MENÜ

Dizayn Grup

Dizayn Grup ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizayn Grup haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 686 Dizayn Grup haberi bulunmuştur.

Dizayn Grup Haberleri

İhmal mi kusur mu herkes hesap versin

İhmal mi kusur mu herkes hesap versin

AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, hükümette darbe girişimine ilk uyananlardan. Tankların İstanbul’da köprülerde boy gösterdiği saatlerde ‘Bu bir Fetullahçı kalkışmadır’ diye tweet atıp Meclis’in yolunu tutuyor. Kâbus geceden 2 hafta sonra Meclis’te buluştuk. Boynukara 2015’te milletvekili olarak siyasete girdi ancak uzun süre AK Parti’nin kilit bürokratı olarak Adalet Bakanlığı’nda görev yaptı. 2009–2015 yılları arasında 2010 anayasa referandumu, Ergenekon-Balyoz davaları ve HSYK krizlerine tanıklık etti. MİT Müsteşarı Hakan Fidan’la çözüm sürecini yürüten ekipteydi.

31.07.2016Gündem
Pink Floyd’un ardından Orhan Gencebay dinleyen bir  nesildik

'Pink Floyd’un ardından Orhan Gencebay dinleyen bir nesildik '

Los Angeles’ta bir araya gelen Okan, Murat ve Guatemalalı Saddler, isimlerinin nereden geldiği merak konusu olan “27” ile Türkiye’yi sallamaya devam ediyor. “Muhtemel Aşk”ı dillere pelesenk ettiler, şimdi ise yeni klip şarkıları “Sokak Lambası” ile gündemdeler. İşte “etnik rock müziği yapıyoruz” diyen 27 ile ilgili merak edilen her şey...

23.07.2016Magazin
Muşun yollarına 45 milyon lira harcanacak

Muş'un yollarına 45 milyon lira harcanacak

Muş'un yollarına 45 milyon lira harcanacak

12.07.2016Muş
Yüksek yargıdaki düzenlemeye yargı üyelerinden protesto

Yüksek yargıdaki düzenlemeye yargı üyelerinden protesto

Yürürlüğe girmesinin ardından üyelikleri sona erecek bazı Yargıtay ve Danıştay üyeleri, yüksek yargıda yeni düzenlemeler içeren kanunu protesto ederek, düzenlemenin geri çekilmesini istedi.

11.07.2016Gündem
CHPden muhtar ve müftülere nikah kıyma yetkisine tepki

CHP'den muhtar ve müftülere nikah kıyma yetkisine tepki

CHP'den muhtar ve müftülere nikah kıyma yetkisine tepki

1.07.2016Muğla
İzmirde CHPli kadınlardan nikah tepkisi

İzmir'de CHP'li kadınlardan 'nikah' tepkisi

İzmir'de CHP'li kadınlardan 'nikah' tepkisi

1.07.2016İzmir
Hukuk fakülteleri öğretim üyeleri nerede

Hukuk fakülteleri öğretim üyeleri nerede

CHP Genel Başkan’ı Kemal Kılıçdaroğlu, turizmin afet halini aldığını, hazırladıkları rapora göre krizin daha da derinleşmekte olduğunu bildirdi ve “AKP 550 milletvekili çıkarsa dahi ülkeyi yönetemez artık. AKP, strateji üretmeyi kaybetmiştir; iktidar gücü kalmamıştır” dedi. Kılıçdaroğlu, anayasa, yargı ve bazı yasa değişiklikleri üzerine ses çıkarmayan hukuk fakültelerinin, öğretim üyelerinin sessiz kalması üzerine “Bunlar fakülte değil yüksek okul” dedi.

19.06.2016Gündem
Esenden Disiplin Kuruluna tepki: Örgütü dizayn etmek isteyenlere alet oldular

Esen'den Disiplin Kurulu'na tepki: Örgütü dizayn etmek isteyenlere alet oldular

Esen'den Disiplin Kurulu'na tepki: Örgütü dizayn etmek isteyenlere alet oldular

31.05.2016Antalya
HDPli Encüden CHPli vekillere çağrı: İstifa edip gelin

HDP'li Encü'den CHP'li vekillere çağrı: İstifa edip gelin

HDP'li Encü'den CHP'li vekillere çağrı: İstifa edip gelin

29.05.2016Antalya
Uşakta alternatif 19 Mayıs kutlaması

Uşak'ta alternatif 19 Mayıs kutlaması

Uşak'ta alternatif 19 Mayıs kutlaması

19.05.2016Uşak
Demirtaş: Halk isterse birden fazla parlamento kurar

Demirtaş: 'Halk isterse birden fazla parlamento kurar'

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "Arkadaşlarımız tutuklanır, milletvekilliklerinin düşürülmesine kadar gidilirse hiçbir seçenek bizim açımızdan tartışılmaz olmayacaktır. Parlamentoları partiler değil, halk kurar ve halk isterse birden fazla parlamento da kurar" dedi.

3.05.2016Gündem
Kilise atılan bombalar kirli oyun

'Kilis'e atılan bombalar kirli oyun'

Başbakan Ahmet Davutoğlu, IŞİD’in roketlerle vurduğu Kilis’e saldırıları, sınırı gözetleyecek İHA’larla önceden haber alıp önlemeye çalışacaklarını söyledi. Davutoğlu, “Kilis’e atılan bombalar, onbinlerce Suriyeli mazluma ev sahipliği yapan bu örnek şehrimize yönelik saldırılar, kirli bir planın parçasıdır. Türkiye’ye saldırı gerçekleştirenlere anında cevap verilecek” dedi. Davutoğlu, dün Meclis grubunda özetle şunları söyledi:

26.04.2016Gündem
İngiltereyle bavul ticareti

İngiltere'yle bavul ticareti

Terör saldırıları sonrası İngiliz sigorta şirketleri Türkiye’ye gidecek vatandaşlarını sigortalamadığı için hazır giyim sektörü sıkıntı yaşamaya başladı. İngiliz markaların temsilcileri sigortasız gelmeyi göze alamadıkları için Türkiye’ye gelip ürün seçemiyor. Böyle olunca Türk firmalar zararı karşılamak için bavul ticaretiyle ürünleri İngilizlere götürmeye başladı.

6.04.2016Ekonomi

Demirtaş: Canlı bomba konusunda HDP'lilerin hassasiyete dikkat etmelerini istedim

HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, 'HDP'li Tuba Hezer'in canlı bombanın taziyesine gitmesine dair soruya, "Bu tür canlı bomba meselelerinde vekillerimizin genel hassasiyete karşı dikkatli davranmalarını kendilerine rica ettim" dedi.

5.04.2016Gündem
Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz

'Kendini eleştirmeyen başarılı olamaz'

Hepsiburada.com Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner, şirketlerin de tıpkı hayat gibi bir ‘S’ eğrisinden oluştuklarını anlattı. Hanzade Doğan Boyner, “Şirkette herkese kendini eleştirme kuralı getirdik. Çünkü kendini eleştirmeyen başarılı olamaz” dedi.

25.03.2016Ekonomi
Semanın bekçileri: Barış Kartalı

Semanın bekçileri: "Barış Kartalı"

- Konya'daki 3. Ana Jet Üs Komutanlığında konuşlanan ve "Barış Kartalı" olarak adlandırılan 4 HİK uçağı, Türkiye'nin "gökyüzündeki gözü" olarak tehdit ve tehlikelere karşı 7 gün 24 saat görev yapıyor- Gelişmiş radar teknolojisiyle coğrafi engellerden etkilenmeden ve yüksek irtifada uçuş yapabilen HİK uçakları, kilometrelerce uzaktaki düşman uçaklarını tespit ederek, havadaki her türlü unsuru anlık kaydediyor- Dünyada sadece Avusturalya ve Güney Kore ile Türkiye'de bulunan HİK uçakları, yerden 300 metre yüksekteki her türlü cismi tespit edebiliyor- Türkiye'nin hava hududunu dört koldan gözetleyen, "Kuzey", "Güney", "Doğu" ve "Batı" adı verilen uçaklar, Irak'ın kuzeyindeki Kandil bölgesinde bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlar başta olmak üzere her türlü görevi başarıyla yürütüyor

21.03.2016Konya
Suriyeliler kalıcı

Suriyeliler kalıcı

Joe Livingston yakın zamana kadar ABD Dışişleri Bakanlığı Nüfus, İltica ve Göç Bürosu’nun Suriyeli mültecilerle ilgili sahadaki kilit isimlerinden biriydi. Amerikan yönetiminin Suriyeliler için çıkardığı mali yardımları yönetti. 2016 başında Dışişleri’nden ayrılarak dünyanın en büyük tıbbi yardım bağışçı kuruluşu sayılan Project C.U.R.E’da hükümetle ilişkiler direktörü olarak çalışmaya başladı. Suriye ve Suriyeliler hâlâ öncelikli dosyası. Avrupa Birliği ile Türkiye arasında güçlükle de olsa varılan mülteci anlaşmasını yorumladı. Batı sisteminin sorunlu yaklaşımına dair lafını sakınmadı. Livingston’a göre Türkiye’deki Suriyelilerin büyük bölümü kalıcı. Devletin bu gerçeğin etrafında dans etmeden toplumu bu gerçeğe bir an önce hazırlaması gerektiğini anlatıyor.

20.03.2016Dünya
DERLEME Isparta merkezli FETÖ/PDY operasyonu başlıklı haberlerimizi derleyerek yayımlıyoruzSaygılarımızla AA

DERLEME "Isparta merkezli FETÖ/PDY operasyonu" başlıklı haberlerimizi derleyerek yayımlıyoruzSaygılarımızla AA

- Isparta merkezli 6 ilde gerçekleştirilen FETÖ/PDY operasyonunda adliyeye sevk edilen 36 şüpheliden 15'i tutuklandı, 21'i serbest bırakıldı- FETÖ/PDY operasyonunda gözaltına alınan eski SDÜ Bilgi İşlem Daire Başkanı Halil K'dan ele geçirilen hard disklerde, örgüt mensuplarına gönderilmek üzere terör örgütü lideri Fetullah Gülen'in talimatlarını içeren çok sayıda el yazısı belgenin bulunduğu, bunların yine harddisklerde bulunan yüzlerce elektronik posta adreslerine gönderildiği, bu şekilde SDÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığının FETÖ/PDY'nin "bilgi işlem merkezi" gibi kullanıldığı öğrenildi- Şüphelilerin il dışına çıktıklarında teknik takibe takılmamak için cep telefonu ve bilgisayar kullanmadıkları, talimatlarını FETÖ liderinin el yazısı ile birbirlerine ilettikleri belirlendi

17.03.2016Isparta
Malatyanın kerpiç evlerini koruma çalışmaları

Malatya'nın kerpiç evlerini koruma çalışmaları

- Darende ilçesindeki "Kale Kent" diye bilinen 700 kerpiç eviyle ünlü Balaban Mahallesi'nde, İstanbul Teknik Üniversitesi ve belediye tarafından evlerin korunması için çalışma başlatılıyor

11.03.2016Malatya
CHPli Bingöl ve Torun, Zonguldakta

CHP'li Bingöl ve Torun, Zonguldak'ta

- CHP Genel Başkan Yardımcısı Bingöl: - "(HDP'li Hezer'in terörist için kurulan taziye çadırını ziyaret etmesi) Bir milletvekilinin o taziyeye gitmesi kabul edilebilir bir şey değil. Zaten genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu, grup toplantımızda partimizin düşüncesini o konuda çok açık bir şekilde ortaya koydu"- CHP Genel Başkan Yardımcısı Torun:- "Eğer bu ülkenin kurucu iradesiysek, kurtarıcı iradesi de olmak zorundayız. İçinde bulunduğumuz kaostan, terörden, karmaşadan hep birlikte kurtulacağız"

25.02.2016Zonguldak
Kripto cemaat hala görevde

Kripto cemaat hala görevde

Emniyet teşkilatında 42 yıl görev yaptı. İstihbarat Daire Başkanlığı, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Başkanlığı, Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı yaptı. Narkotik ve organize suç örgütlerine yaptığı operasyonlardan dolayı uluslararası alanda en çok tanınan polis şefiydi. 2009’da Emniyet Genel Müdür Yardımcısıyken, uyuşturucu kaçakçılığı iddiasıyla tutuklandı. Arslan, devlete sızdığı ileri sürülen ‘paralel örgüt’e yönelik operasyonları ve cemaat yapılanmasının emniyetteki dününü ve bugününü anlattı...

2.01.2016Gündem
Grup içi transferler avantajdır

Grup içi transferler avantajdır

Otomotivden finansa, gıdadan perakendeye pek çok sektörde hizmet veren Anadolu Grubu’nun 17 bini yurtdışında olmak üzere 50 bin çalışanı var. 38 milletten çalışanları olduğunu söyleyen Anadolu Grubu İnsan Kaynakları Başkanı Osman Alptürer, yöneticileri kendi içlerinden yetiştirmeye ve rotasyona çok önem verdiklerini söylüyor.

22.12.2015İK/Yeni Ekonomi
Erzurum’da Festival Korteji

Erzurum’da Festival Korteji

ERZURUM'DA FESTİVAL KORTEJİ

19.12.2015Erzurum
Erten’den Acar açıklaması

Erten’den Acar açıklaması

KARŞIYAKA Başkanı Ali Erten, kulübün 22-29 Aralık’taki yapılacak olağanüstü genel kurul nedeniyle düzenlediği basın toplantısında görev dönemiyle ilgili bilgi verdi, dışarıdan destek veren iş adamı Erdal Acar’la yaşanan sorunlara da açıklık getirdi.

16.12.2015Ege
Savranoğlu’ndan Karşıyakaya business otel

Savranoğlu’ndan Karşıyaka'ya business otel

Deri, inşaat, turizm, perakende ve tarım sektörlerinde faaliyet gösteren grup, İzmir Karşıyaka’ya 118 odalı otel yaptı.

15.12.2015Ege
İsmail Kahramanın başkanlık pozu

İsmail Kahraman'ın başkanlık pozu

Meclis’in 27’nci Başkanı, AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman oldu. 316 oy alan Kahraman, üçüncü turda seçildi. Oylama öncesi HDP grubunun Nusaybin ve Yüksekova’da süren sokağa çıkma yasağı ile Geçici Seçim Hükümeti’nin göreve devamına ilişkin Cumhurbaşkanı tezkeresini gündeme getirmek istemesi tartışmalara neden oldu.

22.11.2015Gündem
AK Parti Milletvekillerinden, Kahta İlçesine Teşekkür Ziyareti

AK Parti Milletvekillerinden, Kahta İlçesine Teşekkür Ziyareti

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLLERİNDEN KAHTA İLÇESİNE TEŞEKKÜR ZİYARETİ

6.11.2015Adıyaman
Kemal Kılıçdaroğlu: Baskı rejiminde AB’nin rolü var

Kemal Kılıçdaroğlu: Baskı rejiminde AB’nin rolü var

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Avrupa Birliği’ni Türkiye’ye yönelik politikası nedeniyle kuvvetli ifadelerle eleştirerek, ‘iki yüzlü’ davranmakla suçladı.

5.11.2015Gündem
CHP’li Özel’den Manisa teşkilatını tekrar dizayn ediyor iddiasına yanıt

CHP’li Özel’den Manisa teşkilatını tekrar dizayn ediyor iddiasına yanıt

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Manisa’da parti teşkilatını tekrar dizayn ettiği iddiasını yalanladı. Parti binasında açıklama yapan Özel, "Bu iddiaların yüzde 10’u doğruysa tüm görevlerimden istifa etmeye hazırım. Hepsi yalan, yanlıştır. Ama bu kişileri disipline sevk etmeyeceğiz. Yeniden kucaklayacağız" dedi.

6.10.2015Ege
Gümrük Müdürlüğü Çalışmalarında Sona Gelindi

Gümrük Müdürlüğü Çalışmalarında Sona Gelindi

Adıyaman Gümrük Müdürlüğünde çalışmaların sonuna gelindi

19.09.2015Adıyaman
Engelsiz Tatil Yüzleri Güldürdü

Engelsiz Tatil Yüzleri Güldürdü

Engelli gençler doyasıya eğlendi.

13.08.2015Çankırı
Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi Açıldı

Vm Medical Park Kocaeli Hastanesi Açıldı

VM MEDİCAL PARK HASTANESİ KOCAELİ ŞUBESİ DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISI İLE TANITILDI.

31.07.2015Kocaeli
İstanbulda elektrik kesintisi

İstanbul'da elektrik kesintisi

Anadolu Yakası'nda, Beykoz, Çekmeköy, Kartal, Pendik, Sancaktepe, Ümraniye ve Üsküdar ilçelerinin bazı mahallelerinde 30 Temmuz Perşembe günü elektrik kesintisi yapılacak.

28.07.2015Gündem
Hüseyin Çelik: CHP ile koalisyon yürüyebilir

Hüseyin Çelik: 'CHP ile koalisyon yürüyebilir'

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun bayram öncesinde tamamladığı koalisyon görüşmelerinin ilk turundan çıkan sonucu AK Parti’nin kurmaylarından Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Çelik ile konuştuk. Çelik, Davutoğlu’nun koalisyon müzakerelerine hazırlık için oluşturduğu CHP komisyonundaki isimlerden biri. Dolayısıyla da ortaya koyduğu perspektif AK Parti açısından oluru olmazı anlamak açısından önemli şifreler barındırıyor. Çelik’in 7 Haziran seçiminin sonuçlarına ilişkin analizleri kadar, görüştüğünü söylediği 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün pozisyonuna ilişkin ifadeleri de çok konuşulur.

19.07.2015Gündem
Sebahat Tuncel de yaşa takılmış

Sebahat Tuncel de yaşa takılmış

Yeniden yargılandığı davada işsiz ve geliri olmadığını söyleyen Sebahat Tuncel, hakimin "Emekli olmadınız mı?" sorusunu "Hayır, yaşa takıldık" diye yanıtladı. "Terör örgütüne üye olmak" suçundan 8 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırılan ve Anayasa Mahkemesi'nin "yeniden yargılama kararı" doğrultusunda yargılanmasına yeniden başlanan eski milletvekili Sebahat Tuncel, "Bana açılan bu dava ve verilen ceza siyasi bir karardır" diyerek beraatını talep etti.

25.06.2015Gündem
Cem Sultan Türbesi’nin Restorasyonu Tamamlandı

Cem Sultan Türbesi’nin Restorasyonu Tamamlandı

BURSA’NIN DEĞERLERİNİ BİR BİR ÖNE ÇIKARAN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, MURADİYE KÜLLİYESİ’NDEKİ RESTORASYON ÇALIŞMALARININ SONUNA GELDİ. BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI RECEP ALTEPE, MURADİYE KÜLLİYESİ’NDEKİ CEM SULTAN TÜRBESİ’NİN TAMAMLANMA AŞAMASINA GELEN RESTORASYON ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ.

4.06.2015Bursa
Büyükşehir, Vezirköprü’de 1 Yılda 8.6 Milyon TL’lik Yatırım Yaptı

Büyükşehir, Vezirköprü’de 1 Yılda 8.6 Milyon TL’lik Yatırım Yaptı

SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, KENTİN TURİZM DEĞERİ YÜKSEK TARİHİ İLÇELERİNDEN VEZİRKÖPRÜ'DE 1 YILDA 8 MİLYON 600 BİN TL'LİK YATIRIM YAPTI.

2.06.2015Samsun
Türk lokumu uzak doğuya açıldı

Türk lokumu uzak doğuya açıldı

Türk şekerini dünyaya tanıtmak için yola çıkan Şekerli Mamüller Tanıtım Grubu (ŞTG), bu kapsamda 20-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında Bangkong / Tayland’da gerçekleştirilen" THAİFEX Tayland'da Türk lezzetlerini tanıttı.

26.05.2015Ekonomi

Yazar Sonuçları

PInk Floyd’un ardından Orhan Gencebay dinleyen bir nesildik

Los Angeles’ta bir araya gelen Okan, Murat ve Guatemalalı Saddler, isimlerinin nereden geldiği merak konusu olan “27” ile Türkiye’yi sallamaya devam ediyor. “Muhtemel Aşk”ı dillere pelesenk ettiler, şimdi ise yeni klip şarkıları “Sokak Lambası” ile gündemdeler. İşte “etnik rock müziği yapıyoruz” diyen 27 ile ilgili merak edilen her şey...

23.07.2016

AK Parti'deki gelişmeler nereye gider

29 Nisan tarihli MKYK toplantısından sonra dünkü AK Parti grubu önemliydi.

3.05.2016

AK Parti'de ne kavgası pişiriliyor?

‘HÜKÜMET deviren medyayı tanıyalım’ başlıklı yazım, ‘hükümet devirici medya’ suçlamasıyla yıllarca boğuşan komşum Özkök’ü heyecanlandırmış.

28.04.2016

Oyuncu gelmezse seyirci nasıl gelsin

Sporun birçok ‘profesyonel’ dalında maalesef istenilen yerde değiliz. 

28.03.2016

Bu gerçek bir muamma

ANKARA’daki saldırıyı gerçekleştiren teröristlerin, olay anına kadar neler yapıp ettiklerini öğrenmemiz için iki gün yetti.

16.03.2016

Eksiği ve fazlasıyla kabine

KOLTUK dağılımına yalnızca Erdoğan-Davutoğlu dengesinden bakmak yanıltıcı.

24.11.2015

AKP listeleri % 30-40 değişiyor

AKP, oylarının neden ve nasıl düştüğünü 81 ilde anketle belirliyor.

27.08.2015