MENÜ

Sokak Hayvanları

Sokak Hayvanları ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Sokak Hayvanları haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.586 Sokak Hayvanları haberi bulunmuştur.

Sokak Hayvanları Haberleri

Uludağdaki işletmeciden alkışlanacak davranış

Uludağ'daki işletmeciden alkışlanacak davranış

Kış turizminin gözde mekanlarından olan Uludağ'da bir hayvansever, 5 yıldır sahipsiz köpekleri besliyor. Hayvansever, soğuktan üşüyen hayvanları ise işletmesinde soba kenarında ısıtıyor.

9.12.2018Gündem
Yavru köpek Kuzey taburcu edildi

Yavru köpek 'Kuzey' taburcu edildi

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde av tüfeğiyle yaralandıktan sonra İstanbul'a getirilen "Kuzey" isimli yavru köpeğin tedavisi tamamlandı. Kuzey'i sahiplenen Gizem Hale Demirci, "Kuzey'in şansı diğerlerine göre daha az, dolayısıyla onu koşulsuz seçtim. Bence Kuzey'le iyi bir aile olacağız" dedi.

8.12.2018Gündem
Çatı katında bakımsızlıktan ölen bebeğini gizlice mezara gömdü... Sonrası korkunç

Çatı katında bakımsızlıktan ölen bebeğini gizlice mezara gömdü... Sonrası korkunç

Doğurduğu bebeği çatı katında saklayarak ölüme terk eden genç kadın, çürüyen bebeğini gizlice mezara gömdü. Sokak hayvanlarının bulup cansız bedenini parçaladıkları minik bebek, görevliler tarafından bulundu. Bu sırada genç kadın, savcılığa başvurarak yaptıklarını itiraf etti. Adli kontrol kararıyla serbest bırakılan cani anne hakkında 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

27.11.2018Gündem
Vahşet

Vahşet

Isparta Deri Organize Sanayi’nin bulunduğu tabakhane bölgesinde yakın mesafeden boynuna ateş edilen köpeğin vücuduna onlarca saçma saplandı. Isparta Sokak Hayvanlarını Koruma (ISHAYKO) Derneği tarafından bulunarak tedavi altına alınan köpek vücudundaki onlarca saçmayla yaşam savaşı veriyor.

20.11.2018Gündem
Barınak hayali

Barınak hayali

Emre Aydın, önceki akşam eşi Eda Köksal’la Akmerkez’deydi.

17.11.2018Magazin
‘Mehmetçik: Kutlu Zafer’ oyuncularından örnek davranış

‘Mehmetçik: Kutlu Zafer’ oyuncularından örnek davranış

Plastik Kapakları hayvan mamalarına ve su kaplarına dönüştürme sosyal sorumluluk projesine ünlü isimlerden yoğun ilgi devam ediyor.

15.11.2018Televizyon

Yazar Sonuçları

Bu seçimin sloganı

ADI üstünde yerel seçim...

10.12.2018