MENÜ

Arya Kadın Yatırım Platformu

Arya Kadın Yatırım Platformu ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Arya Kadın Yatırım Platformu haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 17 Arya Kadın Yatırım Platformu haberi bulunmuştur.

Arya Kadın Yatırım Platformu Haberleri

Hem fenomen hem girişimci üniversiteli: Elif Aleyna Duman

Hem fenomen hem girişimci üniversiteli: Elif Aleyna Duman

Geçirdiği bir trafik kazası sonrası tüm hayatı değişti. Gerçek problemleri olan, senin benim gibi biri ve o pes etmemeyi tercih etti. Yolun henüz başında iki harika girişimin öncüsü olabilmiş, binlerce insana ilham veren hikayesiyle Elif Aleyna Duman Kampüs’te.

4.12.2018Kampüs
Arya Kadın Platformundan Duygu Deniz: Girişimcilik bir meslek değil ruhtur

Arya Kadın Platformu'ndan Duygu Deniz: Girişimcilik bir meslek değil ruhtur

Özellikle kadın girişimcilere destek olmalarıyla bilinen ve kurulduğu yıldan bu yana 6 yatırım, birbirinden renkli birçok etkinlik ve eğitime imza atmış Arya Kadın Yatırım Platformu’nun Kurucu Ortaklarından, aynı zamanda Genel Sekreterlik görevini üstlenen Duygu Deniz ile birbirinden yaratıcı, her biri ilham veren projeleri üzerine konuştuk.

8.10.2018Kampüs
Arya İş Atölyelerine kayıtlar başladı

Arya İş Atölyeleri'ne kayıtlar başladı

Türkiye İş Bankası desteği ile Arya Kadın Yatırım Platformu tarafından gerçekleştirilen Arya İş Atölyeleri’ne kayıtlar başladı.

28.09.2018Kampüs
TutumluAnne.com, 2 milyon dolar değerlemeyle yatırım aldı

TutumluAnne.com, 2 milyon dolar değerlemeyle yatırım aldı

İkinci el çocuk ürünlerini almak ve satmak isteyenleri güvenli bir ortamda buluşturan pazaryeri TutumluAnne.com’a ikinci tur yatırım geldi.

7.06.2018Startup
Hem girişimci hem melek yatırımcı

Hem girişimci hem melek yatırımcı

Münteha Adalı Siverek doğumlu. 8 çocuklu bir ailenin kızı olarak büyüdü. İş yaşamına bankacı olarak başladı, sonrasında ise girişimci oldu. Türkiye’nin en büyük temizlik şirketlerinden Güvensan Tesis Hizmetleri’ni yöneten, 81 ilde hizmet veren, 750’den fazla çalışanı olan Adalı, aynı zamanda hem seri girişimci hem de genç girişimcileri ve kadınları destekleyen bir melek yatırımcı.

İyi hissedip iyi yaşamak isteyenler için Uplifers Shop geliyor

İyi hissedip iyi yaşamak isteyenler için Uplifers Shop geliyor

“İyi hisset, iyi yaşa” sloganıyla 4 yıldır sağlık ve mutluluğun ön planda olduğu bir yaşama ulaşmak için okuyucularına rehberlik eden Uplifers.com şimdi de Türkiye’nin ilk online wellness marketi Uplifers Shop’u açıyor.

5.05.2017Sağlık
Üç koldan destek

Üç koldan destek

Özge Akbulut’un yapay doku ve organ girişimi hayata geçiyor.

30.10.2014Ekonomi
Kadınlara özel ilk ve tek  futbol turnuvası başlıyor

Kadınlara özel ilk ve tek futbol turnuvası başlıyor

2013’ten beri düzenlenen ‘Kızlar Sahada İstanbul Kupası’ bu sene yedinci kez bugün, yarın ve 4-5 Mayıs’ta ENKA Spor Kulübü’nde yapılacak.

27.04.2019Hürriyet Pazar
Kadın girişimci ve yatırımcılar bir araya geldi

Kadın girişimci ve yatırımcılar bir araya geldi

StartersHub, ev sahipliği yaptığı Kadın Girişimciliği Etkinliği ile girişim ekosisteminin öncü kadın girişimci ve yatırımcılarını bir araya getirdi.

14.03.2019Teknoloji
Milano’dan Türkiye’ye uzanan bir girişimcilik serüveni: Tuğba Kuzdere

Milano’dan Türkiye’ye uzanan bir girişimcilik serüveni: Tuğba Kuzdere

Milano’da aldığı moda eğitiminden sonra ülkesine dönen, yaratıcılığını Tukutukum adlı bir tekstil markasına dönüştüren ve son olarak yaşadığı deneyimleri “Sen Sus! Stilin Konuşsun” adlı bir kitapla bize sunan yeteneklerine hayran kaldığımız Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu ile modanın kalbinden Beyoğlu Tomtom’a uzanan keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

14.01.2019Kampüs
Tasarladığı eşarplarla dünyaya açıldı

Tasarladığı eşarplarla dünyaya açıldı

Tuğba Kuzdere Yorgancıoğlu yaratıcı bir karakter. Moda tasarımcısı ve stil danışmanlığı da yapıyor. 2014 yılında kendi markasını kurdu. Bursa’nın ipekleriyle gerçekleştirdiği tasarımlarıyla dünyaya açıldı.

Yazar Sonuçları

Kadın startup’ların getirisi iki misli ama nedense daha az yatırım çekiyorlar  

DÜNYADA ve Türkiye’de kadın ile erkek arasındaki ücret uçurumunu hepimiz biliyoruz.

24.07.2018

Koruyan Kurdele seferberliği nedir?

EN son iki gün önce İnsan Haklar Derneği İstanbul Şubesi Çocuk Hakları Komisyonu’nun raporu çocuklarımızla ilgili korkunç rakamları bir kez daha ortaya koydu.

12.06.2018

Arya, kadın girişimcilere hem koçluk yapıyor,  hem yatırım

AHU Büyükkuşoğlu Serter birden fazla şapkası olan bir iş insanı.

29.05.2018

Girişim de yaparım kariyer de!

Hem mühendis hem de teknoloji yatırımcısı olarak, yönetim kurullarında, yatırımcılar arasında odada büyük çoğunlukla tek kadın oldum.

28.08.2017