EKSTRA
MENÜ

Projeland

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 40 haberi bulunmuştur.

Projeland Haberleri

Toplam konut alanı ne demek

Toplam konut alanı ne demek?

Toplam konut alanı ne demek sorusunun cevabı son zamanlarda vatandaşlar tarafından çok merak ediliyor. Bu yazımızda toplam konut alanı ile ilgili temel bilgileri sizlerle paylaşacağız.

12.07.2018Emlak
Kıbrıs’tan nasıl ev alınır İşte tüm merak edilenler

Kıbrıs’tan nasıl ev alınır? İşte tüm merak edilenler!

Türkiye’den pek çok yatırımcı yavru vatan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ev almayı düşünüyor. Bu konuda ayrıntılı ve tüm merak edilenlerin cevaplandığı bir kaynak bulunmuyor. Kıbrıs’tan ev almak konusunda tüm merak edilenleri Kıbrıs Developments Direktörü Çağatay Özbirim’e sorduk.

12.07.2018Emlak
İstanbul en ucuz konut projeleri

İstanbul en ucuz konut projeleri

Türkiye’nin en büyük şehri İstanbul, konut projeleri bakımından da ülkenin en zengin şehri olarak dikkat çekiyor. 20 milyona yakın insanın yaşadığı İstanbul, son yıllarda inşa edilen konut projeleri ve kentsel dönüşüm projeleriyle zenginleşmeye devam ediyor. Peki, İstanbul en ucuz konut projeleri arasında hangileri yer alıyor? En ucuz konut projeleri İstanbul’un hangi bölgesinde bulunuyor?

12.07.2018Emlak
Türkiyenin en iyi liselerine yakın konut projeleri

Türkiye'nin en iyi liselerine yakın konut projeleri

LGS tercih dönemi başladı. Türkiye’de sınava giren pek çok genç hayallerini süsleyen liseye girmek için tercih yapacak. LGS tercih dönemi 2-13 Temmuz aralığını kapsıyor. Peki Türkiye’deki en iyi liseler hangileri? Çocuğunun geleceğini düşünen aileler hangi konut projelerinden ev almalı? Türkiye’deki en iyi liselere yakın konut projeleri hangileri? Bu yazımızda LGS tercih döneminde Türkiye’nin en iyi liselerine yakın konut projelerini sizlerle paylaşacağız.

5.07.2018Emlak
Evinizde doğal klima olmasını ister misiniz

Evinizde doğal klima olmasını ister misiniz?

Yaz aylarında Türkiye’nin bazı bölgelerinde nefes almak gerçekten zorlaşıyor. Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşayan her insanın evinde artık klima bulundurmak bir zorunluluk haline geldi. Peki evlerde doğal klima olması mümkün mü?

22.06.2018Emlak
Dekorasyon dergilerine layık bir ev için 10 sır

Dekorasyon dergilerine layık bir ev için 10 sır

Dünyanın en ünlü mobilya mağazası IKEA’da dolaşırken tüm mekanların akıllıca organize edildiğine, inanılmaz rahat olduğuna ve çok şık göründüğüne şahit oluyoruz. Bright Side, IKEA tasarımcıları tarafından kullanılan İskandinav dekorasyonunun hilelerini ortaya çıkardı. İşte evinizi dekorasyon dergilerine layık bir ev haline getirecek sırlar…

22.06.2018Emlak
Son zamanların en iyi beyaz mutfak tasarımları

Son zamanların en iyi beyaz mutfak tasarımları

Herkes evinin mutfağının beyaz bir tasarıma sahip olmasını ister. Neden? Çünkü saf, temiz ve diğer tasarımlara göre daha güzel görünüyor. Fakat kibar bir beyaz tercihi seçmek oldukça zor olabilir. Bu konuda uzmanların tercihleri size yol gösterebilir. Bu yazımızda en iyi görünüme sahip 7 beyaz mutfak tasarımları listemizi sizlerle paylaşacağız.

22.06.2018Emlak
Doğru evi seçtiğinizi nasıl anlarsınız

Doğru evi seçtiğinizi nasıl anlarsınız?

Ev satın almak için bir yola çıktığınızda yanlış karar verme konusunda korkular yaşadığınızı biliyoruz. İlk kez ev alacak birçok insan, kendileri için en doğru evi bulduğunda nasıl hissedeceğini merak ediyor. Bu yazımızda doğru evi seçtiğinizi nasıl anlayacağınızı anlatacağız.

22.06.2018Emlak
Ev alırken dikkat edilecek hususlar

Ev alırken dikkat edilecek hususlar

Ev almak her vatandaşın hayali. Son yıllarda markalı konut projelerinin sayısının artmasıyla vatandaşlar bu hayallerine daha kolay yoldan ulaşabiliyor. Cazip ödeme koşulları ve kira öder gibi ev sahibi olma avantajları sayesinde ev almak bir hayal olmaktan çıkıyor ve gerçeğe dönüşüyor. Bu içeriğimizde ev alırken dikkat edilecek hususlara yer vereceğiz.

22.06.2018Emlak
Bursa’da en ucuz evler hangi ilçelerde

Bursa’da en ucuz evler hangi ilçelerde?

Türkiye’nin en büyük dördüncü ili olan Bursa her geçen gün büyümeye devam ediyor. 2016 Dünya Yaşanabilir Şehirler sıralamasında Dünya’da 28’nci ve Türkiye’de birinci sırada yer alan Bursa, Türkiye’nin en gelişmiş şehirleri arasında yer alıyor. Sürekli büyüyen nüfusu Bursa’yı emlak piyasası için de önemli bir şehir yapıyor. Bu içeriğimizde Bursa’da en ucuz evler hangi ilçelerde sorusuna cevap arayacağız.

22.06.2018Emlak
Yatak odalarınıza yaratıcı bir dokunuş katacak 8 ipucu

Yatak odalarınıza yaratıcı bir dokunuş katacak 8 ipucu

Yeni bir eve taşınıldığında, her insan yatak odasını istediği gibi tasarlamak ister. Bu konuda yeterli yaratıcılığa sahip olanlar bile zamanla özel alanlarından sıkılabilir. Bu içeriğimizde, 2018 yılında yatak odasına yaratıcı bir dokunuş katmak isteyenlere ilham verecek 8 ipucu paylaşacağız.

13.06.2018Emlak
Evinizi yenilerken tasarruf etmenin 6 yolu

Evinizi yenilerken tasarruf etmenin 6 yolu

Bir eve sahip olmak, herhangi bir kişinin sahip olabileceği en iyi yatırımlardan biridir. Diğer yandan, oldukça maliyetli bir yatırımdır. Eğer satın aldığınız eve çok fazla para harcadıysanız, mobilyalardan tasarruf etmek isteyebilirsiniz. İşte evinizi yenilerken tasarruf etmenin 6 yolu:

13.06.2018Emlak
Antalyada en ucuz evler hangi ilçelerde

Antalya'da en ucuz evler hangi ilçelerde?

Antalya, Türkiye’nin güneyinde, merkezi Akdeniz kıyısında olan bir turizm merkezi olmasıyla dikkat çekiyor. Her yaz milyonlarca turiste ev sahipliği yapan il, son yıllarda konut piyasası sürekli yükselen şehirlerimizden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Günümüzde 2.5 milyon insana ev sahipliği yapan turizm kentinde konut fiyatlarının ne kadar olduğunu merak ediyor musunuz? Antalya'da en ucuz evler hangi ilçelerde? sorusunun cevabı burada.

13.06.2018Emlak
Ankara’da en ucuz evler hangi ilçelerde

Ankara’da en ucuz evler hangi ilçelerde?

Türkiye'nin başkenti Ankara, son yıllarda konut piyasası sürekli yükselen illerimizden biri olmasıyla dikkat çekiyor. Türkiye'nin en büyük ikinci şehri olma özelliği de taşıyan Ankara, köklü geçmişi, kuru ayazı ve ülkenin yönetildiği merkez olarak 6 milyona yakın insana ev sahipliği yapıyor. Peki Ankara'da en ucuz evler hangi ilçelerde bulunuyor?

10.05.2018Emlak
TOKİ indirim kampanyası ne zaman bitiyor

TOKİ indirim kampanyası ne zaman bitiyor?

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası devam ediyor. Peki, 24 Nisan tarihinde başlayan yüzde 20 TOKİ indirim kampanyası ne zaman bitecek?

9.05.2018Emlak
Evinizi en etkili şekilde dekore etmeniz için 10 ipucu

Evinizi en etkili şekilde dekore etmeniz için 10 ipucu

Eviniz çok mu dağınık? Evinizi yeniden düzenlemek veya dekore etmek için yardıma mı ihtiyacınız var? Bu içeriğimizde sizlerle evinizi en etkili şekilde dekore etmeniz için 10 ipucu paylaşacağız.

9.05.2018Emlak
Küçük evleri dekore etmenin yolları

Küçük evleri dekore etmenin yolları

Günümüzde en çok duyulan söz öbeklerinden biri kentsel dönüşüm. Bununların arasına son zamanlarda bir yenisi daha eklendi: Evsel dönüşüm. Evlerin daha kullanışlı hale gelmesi için başlayan bu yeni akım, küçük evleri daha efektif kullanmaya olanak veriyor. Peki, küçük evler nasıl dekore edilir?

9.05.2018Emlak
Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet Projeland

Ev satın almanın basit ve eğlenceli hali: Hürriyet Projeland

Hürriyet Projeland, Türkiye’deki tüm konut projelerini tek çatı altında topluyor. Projelerle ilgili her detay Hürriyet Projeland’de şeffaf bir şekilde kullanıcılarla paylaşılıyor. Portal, inşaat şirketlerini potansiyel alıcılarla buluştururken; aynı zamanda son kullanıcının kendine en uygun evi bulmasını da sağlıyor. Projeland çatısı altında Türkiye genelinde 2000’e yakın konut projesi bulunuyor.

8.05.2018Ekonomi
Projeler tek çatı altında

Projeler tek çatı altında

Türkiye’deki ev alıcılarının yüzde 47’si sıfır konut projelerinden ev satın almayı tercih ediyor, ancak yüzlerce projenin içinden doğru projeyi seçmek oldukça zor. Ev arama sürecini kolaylaştırmak için Hürriyet Emlak, yeni konut alıcılarına çözüm üretmek amacıyla uluslararası gayrimenkul teknoloji firması Homsters ile işbirliği yaptı ve Hürriyet Projeland (www.projeland.com) yayın hayatına başladı.

27.04.2018Ekonomi
TOKİ borç sorgulama nasıl yapılır

TOKİ borç sorgulama nasıl yapılır?

Toplu Konut İdaresi tarafından inşa edilen bir projeden konut veya işyeri satın alan vatandaşlar, borçlarını artık internet üzerinden kontrol edebiliyor. Bu içeriğimizde TOKİ borç sorgulama işlemini merak eden vatandaşlar için bir rehber hazırladık.

27.04.2018Emlak
Ev almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken 10 soru

Ev almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken 10 soru

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde birbirinden güzel binalar yükseliyor. Hayallerindeki eve kavuşmak isteyen insanlar yüzlerce seçeneğin arasından en doğru tercihi yapmaya çalışıyorlar. Bu içeriğimizde ev almadan önce kendinize mutlaka sormanız gereken 10 soruyu sizlerle paylaşacağız.

27.04.2018Emlak
İzmir’de en ucuz evler hangi ilçelerde

İzmir’de en ucuz evler hangi ilçelerde?

Ege'nin incisi İzmir, son yıllarda konut piyasası sürekli yükselen illerimizden biri. Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri İzmir, 8 bin 500 yıllık geçmişiyle ve yılın büyük bölümünde güneşli olmasıyla dikkat çekiyor. Peki İzmir'de  en ucuz evler hangi ilçelerde bulunuyor?

27.04.2018Emlak
Küçük balkonlar için 10 dekorasyon fikri

Küçük balkonlar için 10 dekorasyon fikri

Şehrin içindeki dairelerin belki de en önemli alanı balkonları. Artık balkonları yaza hazırlamanın vakti geldi. İşte küçük balkonlar için dekorasyon fikirleri!

27.04.2018Emlak
Yazlık ev dekorasyon modelleri

Yazlık ev dekorasyon modelleri

Yazlık evler için belki de en güzel dekorasyon modeli “coastal stili”. Yani sahil dekorasyonu… Rahatlığın ve ferahlığın ön planda olduğu bu dekorasyon biçimi en çok deniz kıyısındaki evlere yakışıyor. İşte yazlık ev dekorasyon modelleri…

20.04.2018Emlak
İstanbul’da en ucuz evler nerede

İstanbul’da en ucuz evler nerede?

Türkiye'nin ve dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul, 17 milyon insana ev sahipliği yapıyor. Ülkenin lokomotifi konumunda olan şehirde en ucuz ev fiyatları da merak ediliyor. Peki, İstanbul'da en ucuz evler nerede? Ucuz ev bulmanın kolay yolları nelerdir?

20.04.2018Emlak
Ucuz ev bulmanın 8 yolu

Ucuz ev bulmanın 8 yolu

Türkiye'de her yıl yüzbinlerce ev alınıp satılıyor. İnsanlar hayallerindeki evin hem bütçeye hem de zevkine uygun olmasını istiyor. Bu noktada bütçe genellikle en önemli kıstas oluyor. Peki, ucuz ev nasıl bulunur? Ucuz ev bulmanın 8 yolunu sizler için derledik.

17.04.2018Emlak
TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman

TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman?

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Türkiye genelinde yeni sosyal konutlar üretmeye devam ediyor. Alt ve orta gelir grubu ailelere cazip fırsatlarla ev sahibi olma imkanı veren kurum, çoğunlukla konut sayısından daha fazla başvuru alıyor. Bu da kura çekilişi anlamına geliyor. Peki, TOKİ 2018 kura tarihleri ne zaman?

17.04.2018Emlak
TOKİ’den nasıl ev alınır

TOKİ’den nasıl ev alınır?

Türkiye'de geçmişte yaşanan depremler nedeniyle çok fazla vatandaş hayatını kaybetti. İyi altyapısı olan ve deprem yönetmeliğine uygun konutların yapılma ihtiyacı da bu yüzden doğdu. 1984 yılında 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal döneminde kurulan Toplu Konut İdaresi bu ihtiyacı karşılamaya çalışıyor. Bu içeriğimizde TOKİ'den nasıl ev alınır sorusuna cevap vereceğiz ve TOKİ'ye nasıl başvuru yapılacağına dair vatandaşların merakını gidereceğiz.

16.04.2018Emlak
Kartal konut projeleri hakkında her şey

Kartal konut projeleri hakkında her şey

Kartal ilçesinin küçük bir balıkçı köyünden bugüne uzanan bir hikayesi var. "Kartelli" isminde bir balıkçıdan ismini alan ilçe, bugün İstanbul'un yükselen değeri olarak biliniyor. Kartal her geçen gün gelişiyor ve pek çok insana ev sahipliği yapıyor. Konut projeleri bakımından da İstanbul'un en zengin bölgelerinden biri. Bu içerikte sizlerle Kartal konut projeleri hakkında bulabileceğiniz en kapsamlı bilgileri paylaşacağız.

16.04.2018Emlak
2018’de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri

2018’de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri

Emlak Konut projeleri son yıllarda pek çok insan tarafından tercih ediliyor. Uygun fiyatları ve birbirinden lüks daireleriyle dikkat çeken projelere Türkiye'nin her yerinde rastlanıyor. Peki 2018'de en çok konut satılan Emlak Konut projeleri hangileri? Türkiye'de insanlar 2018'in ilk çeyreğinde hangi Emlak Konut projelerini tercih etti?

16.04.2018Emlak
Satışta kariyer yolları açık

Satışta kariyer yolları açık

Tüm ekiplerine işe alımlarından itibaren dijital danışmanlık eğitimleri verdiklerini söyleyen Hürriyet Emlak Satış Direktörü ve Projeland YK Üyesi Çağrı Bozay, “Bugün satış uzmanı olarak işe başlayan birisi başarılı olduğu ve fark yarattığı taktirde çok kısa bir süre içerisinde yönetici olabilir. Burası her açıdan bir satış okulu” diyor.

8.04.2018Atamalar
Sahibinden satılık daire bulmanın püf noktaları

Sahibinden satılık daire bulmanın püf noktaları

Tüm insanlığın en temel ihtiyaçlarından biri barınmadır. Bu yüzden, her insan başını sokacağı ve mutlu olacağı güvenli bir yer arar. Ev satın almak işte bu yüzden önemlidir. Bugün sizlerle sahibinden satılık daire bulmanın püf noktalarını ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini paylaşacağız.

23.03.2018Emlak
Bütçe dostu duvar dekorasyonu önerileri

Bütçe dostu duvar dekorasyonu önerileri

Boş duvarları renklendirmek veya şık duvar dekorları yaratmak bazen cüzdanları zorlayabilir. Çünkü beğenilen dekorasyon ürünleri hiçbir zaman istenilen kadar ucuz olmaz. Bu noktada bütçe dostu dekorasyon fikirleri imdadınıza yetişebilir.

22.03.2018Emlak
Dünyanın en etkileyici inşaat projeleri

Dünyanın en etkileyici inşaat projeleri

MIPIM 2018 bu yıl Fransa'nın Cannes şehrinde düzenlendi. Dünyanın en büyük gayrimenkul fuarlarından biri olan MIPIM, her yıl yüzlerce ülkeden birçok inşaat şirketini ağırlıyor. Fuarda ayrıca en etkileyici konut projeleri de açıklanıyor. İşte 2018 MIPIM ödülleri kazananları ve dünyanın en etkileyici inşaat projeleri:

22.03.2018Emlak
TOKİ emekli evleri hangi illerde

TOKİ emekli evleri hangi illerde?

2015 yılında alınan kararla birlikte hemen hemen bütün TOKİ projelerinde yüzde 25 kontenjan hiç ev sahibi olmayan emekliye ayrılıyor. TOKİ emekli evleri, emekli vatandaşın ev sahibi olması için üretiliyor.

12.03.2018Emlak
İzmir’de yaşamak için 10 neden

İzmir’de yaşamak için 10 neden!

Türkiye'nin en büyük üçüncü şehri olan İzmir, doğası, mutfağı, insanı ve kültürel faaliyetleri ile herkesin ilgisini çekiyor. Milyonlarca insan yaşamasına rağmen sakin bir yaşam vaat eden bu şehirde hayat kurmak için bir çok neden var. Bu içerikte sizlere İzmir'de yaşamak için 10 nedeni sıralayacağız.

12.03.2018Emlak
2018 dekorasyon trendleri

2018 dekorasyon trendleri

2018 geldi geçiyor. Evlerine yeni bir hava katmak isteyenler ise bu yılın modasını merak ediyor. Ev dekorasyonu alanında uzman kişiler, 2018 dekorasyon trendleri hakkında fikirlerini açıklamaya başladı. Bu içerikte sizlerle 2018 dekorasyon trendleri arasında en fazla ön plana çıkan fikirleri paylaşacağız.

12.03.2018Emlak
Anadolu yakası konut projeleri Şubat 2018

Anadolu yakası konut projeleri Şubat 2018!

Anadolu yakası konut projeleri arasına her geçen gün yenileri eklenmeye devam ediyor. Siz de Anadolu yakasından vazgeçmeyen biriyseniz bu projelere bir göz atın deriz!

28.02.2018Emlak
Başakşehir konut projeleri arasında öne çıkan 7 proje

Başakşehir konut projeleri arasında öne çıkan 7 proje

Başakşehir konut projeleri, 2017 yılında olduğu gibi 2018 yılında da ev sahibi olmak isteyen İstanbul sakinlerine rahat ve mutlu bir yaşam vaat ediyor.

13.02.2018Emlak