MENÜ

Bitki Özlü

Bitki Özlü ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Bitki Özlü haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 173 Bitki Özlü haberi bulunmuştur.

Bitki Özlü Haberleri

Bunları Biliyor muydunuz

Bunları Biliyor muydunuz?

Güzel bir cilde, güzel bir boyuna, güzel gözlere ve çarpıcı bir dekolteye sahip olmanın püf noktaları...

29.04.2001Kişisel Bakım
Otacı

Otacı

Misyonu insanlığa sağlığını ve güzelliğini henüz bozulmadan korumasının gereğini anlatmak olan OTACI, tarihten ve doğadan ilham alarak geliştirdiği doğal hammaddelerle ürettiği ilaçlar, besinler ve kozmetikler ile 47 yılı aşkın bir süredir varlığını genişleyerek sürdürmektedir.

19.11.2001İyi Yaşam
Girişimci ve Kadın Olmak

Girişimci ve Kadın Olmak

Ecz. Meltem Kurtsan'ın UNECE (Birleşmiş Milletler Avrupa Ekonomisi Komisyonu) Toplantısındaki Konuşması:

19.11.2001İyi Yaşam
İşte mükemmel diyet

İşte mükemmel diyet

ABD’nin yeni beslenme programında kepekli yiyecekler ve bitkisel yağ tüm yemeklerde öneriliyor. Her zamanki gibi egzersiz şart.

14.01.2003Kelebek
O aslında Amerikalı Tamer

O aslında Amerikalı Tamer

İnanır mısınız, ben de aynen sizin gibi hep aynı hataya düşüyorum. Tamer Karadağlı mı? Oooo, ben onu çok iyi tanıyorum diyorum. Sonra bir an düşünüyorum. Nereden tanıyorum? Bir diziden gördüğüm adam. Evlenmeden önce birisiyle bilmem ne yaptığını okuduğum adam.

18.01.2003Kelebek
Öteki Tamer Karadağlı

Öteki Tamer Karadağlı

Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın'dan önceki Amerikalı Tamer'i anlattı. "İlkokula Amerika'da başladım. Geri döndük, beni Ankara Koleji'ne yazdırdılar."

18.01.2003Kelebek
Grip ilacıyla aşkını anlat

Grip ilacıyla aşkını anlat

Çin'de 5 kişinin ölümüne yol açan virüs, Sevgililer Günü'nde hediye olarak çiçek ya da çikolata yerine grip ilacına talebi artırdı. Ülkenin geleneksel bitki özlü grip ilacı ‘‘Banlangen’’ ve kaynatılınca havadaki mikropları öldürdüğü söylenen sirke satışlarında artış gözlendiği bildirildi.

14.02.2003Gündem
Cilt sorunlarıyla baş etmenin yolları

Cilt sorunlarıyla baş etmenin yolları

Yağlı cilteler kuruyup pul pul olabilir, kuru ciltler sivilcelenebilir, normal sandığınız cildiniz birdenbire hassaslaşabilir. Yani her cilt tipi, her cilt sorununu yaşayabilir. Ama korkmayın, uygun ürünlerle tüm bu sorunların üstesinden gelebilirsiniz.

24.01.2004Kişisel Bakım
Bitkilerin gücü adına

Bitkilerin gücü adına

Bitkisel içerikli ürünler cildine önem veren kadınların yeni tercihi. Özellikle hassas ve problemli ciltlere çözümler sunan bakım serumları, kapsüller, bahara girerken harikalar yaratıyor.

6.04.2004Kelebek
İlk gece kahramanlığı

İlk gece kahramanlığı

Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı ve Acıbadem Hastanesi Cinsel İşlev Bozuklukları Merkezi Başkanı Prof. Dr. Ferruh Şimşek, cinselliğin hâlâ üzerinde konuşulmaması gereken bir konu olarak görüldüğünü söylüyor.

En mistik  Hint terapisi

En mistik Hint terapisi

Ayurvedanın temel yöntemlerinden biri olan ‘Pancha Karma’ terapileri, bedeni, ruhu ve zihni temizliyor. Mistik bir Hint seremonisi içinde uygulanan yöntem, insanı çağın hastalıklarına karşı koruyor. Formsante dergisi Eylül sayısında, 20 farklı masaj yöntemiyle ‘Pancha Karma’yı anlatıyor.

2.09.2004Kelebek
Hem ruhunuz hem bedeniniz yenilensin

Hem ruhunuz hem bedeniniz yenilensin

Stresten kaçıp yenilenmek isteyenlerin başvurduğu sağlıklı yaşam merkezleri 'spa'ların sayısı gün geçtikçe artıyor. İşte bir nevi 'modern kaplıca' olan spa'ların en ünlüleri.

Kuaför, vücut bakım merkezi ve butik bir arada

Kuaför, vücut bakım merkezi ve butik bir arada

İstanbul Şaşkınbakkal’da açılan Mandala Fashion And Hair Design (Mandala Moda ve Saç Tasarımı), hazır giyim mağazasıyla, kuaför, güzellik ve masaj salonunu birleştiren, çok amaçlı bir mekan.

21.04.2005Kelebek

Yazar Sonuçları