MENÜ

Marketing Türkiye

Marketing Türkiye ile ilgili tüm haberleri, son dakika Marketing Türkiye haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Marketing Türkiye haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 848 Marketing Türkiye haberi bulunmuştur.

Marketing Türkiye Haberleri

e-ticaret zirvesi ECHO, 14 Kasımda kapılarını açıyor

e-ticaret zirvesi ECHO, 14 Kasım'da kapılarını açıyor

Marketing Türkiye ve Deloitte iş birliğiyle gerçekleşecek, e-ticaret zirvesi ECHO, sektör ekosistemini tüm parametrelerde birleştirip irdelemeyi hedefliyor. 14 Kasım Perşembe, Hilton İstanbul Bomonti’de düzenlenecek e-Commerce Head Organization Summit (ECHO), e-ticaret sektörünü bir araya getirecek. Zirvede; e-ticarete etki eden faktörler, kullanıcıların online alışveriş davranışları, ödeme sistemleri, lojistik ve taşıma çözümleri, regülasyonlar, e-ihracat, müşteri deneyimi, kişiselleştirme ve e-ticaret trendleri gibi birçok konu konuşulacak.

9.11.2019Teknoloji
Social Media Awards’tan General Mobile’a ödül

Social Media Awards’tan General Mobile’a ödül

General Mobile, BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğiyle hayata geçirilen, marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı ölçen ilk ve tek yarışma olan Social Media Awards’ta teknoloji üreticileri kategorisinde gümüş ödüle layık görüldü.

10.05.2019Teknoloji
Ziraat Finans Grubuna 3 ödül

Ziraat Finans Grubu'na 3 ödül

BoomSonar ve Marketing Türkiye işbirliğinde organize edilen, sosyal medyaya damgasını vuran marka, ajans, proje ve kişilerin ödüllendirildiği Social Media Awards Turkey 2018 ödülleri açıklandı.

7.05.2019Ekonomi
Veri analitiğinde ‘en iyisi’ ödülü

Veri analitiğinde ‘en iyisi’ ödülü

Aras Kargo, sosyal medyanın en iyilerinin belirlendiği “Social Media Awards Turkey 2019”da Veri Analitiği kategorisinde en iyi kargo şirketi seçildi.

6.05.2019Ekonomi
Üniversiteliler tasarladıkları reklam projesiyle yarıştılar

Üniversiteliler tasarladıkları reklam projesiyle yarıştılar

Üniversite öğrencileri kendi reklam kampanyalarını tasarladı. Söz konusu reklam kampanyalarının katıldığı yarışmada, Aydın Üniversitesi öğrencilerinin projesi birinci oldu. Projeyi hazırlayan öğrenciler 10 bin TL’lik para ödülü almaya da hak kazandı.

30.04.2019Eğitim
Sabiha Gökçene ABDden iki ödül

Sabiha Gökçen'e ABD'den iki ödül

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, İstanbul Zihinsel Engelli Çocuklar Vakfı (İZEV) ile Hayat ve Biz çatısı altında hayata geçirdiği Hayvanlar ve Biz projesiyle aldığı ödüllere yenilerini ekledi. Dünyanın tek bağımsız ödül organizasyonu olan Mercury Excellence Awards tarafından Hayvanlar ve Biz projesi iki ödüle layık görüldü.

21.02.2019Ekonomi
Vakıf Katılım “Yılın En İtibarlı Katılım Bankası” seçildi

Vakıf Katılım “Yılın En İtibarlı Katılım Bankası” seçildi

Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri”nde Vakıf Katılım, katılım bankacılığı kategorisinde “Yılın En İtibarlısı” seçildi.

24.01.2019Ekonomi
Türkiye’nin ilk espor zirvesi İstanbul’da yapıldı

Türkiye’nin ilk espor zirvesi İstanbul’da yapıldı

Pazarlama alanının yeni mecrası olarak kabul edilen espor ve gaming ekosisteminin tüm paydaşları Nonstop Zula Espor Merkezi’nde “ESPORTS.con” zirvesinde bir araya geldi.

18.01.2019eSpor
Sabiha Gökçen Havalimanı’na sosyal sorumluluk ödülü

Sabiha Gökçen Havalimanı’na sosyal sorumluluk ödülü

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nın soysal sorumluluk projesi ödül aldı.

9.01.2019Ekonomi
Türkiye’nin ilk ve en büyük espor zirvesi için geri sayım başladı

Türkiye’nin ilk ve en büyük espor zirvesi için geri sayım başladı

Pazarlama alanının yeni mecrası olarak kabul edilen espor ve gaming ekosisteminin tüm paydaşları  Türkiye’de ilk kez 16 – 17 Ocak 2019 tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek “ESPORTS.con” zirvesinde bir araya gelecek. “Brands engage with Esports” söylemiyle espor ve gaming ekositemini markalarla buluşturacak Zirve’de, Türkiye ve dünyadan sektörün önemli isimleri konuşmacı olarak yer alırken, organizasyon Türkiye’nin ilk ve en büyük espor etkinliği olacak.

3.12.2018eSpor
Beyaz yaka göçüyor

Beyaz yaka göçüyor

Yakın tarihte ilk kez geçen yıl göç veren İstanbul’dan kaçış var. TÜİK verileri, Çanakkale, Tekirdağ, Sakarya, Yalova gibi İstanbul’a yakın şehirlerin ise yüksek oranda göç aldığını söylüyor. Son yılların gözdesi İzmir her yıl ortalama 120 bin civarında yeni yerleşim alıyor.

31.07.2018Kampüs
Samsung’un“Siber Zorba Olma” projesine ödül

Samsung’un“Siber Zorba Olma” projesine ödül

Samsung Electronics Türkiye’nin, çocuk ve gençleri internet ortamında maruz kaldıkları sanal şiddetten korumak ve bu alanda farkındalık yaratmak için başlattığı “Siber Zorba Olma” #farkınavar kampanyası, Social Media Awards Turkey 2018’de, sosyal sorumluluk kategorisinde altın ödülü kazandı.

2.05.2018Teknoloji
Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini buluyor

Sosyal Medya Ödülleri sahiplerini buluyor!

Kanal D, CNN Türk, teve 2, Radyo D ve CNN Türk Radyo’nun medya sponsoru olduğu, Türkiye'nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri Social Media Awards Turkey 2018'in kazananları belirlendi.

19.04.2018Televizyon
Halkla ilişkiler şirketi kapandı... Çalışana para ödenmedi

Halkla ilişkiler şirketi kapandı... Çalışana para ödenmedi

Türkiye’nin en eski halkla ilişkiler ajanslarından İmage PR ve Strateji Tanıtım dün akşam birden kapatıldı. Şirketlerin sahibi Canan Noyan’ın kapama kararını tebliğ ettiği ve çalışanlara hiçbir ödeme yapılmadığı belirtildi.

29.03.2018Ekonomi
Güvenlikte en ‘Tepe’de

Güvenlikte en ‘Tepe’de

PAZARLAMA sektörü dergisi Marketing Türkiye’nin Akademetre tarafından yapılan “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını baz alarak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu.

10.01.2018Ekonomi
Vakıf üniversitesine ödül

Vakıf üniversitesine ödül

İletişim ve pazarlama dünyasının önemli ödülleri arasında gösterilen ‘The ONE Awards’, bir vakıf üniversitesini eğitim alanında yılın başarılı kurumu olarak seçti.

10.01.2018Eğitim
Kanal D ve CNN Türk medya sponsorluğu ile The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 5 Ocak’ta Raffles İstanbul Zorlu Center’da

Kanal D ve CNN Türk medya sponsorluğu ile The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri 5 Ocak’ta Raffles İstanbul Zorlu Center’da!

Kanal D ve CNN Türk’ün medya sponsorluğunu üstlendiği, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen ve zaman içinde pazarlama sektörünün en önemli standartlarından birine dönüşen The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nin dördüncüsü için geri sayım başladı.

2.01.2018Televizyon
“Social Media Awards Turkey” Ödülleri Sahiplerini Buldu

“Social Media Awards Turkey” Ödülleri Sahiplerini Buldu!

BoomSonar ve Marketing Türkiye tarafından bu yıl birincisi düzenlenen Social Media Awards Turkey Ödül Töreni Doğan TV’ye bağlı tüm markaların iletişim ortaklığında dün akşam Shangri-La Bosphorus Hotelde gerçekleşti.

24.05.2017Keyif
Social Media Awards Turkey’nin iletişim ortağı Doğan TV oldu

Social Media Awards Turkey’nin iletişim ortağı Doğan TV oldu!

Gerçekleştirdiği ilklerle yıllardır sektörün amiral gemisi olan Doğan TV, yine bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor.

7.05.2017Hayat
Buluşmaların ilki düzenlendi

Buluşmaların ilki düzenlendi

Marketing Türkiye tarafından, pazarlama iletişimi profesyonellerine yönelik kurulan C Level Club’ın 2017 buluşmalarının ilki düzenlendi. Yılın ilk toplantısında pazarlama dünyasının en önemli gündem maddelerinden biri olan “Büyük Veriyi Anlamlandırmak” ele alındı.

28.02.2017Ekonomi
Yılın en başarılı gazete markası: Hürriyet

Yılın en başarılı gazete markası: Hürriyet

MARKETING Türkiye’nin Akademetre işbirliğiyle gerçekleştirdiği, ‘itibar ve marka değer performans ölçümü’ araştırmasını temel alan “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” sahiplerini buldu.

6.01.2017Ekonomi
E-ticarette yılın en itibarlı markası oldu

E-ticarette yılın en itibarlı markası oldu

Türkiye’de alışverişin online adresi Hepsiburada; ürün çeşitliliği, güvenli alışveriş, teslimat hızı ve müşterilerine sunduğu toplam faydayla 2016’nın en gözde e-ticaret markası oldu.

6.01.2017Teknoloji
Eğitimde yılın en başarılı markası seçildi

Eğitimde yılın en başarılı markası seçildi

Pazarlama sektörünün önemli dergilerinden Marketing Türkiye ile tüketici araştırmaları konusundaki çalışmaları ile öne çıkan Akademetre’nin ortaklaşa düzenlediği "The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri" kapsamında Bahçeşehir Üniversitesi (BAU), "Eğitim Alanında Yılın En Başarılı Markası" ödülüne layık görüldü.

6.01.2017Eğitim
Ekonomi basını EGD Yılbaşı Buluşmasında bir araya geldi

Ekonomi basını "EGD Yılbaşı Buluşması"nda bir araya geldi

Ekonomi Gazetecileri Derneğinin (EGD) geleneksel "Yılbaşı Buluşması"nın 12'ncisi Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Dış Ticaret Kompleksi’nde gerçekleştirildi.

30.12.2016Ekonomi
‘Deneyim tasarımı ve yönetiminin en iyileri XCOda buluşuyor

‘Deneyim tasarımı ve yönetimi'nin en iyileri XCO'da buluşuyor

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Deneyim Tasarımı&Yönetimi Konferansı XCO, 23 Mayıs Pazartesi günü SALT Galata’da düzenlenecek.

10.05.2016Ekonomi
Caspera The ONE Awards ödülü

Casper'a 'The ONE Awards' ödülü

Casper, Marketing Türkiye ve AKADEMETRE işbirliğiyle “İtibar ve Marka Değer Performans Ölçümü” araştırmasını temel alan “ The ONE Awards” Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında, 2015 yılında Elektronik ve Teknoloji kategorisinde ‘’Marka Değerini ve İtibarını En Fazla Yükselten’’ marka seçildi.

26.01.2016Teknoloji
Acun Ilıcalı Yunanistanda yeni kanal açıyor

Acun Ilıcalı Yunanistan'da yeni kanal açıyor

TV8’in yeni patronu Acun Ilıcalı’nın Yunanistan’da açacağı kanalın ayrıntıları belli oldu.

22.01.2016Magazin