Recep Tayyip Erdoğan

 • Esad'dan Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ağır sözler - recep tayyip erdoğan
  Esad'dan Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ağır sözler26.01.2015
  PlanetSuriye Devlet Başkanı Beşar Esad, ABD’de yayımlanan Foreign Affairs dergisine verdiği röportajda, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ağır suçlamalar yöneltti.
 • Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicileri ikilemde kaldı - recep tayyip erdoğan
  Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicileri ikilemde kaldı25.01.2015
  KeyifErtuğrul Gazi solak mıydı? TRT 1'in ilgiyle izlenen yapımlarından Diriliş Ertuğrul dizisi Ertuğrul Gazi’nin ‘solak’ olup olmadığı tartışmalarını da beraberinde getirdi.Engin Altan Düzyatan’ın kılıç kullanırken ve yemek yerken sol elini kullanması yeni bir gündem oluşturdu.
 • Emre KIZILKAYA

  Beştepe'deki 16 savaşçı - recep tayyip erdoğan
  Beştepe'deki 16 savaşçı25.01.2015
  YazarlarCumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki '16 savaşçı'yı bir hata veya komiklik olarak görmek doğru değil.Bu sahne, Erdoğan ve Erbakan gibi büyük siyasetçiler çıkarmış Türk İslamcılığının, ideolog olarak ancak Necip Fazıl'ı üretebilmiş olmasının doğal bir sonucu.
 • Yeni Türkiye'nin sanat anlayışı:.Ya sev ya kes sesini! - recep tayyip erdoğan
  Yeni Türkiye'nin sanat anlayışı:.Ya sev ya kes sesini!25.01.2015
  KeyifYeni versiyon ‘Kara Murat’ filmi, ‘Yeni Türkiye’deki sanat ve eleştirisi mantığının da çok net bir şekilde açığa çıkmasına neden oldu.Yapımcı Murat Usta, filmini beğenmeyenleri önce ‘Gezici’, sonra da ‘Paralelci’ ilan ederken küfürlü tweetler eşliğinde “Sinek gibi ezileceksiniz” şeklinde tehdit etti.
 • Genç girişimciye genç örnekler - recep tayyip erdoğan
  Genç girişimciye genç örnekler20.01.2015
  AnkaraTürkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral ile beraberindeki genç iş adamları derneklerinin başkanları, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret etti.
 • Tabeladan Başbakan - recep tayyip erdoğan
  Tabeladan Başbakan20.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kamu görevlilerinin yolsuzlukla mücadele konusunda ihbarda bulunmaları halinde taltif edileceklerini açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, “Önce başkanlığı altında toplanmak zorunda kaldığın Recep Tayyip Erdoğan, sonra da çevrende dolaşan rüşvet yuvalarına dönüp bakmalısın, gücün yetiyorsa, gözün kesiyorsa, ciğerin varsa bunlarla ilgili gereğini yaparsın” çağrısında bulundu.Bahçeli partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:
 • Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar - recep tayyip erdoğan
  Şamil Tayyar: İçimizdeki hainlerdir bunlar20.01.2015
  GündemAK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, Meclis'teki Zafer Çağlayan oylamasında yaşanan fire sonrası "İçimizdeki hainlerdir bunlar" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu - recep tayyip erdoğan
  Cumhurbaşkanı Erdoğan İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu20.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hilton Bomonti Otel'de, TBMM'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği 10.Konferansı'nda konuştu.Erdoğan Paris'teki terör yürüyüşüyle ilgili, "İsrail Başbakanı hiç utanmadan, yüzü kızarmadan, haya etmeden Paris’teki yürüyüşe katılıyor ve en ön safa geçiyor, bir de el sallıyor." dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan: Merkez Bankası verilen mesajlardan nasibini almış değil - recep tayyip erdoğan
  Cumhurbaşkanı Erdoğan: Merkez Bankası verilen mesajlardan nasibini almış değil20.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Etiyopya'ya hareketinden önce havalimanında gazetecilere açıklamalarda bulundu.Erdoğan, dün TBMM'de 4 eski bakanla ilgili oylamaya ilişkin sorulara da cevap verdi.
 • Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicileri ikilemde kaldı - recep tayyip erdoğan
  Diriliş Ertuğrul dizisi izleyicileri ikilemde kaldı20.01.2015
  KeyifErtuğrul Gazi solak mıydı? TRT 1'in ilgiyle izlenen yapımlarından Diriliş Ertuğrul dizisi Ertuğrul Gazi’nin ‘solak’ olup olmadığı tartışmalarını da beraberinde getirdi.Engin Altan Düzyatan’ın kılıç kullanırken ve yemek yerken sol elini kullanması yeni bir gündem oluşturdu.
 • Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan ve Türel'e hakarete tazminat20.01.2015
  GündemANTALYA’da, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ak Partili Menderes Türel’e, Facebook paylaşımlarıyla ’hakaret’ ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan CHP eski İl Gençlik Kolları Başkanı 29 yaşındaki Eren Kurt, 14 bin 160 lira tazminat ödemeye mahkum edildi ancak mahkeme, hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.
 • Para Politikası Kurulu iç ve dış baskılara karşı hamlesini yapacak - recep tayyip erdoğan
  Para Politikası Kurulu iç ve dış baskılara karşı hamlesini yapacak19.01.2015
  EkonomiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi'nin faizle ilgili sözlerinin ardından Merkez Bankası bugün yılın ilk faiz toplantısını yapacak.Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan Bülent Arınç "Para Piyasası Kurulu’nun toplanacağı ve muhtemelen faiz indirimine gidileceğini bakanlarımız temenni olarak ifade ettiler" diyerek faiz indiriminin sinyalini verdi.
 • Verda ÖZER

  Ankara’da dış politika turu - recep tayyip erdoğan
  Ankara’da dış politika turu19.01.2015
  YazarlarGEÇTİĞİMİZ hafta devletin en üst kademesinden art arda açıklamalar geldi.İsrail, Mısır ve Kuzey Suriye’deki (Rojava) Kürt oluşumuna yönelik.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Hrant için, adalet için burada olacağız! - recep tayyip erdoğan
  Hrant için, adalet için burada olacağız!19.01.2015
  YazarlarHRANT Dink’in öldürüleceği, Emniyet için de, Jandarma için de, MİT için de bir sürpriz değildi.
 • Erdoğan’dan YÖK’e atama - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan’dan YÖK’e atama19.01.2015
  EğitimCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof.Dr.M.İ.Safa Kapıcıoğlu’nu YÖK üyeliğine atadı.Prof.Dr.Kapıcıoğlu'nun YÖK üyeliğine seçilmesine ilişkin karar Resmi Gazete'de yer aldı.
 • Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan: Artık inlerine girilmiştir19.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Enerji Piyasaları Zirvesi’nde konuştu.
 • Bodrum'dan 65 ülkeye balık ihracatı - recep tayyip erdoğan
  Bodrum'dan 65 ülkeye balık ihracatı19.01.2015
  EkonomiBodrum ilçesinde faaliyet gösteren bir balıkçılık firması, 65 ülkeye ihracat yapıyor.Bodrum'dan başlayarak aralarında İtalya, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya ve Kazakistan'ın da bulunduğu 65 ülkeye balık ihracatı yapan ve dünyanın en büyük çipura ve levrek üreticisi unvanını elinde bulunduran firma, aynı zamanda Avrupa'nın lider su ürünleri kuruluşu.
 • Erdoğan'ın talimatı 'SİT' alanına - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan'ın talimatı 'SİT' alanına19.01.2015
  EgeMUĞLA'nın büyükşehir olmasının ardından her türlü tasarrufu Muğla Çevre Eğitim Vakfı İktisadi İşletmesi'ne (MUÇEV) devredilen ve kaçak olduğu iddiası ile eski iki muhtarın yargılandığı Marmaris'in Selimiye Mahallesi'ndeki yüzer iskele ile Karacasöğüt Mahallesi'ndeki iskelenin dünkü kiralama ihalesi son anda ertelendi.İhalenin ertelenme gerekçesi ise açıklanmadı.
 • Merkez Bankası faizi düşürdü dolar uçuşa geçti - recep tayyip erdoğan
  Merkez Bankası faizi düşürdü dolar uçuşa geçti19.01.2015
  EkonomiMerkez Bankası politika faizi olan 1 haftalık repo faizini yüzde 8,25'ten yüzde 7,75'e düşürdü.Merkez Bankası marjinal fonlama oranını yüzde 11,25'te borçlanma faizini ise yüzde 7.50'de serbest bıraktı.Merkez Bankası'nın kararının hemen ardından dolar 2.34 TL'den 2.33 TL'nin altına gerileyerek 2,3234 TL'ye kadar geriledi.Ancak karara siyasilerin tepkilerinin ardından yeniden yükselişe geçen dolar 2.36 TL'yi gördü.
 • "Fuat Avni" adlı Twitter hesabıyla ilgili soruşturma başlatıldı - recep tayyip erdoğan
  "Fuat Avni" adlı Twitter hesabıyla ilgili soruşturma başlatıldı19.01.2015
  GündemGölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığınca, soruşturmanın gizliliğinin ihlal edildiği gerekçesiyle "Fuat Avni" adlı Twitter hesabıyla ilgili soruşturma başlatıldı.
 • Mahkemeden Fuat Avni'ye erişim yasağı - recep tayyip erdoğan
  Mahkemeden Fuat Avni'ye erişim yasağı19.01.2015
  GündemGölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi, Gölbaşı Cumhuriyet Başsavcılığının talebi üzerine, "Fuat Avni" adlı Twitter ve Facebook hesaplarına erişimin engellenmesine karar verdi.Karar, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığına (TİB) iletildi.
 • Ak Parti’nin yeni İstanbul İl Başkanı adayı Selim Temurci - recep tayyip erdoğan
  Ak Parti’nin yeni İstanbul İl Başkanı adayı Selim Temurci19.01.2015
  Gündemİstanbul’da ilçe kongreleri devam ederken, Ak Parti İl Başkanlığı görevine genç bir isim getiriliyor.Partinin 7 Şubat’ta yapılacak İstanbul İl Kongresi’nde yeni başkan adayı dün gece belirlendi.
 • Feyzi İşbaşaran'a tahliye - recep tayyip erdoğan
  Feyzi İşbaşaran'a tahliye19.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "hakaret" ve "tehdit" ettiği iddiasıyla hakkında 6 buçuk yıla kadar hapis istemiyle dava açılan eski Ak Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran tahliye edildi.
 • Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı - recep tayyip erdoğan
  Japonya Başbakanı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı aradı19.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Japonya Başbakanı Şinzo Abe ile yaptığı telefon görüşmesinde, Türkiye'nin, Japonya'nın dostu olarak Suriye'de iki Japon vatandaşının terör örgütü tarafından kaçırılmasına hassasiyetle yaklaştığına, her türlü bilgi paylamışına hazır olduğuna dikkati çektiği bildirildi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Mükemmel bir ortaoyunu - recep tayyip erdoğan
  Mükemmel bir ortaoyunu18.01.2015
  YazarlarARTIK biliyoruz ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, her şart altında kavga edebileceği birilerini bulmak gibi özel bir yeteneğe de sahip.
 • Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ilk Bakanlar Kurulu toplantısı - recep tayyip erdoğan
  Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda ilk Bakanlar Kurulu toplantısı18.01.2015
  GündemTürkiye siyasi tarihinde bir ilk yaşanıyor; Türkiye'nin halkoyuyla seçilmiş ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Bakanlar Kurulu'na başkanlık ediyor.Bakanlar Kurulu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda toplandı.Toplantıya katılan bakanlar 3 no'lu kapıdan giriş yaptı.Toplantının yapıldığı salona Atatürk portresinin asıldığı görüldü.Aynı salonda yapılan MGK toplantısı sırasında Atatürk portresinin olmaması eleştiri konusu olmuştu.
 • Gürsel Tekin'den zehir zemberek - recep tayyip erdoğan
  Gürsel Tekin'den zehir zemberek18.01.2015
  EgeCHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'nin Cumhuriyet'e sahip çıkmadığı yönündeki eleştirilerine, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu'nun "Cumhuriyet'e 90 yıllık reklam arası" sözlerini hatırlatarak yanıt verdi.Tekin, Babuşçu'nun belediyelere Osmanlı lalesi üretip sattığını hatırlatarak, "Senin laleci vekilden haberin yok mu? Senin vekilin Cumhuriyet'e hakaret ederken sen 'Cumhuriyet'e sahip çıkıyoruz' gafını nasıl yapıyorsun? Siz kim, Cumhuriyet'e sahip çıkmak kim?" dedi.
 • Bakanlar Kurulu'ndaki fotoğrafta dikkat çeken ayrıntı - recep tayyip erdoğan
  Bakanlar Kurulu'ndaki fotoğrafta dikkat çeken ayrıntı18.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "kırmızı defteri", Ankara siyasi kulislerinde efsane gibidir.
 • Jandarma Genel Komutanı Saray'daki Bakanlar Kurulu'na katıldı - recep tayyip erdoğan
  Jandarma Genel Komutanı Saray'daki Bakanlar Kurulu'na katıldı18.01.2015
  GündemCumhurbaşkanlığı Sarayı'nda bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen Bakanlar Kurulu toplantısına, hiç beklenmedik bir isim daha katıldı.
 • Erdoğan'ın başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu sonrası Arınç'tan önemli açıklamalar - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan'ın başkanlık ettiği Bakanlar Kurulu sonrası Arınç'tan önemli açıklamalar18.01.2015
  GündemCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda, gerçekleştirilen Bakanlar Kurulu toplantısı hakkında Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç açıklamalarda bulundu.Arınç, "Sayın Cumhurbaşkanımız ilerleyen süreç içinde tekrar bir toplantıya başkanlık etmek isterse buna karar verirler.Ama rutin olarak bu toplantılar yapılmayacaktır" dedi.
 • Toplantı sonrası flaş faiz açıklaması - recep tayyip erdoğan
  Toplantı sonrası flaş faiz açıklaması18.01.2015
  EkonomiCumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlık ettiği Bakanlar kurulu toplantısı sonrasında Başbakan yardımcısı Bülent Arınç, Merkez Bankası'nın faiz indirimiyle ilgili açıklamalarda bulundu.
 • Erdoğan’dan Suud Kralı’na "geçmiş olsun" telefonu - recep tayyip erdoğan
  Erdoğan’dan Suud Kralı’na "geçmiş olsun" telefonu17.01.2015
  GündemCUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Suudi Arabistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Savunma Bakanı Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz Al Suud ile bugün bir telefon görüşmesi yaptı.
 • Davutoğlu AK Parti İl Kongresi'nde konuştu - recep tayyip erdoğan
  Davutoğlu AK Parti İl Kongresi'nde konuştu17.01.2015
  GündemAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Türkiye'nin, Avrupa tarihinin bir parçası olduğunu, Avrupa geleceğinin de parçası olacağını belirterek, "Hem değerlerimizi koruyacağız, hem de Avrupa ile bütünleşmenin kararlı yürüyüşüne devam edeceğiz.Geçen hafta Paris'te dünya lideriyle birlikte yürürken sadece teröre karşı yürümedik, Avrupa'daki yabancı düşmanlığına karşı, Avrupa'da yükselen ırkçılığa karşı sesimizi yükselttik" dedi.
 • Gece görüşlü ambulans helikopter hizmete başlıyor - recep tayyip erdoğan
  Gece görüşlü ambulans helikopter hizmete başlıyor17.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, bugün devrim mahiyetinde bir adım daha attıklarını belirterek, "İlk defa gece uçuş kapasitesine sahip ambulans helikopterimizi devreye sokuyoruz.Dünyada sadece 13 ülke olan bir kapasite.Sadece 13 ülkede var, bir de Türkiye'de var" dedi.
 • Mücahid Cihad Han: Yeni Türkiye’de çok mutluyum - recep tayyip erdoğan
  Mücahid Cihad Han: Yeni Türkiye’de çok mutluyum17.01.2015
  HayatMücahid Cihad Han tanıdık gelmeyebilir ama “Ehlisünnet TV’de sokak röportajları yapan muhabir” dersem hatırlarsınız.Yetmezse, tebliğ yapan, Osmanlı hakkında sorular soran, en son da Charlie Hebdo dergisini yırtan kişi diye ekleyebilirim.Çok mutlu olduğu ‘Yeni Türkiye’de kendini özgür hissettiğini söyleyen Mücahid, medrese eğitimini, Recep Tayyip Erdoğan’dan beklediği hilafet ilanını ve şeriatı anlattı.
 • Karikatürlere CHP sahip çıktı - recep tayyip erdoğan
  Karikatürlere CHP sahip çıktı17.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, Fransa’da saldırıya uğrayan Charlie Hebdo dergisine ilişkin tartışmalara değinerek, “Dünyanın hiçbir yerinde Hazreti Peygamber’e hakaret edene sessiz durmayız.O karikatürler yayınlandı ve buna kim sahip çıktı? CHP sahip çıktı” dedi.Dün partisinin Aydın ve Muğla il kongrelerine katılan Davutoğlu, özetle şunları söyledi:
 • Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar - recep tayyip erdoğan
  Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar16.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, NTV-Star TV ortak yayınında Oğuz Haksever'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Girls just wanna have fun! - recep tayyip erdoğan
  Girls just wanna have fun!16.01.2015
  YazarlarBAŞLIĞI İngilizce yazmış olmamın nedeni sadece dikkat çekmek, yoksa kolejde okumuş değilim.
 • CHP'li Tekin: Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum - recep tayyip erdoğan
  CHP'li Tekin: Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum16.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu'nun açıkladığı kamuda şeffaflık programı tartışmasına, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan sonra, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin de katıldı.Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın program için söylediği "şimdi sırası değil" sözüne destek veren Tekin, "Ben Sayın Cumhurbaşkanı'nı destekliyorum" dedi.
 • Bahçeli: Reklamda vekil olanın film başladığında ne olacağı kendi meselesidir - recep tayyip erdoğan
  Bahçeli: Reklamda vekil olanın film başladığında ne olacağı kendi meselesidir16.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 11’inci dönem eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenen sertifika törenine katıldı.
 • Birlikte savaştık Çanakkale’ye siz de gelin - recep tayyip erdoğan
  Birlikte savaştık Çanakkale’ye siz de gelin15.01.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’dan sürpriz bir hamle geldi.1.Dünya Savaşı’na katılmış 102 ülkenin devlet ya da hükümet başkanlarına 23-24 Nisan tarihleri için Çanakkale davetiyeleri gönderilirken, Erdoğan, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan’ı da davet etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz! - recep tayyip erdoğan
  Ne sanalı, biz gerçeğinde yaşıyoruz!15.01.2015
  YazarlarNEW York Times gazetesinin bir haberinde yaptığı yanlışlık, sanal âlemde “yeni bir ülkenin” kurulmasına neden oldu.
 • Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Türkiye davetine yanıt verdi - recep tayyip erdoğan
  Ermenistan Cumhurbaşkanı Sarkisyan, Türkiye davetine yanıt verdi15.01.2015
  PlanetCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Çanakkale Savaşları'nın 100.yıl dönümü dolayısıyla düzenlenecek anma törenleri için dünya liderlerine gönderdiği davete Ermenistan'dan yanıt geldi.
 • Emre KIZILKAYA

  Beştepe'deki 16 savaşçı - recep tayyip erdoğan
  Beştepe'deki 16 savaşçı14.01.2015
  YazarlarCumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki '16 savaşçı'yı bir hata veya komiklik olarak görmek doğru değil.Bu sahne, Erdoğan ve Erbakan gibi büyük siyasetçiler çıkarmış Türk İslamcılığının, ideolog olarak ancak Necip Fazıl'ı üretebilmiş olmasının doğal bir sonucu.
 • 'O ziyaretten sonra kapılar açılmaya başladı' - recep tayyip erdoğan
  'O ziyaretten sonra kapılar açılmaya başladı'14.01.2015
  FutbolGalatasaray camiasının önde gelen isimlerinden Hayri Kozak, sarı kırmızılı futbol takımının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yaptığı ziyareti eleştirdi.Kozak, Abdurrahim Albayrak'ın ziyaret sonrası yaptığı açıklama için, "Bu tür konuşmaları Hülya Avşar yapabilir ama benim başkan yardımcım yapamaz" dedi.Başkan Duygun Yarsuvat ise, "Her şey Galatasaray için yapıldı.O ziyaretten sonra kapılar açılmaya başladı" diye konuştu.
 • İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözler - recep tayyip erdoğan
  İsrail Dışişleri Bakanı Lieberman’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sert sözler14.01.2015
  PlanetAnkara-Tel Aviv arasında yaşanan 'alçak koltuk' krizinin mimarı olarak bilinen İsrail Dışişleri Bakanı Avigdor Lieberman, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, İsrail'i eleştiren sözlerine tepki gösterdi.
 • Merve Büyüksaraç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretten ifade verdi - recep tayyip erdoğan
  Merve Büyüksaraç Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a hakaretten ifade verdi14.01.2015
  PaparazziManken Merve Büyüksaraç, Instagram'dan Erdoğan'a hakaretten ifade verdi.
 • İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt - recep tayyip erdoğan
  İsrail Başbakanı Netanyahu'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yanıt14.01.2015
  Planetİsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Paris'teki yürüyüşe katılmasıyla ilgili olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Hangi yüzle oraya gitti' sözlerine Twitter hesabından yanıt verdi.
 • ABD'den yayın yasağı eleştirisi - recep tayyip erdoğan
  ABD'den yayın yasağı eleştirisi14.01.2015
  PlanetWashington Yönetimi, Charlie Hebdo Dergisi’nin Hz.Muhammed’i tasvir eden son kapağını yayınlayan basın kuruluşlarına destek verdi.Amerikan Dışişleri Sözcüsü, Türkiye’de kapağı yayınlanan web sitelerinin ilgili sayfalarının mahkeme kararıyla engellenmesini eleştirerek ifade özgürlüğünün önemine değindi ve “Bunlar gazetecilerin kendilerinin karar vermesi gereken konular” dedi.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Beştepe animatörü daha çok çalışmalı - recep tayyip erdoğan
  Beştepe animatörü daha çok çalışmalı14.01.2015
  YazarlarBEŞTEPE Sarayı’ndaki “devlet karşılama töreni” ortaya koyuyor ki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gösterişli törenleri seviyor.
içinde

Recep Tayyip Erdoğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz