EKSTRA
MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.836 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

İstanbul’da su kesintisi (Maltepe, Büyükçekmece, Kadıköy) – Sular ne zaman gelecek

İstanbul’da su kesintisi (Maltepe, Büyükçekmece, Kadıköy) – Sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 3 Ekim Cumartesi tarihli İstanbul su kesintisi programını paylaştı. İSKİ tarafından paylaşılan planlı su kesintisi programına göre, bugün Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki bazı ilçelere bakım-onarım çalışmaları nedeniyle su verilemeyecek. Peki, kesinti olan İstanbul ilçelerinde sular ne zaman gelecek?

3.10.2020Gündem
İstanbulda su kesintisi (Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Üsküdar) Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da su kesintisi (Bakırköy, Beylikdüzü, Beyoğlu, Üsküdar) Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 1 Ekim Perşembe günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Su kesintisi yaşanan ilçelerde ikamet eden pek çok kişi 1 Ekim tarihli su kesintisi programını inceliyor. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek?

1.10.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 24 Eylül kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 24 Eylül kesinti listesi!

24 Eylül perşembe günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

24.09.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 21 Eylül su kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 21 Eylül su kesinti listesi!

İstanbul'un bazı bölgelerinde 21 Eylül Pazartesi günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar ve bakım/onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Söz konusu kesintinin olduğu yerlerde ikamet eden vatandaşlar da suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

21.09.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 15 Eylül İSKİ su kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 15 Eylül İSKİ su kesinti listesi

İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 15 Eylül 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

15.09.2020Gündem
İstanbulda su sıkıntısı yaşanacak mı DSİden açıklama...

İstanbul'da su sıkıntısı yaşanacak mı? DSİ'den açıklama...

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, son günlerde İstanbul'daki içme suyu barajlarından görüntüler eşliğinde su sıkıntısı yaşanabileceği yönünde haberlerin basında yer aldığı belirtilerek, "Yakın gelecekte İstanbul ilimizde içme ve kullanma suyu sıkıntısı yaşanması beklenmemektedir" açıklaması yaptı.

15.09.2020Gündem
Başkent fırtınayı konuşuyor

Başkent fırtınayı konuşuyor

Başkent önceki gün aniden bastıran kum fırtınasıyla panik yaşarken neden kaynaklandığı merak konusu oldu. Meteoroloji uzmanlarına göre bu fırtınalar ‘şarapnel etkisi’yle tehlike yaratırken Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş zarar görenlere yardım başlatıldığını açıkladı, sosyal medyadan ‘Mad Max’ filmine atıfta bulundu.

14.09.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 8 Eylül İSKİ kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 8 Eylül İSKİ kesinti listesi!

İstanbul'un bazı bölgelerinde 8 Eylül Salı günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar ve bakım/onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Söz konusu kesintinin olduğu yerlerde ikamet eden vatandaşlar da suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

8.09.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 31 Ağustos İSKİ su kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 31 Ağustos İSKİ su kesinti listesi

31 Ağustos Pazartesi günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

31.08.2020Gündem
Köylerinden ayrılıyorlar Evleri bu hale geldi...

Köylerinden ayrılıyorlar! Evleri bu hale geldi...

GİRESUN’da sağanak sonucu meydana gelen, 3'ü asker 10 kişinin hayatını kaybettiği, 2'si asker 6 kişinin kaybolduğu, 361 bina ile alt ve üst yapıda ağır hasarın oluştuğu selin izleri silinmeye çalışılıyor. Selin vurduğu köylerdeki hasar alan evlerini boşaltanlar, güvenli yerlerde sağlanan kira desteği ile yeni yaşamlarını kurmaya çalışıyor. Bölgede kayıp 6 kişiyi arama çalışmaları da sürdürülüyor.

30.08.2020Gündem
Daha zorda olanlar var diyerek helikopterle kurtarılmayı istemediler

'Daha zorda olanlar var' diyerek helikopterle kurtarılmayı istemediler

Giresun'da sağanak sonucu meydana gelen, 3'ü asker 10 kişinin hayatını kaybettiği, 2'si asker 6 kişinin kaybolduğu sel afetinde, Espiye ilçesinde 2 noktada oluşan heyelanda seyir halindeki otomobillerinde mahsur kalıp, son anda kurtulan 3’ü çocuk 7 kişilik aile, 3 günlük yolculuğun ardından köylerine ulaşmayı başardı. Ailenin, ‘Daha acil insanlara gitsin’ diyerek, AFAD ekiplerinin helikopterli kurtarma önerisini reddettikleri ortaya çıktı.

29.08.2020Gündem
2 heyelan arasında kalan aile, 3 gün yürüyerek, köylerine ulaşmış

2 heyelan arasında kalan aile, 3 gün yürüyerek, köylerine ulaşmış

GİRESUN’da sağanak sonucu meydana gelen, 3'ü asker 10 kişinin hayatını kaybettiği, 2'si asker 6 kişinin kaybolduğu sel afetinde, Espiye ilçesinde 2 noktada oluşan heyelanda seyir halindeki otomobillerinde mahsur kalıp, son anda kurtulan 3’ü çocuk 7 kişilik aile, 3 günlük yolculuğun ardından köylerine ulaşmayı başardı. Ailenin, ‘Daha acil insanlara gitsin’ diyerek, AFAD ekiplerinin helikopterli kurtarma önerisini reddettikleri ortaya çıktı.

29.08.2020Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek İZSU 20 Ağustos su kesintisi programı

İzmir'de sular ne zaman gelecek? İZSU 20 Ağustos su kesintisi programı

İzmir’de 20 Ağustos Perşembe günü planlı su kesintileri yaşanıyor. İZSU İzmir su kesintisi programını paylaştı. İZSU’nun günlük su kesintisi programına göre, bakım ve onarım çalışmaları gereğince bazı ilçelere ve mahallelere su verilemiyor. Peki, İzmir'de sular ne zaman gelecek? İzmir'in hangi ilçelerinde su kesintileri yaşanıyor? İşte 20 Ağustos 2020 tarihli İZSU su kesintisi programı…

20.08.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 18 Ağustos arıza ve kesinti programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 18 Ağustos arıza ve kesinti programı!

18 Ağustos Salı günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

18.08.2020Gündem
Bodrumda 36 saatlik su kesintisine halk tepki gösterdi

Bodrum'da 36 saatlik su kesintisine halk tepki gösterdi

Bodrum isale hattındaki patlama nedeniyle 36 saat su verilemeyen vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.

16.08.2020Gündem
Bodrumda yine su borusu patladı 36 saat su verilemeyecek

Bodrum'da yine su borusu patladı! 36 saat su verilemeyecek

Muğla'nın turizm cenneti ilçesi Bodrum'un içme suyu ihtiyacını karşılayan ana isale hattında patlama meydana geldi. İlçede patlama nedeniyle 36 saat boyunca su kesintisinin yaşanacağı öğrenildi.

16.08.2020Gündem
Bodrumda 36 saatlik su kesintisi

Bodrum'da 36 saatlik su kesintisi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde içme suyu ana isale hattındaki patlama nedeniyle 36 saat su kesintisi yaşanacak.

15.08.2020Gündem
İstanbul’da sular ne zaman gelecek İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası’nda planlı su kesintileri devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 15 Ağustos Cumartesi günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İSKİ 15 Ağustos su kesintisi programı

15.08.2020Gündem
İSKİ su kesintisi programı 12 Ağustos - İstanbulda sular ne zaman gelecek

İSKİ su kesintisi programı 12 Ağustos - İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul’un birçok noktasında su kesintisi yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 12 Ağustos Çarşamba günü İstanbul'un Avrupa ve Anadolu Yakası’nda su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Yayımlanan listeye göre, Arnavutköy ve Bahçelievler ilçelerinde bugün belirli saat aralığında su kesintisi etkili olacak. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte İSKİ’nin 12 Ağustos tarihli su kesintisi programı

12.08.2020Gündem
Antalyada 15 saati bulan su kesintisi yaşanacak – Döşemealtı’na sular ne zaman gelecek

Antalya'da 15 saati bulan su kesintisi yaşanacak – Döşemealtı’na sular ne zaman gelecek?

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, su kesintisi ile ilgili vatandaşları bilgilendirdi. Yapılan açıklamaya göre, Döşemealtı İlçesi Termessos Yeniköy İsale Hattı üzerinde 800 ÇTP boru üzerinde meydana gelen arıza nedeniyle Yeniköy, Çıplaklı, Kömürcüler, Başköy, Kızıllı, Yağca (Bir kısmı), Çamlıca, Toki Konutları'nda su kesintisi ve basınç düşüklüğü yaşanacak. Peki, Antalya'da sular ne zaman gelecek?

11.08.2020Gündem
İSKİ 4 Ağustos su kesintisi programı: Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek

İSKİ 4 Ağustos su kesintisi programı: Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), 4 Ağustos tarihli su kesintisi programını paylaştı. İSKİ’nin arıza-kesinti programına göre, İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Peki, Güngören, Bağcılar, Bakırköy, Esenler’de sular ne zaman gelecek?

4.08.2020Gündem
İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek İZSU 3 Ağustos kesinti programı

İstanbul’da su kesintisi – Sular ne zaman gelecek? İZSU 3 Ağustos kesinti programı

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) 3 Ağustos Pazartesi günü İstanbul'da su kesintisi yaşanacak ilçeler ve mahalleleri duyurdu. İSKİ’nin resmi sayfasından yapılan yazılı duyuruya göre, Arnavutköy, Başakşehir, Beyoğlu, Kağıthane ve Silivri’nin bazı mahallelerinde su kesintisi yaşanacak. Peki, İstanbul’da sular ne zaman gelecek? İşte İZSU 3 Ağustos kesinti programı…

3.08.2020Gündem
Tatilciler akın etti... Nüfus 10 kat arttı

Tatilciler akın etti... Nüfus 10 kat arttı!

Kurban Bayramı nedeniyle Marmara Denizi’ndeki adalar, tatilcilerin akınına uğradı. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, toplam nüfusu 15 bin olan Avşa, Marmara ve Paşalimanı adalarına bayram tatili için yaklaşık 150 bin kişinin geldiğini söyledi.

2.08.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 29 Temmuz su kesintisi listesi

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 29 Temmuz su kesintisi listesi

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle 29 Temmuz 2020 tarihinde su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

29.07.2020Gündem
Ümraniyede sular ne zaman gelecek İSKİ’den açıklama

Ümraniye'de sular ne zaman gelecek? İSKİ’den açıklama

İstanbul’un Ümraniye ilçesinde 21 Temmuz’dan bu yana su kesintisi yaşanıyor. İSKİ, Ümraniye ilçesinin bazı bölgelerinde 15 saat süreyle su kesintisi uygulanacağı bildirildi. Peki, Ümraniye’de sular ne zaman gelecek? İşte Ümraniye’deki su kesintisinin detayları…

22.07.2020Gündem
Foçada susuz kalan vatandaşlar isyan etti Evlerimize denizden su taşıdık

Foça'da susuz kalan vatandaşlar isyan etti 'Evlerimize denizden su taşıdık'

İzmir'in Foça ilçesinde, 20 saat su kesintisi yapılacağını açıklayan İZSU'nun, 93 saat su vermemesi, tepki çekti. Evlerine denizden su taşıdıklarını belirten vatandaşlar, belediyeye tepki gösterdi.

21.07.2020Haber
93 saat susuz kalan Foçalılar şaşkın

93 saat susuz kalan Foçalılar şaşkın

İzmir'in Foça ilçesinde, 20 saat su kesintisi yapılacağını açıklayan İZSU'nun, 93 saat su vermemesi, tepki çekti. Evlerine denizden su taşıdıklarını belirten vatandaşlar, belediyeye tepki gösterdi.

21.07.2020Gündem
İzmirde sular ne zaman gelecek 21 Temmuz İZSU su kesintisi programı

İzmir'de sular ne zaman gelecek? 21 Temmuz İZSU su kesintisi programı

İzmir'in bazı ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. Ana boru arızası, sayaç bakımı, branşman arızası gibi nedenlerle bazı ilçelere su verilemiyor. İZSU, resmi internet sitesi üzerinden 21 Temmuz İzmir'de su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Peki, İzmir'de hangi ilçelerde sular kesilecek, sular ne zaman gelecek? İşte 21 Temmuz İZSU su kesintisi programı

21.07.2020Gündem
Foça’daki su sorunu vatandaşı canından bezdirdi

Foça’daki su sorunu vatandaşı canından bezdirdi

İzmir’in Foça ilçesinde, bir türlü çözülemeyen su sorunu halkı canından bezdirdi. 20 saat su kesintisi yapılacağını açıklayan İZSU’nun 55 saatte ancak su verebilmesi, ertesi gün tekrar su kesintisine başlaması sabırları taşırdı.

20.07.2020Haber
Foça’daki su sorunu vatandaşı canından bezdirdi

Foça’daki su sorunu vatandaşı canından bezdirdi

İzmir’in Foça ilçesinde, bir türlü çözülemeyen su sorunu halkı canından bezdirdi. 20 saat su kesintisi yapılacağını açıklayan İZSU’nun 55 saatte ancak su verebilmesi, ertesi gün tekrar su kesintisine başlaması sabırları taşırdı.

20.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 15 Temmuz İSKİ kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 15 Temmuz İSKİ kesinti listesi

15 Temmuz Çarşamba günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

15.07.2020Gündem
Son dakika haberi: Tekirdağda köylüler şaşkın: Açlıktan ölmeyeceğiz ama...

Son dakika haberi: Tekirdağ'da köylüler şaşkın: ''Açlıktan ölmeyeceğiz ama...''

Tekirdağ'ın Malkara ilçesinin kırsal Allıışık Mahallesi'nde, yaklaşık 10 gündür evlerin musluklarından su akmıyor. Vatandaşlar, araç ve traktörlerle yaklaşık 2 kilometre mesafedeki çeşmeye giderek, bidonlarla evlerine su taşıyor. Mahalle halkından Erdal Engin, kendileri ve hayvanların susuz kaldığını belirterek, "Açlıktan değil susuzluktan öleceğiz" dedi.

14.07.2020Gündem
Metro Boğaz’a iniyor

Metro Boğaz’a iniyor

İstanbul Avrupa Yakası’nda raylı sistem hatlarını Boğaz ile buluşturacak ‘Boğaziçi Üniversitesi / Hisarüstü - Aşiyan Sahil Füniküleri Hattı’ yapım işleri yeniden başladı.

14.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 13 Temmuz İSKİ su kesinti bilgisi

Sular ne zaman gelecek? 13 Temmuz İSKİ su kesinti bilgisi

13 Temmuz Pazartesi günü, İstanbul'un çeşitli bölgelerinde su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinden etkilenen bölgelerde ikamet eden vatandaşlar da İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi sitesine girerek suların geleceği saate yönelik araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

13.07.2020Gündem
Şilede su dağıtan tankeri fotoğraflayan eski muhtar konuştu: 5 Temmuz pazar günü çektim

Şile'de su dağıtan tankeri fotoğraflayan eski muhtar konuştu: 5 Temmuz pazar günü çektim

Şile'de günlerdir yaşanan su sıkıntısı sırasında İSKİ tankerle su dağıttı. Tankerle su dağıtımı fotoğraflayan Alacalı Köyü'nün eski muhtarı Mustafa Şişman, "Fotoğrafı 5 Temmuz Pazar günü çektim" dedi.

8.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 7 Temmuz İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 7 Temmuz İSKİ su kesintisi

İstanbul'un bazı bölgelerinde 7 Temmuz Salı günü, içmesuyu şebeke hattındaki arızalar ve bakım/onarım çalışmaları nedeniyle su kesintisi yaşanıyor. Söz konusu kesintinin olduğu yerlerde ikamet eden vatandaşlar da suların ne zaman geleceğini merak ediyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

7.07.2020Gündem
İzmirde su kesintisi - İzmir ilçelerinde (Torbalı, Ödemiş, Çeşme) sular ne zaman gelecek

İzmir'de su kesintisi - İzmir ilçelerinde (Torbalı, Ödemiş, Çeşme) sular ne zaman gelecek?

İzmir'in bazı ilçelerinde bakım ve onarım çalışmaları gereğince su kesintisi yaşanıyor. İZSU (İzmir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğ) resmi internet sitesi üzerinden 7 Temmuz 2020 tarihinde İzmir'de su kesintisi yaşanacak ilçeleri duyurdu. Peki, İzmir ilçelerinde (Torbalı, Ödemiş, Çeşme) sular ne zaman gelecek? İşte İZSU tarafından paylaşılan su kesintisi programı...

7.07.2020Gündem
Şileliler kesintilere tepkili... Tankerli su tartışması

Şileliler kesintilere tepkili... Tankerli su tartışması

İstanbul Şile’de çekilen bu fotoğraf çok konuşuldu. Su kesintileri nedeniyle İSKİ tankerinden bidon dolduranların hali, İstanbul’un 25 yıl öncesindeki su kuyruklarına benzetildi. İBB ise hafta sonları artan nüfus nedeniyle basınç sorunu yaşandığını açıkladı.

7.07.2020Gündem
İstanbulda lüks sitede elektrik kesintisi çilesi

İstanbul'da lüks sitede elektrik kesintisi çilesi!

Kadıköy'de bulunan bir sitede 7 gündür elektrik kesintisi yaşandığını ve musluklardan pis su aktığını iddia eden site sakinleri yetkililerden yardım istedi.

6.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek İSKİ 5 Temmuz su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ 5 Temmuz su kesintisi programı

İstanbul'un çeşitli ilçelerinde su kesintisi yaşanıyor. İSKİ , İstanbul'un her iki yakasında bulunan çeşitli ilçelerde arıza ve iş güvenliği nedeni ile su kesintisi yaşanacak ilçeleri resmi internet sitesi üzerinden paylaştı. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte 5 Temmuz su kesintisi programı...

5.07.2020Gündem
Su borusu patladı, evleri su bastı

Su borusu patladı, evleri su bastı

KOCAELİ’nin Gebze ilçesinde, şehre içme suyu taşıyan ana hattın patlaması sonucu bazı ev ve iş yerlerini su bastı. Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü'nden (İSU) yapılan açıklamada, "Pandemi sürecinde yeni çelik boru hattına bağlantı çalışmaları sırasında 24 saatlik su kesintisi öngörüldüğünden yapılacak olan çalışmalar ertelenmişti" dedi.

2.07.2020Gündem
Gebzede sular ne zaman gelecek 2 Temmuz Gebze su kesintisi için açıklama

Gebze'de sular ne zaman gelecek? 2 Temmuz Gebze su kesintisi için açıklama

Gebze su kesintisi neden belli oldu. 1 Temmuz'u 2 Temmuz'a bağlayan gece su borularının patlaması nedeniyle meydana gelen Gebze su kesintisi, İSU ekipleri tarafından kontrol altına alınmak üzere çalışmaya başlandı. 2 Temmuz Gebze su kesintisi hakkında bilgi edinmek isteyen pek çok kişi, Gebze'de sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, Gebze su kesintisi ne zaman düzelecek? İşte, o konuda detaylı bilgiler

2.07.2020Gündem
Sular ne zaman gelecek 1 Temmuz İSKİ kesinti listesi

Sular ne zaman gelecek? 1 Temmuz İSKİ kesinti listesi

İstanbul'un bazı ilçelerinde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinin yaşandığı bölgelerde ikamet eden ve bu durumdan etkilenen vatandaşlar, suların ne zaman geleceği konusunda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, 1 Temmuz İSKİ kesinti listesi...

1.07.2020Gündem
İSKİ kesinti programı: Sultangazi, Kartal, Çatalcada su kesintisi - Sular ne zaman gelecek

İSKİ kesinti programı: Sultangazi, Kartal, Çatalca'da su kesintisi - Sular ne zaman gelecek?

İSKİ 30 Haziran 2020 tarihli su kesintisi programını resmi sitesinden duyurdu. Arıza, onarım ve yenileme çalışmaları sebebiyle yapılan planlı kesintiler sebebiyle Anadolu- Avrupa Yakası’ndaki bazı ilçelere su verilmeyecek. Günlük kesinti programına göre, Sultangazi, Kartal, Üsküdar, Arnavutköy, Avcılar, Üsküdar ilçelerinde su kesintisi yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

30.06.2020Gündem

Yazar Sonuçları

Gölbaşı’nın gölü var ama suyu yok

Okurumuz Nurettin Topaloğlu, Gölbaşı’nın Hacılar Mahallesi Sonbaşak Sitesi’nde yaşanan “su kesintisi” sorununu, iletisinde aynen şöyle aktarmış:

10.08.2020