MENÜ

Gülüş

Gülüş ile ilgili tüm haberleri, son dakika Gülüş haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Gülüş haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 461 Gülüş haberi bulunmuştur.

Gülüş Haberleri

Doyasıya su içmek istiyor

Doyasıya su içmek istiyor

Artık hiçbir hayali olmadığını söyleyen Ahmet, şöyle diyor:

5.05.2013Ege
İKİNCİ KEZ BABA OLUYOR

İKİNCİ KEZ BABA OLUYOR

Survivor'dan sonra yüzüne ve ismine aşina olduğumuz Tozlu Yollar'ın başrol oyuncusu Nihat Altınkaya, aile hayatını anlattı.

29.04.2013Gündem
Dilleri susuyor bedenleri konuşuyor

Dilleri susuyor bedenleri konuşuyor

Futbol insan yaşamında kişinin kontrolü en fazla elden bıraktığı alanlardan biri. 90 dakikalar iç dünyanın dışa vurulduğu; kibar, şık olma gibi kaygıların rafa kalktığı zaman dilimleri.

29.03.2013Futbol
Sonunda ‘Kibar’ bir gülüş attı

Sonunda ‘Kibar’ bir gülüş attı

Hyundai, sözünü tuttu 1.2 milyar TL’lik yatırımla İzmit’i üs yaptı.

10.03.2013Ekonomi
Invisalign Nasıl Kullanılır

Invisalign Nasıl Kullanılır?

Dişlere takılan metal teller, yerini Invisalign tedavisine bırakıyor. Şeffaf ve çıkartılabilir özellikte olan bu tedavi yöntemi, daha rahat bir gülüş sağlıyor.

12.02.2013Diğer Videolar
YOK BÖYLE BİR GÜLÜŞ

YOK BÖYLE BİR GÜLÜŞ

Köpekle oyun oynayan bebek kahkahalara boğuluyor ..

5.02.2013Eğlence
Diş tedavisine başlamak için 10 neden

Diş tedavisine başlamak için 10 neden!

Düzgün dizilmiş dişler, estetik bir gülüş hem sağlıklı hem de güzel bir görüntünün temel unsurlarıdır. Ortodonti Uzmanı Diş hekimi Kıvanç Cebesoy dişlerin görünümünü iyileştirmek için kullanılan yöntem olan diş teli takmanın en önemli nedenlerini sizler için anlatıyor...

Mesleğinizi gülüşünüz belirliyor

Mesleğinizi gülüşünüz belirliyor!

Mesleğe göre gülüş estetiği kişilerin toplumdaki statülerini belirlemede öncelikli etmen...

Türk sporu...Maksimum öfke,minimum sevgi

Türk sporu...Maksimum öfke,minimum sevgi

7 bıçak, 6 döner bıçağı, 1 satır, 7 şiş... Bir kurban bayramı yaşadık ya..

30.10.2012Futbol
Gülmekten kırıldılar

Gülmekten kırıldılar

ABD Başkanı Barack Obama ve 6 Kasım’daki seçimlerdeki rakibi Mitt Romney, büyük güne üç haftadan az bir zaman kala gerginleşen seçim kampanyasına önceki akşam mola verdiler.

20.10.2012Kelebek
Çocuk istismarı davalarını unutmamak için

Çocuk istismarı davalarını unutmamak için!

TiyatroHâl yeni sezonu Emrah Eren’in yönettiği Nur Can Kara imzalı ‘Turnike’ oyunuyla açtı. Pedofil bir babanın tecavüzüne uğrayan kız çocuğunun hikâyesini merkezine alan oyun, aslında suçluların sosyal hayata salındığı tüm çocuk istismarı davalarını hatırlatarak, “Susma, keşke demeyi bırak ve umutlan” diyor.

7.09.2012Kelebek
Kendi kanınızla gençleşin

Kendi kanınızla gençleşin

Bilindiği gibi kadınlar için güzellik deyince akan slar durur. Son yıllarda daha da ilerleyen tıbbi gelişmeler kozmetik ve estetikte de sınır tanımıyor! Yüz germe başta olmak üzere birçok işlem ameliyatsız yapılıyor. ‘Ameliyatsız Yüz Germe’ işlemlerini Doktor Hüseyin Tırman’la konuştuk.

27.06.2012Sağlık
İlişkide aranan özellikler

İlişkide aranan özellikler

Yapılan bir araştırmaya göre, kadınla erkeğin tanıştıkları ilk 30 saniye, ilişkilerinin sonunu tahmin etmek için yeterli bir süre.

13.04.2012Aşk
Bu atölyede işler ve fikirler konuşacak

Bu atölyede işler ve fikirler konuşacak

SALON/, atölye çalışması süresince İstanbul ve Türkiye’deki yaratıcı endüstriler, zanaatkarlar ve tasarımcılarla işbirliği yaparak tasarımcıların işlerini ve fikirlerini görsel sunumlar üzerinden iletmelerini amaçlıyor.

21.03.2012Gündem
Beden dili ele veriyor

Beden dili ele veriyor

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektör Danışmanı ve Kişisel Gelişim Uzmanı Prof. Dr. Metin Işık, aşkın beden diliyle de ifade edilebildiğini, aşık olunduğunda vücudun gösterdiği tepkilerin aşkın habercisi olabileceğini söyledi.

12.02.2012Sağlık
Kan değil müzik emiyorum

Kan değil müzik emiyorum

Gökhan Keser (25), geçen sene çıkardığı single şarkısı ‘Hadi Ordan’ın ardından sekiz şarkı ve iki remiksten oluşan ve kendi adını taşıyan albümünü tamamladı. Prodüktörlüğünü Sıla ve Efe Bahadır’ın üstlendiği albümle, kızların kalbini çalacak yeni bir star geliyor.

20.01.2012Kelebek
Bali’nin bahtsız kardeşi Lombok

Bali’nin bahtsız kardeşi Lombok

Endonezya’nın en güzel adalarından Lombok henüz dünya turizmi tarafından yeterince keşfedilmedi. Oysa mercan denizi, bakir plajları, volkanı, ormanlarıyla yanıbaşındaki Bali’den aşağı kalır yönü yok. Türkiye’nin kışı yaşadığı şu günlerde adadaki gündüz sıcaklıkları 25 dereceden aşağıya düşmüyor. Okurumuz Müjdat Sönmez gitti, izlenimlerini yazdı.

1.01.2012Seyahat
Türkiye bana hiç destek vermedi

Türkiye bana hiç destek vermedi

Melisa Aslı Pamuk, 12 Eylül’de Brezilya’da düzenlenen Kainat Güzellik Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etti.

28.09.2011Kelebek
Dolmabahçenin 135 dakikası

Dolmabahçe'nin 135 dakikası

27 Nisan Muhtırası’ndan bir hafta sonra Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve dönemin Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Büyükanıt Dolmabahçe’deki Başbakanlık çalışma ofisinde 135 dakika süren baş başa bir toplantı gerçekleştirdiler. Olayın üstünden dört yıldan fazla geçmesine rağmen bu görüşmenin içeriği asla kamuoyuna açıklanmadı. Hürriyet gazetesinin dört önemli kalemi; Yayın Yönetmeni Enis Berbeoğlu ve yazarlar Ertuğrul Özkök, Sedat Ergin, Ahmet Hakan 4 Mayıs 2007’de yapılan ve sonradan ‘Dolmabahçe Mutabakatı’ olarak anılacak bu buluşmanın şifrelerini çözüyor.

24.09.2011Kelebek
Duru ağlamama dayanamıyor

Duru ağlamama dayanamıyor

‘Kalbim Seni Seçti’ adlı dizide ‘Handan’ rolüyle ekrana gelen Ebru Cündübeyoğlu, yıllar sonra ilk kez bir dramada oynuyor. Her zaman kahkahalarına alıştığımız güzel oyuncu, bu kez ağlıyor.

30.07.2011Kelebek
Masalsı bir tebessüm

Masalsı bir tebessüm

Camileri, sinagogları ve kiliselerinin iç içe oluşuyla da Balat, dinlerin hepsini kucaklayan koca yürekli bir gönül ve sevgi semti olmuş. Yahudi, Rum, Ermeni ve Müslümanlar hoşgörü, sevgi ve saygının en güzel örneklerini yaşatmış.

21.07.2011Seyahat
Efsane ölü demektir ben daha ölmedim ki

Efsane ölü demektir ben daha ölmedim ki

Lemmy Kilmister, metal dünyasında önemli bir marka. The Rockin’ Vickers’la başlayan serüveni önce space rock efsanesi Hawkwind’e, sonra da rock’n roll, punk ve metal’in karışımı Motörhead’e kadar götürdü.

8.07.2011Kelebek
Kişiye özel gülüş tasarımı

Kişiye özel gülüş tasarımı

Günümüzde ortodontik tedaviler, ortalama diş şekilleri göz önünde tutularak üretilen fabrikasyon braketler ve sınırlı kategorideki teller kullanılarak yapılıyordu. Doktor ve hastayı tedavi sırasında kısıtlayan bu yöntem, yavaş yavaş yerini ortodontik tedavide çığır açacak buluşlara bırakıyor.

11.05.2011Gündem
Kalıcı beyazlık için 45 dakika yeter

Kalıcı beyazlık için 45 dakika yeter

Son teknoloji ürünü “Zoom 2” tekniğiyle, dişe zarar vermeden ve hassasiyet gelişmeden renk iki ton açılabiliyor.

18.03.2011Kelebek
AVARE

AVARE

6.02.2011Seyahat
Kurt diye arkadaşını vurdu

Kurt diye arkadaşını vurdu

YABAN keçisi avlamak için Toros Dağları’na çıkan 34 yaşındaki Hayati Arık, karanlıkta kurt zannederek av tüfeğiyle üzerine ateş ettiği arkadaşı 47 yaşındaki Musa Gülüş’ün ölümüne neden oldu.

23.01.2011Gündem
Bir gülüş lider çeker

Bir gülüş lider çeker

Başbakan Tayyip Erdoğan, hükümetinin dış politikasını anlamak istemeyenlerin olduğunu belirterek, “Dış politikayı masa başında değerlendirmek mümkün değildir. Bu vücut diliyle anlatılır, vücut diliyle konuşulur” dedi.

27.12.2010Gündem
Dilediğiniz gülümsemeye kavuşun

Dilediğiniz gülümsemeye kavuşun

Dişler yüzünden özgürce gülümseyememek tarihe karışıyor. Artık gülüşünüzü tasarlatarak daha güzel gülüşlere ulaşmanız mümkün.

26.11.2010Kelebek

Yazar Sonuçları

Yalancı Aşık Sendromu

En dürüst insan bile aşık olduğunda usta bir yalancı haline geliyor. Farkında olarak veya olmayarak karşısındakine inanılmaz yalanlar söyleyebiliyor.

24.03.2013

Bir günlük aşk

Veeeeeeee… O büyük gün…Mağaza vitrinlerinin kalplerle süslendiği ve kırmızıya boyandığı o gün geldi yine… 14 Şubat Sevgililer Günü!

14.02.2013

Rüzgar top 5

“Huydur çeker” demişler ya, müzik ve dans Rüzgar’ın da hayatının olmazsa olmazı. Son zamanda Rüzgar’ın taktığı beş şarkıyı okurken halimize çok güleceksiniz

8.02.2013

Dudakları güzel göstermenin 7 yolu

Dudaklar, kadınların yüz bölgesinde estetiğine en çok dikkat ettikleri noktalardan biridir. Kaşların görünümü yüzün ifadesini nasıl değiştiriyorsa, dudaklardaki görünüm de ifadeyi etkiliyor. Bu nedenle dudak estetiği yapılırken operasyonun çok iyi planlanması gerekiyor.

18.11.2012

İşte kadınların sevdiği erkek

Fransız GQ dergisi ekim sayısında ‘Kadınlar hangi erkeği istiyor’ konulu bir dosya yayınladı. İşte size yeni kadının, yeni erkek tipi.

20.10.2012

2 hafta ağladık

De Souza ailesinin çok sevip sevildikleri Türkiye’ye vedası hiç de kolay olmadı.

13.10.2012

Dünyayla aynı anda Türkiye’de

İsviçreli saat devi Raymond Weil’ın yeni markası 88 Rue Du Rhone, dünya vitrinleriyle aynı anda Türkiye pazarına da girdi.

12.10.2012

ÇİRKİN BİR TENDE GÜZEL BİR RUH KALBİ BAĞLAYAMAZ MI?

Güzele güzel, der misiniz, güzel sizin olmayınca? Yoksa Âşık Veysel'in “Güzelliğin on par'etmez. Bu bendeki aşk olmasa” dizelerinde dediği gibi midir, güzelliğin aklınızdaki ve gözlerinizdeki tanımı?

9.10.2012

Vücudunuz yeni mevsime hazır mı?

Detoks, vücudun zararlı toksinlerden arınmasına yardımcı olmak için uygulanan kişiye özel bir arınma programı. Uzmanlar özellikle yeni bir mevsime girerken detoks yapmayı öneriyor. Detayları Prof. Dr. Osman Müftüoğlu’ndan aldık...

28.09.2012

İlk görüşte elektrik alamadığın biriyle evlenmeyi sakın düşünme

Birbirinden hoşlanmanın, birbirini çekici bulmanın, sorunların kolay aşılmasında ve kavgaların çabuk çözümlenmesinde büyük payı var.

31.07.2012

‘Hollywood Smile’la yüzünüz değişsin

Çok az ya da hiç aşındırma yapmadan uygulanan lamina vener’lerle dişler artık çok daha estetik bir görünüm kazanıyor. Üstelik dişlerin görünürlüğünün artması, dudakların da daha hacimli gorünmesini sağlıyor. Detayları Diş Hekimi İlker Aslan’dan aldık...

6.04.2012

Devlet hayvanlar için gezici klinikler kursun

Anadolu’da kısırlaştırılmayan köpeklerin yavruları vahşice öldürülüyor.

17.02.2012

Çocuklar her şeyin farkında

Bana son zamanlarda çocuklardan daha çok mektup geliyor desem şaşırır mısınız?

18.11.2011

Bayram hallerimiz…

Bayram sabahı erkenden kalkmak şart. Yoksa annem kızar.

30.08.2011

Yamuldum

“Aklının başına gelmesi için yamulman mı gerekliydi?” başlıklı yazıma yine pek çok cevap geldi, yayınlamama izin verenlerden bir kısmını aşağıda sizlerle paylaşıyorum. Öyle hikâyeleriniz var ki bazen okurken ağlamamak için kendimi zor tuttum. Kiminiz “yayınlama, sadece sen oku, içimi dökmek için yazdım” dediği için onları paylaşmadım ama hepsini okudum tek tek.

18.08.2011

G(ö)REV

Erik ağacına sırf benim için tırmanıp ta tepesinden düşen dedem doktordu...

19.04.2011

Ne güzel

Cumhurbaşkanı’ndan Başbakan’ına devletin üst düzeyi, Erbakan’ın vefatı dolayısıyla abartısız ve özenli bir ilgi içinde... Ne güzel!

28.02.2011

Tokat’ın etrafı al yeşil bağlar

Uçaktan aşağı baktığımda gördüğüm yemyeşil Kazova, Tokat’ın bağlık bahçelik olduğunun, zengin yemek kültürünün bir göstergesiydi.

4.02.2011

Çirkin bir tende güzel bir ruh kalbi bağlayamaz mı?

Güzele güzel der misiniz, güzel sizin olmayınca? Yoksa Aşık Veysel’in ‘Güzelliğin on par'etmez. Bu bendeki aşk olmasa’ dizelerinde dediği gibi midir, güzelliğin aklınızdaki ve gözlerinizdeki tanımı?

17.12.2010

Pilates bandı deyip geçmeyin!

Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü öğretim görevlisi Dr. Derya Özer Kaya, elastik dirençli egzersiz bantlarının bilinçli kullanılmasını gerektiğini söyledi.

29.10.2010