Devlet Bahçeli

 • AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler - devlet bahçeli
  AK Partili Korkmaz'dan muhalefet liderlerine ağır sözler22.01.2015
  GündemAK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, "Hazret kelimesini kullanmışım gene kullanırım, bir daha kullanırım, yine kullanırım.AK Parti'nin bir vekili olarak, AK Parti'yi sıkıntıya sokacak bir yanlışım varsa bedelini öderim" dedi.Korkmaz MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "Sapık görmek istiyorsan aynaya bak" dedi.
 • MHP lideri Bahçeli: AKP'de derin çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıktı - devlet bahçeli
  MHP lideri Bahçeli: AKP'de derin çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıktı22.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yüce Divan oylamasında AK Parti'nin fire vermesini değerlendirdi.''Önemli sayıda AKP'li milletvekilinin dört eski bakan aleyhinde tutum takınması mühim bir gelişmedir'' diyen Bahçeli, ''Böylelikle AKP'de derin, alttan alta kaynayan, örtülemez, geçiştirilemez, bastırılamaz çatlak ve çatışmaların varlığı gün yüzüne çıkmıştır'' ifadelerini kullandı.
 • Tabeladan Başbakan - devlet bahçeli
  Tabeladan Başbakan20.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, kamu görevlilerinin yolsuzlukla mücadele konusunda ihbarda bulunmaları halinde taltif edileceklerini açıklayan Başbakan Ahmet Davutoğlu’na, “Önce başkanlığı altında toplanmak zorunda kaldığın Recep Tayyip Erdoğan, sonra da çevrende dolaşan rüşvet yuvalarına dönüp bakmalısın, gücün yetiyorsa, gözün kesiyorsa, ciğerin varsa bunlarla ilgili gereğini yaparsın” çağrısında bulundu.Bahçeli partisinin grup toplantısında özetle şunları söyledi:
 • AK Parti'den fireli aklama - devlet bahçeli
  AK Parti'den fireli aklama20.01.2015
  GündemMeclis, hakkında yolsuzluk ve rüşvet iddiaları olan eski bakanlar Zafer Çağlayan’ın Yüce Divan’a gönderilmesini 242’ye karşı 264, Muammer Güler’in gönderilmesini 241’e karşı 258, Egemen Bağış’ın gönderilmesini 245’e karşı 255, Erdoğan Bayraktar'ın gönderilmesini 219'a karşı 288 oyla reddetti.Bu sonuçlarla güvenoyu için gerekli olan 276 sayısını sadece Bayraktar geçebildi.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli
  Bahçeli'den önemli açıklamalar19.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.Erdoğan'ın Bakanlar Kurulu'na başkanlık yapmasını eleştiren Bahçeli, "Erdoğan resmen saray darbesi yapmıştır.Allah hiç kimseyi Sayın Ahmet Davutoğlu’nun durumuna düşürmesin" dedi.
 • Yüce Divan oylamasında taktik savaşları - devlet bahçeli
  Yüce Divan oylamasında taktik savaşları19.01.2015
  GündemTBMM'de dört bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesi konusundaki tarihi oylama öncesinde, partiler arasında taktik savaşları yaşanıyor.
 • İki bakan hakkında karar verildi - devlet bahçeli
  İki bakan hakkında karar verildi19.01.2015
  GündemDört eski bakanın Yüce Divan'a gönderilip gönderilmemesine ilişkin Meclis Genel Kurulu'ndaki gizli oylama işlemine başlandı.Meclis'te ilk olarak eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesiyle ilgili gizli oylama yapıldı.Oylamada 242 kabul oyuna karşılık 264 ret oyuyla, eski Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın Yüce Divan'a sevk edilmesi talebi reddedildi.Oylamada 7 milletvekili çekimser oy kullandı, 1 oy boş, 3 oy geçersiz sayıldı.Şu anda Meclis'te Muammer Güler hakkında önerge oylandı.Muammer Güler için 241 kabul oyuna karşılık 258 ret oyu kullanıldı.Bu sonuçlu Muammer Güler'in Yüce Divan'a sevk edilmesi reddedildi.
 • Babuşcu’ya: Ucube laf - devlet bahçeli
  Babuşcu’ya: Ucube laf17.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşcu’nun gündem yaratan “Osmanlı İmparatorluğu’nun 90 yıllık reklam arası sona erdi” sözlerine, “Bu zeka ve vicdan özürlü lafların tutar hiçbir tarafı yoktur.Bu ucube lafı söyleyen kendisi de nerede, hangi rüşvet ve ihaneti yıkama işinde rol aldığını sanıyorum açıklayacaktır” diye tepki gösterdi.
 • Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar - devlet bahçeli
  Başbakan Davutoğlu'ndan canlı yayında önemli açıklamalar16.01.2015
  GündemBaşbakan Ahmet Davutoğlu, NTV-Star TV ortak yayınında Oğuz Haksever'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.
 • Bahçeli: Reklamda vekil olanın film başladığında ne olacağı kendi meselesidir - devlet bahçeli
  Bahçeli: Reklamda vekil olanın film başladığında ne olacağı kendi meselesidir16.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu’nun 11’inci dönem eğitim faaliyetlerinin tamamlanması dolayısıyla düzenlenen sertifika törenine katıldı.
 • Kıyafet eleştirisi: Sahte defileler - devlet bahçeli
  Kıyafet eleştirisi: Sahte defileler15.01.2015
  GündemMHP Lideri Devlet Bahçeli de kıyafet eleştirisine Twitter’daki şu mesajla katıldı:
 • Acaba Erdoğan bir gün hangi kıyafetle Saray’da görülecek - devlet bahçeli
  Acaba Erdoğan bir gün hangi kıyafetle Saray’da görülecek13.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda 16 Türk devletini simgeleyen askerlerle ilgili soruya, “Onun değerlendirilecek bir yanı olduğu kanaatinde değilim.Ama merak ettiğim bir konu var; acaba Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir gün hangi kıyafetle sarayda görülecektir” yanıtını verdi.
 • MHP lideri Bahçeli: Teröristlerle masaya oturan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır - devlet bahçeli
  MHP lideri Bahçeli: Teröristlerle masaya oturan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır12.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Paris saldırılarıyla ilgili ''Fransa’da bir mizah dergisine düzenlenen suikast zinciri insanlık suçudur.Katledilen 17 kişi taraflı tarafsız herkes tarafından sahiplenilmiştir'' dedi.Pazar günü terörü kınamak için Paris'te düzenlenen yürüyüşe katılan Başbakan Davutoğlu'nu da eleştiren Bahçeli, ''Teröristlerle masaya oturan, hangi teröristle kimle düşüp kalktığı belli olmayan iktidar Paris’te yürüyüşe katılmıştır'' ifadelerini kullandı.
 • Bahçeli'den gazetecilere açıklama - devlet bahçeli
  Bahçeli'den gazetecilere açıklama12.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Sarayı'ndaki karşılamada 16 Türk devletini temsilen askerlerin yer almasıyla ilgili, "Merak ettiğim bir konu var, acaba Sayın Recep Tayyip Erdoğan bir gün hangi kıyafetle sarayda görülecek" dedi.
 • AKP kalırsa bölünürüz ya da çatışırız - devlet bahçeli
  AKP kalırsa bölünürüz ya da çatışırız11.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin çok kritik olduğunu belirterek, “AKP yağması, saldırısı, kumpası son bulmazsa Türkiye hazin bir sona gidecektir.7 Haziran seçimi kavga ile kardeşlik arasında bir seçim olacaktır” dedi.
 • MHP lideri Bahçeli'nin soba keyfi - devlet bahçeli
  MHP lideri Bahçeli'nin soba keyfi11.01.2015
  GündemMHP lideri Devlet Bahçeli, Kayseri’den ayrılmadan önce parti teşkilatları ile yemekte bir araya geldi.Bahçeli, yemek ikramının yapıldığı mekandaki sobayı görünce karşısına oturdu ve bir süre ısındı.
 • Ahmet HAKAN

  Külliye ve el öpme - devlet bahçeli
  Külliye ve el öpme08.01.2015
  YazarlarESAS mesele “kampus” yerine “külliye” denmesi değildir.
 • İş ve siyaset düğünde buluştu - devlet bahçeli
  İş ve siyaset düğünde buluştu07.01.2015
  AnkaraMilliyetçi Hareket Partisi Kahramanmaraş Milletvekili Mesut Dedeoğlu’nun kızı Zeynep Dedeoğlu ile Amerika Birleşik Devletleri’ndeki Purdue Üniversitesi’nde akademisyenlik yapan ve aynı zamanda Stanex LLC Nükleer Santrali şirketinin kurucusu Dr.Can Şener, görkemli bir düğünle evlendi.
 • Kürek mahkûmu daha omurgalı - devlet bahçeli
  Kürek mahkûmu daha omurgalı06.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, TBMM Soruşturma Komisyonu’nun 4 eski bakanı Yüce Divan’a göndermeme kararına sert tepki göstererek, “AKP’li 9 üyenin eli rüşvet ve yolsuzluğu onaylamak için kalkmış, 9 üye hukuk cinayeti işlemiş, isimlerini arınmayacak şekilde lekelemişlerdir” dedi.
 • MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti - devlet bahçeli
  MHP lideri Bahçeli’ye hava muhalefeti06.01.2015
  GündemTürkiye'yi etkisi altına alan kara kış, MHP lideri Devlet Bahçeli'yi de zorda bıraktı.Bahçeli, Osmaniye yolunda hava muhalefeti ile karşılaştı
 • Bahçeli Osmaniye'de konuştu - devlet bahçeli
  Bahçeli Osmaniye'de konuştu06.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Osmaniye’de düzenlenen belediye hizmet binası açılışında konuştu.
 • Hakkı Köylü: Tapelerin imhası için toplantıya çağıracağım - devlet bahçeli
  Hakkı Köylü: Tapelerin imhası için toplantıya çağıracağım05.01.2015
  GündemTBMM Yolsuzlukları Soruşturma Komisyonu Başkanı Hakkı Köylü, ''Tapelerin imhası için komisyon üyelerini en kısa zamanda toplantıya çağıracağım'' dedi.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli: Sağlık Bakanı'nın sağlık sorunu var - devlet bahçeli
  MHP lideri Devlet Bahçeli: Sağlık Bakanı'nın sağlık sorunu var05.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.Bahçeli, AK Partili dört eski bakanın Yüce Divan kararıyla ilgili "Bakanlar korunmuş ve milli vicdan iğfal edilmiştir" dedi.Bahçeli'ye grup toplantısının çıkışta gazeteciler Sağlık Bakanı Müezzinoğlu'nun ''Yüce Divan'a güvenmiyoruz'' şeklindeki açıklaması da soruldu.Bahçeli, bu soruya şu yanıtı verdi: ''Sağlık Bakanı'nın sağlık sorunu vardır.Bu sorunu Anayasa Mahkemesi'nde değil Sağlık Bakanlığına bağlı güzide hastanelerden bir tanesinde aramalıdır''
 • 'Şeytani emeller mutlaka kaybedecektir' - devlet bahçeli
  'Şeytani emeller mutlaka kaybedecektir'01.01.2015
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli yayınladığı mesajında, ’Din sömürüsü yapan ve dinle kandıran günahkarlar, rüşvete din dairesinden kılıf bulmaya çalışan şeytani emeller mutlaka kaybedecektir.O’nun ulvi ismini çıkarlarına alet edenler, şiddeti, zulmü, hırsızlığı kabullendirmeye kalkışanlar iki dünyalarını da zelil edenlerdir’ ifadelerini kullandı.
 • Hedefteki isimler - devlet bahçeli
  Hedefteki isimler30.12.2014
  GündemHürriyet’in, 13 Aralık’ta eski Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Emin Arslan’ı ‘İBDA-C lideri diye dinlemişler’ başlığı ile gündeme getirdiği dinlemelere, önceki gün de yenileri eklendi.Ankara’da HSYK Başmüfettişi Ali Rıza Karakan tarafından yürütülen telekulak soruşturması kapsamında dinleme kararını veren mahkemenin arşivinden ortaya çıkan yeni bilgiler basına yansıdı.
 • Bahçeli'den yeni yıl mesajında 'Atatürk' tepkisi - devlet bahçeli
  Bahçeli'den yeni yıl mesajında 'Atatürk' tepkisi30.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yeni yıl mesajında, dün Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılan MGK toplantısını eleştirerek, "Ne acıdır ki, kaçak ve karanlık sarayda Atatürk resmini asmadan toplanan MGK’nın gerçek ve hakiki gündemi sanaldır, millet ve devlet menfaatiyle asla bağdaşmamaktadır" dedi.Cumhurbaşkanlığı kaynakları ise Saray'da çalışmaların devam ettiğini ve Atatürk portresinin de salona asılacağını belirttiler.
 • İçimizdeki hainlere aldanmayacağız - devlet bahçeli
  İçimizdeki hainlere aldanmayacağız30.12.2014
  GündemSİYASİLER yeni yıl mesajlarında, yeni başlangıçlar yapılmasına dair umutlarını dile getirdiler.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, “Kimi zaman içimizdeki hainler, kimi zaman yurtdışındaki hasımlar, büyük bir Türkiye’nin inşa ediliyor olmasından rahatsızlıklar.Biz bu hainlere aldanmayacağız” derken, 6-7 Ekim eylemlerinde öldürülen HÜDA-PAR’lı Yasin Börü’yü özel bir önemle andı.
 • “Bağımsızlığımızın sancağını indiriyor, çiğnetiyor” - devlet bahçeli
  “Bağımsızlığımızın sancağını indiriyor, çiğnetiyor”26.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli sosyal paylaşım sitesi Twitter’deki hesabından gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.
 • Devlet Bahçeli 'Erdoğan konuştukça Türkiye'nin tansiyonu yükseliyor' - devlet bahçeli
  Devlet Bahçeli 'Erdoğan konuştukça Türkiye'nin tansiyonu yükseliyor'25.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 'Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın maksadını aşan, sabır ve tahammülleri zorlayan konuşmaları' başlığı altında yazılı bir açıklama yaptı.
 • Bahçeli'den sert sözler - devlet bahçeli
  Bahçeli'den sert sözler22.12.2014
  GündemMHP Lideri Devlet Bahçeli 17 Aralık Soruşturması kapsamında el konulan paraların faiziyle iade edilmesi hakkında konuştu.
 • Rauf TAMER

  Ç’özüm - devlet bahçeli
  Ç’özüm21.12.2014
  YazarlarKürt?Açılımı’nın ilk günlerinde, hatırlarsanız bir gurup sanatçı, açılıma 282 imzalı destek verdi.
 • Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın - devlet bahçeli
  Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın16.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu’yla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki göstererek, Fethullah Gülen’e çağrıda bulundu.
 • ‘Şarlatan’ çarkı - devlet bahçeli
  ‘Şarlatan’ çarkı16.12.2014
  Gündem17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında kilit isim olduğu öne sürülen işadamı Reza Zarrab, kendisine “şarlatan” dediği için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın aleyhine açtığı manevi tazminat davalarından vazgeçti.
 • Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur - devlet bahçeli
  Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur16.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Hz.Mevlana'nın Vuslatı'nın 741'nci Yılı Münasebetiyle' bir mesaj yayımladı.
 • Vekillik yok siyaset var - devlet bahçeli
  Vekillik yok siyaset var15.12.2014
  EgeİZMİR’de 2000- 2009 yılları arasında MHP İl Başkanlığı yapan Müsavat Dervişoğlu, yerel seçimde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu, seçilemeyince ilk kongrede eski görevine döndü.
 • Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması - devlet bahçeli
  Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması15.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.Bahçeli açıklamasında, "17-25 Aralık'a misilleme yapmak için 14 Aralık'ı icat edenler, kendi üzerlerinde atılı duran, peşlerini bir gölge gibi takip eden yolsuzluk suçlamalarından kurtulmak için adaletin huzuruna çıkacak haysiyet, cesaret ve namusu gösterebilmelidirler.Zaman alsa da, bedel ödense de, hak kayıplarına ve mağduriyetlere neden olsa da rüşvet ve yolsuzluğa adı karışanlar eninde sonunda adaletin soluğunu enselerinde hissedeceklerdir.Bugünkü meseleyi Hükümet-Cemaat kutuplaşmasına irca edenler, siyasileşmiş, tarafsızlığını ve bağımsızlığını kaybetmiş yargıya umut bağlayanlar yanıldıklarını, yanlış yaptıklarını mutlaka anlayacaklardır.Türk milleti altına itildiği ağır yükü ya kaldıracak ya da ezilecektir" ifadelerine yer verdi.
 • MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik - devlet bahçeli
  MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik14.12.2014
  GündemMHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, düzenleyecekleri '17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası' etkinlikleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Yalçın, 17 Aralık'tan 25 Aralık'a kadar 9 ilde 9 ayrı etkinlik ve toplantılar düzenleneyeceklerini söyledi.
 • Ahmet HAKAN

  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz - devlet bahçeli
  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz11.12.2014
  YazarlarTURİZMCİ işadamı Fettah Tamince Antalya’da yaptığı bir konuşmada şöyle dedi:
 • Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz - devlet bahçeli
  Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz10.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili “Güçleri yetiyorsa yıksınlar” sözünü hatırlatarak, “Sayın Davutoğlu, siz kaçak saray konusunda niçin hiç konuşmuyorsunuz? Başbakanlık binası olarak yapılan binayı hangi gerekçeyle Cumhurbaşkanlığı’na tahsis ettiniz.Size meydan okuyor Sayın Davutoğlu.Yıkılacak olursa onu yıkacak olan sizsiniz” dedi.
 • Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava - devlet bahçeli
  Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava10.12.2014
  GündemTürkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), muhalefetin 2 lideri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı aleyhinde 100’er bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
 • Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı - devlet bahçeli
  Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı09.12.2014
  Gündem2015 yılı bütçe görüşmeleri Meclis Genel Kurulu'nda başladı.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ekonomisinin, 2014 yılında bir miktar yavaşlayarak yüzde 3,3 büyüyeceğini tahmin ettiklerini belirterek, "Bugün 3.çeyrek rakamı çıktı; yüzde 1,7.Bu aslında öngördüğümüze yakın, biz yüzde 2,2 olarak görüyorduk.Buradaki temel sapma tarım sektöründen kaynaklanıyor" dedi.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yaptığı konuşmada, hükümetin ekonomi ve dış politikasını eleştirdi.HDP Grubu adına konuşan Hakkâri Milletvekili Adil Zozani ise, Türkiye'de fiili bir başkanlık sisteminin uygulandığını söyledi.Zozani'den sonra Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli de konuştu.
 • Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yolsuzluk bölümünü okumadı - devlet bahçeli
  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yolsuzluk bölümünü okumadı09.12.2014
  GündemHükümetin 2015 için ön gördüğü bütçenin sunumunu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı.Şimşek, içinde ekler, grafikler bulunan toplam 107 sayfalık konuşmasının tümünü okumadı.
 • "Bunların derdi baraj değil" - devlet bahçeli
  "Bunların derdi baraj değil"08.12.2014
  EgeEKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, yüzde 10 seçim barajının kaldırılması için Anayasa Mahkemesi'ne yapılan müracaatı değerlendirip, "Ak Parti zamanında, 'Barajı aşağı çekelim, dar bölge, iki turlu seçim yapalım' dedi, niye kabul etmediniz? Bunların derdi baraj değil.Bunlar iktidar olamadıkları için böyleler" diyerek, muhalefeti eleştirdi.
 • Barajı siz kurdunuz - devlet bahçeli
  Barajı siz kurdunuz07.12.2014
  EkonomiEKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, yüzde 10 seçim barajının kaldırılması için Anayasa Mahkemesi’ne yapılan müracaatı değerlendirip, "Ak Parti zamanında, ’Barajı aşağı çekelim, dar bölge, iki turlu seçim yapalım’ dedi, niye kabul etmediniz? Bunların derdi baraj değil.Bunlar iktidar olamadıkları için böyleler" diyerek, muhalefeti eleştirdi.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli'den Yavuz Bingöl tweet'leri - devlet bahçeli
  MHP lideri Devlet Bahçeli'den Yavuz Bingöl tweet'leri06.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreninde Erdoğan’ı duygulandıran bir konuşma yapan Alev Alatlı’nın sözlerini eleştirdi.
 • Kılıçdaroğlu: Şişli Belediye Başkanı görevinin başında - devlet bahçeli
  Kılıçdaroğlu: Şişli Belediye Başkanı görevinin başında04.12.2014
  GündemCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün zorla istifa ettirilmeye çalışıldığı iddiasına "Seçimle gelen bir belediye başkanı var ve o da görevinin başında.Başarıyla da görevini yapıyor.Söyleyecek başka bir şey yok" yantıını verdi.
 • Bahçeli: Davutoğlu doğan görünümlü şahin - devlet bahçeli
  Bahçeli: Davutoğlu doğan görünümlü şahin02.12.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Başbakan Davutoğlu için 'doğan görünümlü şahin' benzetmesinde bulundu.
 • Ahmet HAKAN

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı! - devlet bahçeli
  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı!01.12.2014
  YazarlarYÜZDE 10 seçim barajı, tam bir oy hırsızlığıdır.
 • Ahmet HAKAN

  Polemikçilik açısından Erdoğan ile Davutoğlu - devlet bahçeli
  Polemikçilik açısından Erdoğan ile Davutoğlu30.11.2014
  YazarlarKİM ne derse desin.
 • Yavuz İsmail ismini koyun - devlet bahçeli
  Yavuz İsmail ismini koyun29.11.2014
  GündemMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tunceli’de cemevi programının iptali ile ilgili olarak, “Kaynaşmanın sağlanması için bir öneride bulunacaktım.Bundan sonra çocuklara Yavuz İsmail adını birlikte verebilirler.Yani Yavuz Selim ve Şah İsmail.Bu İsmail Selim de olabilir.Bu şekilde artık toplumda geçmişten gelen bu konuda kaynaşma sağlanmalı” dedi.
içinde

Devlet Bahçeli


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz