MENÜ

Wikipedia Ne Zaman Açılacak

Wikipedia Ne Zaman Açılacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Wikipedia Ne Zaman Açılacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13 Wikipedia Ne Zaman Açılacak haberi bulunmuştur.

Wikipedia Ne Zaman Açılacak Haberleri

Wikipedia erişim engeli açıldı mı  Wikipedia ne zaman kapandı

Wikipedia erişim engeli açıldı mı? Wikipedia ne zaman kapandı?

Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu İnternet ansiklopedisi Wikipedia ile ilgili kararını duyurdu. Anayasa Mahkemesi Genel Kurulu siteye erişimin engellenmesini ihlal olarak değerlendiren kararının UYAP sistemi üzerinden gönderildiği hakimlik, erişimin engellenmesine ilişkin kararı tekrar ele aldı. Türkiye'deki kullanıcılar bu gelişmenin ardından Wikipedia erişim engeli kaldırıldı mı? sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Wikipedia açıldı mı? Wikipedia ne zaman kapandı? İşte, konuyla ilgili tüm detaylar.

15.01.2020Gündem
Wikipedia ne zaman açılacak Adalet Bakanından önemli açıklamalar

Wikipedia ne zaman açılacak? Adalet Bakanından önemli açıklamalar

Wikipedia ne zaman açılacak sorusu, son günlerde birçok vatandaşın araştırdığı konu olmaya başladı. Anayasa Mahkemesinin kararı sonrasında merakla araştırılan Wikipedia ne zaman açılacak sorusu, son günlerde gündemin önemli maddeleri arasında yer aldı. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, yaptığı son açıklamada Anayasa Mahkemesini işaret etti. Peki, Wikipedia ne zaman açılacak? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

13.01.2020Gündem
Son dakika... Wikipedia ne zaman açılacak Adalet Bakanı Gül açıkladı

Son dakika... Wikipedia ne zaman açılacak? Adalet Bakanı Gül açıkladı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, ''Yargı hiçbir yerden ve hiçbir kimseden emir almaz. Yargının emir alacağı tek yer; Anayasa ve kanunlardır. Yargı, hiçbir ideolojinin, şu ya da bu grubun değil, sadece hukukun emri altındadır. Bu anlayışa aykırı her türlü girişimin karşısında olacağımız da bilinmelidir'' dedi. Bakan Gül, Wikipedia'nın ne zaman açılacağıyla ilgili olarak da ''Anayasa Mahkemesi'nin gerekçeli kararı açıklanınca Wikipedia açılacaktır'' ifadelerini kullandı.

10.01.2020Gündem
Wikipedia ne zaman açılacak Wikipedia için açılma kararı verildi mi

Wikipedia ne zaman açılacak? Wikipedia için açılma kararı verildi mi?

Türkiye'de erişime kapatılan internet ansiklopedisi Wikipedia'nın sahibi Wikimedia Vakfı, erişim yasağının kalkması için Anayasa Mahkemesi'ne bireysel başvuruda bulunmuştu. Mahkemesi (AYM), Wikipedia internet sitesine erişimin engellenmesini hak ihlali saydı. Bu karar ardından ‘Wikipedia açılacak mı, ne zaman açıklanacak?’ gibi sorular gündeme geldi.

27.12.2019Gündem
Wikipedia ne zaman açılacak BTKdan flaş açıklama

Wikipedia ne zaman açılacak? BTK'dan flaş açıklama

Wikipedia ne zaman açılacak? Wikipedia neden yasaklandı? Türkiye'yi DAEŞ terör örgütüyle aynı zeminde gösteren içerikleri kaldırmayan, aksine koruma altına alan Wikipedia hakkında BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan açıklamalarda bulundu. Yapılan açıklamaya göre Wikipedia, süreç olumlu geçerse kademeli olarak erişime açılabilir. Peki Wikipedia neden kapatılmıştı?

17.11.2017Teknoloji
Son dakika... Wikipedia ne zaman açılacak Bakan açıkladı

Son dakika... Wikipedia ne zaman açılacak? Bakan açıkladı

BTK Başkanı Ömer Fatih Sayan, Wikipedia'nın kapatılmasına ilişkin açıklamalarda bulundu, "Açılacak mı?" sorusunu yanıtladı. Sayan, Başbakan Binali Yıldırım'ın da dikkat çektiği, sosyal medya dili konusunda da harekete geçildiğini açıkladı.

23.08.2017Teknoloji
Wikipedia ne zaman açılacak

Wikipedia ne zaman açılacak?

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, konuk olduğu bir televizyon programında özgür internet ansiklopedisi Wikipedia'nın engellenmesi konusunda gelen soruyu cevapladı.

7.08.2017Teknoloji
Wikipedia neden kapatıldı Vikipedi ne zaman açılacak

Wikipedia neden kapatıldı? Vikipedi ne zaman açılacak?

Wikipedia kapatıldı; peki ne zaman açılacak? Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Başkanı Ömer Fatih Sayan, Wikipedia'nın bazı sayfaları hala kaldırmadığını belirterek, 'Türkiye bir hukuk devleti, bu kararlar uygulanmadan Wikipedia'nın açılması mümkün değildir.' dedi.

5.05.2017Teknoloji
Wikipedia açıldı mı Wikipedia neden yasaklandı

Wikipedia açıldı mı? Wikipedia neden yasaklandı?

Wikipedia, Anayasa Mahkemesinin 'Engeli hak ihlalidir' açıklamasının ardından yeniden gündeme geldi. Anayasa Mahkemesinin açıklamasının ardından birçok kişi Wikipedia açıldı mı sorusuna yanıt ararken, bazı internet kullanıcıları ise Wikipedia neden yasaklandı sorusuna cevap aradı. Peki, Wikipedia neden yasaklandı ve ne zaman açılacak? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

26.12.2019Gündem
‘Atatürk’ fuar alanı

‘Atatürk’ fuar alanı

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, 3. Havalimanı sonrasında Atatürk Havalimanı’na fuar alanı yapılacağı, hiçbir zaman imara açılıp, alışveriş merkezi ve konut alanı olmayacağı açıklamasını yaptı.

6.08.2017Ekonomi
Ulaştırma Bakanı: Wikipedia doğru bilgiyi koysun, yayına izin verelim

Ulaştırma Bakanı: Wikipedia doğru bilgiyi koysun, yayına izin verelim

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, dünyanın en büyük internet ansiklopedisi Wikipedia'ya erişime izin verilmesi için "yanlış bilgileri" kaldırması gerektiğini söyledi.

12.05.2017Teknoloji
Yemek siyasettir

Yemek siyasettir

Öğretim üyeliğiyle gazeteciliği Artun Ünsal kadar başarılı biçimde birleştiren, peynirden kan davasına, simitten Anayasa Mahkemesine kadar kalem oynatabilene pek kolay rastlanmaz. Onun kadar hayat dolu, onun kadar yaptığı işten keyif alana da... Ünsal son kitabında yemek kültürüyle siyasi birikimini birleştiriyor.

13.08.2011Kelebek

Yazar Sonuçları

Ne okuduğunuzun farkında mısınız?

Hızlı okuyabilmek başka, okuduğunu anlamak başka, anladığını yorumlamak başka... Türkiye'de bunları nasıl ve ne kadar öğrettiğimiz ise tartışılır.

28.11.2017