MENÜ

Yaşar Ipek

Yaşar Ipek ile ilgili tüm haberleri, son dakika Yaşar Ipek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Yaşar Ipek haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 1.007 Yaşar Ipek haberi bulunmuştur.

Yaşar Ipek Haberleri

Yaşar İpek tahliye oldu

Yaşar İpek tahliye oldu!

Şarkıcı Yaşar İpek hakkında, boşanma aşamasında olduğu eşi Seren Serengil ile ilgili açıklama yaparak bir aylık koruma tedbirini ihlal ettiği gerekçesiyle üç günlük zorlama hapsi kararı verilmişti. Yaşar İpek, 3 günlük hapis cezasını çekti ve bugün tahliye oldu.

4.10.2019Magazin
Yaşar İpek hapiste mi Yaşar İpek hapisten ne zaman çıkacak

Yaşar İpek hapiste mi? Yaşar İpek hapisten ne zaman çıkacak?

Hakkındaki iddialar dolayısıyla 3 günlük zorlama hapis cezasına çarptırılan Yaşar İpek, cezasını çekmek üzere Metris cezaevine gönderildi. Adliye girişinde basın mensuplarına açıklama yapan Yaşar İpek, hakkındaki iddialara yanıt verdi. İşte, hapis cezası için Metris cezaevinde bulunan Yaşar İpek hakkında bazı bilgiler

2.10.2019Hayat
Yaşar İpekin kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir

Yaşar İpek'in kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir?

Seren Serengil- Yaşar İpek ikilisi arasındaki kriz ardından gözlerin çevrildiği isimlerden biri de Eylem İpek Şafak oldu. Seren Serengil, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda Yaşar İpek’in kız kardeşi Eylem İpek Şafak ile ilgili iddialarda bulundu. Peki, Yaşar İpek'in kız kardeşi Eylem İpek Şafak kimdir?

1.10.2019Televizyon
Yaşar İpekten adliye çıkışı açıklama

Yaşar İpek'ten adliye çıkışı açıklama

Boşanma aşamasında olduğu eşi Seren Serengil'e psikolojik ve fiziksel şiddeti uyguladığı iddiasıyla hakkında bulunan 1 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün zorlama hapsine çarptırılan şarkıcı Yaşar İpek, İstanbul Adalet Sarayı'na geldi. İpek, işlemlerinin tamamlanmasının ardından polis ekipleri eşliğinde Metris Cezavi'ne götürülecek.

1.10.2019Magazin
Yaşar İpek adliyeye geldi

Yaşar İpek adliyeye geldi

Boşanma aşamasında olduğu eşi Seren Serengil ile ilgili açıklama yaptığı gerekçesiyle üç günlük zorlama hapsi kararı verilen şarkıcı Yaşar İpek teslim olmak üzere adliyeye geldi.

1.10.2019Magazin
Şarkıcı Yaşar İpek,  Metris Cezaevine gönderildi

Şarkıcı Yaşar İpek, Metris Cezaevi'ne gönderildi

Şarkıcı Yaşar İpek, infaz savcılığındaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından hakkındaki üç günlük zorlama hapsini çekmek üzere polis eşliğinde Metris Cezaevi'ne gönderildi.

1.10.2019Magazin
Yaşar İpek kimdir, neden hapse giriyor

Yaşar İpek kimdir, neden hapse giriyor?

Hakkında 3 gün zorlama hapis kararı çıkartılan Yaşar İpek, işlemlerinin tamamlanmasının ardından polis ekipleri eşliğinde Metris Cezaevi'ne götürüleceği ve Cuma gününe kadar cezaevinde kalacağı öğrenildi. Gündemdeki haberler ardından farklı sorulara yönelik araştırmalar başladı. Peki, Yaşar İpek kimdir, neden hapse giriyor?

1.10.2019Magazin
Seren Serengil ile boşanma aşamasında olan Yaşar İpek kimdir kaç yaşındadır

Seren Serengil ile boşanma aşamasında olan Yaşar İpek kimdir kaç yaşındadır?

Seren Serengil ile yaşadığı evlilikle magazin gündeminden düşmeyen Yaşar İpek, hayatı en fazla merak edilen ünlüler arasında yer almaya devam ediyor. Özellikle ünlü çiftin şuan boşanma aşamasında olmasıyla, magazin takipçileri "Yaşar İpek kimdir?" sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Peki, Seren Serengil ile boşanma kararı alan Yaşar İpek kimdir, kaç yaşındadır? işte, Yaşar İpek'in biyografisi...

30.09.2019Magazin
Yaşar İpek 3 gün cezaevinde yatacak

Yaşar İpek 3 gün cezaevinde yatacak

Şarkıcı Yaşar İpek, boşanma aşamasında olduğu eşi Seren Serengil'e psikolojik ve fiziksel şiddeti uyguladığı iddiasıyla hakkında bulunan 1 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle 3 gün cezaevinde yatacak.

30.09.2019Magazin
Yağmur Aşık için yasak aşk iddiası Emre Aşık...

Yağmur Aşık için yasak aşk iddiası! Emre Aşık...

Emre Aşık'ın boşanma aşamasında olduğu Yağmur Aşık'ın Seren Serengil'le boşanma aşamasında olan Yaşar İpek'le yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

18.09.2019Futbol
Seren Serengilin eşi Yaşar İpek kimdir

Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek kimdir?

Yaşar İpek, magazin gündemini yakından takip eden pek çok kişinin araştırdığı isim olmaya devam ediyor. Eşi Seren Serengil ile yaşadığı olayların ardından mahkemelik olan Yaşar İpek, boşanma süreci içerisinde yer alıyor. Peki, Seren Serengil kimdir ve kaç yaşında? İşte, merak edilen o isim hakkında bazı bilgiler

13.09.2019Hayat
Yaşar İpeke zorlama hapis

Yaşar İpek'e zorlama hapis

BOŞANMA davaları devam eden Seren Serengil’e psikolojik ve fiziksel şiddeti uyguladığı iddiasıyla hakkında bulunan 1 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle şarkıcı Yaşar İpek’e 3 gün zorlama hapsi verildi.

13.09.2019Magazin
Yaşar İpek, zorlama hapis cezasına çarptırıldı

Yaşar İpek, zorlama hapis cezasına çarptırıldı

Boşanma davaları devam eden Seren Serengil’e, psikolojik ve fiziksel şiddeti uyguladığı iddiasıyla hakkında bulunan 1 ay süreyle uzaklaştırma ve koruma tedbiri kararını ihlal ettiği gerekçesiyle şarkıcı Yaşar İpek’e 3 gün zorlama hapsi verildi.

12.09.2019Kelebek
Gel Konuşalım sunucusu Eylem İpek Şafak kimdir

Gel Konuşalım sunucusu Eylem İpek Şafak kimdir?

Gel Konuşalım sunucusu Eylem İpek Şafak, programı yakından takip eden birçok kişinin merakla araştırdığı isim olmaya devam ediyor. TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eylem İpek Şafak'ın abisi ise ünlü Yaşar İpek'tir. Peki, Eylem İpek Şafak kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

6.09.2019Hayat
Seren Serengil, Yaşar İpek hakkında suç duyurusunda bulundu

Seren Serengil, Yaşar İpek hakkında suç duyurusunda bulundu

Suç duyurusunun ardından açıklama yapan Serengil, “Benim tansiyonumun çıkacağını ve böyle bir durumda çocuğumu kaybedeceğimi bile bile yaptı. Ben bir daha anne de olamayabilirim” dedi.

4.09.2019Magazin
Bir Seren Serengil dizisi: Her şey anneye inat

Bir Seren Serengil dizisi: Her şey anneye inat

Eşi Yaşar İpek'e boşanma davası açan ve önceki gün bebeğini kaybeden Seren Serengil'in hayatında sular durulmuyor. Kelebek yazarı Onur Baştürk, dünden bugüne Seren Serengil'i köşesine taşıdı...

2.09.2019Magazin
Yaşar İpek kimdir Kaç yaşında ve nereli

Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Seren Serengil ile yaşadığı evlilikle magazin gündeminde yer almaya devam eden Yaşar İpek, son günlerin en fazla konuşulan isimlerinden oldu. Sosyal medya ve internette yer alan haberlerle beraber, özellikle magazin takipçileri Seren Serengil'in eşi Yaşar İpek'in hayatı hakkında araştırmaya yapmaya başladı. Peki, Yaşar İpek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte, o isim hakkında bilgiler.

1.09.2019Magazin
Seren Serengil: Senin minicik kalbin dayanamadı

Seren Serengil: Senin minicik kalbin dayanamadı!

Eşi Yaşar İpek'le evliliği krize giren ve boşanma aşamasına gelen sunucu Seren Serengil, bebeğini kaybettiğini açıkladı.

1.09.2019Magazin
Seren Serengil hastanelik oldu: Sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı

Seren Serengil hastanelik oldu: Sağlığıyla ilgili son durumu paylaştı

Seren Serengil, boşanma aşamasında olduğu eşi Yaşar İpek’in açıklamaları ardından hastanelik oldu. Bebek bekleyen Seren Serengil, eşinin kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek mahkemeye başvurmuştu. Hastanedeki görüntülerini sosyal medyadan paylaşan Seren Serengil, sağlık durumu hakkında açıklamada bulundu.

31.08.2019Magazin
Yaşar İpek kimdir Seren Serengil ile ayrıldı mı

Yaşar İpek kimdir? Seren Serengil ile ayrıldı mı?

Seren Serengil- Yaşar İpek, son günlerin en çok konuşulan çiftlerinden biri oldu. Geçtiğimiz yıl evlendiği Seren Serengil’in iddiaları ardından sessizliğini bozan Yaşar İpek’in hayatına ilişkin bilgiler merak konusu oldu. Peki, Yaşar İpek kimdir? Seren Serengil’den ayrıldı mı?

31.08.2019Magazin
Yaşar İpek: Mitokondri naklini kabul etmem

Yaşar İpek: Mitokondri naklini kabul etmem!

Kendisi gibi şarkıcı olan Seren Serengil ile boşanma kararı alan Yaşar İpek, ilişkilerini bu noktaya getiren olayları  “Magazin Burada” Genel Müdürü Ali Çınar’a anlattı.

30.08.2019Magazin
Yaşar İpek: Mitokondri naklini kabul etmem

Yaşar İpek: Mitokondri naklini kabul etmem

Yaşar İpek, evliliklerini boşanma aşamasına getiren olayın, eşi Seren Serengil'in hamilelik için denediği yöntem olduğunu söyledi.

30.08.2019Magazin
Seren Serengil-Yaşar İpek kavgası büyüyor: Allah sana o çocuğu vermeyecek

Seren Serengil-Yaşar İpek kavgası büyüyor: Allah sana o çocuğu vermeyecek!

Geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde nikah masasına oturan şarkıcı çift Seren Serengil ile Yaşar İpek ayrılık kararı aldı. İki gündür magazin gündeminden düşmeyen boşanma davası ve şiddet haberlerinin ardından internet ortamına düşen bir ses kaydı kavgayı bambaşka bir boyuta taşıdı. İkiliden art arda açıklamalar gelirken, Serengil'in iddiaları tam anlamıyla şok etkisi yarattı.

29.08.2019Magazin
Dedikodular doğru çıktı... Seren Serengil ve Yaşar İpek boşanıyor

Dedikodular doğru çıktı... Seren Serengil ve Yaşar İpek boşanıyor

1.5 yıl önce evlenen Seren Serengil ile Yaşar İpek boşanıyor...

28.08.2019Magazin
Eylem İpek Şafak kimdir ve kaç yaşında

Eylem İpek Şafak kimdir ve kaç yaşında?

Eylem İpek Şafak, magazin gündemini yakından takip eden birçok kişinin gündeminde yer almaya devam ediyor. Şarkıcı Yaşar İpek'in kardeşi olan Eylem İpek Şafak, ekran başındaki izleyicilerin gündeminde bulunuyor. Peki, Eylem İpek Şafak kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

11.06.2019Hayat
Yaşar İpek’ten “Unutulmaz” bir şarkı

Yaşar İpek’ten “Unutulmaz” bir şarkı

Yaşar İpek, yeni şarkısı “Unutulmaz”ı beğeniye sunuyor.

29.05.2019Keyif
Taksiciler ödüllendirdi

Taksiciler ödüllendirdi

4. Taksiciler Ödül Töreni önceki akşam Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı’nın ev sahipliğinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşti.

21.03.2019Magazin
Seren Serengil’den ‘dolandırıldım şikâyeti

Seren Serengil’den ‘dolandırıldım' şikâyeti

Seren Serengil, eski menajeri Merih Yılmaz hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

18.03.2019Magazin
Ünlü çift Maldivlerde nikah tazeledi

Ünlü çift Maldivler'de nikah tazeledi

Seren Serengil, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında şarkıcı Yaşar İpek ile dünyaevine girdi.

Fotoğraflar: Instagram

5.03.2019Magazin
Nesrin Obalı kimdir

Nesrin Obalı kimdir?

Sevilen şarkıların yazarı Nesrin Obalı hayatını kaybetti. Vefat haberini kardeşi sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı. Nesrin Obalı'ya geçen sene kanser teşhisi konulmuştu.

5.02.2019Magazin
Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir

Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

Seren Serengil ve eşi Yaşar İpek, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlar ve katıldığı programlarla gündeme gelmeye devam ediyor. Instagram'ı aktif bir şekilde kullanan ikiliye beğeni ve yorum yağıyor. Peki, Seren Serengil’in eşi Yaşar İpek kimdir?

4.01.2019Magazin
Yılın 12 Magazin olayı

Yılın 12 Magazin olayı

Magazin Konseyi, magazin gündemine damgasını vuran 12 olayı yorumladı.

31.12.2018Magazin
Oteller dolup taşacak 4 günlük tatil fırsat oldu

Oteller dolup taşacak! 4 günlük tatil fırsat oldu

BU yılbaşı, hafta sonuyla birlikte dört günlük tatil fırsatı doğurdu. Okullar açıldığından beri tatil yapamayan binlerce kişi, 4 günlük tatil planlaması yaptı. Sahil kentleri ve kayak merkezlerindeki otellere yoğun talebin olduğu yılbaşı tatilinde, ünlü sanatçıların sahneye çıkacağı otellerin birçoğunda şimdiden yer kalmadı.

17.12.2018Ekonomi
2. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri 18 Aralık’ta sahiplerini buluyor

2. Türkiye Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri 18 Aralık’ta sahiplerini buluyor

BHS Group Atakan TAŞUR ve Can Medya Grup Aysel NAZIM'ın 2. kez düzenlediği Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri gecesi 18 Aralık Salı akşamı ”Eresin Hotels Topkapı”’da sahiplerini buluyor.

28.11.2018Gündem
O iddiaya yanıt geldi

O iddiaya yanıt geldi

Balayını mavi tur yaparak geçiren Seren Serengil ile Yaşar İpek çiftinin, 20 bin TL tutan tur ücretinin 7 bin TL'sini ödemediği iddia edildi. Tur şirketi bir açıklama yaparak iddiaları yalanladı.

Fotoğraflar: Instagram

14.11.2018Magazin
2018 Yılının Düğünleri ve Elbise/Gelinlik Seçimleri

2018 Yılının Düğünleri ve Elbise/Gelinlik Seçimleri

2018 yılı henüz bitmedi ama ilkbahar ve yaz dönemi düğün organizasyonları açısından o kadar bereketli geçti ki bu yazıyı daha fazla bekletmek istemedik.

8.10.2018Gelin Modası
Her şey çok güzel

Her şey çok güzel

Seren Serengil ile Yaşar İpek, geçtiğimiz gün Nişantaşı City’s’deydi.

1.10.2018Magazin
Balayı Vietnamda

Balayı Vietnam'da

Mayıs ayında Fransa’da nikah masasına oturan Seren Serengil ile Yaşar İpek, 75 gün sonra düğün yaptı.

14.08.2018Magazin
Seren Serengil ve Yaşar İpek düğün yaptı… İşte Seren Serengil’in gelinliği

Seren Serengil ve Yaşar İpek düğün yaptı… İşte Seren Serengil’in gelinliği

Fransa'da nikah masasına oturan Seren Serengil ve Yaşar İpek, 75 gün sonra Bodrum’da düğün yaptı. Nikah kıyafeti uzun süre konuşulan Seren Serengil, bu kez iki parçadan oluşan bir gelinlik giydi. Seren Serengil düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabında paylaştı.

13.08.2018Magazin
75 gün sonra düğün yaptılar

75 gün sonra düğün yaptılar

Seren Serengil ve Yaşar İpek, dün akşam Bodrum'da düğün yaptı.

13.08.2018Magazin
Tek korkum eşimi kaybetmek

'Tek korkum eşimi kaybetmek'

Sahneye çıksın çıkmasın, program yapsın yapmasın her nasılsa hep göz önünde, reytingi hep yüksek. Hem programındaki başarısı ile hem özel hayatıyla konuşuluyor. Mayıs ayında St. Tropez’de Yaşar İpek’le evlenen Seren Serengil’i Bodrum’daki evinde ziyaret ettim. İş, aşk, bebek, yeni projeler; aklımdaki her şeyi sordum.

30.07.2018Magazin
Kapıda bekledi

Kapıda bekledi

Seren Serengil ve Yaşar İpek, Bodrum tatiline devam ediyor. Ünlü çift önceki gün de Türkbükü sahilinde görüntülendi.

18.07.2018Magazin
Seren Serengil hamile mi

Seren Serengil hamile mi?

Seren Serengil ve Yaşar İpek çiftinin sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlar hamilelik iddialarını gündeme getirdi. Aşk pozlarıyla sık sık magazin sayfalarına konu olan çiftten iddialara henüz bir yanıt gelmedi. İşte, Seren Serengil’in bebek beklediği algısını yaratan o paylaşımlar.

12.07.2018Magazin
Seren Serengil ve Yaşar İpekten selülit davası

Seren Serengil ve Yaşar İpek'ten selülit davası

Seren Serengil eşi Yaşar İpek’le özel bir teknede tatil yaparken izinsiz fotoğraflarının çekildiğini ve ekranda selülitli gösterilmeye çalışıldığını iddia ederek Can Tanrıyar ile Uçankuş Tv yetkililerine 5 bin liralık manevi tazminat davası açtı. Serengil ayrıca fotoğrafların yayından kaldırılmasını talep etti.

28.06.2018Magazin
Seren Serengil ve Yaşar İpek ikinci balayında

Seren Serengil ve Yaşar İpek ikinci balayında

koylarını dolaşıyor. Gözlerden uzak olsalar da muhabirlere karşı tedbiri elden bırakmayan Serengil, pareosunu yüzerken bile çıkarmıyor. Çift tüm önlemlere rağmen görüntülenmekten kurtulamadı.

20.06.2018Magazin

Yazar Sonuçları

Ey ehl-i iman! Ayağa kalk!

ADINA “Fıkıh-Der” diyerek İstanbul’da yasadışı bir dernek kurmuşlar.

2.09.2019

FidanChallenge OrmanChallenge olsa

Tohumlar fidana, fidanlar ağaca... İyi, güzel de benim bu “challenge” işinde anlamadığım bir şey var.

30.08.2019

Demet Akbağ’ın tacize söyleyecek sözü yok mu?

Aslında başlığı, “Oyuncular Sendikası ne iş yapar” diye atacaktım ama madem sendika başkanı Demet Akbağ, en doğrusu ona seslenmek...

14.08.2018

Hep taklit edildim

Sahneye çıksın çıkmasın, program yapsın yapmasın her nasılsa hep göz önünde, reytingi hep yüksek. Hem programındaki başarısı ile hem özel hayatıyla konuşuluyor. Mayıs ayında St. Tropez’de Yaşar İpek’le evlenen Seren Serengil’i Bodrum’daki evinde ziyaret ettim. İş, aşk, bebek, yeni projeler; aklımdaki her şeyi sordum.

30.07.2018