MENÜ

Iguana Tokyo

Iguana Tokyo ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Iguana Tokyo haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 8 Iguana Tokyo haberi bulunmuştur.

Iguana Tokyo Haberleri

Kendime güçsüz olabilme, yataklara düşüp üzülebilme özgürlüğü verdim

Kendime güçsüz olabilme, yataklara düşüp üzülebilme özgürlüğü verdim

Saadet Işıl Aksoy uzun zamandır Türkiye-Amerika hattında mekik dokuyor. Yakın zamanda üç yeni filmiyle beyazperdeye dönecek: ‘Saf’, ‘Görülmüştür’ ve ‘Iguana Tokyo’... Aksoy’la buluştuk, evliliğini, Amerika’daki hayatını, oradaki oyunculuğun kurallarını ve Türkiye’yi konuştuk.

31.03.2019Hürriyet Pazar
İguana Tokyo

İguana Tokyo

İlk filmi “Sivas” ile Venedik’ten ödülle dönen Kaan Müjdeci’nin ikinci filmi “İguana Tokyo”nun Japonya çekimleri tamamlandı.

30.03.2019Keyif
Mastroianni, Kaan Müjdecinin filminde

Mastroianni, Kaan Müjdeci'nin filminde

İlk filmi Sivas ile birçok ödül kazanan Kaan Müjdeci'ye yeni filmi Iguana Tokyo için iki önemli kuruluştan finansal destek geldi.

25.07.2018Keyif
Kaan Müjdeciye Almanyadan iki büyük destek

Kaan Müjdeci'ye Almanya'dan iki büyük destek

Yeni filmi 'Iguana Tokyo'nun çekimlerine başlamadan önce filmin olası bütçesine destek aramalarını sürdüren Kaan Müjdeci’ye Japonya’dan sonra Almanya’dan da destek müjdesi geldi.

25.07.2018Kitap Sanat
Türkiye’den gelen teklifi kabul etti

Türkiye’den gelen teklifi kabul etti

Dünyaca ünlü İtalyan kökenli Fransız aktris ve şarkıcı Chiara Mastroianni, Kaan Müjdeci’nin yeni filmi ‘Iguana Tokyo’nun başrolünde oynamayı kabul etti! ‘Persepolis’, ‘Ready To Wear’, ‘Les Bien-Aimés’, ‘Les Chansons d’Amour’ gibi filmlerin yıldızı Mastroianni’nin, başrolünde yer alacağı filmin çekimleri, Tokyo ve Berlin’de yapılacak.

12.06.2018Avrupa
Kaan Müjdeciye Japonyadan destek

Kaan Müjdeci'ye Japonya'dan destek

İlk filmi 'Sivas' ile birçok ödül kazanan Kaan Müjdeci’nin, senaryosunu yazdığı ve çekimlerine eylül ayında başlayacağı 'Iguana Tokyo' filmi Japonya’nın en önemli film destek fonundan yararlanmaya hak kazandı. 'Iguana Tokyo', 1974 yılından bu yana Japonya Kültür Bakanlığı’nın UNIJAPAN kuruluşu tarafından verilen Bunka-cho adlı film fonundan; toplam bütçesinin %20'lik kısmını karşılayacak bir destek alacak.

15.05.2018Kitap Sanat
Ağrı Dağı’nın yaz ziyaretçileri

Ağrı Dağı’nın yaz ziyaretçileri

Ulaşılmaz kabul ettiğimiz, dağcılara bıraktığımız Ağrı Dağı her yıl ağustosta dünyanın dört bir yanından doğaseverleri ağırlıyor. Doğu Beyazıt’ın otelleri, Güney rotasındaki iki kamp alanı yaşları 70’i bulan yürüyüşçülerle doluyor. Yılda 5 bin kişiyi bulan zirve çıkışlarının yarısı bu dönemde gerçekleşiyor. 2009 Ağustosu, Ağrı’nın zirvesinde kar fırtınalarıyla geçmişti. Şu anda son beş yılın en iyi meteorolojik koşulları yaşanıyor. Çoğunlukla bulutların ardına gizlenen zirve açık, rüzgar 5 - 20 kilometre hızla esiyor. Ağrı Valiliği bu yıl 26 Temmuz’da ilk kez herkese açık zirve tırmanışı gerçekleştirecek. Üstelik otel, dağda konaklama, rehberlik, ulaşım hizmetleri ücretsiz. Önceki hafta bir grup doğaseverle zirve yürüyüşüne katıldım. 66 yaşındaki Ankaralı inşaaat mühendisi Esat Yarar, 71 yaşındaki Japon zoolog Akika Shimizu’ya Ağrı’nın güzelliklerini keşfettim.

15.08.2010Seyahat

Yazar Sonuçları

Viktor ve Kumpir birer moda ikonu

Emel Kurhan ve Yaz Kurhan’ın kurduğu, Paris moda çevresinde çok iyi tanınan takı tasarım markası Yazbukey’in köpek kıyafetleri de yaptığını biliyor muydunuz?

28.03.2008