MENÜ
Arşiv

Dizayn Grup

Dizayn Grup ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dizayn Grup haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 654 Dizayn Grup haberi bulunmuştur.

Dizayn Grup Haberleri

Pistlerde kadın rüzgarı esiyor

Pistlerde kadın rüzgarı esiyor

Geçtiğimiz yıl Seat Cup Türkiye ile pistlere binlerce kişinin takip ettiği bir yarış kazandıran Doğuş Motorsports’un ikinci organizasyonu olan Polo Ladies Cup ile kadınlar piste çıktı. Türkiye’de ilk kez yalnızca kadınların boy gösterdiği bir yarış olan Polo Ladies Cup’ta 17 kadın şampiyonluk mücadelesi verecek.

24.5.2005Kelebek
Yapı Kredi ‘pat’ diye satılmaz artık son aşamaya geliyorlar

Yapı Kredi ‘pat’ diye satılmaz artık son aşamaya geliyorlar

BDDK Başkanı Tevfik Bilgin, bankacılık sektöründe yüzde 10 paya sahip Yapı Kredi’nin satışında tarafların incelemesinin ‘pat’ diye bitemeyeceğini belirtti. Bilgin, ‘Ancak, aşamaların önemli bölümü geçildi. Bugün itibarıyla çözüme uzak değiliz’ dedi.

2.4.2005Ekonomi
Trump’la farklıyız

Trump’la farklıyız

Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı Tuncay Özilhan, dün akşam ilk bölümü yayınlanan ‘Çırak’ta yer almayı uzun bir tereddüt döneminden sonra kabul etti. Orijinal programı sunan Donald Trump’la ortak noktalarının, işadamı kimlikleri ve bu yarışmayla sınırlı olduğunu söyleyen Özilhan, etkilenmemek ve kolay karar verebilmek için yarışmacılarla sadece iş konuşuyor.

20.3.2005Kelebek

Trump’la farklıyız

20.3.2005Kelebek
İlk adımı attılar

İlk adımı attılar

19.3.2005Spor Arena
Dünyadan haberler

Dünyadan haberler

25.1.2005Kelebek
Türkiye’nin Noel Baba militanları

Türkiye’nin Noel Baba militanları

Bir teze göre Türkiye’de doğdu, bir teze göre Kuzey Avrupa folklorunun bir kahramanıydı. Ama en güçlü ihtimal bu efsaneye Antalya Demre’de (Myra) MS 3.-4. yüzyılda yaşayan Aziz Nikolaus’un kaynaklık ettiği. Bazı ülkelerde ‘Santa Claus’ bazı ülkelerde ‘Father Christmas’ adıyla tanınıyor.

18.12.2004Kelebek
Irak’taki savaş kamyon satışlarını vurdu

Irak’taki savaş kamyon satışlarını vurdu

Geçen hafta o hep korktuğum ve gördüğüm yerde hızla yanından uzaklaşmak suretiyle gaza sonuna kadar bastığım kamyonlar hakkındaki önyargılarımı hafifleten bir gerçeğin farkına vardım. Meğer onlar olmasa elimiz kolumuz bağlı kalırmışız.

7.12.2004Kelebek
Ekonomi kısa kısa

Ekonomi kısa kısa

19.11.2004Ekonomi
Ekonomi kısa kısa

Ekonomi kısa kısa

19.11.2004Gündem
34 otomobili test ettik Türkiyede bir ilke imza attık

34 otomobili test ettik Türkiye'de bir ilke imza attık

Hürriyet Otoyaşam Gazetesi tarafından düzenlenen, Türkiye'nin en beğenilen otomobillerini seçmek için düzenlenen 'OtoBil' yarışmasında finale kalan otomobiller, özel jüri tarafından değerlendirildi.

12.10.2004Gündem
Yanal: Stresimizi attık

Yanal: Stresimizi attık

10.10.2004Spor Arena
Yanal: Stresimizi attık

Yanal: Stresimizi attık

9.10.2004Spor Arena
Yılın otomobilleri yarışmasında bir haftada 6 bin oy kullanıldı

Yılın otomobilleri yarışmasında bir haftada 6 bin oy kullanıldı

Hürriyet Oto Yaşam Gazetesi'nin düzenlediği, Türkiye'nin en beğenilen otomobilleri yarışmasında ikinci tur oylama devam ediyor. 11 segmentte 34 aday otomobil yer aldığı ve Petrol Ofisi, Pirelli, Tag Heguer'in desteğiyle düzenlenen yarışmada oy kullanmak için www.hurriyetim.com.tr, www.e-kolay.net, www.arabam.com internet adreslerinden OtoBil logosuna tıkladıktan sonra, ad, soyad, adres bilgilerini doldurmak gerekiyor.

28.9.2004Gündem
MAN otobüslerinin yarısı Türkiyeden

MAN otobüslerinin yarısı Türkiye'den

MAN Türkiye Yürütme Kurulu Üyesi Tunç Koman, MAN AG'ın Almanya dışındaki ilk üretim üssü olan Ankara fabrikasının kapasite artırarak, şirketin toplam otobüs üretiminin yarısını yapar hale geleceğini belirtti.

9.9.2004Ekonomi
Psikiyatri kliniğine modern ortam

Psikiyatri kliniğine modern ortam

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri Kliniği, yenileme çalışmaları sonrasında, gri duvarlar ve mobilyalar yerine, pembe ve lila renklerin hakim olduğu poliklinikte hizmet verecek.

2.9.2004Kelebek
Dünyada otomotive yön veren Türkler

Dünyada otomotive yön veren Türkler

Türk otomotiv sektörü son yıllarda yapılan yatırımlarla Avrupa'nın üretim merkezi ve ihracat üssü oldu. Sadece Türkiye'de üretilen ve ‘Made in Turkey’ damgasını taşıyan araçlar, dünyanın 4 kıtasına ihraç ediliyor. İhracatın lokomotif sektörlerinden biri haline gelen Türk otomotivi, sadece 'otomobil' değil 'beyin' de ihraç ediyor.

3.8.2004Ekonomi
BDDK: Çukurova ile görüşüyoruz

BDDK: Çukurova ile görüşüyoruz

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) Başkanı Tevfik Bilgin, Çukurova Grubu ile banka sahipliğinden, ödeme takvimine kadar bütün bir çerçevede görüştüklerini belirterek tutarın 4.1 milyar dolar olduğunu söyledi.

20.7.2004Ekonomi
NATO ve Busha Karşı büyük miting

'NATO ve Bush'a Karşı' büyük miting

DİSK, KESK, HAK-İŞ, TMMOB, TTB, Küresel Barış ve Adalet Koalisyonu, İşgale Karşı Komiteler, NATO ve Bush Karşıtı Birlik tarafından düzenlenen “İşgale, NATO'ya ve Bush'a Karşı Büyük İstanbul Buluşması” adlı miting, grupların alanda yerlerini almalarıyla başladı.

27.6.2004Gündem
Yeni Discoverye Türk imzası

Yeni Discovery'e Türk imzası

Tamamen yenilenen Land Rover Discovery'nin Türkiye için önemi farklı... Daha önce Türkiye'de Anadol markasını yaratanlardan biri olan ve Land Rover Freelander'ın da dizaynında emeği geçen Mehmet Özöztürk'ün Yeni Discovery'nin iç tasarımını yapmış olması, ayrı bir gurur kaynağı.

18.5.2004Gündem

Yazar Sonuçları

BoeIng daha uzağa uçuyor

Amerikalı uçak imalatçısı Boeing, 17 bin 446 kilometre hiç inmeden uçabilen 777-200LR ile uzun menzilli uçak yarışında rakibi Airbus’ın bir adım önüne geçti.

19.2.2005

TGSD konfeksiyonculara ‘İnsan Hakları Sertifikası’ verecek

TGSD’nin yeni Başkanı Aynur Bektaş, konfeksiyonda insan haklarının çok önemli olduğunu ve dünya markalarının bunu bir satış politikası olarak kullandığını belirterek, ‘Biz de ‘İnsan Hakları Sertifikası’ verebilir konuma gelmek istiyoruz’ dedi.

6.2.2005

Hesap Uzmanları: Kamu yararını önde tutuyoruz

MALİYE Hesap Uzmanları Vakfı Yönetim Kurulu imzasıyla bir mektup aldık.

8.12.2004