MENÜ

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 586 Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok haberi bulunmuştur.

Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok Haberleri

Can kardeşlerim gönül dostlarım

Can kardeşlerim gönül dostlarım

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Muharrem Ayı İftarı’nda yaptığı konuşmada, katılımcılara "Sevgili canlar, can kardeşlerim" diyerek hitap etti. Erdoğan, "Sevgili canlar, ben buraya, sizin mateminizi paylaşmaya değil, hep birlikte bizim matemimizi paylaşmaya geldim. Bu matem, bizim matemimizdir. Bu duygu seli olarak, bizim ortak dünyamızın bir parçasıdır" dedi.

11.01.2008Gündem

Yazar Sonuçları

Fahri Trafik müfettişleri ’Komiser Colombo’ gibi pusuya yatıp ceza yazıyorlar

A.AYRANCI, Saray Apartmanı 30/20 de oturuyorum. 28 Haziran 2007 de ailecek çıktığımız tatilden 20 Ağustos 2007’de döndüğümüzde posta kutusunda muhtarlığa bırakıldığı ifade edilen 3 adet ihbarla karşılaştım.

3.11.2007

Gecekondu eczaneler açılmaya başlandı

ANKARA’dan bir okurumuz önemli duruma dikkat çekiyor:

31.01.2008

Ecevit ve türban

ŞİMDİ "Bu da nereden çıktı? Bu işe karıştırmadığınız bir Ecevit kalmıştı, onu da becerdiniz. İyi ama Ecevit’in türbanla ne alakası var?" diyeceksiniz? Olmaz olur mu, tabiki var. Yazıyı okuyunca konu anlaşılacak.

2.02.2008

Elektrik kesintileri bıktırdı

GÖLBAŞIMIZ, Türkiye’nin elektrik tevzi dağıtım merkezi olmasına, ülke genelinde elektriği, onun yatırımını, planlamasını, finansmanını idare eden bürokrasinin tamamının da ilçe sınırlarımızdaki lojmanlarda oturmasına rağmen Türkiye’de en fazla plansız elektrik kesintisi daha doğrusu arızası Gölbaşı’nda yaşanmaktadır.

7.02.2008