Şenay Yangel
Şenay Yangel
Şenay Yangel

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek!

Bugün saat:18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Peki, Dolunay enerjisi burcunuzu nasıl etkileyecek? İşte, Astrolog Şenay Yangel'in yorumları...

Haberin Devamı

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek

Bugün saat:18:07’de Başak Hint astrolojisinde “Kanya” DOLUNAY gerçekleşecek. Kanya; bakire, saf ve dişidir. Kanya kişisi pratik ve maddiyatçıdır. Dünyevi arzular ve maddeye verdiği önem spirütüel yönünü geliştirmesinin önüne geçebilir. Kanya kişisi son derece zeki ve çabuk öğrenen bir yapıya sahiptir. Aklın ve iletişimin gezegeni MERKÜR tarafından yönetilir. Bu Dolunay karanlıklardan sonra aydınlığa erişmemiz, aklımızı kullanıp aydınlanacağımız bir DOLUNAY. Zorlayıcı gökyüzü enerjilerinde aydınlanmamız için bir fırsat adeta.


KOÇ: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar, anlık kararlar, kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. İyice araştırıp düşünmeden kararlar almamalı ve kendi fikirlerinizi kabul ettirme konusunda ısrarcı davranmamalısınız. Özel yaşamınızda da öfkeli davranışlar ve kıskançlıklardan uzak durmalı, gizli saklı işler çevirmemelisiniz.

Haberin Devamı

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


BOĞA: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa’lar için de dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki ya da evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve bu sorunu aşması gerektiğinin farkına varmasını sağlamalısınız. Bekar Boğa’lar, sizler de bu dönemde birden fazla insanın dikkatini çekebilir, kıskanç arkadaşlarınızın hoş olmayan davranışları ile yeni bir ilişkiye adım atmaktan alıkonabilirsiniz.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek

Haberin Devamı

İKİZLER: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile ile ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler, arkadaşlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile yakınlaşabilir, daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebilirsiniz.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


YENGEÇ: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ay boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Dolunay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeç burçlarının da yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk ya da kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeç’ler, Başak Dolunay’ı huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere. Yeni bir beraberliğe adım atabilir, var olan beraberliğinizde sorunları aşarak evlilik yolunda ilk adımı atma kararı alabilirsiniz.

Haberin Devamı

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


ASLAN: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yolculuklarda sorunlar yaşayabilir, bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz, dikkatli olun. Kendinizi yorgun ve huzursuz hissediyorsanız haftanın 3 günü direksiyon başına geçmeyin. Dolunay enerjisi ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak. Eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve bunları cesaretle uygulayacaksınız, uygulamalısınız da! Aşk hayatınız, seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan aşkı tüm yalınlığı ile yaşayan ve yaşatan insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız.

Haberin Devamı

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


BAŞAK: Bugün saat 18:07’de burcunuzda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile iş, eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar, zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi, deneyim ve öz güvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin, hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise aşk sizi karşılamakta. Aşktan korkmayın ve aşkın her renginin güzelliklerini ruhunuza katın.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


TERAZİ: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hedefler belirleyin. Yapmanız, uzaklaşmanız, yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir, çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın, değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun, ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin. Yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin. Bekar ve ilişkisi olmayan Terazi’ler, Dolunay enerjisi aşk hayatınızda ilişkinizi resmileştirme kararı almanıza yardımcı olabilir.

Haberin Devamı

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


AKREP: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Patron sizsiniz ve siz çok değerlisiniz! Bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde aşk, ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrep’ler, sizler de şanslı bir dönemdesiniz. Sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz. Evli Akrep’ler, sorunlu ilişkinizi sonlandıracak, cesareti kendinizde bulduğunuz zamanlardasınız, şimdi karar sizin!

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


YAY: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın, inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak, yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Dolunay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve size zarar vermelerini engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı! Hayatınızda radikal kararlar alıp başarı ile uygulayabileceksiniz Evli Yay’lar, yaşananlar eşinizle ilişkinizi de çok daha keyifli ve özel bir hale getirecek .

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


OĞLAK: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ruhsal olarak güçlenecek, omuzlarınızda ve yüreğinizde ağırlık yapan sorun, alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacaksınız. Kendinizi geliştirebileceğiniz, yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacak, yaşamış olduğunuz onca zorluğa rağmen hayata tutunabilmenin ve mücadele edebilmenin şükrü ile hayata, kendinize bir şans daha vereceksiniz. Karşılığını da fazlası ile alacaksınız.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


KOVA: Bugün saat 18:07’de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş arıyorsanız bulabilir, yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir, hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz. Haftanın son günlerinde kemik ve eklem ağrıları yaşanabilir. Ağrılarınızı önemseyin ve bir hekime görünün.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek


BALIK: Bugün saat 18:07’de karşıt burunuz Başak’ta Dolunay gerçekleşecek. Öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil, mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Anlık zaferler, büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli, gerçekçi davranmalısınız. Maddi konularda çıkarcı yaklaşımlar ciddi sorunlara sebep olabilir, her bakımdan gerçekçi ve uyumlu olduğunuz takdirde her şey yoluna girecek.

Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek