarısında bulundu. İşte 18 Şubat perşembe hava durumu raporu...

18.02.2021Gündem
Okullarda eğitime 1 gün daha kar engeli

Okullarda eğitime 1 gün daha kar engeli

15 Şubat Pazartesi günü başlayan ikinci dönemle birlikte tüm köy okullarında yüz yüze eğitime geçilmesi kararı alındı. Ancak İstanbul da dahil olmak üzere bazı illerde olumsuz hava şartları nedeniyle okullarda eğitime bir türlü başlanamadı. İstanbul Valiliği, yoğun kar yağışı sebebiyle okullarda eğitime 1 gün daha ara verildiğini açıkladı.

17.02.2021Eğitim
Kar yağışı nedeniyle ertelenmişti: bugün okullar açılıyor mu, 17 Şubatta okullar tatil mi İşte kar tatili olan iller

Kar yağışı nedeniyle ertelenmişti: bugün okullar açılıyor mu, 17 Şubat'ta okullar tatil mi? İşte kar tatili olan iller

15 Şubat'ta başlaması beklenen yüz yüze eğitim kar yağışı nedeniyle ertelenmişti. Yoğun kar yağışı nedeniyle İstanbul, Kocaeli, Tekirdağ, Bolu, Düzce, Yalova, Bursa, Edirne, Kastamonu, Kütahya, Sinop, Karabük, Bartın, Uşak ve Balıkesir okulları tatil edilen iller arasındaydı. Tatil olan illere yenileri eklendi. Peki, yarın okul var mı? 17 Şubat'ta okullar tatil mi? İşte, kar tatili olan illerin tamamı.

17.02.2021Gündem
Bugün okullar tatil mi Hangi illerde okullar tatil oldu İşte 16 Şubat yüz yüze eğitime ara verilen iller

Bugün okullar tatil mi? Hangi illerde okullar tatil oldu? İşte 16 Şubat yüz yüze eğitime ara verilen iller

Kar yağışı nedeniyle, eğitim öğretime bazı illerde ara verildi. 15 Şubat'ta başlaması beklenen yüz yüze eğitim valiliklerden yapılan açıklamalar ile ertelendi. Niğde, Bartın, Kastamonu, Bursa, Yalova, Tekirdağ, Bolu gibi illerde kar tatili haberleri gelirken İstanbul Valiliği de eğitime 2 gün ara verildiğini bildirmişti. Yurdun bir çok bölgesinde etkili olan kar nedeniyle tatil olan illere yenileri eklendi. Kar yağışının etkisini gösterdiği Ankara'da da eğitim öğretim takvimi gündeme geldi.. Peki, hangi illerde okullar tatil oldu? İşte, 16 Şubat kar tatili edilen illerin tamamı.

16.02.2021Gündem
Ders zili çaldı

Ders zili çaldı

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitimi başlatan ilk ders zilini çaldı. 2020-2021 Eğitim öğretim yılının ikinci dönemi başladı. Iğdır Aralık Gödekli İlkokulu’nda İstiklal Marşı okuyan Bakan Selçuk, "Ülkemizin tüm köylerindeki öğrencilerimizi okullarına kavuşturmanın ve gülümsemelerine şahit olmanın mutluluğu içerisindeyiz" dedi.

15.02.2021Eğitim
Kar tatili olan illerde okullar ne zaman açılacak İşte okulların açılış tarihi ve kar tatili olan iller

Kar tatili olan illerde okullar ne zaman açılacak? İşte okulların açılış tarihi ve kar tatili olan iller

Okullarda 2020-2021 eğitim öğretim döneminin 22 Ocak 2021'de başlayan yarı yıl tatili tamamlandı. Türkiye genelindeki köy okullarının tüm kademeleri ve yüz yüze eğitime geçişte eğitimin başlangıcı olan tüm bağımsız anaokullarında bugün okulların açılması bekleniyordu ancak kar yağışı nedeniyle okulların açılış tarihi ertelendi. Peki, kar tatili olan illerde okullar ne zaman açılacak? İşte okulların açılış tarihi ve kar tatili olan iller...

15.02.2021Gündem
Okullara şimdi de kar tatili

Okullara şimdi de kar tatili

Koronavirüs önlemleri kapsamında alınan tedbirlerin ardından yarın ana okulları ve köylerdeki ilköğretim okullarında yüz yüze eğitim başlayacaktı ancak kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar yeniden tatil oldu. Bursa, Tekirdağ, Edirne, Sakarya, Balıkesir, Çanakkale ve Zonguldak gibi birçok il için açıklamalar peş peşe gelirken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yüz yüze eğitime çarşamba gününe kadar ara verildiğini açıkladı.

14.02.2021Eğitim
Son dakika… Yüz yüze eğitime kar yağışı engeli Hangi illerde okullar tatil oldu

Son dakika… Yüz yüze eğitime kar yağışı engeli! Hangi illerde okullar tatil oldu?

Koronavirüs önlemleri kapsamında alınan tedbirlerin ardından bazı illerde bugün yüz yüze eğitim başlayacaktı ancak kar yağışı nedeniyle okullar yeniden tatil oldu. Bursa, Tekirdağ, Edirne, Sakarya, Balıkesir, Çanakkale ve Zonguldak gibi birçok il için açıklamalar peş peşe gelirken, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla yüz yüze eğitime çarşamba gününe kadar ara verildiğini açıkladı.

14.02.2021Gündem
2021 yılında bizi neler bekliyor

2021 yılında bizi neler bekliyor?

2020 yılı peç çok açıdan benzeri görülmemiş bir yıl oldu. Her sektör ve ülke pandemiden etkilenirken profesyonel ve sosyal anlamda da küresel olarak pek çok şey değişti. Bu değişikliklerin çoğunun hayatımızda kalıcı olarak yer edineceği yönündeki genel görüşe ek olarak kimileri ise Koronavirüs’ün zaten var olan değişim trendini daha da hızlandırmaya vesile olduğunu ifade ediyor. Bu kapsamda Zoom CIO’su Harry Moseley, 2021 yılı kapsamında eğitim, sağlık, finans ve eğlence alanlarındaki öngörülerini açıkladı.

14.01.2021Teknoloji
Boğaz’da yılbaşı 6 bin Euro

Boğaz’da yılbaşı 6 bin Euro

Geçmiş yıllarda sanatçılı eğlencelerle, büyük partilerle yılbaşı eğlenceleri düzenleyen oteller bu yıl ‘sakin’ programlar oluşturdu. Yılbaşında 4 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edilirken, otellerde yeni yıla girmek isteyenler sokağa çıkma yasağının başladığı 31 Aralık’ta otele giriş yapıp, sokağa çıkma yasağının bittiği 4 Ocak günü çıkış yapabilecek. Yılbaşında otelde kalmak isterseniz en az 7 bin TL’nin gözden çıkarılması gerekiyor. İstanbul’da Boğaz’da bir otelde 4 gece iki kişi için de fiyatlar 6 bin Euro’ya (57 bin TL) kadar çıkıyor.

15.12.2020Ekonomi
Valinin oğlu olduğumu saklardım

Valinin oğlu olduğumu saklardım

Aile Meclisi’nin bu haftaki konukları AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç ve eşi Turan Güvenç. Ailenin kaymakamlık, valilik gibi kamu hizmetlerinden siyasete uzanan yolculuklarını konuştuk. Oğulları Yurday Güvenç ilginç okul anılarını anlatıyor: “Vali çocuğu olduğumu saklardım. Okulda hep aynı soru geliyordu: Baban kar tatili yapmıyor mu?”

9.11.2020Gündem
Eğlenceli yaz okulu başladı

Eğlenceli yaz okulu başladı

Eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından yaz okulu programları ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TRT-EBA TV ile başladı. TRT-EBA TV'nin üç kanalından öğrencilere seslenen Bakan Selçuk, "Eğitimin ve öğrenmenin tatili olmaz biliyorsunuz. İnsan her an, her saniye öğrenmeye açık olmalı. Okul sıralarında olmasa da izlediklerinizle, okuduklarınızla her gün yeni şeyler öğrenmeyi lütfen unutmayın. Derslerimiz devam ediyor. Sizler öğrenmeye devam edin diye, varsa eksikleriniz tamamlayın diye, yazın da derslerimiz yayında olacak. Ama bu dersler, yaz tadında çok farklı ve eğlenceli içeriklerle hazırlandı" dedi.

29.06.2020Haber
Eğlenceli yaz okulu başladı

Eğlenceli yaz okulu başladı

Eğitim öğretim yılının sona ermesinin ardından yaz okulu programları ilkokul, ortaokul ve lise öğrencileri için TRT-EBA TV ile başladı. TRT-EBA TV'nin üç kanalından öğrencilere seslenen Bakan Selçuk, "Eğitimin ve öğrenmenin tatili olmaz biliyorsunuz. İnsan her an, her saniye öğrenmeye açık olmalı. Okul sıralarında olmasa da izlediklerinizle, okuduklarınızla her gün yeni şeyler öğrenmeyi lütfen unutmayın. Derslerimiz devam ediyor. Sizler öğrenmeye devam edin diye, varsa eksikleriniz tamamlayın diye, yazın da derslerimiz yayında olacak. Ama bu dersler, yaz tadında çok farklı ve eğlenceli içeriklerle hazırlandı" dedi.

29.06.2020Eğitim
Özel okulda ücret tartışması

Özel okulda ücret tartışması

Koronavirüs nedeniyle özel okullar da kapalı. Bu okullarda uzaktan eğitim yapılsa da, velilerle okul sahipleri arasında ‘ücret’ tartışması sürüyor. Hukukçular, eğitim hizmetinin alınamadığı döneme ilişkin ücretin iade edilmesi gerektiği görüşünde. Özel okul sahipleri ise “Büyük zarar görürüz” diyor.

13.04.2020Eğitim
Kayak âşıkları

Kayak âşıkları

Hacı Sabancı ve sevgilisi Nazlı Kayı, kar tatili için İsviçre-Saint Moritz’e gitti.

6.03.2020Keyif
Iğdır Tuzlucada okullara kar tatili

Iğdır Tuzluca'da okullara kar tatili

Iğdır'ın Tuzluca ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle eğitime bir gün ara verildi.

25.02.2020Gündem
Otlukbeli’de kar tatili

Otlukbeli’de kar tatili

Yoğun kar yağışının etkisi altına giren Erzincan’ın Otlukbeli ilçesinde bugün okullar tatil edildi.

25.02.2020Gündem
Hakkari ve Yüksekovada okullara kar tatili

Hakkari ve Yüksekova'da okullara kar tatili

HAKKARİ'de etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ile Yüksekova ilçesinde ilk ve orta dereceli okullar bugün tatil edildi.

20.02.2020Gündem
Son dakika haberi: Hakkaride eğitime kar engeli

Son dakika haberi: Hakkari'de eğitime kar engeli

Hakkari merkez ile Yüksekova ilçesinde kar yağışı ve buzlanma nedeniyle taşımalı eğitime ara verildi.

17.02.2020Gündem
Hakkari’de okullara kar tatili

Hakkari’de okullara kar tatili

Hakkari’de etkili olan kar yağışı nedeniyle okullar bir gün süreyle tatil edildi.

17.02.2020Gündem
Vali ile öğrencilerin sosyal medyadaki kar tatili pazarlığı güldürdü

Vali ile öğrencilerin sosyal medyadaki "kar tatili pazarlığı" güldürdü

Olumsuz hava koşullarının yaşandığı Erzincan'da okulların kardan tatil edilmesi konusunda Vali Ali Arslantaş ile öğrencilerin sosyal medyada yaptığı diyaloglar gülümsetti.

17.02.2020Haber
Vali ile öğrencilerin güldüren diyaloğu... Oğlu bile tatil istedi

Vali ile öğrencilerin güldüren diyaloğu... Oğlu bile tatil istedi!

Olumsuz hava koşullarının yaşandığı Erzincan'da okulların kardan tatil edilmesi konusunda Vali Ali Arslantaş ile öğrencilerin sosyal medyada yaptığı diyaloglar gülümsetti.

17.02.2020Gündem
14 Şubat okullar tatil mi Kahramanmaraş Kayseri ve Gaziantepte okullar tatil mi

14 Şubat okullar tatil mi? Kahramanmaraş Kayseri ve Gaziantep'te okullar tatil mi?

Okullar tatil mi sorusu, günün ilk saatlerinde birçok ilde büyük önem arz ediyor. Kayseri, Gaziantep ve Kahramanmaraş bölgesinde merakla araştırılan konular arasında yer alan bugün okullar tatil mi sorusu, internet üzerinden araştırılan konular arasında yer alıyor. Şu ana kadar pek çok ilde gerçekleşen kar tatili duyurularının arasında yeni merkezlerin olup olmadığını merak eden vatandaşlar, internet üzerinden sorgulamalarını gerçekleştiriyor. Peki, 14 Şubat Cuma günü hangi illerde okullar tatil oldu? İşte, detaylar

14.02.2020Gündem
Okullar tatil oldu duyurusu az önce açıklandı Okullar tatil mi sorusu o illerde de cevap buldu

Okullar tatil oldu duyurusu az önce açıklandı! Okullar tatil mi sorusu o illerde de cevap buldu!

Okullar tatil edildi açıklamalarına sabahın ilk ışıklarında yeni iller de eklendi. Havanın son durumunu değerlendiren ve kar yağışının ya da buzlanmanın yollarda oluşturduğu olumsuz etkileri göz önünde bulunduran valilikler, okullar tatil açıklamalarını resmi internet siteleri üzerinden duyurdu. Öğrenciler dışında engelli ve hamile kamu personeli de kar tatili dolayısıyla bir gün izinli sayılacak. Peki, 13 Şubat Perşembe günü hangi illerde okullar tatil oldu? İşte, son dakika açıklamaları olarak sabah saatlerinde valiliklerin sosyal medya hesapları ile duyurulan okullar tatil açıklamaları

13.02.2020Gündem
Aksarayda okullar tatil mi edildi 13 Şubat okulların tatil edildiği iller

Aksaray'da okullar tatil mi edildi? 13 Şubat okulların tatil edildiği iller

Okulların tatil edildiği iller arasına Aksaray da dahil oldu. Valiliğin aldığı karar doğrultusunda Aksaray'da sabah saatlerinde okullar tatil edildi. Okulların tatil edildiği illere Kahramanmaraş ve Nevşehir de gece saatlerinde dahil olmuştu. Karabük'te de öğrencilerin merakla beklediği kar tatili için valilikten herhangi bir açıklama yapılmadı. Okulların tatil olarak ilan edildiği iller arasında Kırşehir, Kayseri, Bingöl de yer aldı. Peki, okullar hangi illerde tatil edildi? İşte, okullar tatil açıklaması yapılan iller hakkında detaylı bilgiler

13.02.2020Gündem
Ankarada okullar tatil oldu mu Ankara için kar tatili açıklaması geldi mi

Ankara'da okullar tatil oldu mu? Ankara için kar tatili açıklaması geldi mi?

Ankara'da devam eden kar yağışıyla beraber, öğrenci ve velilerin kar tatili beklentisi arttı. Olumsuz hava koşulları nedeniyle Ankara'da ikamet eden vatandaşlar, bugün eğitim öğretime ara verilen illerde Ankara'nın da yer alıp almadığını araştırıyor. Ankara Valiliğinin son dakika kar tatili açıklamalarını takip edenler, 'Ankara'da okullar tatil oldu mu?' sorusuna yanıt arıyor. Peki, Ankara için kar tatili açıklaması geldi mi? 13 Şubat'ta Ankara'da okullar tatil mi? İşte, o konuyla ilgili merak edilen bilgiler.

12.02.2020Gündem
Bitliste okullara 2 gün kar tatili

Bitlis'te okullara 2 gün kar tatili

Bitlis'te etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle kent merkezi ve bağlı köylerde ilk ve orta dereceli okullar, yarın ve cuma günü tatil edildi.

12.02.2020Gündem
Rize Valisi ile öğrencinin gülümseten tatil pazarlığı

Rize Valisi ile öğrencinin gülümseten tatil pazarlığı

Rize Valisi Kemal Çeber ile bir öğrencinin kar tatili pazarlığı görenleri gülümsetti.

12.02.2020Gündem
Çorum Valisinden öğrencilere: Lütfen kar tatili mesajı atmayın

Çorum Valisi'nden öğrencilere: Lütfen kar tatili mesajı atmayın

ÇORUM Valisi Mustafa Çiftçi, kentte kar yağışının başladığı günden itibaren öğrencilerin sosyal medya üzerinden gönderdikleri yoğun tatil beklentisi mesajları üzerine "Lütfen bu konuda mesaj atmayınız, sizleri seviyoruz, hepinize üstün başarılar diliyoruz" paylaşımı yaptı.

12.02.2020Gündem
Bitlisin Ahlat ilçesinde okullara kar tatili

Bitlis'in Ahlat ilçesinde okullara kar tatili

Bitlis'in Ahlat ilçesinde kar yağışı ve elverişsiz hava şartları nedeniyle okullar bugün tatil edildi.

12.02.2020Gündem
Ankarada okullar bugün tatil oldu mu Ankara Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı 2020

Ankara'da okullar bugün tatil oldu mu? Ankara Valiliği kar tatili açıklaması yaptı mı 2020?

Kar yağışının devam ettiği Ankara'da Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden için bir uyarı daha yapıldı. Kentte devam eden kar yağışıyla beraber Başkent'te gözler Ankara Valisi Vasip Şahin'in yapacağı kar tatili açıklamalarına çevrildi. Vatandaşlar, bugün Ankara'da eğitim ve öğretime ara verilip verilmediğini öğrenmek adında Ankara Valiliği'nin resmi twitter hesabını kontrol ediyor. Peki, Ankara'da okullar bugün tatil mi? Ankara Valiliği tatil açıklaması yaptı mı? İşte, o konuyla ilgili detaylı bilgiler.

11.02.2020Gündem
Ünlülerin kar tatili

Ünlülerin kar tatili

Ünlü isimler hafta sonunu gözde kayak merkezlerinde geçirdi.

11.02.2020Magazin
Okullar tatil mi sorusuna valiliklerden açıklama 11 Şubat okulları tatil olan iller

Okullar tatil mi sorusuna valiliklerden açıklama! 11 Şubat okulları tatil olan iller

Yurdun pek çok merkezinde kar yağışının ve soğuk havanın etkisini sürdürmesi, 'Okullar tatil mi?' sorusunun yöneltilmesine neden oldu. Bugün okullar tatil mi sorusuna alacakları cevaba göre hareket edecek olan pek çok vatandaş, valiliklerin açıklamalarını dikkate alacak. Bazı illerde valilikler, öğrencilerin sağlığı ve güvenliği açısından okulların tatil edilmesi ile ilgili kararı sosyal medya hesapları üzerinden duyurdu. Okulların tatil edilmesine ilaveten kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personelin de idari izinli sayılacağı duyuruldu. İşte, 11 Şubat Salı günü okullar tatil mi sorusuna en yetkili birimlerden alınan cevaplar

11.02.2020Gündem
Kar fırtınası böyle vurdu

Kar fırtınası böyle vurdu

Türkiye’nin doğusu, yeni haftaya Sibirya soğuklarıyla başladı. Ardahan’ın Göle ilçesinde termometreler -40’ı gördü. Bazı illerde eğitime ara verilirken birçok yol ulaşıma kapandı.

11.02.2020Gündem
Kayseride yarın okullar tatil mi Kayseride 11 Şubatta okul var mı

Kayseri'de yarın okullar tatil mi? Kayseri'de 11 Şubat'ta okul var mı?

Bir süredir yurt genelinde etkisini hissettiren soğuk ve karlı hava Kayseri'de de vatandaşları etkiliyor. Dün kar yağışının olduğu ilçelerde eğitime ara verilirken, gözler yarın yani 11 Şubat'ta okulların tatil olup olmayacağında. Peki, Kayseri'de yarın okullar tatil mi?

10.02.2020Gündem
Yarın okullar tatil mi İşte 11 Şubatta okulların tatil olacağı o iller

Yarın okullar tatil mi? İşte 11 Şubat'ta okulların tatil olacağı o iller

Olumsuz hava koşulları ve kar yağışı nedeniyle yurt genelindeki 37 ilde eğitime bugün ara verilmişti. Kar yağışının etkisini sürdüğü ve olumsuz hava koşullarının devam ettiği illerde ikamet eden vatandaşlar da yarın yani 11 Şubat Salı günü okulların tatil olup olmadığını araştırıyor. İşte, şu ana kadar kar tatili kesinleşen şehirler...

10.02.2020Gündem
Artvinde okullara kar tatili

Artvin'de okullara kar tatili

Artvin merkez ve bazı ilçelerde eğitim öğretime bir günlüğüne ara verildi.

10.02.2020Gündem
Siirtin Eruh ilçesinde okullara kar tatili

Siirt'in Eruh ilçesinde okullara kar tatili

Siirt’in Eruh ilçesinde yoğun kar yağışı nedeniyle okullar 1 günlüğüne tatil edildi.

10.02.2020Gündem
Bugün okullar tatil oldu mu 35 ilden tatil haberleri

Bugün okullar tatil oldu mu? 35 ilden tatil haberleri

Bugün okullar pek çok ilde tatil edildi. Hava muhalefeti nedeniyle valilklerin aldığı kararlar, sosyal medya üzerinden ve kurumların internet siteleri aracılığıyla paylaşıldı. Bazı illerde ise okulların tatil edilmemesi üzerine öğrenciler vali ve valiliklerin sosyal medya hesaplarından tatil talebinde bulundu. Peki, 10 Şubat Pazartesi günü hangi illerde okullar tatil edildi? İşte, okulların tatil edildiği merkezler ve detaylı bilgiler

10.02.2020Gündem
Sivasta yarın okullar tatil olacak mı 10 Şubat Pazartesi Sivasta okullar tatil mi

Sivas'ta yarın okullar tatil olacak mı? 10 Şubat Pazartesi Sivas'ta okullar tatil mi?

Yurdun dört bir yanından kar tatili haberleri gelirken, Sivas'ta eğitimlerine devam eden binlerce öğrenci, 10 Şubat Pazartesi yani yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Öğrenciler bu konuda Sivas Valiliği'nden gelecek açıklamalara odaklanmışken, beklenen duyuru geldi. Peki, Sivas'ta okullar yarın tatil mi?

9.02.2020Gündem
Kastamonuda okullar yarın tatil mi 10 Şubat Pazartesi Kastamonuda okullar tatil mi

Kastamonu'da okullar yarın tatil mi? 10 Şubat Pazartesi Kastamonu'da okullar tatil mi?

Yurdun dört bir yanından kar tatili haberleri gelirken, Kastamonu'da eğitimlerine devam eden binlerce öğrenci, 10 Şubat Pazartesi yani yarın okulların tatil olup olmadığını merak ediyor. Öğrenciler bu konuda Kastamonu Valiliği'nden gelecek açıklamalara odaklanmışken, beklenen duyuru geldi. Peki, Kastamonu'da okullar yarın tatil mi?

9.02.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Hande Erçel gülüp geçmeli

Hande Erçel fotoğrafını paylaşıp altına “bazlama surat” yazan sosyal medya fenomeni Lütfü Alp Kılınç’a açtığı ilk davayı kazandı. Manevi tazminat davası 25 Şubat’ta.

12.02.2021

Karlar düşer...

Kar tatili planlayanlara mini bir rehber hazırladım. Türkiye’nin en güzel 5 kayak merkezinden bilgiler ve vereceğim gurme tavsiyeler tatilinizi lezzetlendirecek.

31.01.2021

Kerpe’den Ağva’ya Sonbahar güneşinin izinde

Yazdan kalma günler yaşıyoruz, önümüz yine sonbahar güneşiyle keyifleneceğimiz haftalarla dolu. Ekim, kasım gezmek için en ideal aylar.. Karadeniz’i sevenler için çok yol katetmeden günübirlik ulaşılabilecek, üstelik taze palamut yenebilecek yerler var. Kerpe ve Ağva bu yerlerden ikisi...

26.10.2020

'Çocuk Kitaplarında Yaşanan Skandal İnsanlık Dışı Bir Tavır!'

Çocuk edebiyatının sevilen isimlerinden olan değerli yazar Süleyman Bulut edebiyat yolculuğunun 40. yılını kutluyor. Yazarın ilk eseri olan Kar Tanesi 40. yıla özel baskısıyla yeniden raflardaki yerini aldı.  Süleyman Bulut ile geçmişten günümüze, çocuk kitaplarında yaşanan son rezaletten, geleceğe dair keyifli bir röportaj yaptık. Kendisine ve Can Çocuk Yayınları ekibine bir kez daha teşekkür ediyorum.

9.09.2020