MENÜ
Arşiv
Yazarlara Göre
Hadi ULUENGİN237Yalçın BAYER103Emin ÇÖLAŞAN79Oktay EKŞİ72Özdemir İNCE70Gila BENMAYOR57Yalçın DOĞAN55Ertuğrul ÖZKÖK46Mehmet Ali BİRAND46Vahap MUNYAR42Uğur CEBECİ39Tufan TÜRENÇ37Cengiz SEMERCİOĞLU37Şükrü KIZILOT36Yılmaz ÖZDİL36Doğan HIZLAN33Nurten ERK TOSUNER33Erkan ÇELEBİ30Ferai TINÇ29Mehmet Uğur YÜKSEL29Güzin Abla27Zeynep GÖĞÜŞ27Fatih ALTAYLI24Ayşe ARMAN23Kanat ATKAYA23Gürül Öğüt23Enis BERBEROĞLU21Altan Tanrıkulu21Dr. Gündüz TEZMEN20Ayçe DİKMEN19Mehmet Y. YILMAZ18İlter TÜRKMEN17Kubilay KESKİN16Sevil ATASOY16Ayşe ÖZEK KARASU16Serdar TURGUT15Tuğrul ŞAVKAY15Bekir COŞKUN13Ali Atıf BİR13Onur BAŞTÜRK13Gökhan KİMSESİZCAN13Uğur VARDAN13Deniz BAYRAMOĞLU12Engin KRATZER12Rauf TAMER12Sedat ERGİN12Kenan BAŞARAN12Ercan KUMCU11Murat BARDAKÇI11Yurtsan ATAKAN11Cengiz ÇANDAR11Taha AKYOL11Adnan KAYA11Akif BEKİ11Mümtaz SOYSAL10Mehmet YAŞİN10Ahmet HAKAN10Fatih ÇEKİRGE10Erdal SAĞLAM9Doğan Hakyemez9Ömür GEDİK9Deniz SİPAHİ9Soner YALÇIN9Ege CANSEN9Mete Tamer OMUR9Uğur MELEKE9Doğan ULUÇ8Arman Kırım8Muammer ELVEREN8Korkut GÖZE7Erman TOROĞLU7Pako'nun Sayfası7Can BARTU6İlker YASİN6Banu TUNA6Mesude ERŞAN6Tolga TANIŞ6İlhan SÖYLER6Emre ÖZPEYNİRCİ6Cüneyt ÜLSEVER5Kurthan FİŞEK5Tolga AKYILDIZ5Yener SÜSOY5Figen BATUR5Nora ROMİ5Temuçin Tüzecan5Melis ALPHAN5Şenay DÜDEK5Ayşegül DOMANİÇ YELÇE5Ünal Özüak5Nilgün Tekfidan GÜMÜŞ5Selim Türsen5Savaş ÖZBEY5İzzet ÇAPA5Verda ÖZER5Uğur GÜRSES5Ercan SAATÇİ4Mehmet Nuri YILMAZ4Sahrap SOYSAL4Yorgo KIRBAKİ4

Belçika

Belçika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Belçika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 32.674 Belçika haberi bulunmuştur.

Belçika, resmî adıyla Belçika Krallığı, Batı Avrupa'da bulunan bir devlettir. Avrupa Birliği'ne üye ve birliğin ve NATO gibi bazı uluslararası organizasyonların merkezlerini barındırır. 30,528 km²'lik bir alanı kaplayan ülkenin nüfusu yaklaşık 10,8 milyon kişidir.

Cermen ve Latin dünyası arasında bir sınır oluşturan Belçika'da Felemenkler tarafından Felemenkçe, Valonlar tarafından Fransızca ve küçük bir Alman grup tarafından Almanca konuşulur. Belçika federal bir devlet yapısına sahip olup Felemenkçe'nin resmî dil olduğu Flaman Bölgesi, Fransızca'nın resmi dil olduğu Valon Bölgesi ve her iki dilin de resmî dil sıfatını taşıdıkları Brüksel Başkent Bölgesi'nden oluşur. Son olarak, tamamı Valon Bölgesi'nin sınırları içinde kalan ve Almanya'ya komşu Almanca konuşan küçük bir topluluk, Valon bölgesine bağlı olmakla birlikte bazı alanlarda özerkliğe sahiptir ve yaşadıkları bölgede Almanca resmi dildir. Belçika'nın dilsel çeşitliliği ve bununla ilgili politik ve kültürel anlaşmazlığı, Belçika tarihine ve yönetim sistemine yansımıştır.

'Belçika' adı, Kelt ve Cermen karışımı bir halk olan Belgae'lerin yaşadığı, Roma eyaleti Gaul'ün en kuzeyindeki Gallia Belgica'dan kaynaklanır. Belçika, Hollanda ve Lüksemburg tarihsel olarak Benelüks'ten daha büyük bir alanı kaplayan Alçak Ülkeler diye anılır. Orta Çağ'ın bitiminden 17. yüzyılın başlarına kadar ticari ve kültürel açıdan bir refah merkezi olan ülke 16. yüzyıldan 1830'daki Belçika Devrimi'ne kadar Avrupa güçleri tarafından birçok muharebeye sahne olarak Avrupa'nın savaş alanı olarak tanımlanmıştır ve bu unvanı I. Dünya Savaşı ile II. Dünya Savaşı ile de güçlenmiştir.

Bağımsızlığın üzerine ülke hevesle Endüstri Devrimi'ne katılmış ve 20. yüzyıl boyunca Afrika'da birçok koloni kurmuştur. Belçika'da 20. yüzyılın ikinci yarısına ise bir yandan Felemenkler ve Frankofonlar arasındaki çatışma diğer yandan Flaman ve Valon Bölgeleri arasındaki eşit olmayan ekonomik gelişme damgasını vurmuştur. Bu hala devam eden çatışmalar ülkede üniter devlet yapısından federal devlete doğru bir dizi reformun yapılmasına neden olmuştur.

 

Belçika Haberleri

Muratbey Uşak çeyrek final istiyor

Muratbey Uşak çeyrek final istiyor

Muratbey Uşak çeyrek final istiyor

21.2.2017İzmir
Türkiyenin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

Türkiye'nin 4 yeni stadı dünyanın en iyileri arasında

21.2.2017İstanbul
Toparlanma sinyalleri güçlendi

Toparlanma sinyalleri güçlendi

19 üyeden oluşan Avro Bölgesi'nde ekonomik toparlanma süreci, son açıklanan verilerle geçen yılın sonundan itibaren daha belirgin şekilde hissedilmeye başlandı.

21.2.2017Ekonomi
Avrupa’nın en romantik kentlerinde hesaplı konaklama

Avrupa’nın en romantik kentlerinde hesaplı konaklama

Sevgililer Günü’nü nasıl geçirmek isterdiniz? Venedik kanallarında gondolda romantik müzikler eşliğinde mi yoksa Brugge’ün çikolata kokulu sokaklarında mutluluk sarhoşu olarak mı? Eyfel Kulesi’nin tepesinde minik bir buseyle başlayan bir gece mi yoksa Prag’da sıcacık şöminenin karşısında bolca sohbet ederek mi? İşte Avrupa’nın en romantik kentlerinde Sevgililer Günü önerilerimiz...

21.2.2017Seyahat
Sevgililer Gününde içinizi ısıtacak 8 tatil adresi

Sevgililer Günü'nde içinizi ısıtacak 8 tatil adresi

Sevgililer Günü için hala bir planınız yok mu? İşte en özel anılarınızı biriktirip, aşkınızı tazelemenin tam zamanı! Farklı, romantik ve unutulmaz bir program ile geçirebileceğiniz bu özel gün için sevgilinizle ilk uçağa atlayıp romantik bir şehre gidebilirsiniz.

21.2.2017Seyahat

Avrupa’da 230 TL’nin altında en romantik konaklama

Sevdiğinizle sokaklarını keşfe çıkabileceğiniz, sonbahar renklerinin en çok yakıştığı Avrupa şehirlerinde romantik bir tatil için en uygun konaklama seçeneklerini sizin için hazırladık...

21.2.2017Seyahat
Bölge bölge kampanya

Bölge bölge kampanya

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 16 Nisan’daki referandum kapsamında hafta sonu Ege çıkarması yapacak. Her hafta 5-6 ile gitmesi planlanan Erdoğan’ın yurtdışında da Almanya, Hollanda ve Belçika’ya giderek Anayasa değişikliğini gurbetçilere anlatıp referandum için destek isteyeceği belirtildi.

20.2.2017Gündem
21 yıl sonra karar: Derhal tutuklayın

21 yıl sonra karar: Derhal tutuklayın

Belçika'nın, kendisini izlemekle yükümlü 32 kişilik ekibe rağmen 2006’da elinden kaçırdığı, Sabancı Center suikastı faillerinden Fehriye Erdal’ın cezası, olayın üzerinden geçen 21 yılın ardından netleşti. Bruges Ağır Ceza Mahkemesi, gıyabında yargıladığı terör örgütü DHKP-C üyesi Erdal’a, Türkiye’de işlediği suçlar nedeniyle 15 yıl hapis cezası verdi. Erdal, mahkeme kararı gereği bu cezaya ek olarak 10 yıl sivil ve siyasi haklardan yararlanamayacak.

20.2.2017Gündem
Rusyanın BM Daimi Temsilcisi hayatını kaybetti

Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi hayatını kaybetti

Rusya'nın Birleşmiş Milletler Daimi Temsilcisi Büyükelçi Vitali Çurkin, görev yaptığı New York'ta yaşamını yitirdi.

20.2.2017Dünya
Türkiye’de üretse Opeli satmazdı

Türkiye’de üretse Opel'i satmazdı

Avrupa’da son 16 yıldır sürekli zarar eden Amerikan General Motors (GM) çözümü Opel’i satmakta görürken, Ford ise 2011-2014 yılları arasında zararını Türkiye’de üretimle kâra çevirdi. Uluslararası uzmanlar GM’e Avrupa’da kârlılık için Ford örneğini verirken, Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, “Mütevazı olmayacağım. Hem Türkiye’nin en büyük sanayi şirketi olup hem de Ford’u Avrupa’da ticari araçta lider yapıp kâra geçirmeyi başardık” dedi.

20.2.2017Ekonomi
Bu konser çok anlamlı

Bu konser çok anlamlı

ULUSLARARASI Rotary 2440. Bölge Federasyonu, Rotary Vakfı'nın 100. Yılını “Rotary Senfoni Orkestrası"  ile kutluyor. Konserden elde edilen gelir ise Rotary'nin uzun yıllardır süren “Çocuk Felcine Son" projesine bağışlanacak.

20.2.2017İzmir
Belçikadan Fehriye Erdal için son dakika kararı

Belçika'dan Fehriye Erdal için son dakika kararı

Belçika mahkemesi, gıyabında yargılanan Sabancı suikastı faillerinden Fehriye Erdal'a Türkiye'de işlediği suçlardan dolayı 15 yıl hapis cezası ile 10 yıl sivil ve siyasi haklardan mahrumiyet cezası verdi.

20.2.2017Dünya
Noel arifesinde baş döndüren kış güzelliği

Noel arifesinde baş döndüren kış güzelliği

Yaşlı Kıta Avrupa’da kuzeyden güneye yapılacak bir yolculuk karşımıza bambaşka iklimler, yiyecekler ve hayat tarzlarını çıkarır. Yılın 12. ve son ayı geldiğinde ise tüm bu farklılıklar saydamlaşır, tek bir ruh, Noel ruhu, Batı insanını heyecanla sarar. İşte tam da bu zamanda Avrupa'nın görmüş geçirmiş nice kent meydanı, keyfi müşterek yaşanan bir panayır yerine dönüşür. Yurt dışı seyahatler rehberi Cem Önder iki farklı dünyanın ortak Noel ruhunu yazdı.

20.2.2017Seyahat
Belçika’yı terk eden Türklerin sayısı artıyor

Belçika’yı terk eden Türklerin sayısı artıyor

Belçika’da son yıllarda Müslümanlara yönelik önyargının artması nedeniyle, ülkeyi terk eden Türkiye ve Fas kökenli göçmenlerin sayısında büyük artış olduğu belirtiliyor.

19.2.2017Dünya
Belçika’da tren kazası: 1 ölü, 13 yaralı

Belçika’da tren kazası: 1 ölü, 13 yaralı

Belçika’da bir yolcu trenin raylardan çıkması sonucu meydana gelen kazada 1 kişi öldü, 5’i ağır 13 kişi yaralandı.

19.2.2017Dünya
Dışişleri Sözcüsü Müftüoğlu: Belçika Temsilciler Meclisinin kararını tanımıyoruz

Dışişleri Sözcüsü Müftüoğlu: Belçika Temsilciler Meclisinin kararını tanımıyoruz

Dışişleri Sözcüsü Müftüoğlu: Belçika Temsilciler Meclisinin kararını tanımıyoruz

18.2.2017Ankara
İzmir turizmi yıla yüzde 18.7lik düşüşle başladı

İzmir turizmi yıla yüzde 18.7'lik düşüşle başladı

İzmir turizmi yıla yüzde 18.7'lik düşüşle başladı

18.2.2017İzmir
Bir baba bir de zula

Bir baba bir de zula

Baba Zula tarih yazıyor. 20 yıllık kariyerlerinin hem çok sağlam hem de çok renkli özeti ‘XX’ adlı albüm (hem CD hem de LP olarak) yurtdışında yayımlandı. Henüz Türkiye’de satışa sunulmayan bu albüm gayet iyi satmaktaymış. Eleştirmenlerin büyük bir kısmı tarafından da övgülere boğuldu.

17.2.2017Keyif
UEFA ülke puanı sıralamasında son durum

UEFA ülke puanı sıralamasında son durum!

UEFA Avrupa Ligi'ndeki 3 temsilcimizin maçlarının ardından Türkiye'nin ülkeler sıralamasındaki puanı da belli oldu.

17.2.2017Spor
Hem insanlık tarihi hem bir fetiş nesnesi: Zaman Tüneli

Hem insanlık tarihi hem bir fetiş nesnesi: Zaman Tüneli

Taze yayınevi Hep Kitap’ın bastığı ‘Zaman Tüneli’ sadece çizgilerindeki özen ve ayrıntılardaki zenginlikle öne çıkmıyor. Kitabın kendisi de çok güzel.

17.2.2017Keyif
1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi

1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi

1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 yenilgi

17.2.2017İstanbul
Ibrahimovic çıldırdı ManU işi bitirdi

Ibrahimovic çıldırdı! ManU işi bitirdi!

Avrupa Ligi'nde gecenin sonuçlarıAvrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı turnuvası UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu ilk maçları tamamlandı. Gecenin dikkat çeken maçında Manchester United, Saint Etienne'ni 3-0 yenerken tüm golleri Zlatan Ibrahımovic attı.

17.2.2017Spor
UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçları oynandı

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçları oynandı

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçları oynandı

16.2.2017İstanbul
UEFA Avrupa Liginde toplu sonuçlar

UEFA Avrupa Ligi'nde toplu sonuçlar

UEFA Avrupa Ligi'nde son 32 turu ilk maçları, 8 karşılaşmayla devam etti. Gecenin sürprizi Gent'ten geldi. Belçika ekibine galibiyeti getiren golü 59. dakikada Perbet kaydetti. Bu skorun ardından Gent, rövanş öncesi avantajlı skorla sahadan ayrıldı.

16.2.2017Futbol
Belçika’nın tek kadın et üreticisi

Belçika’nın tek kadın et üreticisi

Belçika’nın Genk kentine ailesiyle birlikte göç eden Müjgan Demir, yaklaşık 40 yıldır kentinin et ihtiyacını karşılıyor.

16.2.2017Kobi2
Eximbank 2017’de 40 milyar dolar kredi kullandıracak

Eximbank 2017’de 40 milyar dolar kredi kullandıracak

Eximbank 2017’de 40 milyar dolar kredi kullandıracak

16.2.2017İstanbul
Yerleşik yabancılara Türkçe eğitimi

 Yerleşik yabancılara Türkçe eğitimi

 Yerleşik yabancılara Türkçe eğitimi

16.2.2017Antalya
Food Product 24üncü kez açıldı

Food Product 24'üncü kez açıldı

Food Product 24'üncü kez açıldı

15.2.2017Antalya
UEFA Avrupa Liginin perdesi son 32 turu ile yeniden açılıyor

UEFA Avrupa Ligi'nin perdesi son 32 turu ile yeniden açılıyor

UEFA Avrupa Ligi'nin perdesi son 32 turu ile yeniden açılıyor

15.2.2017İstanbul

Wilders’in seçmenleri nerede?

Hollanda’da martta yapılacak parlamento seçimlerinde Geert Wilders’in liderliğindeki aşırı sağcı Özgürlük Partisi’nin birinci olması kuvvetle muhtemel. Ancak Wilders’in seçmenleri kendilerini pek ifşa etmek istemiyor.

15.2.2017Dünya
Avrupanın yeni belirsizliği Fransa

Avrupa'nın yeni belirsizliği Fransa

Avrupa'daki belirsizliğin yeni adresi Fransa oldu. IHS Markit Uzman Danışmanı Lawson, "Fransa`nın euroyu kullanmayı bırakması durumunda euronun ayakta kalma olasılığı düşük hale gelecek" dedi.

15.2.2017Ekonomi
Bodrumlu turizmcilerden THYye açık mektup

Bodrumlu turizmcilerden THY'ye açık mektup

Bodrumlu turizmcilerden THY'ye açık mektup

14.2.2017Muğla
Yurt dışındaki seçmen rahat oy kullanacak

Yurt dışındaki seçmen rahat oy kullanacak

AK Parti Yurt Dışı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı ve milletvekili Mustafa Yeneroğlu, yurt dışında 3 milyonu bulan seçmen kitlesinin, Türkiye’de yapılan seçimlerin ve referandumun sonuçlarını etkileyebilecek güce sahip olduğunu söyledi.

14.2.2017Dünya
Suriye’deki teröre Belçika’da 28 yıl

Suriye’deki teröre Belçika’da 28 yıl

Belçika’nın terör örgütü kabul ettiği Sharia4Belgium (Belçika İçin Şeriat) üyesi bir kişi, Suriye’deyken terör amacıyla cinayet işlediği iddiasıyla 28 yıl hapis cezasına çarpıtıldı.

13.2.2017Dünya
TBF Başkanı Ercan:Türk oyuncular önümüzdeki turnuvalarda dünya şampiyonu olacaklardır

TBF Başkanı Ercan:"Türk oyuncular önümüzdeki turnuvalarda dünya şampiyonu olacaklardır"

TBF Başkanı Ercan:"Türk oyuncular önümüzdeki turnuvalarda dünya şampiyonu olacaklardır"

13.2.2017Bursa
İlk fuar heyecanı yaşadılar

İlk fuar heyecanı yaşadılar

İlk fuar heyecanı yaşadılar

13.2.2017İstanbul
Zeynep Demirel: Neeee Yine mi hamileyim

Zeynep Demirel: Neeee! Yine mi hamileyim

Volkan – Zeynep Demirel cephesinden mutlu bir haber geldi. Zeynep Demirel, bu mutlu haberi Youtube kanalından "Neeee! Yine mi hamileyim" başlığıyla duyurdu.

13.2.2017Magazin
Zeynep Demirelden sürpriz hamilelik açıklaması

Zeynep Demirel'den sürpriz hamilelik açıklaması

Yedi yıl önce Belçika Güzeli Zeynep Sever’le evlenen ve 3 yıl önce de kızı Yade’yi kucağına alan Fenerbahçe’nin tecrübeli kalecisi Volkan Demirel, ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. Şu günlerde kurduğu youtube kanalının heyecanını yaşayan ve birbirinden renkli videolar paylaşmak için çarşı pazar dolaşıp püf noktaları paylaşan 27 yaşındaki Zeynep Demirel, hamile olduğunu açıkladı. Demirel " Bizim için sürpriz oldu. Beklemediğimiz bir anda haberi aldık. Şu anda 3 aylık hamileyim" dedi.

13.2.2017Magazin
Brüksel’de Trump protestosu

Brüksel’de Trump protestosu

BELÇİKA’nın başkenti Brüksel’de, ABD Başkanı Donald Trump’ın yedi İslam ülkesinin vatandaşlarına getirdiği vize yasağı protesto edildi. ABD Büyükelçiliği önünde toplanan yaklaşık 300 kişi, Trump aleyhinde slogan attı, dövizler açtı. Belçika polisi, yaklaşık iki saat süren protesto nedeniyle çevrede güvenlik önlemleri aldı. Trump’ın politikalarını eleştiren gruptakiler, çeşitli talepler içeren bir bildiri okudu. Bildiride, Belçika topraklarında yaşayan ve Trump’ın söz konusu kararında yer alan yedi ülke vatandaşı Müslümanların sınır dışı edilmeyeceğine dikkat çekildi, yasak devam ettiği sürece Trump’ın Belçika’ya gelmemesi istendi. ABD Başkanı Trump’ın Brüksel’e mayıs sonunda düzenlenecek NATO zirvesi için gelmesi bekleniyor. Zirve sırasında Brüksel’de Trump karşıtı büyük bir gösteri düzenlenmesi bekleniyor.

13.2.2017Dünya
Yeşil dolar’ın yılı hangisi

Yeşil dolar’ın yılı hangisi?

YENİLENEBİLİR enerjinin büyümesini hızla sürdürdüğü 2015 adeta “yeşil” doların yılı oldu.

13.2.2017Dijital Sanayi
Sevgililer Gününe özel 25 gram ağırlığında imitasyon tek taşlı yüzük

Sevgililer Günü'ne özel 25 gram ağırlığında imitasyon tek taşlı yüzük

Sevgililer Günü'ne özel 25 gram ağırlığında imitasyon tek taşlı yüzük

12.2.2017Kayseri
Öğrencilerin yarısından fazlası Müslüman

Öğrencilerin yarısından fazlası Müslüman

Almanya’da 360 bin Müslüman öğrencinin eğitim gördüğü Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyaleti Eğitim Bakanlığı, okullarda din derslerinin daha yaygın verilmesi için harekete geçti.

11.2.2017Dünya
İngilizce yerine robot yapmayı öğrenmeliyiz

İngilizce yerine robot yapmayı öğrenmeliyiz!

Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, dünyada büyük kırılma yaşanacağını ve Türkiye’nin buna hazırlanması gerektiğini belirterek, “Endüstri 4.0 için 5G şart. Türkiye eğitim sistemini de bu gelişmelere uydurmalı. Türkiye eğitime olan ihtiyacını dijitalleşmeyle karşılayabilir. İleride yabancı dil öğrenmeye gerek kalmayabilir ama yazılım ve robotik (robot uzmanlığı) mutlaka öğrenilmeli” diyor.

10.2.2017Ekonomi
Adı Efsanenin Efsane 5lisi merak edilenleri anlattı

Adı Efsane'nin 'Efsane 5'lisi merak edilenleri anlattı

Kanal D’nin sevilen dizisi “Adı Efsane”yle birlikte tanıdık onları. Erdal Beşikçioğlu’nun canlandırdığı basketbol koçu Tarık’ın öğrencileri olarak ekrana gelen Hakan Ummak, Kaan Sevi, Cem Yiğit Üzümoğlu, Burak Aybastı ve Baran Bölükbaşı, hem kendilerini hem de karakterlerini anlattı. İşte basketbol tutkunu efsane beşli...

10.2.2017Magazin
Türkiyede yetiştiriliyor, dünya sofralarıyla buluşuyor

Türkiye'de yetiştiriliyor, dünya sofralarıyla buluşuyor

Cammeo pirinç Türkiye sofralarından sonra şimdi de Reis Gıda ile Avrupa ülkelerine ihraç edilerek dünya mutfaklarıyla buluşuyor.

10.2.2017 Ekonomi
Avrupa Kültür Ödülü Aslı Erdoğan’a

Avrupa Kültür Ödülü Aslı Erdoğan’a

Yazar Aslı Erdoğan, merkezi Amsterdam’da bulunan Avrupa Kültür Vakfı tarafından ‘Prenses Margriet Kültür Ödülü’ne değer görüldü.

9.2.2017Kitap Sanat
Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 24. sırada

Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 24. sırada

Türkiye, FIFA dünya sıralamasında 24. sırada

9.2.2017İstanbul
Trump’ın anti-kürtaj kampanyasına sekiz ülkeden karşı önlem

Trump’ın anti-kürtaj kampanyasına sekiz ülkeden karşı önlem

Trump’ın anti-kürtaj kampanyasına sekiz ülkeden karşı önlem

9.2.2017İstanbul
Türkiye, FIFA sıralamasındaki yerini korudu

Türkiye, FIFA sıralamasındaki yerini korudu

Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) dünya sıralamasında Türkiye Milli Takımı, 24. basamaktaki yerini korudu.

9.2.2017Futbol

Yazar Sonuçları

Sinema tarihinin en kötü serisi olabilir misiniz acaba

Sinema tarihinin en kötü serisi olabilir misiniz acaba?

Dökülen diyaloglar, kötü oyunculuklar derken 'Karanlığın Elli Tonu', E.L. James'in çok satmış serisinin sinemadaki ilk adımı 'Grinin Elli Tonu' gibi vasat altı bir film olmuş.

10.2.2017Cumartesi Yazıları