EKSTRA
MENÜ

Ahmet Suphi Altındöken

Ahmet Suphi Altındöken haberleri sayfasında güncel ve son dakika Ahmet Suphi Altındöken hakkında haberler ile bilgiler bulunmaktadır. Toplam 96 Ahmet Suphi Altındöken haberi, videosu, fotoğrafı ve yazar yazısı yer almaktadır. Geçmişte ve bugün yeni yayımlanan son durum gelişmeleri ile pek çok haber..

Ahmet Suphi Altındöken Haberleri

Özgecan’ı anarken... 4 acı daha

Özgecan’ı anarken... 4 acı daha

Özgecan Aslan cinayetinin üzerinden tam 6 yıl geçti. Vicdanları kanatan cinayet, tüm Türkiye’yi yasa boğup ayağa kaldırsa da maalesef kadına yönelik şiddet artarak devam etti. Elindeki biber gazıyla katilin saldırısını önlemeye çalışan 19 yaşındaki Özgecan’ın hikâyesi bugün hâlâ akıllarda.

12.02.2021Gündem
Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde anılıyor - Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili bilgiler

Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde anılıyor - Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili bilgiler

Mersin'inTarsus ilçesinde 6 yıl önce okuldan çıktıktan sonra evine gitmek için bindiği minibüste vahşice öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan, ailesi ve sevenleri tarafından anılıyor. Kadına şiddetin simgesi haline gelen, katledilişi günlerce protesto edilen Özgecan Aslan'ın adının yaşatılması için TJK tarafından özel koşu düzenlenirken, birçok parka da adı verildi.

11.02.2021Gündem
Ölümünün 6ncı yılı... Özgecan Aslan, mezarı başında anılıyor

Ölümünün 6'ncı yılı... Özgecan Aslan, mezarı başında anılıyor

Mersin'in Tarsus ilçesinde 6 yıl önce bindiği minibüsün şoförü Ahmet Suphi Altındöken (26) tarafından tecavüz edilmek istenen, direnince de bıçaklanarak öldürülen ve cesedi yakılan Özgecan Aslan (20), ölümünün 6'nci yıl dönümünde mezarı başında anılıyor.

11.02.2021Gündem
Özgecan Aslanın katilini cezaevinde öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis

Özgecan Aslan'ın katilini cezaevinde öldüren sanığa ağırlaştırılmış müebbet hapis

Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ı katleden kişiyi Adana'da yattığı cezaevinde öldürüp, hükümlünün babasını da öldürmeye teşebbüs ettiği gerekçesiyle hakkında verilen ağırlaştırılmış müebbet ve 29 yıl 9 ay 10 gün hapis cezası Yargıtay tarafından bozulan sanık, yeniden yargılandığı mahkemede aynı cezaya mahkum edildi.

6.03.2020Gündem
Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde unutulmadı: Başka canlar yanmasın

Özgecan Aslan ölüm yıldönümünde unutulmadı: 'Başka canlar yanmasın'

Tarsus'ta evine gitmek üzere bindiği minibüste Ahmet Suphi Altındöken isimli şahsın tecavüz etmeye çalıştığı ve ardından canice öldürdüğü Özgecan Aslan, 5. ölüm yıldönümünde unutulmadı. Olayın acısını ilk günkü gibi çektiklerini söyleyen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan, 5 yılın kolay geçmediğini vurguladı. Özgecan Aslan'ın annesi Songül Aslan ise 5 yılın çok zor geçtiğini ve hala unutamadıklarını dile getirdi.

11.02.2020Gündem
Özgecanın babası: Zaman geçtikçe bu acı katmerleniyor

Özgecan'ın babası: Zaman geçtikçe bu acı katmerleniyor

Mersin'in Tarsus ilçesinde 11 Şubat 2015'te bindiği minibüsün şoförü tarafından vahşice katledilen Özgecan Aslan'ın babası Mehmet Aslan, "Zaman geçtikçe bu acı katmerleniyor. Bu hayatın içerisinde gülmeyi unuttuk desem yeridir. Özgemin bu haksız saldırıya uğramasından sonra adeta duygularımız da öldü" dedi.

9.02.2019Gündem
Özgecan’ın katil zanlısı yeniden yargı önünde

Özgecan’ın katil zanlısı yeniden yargı önünde

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde 11Şubat 2015 tarihinde Türkiye’yi ayağa kaldıran vahşetin kurbanı Özgecan Aslan’ın cinayet davasında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası onanan 21 yaşındaki Fatih Gökçe, hakkında ’cinsel saldırı suçundan’ verilen 24 yıl hapis kararının Yargıtay tarafından bozulması üzerine yeniden hakim karşısına çıkarıldı. Gökçe, savunmasında Özgecan’ı cinsel saldırıda bulunmadığını ileri sürdü.

12.09.2017Gündem
Son dakika: Özgecanın katillerine yapılan silahlı saldırı davasında karar çıktı

Son dakika: Özgecan'ın katillerine yapılan silahlı saldırı davasında karar çıktı

Mersin'de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katledilmesine ilişkin davada ağırlaştırmış müebbet hapis cezasına çarptırılan hükümlülerden Ahmet Suphi Altındöken'in Adana'daki cezaevinde silahlı saldırıda ölmesi, babası Necmettin Altındöken'in ise yaralanmasıyla ilgili davada sanıklardan tutuklu Gültekin Alan ağırlaştırılmış müebbet ve ayrıca 29 yıl 9 ay 10 gün hapis cezasına mahkum edildi, tutuksuz 6 sanık ise delil yetersizliğinden beraat etti.

17.07.2017Gündem

Katilini öldürene müebbet istediler

MERSİN'de bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'i cezaevinde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan'ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davada sona gelindi.

21.06.2017Gündem
Özgecan’ın katilinin öldürülmesi davasında sona gelindi

Özgecan’ın katilinin öldürülmesi davasında sona gelindi

Mersin’in Tarsus ilçesinde bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılandığı davada sona gelindi. Mütalaa veren savcı, sanıklar hakkında 5 yıl ile ağırlaştırılmış müebbet arası değişen hapis cezaları istedi.

21.06.2017Gündem
Yargıtay, Türkiyeyi sarsan Özgecan davasında kararını verdi

Yargıtay, Türkiye'yi sarsan Özgecan davasında kararını verdi

Yargıtay, Türkiye’yi sarsan Özgecan Aslan cinayetinde kararını verdi. Yargıtay Fatih Gökçe için “adam öldürme” suçlarından verilen cezayı onarken, Gökçe hakkında “cinsel saldırı” suçundan verilen mahkûmiyet kararını ise “delil yetersizliği” gerekçesiyle bozdu.

15.04.2017Gündem
Çalınmış Hayatlar

'Çalınmış Hayatlar'

BluTV, ‘Masum’ ve ‘Sahipli’nin ardından ses getirecek yeni bir projeyi daha izleyiciyle buluşturuyor. ‘Çalınmış Hayatlar’ adlı dizide Özgecan Aslan, Münevver Karabulut ve Sarai Sierra cinayetleri ele alınacak.

30.03.2017Televizyon
Özgecanın katilinin öldürülmesinde 6 tahliye

Özgecan'ın katilinin öldürülmesinde 6 tahliye

Mersin'in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Mahkeme heyeti, Alan dışındaki tüm sanıkların tahliyesine karar verdi.

25.01.2017Gündem
Özgecan’ın katilini öldüren sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

Özgecan’ın katilini öldüren sanığın cezai ehliyeti araştırılacak

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren, babası 51 yaşındaki Necmitin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Gültekin Alan’ın cezai ehliyetinin bulunup bulunmadığının belirlenmesi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderilmesine karar veren mahkeme heyeti, ayrıca olay yerinde keşif yapacak.

17.10.2016Gündem
Özgecanın katilini öldüren zanlı duruşmaya böyle geldi

Özgecan'ın katilini öldüren zanlı duruşmaya böyle geldi

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde bindiği minibüste öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i Adana Cezaevi’nde öldüren, babası 51 yaşındaki Necmittin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına devam edildi. Gültekin Alan, üzerinde Özgecan Aslan’ın fotoğrafının bulunduğu tişörtle çıktığı duruşmada, cinayeti kendisinin işlediğini söyledi ve kimsenin yardım etmediğini ileri sürdü.

5.09.2016Gündem
Katilini öldürenlerin yargılaması başladı

Katilini öldürenlerin yargılaması başladı

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde öldürülen Özgecan Aslan’ın katili 26 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i, yüksek güvenlikli Adana F Tipi Cezaevi’nde öldüren, babası Necmittin Altındöken’i de yaralayan 46 yaşındaki Gültekin Alan’ın da aralarında bulunduğu 7 sanığın yargılanmasına başlandı. Duruşma yayın yasağı nedeniyle kapalı yapıldı.

18.07.2016Çukurova
Suphi Altındöken cinayetinde flaş gelişme

Suphi Altındöken cinayetinde flaş gelişme

Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in Adana'daki cezaevinde silahlı saldırıda ölmesi, babası Necmettin Altındöken'in yaralanmasıyla ilgili 6'sı tutuklu 7 sanık hakkında dava açıldı. Sanıklardan 6'sı hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Suç işlemenin teşvik edilmemesi, toplumda nefret duyguları oluşturulmaması için davayla ilgili yayın yasağı kararı da alındı

1.06.2016Gündem
Özgecan’ın katilini öldüren mahkumun tehditi

Özgecan’ın katilini öldüren mahkumun tehditi

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde tecavüze kalkıştığı üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Özgecan Aslan’ı öldüren minibüs şoförü 27 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’i cezaevine sokulan tabancayla öldüren hükümlü Gültekin Alan adına sosyal medyada tehdit mesajları dolaşmaya başladı.

28.04.2016Çukurova
Ahmet Suphi Altındökenin katilinden tehdit mesajları

Ahmet Suphi Altındöken'in katilinden tehdit mesajları

Özgecan Aslan'ı katleden Ahmet Suphi Altındöken'i cezaevinde öldüren hükümlü Gültekin Alan adına sosyal medyada tehdit mesajları yayınladı

26.04.2016Gündem
Özgecanın katilinin annesi ve kardeşi konuştu

Özgecan'ın katilinin annesi ve kardeşi konuştu

Türkiye’yi sarsan Özgecan Aslan cinayetini işleyen Ahmet Suphi Altındöken, kaldığı cezaevinde öldürüldü. Saldırıda babası da yaralandı. Cenazesi günlerce gömülemeyen Altındöken'in annesi Naciye Tan, yaşadıklarını anlattı. Kız kardeşi ise "Bizi öldüresiye döverdi. Geceleri siren sesiyle ya da üzerimize su dökerek uyandırırdı" dedi. Altındöken'in kendisini de dövdüğünü söyleyen kız kardeş "Neremize geldiği fark etmeden vurup karşımıza geçip 'oh rahatladım' derdi" diye konuştu.

24.04.2016Gündem
Gültekin Alan, Diyarbakır cezaevine gönderildi

Gültekin Alan, Diyarbakır cezaevine gönderildi

Mersin’de üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’a tecavüz ettikten sonra öldüren Ahmet Suphi Altındöken’i, 11 Nisan günü Adana Cezaevi’nde tabancayla öldüren hükümlü Gültekin Alan, Diyarbakır D Tipi Cezaevi’ne nakledildi.

21.04.2016Gündem
Suphi Altındökenin babası yoğun bakımdan çıktı

Suphi Altındöken'in babası yoğun bakımdan çıktı

Mersin'in Tarsus İlçesi'nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken'in cezaevinde öldürüldüğü saldırıda yaralanan suç ortağı babası Necmittin Altındöken yoğun bakımdan çıktı. Hastanenin mahkum koğuşuna götürülen Altındöken'in başında askerlerin yanı sırada polislerin de 24 saat güvenlik önlemi aldığı bildirildi.

21.04.2016Gündem
Son Dakika Haberleri: Suphi Altındöken iddiası mezar açtırdı

Son Dakika Haberleri: Suphi Altındöken iddiası mezar açtırdı!

Türkiye'nin gündemine oturan cinayetten son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Adana’da kaldığı cezaevinde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Özgecan Aslan’ın katili Suphi Altındöken’in cenazesinin Erdemli’ye gömüldüğü iddiası vatandaşları ayağa kaldırdı.  Şüphe üzerine açılan mezarın boş çıkması vatandaşları sakinleştirdi.

18.04.2016Gündem
Özgecanın katilinin öldürülmesi olayında 7 gardiyan adliyede

Özgecan'ın katilinin öldürülmesi olayında 7 gardiyan adliyede

Üniversite öğrencisi Özgecan Aslan'ın katilinin öldürülmesiyle ilgili 2'si kadın 7 gardiyan adliyeye sevk edildi.

18.04.2016Gündem
Özgecanın katiline eşarplı kamuflaj

Özgecan'ın katiline eşarplı kamuflaj

Kadın cinayetlerinin sembolü olan Özgecan'ın cezaevinde öldürülen katili, 'yattığı yer belli olmasın diye' tabutunun üzerine kadın eşarbı konularak morgdan çıkarıldı ve mezarlığa götürüldü.

17.04.2016Gündem
Özgecanın katili Suphi Altındökeni öldüren Gültekin Alanın kardeşi ifadeye çağrıldı

Özgecan'ın katili Suphi Altındöken'i öldüren Gültekin Alan'ın kardeşi ifadeye çağrıldı

Özgecan Aslan'ın cinayet sanığı Suhpi Altındöken’i tabanca ile vurarak öldüren Gültekin Alan’ın kardeşi Tevfik Alan, “Yaptığından dolayı bu ağabeyime kimse bir şey söyleyemez. Bu onu tetikçi yapmaz. Yüreğinin sesini dinlemiş” dedi.

16.04.2016Gündem
Özgecan’ın katili Altındöken’in cenazesi için mezar bulundu

Özgecan’ın katili Altındöken’in cenazesi için mezar bulundu

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde geçen 11 Nisan’da öldürülen katili 27 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’in Adana Devlet Hastanesi morgunda bekletilen cenazesi, ailesi tarafından alınarak dün gece Mersin’de adı açıklanmayan bir mezarlığa defnedildi.

16.04.2016Haber
Özgecan’ın katili Altındöken’in cenazesi için mezar bulundu

Özgecan’ın katili Altındöken’in cenazesi için mezar bulundu

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde geçen 11 Nisan’da öldürülen katili 27 yaşındaki Ahmet Suphi Altındöken’in Adana Devlet Hastanesi morgunda bekletilen cenazesi, ailesi tarafından alınarak dün gece Mersin’de adı açıklanmayan bir mezarlığa defnedildi.

16.04.2016Gündem
Suphi Altındökenin mezar yeri için önemli gelişme

Suphi Altındöken'in mezar yeri için önemli gelişme

Üniversiteli Özgecan Arslan’ın cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Aldındöken için flaş bir bilgi ortaya çıktı.

15.04.2016Gündem
Adana Belediye Başkanı Sözlü: Aile razı olsa Adana’da defnederiz

Adana Belediye Başkanı Sözlü: Aile razı olsa Adana’da defnederiz

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesiyle ilgili, "Aile Adana’da defnedilmesine razı olsaydı defnederdik" dedi.

15.04.2016Haber
Son dakika haberleri: Özgecan Aslanın katilinin cenazesi ortalığı karıştırdı

Son dakika haberleri: Özgecan Aslan'ın katilinin cenazesi ortalığı karıştırdı!

Türkiye'nin gündemine oturan cinayetten bir son dakika haberi daha geldi. Cezaevinde öldürülen Özgecan’ın katili, belediyeler nedeniyle 4 gündür gömülemedi. Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesi için KKTC’de kimsesizler mezarlığına defnedilmesi önerisi ortaya çıkınca Kıbrıslı Türkler ayağa kalktı. KKTC'den ise bu sabah açıklama yapıldı. Konu ile ilgili son dakika haberlerini anında aktaracağız.

15.04.2016Gündem
Adana Belediye Başkanı Sözlü: Aile razı olsa Adana’da defnederiz

Adana Belediye Başkanı Sözlü: Aile razı olsa Adana’da defnederiz

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı MHP’li Hüseyin Sözlü, Mersin’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesiyle ilgili, "Aile Adana’da defnedilmesine razı olsaydı defnederdik" dedi.

15.04.2016Gündem
Baba, katil oğluna siper olduğu için vurulmuş

Baba, katil oğluna siper olduğu için vurulmuş

Özgecan Aslan'ın katili Ahmet Suphi Altındöken’in babası Necmittin Altındöken'in cezaevinde oğluna siper olduğu için vurulduğu ortaya çıktı.

15.04.2016Gündem
Özgecanın katilinin cenazesi KKTCye mi gömülecek

Özgecan'ın katilinin cenazesi KKTC'ye mi gömülecek?

Cezaevinde öldürülen Özgecan’ın katili, belediyeler nedeniyle 4 gündür gömülemedi. Ahmet Suphi Altındöken’in cenazesi için KKTC’de kimsesizler mezarlığına defnedilmesi önerisi ortaya çıkınca Kıbrıslı Türkler ayağa kalktı. KKTC'den ise bu sabah açıklama yapıldı.

15.04.2016Gündem
Cenaze krizi 4. gününde

Cenaze krizi 4. gününde

Cezaevinde öldürülen Özgecan’ın katili, belediyeler nedeniyle 4 gündür gömülemedi.

14.04.2016Gündem
Suphi Altındökenin babası cenazeye katılmak istiyor

Suphi Altındöken'in babası cenazeye katılmak istiyor

MERSİN’in Tarsus İlçesi’nde üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın Adana’da cezaevinde öldürülen katili Ahmet Suphi Altındöken’in annesi N.T’nin, oğlunun cenazesini toprağa verememesi nedeniyle psikoloji bozuldu. Aile adına avukatları cenazenin defni için Tarsus Belediyesi’ne başvurunun sonucunu beklerken, hayati tehlikeyi atlatan hükümlü baba Necmittin Altındöken'in de oğlunun cenazesine katılmak istediği öğrenildi.

14.04.2016Gündem
Son dakika haberleri: Özgecanın katilini öldüren silah cezaevine bakın nasıl girmiş

Son dakika haberleri: Özgecan'ın katilini öldüren silah cezaevine bakın nasıl girmiş!

Özgecan Aslan’ın katili Ahmet Suphi Altındöken ve babasınını cezaevinde vurulmasıyla ilgili bir son dakika haberi daha geldi. Silah eğlence yeri ve gazinoda çalışacak kadın karşılığı cezaevine sokulmuş. Ahmet Suphi Altındöken'in öldürülmesiyle ilgili şüphelilerin sorgusu sürerken cinayetle ilgili detaylar tam olarak netleşti. Katil zanlısı Gültekin Alan'ın aynı koğuşta kaldığı hükümlü Hüsamettin B. ile anlaşma yaptığı, bu çerçevede Hüseyin B.'nin eşi Gamze B.'nin olayda kullanılan tabancayı vücuduna gizleyerek cezaevine girdiği, infaz koruma memuru Hacı Ahmet Ö.'nün de yardım ettiği anlaşıldı. Cinayetteki 6. şüpheli ise 'Altın silahlı baba' olarak bilinen çete lideri Ahmet Tekin Baykal çıktı.

14.04.2016Gündem
‘Güvenlik zafiyeti var’

‘Güvenlik zafiyeti var’

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Özgecan Aslan’ın (20) katili Ahmet Suphi Altındöken’in F tipi cezaevinde öldürülmesiyle ilgili şunları söyledi:

13.04.2016Gündem
Suphi Altındöken bugün de gömülemedi

Suphi Altındöken bugün de gömülemedi

Uğradığı silahlı saldırı sonucu ölen Özgecan Aslan'ın katili hükümlü Ahmet Suphi Altındöken'in annesinin avukatı Kaplan, "Aile, Tarsus Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğüne cenazenin Tarsus, Mersin veya uygun görülecek bir yerde defnine izin verilmesi için müracaat etti. Burada dilekçemiz kabul edilmeyerek, Mersin Büyükşehir Belediyesine yönlendirildik ama mesai saati de bitti" dedi.

13.04.2016Gündem
Suphi Altındökenin katil zanlısının ifadesi ve cezaevi fotoğrafı ortaya çıktı

Suphi Altındöken'in katil zanlısının ifadesi ve cezaevi fotoğrafı ortaya çıktı

Özgecan Aslan'ın katili Suphi Altındöken'i cezaevinde tabancayla vurarak öldüren Gültekin Alan'ın ilk ifadesi ve cezaevinde çektirdiği bir fotoğrafı ortaya çıktı.

13.04.2016Gündem
Özgecanın katilinin kullandığı silah çalışanlar tarafından sokulmuş

Özgecan'ın katilinin kullandığı silah çalışanlar tarafından sokulmuş

Özgecan Aslan’ın katili Ahmet Suphi Altındöken ve babasınını cezaevinde vurulmasında son dakika gelişmesi... Suphi Altındöken ve babasını cezaevinde silahla vuran Gültekin Alan ile ona yardım ettiği ileri sürülen bir gardiyan ile bir kadının sorgulanmak üzere Adana Adliyesine getirildiği bildirildi... Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da, tabancanın içeride görev yapan biri tarafından sokulduğuna dair bulgular olduğunu, ayrıca 2 cezaevi müdürü ile 3 görevlinin açığa alındığını açıkladı.

13.04.2016Haber

Yazar Sonuçları