Devlet Bahçeli


 • Öcalan neyse o da kopyası - devlet bahçeli

  Öcalan neyse o da kopyası18.11.2014

  GÜNDEM

  Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun Kürdistan’a yeşil ışık yakacağını iddia etti.Bahçeli, “Bugünün teröristbaşı Öcalan neyse, Dersim ihanetinin başaktörü terörist Rıza (Seyit Rıza) da kopyasıdır” dedi.
 • Seyit Rıza'nın torunundan Bahçeli'ye suç duyurusu - devlet bahçeli

  Seyit Rıza'nın torunundan Bahçeli'ye suç duyurusu18.11.2014

  GÜNDEM

  Seyit Rıza'nın torunu Rüstem Polat, Dersim isyanı sırasında idam edilen dedesine "hakaret" ve "iftira" ettiği iddiasıyla, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Bahçeli'den önemli açıklamalar18.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Acıya karşı omuz omuza - devlet bahçeli

  Acıya karşı omuz omuza16.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Grup Başkanı Oktay Vural, hayatını kaybeden eşi Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Tuba Vural’ı siyasiler, akademisyenler ve öğrencilerle omuz omuza uğurladı.Helallik istenince Oktay Vural gözyaşlarını tutamadı.İmam, “Hocamız hanımefendinin çekmiş olduğu hastalık günahlarına kefalet olsun inşallah” diye dua etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Söz vermek kolay tutmak zor - devlet bahçeli

  Söz vermek kolay tutmak zor13.11.2014

  YAZARLAR

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yanına bakanlarını da alarak basın toplantısı yaptı ve işçi sağlığı, iş güvenliği ile ilgili olarak alınacak tedbirleri sıraladı.12 yıldır iktidarda olan bir partinin bu adımı atabilmesi için demek ki yüzlerce işçinin ölmesini beklememiz gerekiyormuş! Ama bu eleştiriyi daha önce yapmıştık, onu geçelim.
 • Davutoğlu’nun sözleri içler acısı - devlet bahçeli

  Davutoğlu’nun sözleri içler acısı13.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun milliyetçiliği ayaklar altına aldığını savunarak, “MHP’ye ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye yönelik sarf ettiği sözlerin ve kurduğu mantığın her yerinden cehalet dökülmektedir” dedi.
 • Taha AKYOL

  ‘Kamu düzeni’ - devlet bahçeli

  ‘Kamu düzeni’12.11.2014

  YAZARLAR

  TERÖR ve güvenlik konuları gündeme geldiğinde, “kamu düzeni” kavramının kullanılmasını, Başbakan Ahmet Davutoğlu yaygın hale getirdi.
 • Dersimli kurumlar: Başbakan Davutoğlu’nun sözleri takdire şayandır - devlet bahçeli

  Dersimli kurumlar: Başbakan Davutoğlu’nun sözleri takdire şayandır12.11.2014

  GÜNDEM

  7 dernek ve vakfın imzasının bulunduğu "Dersimli Kurumlar", Taksim Hill Hotel’de düzenledikleri basın toplantısıyla, Başbakan Davutoğlu’na, Hacıbektaş ziyaretinde Dersim ile ilgili dile getirdiği görüşleri nedeniyle teşekkür etti.Başbakan’ın açıklamalarına tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise söylemlerinden ötürü kınandı.
 • Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar12.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu.Davutoğlu, "İsrail’e ve zalim yöneticilerine sesleniyorum, sakın ola islam dünyasındaki bir takım problemler yaşanıyor diye Kudüs’e ve mescidi aksaya yönelik bu saldırıları devam ettirmeyi düşünme, herkes sussa Türkiye Cumhuriyeti sessiz kalmayacaktır" dedi.
 • Aslan parçası, Yırca’daki eşkıyalık değil mi - devlet bahçeli

  Aslan parçası, Yırca’daki eşkıyalık değil mi11.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yırca’da 6 bin zeytin ağacına kesilmesine, “Zulme karşı durduğunu her fırsatta duyuran aslan parçası Davutoğlu sana soruyorum, Yırca’da olanlar zalimlik, eşkıyalık değil midir? Davutoğlu’nun hiç mi vicdanı sızlamamış, yediği zeytinler hiç mi boğazına düğümlenmemiştir?” tepkisini gösterdi.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Bahçeli'den önemli açıklamalar11.11.2014

  GÜNDEM

  MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.MHP liderinin açıklamalarından satırbaşları:
 • Milletin gönlünde - devlet bahçeli

  Milletin gönlünde10.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete intikalinin 76’ncı yılı nedeniyle ülke çapında anma törenleri düzenlendi.Ankara’daki ilk tören devlet erkânının katılımıyla Anıtkabir’de yapılan resmi anma oldu.
 • Anıtkabir'de Bahçeli'ye büyük ilgi - devlet bahçeli

  Anıtkabir'de Bahçeli'ye büyük ilgi10.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk, ölümünün 76.yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı.
 • Anıtkabir'de bir ilk - devlet bahçeli

  Anıtkabir'de bir ilk10.11.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk, ebediyete intikalinin 76.yılında Anıtkabir'de düzenlenen devlet töreniyle anıldı.Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde saygı geçişi yaptı.İlk defa gerçekleştirilen uçuş kapsamında Türk Yıldızları, Anıtkabir üzerinde kalp çizdi.Solotürk ise bir F-16'nın uçabileceği en düşük hızda Anıtkabir üzerinden "yavaş geçiş" gerçekleştirdi.
 • Onur BAŞTÜRK

  Gerilla eve dönsün diye ajansla anlaştılar - devlet bahçeli

  Gerilla eve dönsün diye ajansla anlaştılar09.11.2014

  YAZARLAR

  Düşünsenize, bizim Savunma Bakanlığı dağdakileri indirmek için bir reklam ajansıyla anlaşma yapıyor ve o ajans yürüttüğü kampanya sayesinde onları evine dönmeye ikna ediyor!
 • Ey Bahçeli, Türkeş’ten özür dile - devlet bahçeli

  Ey Bahçeli, Türkeş’ten özür dile09.11.2014

  GÜNDEM

  Esas sizin Türkeş’ten özür dilemeniz lazım.O bu söylediklerinizi duysaydı, size döner derdi ki ‘Tek parti döneminin zulmünü savunmak MHP’ye kalmamalı.’
 • Davutoğlu: Bahçeli umarım rüyasında Türkeş'i görür - devlet bahçeli

  Davutoğlu: Bahçeli umarım rüyasında Türkeş'i görür09.11.2014

  GÜNDEM

  Ak Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ak Parti Mamak İlçe Kongresi’ne katıldı.
 • Bahçeli: Talihsiz bir konuşma - devlet bahçeli

  Bahçeli: Talihsiz bir konuşma08.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Dersim katliamı ile ilgili olarak, “Modern bir Kerbela idi” açıklamasını “talihsiz bir konuşma” diye nitelendirerek, “Dersim’deki hıyaneti, devlet ve millet aleyhine kurulan tuzakları, sahnelenen emperyalist oyunları Kerbela’ya benzetmek eğer cehalet değilse tam anlamıyla şuursuzluk örneğidir” dedi.
 • Cengiz ÇANDAR

  ABD, Batı ve Kürtler Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu parçalayacaklar mı? (1) - devlet bahçeli

  ABD, Batı ve Kürtler Türkiye’yi ve Ortadoğu’yu parçalayacaklar mı? (1)05.11.2014

  YAZARLAR

  Ortadoğu’da önümüzdeki onyıllar on milyonlarca insanın kaderini biçimleyecek, bazı ülkeleri yeniden yapılandıracak ya da bitirecek cinsten, 21.Yüzyıl’a güçlü bir damga vuracak özellikte gelişmeler yaşıyoruz.
 • Koridor vatana ihanet - devlet bahçeli

  Koridor vatana ihanet04.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Irak ve Suriye sınırındaki olaylara ve hükümetin politikasına değinerek, “Tehdit kırmızı sınırı geçmiştir.Peşmergeye alan ve koridor açmak kesinlikle vatana ihanet suçudur.Ey Davutoğlu, sen orada burada kamu düzeni derken vatan toprakları çiğnendi.Ağabeyin Barzani, Erbil’den füzelerle geldi; bunu kendine yedirebildin mi?” diye sordu.
 • Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Devlet Bahçeli'den önemli açıklamalar04.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.İşte Bahçeli’nin açıklamalarından satırbaşları:
 • Vatan çiğnendi - devlet bahçeli

  Vatan çiğnendi31.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Cumhuriyetimizin 91’inci yılında Habur’dan girip sevinç gösterileriyle geçen peşmergeler 91 yıllık mirasa gölge düşürdü.
 • Bahçeli'nin eski danışmanı Davutoğlu'na başdanışman oldu - devlet bahçeli

  Bahçeli'nin eski danışmanı Davutoğlu'na başdanışman oldu31.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin eski başdanışmanı ve MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Prof.Dr.Vedat Bilgin, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun Başdanışmanı oldu.
 • Başkent'te ilk tören Anıtkabir'de - devlet bahçeli

  Başkent'te ilk tören Anıtkabir'de29.10.2014

  GÜNDEM

  29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlanıyor.Başkent'teki ilk tören Anıtkabir'de düzenlendi.Cumhrubaşkanı Erdoğan, Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı yazıda halkın seçtiği ilk cumhurbaşkanı olmasına dikkat çekti.
 • ‘Fistanlı maskeli teröristler’ - devlet bahçeli

  ‘Fistanlı maskeli teröristler’29.10.2014

  GÜNDEM

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Karaman ve Diyarbakır'da yaşanan son olaylar ile ilgili sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Şimdi Laik Müslüman Baharı başlıyor - devlet bahçeli

  Şimdi Laik Müslüman Baharı başlıyor27.10.2014

  YAZARLAR

  “Arap Baharı” demiştik.
 • Yalçın BAYER

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız - devlet bahçeli

  Kaygılıyız ama biz de korumakta kararlıyız27.10.2014

  YAZARLAR

  91 yıl önce kurulan Cumhuriyetimiz, ulusal egemenlik temeline dayandırılan, hedefi çağdaş uygarlığa ulaşmak olan, ümmetten ulusa, kuldan yurttaşa kararlı bir dönüşümün ilk adımıydı.
 • Seçimler haziranda - devlet bahçeli

  Seçimler haziranda27.10.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, 2015 seçimlerinin planlandığı gibi haziranda yapılacağını söyledi.Davutoğlu, Hürriyet’in geçen hafta yayınladığı ‘Alevi Zirvesi’ haberini de doğruladı, gelecek hafta Aleviler için önemli bir günde ve önemli bir mekanda bir toplantı yapacaklarını açıkladı.Davutoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ismi üzerinden kamuoyunda yaygın halde dile getirilen “Alevi biri Başbakan olamaz” yorumuna şiddetle tepki göstererek, “Buna ilk ben karşı çıkarım” dedi.Etyen Mahçupyan’ı etnik kökeninden dolayı danışman yapmadığını belirten Davutoğlu, devletin son 100 yılda gönülleri kırılan Süryanilerle, Ermenilerle, Ortadoks Rumlarla, Alevilerle barışması gerektiğini ifade etti.
 • Erdoğan’ın vatana ihanet suçu sübut bulmakta - devlet bahçeli

  Erdoğan’ın vatana ihanet suçu sübut bulmakta26.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hükümetin sınırda yaşananlarla ilgili izlediği politikalara sert tepki göstererek, “Erdoğan ne derse desin, PYD ve PKK’yla yolları kesişmiş, aynı ihanet havuzuna çoktan girmişlerdir.Cumhurbaşkanı Erdoğan bilmelidir ki, vatana ihanet suçu sübut bulmaktadır (ispatlanmaktadır)” dedi.Dün parti teşkilatına genelge gönderen Bahçeli, şu mesajları verdi:
 • Cumhuriyet’in canlı örneğiyim - devlet bahçeli

  Cumhuriyet’in canlı örneğiyim26.10.2014

  GÜNDEM

  Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’nin açılış töreninde konuşan 9.Cumhurbaşkanı Demirel “Türkiye Cumhuriyeti herkese fırsat tanır.İşte Demirel’e tanımış.Bir köylü çocuğu.‘Herkese fırsat tanınıyor, bu fırsatları kullanın’ diyoruz.Çocuklarınız ülkeniz hizmetinde rol alsınlar.Önleri açıktır, misali benim” dedi.
 • Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı - devlet bahçeli

  Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi açıldı26.10.2014

  GÜNDEM

  Dokuzuncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in 50 yıllık siyasi yolculuğunun, memleketi İslamköy’den Çankaya’ya olan serüveninin bilgi ve belgeleriyle yer aldığı Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi, çok sayıda davetlinin katılımıyla açıldı.Demirel açılışta yaptığı konuşmada, bugünün ve geleceğin idarecilerine "Yola devam" diye seslendi, "Demokrasi sayesinde yapacaksınız.Demokrasi seyisinde eksik kalan hizmetler tamamlanır, yenileri yapılır.Bütün bu hizmetler yapılırken dikkat ettiğimiz şey demokrasi ve Türkiye’nin birliği ve beraberliğinin zedelenmemesidir" dedi.Demirel konuşmasında Atatürk'ü anarak "O bizim her şeyimizdir.Onu unuttuğumuzda her şeyi kaybederiz" dedi.
 • Bahçeli: Hani silahlar susuyordu - devlet bahçeli

  Bahçeli: Hani silahlar susuyordu26.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nde 3 askerin şehit edildiği saldırıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Hani silahlar susuyordu, hani güzel şeyler olacaktı, hani kan duracak, şehadet haberleri alınmayacaktı?" dedi.
 • Müze bugün açılıyor - devlet bahçeli

  Müze bugün açılıyor25.10.2014

  GÜNDEM

  Türkiye’nin 55 yıllık siyasi geçmişine damgasını vuran 9’uncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’in yaşamının anlatıldığı ‘Süleyman Demirel Demokrasi ve Kalkınma Müzesi’ bugün saat 12.00’de düzenlenecek törenle açılacak.
 • PKK saldırdı: Üç asker şehit - devlet bahçeli

  PKK saldırdı: Üç asker şehit25.10.2014

  GÜNDEM

  Maskeli kişiler Hakkâri Yüksekova’nın en merkezi yeri Cengiz Topel Caddesi’nde sivil kıyafetli askerlere arkadan ateş açtı.Silahlı saldırıya uğrayan Jandarma Uzman Çavuş Ramazan Gülle (Konya) ve jandarma erler Yunus Yılmaz (Bingöl) ile Ramazan Köse (Artvin) şehit oldu.Hain pusunun ardından Genelkurmay Başkanlığı ve İçişleri Bakanı Efkan Ala'nın açıklamalarındaki fark dikkat çekti.Genelkurmay Başkanlığı, 'Bölücü Terör Örgütü mensubu silahlı üç terörist tarafından' açıklarken, İçişleri Bakanı Efkan Ala, 'yüzü maskeli 2 kişi' olduklarını söyledi.
 • 'Saraya değil Anıtkabir'e gideceğiz' - devlet bahçeli

  'Saraya değil Anıtkabir'e gideceğiz'25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, partisinin İstanbul İl Başkanlığı’nda İstanbul Milletvekili Ali Torlak ve İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş ile saat 13.00’de basın toplantısı düzenledi.
 • Bahçeli: Peşmerge'ye Kobani izni tarihi hata - devlet bahçeli

  Bahçeli: Peşmerge'ye Kobani izni tarihi hata25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11.Dönem Açılış Töreni'ne öncesi açıklamalarda bulundu.
 • Bahçeli: Bu tarihi bir hatadır - devlet bahçeli

  Bahçeli: Bu tarihi bir hatadır25.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Siyaset ve Liderlik Okulu'nun 11.Dönem Açılış Töreni'ne öncesi açıklamalarda bulundu.Bahçeli, Peşmergenin Türkiye üzerinden Kobani'ye gitmesi tarihi bir hatadır" dedi.
 • Bahçeli: Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyorlar - devlet bahçeli

  Bahçeli: Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyorlar24.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Bölücü terörün kuyruğuna giren, hain emelleri omuzunda gezdiren sağından soluna kadar geniş bir kuşak Türkiye’nin içini oymakla uğraşıyor” dedi.
 • Resmen ihanet - devlet bahçeli

  Resmen ihanet23.10.2014

  GÜNDEM

  MHP’liler, Erdoğan ve hükümetin peşmergeye destek verileceği açıklamalarına sert tepki gösterdi.Açıklamaları ‘ihanet’ olarak nitelendiren MHP’liler şunları söyledi:
 • Kaldırın bunları - devlet bahçeli

  Kaldırın bunları21.10.2014

  GÜNDEM

  MHP’nin Antalya’daki Belediye Başkanları 2014 Toplantısı’nın kapanışı için kürsüye gelen Genel Başkan Devlet Bahçeli, basın mensuplarının mikrofonlarını görünce “Kaldırın bunları” dedi ve toplantının basına kapalı olduğunu belirterek gazetecilerin çıkarılmasını istedi.
 • 17-25 rumuzlu kişi nefesimiz ensende - devlet bahçeli

  17-25 rumuzlu kişi nefesimiz ensende21.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 17 Aralık soruşturmasıyla ilgili takipsizlik kararına tepki göstererek, “17-25 rumuzlu kişiye sesleniyorum, o kendisini iyi bilecek, belki de birazdan yeni Fatihciklerine hakaretler savuracaktır.Değil Çankaya’ya, değil sözde Ak Saray’a, uzaya da çıksan nefesimiz ensende, elimiz yakandadır” dedi.
 • Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor - devlet bahçeli

  Bahçeli, 29 Ekim resepsiyonuna katılmıyor21.10.2014

  GÜNDEM

  Devlet Bahçeli, MHP grup toplantısıda yaptığı konuşmada "Yatak odasında para madeni işlettiğinden Zarrab’ın önüne yatmaktan başka çaresi kalmayan, bakanın evladına ait 7 adet kasanın içinde biriktirdiği 1,5 trilyon iade edilecek midir? Demek ki savcı kasaları somut delil görmemiş, makul bulmamıştır.Banka müdürünün kutularından çıkan 4,5 milyon dolarına ne olacaktır? Bu para da iade edilecek midir? Tahminlerim beni yanıltmıyorsa İranlı için de bir güzellik yapılacaktır.PKK’nın kara parasından sorumlu kadroya alıp, cari şerefsizlik açığının yüzde 25’ini kapatması olmayacak bir şey değildir" dedi.Bahçeli, grup toplantısından çıkışta gazetecilerin yeni Cumhurbaşkanlığı binasında yapılacak 29 Ekim resepsiyonuna katılıp katılmayacağı yönündeki sorusuna ''Katılmayacağım'' yanıtını verdi.
 • ‘Makul şüphe’ Erdoğan’a tuzak - devlet bahçeli

  ‘Makul şüphe’ Erdoğan’a tuzak20.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘makul şüphe’ düzenlemesine değinerek, “Millette makul bir şekilde Recep Tayyip Erdoğan ve 4 bakanının yolsuzluklara karıştıklarına dair bir kanaat ve şüphe olduğu ortadadır.Zannediyorum bu Erdoğan’a kurulmuş en büyük tuzaktır.En büyük makul şüpheli kendisidir” dedi.
 • Ertuğrul ÖZKÖK

  Yenilmedin, yıkılmadın, ayaktasın - devlet bahçeli

  Yenilmedin, yıkılmadın, ayaktasın20.10.2014

  YAZARLAR

  SEN.
 • Fatih ÇEKİRGE

  Özlem hain mi kahraman mı? - devlet bahçeli

  Özlem hain mi kahraman mı?19.10.2014

  YAZARLAR

  ÖNCEKİ gün müthiş bir paradoks yaşadım.
 • Şubat olsun - devlet bahçeli

  Şubat olsun19.10.2014

  GÜNDEM

  Yüksek Seçim Kurulu’nun Haziran 2015 Genel Seçimi’yle ilgili çalışmayı geçmiş uygulamalardan daha hızlı şekilde önceki gün başlatması, kulislerde “Nisanda seçim” senaryosunu canlandırdı.
 • Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyor - devlet bahçeli

  Tuğrul Türkeş: Sınırları enerji lobisi çiziyor19.10.2014

  GÜNDEM

  IŞİD’in Kobani’yi düşürmeye yönelik saldırılarıyla birlikte Türkiye’deki Kürtlerin sokaklara taşınan geriliminin ülkücü harekette karşılığı olur mu?
 • Bahçeli masadaki mikrofonları kaldırttı - devlet bahçeli

  Bahçeli masadaki mikrofonları kaldırttı19.10.2014

  GÜNDEM

  MHP’nin Belediye Başkanları 2014 Toplantısı’nın kapanışı için basın mensuplarının mikrofonlarını kürsüde gören Devlet Bahçeli, "Kaldırın bunları" dedi ve toplantının basına kapalı olduğunu söyleyerek basın mensuplarının çıkarılmasını istedi.
 • Rüşvet vurgun talan ülkesi - devlet bahçeli

  Rüşvet vurgun talan ülkesi18.10.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Türkiye küresel bir kumpasın göbeğindedir.Zalimlere taşeronluk yapanlar taç ve taht sahibidir.Yakın tarihimizin en kötü, en işbirlikçi, en bozguncu siyasi zihniyeti iktidar mevkiindedir” dedi.
 • Bahçeli: Haram yiyen aranıyorsa. - devlet bahçeli

  Bahçeli: Haram yiyen aranıyorsa.18.10.2014

  GÜNDEM

  MHP lideri Devlet Bahçeli, takipsizlik kararı verilen 17 ve 25 Aralık operasyonları hakkında konuştu.
içinde

Devlet Bahçeli


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz