EKSTRA
MENÜ

Gelinim Mutfakta’Dan Kim Elendi

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 61 haberi bulunmuştur.

Gelinim Mutfakta’Dan Kim Elendi Haberleri

Gelinim Mutfakta’da kim elendi Gelinim Mutfakta haftanın finali puan durumu

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Gelinim Mutfakta haftanın finali puan durumu

Gelinim Mutfakta’da eleme bölümü 2 Mart 2020 tarihinde yapıldı. Haftanın puanlarının ortaya çıktığı Gelinim Mutfakta 470. Bölümünde hem 5 altın bileziğin sahibi hem de elenen yarışmacılar belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’da kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde yaşananlar ve haftanın finali puan durumu

2.03.2020Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi İşte Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu

Gelinim Mutfakta'nın 92. hafta finalinde elenen ve birinci olan isim belli oldu. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Özden-Burçin Saruhan ve Nurcan-Nihan Fevzioğlu çiftinden birisi kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın kazananı kim oldu? İşte Gelinim Mutfakta son bölüm puan durumu

14.02.2020Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi Aydan Gelinim Mutfaktadan neden ayrıldı

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? Aydan Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı?

Gelinim Mutfakta'nın 3 Ocak tarihli bölümünde birincilik ve eleme heyecanı yaşandı. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Gelinim Mutfakta'nın gelinleri bir tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Kayınvalidelerden en yüksek puanı alan isim haftanın finali için avantaj elde etmiş oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? Gelinim Mutfakta haftalık puan durumu

3.01.2020Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi Elenen isim şaşırttı

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? Elenen isim şaşırttı

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’nın 20 Aralık tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri her finalde olduğu gibi bu hafta da bir tatlı tarifiyle yarıştı. Gün değerlendirmesi ardından haftanın kazananı ve kaybedeni belirlendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, beş altın bilezik hangi yarışmacının oldu?

20.12.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi İşte puan durumuna göre Gelinim Mutfaktadan elenen isim

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte puan durumuna göre Gelinim Mutfakta'dan elenen isim

Gelinim Mutfakta'nın 13 Aralık tarihli bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Haftalık değerlendirme sonucunda Gelinim Mutfakta'da son ikiye kalan isimler Buse ve Yağmur oldu. Kayınvalidelerden en düşük puanı alan bir isim ve kayınvalidesi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi?

13.12.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Melike neden ayrıldı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Melike neden ayrıldı?

Gelinim Mutfakta’da bir eleme bölümünü daha geride kaldı. Birbirinden iddialı olan Gelinim Mutfakta gelinleri her hafta olduğu gibi bu haftada bir tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Gün sonunda önce günün ve haftanın kazananı belli oldu, ardından elenen gelin-kaynana ekibi açıklandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın kazananı hangi gelin oldu?

29.11.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Puan durumuna göre kim birinci oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Puan durumuna göre kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta bir haftayı daha geride bıraktı. Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta 400. Bölümüyle haftanın finalini yaptı. Haftanın son gününde bir gelin-kaynana ekibi yarışmadan elenirken; bir gelin 5 altın bileziği kazanmanın mutluluğunu yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Puan durumuna göre kim birinci oldu?

22.11.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi İşte, 15 Kasım tarihli Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte, 15 Kasım tarihli Gelinim Mutfakta puan durumu

Gelinim Mutfakta bugün haftanın finali aynı zamanda eleme bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kıyasıya mücadelenin yaşandığı Gelinim Mutfakta’nın son bölümünden bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda ederken; bir gelin 5 altın bileziğe ulaşmanın mutluluğunu yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte, 15 Kasım tarihli Gelinim Mutfakta puan durumu

15.11.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi Gelinim Mutfakta 8 Kasım puan durumu

Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi? Gelinim Mutfakta 8 Kasım puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan elenen isim belli oldu. Kanal D ekranlarının renkli yemek yarışması Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde gelinler yöresel bir tatlıyla mücadele etti. Gün sonunda ise gelinlerden biri altın bilezik mutluluğu yaşarken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmadan elendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte, elenen isim ve Gelinim Mutfakta 8 Kasım puan durumu

8.11.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı?

Gelinim Mutfakta 385. Bölümüyle 77. Haftayı tamamladı. Birbirinden iddialı gelinlerin yarıştığı Gelinim Mutfakta’nın hafta finali bölümünde çifte heyecan yaşandı. Kayınvalidelerden en yüksek puanı alan gelin, altın bileziklerin sahibi olurken; bir gelin-kaynana ekibi elindi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bileziği kim kazandı?

1.11.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi İşte haftalık puan durumuna göre birinci olan isim

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte haftalık puan durumuna göre birinci olan isim

Gelinim Mutfakta 25 Ekim Cuma günü yayınlanan 380. Bölümüyle haftanın finalini yaptı. Cuma günleri haftanın finalini yapan Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez milföy tatlısıyla kayınvalidelerin karşısına çıktı. Haftanın finalinde Aysu, final günü tatlısı ile ilgili büyük sıkıntı yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, beş altın bilezik kimin oldu?

25.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi 18 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? 18 Ekim puan durumu

Gelinim Mutfakta 18 Ekim Cuma günü yayınlanan bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Bu kez Gelinim Mutfakta hafta finalinde puanlar birbirine çok yakındı. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Fatma-Dilek Akıncıoğlu ve Çiğdem-Elif Akçam çiftinden birisi kazandı. Peki, yarışmadan elenen gelin ve kaynana kim oldu? Beş altın bilezik hangi gelinin oldu? İşte, Gelinim Mutfakta’dan elenen isim ve puan durumu...

18.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta, haftanın ikinci bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri bu kez tavuk yemeğiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Son bölümde yeni kayınvalide Hatice Hanım’ın sözleri şaşkınlık yarattı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, çeyrek altını hangi gelin kazandı?

15.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Kendi isteğiyle yarışmadan ayrıldı

Gelinim Mutfakta yarışması 11 Ekim tarihli bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Haftanın beş günü çeyrek altın, final gününde ise bilezik kazandıran Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

11.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi Haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta her hafta olduğu gibi bu hafta da cuma günü final bölümüyle ekranlardaydı. Haftanın finalinde Gelinim Mutfakta’nın gelinlerinden biri 5 altın bileziğin sahibi olurken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya ve altınlara veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi, beş altın bilezik hangi gelinin oldu?

4.10.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Kanal D ekranlarının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri her haftanın finalinde olduğu gibi bu haftanın son gününde de tatlı tarifiyle yarıştı. Beş altın bileziği hafta toplamında en yüksek puanları alan Fatma-Dilek Akıncıoğlu ve Çiğdem-Elif Akçam çiftinden birisi kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

27.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Kanal D ekranlarının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Gelinim Mutfakta’nın gelinleri her hafta olduğu gibi bu haftanın son gününde de tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

20.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 6 Eylül tarihli bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Her hafta finalinde olduğu gibi bu hafta da Gelinim Mutfakta yarışmacıları tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Gün sonunda gelinlerden biri altın bileziklere sahip olmanın mutluluğunu yaşarken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmadan elendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

6.09.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bilezik kimin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bilezik kimin oldu?

Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Cuma günü yayınlanan 340. Bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Hafta içi her gün çeyrek altın mücadelesi veren Gelinim Mutfakta yarışmacıları haftanın finalinde beş altın bilezik için yarıştı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, 5 altın bilezik kimin oldu?

30.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Kendi istekleriyle ayrıldılar

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Kendi istekleriyle ayrıldılar

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Cuma günü yayınlanan bölümüyle yeni sezonunun ilk haftasını geride bıraktı. Gelinlerden biri yeni sezonun ilk bileziklerini alırken; bir gelin kaynana ekibi Gelinim Mutfakta’ya veda etti. Ancak bu kez veda eden isimler puanlarıyla değil, kendi istekleriyle ayrıldılar. Peki, Gelinim Mutfakta’dan bu hafta kim elendi?

23.08.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın kazananı kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın kazananı kim oldu?

Kanal D’nin sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta yarışmasının bir bölüm ve haftası daha geride kaldı. Haftanın finalinde gelinlerden biri 5 altın bileziğe sahip olmanın mutluluğunu yaşarken; bir gelin-kayınvalide ekibi Gelinim Mutfakta’dan elendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın kazananı kim oldu?

21.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi Haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 14 Haziran Cuma günü yayınlanan 320. Bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Gelinlerden biri 5 altın bileziğe sahip olmanın mutluluğunu yaşarken; bir gelin- kaynana Gelinim Mutfakta’ya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

14.06.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yarışma programı Gelinim Mutfakta, 31 Mayıs tarihli bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın bu haftaki finaline sürpriz ziyaret damga vurdu. Kemal, annesinin gönlünü alabilmek için harekete geçti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

31.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada kim elendi İşte haftanın birincisi olan isim

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? İşte haftanın birincisi olan isim

Sunuculuğunu Fatih Ürek’in üstlendiği Gelinim Mutfakta bir haftayı daha geride bıraktı. Her finalde olduğu gibi bu hafta da Gelinim Mutfakta’nın gelinleri tatlı tarifiyle kayınvalidelerin karşısına çıktı. Gün sonunda gelinlerden biri 5 altın bileziğe sahip olmanın mutluluğunu yaşarken; bir gelin-kaynana ekibi yarışa veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi?

24.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu 300. bölüme özel kutlama

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu? 300. bölüme özel kutlama

Gelinim Mutfakta 10 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Fatih Ürek ve yarışmacılar programın 300. Bölümünü pasta keserek kutladı. Eğlenceli geçen dakikalar ardından hem Gelinim Mutfakta’ya veda eden isimler hem de haftanın birincisi belli oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

10.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 3 Mayıs Cuma günü haftanın finaliyle izleyici karşısına çıktı. Rekabet dozunun her zamankinden daha yüksek olduğu Gelinim Mutfakta’da haftanın finalinde sert rüzgarlar esti. Gün sonunda bir gelin- kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

3.05.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi olan gelin kim

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi olan gelin kim?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek programı Gelinim Mutfakta bir haftayı daha geride bıraktı. Haftanın finalinde bir gelin- kaynana ekibi yarışmaya veda ederken; bir gelin 5 altın bileziğin sahibi oldu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi olan gelin kim?

19.04.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Kanal D ekranlarının sevilen yemek yarışması Gelinim Mutfakta’da bir hafta daha geride kaldı. Yarışmanın 5 Nisan tarihli bölümünde gelinlerden biri 5 altın bileziğin sahibi olurken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu? İşte, son bölümde yaşananlar

5.04.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi İşte haftanın birincisi olan isim

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte haftanın birincisi olan isim

Gelinim Mutfakta'nın 29 Mart tarihli bölümünde eleme ve birincilik heyecanı yaşandı. Kayınvalidelerden en düşük puanı alan isim yarışmaya veda ederken; bir yarışmacı hem 'haftanın birincisi' unvanına sahip oldu hem de beş altın bileziği almaya hak kazandı. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte haftanın birincisi olan isim

29.03.2019Televizyon

Gelinim Mutfakta’nın birincisi kim oldu? Bu hafta kim elendi?

Her hafta izleyiciyi ekrana toplayan Kanal D’nin sevilen yemek yarışması bu hafta da heyecanlı anlara sahne oldu. Sunuculuğunu Fatih Ürek’in üstlendiği yarışmanın bu haftaki finalinde, bir gelin 5 altın bileziği kazanmaya hak kazandı. Peki ‘Gelinim Mutfakta’da bu hafta kim elendi? Hangi yarışmacı birinci oldu?

22.03.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, beş altın bileziğin sahibi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, beş altın bileziğin sahibi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma günü 260. Bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hafta boyunca çeyrek altın için mücadele eden gelinler, haftanın finalinde beş bilezik için yarıştı. Bu haftaki hafta finalinde puanlar birbirine çok yakındı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, beş altın bileziğin sahibi kim oldu?

15.03.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktadan bu hafta kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu

Gelinim Mutfakta'dan bu hafta kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma günü yayınlanan bölümüyle haftanın finalini yaptı. Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde ve 250. Bölüm kutlamasında Deniz Seki, şarkılarıyla hem ekran karşısındakileri hem de stüdyodakileri eğlendirdi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi hangi gelin oldu?

1.03.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan bugün (22 Şubat) kim elendi Haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan bugün (22 Şubat) kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma günü yayınlanan 245. Bölümüyle haftanın finalini yaptı. Haftanın finalinde gelinlerden biri 5 altın bilezik mutluluğu yaşarken; bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 5 altın bilezik kime gitti? İşte, Gelinim Mutfakta son bölümde yaşananların kısa bir özeti

22.02.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi 5 altın bileziğin kazananı kura sonucunda belli oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? 5 altın bileziğin kazananı kura sonucunda belli oldu

Gelinim Mutfakta 15 Şubat Cuma günü yayınlanan 240. Bölümüyle haftanın finalini yaptı. Haftanın finalinde beş altın bileziği kazanan gelin kura çekimiyle belirlendi. Peki, kura sonucunda kim kazandı, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

15.02.2019Kelebek
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

Gelinim Mutfakta 8 Şubat Cuma günü yayınlanan 235. Bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde bir eşitlik yaşandı. Çeyrek altın kazanan isim kura çekilişiyle belirlendi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

8.02.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kimler elendi Gelinim Mutfaktada haftanın birincisi belli oldu

Gelinim Mutfakta’dan kimler elendi? Gelinim Mutfakta'da haftanın birincisi belli oldu

Gelinim Mutfakta'nın 25 Ocak tarihli bölümünde eleme ve altın bilezik heyecanı yaşandı. Hafta boyunca kayınvalidelerden en yüksek puanı toplayan isim, altın bileziklerin sahibi oldu. Haftanın finalinde ise puanlama sonrası gelinler ve kayınvalideler gözyaşlarını tutamadı. Peki, Gelinim Mutfakta’da kim elendi? Haftanın birincisi kim oldu?

25.01.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Bu hafta iki birinci çıktı

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Bu hafta iki birinci çıktı

Gelinim Mutfakta 18 Ocak Cuma günü yayınlanan bölümüyle haftanın finalini yaptı. Beş bilezik altın için yarışan gelinler, bu kez sürpriz bir sonuçla karşılaştı. Gelinim Mutfakta’dan bu hafta iki birinci çıktı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

18.01.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu 15 Ocak puan durumu

Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu? 15 Ocak puan durumu

Gelinim Mutfakta 15 Ocak Salı günü 217. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Hem gelinler hem de kayınvalideler arasında seslerin zaman zaman yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde Sina ve Ezgi'nin Yağnur'a olan baskısı devam etti. Peki, Gelinim Mutfakta’da gün birincisi kim oldu?

15.01.2019Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Neden elenmek istedi

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Neden elenmek istedi?

Gelinim Mutfakta 11 Ocak Cuma günü yayınlanan bölümüyle haftanın finalini yaptı. Tansiyonu yüksek bir haftayı daha tamamlayan Gelinim Mutfakta’nın 215. bölümünde önce gün ve haftanın birincisi açıklandı, sıra elenecek isme geldiğinde ise sürpriz bir gelişme oldu.Yarışmacılardan biri kendi isteğiyle elenme talebinde bulundu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, haftanın birincisi kim oldu?

11.01.2019Televizyon
Gelinim Mutftakta’dan kim elendi, bilezikleri kim kazandı İşte 4 Ocak puan durumu

Gelinim Mutftakta’dan kim elendi, bilezikleri kim kazandı? İşte 4 Ocak puan durumu

Gelinim Mutfakta 210. bölümüyle ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Sürpriz bir ismin de konuk olduğu Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde, gelinlerden biri beş altın bileziğe sahip olmanın sevincini yaşarken, bir ekip altınlara ve yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutftakta’dan kim elendi, bilezikleri kim kazandı?

4.01.2019Televizyon
Gelinim Mutfaktada kim elendi İşte gün ve haftanın birincisi

Gelinim Mutfakta'da kim elendi? İşte gün ve haftanın birincisi

Gelinim Mutfakta ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Seslerin bir hayli yükseldiği, gelinler arasındaki restleşmelerin yaşandığı Gelinim Mutfakta haftanın finali bölümünde altın sevinci ve elenme hüsranı aynı anda yaşandı. Peki, Gelinim Mutftakta’dan kim elendi, bilezikleri kim kazandı?

28.12.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Fatih Ürekten sevindiren açıklama

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Fatih Ürek'ten sevindiren açıklama

Kanal D ekranlarının sevilen gündüz kuşağı programı Gelinim Mutfakta 21 Aralık tarihli bölümüyle 40. haftayı tamamladı. Sürpriz bir ismin konuk olduğu Gelinim Mutfakta’nın 200. bölümünde herkesi şaşırtan bir gelişme oldu. Fatih Ürek'in açıklaması gelinleri ve kaynanaları sevindirdi. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

21.12.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi İşte puan durumu

Gelinim Mutfakta son bölümde kim elendi? İşte puan durumu

Gelinim Mutfakta 195. bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Hem gelinler hem de kayınvalideler arasında seslerin yükseldiği Gelinim Mutfakta’nın 14 Aralık tarihli bölümünde bir veda yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte, elenen isim ve puan durumu

14.12.2018Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi İşte puan durumu

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte puan durumu

Gelinim Mutfakta 190. bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Fatih Ürek’in sunuculuğu üstlendiği renkli yarışmanın yayınlanan son bölümünde gelinlerden biri 5 bileziği almanın mutluluğunu yaşarken; bir gelin-kaynana ekibi elenme hüznü yaşadı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

7.12.2018Televizyon
Gelinim Mutfaktadan kim elendi İşte puan durumuna göre elenen isim

Gelinim Mutfakta'dan kim elendi? İşte puan durumuna göre elenen isim

Gelinim Mutfakta yarışması 185. bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Büyük bir mücadelenin yaşandığı haftanın finalinde bu kez duygusal anlar yaşandı. Ziyafet Hanım’ın ailesi hakkında söyledikleri Gelinim Mutfakta’nın diğer yarışmacılarını da gözyaşlarına boğdu. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

30.11.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi Kendi isteğiyle elendi

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? Kendi isteğiyle elendi

Gelinim Mutfakta ekran macerasında bir haftayı daha geride bıraktı. Yarışmacıları hafta içleri çeyrek altın ile haftanın finalinde ise 5 bilezikle ödüllendiren Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde bir de veda yaşandı. Peki, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi, son bölümde neler yaşandı?

23.11.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi İşte gün- hafta birincisi ve haftalık puan durumu

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte gün- hafta birincisi ve haftalık puan durumu

Gelinim Mutfakta'nın hafta finali olan 175. bölümünde en az puanı toplayan gelin ve kaynana yarışmaya veda etti. Gelinim Mutfakta'ya veda eden gelin diğer yarışmacıların gözyaşı dökmesine sebep oldu. Peki, Gelinim Mutfakta'dan kim elendi, gün ve hafta birincisi kim oldu? İşte, son bölümde yaşananlar.

16.11.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’dan kim elendi İşte 9 Kasım tarihli gün birincisi

Gelinim Mutfakta’dan kim elendi? İşte 9 Kasım tarihli gün birincisi

Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği Gelinim Mutfakta yarışmasında bir hafta daha geride kaldı. Beş gün boyunca çeyrek altın için yarışan Gelinim Mutfakta’nın gelinleri, 34. haftanın final gününde 10 bin TL değerindeki 5 altın bilezik için mücadele etti. Peki, beşinci günün sonunda gün birincisi kim oldu, Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

9.11.2018Televizyon
26 Ekim tarihli bölümde Gelinim Mutfakta’dan kim elendi

26 Ekim tarihli bölümde Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir hafta daha geride kaldı. Her biri birinden iddialı olan Gelinim Mutfakta’nın gelinleri, haftanın son gününde kakaolu lor tatlısı ile kayınvalidelerin karşısına çıktı. Gün sonunda bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, 26 Ekim tarihli bölümde Gelinim Mutfakta’dan kim elendi?

26.10.2018Televizyon
Gelinim Mutfakta’da kim elendi İşte son bölümde yaşananlar

Gelinim Mutfakta’da kim elendi? İşte son bölümde yaşananlar

Kanal D ekranlarının eğlenceli yarışma programı Gelinim Mutfakta bugün 150. bölümüyle bir haftayı daha geride bıraktı. Gelinim Mutfakta’nın yayınlanan son bölümünde önce günün ardından haftanın kazananı belli oldu. Hafta boyu toplanan oylar doğrultusunda ise bir gelin-kaynana ekibi yarışmaya veda etti. Peki, Gelinim Mutfakta’nın son bölümünde kim elendi?

12.10.2018Televizyon