MENÜ

E Devlet Hizmet Dökümü

E Devlet Hizmet Dökümü ile ilgili tüm haberleri, son dakika E Devlet Hizmet Dökümü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün E Devlet Hizmet Dökümü haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 260 E Devlet Hizmet Dökümü haberi bulunmuştur.

E Devlet Hizmet Dökümü Haberleri

e-Devlette 2020 hedefi şimdiden yakalandı

e-Devlet'te 2020 hedefi şimdiden yakalandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan, e-Devlet Kapısı'nda 45 milyon olarak planlanan bu yılki kullanıcı sayısı hedefinin bir yıl öncesinden yakalandığını belirterek, "2023 hedefimizi 53 milyon kullanıcıya 893 farklı kurum hizmetinin sunulması olarak belirledik." dedi.

6.01.2020Teknoloji
e-Devlette 2020 hedefi şimdiden yakalandı, gözler 2023 hedefine odaklandı

e-Devlet'te 2020 hedefi şimdiden yakalandı, gözler 2023 hedefine odaklandı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "e-Devlet'te bu yıl sonu itibarıyla 45 milyon olarak hedeflenen kullanıcı sayısını daha 2019 sonunda aştık. Bugün itibarıyla e-Devlet Kapısı'nda kullanıcı sayısı 45 milyon 72 bin 811 kişiye ulaştı. 2023 hedefimizi 53 milyon kullanıcıya 893 farklı kurum hizmetinin sunulması olarak belirledik" dedi.

6.01.2020Ekonomi
Dijital Türkiyenin kullanıcı sayısı 45 milyona ulaştı

Dijital Türkiye'nin kullanıcı sayısı 45 milyona ulaştı

Dijital Türkiye Portalı'nın kullanıcı sayısı geçen yıl itibariyle 45 milyona ulaşırken, portalı 1 milyarın üzerinde kişi ziyaret etti.

3.01.2020Teknoloji
Anadolu Üniversitesi 31 öğretim görevlisi alacak - İşte başvuru şartları ve tarihleri

Anadolu Üniversitesi 31 öğretim görevlisi alacak - İşte başvuru şartları ve tarihleri

Anadolu Üniversitesi öğretim görevlisi alınacağını duyurdu. 27 Aralık tarihinde Resmi Gazete'de verilen ilana göre, üniversite bünyesinde 31 öğretim ve araştırma görevlisi görev alacak. Adaylar başvurularını Anadolu Üniversitesi'ne şahsen yapacak. Peki, Anadolu Üniversitesi öğretim elemanı alımı başvuru şartları neler? Başvurular hangi tarihlerde yapılacak? İşte, Anadolu Üniversitesi öğretim görevlisi alımı kadro dağılımı ve başvuruları hakkında ayrıntılar.

28.12.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik hesaplama

Yeni yıla kısa bir süre kala en çok merak edilenlerden biri de emeklilik tarihleri oldu. Yılladır çalışma hayatının içinde yer alan binlerce vatandaş emeklilikleri için kaç günlerinin kaldığını merak ediyor. SGK'nın e-Devlet sistemi üzerinden emekliliğe dair pek çok işlem yapılabiliyor. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

25.12.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve detayları

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve detayları

Ne zaman emekli olurum? sorusu emeklilik için gün sayan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. SGK, Bağ Kur ya da Emekli Sandığı çalışanları için emeklilik tarihi prim gün sayısı ve ilk sigortalı olunan tarihe göre değişiyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Emeklilik yaşı hesaplamada neler etkilidir? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve konuyla ilgili bilgiler.

11.12.2019Gündem
E-Devlet’te en çok ‘4A’ sorgusu

E-Devlet’te en çok ‘4A’ sorgusu

YILIN ilk 11 ayında e-Devlet’te en çok sorgulanan hizmetler arasında sigorta dökümü, dava dosyası ve vergi borcu sorgulaması yer aldı.

30.11.2019Gündem
e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, e-Devlet kullanıcı sayısının 44 milyon 585 bin 564 kişiye ulaştığını belirterek, "2008 yılında 5 bin 747 olan giriş sayısı da bu yıl 1 milyar 9 milyon 512 bine ulaştı." dedi.

17.11.2019Teknoloji
e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

e-Devlette kullanıcı sayısı 44,5 milyonu geçti

Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç "E-Devlet kullanıcı sayısı 44 milyon 585 bin 564 kişiye ulaştı. 2008 yılında 5 bin 747 olan giriş sayısı da bu yıl 1 milyar 9 milyon 512 bine ulaştı" dedi.

17.11.2019Ekonomi
Normal şartlarda ne zaman emekli olurum 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Normal şartlarda ne zaman emekli olurum? 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Aktif iş yaşamını sürdüren çalışanlar, emeklilik zamanına yönelik araştırmalarına devam ediyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşlar, emeklilik yaşı sorgulamalarına devam ederken, "normal şartlarda ne zaman emekli olurum?" sorusuna yanıt arıyor. Emeklilik yaşı hesaplaması, çalışanların bağlı olduğu statülere göre değişebiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl ve nereden öğrenilir? İşte, 2019 yılı emeklilik yaşı öğrenmek hakkında merak edilen bilgiler.

13.11.2019Ekonomi
TUBİTAK 16 personel alımı yapacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

TUBİTAK 16 personel alımı yapacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumunca (TÜBİTAK), biri doktor olmak üzere 16 personel alınacak. Kurumun Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, İdari Hizmetler Daire Başkanlığı bünyesinde görev yapmak üzere bir iş yeri hekimi ile Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezine (BİLGEM) bağlı Test ve Değerlendirme Başkan Yardımcılığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 15 Ar-Ge personeli alınacak.

30.10.2019Gündem
TÜBİTAK 16 personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

TÜBİTAK 16 personel alacak.. İşte başvuru şartları ve detaylar

TÜBİTAK'tan yapılan açıklamaya göre Ulusal Elektronik ve Kriptoloji Araştırma Enstitüsü (UEKAE) bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı gerçekleştirilecektir. Alınacak personel sayısı 16 kişi olarak belirtilirken başvuru şartları da adaylarla paylaşıldı.

24.10.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

Bağkur ve SSK'ya bağlı milyonlarca çalışan "Ne zaman emekli olurum?" sorusu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü bekleyen vatandaşlar, resmi kaynaklar tarafından hizmete sunulan emeklilik yaşı hesaplama ekranı sayesinde konuyla ilgili detaylara ulaşabiliyor. Peki, emeklilik için hangi şartlar gerekli? Emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

2.10.2019Gündem
Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: Ne kadar emekli maaşı alırım

Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: 'Ne kadar emekli maaşı alırım?'

Kanunlarla belirlenen prim gün sayısını dolduran ve diğer şartları yerine getirerek emekli olmaya bir adım daha yaklaşan yüz binlerce çalışan, emekli maaşlarının nasıl hesaplanacağını ve emekli olduktan sonra aylık ne kadar maaş alacakları hususunda bilgi almak istiyor. İşte, emekli maaşı hesaplama hakkında ayrıntılar...

1.10.2019Gündem
Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: Ne zaman emekli olurum

Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: 'Ne zaman emekli olurum?'

Özelk sektörün çeşitli kollarında sigortalı olarak çalışan milyonlarca vatandaşın yanı sıra, kamu kurumlarında memur olarak görev alan ve Bağ-Kur'lu olarak çalışma hayatına devam eden milyonlarca vatandaş, kanunen gerekli şartları tamamladıktan sonra emekli olacağı günün ne zaman geleceğini merak ediyor. Konuya dair net tarih bilgisi öğrenmek isteyen vatandaşlar, bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

30.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Emeklilik yaşını hesaplamak isteyen vatandaşlar bu hesaplama ekranına nasıl ulaşacaklarını internette sıklıkla araştırıyorlar. Konu hakkında resmi kamu adresinden hesaplama ekranına ulaşılabiliyor. 'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette cevap aranan konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü öğrenmek isteyen vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Peki Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranında hesaplama nasıl yapılıyor?

18.09.2019Gündem
YTB 30 uzman yardımcısı personel alımı yapıyor

YTB 30 uzman yardımcısı personel alımı yapıyor!

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB), bünyesine 30 uzman yardımcısı alımı yapmaya hazırlanıyor. Belirli koşulları taşıyan vatandaşların gerçekleştirebileceği YTB uzman yardımcısı personel alımı başvurusu, 16 Eylül tarihinde son bulacak. Peki, YTB uzman yardımcısı personel alımı başvurusu için gerekli şartlar nelerdir?

3.09.2019Gündem
Ne kadar emekli maaşı alırım Emekli maaşı hesaplama ekranı

Ne kadar emekli maaşı alırım? Emekli maaşı hesaplama ekranı

Kamu veya özel sektörde emeklilik için gün sayan milyonlarca vatandaş, emeklilik maaşı hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Aktif çalışma hayatı devam eden ya da yakın zamanda emekliliğe ayrılacak olanlar, internet üzerinden 'Ne kadar emekli maaşı alırım?' sorusunun cevabını sorguluyor. Peki, emekli maaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında merak edilen bilgiler.

30.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı'na bağlı çalışma hayatı devam eden ya da emeklilik için gün sayan çalışanlar, internet üzerinden sıklıkla emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırma yapıyor. Milyonların merak ettiği 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun cevabını e- devlet sistemi üzerinden yanıt buluyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

27.08.2019Ekonomi
Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır Ne zaman emekli olabilirim

Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Ne zaman emekli olabilirim?

Ne zaman emekli olabilirim? sorusu, aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden emeklilik yaşı hakkında bilgi edinmek isteyenler, online emeklilik yaşı hesaplama hizmetine e- devlet üzerinden sahip oluyorlar. Peki, emeklilik yaşı hesaplamada hangi şartlar etkili olur? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

25.08.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olacağım 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Emeklilik için gün sayan ya da aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşların gündeminde 'Ne zaman emekli olacağım?' sorusu yer almayı sürdürüyor. Özel sektör ve kamu çalışanları emeklilik yaşı hesaplama ve emekli olmak için taşınması gereken şartlara dair detayları, e- devlet sistemi üzerinden öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bilgiler.

20.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Uzun ve yorucu geçen profesyonel çalışma hayatlarının sonlanacağı ve emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen milyonlarca özel sektör ve kamu çalışanı, emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

18.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olabilirim 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır

Ne zaman emekli olabilirim? 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırmalarına devam ederek, 'Ne zaman emekli olabilirim?' sorusunun cevabını arıyor. SGK’lı, Bağ Kur’lu ve devlet memurlarının, emeklilik yaşı hesaplamasında, bağlı oldukları sosyal kurum etkili rol oynuyor. SGK tarafından kullanıcılara sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, vatandaşlar emeklilik yaşını öğrenebiliyor. Peki, emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

26.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Her yıl yüz binlerce vatandaşın yaş haddi ve hizmet süresi dolayısıyla aktif çalışma hayatı son buluyor. Özellikle çalışma hayatlarının artık son dönemlerini yaşayan vatandaşlar da emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. Peki, ne zaman emekli olurum?

16.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Aktif çalışma yaşamını sürdüren SSK, Bağ Kur’lu ya da devlet memuru olan vatandaşlar, emeklilik için gün sayarken bir taraftan da emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bilgileri araştırıyor. Prim günleri ve emeklilik yaşı kişilerin bağlı oldukları kurum, ilk kez sigortalı olunan yaş gibi nedenlerle farklılık oluşturuyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Emekli olmada etkili olan durumlar nelerdir?

9.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgileri sık sık internetten merak edip, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtını arıyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşların emeklilik durumu, bağlı oldukları kuruma göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

2.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olacağım Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Özel sektör ve kamuda çalışıp emeklilik için gün sayan vatandaşlar, emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Emeklilik durumu SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olma durumlarına göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

12.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Aktif çalışma hayatı içinde yer alan milyonlarca çalışan, emekli olacakları tarihi dört gözle beklerken, bir yandan da emekli olabilmek için kanunen gerekli şartların neler olduğunu da sorguluyor. Peki, emekli olmak için gerekli şartlar neler?

10.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, internet üzerinden emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili araştırma yaparak, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler.

18.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektör ve kamu çalışanları, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim günlerini hesaplayarak emeklilik günlerine ilişkin bilgi sahibi olmak istiyor. E-Devlet sistemi üzerinden TC No ve şifre ile giriş yapan vatandaşlar, prim günlerini öğrenerek emeklilik yaşını hesaplayabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama prim günleri ile ilgili merak edilenler...

3.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu son günlerde en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmeye başladı. Özel sektör ve kamuda çalışan milyonlar vatandaş, primlerinin dolacağı ve emekli olacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Hangi tarihte emekli olacağım?

24.04.2019Gündem
TÜBİTAK 142 personel alımı yapıyor Başvuru şartları neler

TÜBİTAK 142 personel alımı yapıyor! Başvuru şartları neler?

TÜBİTAK, bünyesinde istihdam etmek üzere 142 personel alımı gerçekleştirmeye hazırlanıyor. AR-GE birimine gerçekleştirilecek olan personel alımı için başvuru şartlarını yayımlayan TÜBİTAK, son başvuru tarihinin 10 Mayıs olduğunu duyurdu. Peki, TÜBİTAK 142 personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

20.04.2019Gündem
Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesine 65 sürekli personel alımı yapılacak - İşte başvuru şartları

Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi'ne 65 sürekli personel alımı yapılacak - İşte başvuru şartları

Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi, ilan.gov.tr sayfası üzerinden personel alımı ilanı yayımladı. Paylaşılan duyuruya göre, 65 sürekli personel alımı yapılacak. Peki, Ankara Müzik ve Güzel Sanat Üniversitesi personel alımı başvuru şartları neler?

16.04.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim ödemelerini hesaplayarak, emeklilik tarihine ilişkin bilgi almak istiyor. Vatandaşların emeklilik yaşı hesaplamaları için E-Devlet altyapısı üzerinden emeklilik tarihi ile ilgili bilgiler öğreniliyor. Bununla beraber emeklik için gün sayan milyonlarca özel sektör ve kamu görevlileri son zamanlarda 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler...

10.04.2019Gündem
Bakan Selçuk açıkladı: Özel sektörde 300 bin kişi işe yerleştirildi

Bakan Selçuk açıkladı: Özel sektörde 300 bin kişi işe yerleştirildi

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, ocak ayından bugüne yaklaşık 300 bin kişiyi İŞKUR aracılığıyla özel sektörde işe yerleştirdiklerini belirterek, "Bu sayının ne mutlu ki 3'te 1'i kadınlarımız, yine 3'te 1'i de gençlerimiz." dedi.

10.04.2019Ekonomi
2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum

2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum?

Sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan milyonlarca vatandaş, emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen özel sektör ve kamu çalışanları emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

13.03.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Uzun yıllar devam ettikleri profesyonel iş yaşamını sonlandırıp, hangi tarihte emekli olacağını merak eden birçok vatandaş, SGK'nın sunduğu 'Emeklilik Hesaplama' işlemlerinden faydalanmak istiyor.İşte, emeklilik yaşı hesaplama hakkında detaylar...

15.02.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı, yüz binlerce çalışan vatandaşın cevabını merak ettiği konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Emekli olabilmek için prim gün sayısını doldurmayı bekleyen vatandaşlar, SGK tarafından sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, emekli olacakları yaşı öğrenebiliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

4.02.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp, artık dinlenmek isteyen vatandaşlar, SGK tarafından çalışanlara sağlanan 'emeklilik yaşı hesaplama robotuyla' birlikte emeklilik yaşlarını görebiliyor.

28.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektörde çalışma hayatına devam eden vatandaşlar, prim gün sürelerini doldurduktan sonra gerekli diğer şartları da tamamlayıp emekliye ayrılacakları günü sabırsızlıkla bekliyor. Emeklilik hesaplaması yaparken hangi kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini merak eden çalışanlar, konuya ilişkin bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

21.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusu milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yoğun iş temposundan yorulan ve dinlenmek isteyen vatandaşlar bir an önce emekli olacakları yaşı öğrenmek istiyor. Peki, ne zaman emekli olurum? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

13.01.2019Gündem
Emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum

Emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum?

Emeklilik yaşı hesaplama işlemi son günlerde, en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen özel sektör ve kamu çalışanları emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin tüm merak edilenler...

7.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum sorusu yanıt buluyor... İşte emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusu yanıt buluyor... İşte emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Çalışma hayatını artık bir kenara bırakıp dinlenmek isteyen vatandaşlar, SGK tarafından kullanıcılara sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, emekli olacakları zamanı öğrenebiliyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

28.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaşın sorguladığı ve araştırdığı konular arasında yer alıyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp bir an önce huzurlu bir yaşam için emekli olmayı bekleyen vatandaşlar, emeklilik yaşlarının ne zaman geleceğini merak ediyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama robotu.

23.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yoğun çalışma temposundan yorulan vatandaşlar, artık huzurlu bir yaşam için emekli olacakları zamanı bekliyor ve konu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, ne zaman emekli olurum? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu.

15.12.2018Gündem
Ne zaman ve nasıl emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman ve nasıl emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Uzun yıllardır bir parçası oldukları çalışma hayatını kenara bırakıp dinlenmek ve kendilerine zaman ayırmak isteyen vatandaşlar, emekli olacakları yaşı nasıl hesaplayabilecekleri ve emekli olmaları için gerekli şartların neler olduğunu merak ediyor. Peki, ne zaman ve nasıl emekli olurum?

12.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum İşte SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? İşte SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı birçok çalışan vatandaş tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp artık dinlenmek için kendilerine zaman ayırmak isteyen vatandaşlar, SGK tarafından sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla sorularına cevap arıyor. İşte detaylar.

3.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaşın cevabını aradığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp artık dinlenmek isteyen vatandaşlar, emeklilik yaşlarının ne zaman geleceğini merak ediyor ve E Devlet üzerinden sorgulama yapıyor. Peki, ne zaman emekli olurum? E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı.

18.11.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Uzun yıllardır sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan milyonlarca vatandaş, emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Özellikle çalışma hayatının son günlerini geçiren vatandaşlar, yaptıkları sorgulamalarla sorularına yanıt arıyor. İşte, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

9.11.2018Gündem