MENÜ

Metin Özçelik

Metin Özçelik ile ilgili tüm haberleri, son dakika Metin Özçelik haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Metin Özçelik haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 510 Metin Özçelik haberi bulunmuştur.

Metin Özçelik Haberleri

Medya Towers’da Sefarad şarkıları

Medya Towers’da Sefarad şarkıları

Plaket ve rozet dağıtılması bitti, sıra eğlenmeye geldi. Hürriyet çalışanları, ‘En İyi Çıkış Yapan Grup’ olarak Altın Kelebek ödülünü kazanan Sefarad’ın şarkılarıyla coştu. Gecenin sunucusu Okan Bayülgen’in esprileriyle renklendirdiği ödül töreninin ardından barmenlerin gösterisi de izleyenleri büyüledi.

6.05.2004Kelebek
Meşale şovu

Meşale şovu

6 Temmuz’da İstanbul’da yapılacak Olimpiyat Meşalesi koşusunda, meşaleyi taşıyacak isimler açıklandı. 125 isimin katılacağı 50 kilometrelik koşuda her atlet meşaleyi 400 metre taşıyacak.

11.05.2004Kelebek
Meşale şovu

Meşale şovu

2004 Atina Olimpiyatları Meşale Koşusu’nun yapılacağı 33 ülkeden biri olan Türkiye’de ünlü isimler İstanbul’da 6 Temmuz’dan itibaren meşaleyi 400 metre taşıyacak. Bu büyük organizasyona Coca-Cola ve Samsung sponsor oldu.

11.05.2004Spor
Olimpiyat ateşi yarın İstanbulda

Olimpiyat ateşi yarın İstanbul'da

2004 Atina Olimpiyat Oyunları Meşale Koşusu, yarın İstanbul'da yapılacak. Atina'da 13 Ağustos'taki 2004 Olimpiyat Oyunları açılış törenine kadar dünya çapında 27 ülkede, 34 kenti gezecek meşale, yarın İstanbul'da yakılacak. Boğaziçi Köprüsü'nün Anadolu'dan Avrupa'ya geçişini sağlayan kısmı, meşalenin geçişi için 19:00-20:00 saatlerinde trafiğe kapatılacak.

5.07.2004Spor
Olimpiyat ateşi İstanbulu turluyor

Olimpiyat ateşi İstanbul'u turluyor

2004 Atina Olimpiyat Oyunları Meşale Koşusu başladı. İstanbul turuna Ataköy Olimpiyatevi önünden başlayan Olimpiyat Meşalesi, Topkapı, Sultanahmet ve Eminönü'ne uğradıktan sonra özel bir yatla Anadolu yakasına geçecek. Harem, Acıbadem, İçerenköy, Bostancı, Kadıköy, Üsküdar, Beylerbeyi'ni dolaşacak olan meşalenin son durağı Dolmabahçe Meydanı. İlk bayan FIFA hakemi Lale Orta’nın koşusuyla başlayan organizasyon, olimpiyat şampiyonu Naim Süleymanoğlu’nun koşusuyla sona erecek.

6.07.2004Spor
Olimpiyat ateşi İstanbuldan geçti

Olimpiyat ateşi İstanbul'dan geçti

2004 Atina Olimpiyat Oyunları Meşale Koşusu, İstanbul Olimpiyatevi önünden, ilk bayan FIFA hakemi Lale Orta’nın koşusuyla başladı.

6.07.2004Spor
Özel seçilen 125 kişi meşaleyi taşıdı

Özel seçilen 125 kişi meşaleyi taşıdı

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi (TMOK), koşunun sponsorları Coca-Cola ve Samsung Electronics tarafından yapılan seçimlerde İstanbul’da olimpiyat meşalesini taşıyan 125 kişi, meşaleyi taşıma sırasına göre şunlar:

6.07.2004Gündem
Basketbola yeni MHK başkanı

Basketbola yeni MHK başkanı

Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu'nun, bugün yaptığı toplantıda, Merkez Hakem Kurulu (MHK) başkanlığına Metin Şahin'i getirdiği bildirildi.

12.02.2005Spor
Basketbol hakemleri Burhan Felekte buluştu

Basketbol hakemleri Burhan Felek'te buluştu

Basketbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu (MHK), İstanbullu hakemlerle bir araya geldi.

14.03.2005Spor
Organize İşler’e tam not

Organize İşler’e tam not

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazıp yönettiği ve başrolünü üstlendiği ‘Organize İşler’in galası, önceki akşam Türker İnanoğlu Maslak Show Center’da (TİM) yapıldı.

22.12.2005Kelebek
Demirkol: Görüntüleri ben çektim

Demirkol: Görüntüleri ben çektim

Manken oyuncu sevgisili Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla 10.5 yıl hapis istemiyle tutuklu yargılanan eski basketbolcu Gökhan Demirkol, mahkeme başkanının “3'ncü kişi var mı?' sorusuna, “Kesinlikle yok, ben çektim, benim sevgilim o” dedi.

14.04.2006Gündem
Demirkol: Görüntüleri ben çektim

Demirkol: Görüntüleri ben çektim

Manker oyuncu sevgisili Gamze Özçelik'e tecavüz ettiği iddiasıyla 10.5 yıl hapis istemiyle tutuklu yargılanan eski basketbolcu Gökhan Demirkol, mahkeme başkanının “3'ncü kişi var mı?' sorusuna, “Kesinlikle yok, ben çektim, benim sevgilim o” dedi.

14.04.2006Gündem
En küçük Türk Bayrağı İYTEde dalgalanıyor

En küçük Türk Bayrağı İYTE'de dalgalanıyor

İZMİR Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) öğretim üyelerinden Doç.Dr. Salih Okur’un yürütücülüğünü yaptığı ‘Moleküler elektroniğe yönelik Nanolitografi tekniğinin geliştirilmesi’ konulu DPT projesi kapsamında toplu iğnenin sivri ucunun yüzde biri büyüklüğünde Türk Bayrağı yapıldı.

22.04.2006Gündem
Emniyet Müdürlüğünde terfiler belli oldu

Emniyet Müdürlüğü'nde terfiler belli oldu

Emniyet Genel Müdürlüğü'nde bir üst sınıfa terfi eden 562 emniyet müdürü ve emniyet müdürlüğüne terfi eden 404 emniyet amirinin isimleri belli oldu.

9.05.2006Spor Arena

Yazar Sonuçları

Uzaktan komutanın seyir raporu

Bir süredir Chuck Palahniuk (Dövüş Kulübü’nün yazarı. Hakiki manada hasta, çok sağlam bi abimiz. Lullaby’ı okuyorum şimdi, Türkçe’ye de çevrilecekmiş, heyecan yapmayın) okumak ve televizyon seyretmek dışında pek bir şey yaptığım söylenemez.

2.04.2004

Bu pozlar evde kavga çıkardı

İpek Tuzcuoğlu, köyden kente göç, aşk ve futbol dünyasını konu alan ‘Ah be İstanbul’ adlı dizide başrolü paylaştığı Yavuz Bingöl ile geçtiğimiz gün Hürriyet’in Kelebek ilavesine verdiği ropörtajda Bingöl’le samimi pozlar sergilemişti.

15.04.2004

Muhammed İkbal’i dinlerken

BİR okuyucum gönderdiği mektupta, ünlü İslam düşünürü ve şairi Muhammed İkbal’in İslam düşüncesiyle ilgili görüş ve düşüncelerine eleştiriler yöneltiyor.

13.05.2004

Saçlara özgünlük

Zincirlikuyu’nun popüler saç tasarım mekanlarından Maximum, yoğun ve zengin renklerle sezona damgasını vuruyor.

7.04.2005

Centilmen yarışları yeniden başlasın

Sevil Sabancı ve binicilik sporuna gönül verenler, iş ve atçılık camiasının yakından tanıdığı Özdemir Atman, Tulga Yüzatlı, Timuçin Sertol, Esin Zembilci, Emine Sılan, Neylan Etiman, Ayten Oğraş, Semiral Bilbaşar, Aldo Baldini gibi isimlerin uzun yıllar önce katıldıkları Centilmen yarışlarının tekrar başlatılmasını istediler.

8.09.2005

Nazlı Ilıcak’ın Gamze ve yapımcılara özür borcu var

8 Eylül Perşembe gününden bu yana Gamze Özçelik olayını konuşuyoruz.

18.09.2005

Nerede o eski güzellik yarışmaları

Yandaki fotoğraf, Kanal D’nin düzenlediği 2000 yılı Miss Turkey Güzellik Yarışması finalinden.

20.09.2005

Büyükşehir’de neler oluyor

BÜYÜKŞEHİR Belediye Meclisi’nde kabul edilen Göztepe’ye cami olayı üzerine gazeteciler Başkan Kadir Topbaş’a yönettikleri soruya şu yanıtı alıyorlar:

19.10.2005

Projemden uyandılar

ANAVATAN İstanbul Milletvekili Emin Şirin önceki gün İçişleri Bakanı Aksu’nun yanıtlaması isteğiyle bir soru önergesi veriyor. Önergede özetle şöyle deniliyor:

8.11.2005

Erkeklik vergisi

BU ad altında bir vergiyi ilk kez duyuyorsunuz, haklısınız. Ülkemizde böyle bir vergi yok. Hatta dünyada da yok. Ancak yakında olması sözkonusu!..

17.12.2005

Hazreti Muhammed bu görüntüden hoşnut kalır mı?

DANİMARKA’da bir gazetede yayımlanan karikatürleri protesto etmek için yapılan gösteriler giderek şiddet dozu artan bir terör dalgasına dönüşüyor.

21.02.2006

Neden erkeklerin meme ucu vardır

Çok ilginç bir kitap okuyorum. İsmi yazımın başlığı: Erkeklerin Neden Meme Uçları Vardır.

13.04.2006

Ankara da Avrupa’nın liman başkenti seçilsin

Las Vegas restoranlarını yazacaktım bugün. İstanbul’un Avrupa Kültür Başkenti seçilmesiyle ilgili medyaya yansımayan bazı ek bilgileri öğrenince göğsüm iki kat kabardı ve Las Vegas restoranları beklesin dedim.

13.04.2006