Mustafa Sarıgül

 • Yalçın BAYER

  İnönü’den Şişli açıklaması - mustafa sarıgül
  İnönü’den Şişli açıklaması27.02.2015
  YazarlarŞİŞLİ Belediye Başkanı H.Hayri İnönü dünkü “Şişli Belediyesi’nde neler oluyor?” başlıklı, bir belediye çalışanının 43 satırlık mektubuna yaklaşık 120 satırlık bir açıklama gönderdi.İnönü, soruları, ‘İftira, asılsız ve karalama amaçlı’ olarak niteliyor.Her maddeyi uzun uzun yanıtlayan İnönü daha sonra şöyle diyor:
 • Takipsizliğe itiraz - mustafa sarıgül
  Takipsizliğe itiraz27.02.2015
  GündemŞİŞLİ Belediye Başkanı Hayri İnönü, kendisinin ve eşinin baba-oğul Sarıgüller tarafından tehdit edildiği iddiasıyla yürütülen soruşturmada verilen takipsizlik kararına itiraz etti.
 • Yalçın BAYER

  Gençler gösteri yaptı onları polis korudu - mustafa sarıgül
  Gençler gösteri yaptı onları polis korudu26.02.2015
  YazarlarMAGNA Carta’nın 800.yıldönümü kutlamaları için İngiltere dünyadan iki bin delegenin katılımı ile bir Küresel Hukuk Zirvesi Forumu düzenledi.Derslerle dolu olan dört günlük çalışmaya (bugün bitecek) bizim Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bazı milletvekilleri, YHSK ve TBB’den hukukçular katıldı.
 • Sarıgül’ün "Yumruk" davasında ilk duruşma - mustafa sarıgül
  Sarıgül’ün "Yumruk" davasında ilk duruşma24.02.2015
  Gündem2014 yerel seçimleri öncesi Feshane’de, Mustafa Suver isimli kişiye yumruk salladığı iddiasıyla, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül hakkında İstanbul 49.Asliye Ceza Mahkemesi’nde açılan davanın ilk duruşması görüldü.
 • Fikret Şeneş son yolculuğuna uğurlandı - mustafa sarıgül
  Fikret Şeneş son yolculuğuna uğurlandı18.02.2015
  Paparazziİlk Türk Kadın söz yazarı Fikret Şeneş son yolculuğuna uğurlandı.94 yaşında vefat eden Fikret Şeneş'in cenaze namazı kar yağışı altında Teşvikiye Camii'nde öğle namazının ardından kılındı.
 • Şişli'de yeni bir tartışma yaratacak video - mustafa sarıgül
  Şişli'de yeni bir tartışma yaratacak video12.02.2015
  GündemŞişli Belediyesi’nde yaşanan tartışmalar dinmek bilmiyor.İnternette paylaşılan bir video kısa sürede sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri haline geldi.
 • Bursa'da öğretmenlerden nöbet ücreti eylemi - mustafa sarıgül
  Bursa'da öğretmenlerden nöbet ücreti eylemi09.02.2015
  GündemBURSA’da haftada bir gün okullarda nöbet tutan öğretmenler, bunun karşılığında ücret almadıklarını belirterek, Milli Eğitim Müdürlüğü önünde eylem yaptı.
 • Eğitim-Bir-Sen'den MEB önünde açıklama - mustafa sarıgül
  Eğitim-Bir-Sen'den MEB önünde açıklama09.02.2015
  EğitimEğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Ahmet Özer, sınav görev ücretlerinin artırılması, halk eğitim merkezleri ve okullarda ücretsiz verilen takviye kurslarında görev alan memur ve hizmetlilerin, fazla çalışmalarının ücretlendirilmesi konusunda acilen düzenleme yapılmasını istedi.
 • Vahap MUNYAR

  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı - mustafa sarıgül
  Koç’un TURMEPA’sından yeni Yeşiller Partisi çıkar mı09.02.2015
  YazarlarDENİZTEMİZ Derneği TURMEPA Başkanı Tezcan Yaramancı, 30 Mart 2014 yerel seçimleri öncesi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile karşısındaki en güçlü isim CHP’nin adayı Mustafa Sarıgül’e öneri götürdü:
 • Yeterli delil var itiraz edeceğim - mustafa sarıgül
  Yeterli delil var itiraz edeceğim07.02.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, kendisinin ve eşinin, selefi Mustafa Sarıgül ve oğlu Emir Sarıgül tarafından tehdit edildiği iddiasıyla başlatılan soruşturmada alınan takipsizlik kararına itirazda bulunacağını açıkladı.
 • Görüşmeye o metinlerle geldi - mustafa sarıgül
  Görüşmeye o metinlerle geldi06.02.2015
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü’nün tehdit edildiği iddialarına ilişkin verdiği takipsizlik kararının hemen ardından soruşturmada ismi ‘şüpheli’olarak geçen eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ile görüştü.Sarıgül'ün çantasında soruşturmanın kararları vardı.
 • Mustafa Sarıgül ve Emir Sarıgül hakkında takipsizlik kararı - mustafa sarıgül
  Mustafa Sarıgül ve Emir Sarıgül hakkında takipsizlik kararı04.02.2015
  Gündemİstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün “tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, şüpheliler Mustafa Sarıgül ve Emir Sarıgül hakkında takipsizlik kararı verdi.
 • Hüseyin Cahit Süzer son yolculuğuna uğurlandı - mustafa sarıgül
  Hüseyin Cahit Süzer son yolculuğuna uğurlandı04.02.2015
  GündemBahçeşehir'deki ofisinde silahla intihar eden Süzer Grubu Onursal Başkanı Mustafa Süzer'in kardeşi Hüseyin Cahit Süzer, gözyaşları içinde toprağa verildi.
 • Sarıgül soruşturmasında takipsizlik - mustafa sarıgül
  Sarıgül soruşturmasında takipsizlik04.02.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün “mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma dosyası, “örgüt” bulunamadığı gerekçesiyle İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosu'ndan alınarak, özel soruşturma bürosuna verildi.
 • Anneye son görev - mustafa sarıgül
  Anneye son görev01.02.2015
  GündemEski Devlet Bakanı Cavit Çağlar'ın, önceki gün 91 yaşında hayatını kaybeden annesi Hacer Çağlar'ın cenazesi dün Bursa'da defnedildi.
 • Oğlundan sonra Sarıgül de şüpheli oldu - mustafa sarıgül
  Oğlundan sonra Sarıgül de şüpheli oldu29.01.2015
  GündemİSTANBUL’da Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü’nün “mafyayla tehdit edildiği” iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi.
 • Mustafa Sarıgül “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi - mustafa sarıgül
  Mustafa Sarıgül “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi28.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün “mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül “şüpheli” sıfatıyla ifade verdi.
 • Emir Sarıgül "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi - mustafa sarıgül
  Emir Sarıgül "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi27.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün “mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül, "şüpheli" sıfatıyla ifade verdi.
 • Emir Sarıgül ifade verdi - mustafa sarıgül
  Emir Sarıgül ifade verdi27.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün tehdit edildiği iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, daha önce ifade veren eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün ikinci kez ifadesine başvuruldu.Daha önce "tanık" olarak ifadesine başvurulan Emir Sarıgül'ün bu kez "şüpheli" olarak ifade verdiği öğrenildi.
 • Yalçın BAYER

  İşte memur ve emeklinin hali - mustafa sarıgül
  İşte memur ve emeklinin hali22.01.2015
  YazarlarTÜRK Büro-Sen Genel Başkanı Fahrettin Yokuş, memur ve emeklinin halini o kadar güzel anlatıyor ki: İktidara ağır eleştiriler yöneltmek gerekiyor.
 • Yalçın BAYER

  ‘Guguk Kuşu’ - mustafa sarıgül
  ‘Guguk Kuşu’18.01.2015
  YazarlarGUGUK Kuşu bir metafor.Doğada da aslında benzer bir roldedir.
 • Emir Sarıgül ifade verdi - mustafa sarıgül
  Emir Sarıgül ifade verdi14.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşi Nazlı İnönü'nün “mafyayla tehdit edildiği" iddialarına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında, eski Şişli Belediye Başkan Yardımcısı Emir Sarıgül'ün ifadesi alındı.
 • Yalçın BAYER

  CHP’de garip şeyler oluyor - mustafa sarıgül
  CHP’de garip şeyler oluyor10.01.2015
  YazarlarCHP MYK’sı önceki gün önemli bir toplantı gerçekleştiriyor.
 • İnönü istedi aracı oldum - mustafa sarıgül
  İnönü istedi aracı oldum07.01.2015
  GündemCHP İstanbul Milletvekili Aydın Ayaydın, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’ndaki ifadesinde “Aydın Ayaydın’ın aracılık etmesiyle Mustafa Sarıgül ile görüştüm” diyen Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’ye yanıt verdi.
 • Yalçın BAYER

  Yargı, siyaseti şekillendiremez! - mustafa sarıgül
  Yargı, siyaseti şekillendiremez!06.01.2015
  YazarlarSON zamanların en moda deyimi bu!
 • Türkiye’nin 2 temel sorunu: Gerontokrasi (Yaşlıların egemenliği), ve patriyarki (Erkeklerin egemenliği) - mustafa sarıgül
  Türkiye’nin 2 temel sorunu: Gerontokrasi (Yaşlıların egemenliği), ve patriyarki (Erkeklerin egemenliği)05.01.2015
  GündemBursa Milletvekili Aykan Erdemir, deyim yerindeyse CHP’nin genç yeteneklerinden.Meclis ortalaması üzerinden düşününce ‘genç’ diyoruz ama kendisi düzeltiyor ’40 yaşımı doldurdum, ben de artık Türkiye’nin yaşlı yüzde 50’sine katıldım’ diye.
 • Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti - mustafa sarıgül
  Kılıçdaroğlu istedi CHP’den istifa etti05.01.2015
  Gündem17 Aralık Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Beşiktaş Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, CHP’den istifa etti.Hüseyin Avni Sipahi’nin istifasının, TBMM Soruşturma Komisyonu’nun AK Partili eski bakanlar hakkında bugün yapacağı Yüce Divan oylaması öncesinde gelmesi dikkat çekti.
 • Şişli Belediye Meclisi'nde soğuk rüzgarlar - mustafa sarıgül
  Şişli Belediye Meclisi'nde soğuk rüzgarlar05.01.2015
  GündemŞİŞLİ Belediye Meclisi’nin Ocak ayı oturumuna Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül arasında yaşanan ve savcılığına intikal eden gerginlik damgasını vurdu.
 • Baş veririz baş eğmeyiz - mustafa sarıgül
  Baş veririz baş eğmeyiz04.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, “Bu ülkede yurtdışında oturup da Türkiye’yi yönetmeye kalkanların ayak izini görmeyeceğiz.Baş veririz ama baş eğmeyiz” dedi.
 • 1 haberde 6 yalan - mustafa sarıgül
  1 haberde 6 yalan04.01.2015
  GündemTakvim gazetesi, dün Mustafa Sarıgül’ün Doğan Grubu’na 12 milyon lira borcu olduğu, bu nedenle Hürriyet’in Sarıgül’ü eleştirdiği yolunda asılsız bir haber yayımladı.
 • İhsan Özkes: Söz verdim, bu konuda konuşmam - mustafa sarıgül
  İhsan Özkes: Söz verdim, bu konuda konuşmam03.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün, eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül’e imzalayıp verdiği 5 Ocak tarihli “Belediye Başkanlığından istifa” dilekçesini yakan isim olduğu iddia edilen CHP İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “Söz verdim, konuşmam” dedi.
 • Mersin'de Davutoğlu protestosu: 20 gözaltı - mustafa sarıgül
  Mersin'de Davutoğlu protestosu: 20 gözaltı03.01.2015
  GündemBAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu'nun il kongresine katılmak için geldiği Mersin'de protesto amacıyla yürümek isteyen 20 kişi gözaltına alındı.
 • Mustafa Sarıgül'den İnönü açıklaması - mustafa sarıgül
  Mustafa Sarıgül'den İnönü açıklaması02.01.2015
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ve eşinin ifade vermesiyle ilgili haberlerin ardından Mustafa Sarıgül'den bir açıklama geldi.Sarıgül, 'Yasalar önünde gerekli cevabı vereceğim' dedi.
 • Ahmet HAKAN

  TÜSİAD’ın suçu ne? - mustafa sarıgül
  TÜSİAD’ın suçu ne?02.01.2015
  YazarlarTÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer dedi ki:
 • Hayri İnönü: İhsan Özkes istifamı yırttı ve yaktı - mustafa sarıgül
  Hayri İnönü: İhsan Özkes istifamı yırttı ve yaktı02.01.2015
  GündemCHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eşi Nazlı İnönü, İstanbul Cumhuriyet Başsavcısı Hadi Salihoğlu’nun çağrısı üzerine, 30 Aralık Salı günü Çağlayan Adliyesi’nde ifade verdi.
 • Mustafa Sarıgül: Bravo Hayri! - mustafa sarıgül
  Mustafa Sarıgül: Bravo Hayri!02.01.2015
  GündemŞişli Belediyesi'nde günlerdir devam eden kavgayla ilgili Mustafa Sarıgül, Twitter'dan açıklama yaptı.Sarıgül, ''Hayri İnönü ile birlikte beş yıl belediye meclis üyeliği yaptım, kendisini bir gün yanımdan ayırmadım.Bugüne kadar kendisine iyilikten başka bir şey yapmadım.Bugün söylediklerine hayret ediyorum.Bravo Hayri!'' dedi.
 • Hayri İnönü ve eşi savcıya ifade verdi - mustafa sarıgül
  Hayri İnönü ve eşi savcıya ifade verdi01.01.2015
  GündemŞişli Belediyesi'nde, Başkan Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül ve oğlu Emir Sarıgül arasında, ölüm tehdidi iddiasına varan gerilimle ilgili terör savcılığı soruşturma başlattı.İnönü çifti ifade verdi.
 • Ahmet HAKAN

  2014’ün olayları - mustafa sarıgül
  2014’ün olayları30.12.2014
  Yazarlar
 • ‘Sarıgül’ler çağırılmadı - mustafa sarıgül
  ‘Sarıgül’ler çağırılmadı28.12.2014
  GündemŞİŞLİ Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün salı günü nikâhını kıydığı oğlu Murat Erdal İnönü ile Ece İnönü dün akşam Shangri-la Otel’de düğün yaptı.
 • Deniz Gürel

  Entel dünyadan halkın dünyasına - mustafa sarıgül
  Entel dünyadan halkın dünyasına27.12.2014
  YazarlarYenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar: Entel dünyaların değil, halkın dünyasının partisi olduğumuzu halkımıza hissetirmeliyiz.Halkın çocuklarını aday göstermeliyiz.
 • 'İstifa mektubu' Ankara'da yakılmış - mustafa sarıgül
  'İstifa mektubu' Ankara'da yakılmış27.12.2014
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile eski başkan Mustafa Sarıgül tartışmasının perde arkasında ‘istifa mektubu’ olduğu iddia ediliyor.Mektubun İstanbul Milletvekili İhsan Özkes’in de hazır bulunduğu 'barış toplantısında' yakıldığı ileri sürülüyor.
 • Barıştılar - mustafa sarıgül
  Barıştılar26.12.2014
  GündemCHP’nin yeni İstanbul İl Başkanı Murat Karayalçın, Şişli’de eski belediye başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’ün belediye başkan yardımcılığı görevinden istifasıyla sonuçlanan gerginliğin ardından dün Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile görüştü.
 • CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar: Hayri İnönü’nün tavrı çirkin - mustafa sarıgül
  CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar: Hayri İnönü’nün tavrı çirkin24.12.2014
  GündemŞişli’de Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün ‘önceki yıllarda kamu kaynaklarının çarçur edildiği’ gerekçesiyle bu yıl yılbaşı ışıklandırmasının yapılmayacağı açıklamasına, CHP Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’dan yanıt geldi.
 • Ahmet HAKAN

  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz - mustafa sarıgül
  Şu 7 soru yanıtlanmadan yargıya güven olamaz21.12.2014
  Yazarlar
 • Onur BAŞTÜRK

  Madonna’nın sızan Illuminati’si - mustafa sarıgül
  Madonna’nın sızan Illuminati’si20.12.2014
  YazarlarYeni albümü Iconic öncesi Madonna’nın başına yine aynı şey geldi.
 • Akif BEKİ

  Ve Kılıçdaroğlu Şişli’deki kavgaya el koydu - mustafa sarıgül
  Ve Kılıçdaroğlu Şişli’deki kavgaya el koydu20.12.2014
  YazarlarŞİŞLİ Belediyesi’nde rezillikler ayyuka çıktı; olay gazete sayfalarına, mafya raconlarına, oradan ta Amerikalara taşındı.
 • Yalçın DOĞAN

  Dışarıda da: ‘Hukuku iplemem’ - mustafa sarıgül
  Dışarıda da: ‘Hukuku iplemem’20.12.2014
  Yazarlar“ÖDE şu tazminatı, hukuka uymuyorsun, yükümlülüğünü yerine getirmiyorsun.”
 • Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül - mustafa sarıgül
  Hayri İnönü: Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül19.12.2014
  GündemMustafa Sarıgül ve CHP Milletvekili İhsan Özkes’in ‘tehdit’ iddialarını yalanlaması üzerine Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, “Bana, ‘Emir Sarıgül seni tehdit etti mi’ diye sordular.Etmedi dedim.Beni tehdit eden Mustafa Sarıgül.Emir Sarıgül yanımda çalışıyor bana küfretti ama tehdit etmedi” yanıtını verdi.İnönü, Kılıçdaroğlu’na ‘her şeyi açık açık anlattığını’ belirterek, sorularımıza şu yanıtları verdi:
 • İnönü ‘tehdit yok’ dedi - mustafa sarıgül
  İnönü ‘tehdit yok’ dedi19.12.2014
  GündemŞişli Belediye Başkanı Hayri İnönü ile Mustafa Sarıgül arasında yaşanan sorunu çözmek için CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirdiği İstanbul Milletvekili İhsan Özkes, “İnönü, iki sefer tehdit edilmediğini söyledi” dedi.
 • Çirkin iftira - mustafa sarıgül
  Çirkin iftira19.12.2014
  GündemEski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP’li Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü’nün eşi Doç.Nazlı İnönü’nün dünkü Hürriyet’te yayınlanan iddiaları için “İftira” dedi.
içinde

Mustafa Sarıgül


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz