MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri, son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Su Kesintisi haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 3.639 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

Sular ne zaman gelecek İstanbul İSKİ su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul İSKİ su kesintisi

İstanbul'un birçok ilçesinde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanıyor. Su kesintilerinin yaşandığı bölgelerde ikamet eden ve bu durumdan etkilenen vatandaşlar, suların ne zaman geleceği konusunda bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek?

30.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbulda 3 ilçede su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'da 3 ilçede su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu birçok kişi tarafından sorgulanmaya başladı. İSKİ'den yapılan açıklamaya göre, Kartal, Beykoz ve Şişli'de bazı mahallelerde bu gece su kesintisi yapılacak.

24.10.2018Gündem
İstanbulda 3 ilçede su kesintisi

İstanbul'da 3 ilçede su kesintisi

Kartal, Beykoz ve Şişli'de bazı mahallelerde bu gece su kesintisi yapılacak.

24.10.2018Gündem
Tuzlada 16 saat su kesilecek

Tuzla'da 16 saat su kesilecek

İstanbul Tuzla'da bazı mahallelere bugün ve yarın 16 saat süreyle su verilemeyecek.

16.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 9 Ekim su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 9 Ekim su kesintisi

İstanbul'dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul'un bazı ilçelerinde arıza ya da bakım onarım çalışmaları nedeniyle su kesintileri yaşanıyor. Söz konusu ilçelerde ikamet eden vatandaşlar, suların ne zaman geleceğini merak ederek, internette araştırma yapıyor. Peki, sular ne zaman gelecek? Hangi ilçelerde kesinti var?

9.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 6 Ekim İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 6 Ekim İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'un belirli semtlerinde arıza ya da bakım dolayısıyla yaşanan su kesintisi dolayısıyla araştırılmaya başlandı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) tarafından başlatılan çalışmanın sona ereceği saat bilgileri vatandaşlarla paylaşıldı. İşte, sular ne zaman gelecek sorusunun cevabı ve detaylı bilgiler

6.10.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek Su kesintisi hangi ilçelerde var İşte planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi hangi ilçelerde var? İşte planlı su kesintisi programı

İstanbul'da uzun süren su kesintileri yaşanıyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ), kesinti yaşanan ilçeleri ve kesintilerin ne kadar süreceğini resmi sayfası üzerinden açıklamıştı. Peki, sular ne zaman gelecek?

26.09.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 25 eylül planlı su kesintisi programı

Sular ne zaman gelecek? 25 eylül planlı su kesintisi programı

İstanbul’dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ’den yapılan duyuruya göre, pek çok ve ilçede uzun saatler süren su kesintileri yaşanacak. Hangi ilçelerde kesinti yaşanacak? Sular ne zaman gelecek?

25.09.2018Gündem
Mahallede sular kesilince ortaya çıktı Görenler gözlerine inanamadı

Mahallede sular kesilince ortaya çıktı! Görenler gözlerine inanamadı

Mardin'in Nusaybin ilçesinde su kesintisi yaşanan mahallede yapılan incelemede, içme suyu borusunda 7 metre uzunluğunda dut ağacı kökü bulundu.

24.09.2018Gündem
İstanbulda 30 saatlik su kesintisi gerçekleşecek.. Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da 30 saatlik su kesintisi gerçekleşecek.. Sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da su kesintisi, İSKİ'nin yaptığı duyuru sonrası birçok vatandaşın araştırdığı konu oldu. İstanbul'un belli başlı noktalarında gerçekleşecek olan su kesintisi, 25 Eylül Salı akşamı başlayacak, 27 Eylül gece 03.00'a kadar devam edecek. Peki, su kesintisi hangi merkezleri etkileyecek? İşte, İstanbul'da su kesintisi yaşayacak ilçe ve mahallelerin isimleri...

23.09.2018Gündem
Balıkesirde sular ne zaman gelecek Balıkesir su kesintisi

Balıkesir'de sular ne zaman gelecek? Balıkesir su kesintisi

Balıkesir'de sular ne zaman gelecek sorusu, günün sorgulanan hususları arasında yer aldı. Bölgede yaşayan binlerce vatandaşın mahallelerinde yaşanan su kesintisinin ardından yaptığı araştırma, internet üzerinden devam ediyor. Peki, Balıkesir'de sular ne zaman gelecek? İşte, kent sakinlerinin araştırdığı konu hakkında bazı bilgiler

30.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 30 Ağustos İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 30 Ağustos İstanbul su kesintisi

Su kesintisi, metropol şehirde yaşamını sürdüren vatandaşların sorguladığı konu oldu. İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, İSKİ'nin konu hakkında yaptığı açıklamaları sorgulamaya başladı. Peki, sular ne zaman gelecek? İşte, İstanbul su kesintisi bilgileri ve detaylı bilgiler

30.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek 17 Ağustos İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? 17 Ağustos İstanbul su kesintisi

İstanbul'da yaşanan su kesintisi dolayısıyla sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt arayan vatandaşlar, konuyla ilgili sorgulamalarına başladı. Semtte yaşayan binlerce kişiyi yakından ilgilendiren su kesintisi, internet üzerinden sorgulanıyor. Peki, 20 saate yakın su verilemeyecek olan bölgelerde sorgulanan sular ne zaman gelecek? İşte, detaylı bilgiler

16.08.2018Gündem
İstanbulda su kesintisi.. 20 ilçede, 12 saat sürecek

İstanbul'da su kesintisi.. 20 ilçede, 12 saat sürecek

İSKİ'den yapılan açıklamada, "3.Havalimanı Çevre Yolu İnşaatı" sebebiyle yapılacak enerji kesintisiyle Terkos Terfi Merkezi'ne enerji verilemeyeceğinden bugün 08.00'den itibaren 12 saat boyunca 20 ilçede bazı mahallelere su kesintisi olacağı duyuruldu.

6.08.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İstanbulun bazı ilçelerinde su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi

Megakent İstanbul'un bazı ilçelerinden su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nin (İSKİ) resmi internet sitesinden yapılan açıklamaya göre, Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde çeşitli nedenlerle su kesintileri yaşanacak. Peki, sular ne zaman gelecek?

2.08.2018Gündem
5 yıldızlı otelin müşterilerine elektrik ve su kesintisi şoku

5 yıldızlı otelin müşterilerine elektrik ve su kesintisi şoku

Otelde suların akmaması ve klimaların da çalışmaması nedeniyle oteli boşaltan öfkeli müşterileri İlçe Turizm Müdürü Erdal Kaçmaz ve Çolaklı Jandarması sakinleştirmeye çalıştı.

1.08.2018Haber
Sular ne zaman gelecek İstanbul su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? İstanbul su kesintisi

İstanbul'dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ) Avrupa ve Anadolu Yakası'nda bazı ilçelerde, içmesuyu şebeke hattındaki arıza nedeniyle onarım çalışması yapılacağından dolayı, söz konusu ilçelere belirli saatler arasında su verilemeyeceğini açıkladı. Peki, sular ne zaman gelecek?

26.07.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek İşte İstanbulda su kesintisi yaşayacak olan ilçeler

Sular ne zaman gelecek? İşte İstanbul'da su kesintisi yaşayacak olan ilçeler

Megakent İstanbul'dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. Son olarak bazı ilçelere 24 saat boyunca su verilemeyeceği açıklandı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi’nin (İSKİ) 24 Temmuz Salı günü kesinti yaşanacak ilçeleri açıkladı. Su kesintilerinin başlamasıyla birlikte vatandaşlar da 'Sular ne zaman gelecek?' sorusuna yanıt aramaya başladı. Peki, İstanbul'da hangi ilçelerde su kesintisi var?

24.07.2018Gündem
Son dakika: İstanbulun o ilçelerinde 24 saat sürecek su kesintisi

Son dakika: İstanbul'un o ilçelerinde 24 saat sürecek su kesintisi!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) yapılan açıklamada, İstanbul'un bazı ilçelerinde 24 saatlik su kesintisi olacağını duyurdu.

23.07.2018Gündem
İstanbulda 6 ilçede su kesintisi... Sular ne zaman gelecek

İstanbul'da 6 ilçede su kesintisi... Sular ne zaman gelecek?

Beykoz, Çekmeköy, Gaziosmanpaşa, Eyüpsultan, Bayrampaşa ve Sultangazi'nin bazı bölgelerine, 24 ve 25 Temmuz'da su verilemeyecek.

23.07.2018Gündem
İstanbul’da su kesintisi… Sular ne zaman gelecek

İstanbul’da su kesintisi… Sular ne zaman gelecek?

İstanbul’dan su kesintisi haberleri gelmeye devam ediyor. İSKİ'nin 18 Temmuz tarihli listesine göre, Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki bazı ilçelerde bir süre su kesintisi yaşanacak. Peki, hangi ilçelerde su kesintisi meydana gelecek? İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

18.07.2018Gündem
Diyarbakırda su kesintisi DİSKİ uyarı yaptı

Diyarbakır'da su kesintisi! DİSKİ uyarı yaptı!

Diyarbakır Su ve Kanalizasyon İşleri (DİSKİ) Başkanlığı, Diyarbakır'ın bazı bölgelerinde meydana gelecek olan su kesintisi hakkında bilgi verdi. İşte, DİSKİ su kesintisi hakkında detaylı bilgiler

13.06.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Şentop ve Albayrak tartışması

TEKİRDAĞ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ile AKP İstanbul Milletvekili ve bu kez Tekirdağ adayı olan Prof. Dr. Mustafa Şentop arasında TESKİ-İSKİ tartışması çıktı.

13.06.2018