Devlet Bahçeli


 • Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur - devlet bahçeli

  Bahçeli: Mevlana barış ve kardeşlik harcı, aşk ve segi kılavuzudur17.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin 'Hz.Mevlana'nın Vuslatı'nın 741'nci Yılı Münasebetiyle' bir mesaj yayımladı.
 • ‘Şarlatan’ çarkı - devlet bahçeli

  ‘Şarlatan’ çarkı16.12.2014

  GÜNDEM

  17-25 Aralık yolsuzluk operasyonlarında kilit isim olduğu öne sürülen işadamı Reza Zarrab, kendisine “şarlatan” dediği için MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın aleyhine açtığı manevi tazminat davalarından vazgeçti.
 • Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın - devlet bahçeli

  Bahçeli: Gülen AKP’yle ilişkisini artık açıklasın16.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu’yla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’a tepki göstererek, Fethullah Gülen’e çağrıda bulundu.
 • Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması - devlet bahçeli

  Bahçeli'den 14 Aralık Operasyonu açıklaması16.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 14 Aralık Operasyonu ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.Bahçeli açıklamasında, "17-25 Aralık'a misilleme yapmak için 14 Aralık'ı icat edenler, kendi üzerlerinde atılı duran, peşlerini bir gölge gibi takip eden yolsuzluk suçlamalarından kurtulmak için adaletin huzuruna çıkacak haysiyet, cesaret ve namusu gösterebilmelidirler.Zaman alsa da, bedel ödense de, hak kayıplarına ve mağduriyetlere neden olsa da rüşvet ve yolsuzluğa adı karışanlar eninde sonunda adaletin soluğunu enselerinde hissedeceklerdir.Bugünkü meseleyi Hükümet-Cemaat kutuplaşmasına irca edenler, siyasileşmiş, tarafsızlığını ve bağımsızlığını kaybetmiş yargıya umut bağlayanlar yanıldıklarını, yanlış yaptıklarını mutlaka anlayacaklardır.Türk milleti altına itildiği ağır yükü ya kaldıracak ya da ezilecektir" ifadelerine yer verdi.
 • Vekillik yok siyaset var - devlet bahçeli

  Vekillik yok siyaset var15.12.2014

  Ege

  İZMİR’de 2000- 2009 yılları arasında MHP İl Başkanlığı yapan Müsavat Dervişoğlu, yerel seçimde İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı oldu, seçilemeyince ilk kongrede eski görevine döndü.
 • MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik - devlet bahçeli

  MHP'den 17-25 Aralık arası 9 ilde 9 etkinlik15.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, düzenleyecekleri '17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası' etkinlikleri ile ilgili basın toplantısı düzenledi.Yalçın, 17 Aralık'tan 25 Aralık'a kadar 9 ilde 9 ayrı etkinlik ve toplantılar düzenleneyeceklerini söyledi.
 • Ahmet HAKAN

  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz - devlet bahçeli

  Tamince: Yılbaşında Dubai’yi görmelisiniz11.12.2014

  YAZARLAR

  TURİZMCİ işadamı Fettah Tamince Antalya’da yaptığı bir konuşmada şöyle dedi:
 • Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava - devlet bahçeli

  Bahçeli ve Kılıçdaroğlu’na 200 bin liralık dava11.12.2014

  GÜNDEM

  Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV), muhalefetin 2 lideri, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve MHP Genel Başkanı Devlet Başkanı aleyhinde 100’er bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.
 • Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz - devlet bahçeli

  Kılıçdaroğlu: Saray’ı yıkacak olan sizsiniz10.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı Sarayı ile ilgili “Güçleri yetiyorsa yıksınlar” sözünü hatırlatarak, “Sayın Davutoğlu, siz kaçak saray konusunda niçin hiç konuşmuyorsunuz? Başbakanlık binası olarak yapılan binayı hangi gerekçeyle Cumhurbaşkanlığı’na tahsis ettiniz.Size meydan okuyor Sayın Davutoğlu.Yıkılacak olursa onu yıkacak olan sizsiniz” dedi.
 • Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı - devlet bahçeli

  Meclis'te 2015 yılı bütçe görüşmeleri başladı10.12.2014

  GÜNDEM

  2015 yılı bütçe görüşmeleri Meclis Genel Kurulu'nda başladı.Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Türkiye ekonomisinin, 2014 yılında bir miktar yavaşlayarak yüzde 3,3 büyüyeceğini tahmin ettiklerini belirterek, "Bugün 3.çeyrek rakamı çıktı; yüzde 1,7.Bu aslında öngördüğümüze yakın, biz yüzde 2,2 olarak görüyorduk.Buradaki temel sapma tarım sektöründen kaynaklanıyor" dedi.CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu ise yaptığı konuşmada, hükümetin ekonomi ve dış politikasını eleştirdi.HDP Grubu adına konuşan Hakkâri Milletvekili Adil Zozani ise, Türkiye'de fiili bir başkanlık sisteminin uygulandığını söyledi.Zozani'den sonra Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli de konuştu.
 • Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yolsuzluk bölümünü okumadı - devlet bahçeli

  Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yolsuzluk bölümünü okumadı10.12.2014

  GÜNDEM

  Hükümetin 2015 için ön gördüğü bütçenin sunumunu Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptı.Şimşek, içinde ekler, grafikler bulunan toplam 107 sayfalık konuşmasının tümünü okumadı.
 • "Bunların derdi baraj değil" - devlet bahçeli

  "Bunların derdi baraj değil"08.12.2014

  Ege

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, yüzde 10 seçim barajının kaldırılması için Anayasa Mahkemesi'ne yapılan müracaatı değerlendirip, "Ak Parti zamanında, 'Barajı aşağı çekelim, dar bölge, iki turlu seçim yapalım' dedi, niye kabul etmediniz? Bunların derdi baraj değil.Bunlar iktidar olamadıkları için böyleler" diyerek, muhalefeti eleştirdi.
 • Barajı siz kurdunuz - devlet bahçeli

  Barajı siz kurdunuz08.12.2014

  EKONOMİ

  EKONOMİ Bakanı Nihat Zeybekci, yüzde 10 seçim barajının kaldırılması için Anayasa Mahkemesi’ne yapılan müracaatı değerlendirip, "Ak Parti zamanında, ’Barajı aşağı çekelim, dar bölge, iki turlu seçim yapalım’ dedi, niye kabul etmediniz? Bunların derdi baraj değil.Bunlar iktidar olamadıkları için böyleler" diyerek, muhalefeti eleştirdi.
 • MHP lideri Devlet Bahçeli'den Yavuz Bingöl tweet'leri - devlet bahçeli

  MHP lideri Devlet Bahçeli'den Yavuz Bingöl tweet'leri06.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Büyük Ödülleri töreninde Erdoğan’ı duygulandıran bir konuşma yapan Alev Alatlı’nın sözlerini eleştirdi.
 • Kılıçdaroğlu: Şişli Belediye Başkanı görevinin başında - devlet bahçeli

  Kılıçdaroğlu: Şişli Belediye Başkanı görevinin başında05.12.2014

  GÜNDEM

  CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü'nün zorla istifa ettirilmeye çalışıldığı iddiasına "Seçimle gelen bir belediye başkanı var ve o da görevinin başında.Başarıyla da görevini yapıyor.Söyleyecek başka bir şey yok" yantıını verdi.
 • Bahçeli: Davutoğlu doğan görünümlü şahin - devlet bahçeli

  Bahçeli: Davutoğlu doğan görünümlü şahin03.12.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Başbakan Davutoğlu için 'doğan görünümlü şahin' benzetmesinde bulundu.
 • Ahmet HAKAN

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı! - devlet bahçeli

  Hadi Haşim Abi kaldır şu barajı!01.12.2014

  YAZARLAR

  YÜZDE 10 seçim barajı, tam bir oy hırsızlığıdır.
 • Ahmet HAKAN

  Polemikçilik açısından Erdoğan ile Davutoğlu - devlet bahçeli

  Polemikçilik açısından Erdoğan ile Davutoğlu30.11.2014

  YAZARLAR

  KİM ne derse desin.
 • Davutoğlu Balıkesir'de konuştu - devlet bahçeli

  Davutoğlu Balıkesir'de konuştu30.11.2014

  GÜNDEM

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, partisinin Balıkesir il kongresinde, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi hedef almayı sürdürdü.Davutoğlu, "Bahçeli bize cevap verdi ama eksik verdi.Tunceli’ye gitti Valilik’te konuştu.Tuncelili’nin elini sıkamadan, gözüne bakamadan Tunceli’den ayrıldı.Gözüne baktıkları, onunla oraya giden partililerdi" dedi.Kılıçdaroğlu'nun Diyarbakır ziyartine de değinen Davutoğlu, "Diyarbakır’da yeni koalisyonun haberini veriyor.Kobani’den hareketle Diyarbakır, Van, Bitlis sokaklarını, Gezi olaylarını bahane ederek İstanbul, Ankara, İzmir’i vandalizme boğanlar koalisyon yapmak istiyor.Bunun adı yıkım koalisyonu" dedi.
 • Yavuz İsmail ismini koyun - devlet bahçeli

  Yavuz İsmail ismini koyun29.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tunceli’de cemevi programının iptali ile ilgili olarak, “Kaynaşmanın sağlanması için bir öneride bulunacaktım.Bundan sonra çocuklara Yavuz İsmail adını birlikte verebilirler.Yani Yavuz Selim ve Şah İsmail.Bu İsmail Selim de olabilir.Bu şekilde artık toplumda geçmişten gelen bu konuda kaynaşma sağlanmalı” dedi.
 • Devlet Bahçeli Tunceli'den geri dönüyor - devlet bahçeli

  Devlet Bahçeli Tunceli'den geri dönüyor29.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun salı günü partisinin grup toplantısında "Meydan okuyorum cesaretin varsa Tunceli’ye gidersin" sözlerine yanıt olarak dün kenti ziyaret etti.Bahçeli’yi protesto etmek için Tunceli Valiliği’ne yürümek isteyen gruba polis cop ve biber gazıyla müdahale ederken, DBP’nin çağrısı üzerine esnaf kepenk kapattı, taksi ve minibüsler ise çalışmadı.Bahçeli valilik binası önünde yaptığı konuşmada "İşte Tunceli’deyim.Türk milletinin güzide evlatları ile bir aradayım" dedi.Konuşmasının ardından esnaf ve cemevi ziyaretini iptal eden Bahçeli, Elazığ'a döndü.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Siyasetçinin özel hayatı olmaz! - devlet bahçeli

  Siyasetçinin özel hayatı olmaz!29.11.2014

  YAZARLAR

  TBMM Soruşturma Komisyonu’ndaki ifadeler için yayınlanmasına yayın yasağı koyan yargıç, kararının yanlış okunduğunu, hatta hiç okunmadan üzerine konuşulduğunu söyledi.
 • Akif BEKİ

  Bahçeli Tunceli’ye gitmekten ne anladı? - devlet bahçeli

  Bahçeli Tunceli’ye gitmekten ne anladı?29.11.2014

  YAZARLAR

  “GİDEBİLİYORSAN git bunları Dersim’de söyle” diyen Başbakan Davutoğlu’na muazzam bir karşılık verdi.
 • Demirtaş: Hem başbakan hem MHP, Dersim'de provokasyon yaratmak istedi - devlet bahçeli

  Demirtaş: Hem başbakan hem MHP, Dersim'de provokasyon yaratmak istedi28.11.2014

  GÜNDEM

  HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin bugün gerçekleştirdiği Tunceli ziyaretini değerlendirdi.Bütün siyasi partilerin Türkiye'nin her ilinde siyasi çalışma yapabileceklerini söyleyen Demirtaş, " Bu konuda hiçbir sorunla karşılaşmamaları bizim temel dileğimiz.En çok sorunla karşılaşan parti olarak, bunu biz daha çok yaşıyoruz" dedi.
 • Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan MHP lideri Bahçeli'ye yanıt - devlet bahçeli

  Başbakan Ahmet Davutoğlu'ndan MHP lideri Bahçeli'ye yanıt28.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu, ''Başbakan cesaretimi sınamıştı, İşte Tunceli'deyim'' diyen MHP lideri Devlet Bahçeli'ye anında yanıt verdi.Davutoğlu, ''Keşke Tunceli'ye gitmek için bizim çağrımızı beklememiş olsaydı'' dedi.
 • Ahmet HAKAN

  Eğer ben - devlet bahçeli

  Eğer ben27.11.2014

  YAZARLAR

  EĞER ben.
 • Tunceli MHP’yi bağrına basacak - devlet bahçeli

  Tunceli MHP’yi bağrına basacak27.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, bugün yapacağı Tunceli ziyaretiyle ilgili eleştirilere, “Tunceli, tunç yüreklilerin memleketidir.O bakımdan Tunceli, MHP’yi bağrına basacaktır” dedi.
 • Tunceli'de meşaleli protesto - devlet bahçeli

  Tunceli'de meşaleli protesto27.11.2014

  GÜNDEM

  Tunceli’de BDP’liler PKK’nın 36’ıncı kuruluş yıldönümü nedeniyle Seyit Rıza Meydanı’na meşaleli yürüyüş düzenledi.
 • Bahçeli: Tunceli MHP'yi bağrına basacak - devlet bahçeli

  Bahçeli: Tunceli MHP'yi bağrına basacak27.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Tunceli’ye yapacağı ziyaret için geceyi geçireceği Elazığ’a giderken Kayseri’nin Pınarbaşı İlçesi’nde mola verdi.Bahçe burada yaptığı açıklamada, "Tunceli’de herhangi bir provokasyon yaşanacağına inanmıyorum.Tunceli, MHP’yi bağrına basacak" dedi.
 • Devlet Bahçeli'den önemli Tunceli açıklaması - devlet bahçeli

  Devlet Bahçeli'den önemli Tunceli açıklaması27.11.2014

  GÜNDEM

  MHP lideri Bahçeli, yarın Tunceli'ye yapacağı ziyareti değerlendirerek "Tunceli'de herhangi bir provaskasyon yaşanacağına inanmıyorun.Tunç yüreklilerin yöresidir.Tunceli'nin de manası budur biliyorsunuz.Tunceli, MHP'yi bağrına basacaktır" dedi.
 • CHP'li Akif Hamzaçebi: Komisyon Başkanı istifa etsin - devlet bahçeli

  CHP'li Akif Hamzaçebi: Komisyon Başkanı istifa etsin27.11.2014

  GÜNDEM

  CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, 4 eski bakanla ilgili TBMM Meclis Soruşturma Komisyonunda görülen soruşturmanın içeriğine yönelik getirilen yayın yasağını hukuksuz olarak değerlendirdi.Hamzaçebi, yayın yasağı talebinde bulunan Komisyon Başkanı AK Partili Hakkı Köylü’nün istifa etmesi gerektiğini söyledi.
 • Demek ki o hainden özür dileyeceksiniz - devlet bahçeli

  Demek ki o hainden özür dileyeceksiniz26.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, ‘ihanet kampanyası’ olarak nitelediği Dersim’le ilgili tartışmanın sonlandırılmasını isteyerek, “Eğer bugün 1937’de isyan etmiş bir hainden özür diliyorsanız, biliniz ki, çok yakında 1984’den itibaren devlete, millete ve kutsal değerlerimize başkaldıran bir hainden de özür dileyeceksiniz demektir” dedi.Parti grubunda konuşan Bahçeli, özetle şunları söyledi:
 • Haberler zorladı - devlet bahçeli

  Haberler zorladı26.11.2014

  GÜNDEM

  YAYIN yasağı kararı alınması için mahkemeye başvuran 17 Aralık yolsuzluk ve rüşvet suçlamalarını soruşturan Meclis Komisyonu’nun AK Partili Başkanı Hakkı Köylü, “Bu konuda yapılan haberler bizi zorladı” sözleriyle başvurusunu savundu.
 • Yarın Tunceli’deyim - devlet bahçeli

  Yarın Tunceli’deyim26.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun “Bahçeli’ye meydan okuyorum.Cesaretin varsa git bu hain, terörist sözlerini Tunceli’de söyle” sözlerine, yarın Tunceli’ye giderek yanıt veriyor.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :) - devlet bahçeli

  Öngörülebilir bir hukuk düzeni :)26.11.2014

  YAZARLAR

  TBMM Soruşturma Komisyonu Başkanlığı istedi, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı mahkemeye gitti, nöbetçi Sulh Ceza Hâkimi de “rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasına” yayın yasağı getirdi!
 • Devlet Bahçeli Tunceli'ye gidiyor - devlet bahçeli

  Devlet Bahçeli Tunceli'ye gidiyor26.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli 28 Kasım Cuma günü Tunceli’ye gideceğini açıkladı.
 • Fıtrat isyanı - devlet bahçeli

  Fıtrat isyanı25.11.2014

  GÜNDEM

  Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın “Kadın ile erkeği eşit konuma getiremezsiniz, o fıtrata terstir” sözlerine sanatçılar, siyasetçiler, akademisyenler, kadın hakları savunucuları, dernekler büyük tepki gösterdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerine tepkiler özetle şöyle:
 • Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı - devlet bahçeli

  Bahçeli: Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulmalı25.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında Alevilerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.'Cami de bizim cemevleri de bizim' diyen Bahçeli, Türkiye Alevilik Araştırmaları Merkezleri kurulması önerisinde bulundu.Grup toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bahçeli, AK Parti'nin Kılıçdaroğlu'nun "MİT'in CHP'yi izlediği" iddiasını ciddiye alması ve CHP'yi rahatlatacak açıklama yapması gerektiğini söyledi.
 • Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı - devlet bahçeli

  Davutoğlu'ndan CHP'ye MİT cevabı23.11.2014

  GÜNDEM

  AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin Erzincan’da düzenlenen 5’inci Olağan Kongresi’ne katıldı.Davutoğlu, son günlerde MİT ile ilgili konuşmalar yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirerek, "MİT, yurt dışındaki vatandaşlarımızı kurtarabilir, CHP’yi kurtaramaz" dedi.Davutoğlu ayrıca, "Bu 7 Şubat 2012’de MİT’e yapılan komplonun devamıdır.Bunu Kılıçdaroğlu’na fısıldayanlar aynı çevreler.Biz buna izin vermeyiz" şeklinde konuştu.
 • Öcalan neyse o da kopyası - devlet bahçeli

  Öcalan neyse o da kopyası18.11.2014

  GÜNDEM

  Partisinin grup toplantısında konuşan Devlet Bahçeli, Tayyip Erdoğan ve Ahmet Davutoğlu’nun Kürdistan’a yeşil ışık yakacağını iddia etti.Bahçeli, “Bugünün teröristbaşı Öcalan neyse, Dersim ihanetinin başaktörü terörist Rıza (Seyit Rıza) da kopyasıdır” dedi.
 • Seyit Rıza'nın torunundan Bahçeli'ye suç duyurusu - devlet bahçeli

  Seyit Rıza'nın torunundan Bahçeli'ye suç duyurusu18.11.2014

  GÜNDEM

  Seyit Rıza'nın torunu Rüstem Polat, Dersim isyanı sırasında idam edilen dedesine "hakaret" ve "iftira" ettiği iddiasıyla, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Bahçeli'den önemli açıklamalar18.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuştu.
 • Acıya karşı omuz omuza - devlet bahçeli

  Acıya karşı omuz omuza16.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Grup Başkanı Oktay Vural, hayatını kaybeden eşi Gazi Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Dekanı Prof.Dr.Tuba Vural’ı siyasiler, akademisyenler ve öğrencilerle omuz omuza uğurladı.Helallik istenince Oktay Vural gözyaşlarını tutamadı.İmam, “Hocamız hanımefendinin çekmiş olduğu hastalık günahlarına kefalet olsun inşallah” diye dua etti.
 • Mehmet Y. YILMAZ

  Söz vermek kolay tutmak zor - devlet bahçeli

  Söz vermek kolay tutmak zor13.11.2014

  YAZARLAR

  BAŞBAKAN Ahmet Davutoğlu, yanına bakanlarını da alarak basın toplantısı yaptı ve işçi sağlığı, iş güvenliği ile ilgili olarak alınacak tedbirleri sıraladı.12 yıldır iktidarda olan bir partinin bu adımı atabilmesi için demek ki yüzlerce işçinin ölmesini beklememiz gerekiyormuş! Ama bu eleştiriyi daha önce yapmıştık, onu geçelim.
 • Davutoğlu’nun sözleri içler acısı - devlet bahçeli

  Davutoğlu’nun sözleri içler acısı13.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun milliyetçiliği ayaklar altına aldığını savunarak, “MHP’ye ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye yönelik sarf ettiği sözlerin ve kurduğu mantığın her yerinden cehalet dökülmektedir” dedi.
 • Taha AKYOL

  ‘Kamu düzeni’ - devlet bahçeli

  ‘Kamu düzeni’12.11.2014

  YAZARLAR

  TERÖR ve güvenlik konuları gündeme geldiğinde, “kamu düzeni” kavramının kullanılmasını, Başbakan Ahmet Davutoğlu yaygın hale getirdi.
 • Dersimli kurumlar: Başbakan Davutoğlu’nun sözleri takdire şayandır - devlet bahçeli

  Dersimli kurumlar: Başbakan Davutoğlu’nun sözleri takdire şayandır12.11.2014

  GÜNDEM

  7 dernek ve vakfın imzasının bulunduğu "Dersimli Kurumlar", Taksim Hill Hotel’de düzenledikleri basın toplantısıyla, Başbakan Davutoğlu’na, Hacıbektaş ziyaretinde Dersim ile ilgili dile getirdiği görüşleri nedeniyle teşekkür etti.Başbakan’ın açıklamalarına tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ise söylemlerinden ötürü kınandı.
 • Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Davutoğlu'ndan önemli açıklamalar12.11.2014

  GÜNDEM

  Başbakan Ahmet Davutoğlu AK Parti grup toplantısında konuştu.Davutoğlu, "İsrail’e ve zalim yöneticilerine sesleniyorum, sakın ola islam dünyasındaki bir takım problemler yaşanıyor diye Kudüs’e ve mescidi aksaya yönelik bu saldırıları devam ettirmeyi düşünme, herkes sussa Türkiye Cumhuriyeti sessiz kalmayacaktır" dedi.
 • Aslan parçası, Yırca’daki eşkıyalık değil mi - devlet bahçeli

  Aslan parçası, Yırca’daki eşkıyalık değil mi11.11.2014

  GÜNDEM

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yırca’da 6 bin zeytin ağacına kesilmesine, “Zulme karşı durduğunu her fırsatta duyuran aslan parçası Davutoğlu sana soruyorum, Yırca’da olanlar zalimlik, eşkıyalık değil midir? Davutoğlu’nun hiç mi vicdanı sızlamamış, yediği zeytinler hiç mi boğazına düğümlenmemiştir?” tepkisini gösterdi.
 • Bahçeli'den önemli açıklamalar - devlet bahçeli

  Bahçeli'den önemli açıklamalar11.11.2014

  GÜNDEM

  MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında konuştu.MHP liderinin açıklamalarından satırbaşları:
içinde

Devlet Bahçeli


geçen her haberden
Mind ile anında haberdar olabilirsiniz