MENÜ

Ne Zaman Emekli Olurum

Ne Zaman Emekli Olurum ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ne Zaman Emekli Olurum haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 534 Ne Zaman Emekli Olurum haberi bulunmuştur.

Ne Zaman Emekli Olurum Haberleri

SGK emeklilik yaşı sorgulama motoru: Emeklik hesaplama nasıl yapılır

SGK emeklilik yaşı sorgulama motoru: Emeklik hesaplama nasıl yapılır?

Emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında bilgileri öğrenmek isteyen çalışanlar, sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim günleri kapsamında emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili detayları sorguluyor. Özellikle milyonlarca SGK çalışanı, 2020 emeklilik yaşı şartları hakkında bilgi almak istiyor. Emeklilik için gün sayanlar, Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtını resmi kaynakların bilgileri çerçevesinde öğrenebiliyor. Peki, emeklik hesaplama nasıl yapılır? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama motoru ve konuyla ilgili detaylar.

21.02.2020Ekonomi
4A, 4B, 4C 2020 emeklilik yaşı hesaplama ekranı: Ne zaman emekli olurum

4A, 4B, 4C 2020 emeklilik yaşı hesaplama ekranı: Ne zaman emekli olurum?

Ne zaman emekli olacağım sorusu, aktif çalışma hayatını tamamlamaya hazırlanan vatandaşlar tarafından sıklıkla gündeme geliyor. Sosyal güvenlik sistemi içerisinde prim günler kapsamında emekli olacakları günü bekleyen kamu ve özel sektör çalışanları, emeklilik yaşında etkili olan şartları öğrenmek istiyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 4A, 4B, 4C 2020 emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve emekli olmada etkili olan şartlar hakkında bilgiler.

20.02.2020Ekonomi
TC ile şifresiz SGK hizmet dökümü sorgulama nasıl yapılır

TC ile şifresiz SGK hizmet dökümü sorgulama nasıl yapılır?

Tüm çalışma hayatına ilişkin sigorta bilgileri SGK hizmet dökümü belgesinden öğrenilebilir. Önceki yıllarda Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürlüklerine gidilerek görüntülenebilen bilgiler, teknolojinin gelişmesiyle beraber e-Devlet kapısı üzerinden kolayca sorgulanabiliyor. Peki, SGK hizmet dökümü belgesinde hangi bilgiler yer alır? Hizmet dökümü belgesi nasıl sorgulanır? İşte, hizmet dökümü sorgulama işlemine dair merak edilen bütün detaylar…

12.02.2020Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK 2020 emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? SGK 2020 emeklilik hesaplama

Milyonlarca vatandaş emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan özel sektör ve kamu çalışanları, emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

6.02.2020Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır 2020

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır 2020?

Bağ-Kur ve SGK'ya bağlı milyonlarca çalışan ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını her geçen gün araştırıyor. Prim gün sayısı ve ilk sigortalı olunan tarihin etkili olduğu emeklilik yaşı hesaplama ekranı aracılığı ile emeklilik yaşı nasıl hesaplanır sorusu yanıt buluyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl sorgulanır? Emeklilik yaşı hesaplamada hangi etkenler önemlidir? İşte, 2020 emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve konuyla ilgili detaylı bilgiler.

5.02.2020Ekonomi
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik hesaplama

Yeni yıla kısa bir süre kala en çok merak edilenlerden biri de emeklilik tarihleri oldu. Yılladır çalışma hayatının içinde yer alan binlerce vatandaş emeklilikleri için kaç günlerinin kaldığını merak ediyor. SGK'nın e-Devlet sistemi üzerinden emekliliğe dair pek çok işlem yapılabiliyor. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

25.12.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve detayları

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve detayları

Ne zaman emekli olurum? sorusu emeklilik için gün sayan vatandaşların gündeminde yer almaya devam ediyor. SGK, Bağ Kur ya da Emekli Sandığı çalışanları için emeklilik tarihi prim gün sayısı ve ilk sigortalı olunan tarihe göre değişiyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Emeklilik yaşı hesaplamada neler etkilidir? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı ve konuyla ilgili bilgiler.

11.12.2019Gündem
Normal şartlarda ne zaman emekli olurum 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Normal şartlarda ne zaman emekli olurum? 2019 SGK, Bağ Kur devlet memuru emeklilik yaşı öğrenme

Aktif iş yaşamını sürdüren çalışanlar, emeklilik zamanına yönelik araştırmalarına devam ediyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşlar, emeklilik yaşı sorgulamalarına devam ederken, "normal şartlarda ne zaman emekli olurum?" sorusuna yanıt arıyor. Emeklilik yaşı hesaplaması, çalışanların bağlı olduğu statülere göre değişebiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl ve nereden öğrenilir? İşte, 2019 yılı emeklilik yaşı öğrenmek hakkında merak edilen bilgiler.

13.11.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olabilirim | Emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olabilirim? | Emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olabilirim? sorusu, aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden emeklilik yaşı hakkında bilgi edinmek isteyenler, online emeklilik yaşı hesaplama hizmetine e- devlet üzerinden sahip oluyorlar. Peki, emeklilik yaşı hesaplamada hangi şartlar etkili olur? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

6.11.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır? sorularının cevaplarını internette sıklıkla arayan vatandaşlar için SGK tarafından hesaplama ekranları resmi sitede mevcut bulunuyor. Bu ekranlara kullanabileceğiniz linkleri haberimizde derledik. Peki Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

1.11.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır sorusu vatandaşların aradığı konular arasında yer alıyor. İnternette bu konu hakkında hesaplama ekranları ve sorgulama ekranları aranan konuların başında gelirken, emeklilik ile ilgili diğer sorular da cevap bekliyor. Peki ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtını nasıl öğrenebilirsiniz? İşte detaylar

14.10.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

Bağkur ve SSK'ya bağlı milyonlarca çalışan "Ne zaman emekli olurum?" sorusu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü bekleyen vatandaşlar, resmi kaynaklar tarafından hizmete sunulan emeklilik yaşı hesaplama ekranı sayesinde konuyla ilgili detaylara ulaşabiliyor. Peki, emeklilik için hangi şartlar gerekli? Emeklilik yaşı nasıl ve nereden hesaplanır?

2.10.2019Gündem
Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: Ne zaman emekli olurum

Vatandaşlar bu sorunun yanıtını merak ediyor: 'Ne zaman emekli olurum?'

Özelk sektörün çeşitli kollarında sigortalı olarak çalışan milyonlarca vatandaşın yanı sıra, kamu kurumlarında memur olarak görev alan ve Bağ-Kur'lu olarak çalışma hayatına devam eden milyonlarca vatandaş, kanunen gerekli şartları tamamladıktan sonra emekli olacağı günün ne zaman geleceğini merak ediyor. Konuya dair net tarih bilgisi öğrenmek isteyen vatandaşlar, bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

30.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Emeklilik yaşını hesaplamak isteyen vatandaşlar bu hesaplama ekranına nasıl ulaşacaklarını internette sıklıkla araştırıyorlar. Konu hakkında resmi kamu adresinden hesaplama ekranına ulaşılabiliyor. 'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette cevap aranan konular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü öğrenmek isteyen vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Peki Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranında hesaplama nasıl yapılıyor?

18.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu, yüz binlerce çalışan tarafından internette sorgulanan sorular arasında ilk sıralarda yer alıyor. Uzun yıllar devam eden çalışma hayatlarını noktalayacakları ve SGK'dan emekli aylığı alacakları günü araştıran vatandaşlar, konuya dair internetteki bilgileri araştırıyor. Aranan konular arasında emeklilik yaşı hesaplama ekranı en çok merak edilen uygulamalar arasındaki yerini alıyor. Peki Emeklilik yaşı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

9.09.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? E- devlet emeklilik sorgulama ekranı

Bağkur, SSK ve Emekli Sandığı'na bağlı çalışma hayatı devam eden ya da emeklilik için gün sayan çalışanlar, internet üzerinden sıklıkla emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırma yapıyor. Milyonların merak ettiği 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun cevabını e- devlet sistemi üzerinden yanıt buluyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konuyla ilgili bilgiler.

27.08.2019Ekonomi
Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır Ne zaman emekli olabilirim

Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Ne zaman emekli olabilirim?

Ne zaman emekli olabilirim? sorusu, aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşlar tarafından merak konusu olmaya devam ediyor. İnternet üzerinden emeklilik yaşı hakkında bilgi edinmek isteyenler, online emeklilik yaşı hesaplama hizmetine e- devlet üzerinden sahip oluyorlar. Peki, emeklilik yaşı hesaplamada hangi şartlar etkili olur? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

25.08.2019Ekonomi
Ne zaman emekli olacağım 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Emeklilik için gün sayan ya da aktif çalışma hayatı devam eden vatandaşların gündeminde 'Ne zaman emekli olacağım?' sorusu yer almayı sürdürüyor. Özel sektör ve kamu çalışanları emeklilik yaşı hesaplama ve emekli olmak için taşınması gereken şartlara dair detayları, e- devlet sistemi üzerinden öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bilgiler.

20.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Uzun ve yorucu geçen profesyonel çalışma hayatlarının sonlanacağı ve emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen milyonlarca özel sektör ve kamu çalışanı, emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. İşte, merakla araştırılan 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

18.08.2019Gündem
Ne zaman emekli olabilirim 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır

Ne zaman emekli olabilirim? 2019 emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili araştırmalarına devam ederek, 'Ne zaman emekli olabilirim?' sorusunun cevabını arıyor. SGK’lı, Bağ Kur’lu ve devlet memurlarının, emeklilik yaşı hesaplamasında, bağlı oldukları sosyal kurum etkili rol oynuyor. SGK tarafından kullanıcılara sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, vatandaşlar emeklilik yaşını öğrenebiliyor. Peki, emeklilik yaşı hesaplaması nasıl yapılır?

26.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 işçi ve memur emeklilik hesaplama

Her yıl yüz binlerce vatandaşın yaş haddi ve hizmet süresi dolayısıyla aktif çalışma hayatı son buluyor. Özellikle çalışma hayatlarının artık son dönemlerini yaşayan vatandaşlar da emekli olacakları tarihi öğrenmek istiyor. Peki, ne zaman emekli olurum?

16.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Aktif çalışma yaşamını sürdüren SSK, Bağ Kur’lu ya da devlet memuru olan vatandaşlar, emeklilik için gün sayarken bir taraftan da emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bilgileri araştırıyor. Prim günleri ve emeklilik yaşı kişilerin bağlı oldukları kurum, ilk kez sigortalı olunan yaş gibi nedenlerle farklılık oluşturuyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? Emekli olmada etkili olan durumlar nelerdir?

9.07.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Kamu ve özel sektör çalışanları emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgileri sık sık internetten merak edip, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtını arıyor. SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olan vatandaşların emeklilik durumu, bağlı oldukları kuruma göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

2.07.2019Gündem
Kaç yaşında emekli olacağım Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Kaç yaşında emekli olacağım? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Milyonlarca özel sektör ve kamu çalışanı emeklilik için gün sayarken, 'Kaç yaşında emekli olacağım?' sorusunun cevabını öğrenmek için araştırmalarına devam ediyor. Prim günlerini merak eden SSK, Bağkur ve emekli sandığı çalışanlarının emeklilik yaşı, bağlı oldukları kuruma göre değişiklik gösteriyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplamasıyla ilgili bilgiler.

21.06.2019Gündem
Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Çalışma hayatını tamamlamak üzere olan ya da aktif çalışma yaşamını sürdüren özel sektör ve kamu personelleri, internet üzerinden sık sık 'emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? sorusuna yanıt arıyor. Emekliliğe ayrılacakları gün sayılarını merak edenler, konuya dair bilgileri, E-Devlet sistemi üzerinden TC No ve şifre ile öğrenebiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı sorgulama ekranı.

17.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olacağım Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olacağım? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Özel sektör ve kamuda çalışıp emeklilik için gün sayan vatandaşlar, emeklilik yaşı hesaplama işlemleri ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Emeklilik durumu SGK’lı (4-a), Bağ Kur’lu (4-b) ya da devlet memuru (4-c) olma durumlarına göre farklılık oluşturabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

12.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama işlemleri

Aktif çalışma hayatı içinde yer alan milyonlarca çalışan, emekli olacakları tarihi dört gözle beklerken, bir yandan da emekli olabilmek için kanunen gerekli şartların neler olduğunu da sorguluyor. Peki, emekli olmak için gerekli şartlar neler?

10.06.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl hesaplanır?

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, internet üzerinden emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili araştırma yaparak, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. Vatandaşlar, E-Devlet sistemi üzerinden, hangi yaşta ve hangi tarihte emekli olabileceklerini öğrenebiliyorlar. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler.

18.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Sosyal güvelik sisteminde bulunan prim günlerini hesaplayarak emeklilik günlerini merak eden vatandaşlar, internet üzerinden sık sık emeklilik yaşı hesaplaması ile ilgili araştırma yapıyor. Devlet işlemlerinde vatandaşlara bir çok hizmet sunan E-Devlet'ten emeklilik yaşı hesaplama işlemi gerçekleştiriliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, o konu hakkında bilgiler...

11.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektör ve kamu çalışanları, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim günlerini hesaplayarak emeklilik günlerine ilişkin bilgi sahibi olmak istiyor. E-Devlet sistemi üzerinden TC No ve şifre ile giriş yapan vatandaşlar, prim günlerini öğrenerek emeklilik yaşını hesaplayabiliyor. Peki, emeklilik yaşı nasıl hesaplanır? İşte, 2019 emeklilik yaşı hesaplama prim günleri ile ilgili merak edilenler...

3.05.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

'Ne zaman emekli olurum?' sorusu son günlerde en çok merak edilen ve araştırılan konuların başında gelmeye başladı. Özel sektör ve kamuda çalışan milyonlar vatandaş, primlerinin dolacağı ve emekli olacağı günü sabırsızlıkla bekliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Hangi tarihte emekli olacağım?

24.04.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? | Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Emekliliğe ayrılacak vatandaşlar, sosyal güvelik sisteminde bulunan prim ödemelerini hesaplayarak, emeklilik tarihine ilişkin bilgi almak istiyor. Vatandaşların emeklilik yaşı hesaplamaları için E-Devlet altyapısı üzerinden emeklilik tarihi ile ilgili bilgiler öğreniliyor. Bununla beraber emeklik için gün sayan milyonlarca özel sektör ve kamu görevlileri son zamanlarda 'Ne zaman emekli olurum?' sorusuna yanıt arıyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama ile ilgili bazı bilgiler...

10.04.2019Gündem
2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum

2019 emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum?

Sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan milyonlarca vatandaş, emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen özel sektör ve kamu çalışanları emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin ayrıntılar...

13.03.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Ne zaman emekli olurum? 2019 emeklilik yaşı hesaplama

Uzun yıllar devam ettikleri profesyonel iş yaşamını sonlandırıp, hangi tarihte emekli olacağını merak eden birçok vatandaş, SGK'nın sunduğu 'Emeklilik Hesaplama' işlemlerinden faydalanmak istiyor.İşte, emeklilik yaşı hesaplama hakkında detaylar...

15.02.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı, yüz binlerce çalışan vatandaşın cevabını merak ettiği konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Emekli olabilmek için prim gün sayısını doldurmayı bekleyen vatandaşlar, SGK tarafından sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, emekli olacakları yaşı öğrenebiliyor. Peki, ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı nasıl sorgulanır?

4.02.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik hakkı için gereken şartlar neler?

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve merak edilen konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp, artık dinlenmek isteyen vatandaşlar, SGK tarafından çalışanlara sağlanan 'emeklilik yaşı hesaplama robotuyla' birlikte emeklilik yaşlarını görebiliyor.

28.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Özel sektörde çalışma hayatına devam eden vatandaşlar, prim gün sürelerini doldurduktan sonra gerekli diğer şartları da tamamlayıp emekliye ayrılacakları günü sabırsızlıkla bekliyor. Emeklilik hesaplaması yaparken hangi kriterlere dikkat edilmesi gerektiğini merak eden çalışanlar, konuya ilişkin bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. İşte, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

21.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusu milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yoğun iş temposundan yorulan ve dinlenmek isteyen vatandaşlar bir an önce emekli olacakları yaşı öğrenmek istiyor. Peki, ne zaman emekli olurum? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

13.01.2019Gündem
Emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum

Emeklilik yaşı hesaplama | Ne zaman emekli olurum?

Emeklilik yaşı hesaplama işlemi son günlerde, en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Emekliye ayrılacakları tarihi dört gözle bekleyen özel sektör ve kamu çalışanları emekli olacakları tarihi internet üzerinden kolayca sorgulayabilir. İşte, konuya ilişkin tüm merak edilenler...

7.01.2019Gündem
Ne zaman emekli olurum sorusu yanıt buluyor... İşte emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusu yanıt buluyor... İşte emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında yer almaya devam ediyor. Çalışma hayatını artık bir kenara bırakıp dinlenmek isteyen vatandaşlar, SGK tarafından kullanıcılara sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla birlikte, emekli olacakları zamanı öğrenebiliyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama ekranı.

28.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaşın sorguladığı ve araştırdığı konular arasında yer alıyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp bir an önce huzurlu bir yaşam için emekli olmayı bekleyen vatandaşlar, emeklilik yaşlarının ne zaman geleceğini merak ediyor. İşte, emeklilik yaşı hesaplama robotu.

23.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaş tarafından sorgulanan ve araştırılan konular arasında yer almaya devam ediyor. Yoğun çalışma temposundan yorulan vatandaşlar, artık huzurlu bir yaşam için emekli olacakları zamanı bekliyor ve konu hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Peki, ne zaman emekli olurum? İşte, SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu.

15.12.2018Gündem
Ne zaman ve nasıl emekli olurum Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman ve nasıl emekli olurum? Emeklilik yaşı hesaplama robotu

Uzun yıllardır bir parçası oldukları çalışma hayatını kenara bırakıp dinlenmek ve kendilerine zaman ayırmak isteyen vatandaşlar, emekli olacakları yaşı nasıl hesaplayabilecekleri ve emekli olmaları için gerekli şartların neler olduğunu merak ediyor. Peki, ne zaman ve nasıl emekli olurum?

12.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum İşte SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum? İşte SGK emeklilik yaşı hesaplama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı birçok çalışan vatandaş tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp artık dinlenmek için kendilerine zaman ayırmak isteyen vatandaşlar, SGK tarafından sağlanan emeklilik yaşı hesaplama robotuyla sorularına cevap arıyor. İşte detaylar.

3.12.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum? E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı

Ne zaman emekli olurum sorusunun yanıtı milyonlarca çalışan vatandaşın cevabını aradığı konular arasında yer almaya devam ediyor. Çalışma hayatını bir kenara bırakıp artık dinlenmek isteyen vatandaşlar, emeklilik yaşlarının ne zaman geleceğini merak ediyor ve E Devlet üzerinden sorgulama yapıyor. Peki, ne zaman emekli olurum? E Devlet emeklilik yaşı sorgulama ekranı.

18.11.2018Gündem
Ne zaman emekli olurum SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Ne zaman emekli olurum? SGK emeklilik yaşı hesaplama robotu

Uzun yıllardır sosyal güvenlik sistemi içinde yer alarak prim ödemesi yapan milyonlarca vatandaş, emekli olabilecekleri zaman dilimi hakkında nasıl bilgi alabileceklerini merak ediyor. Özellikle çalışma hayatının son günlerini geçiren vatandaşlar, yaptıkları sorgulamalarla sorularına yanıt arıyor. İşte, 'Ne zaman emekli olurum?' sorusunun yanıtı...

9.11.2018Gündem

Yazar Sonuçları

Emekliler de kıdem tazminatı alır

Soru: 7.11.1966 doğumluyum. 30.08.1984’den şubat 2007 yılına kadar çalışıp 2007 Şubat ayında TSK’dan emekli oldum. 2007 yılı mart ayından beri bir özel şirkette SGK kayıtlı olarak çalışmaya devam ediyorum. 13 yıldır aynı firmada çalışıyorum ve sağlığım elverdiğince de çalışmaya devam etmeyi düşünüyorum. İşverenin isteği ya da kendi isteğimle işten ayrılmam durumunda iş kanununun kıdem tazminatı hak ediş kurallarına göre hangi durumlarda haklarımı alabilirim. Bu konuda daha tamamlamam gereken bir süre var mıdır? Adnan KARACA

4.03.2020

Kapıcıya 2.501.55 lira ödeyeceksiniz

Soru: Kapıcı maaşlarını da brüt ve net yazar mısınız? Suat H. Arslan 

26.02.2020

58 yaşında emekli olabilirsiniz

Soru: 1965 doğumluyum, 1.1.1979’da sigorta girişim ve 3000 prim günüm var. Ne zaman emekli olurum? 18 ay askerlik var nasıl hesaplanır? Okan Haka

5.02.2020

Ne zaman emekli olacaksınız?

Okuyuculardan her gün emeklilikle ilgili onlarca soru alıyorum; yaşım şu, ilk işe giriş tarihim bu, şu kadar prim ödedim, ne zaman emekli olurum gibi. Konu sosyal güvenlik olunca belki de en çok merak edilen konuların başında emeklilik geliyor.

6.03.2019