Recep Tayyip Erdoğan


 • Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı - recep tayyip erdoğan

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı mütalaasını açıkladı26.11.2014

  GÜNDEM

  Ali İsmail Korkmaz davasında savcı, sanık polis Mevlüt Saldoğan hakkında “kasten adam öldürmek” suçlamasıyla müebbet hapis cezası istedi.Saldoğan, ''Bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı 'Gezi Parkı bir darbedir' diyor.Eğer bu darbeyse ben darbenin bastırılmasında görev aldım'' diye kendini savunurken avukatı da ''Eskişehir Emniyet Müdürü, Valisi, İçişleri Bakanı ve Başbakan da davaya dahil edilip, ifadeleri alınmalıdır'' dedi.
 • Ethem Sancak'tan açıklama - recep tayyip erdoğan

  Ethem Sancak'tan açıklama26.11.2014

  GÜNDEM

  Es Yatırım Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak, görevlerinden alınan Star Medya Grup Başkanı Mustafa Karaalioğlu, Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ziya Cömert ve Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ocaktan ile "tarzları uyuşmadığı" için yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını söyledi.
 • İsmet BERKAN

  Çift bilirkişi tek sonuç - recep tayyip erdoğan

  Çift bilirkişi tek sonuç26.11.2014

  YAZARLAR

  ‘Böcek’ iddianamesi (2)
 • ABD’den sürpriz ‘El Kadı’ kararı - recep tayyip erdoğan

  ABD’den sürpriz ‘El Kadı’ kararı26.11.2014

  DÜNYA

  11 Eylül saldırılarının ardından ABD tarafından kara listeye alınan Suudi Arabistan vatandaşı Yasin El Kadı, 13 yıl aradan sonra sürpriz bir şekilde listeden çıkarıldı.Türkiye’de de uzun süre tartışma konusu olan El Kadı'nın ismi en son 17 Aralık operasyonunda yeniden gündeme gelmişti.
 • Çok farklı ve çok yanlış yansıttılar - recep tayyip erdoğan

  Çok farklı ve çok yanlış yansıttılar26.11.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Kadın ve erkek eşit değildir” şeklindeki sözlerinin çarpıtıldığını savundu.
 • AB ve BM’den Erdoğan’a tepki - recep tayyip erdoğan

  AB ve BM’den Erdoğan’a tepki26.11.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Kadın ve erkek eşit değildir’ sözlerinin çarpıtıldığını savunurken AB’den ve BM’den tepki geldi.AB’li yetkililer, “Cinsiyet eşitliği Avrupa standardıdır” dedi.BM kadın örgütünden ‘Üzüntü duyduk’ tepkisi geldi.
 • Dikili AK Parti'de tek aday sıkıntısı - recep tayyip erdoğan

  Dikili AK Parti'de tek aday sıkıntısı26.11.2014

  Ege

  İl ve ilçe kongrelerini, Genel Merkezin belirlediği tek adayla yapma kararı alan AK Parti’nin bu stratejisi, İzmir’in Dikili İlçesi’nde tutmadı.400 delegeli ilçede, 22 oyla başkan seçildi.İlçe Başkanı Zafer Afyon’un yönetiminde 20 asil 20 yedek olmak üzere 40 kişi bulunuyor.Sandıktan çıkan sonuç, "Yönetimi de mi oy vermedi" eleştirilerine neden oldu.
 • Egeli kadınların ‘fıtrat’ isyanı - recep tayyip erdoğan

  Egeli kadınların ‘fıtrat’ isyanı26.11.2014

  Ege

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın, “Kadınla erkeği eşit konuma getiremezsiniz, fıtratına aykırı” sözlerine İzmir iş ve siyaset dünyasının kadın temsilcilerinden yanıt geldi.
 • Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli açıklamalar - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan önemli açıklamalar26.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CNR Expo Fuar Merkezi'ndeki 15.MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nın açılış töreni ve 18.Uluslararası İş Forumu (IBF) Kongresi'nin kapanış oturumuna katıldı.İşte Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:
 • Papa'dan Türkiye ziyareti öncesinde açıklama: Bu seyahat barış meyveleri getirsin - recep tayyip erdoğan

  Papa'dan Türkiye ziyareti öncesinde açıklama: Bu seyahat barış meyveleri getirsin26.11.2014

  DÜNYA

  Türkiye'ye 28-30 Kasım tarihleri arasında bir ziyaret gerçekleştirecek olan Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko bu seyahatin, barış meyveleri ve Türk milletiyle yakınlık getirmesi için dua edilmesini istedi.
 • Üniversite ve sağlık alanında yeni dönem - recep tayyip erdoğan

  Üniversite ve sağlık alanında yeni dönem26.11.2014

  Eğitim

  Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığı (TÜSEB) kurulmasını öngören ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylanan kanun Resmi Gazete’de yayımlandı.Yasa hem sağlık çalışanlarını hem de üniversite öğrencilerini yakından ilgilendiriyor.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa emeklilik müjdesi - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan esnafa emeklilik müjdesi26.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO Congresium'daki 4.Esnaf ve Sanatkarlar Şurası ile CNR Expo Fuar Merkezi'ndeki 15.MÜSİAD Uluslararası Fuarı'nın açılış töreninde esnafa emeklilik müjdesi verdi.Erdoğan, "SGK ile Halk Bankası arasında bir protokol imzalanacak.BAĞKUR'a prim borcu nedeniyle emekli olamayan vatandaşlara prim borcunun ödenmesi için Halk Bankası tarafından aylık yüzde 0,97 faizle kredi verilecek ve 36 aya kadar ödeme imkanları olacak.Yaklaşık 279 bin 422 vatandaş bundan yararlanacak" dedi.
 • Yüksek Askeri Şura yarın toplanıyor - recep tayyip erdoğan

  Yüksek Askeri Şura yarın toplanıyor26.11.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun ilk defa başkanlık edeceği, Yüksek Askeri Şura (YAŞ) toplantısı yarın yapılacak.
 • İsmet BERKAN

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1) - recep tayyip erdoğan

  Böcek iddianamesine yakından bakalım (1)25.11.2014

  YAZARLAR

  TÜRKİYE, 17 Aralık 2013 sabahı başlayan bir polis operasyonuyla sarsıldı.İktidar partisinin bakanlarının çocukları ve yakınları, danışmanları, belediye başkanları gözaltına alınmıştı.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Çarpık olan sözlerin kendisidir - recep tayyip erdoğan

  Çarpık olan sözlerin kendisidir25.11.2014

  YAZARLAR

  BAŞBAKAN Yardımcısı Bülent Arınç, ırkçı nefret suçu işleyen ve vatandaşlar arasında dini ayrım yapan Edirne Valisi’ne sahip çıktı, “Valimiz yanlış yapmıştır, hissi davranmıştır” dedi.
 • Fıtrat isyanı - recep tayyip erdoğan

  Fıtrat isyanı25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir” sözlerine sanatçılar, siyasetçiler, akademisyenler, kadın hakları savunucuları, dernekler büyük tepki gösterdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepkiler özetle şöyle:
 • Bir dönem resmen bitti - recep tayyip erdoğan

  Bir dönem resmen bitti25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayladığı "Engelliler Hakkında Kanunda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun", şehir içi toplu taşıma araçlarının engellilerin erişimine uygun hale getirilmesine yönelik düzenlemeler içeriyor.
 • Erdoğan’ın sözleri Avrupa Parlamentosu’nda - recep tayyip erdoğan

  Erdoğan’ın sözleri Avrupa Parlamentosu’nda25.11.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi’nde kadın-erkek eşitliği konusunda söyledikleri Avrupa Parlamentosu’nun kadına karşı şiddetle mücadele konusunda düzenlediği oturumda da gündeme geldi.
 • İnce: Dersimli’yi Genel Başkan yapmışız, daha büyük özür mü var - recep tayyip erdoğan

  İnce: Dersimli’yi Genel Başkan yapmışız, daha büyük özür mü var25.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu İzmir İl Başkanlığı’nın 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği ’Atatürk’ten Günümüze Eğitim’ başlıklı konferansında yaptığı konuşmada, "Türkiye’nin şu anda gündemi kaçak saraydır.Diğer tüm gündemler sahtedir.Dersim şu an gündem olmamalıdır.Ayrıca ne özrü? Biz bir Dersimli’yi genel başkan yapmışız, daha büyük özür mü var?" dedi.
 • Cumhurbaşkanı'ndan 3 yasaya onay - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı'ndan 3 yasaya onay25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, engelliler kanununda değişiklik yapılmasına dair kanun, Türkiye ile Makedonya arasında kültür merkezlerinin kurulması ve Türkiye Sağlık Enstitüleri Başkanlığının kurulmasıyla ilgili 3 yasayı onayladı.
 • Erdoğan Kırımlıoğlu'nu kabul etti - recep tayyip erdoğan

  Erdoğan Kırımlıoğlu'nu kabul etti25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Parlamentosu Milletvekili ve Kırım Tatar Türklerinin lideri Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu'nu kabul etti.
 • Papaların Türkiye ziyaretlerinde neler yaşandı? - recep tayyip erdoğan

  Papaların Türkiye ziyaretlerinde neler yaşandı?25.11.2014

  DÜNYA

  Cuma günü Ankara'ya gelecek olan Katolik Hristiyanların ruhani lideri Papa Françesko, Türkiye’yi ziyaret eden 4’üncü papa olacak.
 • Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı - recep tayyip erdoğan

  Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı25.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Alevilerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.'Cami de bizim cemevleri de bizim' diyen Bahçeli, Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulması önerisinde bulundu.Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, AK Parti'nin Kılıçdaroğlu'nun "MİT'in CHP'yi izlediği" iddiasını ciddiye alması ve CHP'yi rahatlatacak açıklama yapması gerektiğini söyledi.
 • Çalışan erkeğin derdini sekreteri anlar! - recep tayyip erdoğan

  Çalışan erkeğin derdini sekreteri anlar!25.11.2014

  EKONOMİ

  Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton, "Bir adamın da nelerle uğraştığı, ne tip problemler çektiğini ancak çalışan kadın anlayabilir.Çalışmayan biri anlayamaz.Zaten ona anlatmazlar.Ne olur, gittikçe ipler kopuyor.Sekreter daha iyi anladığı için o tarafa gidiyor adam.Yani sekreter her gün görüyor ne çektiğini, onun için yani orada bir anne dili konuşabilmek lazım" dedi.
 • Cumhurbaşkanı, YÖK Başkanı’nı kabul etti - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı, YÖK Başkanı’nı kabul etti25.11.2014

  Eğitim

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, YÖK Başkanı Prof.Dr.Yekta Saraç'ı kabul etti.
 • Aklınızdan geçirmeyin - recep tayyip erdoğan

  Aklınızdan geçirmeyin25.11.2014

  GÜNDEM

  İBB’nin 2015-2019 stratejik planı ile 2015 bütçesine aldığı ‘Taksim Meydanı Kentsel Tasarım ve Taksim (Topçu) Kışlası Restitüsyon Projesi’ne Taksim Dayanışması’ndan sert tepki geldi: “Aklınızdan bile geçirmeyin.”
 • Mehmet Y. YILMAZ

  50 yıl öncesinden ışınlanmış gibi - recep tayyip erdoğan

  50 yıl öncesinden ışınlanmış gibi24.11.2014

  YAZARLAR

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Kadın ve Demokrasi Derneği’nin düzenlediği Kadın ve Adalet konulu toplantıda konuştu.
 • Sana Facebook’un like’ları.bana kurşunlar - recep tayyip erdoğan

  Sana Facebook’un like’ları.bana kurşunlar24.11.2014

  Hayat

  Gazinoda, maçta, siyasette, tahsilatta… Geçmişte, olay neredeyse, oradaydılar.AK Parti iktidarında büyük vurgun yediler.Pek çoğu cezaevine girdi, kimi cezasını çekti, çıktı, kimi hâlâ hapiste.Şimdi ‘kabadayı’ namını sosyal medya üzerinden yürütüyor, buradan ‘racon’ kesiyorlar.Yüz binlerce kişi tarafından takip ediliyor, ‘like’lanıyor, “Büyüksün Reis” tezahüratıyla karşılanıyorlar.Uzmanlara göre bu durumun ‘sakıncalı’ yanları var.Ve önlenmeli.
 • Evsiz Kartal daha güçlü - recep tayyip erdoğan

  Evsiz Kartal daha güçlü24.11.2014

  Futbol

  Beşiktaş, İnönü yıkıldıktan sonra 4 ayrı statta ev sahibi olarak oynadığı 27 maçta 2 yenilgi aldı.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan nikah şahidi oldu24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç'ın kızı Merve Tuğba Kılıç ile AK Parti İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Gıyaseddin Gergin'in nikah şahitliğini yaptı.
 • CHP'den Erdoğan'ın fıtrat açıklamasına yanıt geldi - recep tayyip erdoğan

  CHP'den Erdoğan'ın fıtrat açıklamasına yanıt geldi24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın "kadın erkek eşitliği fıtrata ters" açıklamasına tepki, CHP'nin kadın milletvekilinden geldi.
 • Bakan Ayşenur İslam'a soru sorma gerginliği - recep tayyip erdoğan

  Bakan Ayşenur İslam'a soru sorma gerginliği24.11.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı KADEM tarafından düzenlenen Kadın ve Adalet Zirvesi’nde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam konuşurken genç bir kadının soru sormak istemesi gerginliğe neden oldu.
 • Bakan Nabi Avcı: Öğretmenlere saygıda ilk üç ülkeden biriyiz - recep tayyip erdoğan

  Bakan Nabi Avcı: Öğretmenlere saygıda ilk üç ülkeden biriyiz24.11.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, dünya ülkeleri arasında Türkiye'nin öğretmenlere saygı açısından ilk üçe girdiğini belirterek, "Bu bizim geleneksel kültürümüzde kökleri çok derinlere giden öğretmen sevgisinin ve saygısının bir tezahürü" dedi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadın ve Adalet toplantısında konuştu - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan Kadın ve Adalet toplantısında konuştu24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İstanbul’da düzenlenen KADEM 1.Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'ne katıldı.
 • Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na telefon - recep tayyip erdoğan

  Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na telefon24.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kayınvalidesi vefat eden CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nu arayarak taziyede bulundu.
 • Beyaz Saray yetkilisi: İncirlik konusunu görüşüyoruz - recep tayyip erdoğan

  Beyaz Saray yetkilisi: İncirlik konusunu görüşüyoruz24.11.2014

  DÜNYA

  Beyaz Saray'dan üst düzey bir yetkili, IŞİD'le mücadele kapsamında İncirlik üssünün koalisyon uçakları tarafından kullanılmasına ilişkin Türk yetkililerle görüşmelerin sürdüğünü bildirdi.ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Türkiye temasları kapsamında cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmüş, 1,5 saat sürmesi planlanan görüşme 4 saat sürmüştü.
 • Fenerbahçe'nin 43 hesabı - recep tayyip erdoğan

  Fenerbahçe'nin 43 hesabı24.11.2014

  Futbol

  SEZONA oldukça zorlu bir fikstürle başlayan F.Bahçe’nin, en zor dönemeci bugün noktalanacak.
 • Kamil Aydoğan

  Okul açılışları bilgi, hikmet - recep tayyip erdoğan

  Okul açılışları bilgi, hikmet23.11.2014

  YAZARLAR

  Geçtiğimiz hafta Ankara’da önemli bir tören vardı.
 • Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır" - recep tayyip erdoğan

  Bakan Bozkır: "Bu muhalefetle AK Parti 500 yıl daha iktidar olacaktır"23.11.2014

  GÜNDEM

  Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Volkan Bozkır, mevcut muhalefetle AK Parti'nin bundan sonraki 500 yıl daha iktidar olacağını belirterek, "Bundan şüphe yok ama Türkiye'nin de iyi bir muhalefete ihtiyacı var" dedi.
 • Kılıçdaroğlu: Davutoğlu karikatür gibi adam - recep tayyip erdoğan

  Kılıçdaroğlu: Davutoğlu karikatür gibi adam23.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Antalya’da partisinin bölge toplantısı öncesi uğradığı emekliler kahvesinde Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu eleştirdi, "O devleti bilmez, tanımaz, ayakları yere basmaz, ne söylediğini bilmez.Gerçekten de üzülerek söylüyorum amma karikatür gibi adam" dedi.
 • Türkiye’ye ihtiyaç var - recep tayyip erdoğan

  Türkiye’ye ihtiyaç var22.11.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan’ın Beylerbeyi Sarayı Sarı Köşk’te 4 saat ağırladığı ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, “Bugün de yüzleştiğimiz sorunlarla başa çıkabilmek için yine birlikte çalışarak Türkiye ile ABD arasındaki stratejik ortaklığı güçlendirmeye devam ediyoruz.Bizim Türkiye’ye ihtiyacımız var.Sanırım Türkiye de bize ihtiyacı olduğuna inanıyor.Yakınız ve yakın olmaya devam edeceğiz.Misafirperverliğiniz ve dostluğunuz için, benim ülkeme verdiğiniz dostluk için teşekkür ediyorum” dedi.
 • Biden'in eşi Jill Biden Emine Erdoğan'la görüştü - recep tayyip erdoğan

  Biden'in eşi Jill Biden Emine Erdoğan'la görüştü22.11.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın eşi Jill Biden ile görüştü.Jill Biden, 1980'li yılların başında Ankara'ya geldiğini ve Türkiye ile ilgili aklında kalan en çarpıcı detayın ise her köşe başında elinde tüfeğiyle bekleyen askerler olduğunu ifade etti.
 • Erdoğan ve Biden Beylerbeyi Sarayı'nda bir araya geldi - recep tayyip erdoğan

  Erdoğan ve Biden Beylerbeyi Sarayı'nda bir araya geldi22.11.2014

  DÜNYA

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden ile çalışma yemeğinde bir araya geldi.İkili, 1,5 saat sürmesi beklenirken yaklaşık 4 saat süren görüşmenin ardından ortak basın toplantısı düzenledi.
 • Jill Biden, Ayasofya Müzesi'ni gezdi - recep tayyip erdoğan

  Jill Biden, Ayasofya Müzesi'ni gezdi22.11.2014

  GÜNDEM

  ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın eşi Jill Biden, Ayasofya Müzesi ile Arasta Bazaar'ı gezdi.Biden, "Türkiye'de olduğum için çok memnunum.Ayasofya'yı gezdim.Çok güzel ve şaşırtıcı.Pazarı da gezmekten keyif aldım" dedi.Jill Biden, daha sonra da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'a çay içmeye gideceğini söyledi.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan adaşına hediye - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan adaşına hediye22.11.2014

  GÜNDEM

  CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, Bursa’nın İnegöl ilçesinde yaşayan ve dünyaya gelen üçüncü çocuklarına 'Recep Tayyip' adını veren aralarında soyadı benzerliği bulunan aileye altın hediye etti.Cumhurbaşkanı’nın hediyesi aileye, kendilerini evinde ziyaret eden Bursa Valisi Münir Karaloğlu ve eşi tarafından verildi.
 • Eğitim neferi olduğu Mardin'i temsil edecek - recep tayyip erdoğan

  Eğitim neferi olduğu Mardin'i temsil edecek22.11.2014

  Eğitim

  Mardin'in Kızıltepe ilçesinde görev yapan 18 yıllık öğretmen İmran Tekin, başarılı ve özverili çalışmaları nedeniyle 24 Kasım Öğretmenler Günü'nde Başkentte ağırlanacak.
 • Neferlere Ankara turu - recep tayyip erdoğan

  Neferlere Ankara turu21.11.2014

  Ankara

  Milli Eğitim Bakanlığı, Öğretmenler Günü’nde 204 eğitim neferini Ankara’da ağırlıyor.Engelli öğrencisine gönüllü ders anlatan, kendi olanaklarıyla hizmet verdiği okulu boyayan fedakar öğretmenler Başkent’e konuk oluyor.
 • ‘Tehlikeli yapılanmalar’ uyarısı - recep tayyip erdoğan

  ‘Tehlikeli yapılanmalar’ uyarısı21.11.2014

  DÜNYA

  CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan, Ekvator Ginesi’nin başkenti Malabo’da düzenlenen 2’nci Türkiye-Afrika Ortalık Zirvesi’nin 2’nci gününde gerçekleştirilen liderler oturumunda, devlet ve hükümet başkanları ile delegasyon üyelerine hitap etti.
 • Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrikalılara paralel uyarısı - recep tayyip erdoğan

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Afrikalılara paralel uyarısı21.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2.Türkiye-Afrika Ortaklık Zirvesi'nde konuştu.Erdoğan Ekvator Ginesi’nde yaptığı konuşmasında paralel yapı iddialarını hatırlatarak Afrika ülkelerini uyardı.
 • Eğitimin 204 neferi başkentte - recep tayyip erdoğan

  Eğitimin 204 neferi başkentte21.11.2014

  Eğitim

  Milli Eğitim Bakanlığı’nın (MEB), 24 Kasım Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında Ankara'da ağırlayacağı 204 eğitim neferi arasında, engelli öğrencisine evinde gönüllü ders anlatandan, kahvehaneye kitaplık yapana, down sendromlu öğrencisine konuşmayı öğretenden, kendi olanaklarıyla okulunun badana boyasını yaptırana kadar, birçok fedakar öğretmen yer alıyor.
içinde

Recep Tayyip Erdoğan


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz