Bugün neler oldu?

Erol Keskin

Güncelleme Tarihi:

Erol Keskin haberleri sayfasında Erol Keskin hakkında son dakika haberler ve güncel bilgiler bulunmaktadır. Toplam 961 Erol Keskin haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber sayfamızdan takip edilebilir.

Erol Keskin, 2 Mart 1927, İstanbul doğumlu Türk eski millî futbolcu. Adalet ve Fenerbahçe'ın eski futbolcularındandır. 1954 FIFA Dünya Kupası finallerine katılan kadroda yer aldı.

Erol Keskin haberleri

Erol Keskin’a ait tüm site haberleri

Alacaklısı olduğu akrabasını ayağından böyle vurdu

Alacaklısı olduğu akrabasını ayağından böyle vurdu

Bahçelievler’ de bir şahıs, alacaklısı olduğu iddia edilen akrabasını ayaklarından vurdu. Yaşı adamın vurulma anı güvenlik kameralarına da yansıdı. Olay geçtiğimiz gün Bahçelievler de meydana geldi. İddiaya göre Erol Keskin isimli zanlı, arasında alacak verecek meselesi bulunan akrabası Atıf Keskin’i evinden çıktığı sırada takip etmeye başladı. Kısa süren takibin ardından Atıf Keskin’in arkasından gelen saldırgan yaşlı adamın ayaklarına doğru ateş ederek yaraladı ve kaçtı. Olayı gören vatandaşlar hemen yaşlı adamın yardımına koştu ve durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Bu sırada bazı vatandaşlar da saldırganı yakalamak için peşinden koştu ancak başarılı olamadı. Öte yandan yaşlı adam ile saldırgan daha önce de birbirlerini silah işle yaradıkları ortaya çıktı. Yaşanan silahlı saldırı güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Görüntüler de Atıf Keskin yolda yürürken saldırgan arkasından yaklaşıyor ve ayaklarına doğru ateş ediyor. Ayağına isabet eden mermiler nedeniyle ilk önce zıplamaya başlayan yaşlı adamın belinde ki silah düşüyor. Olay yerinde bulunan bir iş yeri çalışanları hemen yaşlı adamı içeriye alıyorlar ve saldırganın peşinden koşuyorlar. İlk müdahaleyi yapan iş yeri çalışanları daha sonra sağlık ekiplerine haber veriyor. Olay yerine gelen sağlık ekipleri de yaşlı adamı olay yerinde yaptıkları ilk müdahalenin ardından ambulans ile hastaneye kaldırıyorlar.

#Bahçelievler