MENÜ

Dovus

Dovus ile ilgili tüm haberleri, son dakika Dovus haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Dovus haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 4.009 Dovus haberi bulunmuştur.

Dovus Haberleri

Bruce Lee kardeşim

Bruce Lee kardeşim

DÜNYACA ünlü dövüş filmlerinin usta ismi Jean-Claude Van Damme, önceki akşam Antalya’da düzenlenen Miss Fashion TV Awards’ın final gecesine katıldı.

2.09.2018Magazin
Isırılmaya hazır olun, ilk yerli vampirlerimiz geliyor

Isırılmaya hazır olun, ilk yerli vampirlerimiz geliyor

İstanbul’un en karanlık dehlizleri... Karanlığın içinde parlayan sivri dişler ve bolca kan... İnsanlarla vampirler arasındaki acımasız mücadele bu kez Türkiye’de yaşanıyor. Bu hafta başlayacak olan ‘Yaşamayanlar’ dizisi bizi vampirlerin acımasız dünyasına götürüyor. Dizinin başrol oyuncuları Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç’le buluştuk.

Onur Yusuf Şahin kimdir kaç yaşında

Onur Yusuf Şahin kimdir kaç yaşında?

Onur Yusuf Şahin, Yüregim Kadar programının genç isimleri arasında yer alıyor. Hollanda'da yaşayan Onur Yusuf Şahin, Kick Boks alanında birçok mücadeleye çıkmıştır. Peki, Onur Yusuf Şahin kimdir kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında detaylı bilgiler

28.08.2018Televizyon
Mükremin Güler kimdir kaç yaşında

Mükremin Güler kimdir kaç yaşında?

Mükremin Güler, Yüregin Kadar programının önemli isimleri arasında yer alıyor. Avrupa'da birçok başarıya yelken açan Mükremin Güler, dövüş sporları arasında Kick Boks alanında ilerlemeye devam ediyor. Peki, Mükremin Güler kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.08.2018Televizyon
Mehmet Karabürk kimdir kaç yaşında

Mehmet Karabürk kimdir kaç yaşında?

Mehmet Karabürk, Muay Thai alanında adlığı başarılarla Yüregin Kadar programında yeteneklerini sergilemeye devam ediyor. Peki, Beden Eğitimi öğretmeni olan Mehmet Karabürk kimdir ve kaç yaşındadır? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.08.2018Televizyon
Buğra Bekir Aydın kimdir Babası Milli Tekvandocu

Buğra Bekir Aydın kimdir? Babası Milli Tekvandocu

Buğra Bekir Aydın, eski Milli tekvandocu Bekir Aydın'ın oğludur. 2000'li yıllarından başından 2017 yılına kadar böbrek rahatsızlığı çeken annesini 2017 yılının haziran ayında kaybeden Buğra Bekir Aydın, kendisini spora adadı. Babasının yolundan devam eden Buğra Bekir Aydın, Yüreğin Kadar yarışmasında yer alan 1 milyon liralık büyük ödülü alabilmek için mücadele verecek

28.08.2018Televizyon
Ali Günyar kimdir kaç yaşında

Ali Günyar kimdir kaç yaşında?

Ali Günyar, Yüreğin Kadar yarışmasının önemli isimleri arasında yer alıyor. Dövüş sporlarına duyduğu ilgi kadar futbola da ilgi duyan Ali Günyar, Hollanda'da dünyaya geldi. Spora 6 yaşında başlayan Ali Günyar, futbolla dövüş sporları arasında kaldı ve kararını dövüş sporları tarafında kullandı. Peki, Ali Günyar kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.08.2018Televizyon
Vedat Hödük kimdir kaç yaşında Zayıflamak için başladı Dünya şampiyonu oldu

Vedat Hödük kimdir kaç yaşında? Zayıflamak için başladı Dünya şampiyonu oldu

Vedat Hödük, Yüregin Kadar programının dikkat çeken isimleri arasında yer almaya başladı. Kick Boks'a zayıflamak amacıyla başladığını aktaran Vedat Hödük, önce İstanbul ardından Marmara şampiyonu olmasının ardından genç yaşında Milli Takımın en önemli isimleri arasında yer aldı. Peki, Dünya şampiyonluğuna kadar devam eden bir başarının mimarı olan Vedat Hödük kimdir kaç yaşında?

28.08.2018Televizyon
Tarık Solak kimdir kaç yaşında

Tarık Solak kimdir kaç yaşında?

Tarık Solak, Yüreğin Kadar programında üstlendiği sunuculuğun ardından merakla araştırılan isim olmaya başladı. Avustralya'nın Melbourne kentinde yaşamını sürdüren Tarık Solak, 5 yaşından bu yana yaşadığı ülkede, Boks ve Kick-Boks dünyasına adımını attı. Peki, ekranlara sunuculuğunu üstlendiği Yüreğin Kadar isimli boks programıyla adım atan Tarık Solak kimdir kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

28.08.2018Televizyon
Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Aşkım Kapışmak ile Danla Biliç, Kapışmak’ın yaptığı bir beden dili analizi sonrası karşı karşıya geldi, kılıçlar çekildi, hakaretler havada uçuştu, konu mahkemeye taşındı. Bir kişisel gelişim uzmanı nasıl olur da bu noktaya gelir merak ettim, Kapışmak’ın kapısını çaldım. “Nedir bu kavga dövüş” diye başlayan sohbette her kapı bir diğerini açtı, mutlu evliliğin sırlarından “hangi ünlüler boşanacak”a, kaçınılması gereken erkek tipinden holiganlaşan aşk ilişkilerine her şey ortaya döküldü.

27.08.2018Magazin
Uzun ve mutlu yaşayan  sıcak insanların sıcak adası

Uzun ve mutlu yaşayan sıcak insanların sıcak adası

Okinawa ‘Okyanusta bir ip’ demek imiş. Bir ipe dizilmiş gibi uzun ince bu adalar. Japonya anakarasının güneyindeki bu adaların 49 adedinde yaşam var, 111 adedinde yok. Tropikal iklimli bu adalar grubunun en önemlisi ise Okinawa. Anlatmam gereken iki önemli olay var burada. Biri elle dövüş sanatı karate, diğeri ise uzun yaşamın sırları. Hastasıyım...

27.08.2018Seyahat
Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne aşkı olmasa Cem zayıflar mıydı

Defne Samyeli’nin bikinili fotoğraf paylaşımının ardından Cem Yılmaz da setten kaslı bir fotoğraf paylaştı. İki sevgilinin Instagram pozlarını değerlendirip puan verelim. Hangisi daha çok şaşırttı?

19.08.2018Magazin
Dünya spor tarihine geçeceğim

Dünya spor tarihine geçeceğim!

Henüz 24 yaşında ve bunun son 15 yılına 22’si altın, tam 27 madalya sığdırdı. Son olarak geçen hafta Moskova Grand Prix’sini de kazanan milli tekvandocumuz İrem Yaman’ın yeni hedefi, 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’nda ülkemize altın madalya getiren ilk kadın sporcu olarak adını tarihe yazmak: “Zor günlerin ödülünü alacağıma olan inancımı hiç kaybetmiyorum.”

18.08.2018Hürriyet Pazar
My Hero: Ones Justice incelemesi

My Hero: One's Justice incelemesi

Yüzlerce bölümden sonra yerini Boruto'ya bırakan Naruto'nun devri geçti diyebiliriz. My Hero Academia ise yeni yıldızımız -ki o bile yeni sayılmaz artık. Eğlenceli nusu ve karakterleriyle dikkat çeken bu animenin bir dövüş oyunu olmazsa olmazdı ve Bandai Namco konuya el atarak My Hero: One's Justice'ı duyurdu.

11.08.2018Teknoloji
Razerdan yeni arcade kolu: Panthera Evo

Razer'dan yeni arcade kolu: Panthera Evo

Razer, bugün yaptığı bir duyuru ile Razer Panthera Evo arcade kolunu tanıttı.

6.08.2018Teknoloji
Nefes Nefese oyuncuları kimdir İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir sorusu birçok dizisever tarafından araştırılan ve sorgulanan konular arasında yer almaya başladı. Bu akşam ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyen Nefes Nefese dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden deneyimli ve renkli isimler yer alıyor. Peki, Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisi oyuncu kadrosu ve genel hikayesi.

1.08.2018Televizyon
Şükrü Özyıldız kimdir Kaç yaşındadır

Şükrü Özyıldız kimdir? Kaç yaşındadır?

Şükrü Özyıldız kimdir sorusu birçok dizisever ve izleyici tarafından sorgulanan ve araştırılan isimler arasında yer almaya başladı. Yakışıklı oyuncu Şükrü Özyıldız bu seferde izleyicilerinin karşısına Nefes Nefese dizisiyle çıkacak. Peki, Şükrü Özyıldız kimdir? Kaç yaşındadır?

1.08.2018Televizyon
Ünlü dövüşçü kavganın ortasında kaldı

Ünlü dövüşçü kavganın ortasında kaldı

UFC dövüşçülerinden Jared Gordon, New York Queens’te sokak kavgasının ortasında kalan bir arkadaşını kurtarmak için neredeyse üç parmağından oluyordu. Berberde sıra bekleyen dövüşçü, sokakta patlak veren kavgaya karışarak arkadaşını kurtarmaya çalıştı. Kavga güvenlik kameralarına böyle yansıdı.

1.08.2018Haber
Nefes Nefese oyuncuları kimdir İşte Nefes Nefese dizisinin konusu

Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisinin konusu

Nefes Nefese dizisinin oyuncuları kimdir sorusu yüzlerce dizisever tarafından merak edilen ve araştırılan konular arasında yer almaya başladı. Haftalardır ekranlarda tanıtımı yayınlanan Nefes Nefese dizisi için geri sayım başladı. Oyuncu kadrosunda oldukça deneyimli isimlerin yer aldığı Nefes Nefese dizisi dikkat çekiyor. Peki, Nefes Nefese oyuncuları kimdir? İşte Nefes Nefese dizisinin konusu.

28.07.2018Televizyon
Sahipleri boğalardan daha öfkeli çıkınca arena ringe döndü

Sahipleri boğalardan daha öfkeli çıkınca arena ringe döndü

Aydın’da geleneksel olarak düzenlenen boğa güreşi festivallerinde sahipleri boğalardan daha öfkeli ve kızgın çıkınca boğa güreşi arenası ringe dönüştü. Sopa ve yumruklarla birbirine giren iki grup dostluk için güreşen boğaların hemen yanında adeta savaştı. Cazgırların ikazlarına rağmen bir türlü bitmeyen boğa sahiplerinin kavgasını seyirciler ayırmaya çalıştı.

17.07.2018Haber
Sahipleri dövüştü boğalar izledi

Sahipleri dövüştü boğalar izledi!

Aydın’da geleneksel olarak düzenlenen boğa güreşi festivallerinde sahipleri boğalardan daha öfkeli ve kızgın çıkınca boğa güreşi arenası ringe dönüştü. Sopa ve yumruklarla birbirine giren iki grup dostluk için güreşen boğaların hemen yanında adeta savaştı. Cazgırların ikazlarına rağmen bir türlü bitmeyen boğa sahiplerinin kavgasını seyirciler ayırmaya çalıştı.

17.07.2018Gündem
City of Brass: Tekrar tekrar ölmeye hazır mısınız

City of Brass: Tekrar tekrar ölmeye hazır mısınız?

Bu büyülü şehirden sadece tek bir çıkış var. Peki o çıkışı bulana kadar tekrar tekrar ölmeye hazır mısın?

11.07.2018Teknoloji
Gökhan Saki UFCde ikinci maçına çıkıyor

Gökhan Saki UFC'de ikinci maçına çıkıyor!

Dünyanın en büyük dövüş organizasyonu UFC’de ülkemizi temsil eden, milli gururumuz Gökhan Saki 7 Temmuz’da Las Vegas’ta 2. UFC maçına çıkıyor. Saki,  antremanlarına İsveç’deki efsanevi Allstars Training Center’da devam ediyor!

5.07.2018Diğer
Komando okulundan 55 yıl sonra bir ilk

Komando okulundan 55 yıl sonra bir ilk

İzmir'in Foça ilçesinde bulunan Jandarma Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında 43 haftalık eğitimlerini tamamlayan aralarında yabancı ülke askerlerinin de olduğu 8'i kadın 419 subay adayı, komando temel kursunu başarıyla tamamladı.

29.06.2018Gündem
Temmuz ayı bedava PlayStation Plus oyunları belli oldu

Temmuz ayı bedava PlayStation Plus oyunları belli oldu

Sony, üyelerine PlayStation’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar sunan PlayStation Plus servisinin Temmuz ayı oyunlarını duyurdu. PlayStation Plus üyeliği bulunan PS4 sahipleri, 3 Temmuz’dan itibaren Heavy Rain ve Absolver oyunlarını hiçbir ek ücret ödemeden kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler.

28.06.2018Teknoloji
Erdoğandan canlı yayında önemli açıklamalar

Erdoğan'dan canlı yayında önemli açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Meydanlarda bir büyük teveccühün olduğunu görüyorum. İnşallah bu teveccühle milletimiz işi ikinci tura bırakmadan kararını verecektir. Benim bir prensibim var, bir defa en büyük kamuoyu araştırması sandığın konulduğu gündür ve milletin orada vereceği karardır" dedi.

11.06.2018Gündem
‘Jet Sosyete’yi Gizem kurtardı

‘Jet Sosyete’yi Gizem kurtardı

Gülse Birsel hayal kırıklığına uğrayanlara, karakteri Gizem Özpamuk’u ince ince işleyerek cevap veriyor.

Dünya Kupası Tarihi: 1962

Dünya Kupası Tarihi: 1962

1962 yılında Şili'de yapılan yedinci Dünya Kupası'nı üst üste ikinci kez Brezilya kazandı. En sert geçen turnuva olarak akıllarda yer eden Güney Amerika'daki Dünya Kupası'nda, henüz grup maçlarında Pele dahil 37 futbolcu sakatlandı. Şili'deki turnuvada ilk kez averaj uygulaması yer aldı.

Yazar Sonuçları

Bir anda evlenen ünlüler bir anda boşanacak

Aşkım Kapışmak ile Danla Biliç, Kapışmak’ın yaptığı bir beden dili analizi sonrası karşı karşıya geldi, kılıçlar çekildi, hakaretler havada uçuştu, konu mahkemeye taşındı. Bir kişisel gelişim uzmanı nasıl olur da bu noktaya gelir merak ettim, Kapışmak’ın kapısını çaldım. “Nedir bu kavga dövüş” diye başlayan sohbette her kapı bir diğerini açtı, mutlu evliliğin sırlarından “hangi ünlüler boşanacak”a, kaçınılması gereken erkek tipinden holiganlaşan aşk ilişkilerine her şey ortaya döküldü.

27.08.2018

Uzun ve mutlu yaşayan sıcak insanların sıcak adası

Okinawa ‘Okyanusta bir ip’ demek imiş. Bir ipe dizilmiş gibi uzun ince bu adalar. Japonya anakarasının güneyindeki bu adaların 49 adedinde yaşam var, 111 adedinde yok. Tropikal iklimli bu adalar grubunun en önemlisi ise Okinawa. Anlatmam gereken iki önemli olay var burada. Biri elle dövüş sanatı karate, diğeri ise uzun yaşamın sırları. Hastasıyım...

26.08.2018

Oyun çocukları nasıl etkiler?

PUMA bazen avını kovalarken ve yakalama ihtimali yüksekken birden avının peşinden koşmayı bırakır.

24.08.2018

Ey Özgürlük...

‘Dovlatov’, 1970’lerde sistemin gazabına uğramış ve değeri çok sonraları verilmiş Yahudi asıllı Sovyet yazar Sergey Dovlatov’un altı günü eşliğinde yitik bir kuşağın tarifine soyunuyor. Yönetmen Aleksey German Jr. şiirsel bir üslupla bu yürek burkan öyküyü anlatırken son dönemin en iyi filmlerinden birine imza atmış...

10.08.2018

Meksika sınırında karanlık hikâyelere devam

2015’te ilkini izlediğimiz ‘Sicario’ üçlemesinin ikinci filmi ‘Day of the Soldado’, senaryosu ve güçlü oyuncularıyla suç filmi sevenleri memnun edecek görünüyor ve haftanın filmi olmayı başarıyor

28.06.2018

Hayvana şiddet kabahat değil suç

Türkiye’de hayvan öldürmenin, eziyet ya da tecavüz etmenin caydırıcı hiçbir cezası yok. Oysa artık Hayvan Hakları Yasası yeniden ele alınmalı, çok acilen buna ciddi hapis cezaları eklenmeli.

25.06.2018