EKSTRA
MENÜ

Gazertehaberleri

ile ilgili tüm haberleri, son dakika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 5 haberi bulunmuştur.

Gazertehaberleri Haberleri

Erdoğan, Ceren’in babasını aradı: Bu işin bizzat takipçisi olacağım

Erdoğan, Ceren’in babasını aradı: 'Bu işin bizzat takipçisi olacağım'

Ceren Özdemir, önceki gün Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan AK Parti’nin MKYK toplantısında da gündeme geldi. MKYK üyeleri, toplantının yapıldığı 6 Aralık gününün Ceren’in de doğduğu gün olduğunu hatırlattı. Ceren’in arkadaşlarına, “Doğum günümde beni unutmayın, bana hediye almayın. Sadece doğum günümü kutlayın” sözlerinin aktarılması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, baba Yılmaz Özdemir’i telefonla aradı. 5-6 dakika süren konuşmada Erdoğan duyduğu üzüntüyü dile getirerek başsağlığı diledi.

8.12.2019Gündem
Asgari ücret maratonu 6 Aralık’ta başlıyor

Asgari ücret maratonu 6 Aralık’ta başlıyor

ASGARİ Ücret Tespit Komisyonu ilk toplantısını 6 Aralık’ta yapacak. Aralık ayı sonuna kadar da işçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan komisyonun yeni rakamı belirlemesi gerekiyor.

29.11.2018Ekonomi
İstanbul anketinden çıktılar

İstanbul anketinden çıktılar

İKTİDAR Partisi, en fazla önem verdiği İstanbul için rapor hazırladı. İstanbul için yaptırılan anketlerde, başkan görülmesi istenen isimler listesinde sırasıyla Kadir Topbaş, Binali Yıldırım ve Mehmet Müezzinoğlu’nun ismi çıktı.

18.11.2018Gündem
Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacak

Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin, 29 Ekim’de İstanbul’da yapılacak Cumhuriyet Resepsiyonu’na katılmayacağı öğrenildi.

26.10.2018Gündem
Doğu Guta’dan Hama’ya varış

Doğu Guta’dan Hama’ya varış

Suriye’de Esad rejimi ve müttefiklerinin abluka altında tuttuğu Doğu Guta’nın Haresta ilçesinden tahliye edilen siviller ve askeri muhaliflerden oluşan ikinci konvoy, Hama vilayetine ulaştı.

24.03.2018Dünya