MENÜ

Mustafa Öztürk

Mustafa Öztürk ile ilgili tüm haberleri, son dakika Mustafa Öztürk haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Mustafa Öztürk haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 9.087 Mustafa Öztürk haberi bulunmuştur.

Mustafa Öztürk Haberleri

E-5 ve TEM’in altına otopark geliyor

E-5 ve TEM’in altına otopark geliyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Müşteşarı Prof. Dr. Mustafa Öztürk, İstanbul'daki otopark sorununu D-100 karayolu (E-5) ve TEM otoyollarının altı otoparka dönüştürerek çözeceklerini açıkladı.

14.04.2017Gündem
Son dakika... HSYK 31 savcı ve hakimin görev yerini değiştirdi

Son dakika... HSYK 31 savcı ve hakimin görev yerini değiştirdi

Adalet Bakanlığı, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Birinci Dairesinin Adli Yargı Kararnamesi kapsamında 31 hakim ve savcının görev yerinin değiştiğini açıkladı.

5.04.2017Gündem
Dikkat Herkesin evinde var, yasak geliyor...

Dikkat! Herkesin evinde var, yasak geliyor...

TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Atık Yönetmeliği kapsamında naylon poşetlerin marketlerde ve mağazalarda 1 Ocak 2018'den itibaren yasaklanacağını belirtti.

28.03.2017Ekonomi
Belediyeden ‘yarasa’ operasyonu

Belediyeden ‘yarasa’ operasyonu

Antalya Muratpaşa Belediyesi, yarasa kriziyle gündeme gelen Deniz ve Bahçelievler Mahallesi’nde palmiye tohumu temizliği yaptı. Temizlik çalışması ile ilgili apartman sakinlerine bilgilendirme yapılırken, binaların temizlenmesi için de çalışma başlatıldı.

30.12.2016Gündem
Mahallede yarasa krizi

Mahallede 'yarasa' krizi

Antalya'nın en gözde mahalleleri arasında yer alan Deniz ve Bahçelievler’de gündeme gelen ‘yarasa krizi’ mahalle sakinlerini ikiye böldü. Tartışma, Muratpaşa İlçesi Bahçelievler Mahallesi sınırları içerisinde yer alan Konyaaltı Caddesi İçli Apartmanı sakinlerinin falezlerde yaşayan yarasaların bina duvarlarını kirlettiğini savunarak belediyelere yaptığı şikâyetle başladı. Muhtar ise "Benim evime de kuşlar yuva yapıp pisletiyor, hanım da her gün temizliyor. Ne yapalım yani yarasalara lastik don mu giydirelim” diye tepki gösterdi.

28.12.2016Gündem
Market zincirinin patronu kaçtı iddiası

Market zincirinin patronu kaçtı iddiası

Denizli'de 18 şubesi bulunan bir marketler zinciri çalışanları, patronları M.D.’nin borçları nedeniyle, kendilerine haber vermeden tüm mağazaları kapatıp, birer aylık maaşlarını ve tazminatlarını ödemeden Ukrayna’ya kaçtığını ileri sürüp, Vali Ahmet Altıparmak’tan yardım istedi.

20.12.2016Ekonomi
Beşiktaştaki canlı bomba saldırısında polisler 2. bombayı önledi, kendileri şehit oldu...

Beşiktaş'taki canlı bomba saldırısında polisler 2. bombayı önledi, kendileri şehit oldu...

Beşiktaş’taki iki patlamada şehit sayısı 41’e çıktı. Maçka Parkı’nın Bayıldım Caddesi girişindeki Çevik Kuvvet otobüslerine doğru yürüyen canlı bombayı hedefine 10 metre kala fark eden polisler, can kaybının daha da büyümesini önledi. Canlı bombayı durduran 5 kahraman polis arkadaşlarını kurtardı ancak kendileri şehit oldu. Saldırıyla ilgili 13 kişi gözaltına alındı. Öte yandan, saldırıdan şans eseri kurtulan Aydın Balcı isimli vatandaş, 2. patlama sonrasında yerde yatan polise yardım etmek için hareket ettiğini, yaralı polisin ise 'buradan kaç' dediği öğrenildi.

11.12.2016Gündem
Son dakika... Hastaneden acı haber Şehit sayısı 39a yükseldi...

Son dakika... Hastaneden acı haber! Şehit sayısı 39'a yükseldi...

İstanbul'da alçak saldırılar! Dolmabahçe'de Vodafone Arena Stadyumu'nda oynanan Beşiktaş-Bursaspor maçı bittikten yaklaşık 1.5 saat sonra düzenlenen 2 terör saldırısında şehit sayısı 39'a yükseldi. Şehitlerden 30'u polis, 8'i sivil. Bir kişinin kimliği belirlenemedi. 155 yaralı var, 14'ü yoğun bakımda. Terör saldırılarının ardından 13 kişi gözaltına alındı. Oklar terör örgütü PKK'yı işaret ediyor. Şehitlerin isimleri de belli oluyor. Maçka Parkı'nda kendini patlatan teröristin görüntüsü ise ortaya çıktı. Akşam saatlerinde hastanede yaşam mücadelesi veren Selin Çelik hayatını kaybetti...

11.12.2016Gündem

Yazar Sonuçları

Cezaevleri doldu

CEZA ve tutukevleri tıka basa dolduğu için, hükümet 10 yıldan az infaz süresi kalanları “açık cezaevlerine” taşıyacakmış.

23.02.2017

Ahlaki yozlaşma

AHLAKİ değerlerdeki yozlaşma, bir de hukuk denetimi zayıf olursa, vahim bir sorun haline geliyor. Uzunca konuşmamızda Cemil Çiçek şöyle diyor:

27.01.2017

‘Baştan yanlış’

SURİYE politikası hakkında Numan Kurtulmuş’un şu sözleri fevkalade önemlidir:

5.01.2017

Reina katliamı

YENİ yıla Reina’da yapılan korkunç katliamla girdik. Vahşet, alçaklık, barbarlık, hunharlık... Sözün bittiği yerdeyiz.

1.01.2017

Sayı değil insan!

İstanbul’dan patlama haberi gelince korkuyor insan. Sonra sayıya odaklanıyor... Oysa her biri insan. Masum. Görevi başında şehit. İnsan....

11.12.2016