EKSTRA
MENÜ

Anadolu Sigorta

Anadolu Sigorta ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Anadolu Sigorta haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.608 Anadolu Sigorta haberi bulunmuştur.

Anadolu Sigorta, 1 Nisan 1925 tarihinde Atatürk tarafından kurulan, Türkiye'nin ilk ulusal sigorta şirketidir. Anadolu Sigorta, Türkiye'nin en büyük sigorta şirketlerinden birisidir.a

Anadolu Sigorta Haberleri

CIO Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

CIO Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

Teknoloji liderlerinin şirketleri içinde gerçekleştirdiği, başarılı dijital dönüşüm projelerinin onurlandırıldığı CIO Ödülleri bu yıl 12’nci kez sahiplerini buldu. CXO Medya ve CIO Update tarafından düzenlenen organizasyonda Türkiye’nin önde gelen 28 şirketinin CIO’su ödül almaya hak kazandı.

2.04.2021Teknoloji
Adnan Bali İş Bankasının Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

Adnan Bali İş Bankasının Yönetim Kurulu Başkanı seçildi

İş Bankası Genel Müdürü Adnan Bali, kurumun yönetim kurulu başkanlığına getirildi.

2.04.2021Ekonomi
Salgın sağlık sigortasında algıyı arttırdı

Salgın sağlık sigortasında algıyı arttırdı

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, salgının, bireylerin riske bakış açısını değiştirdiğini, özellikle sağlık sigortasında algıyı arttırdığını belirterek yüzde 20.8 büyüme yaşandığını söyledi.

12.03.2021Ekonomi
Sigorta sektörü 2020’de ‘sağlık’la büyüdü

Sigorta sektörü 2020’de ‘sağlık’la büyüdü

Türk sigorta sektörü, tüm dünya ile birlikte Türkiye'yi de etkileyen Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçen 2020 yılında da reel büyümesini sürdürdü.

29.01.2021Sigorta
Anadolu Sigorta ve Arya ‘kadına destek’ için işbirliği yaptı

Anadolu Sigorta ve Arya ‘kadına destek’ için işbirliği yaptı

Anadolu Sigorta, Türkiye’nin ilk kadın odaklı yatırım platformu olan Arya ile önemli bir iş birliğine imza attı.

29.01.2021Sigorta
Anadolu Sigorta çalışanları ‘Biz Bize’ de buluşuyor

Anadolu Sigorta çalışanları ‘Biz Bize’ de buluşuyor

Anadolu Sigorta, insan kaynakları alanında geliştirdiği ‘Biz Bize’ mobil platformuyla ortak bir buluşma noktası yarattı. Çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirerek ekiplerin hayatını kolaylaştıran “Biz Bize” uygulamasıyla; kurum içi iletişimin güçlendirilmesi ve çalışanlar arasındaki sinerjinin artırılması hedefleniyor.

15.01.2021Sigorta
Ortak yaşam alanları ‘sigorta’ ile daha güvenli

Ortak yaşam alanları ‘sigorta’ ile daha güvenli

Günümüzde pek çok kişi yaşamını apartmanlarda ve büyük sitelerde sürdürüyor. Son yıllarda sayısı giderek artan bu toplu yaşam alanları ise beraberinde bazı sorumlulukları ve riskleri gündeme getiriyor.

27.11.2020Sigorta
Sigorta sektörü fidan bağışında 50 bine koşuyor

Sigorta sektörü fidan bağışında 50 bine koşuyor

Hatay’ı yeniden yeşertmek için sosyal medyada fidan bağışı için başlatılan meydan okuma hareketine katılan ve ilk gün 15 binin üzerinde fidan bağışına imza atan sigorta sektörü meydan okumaya devam ediyor. Sektör, meydan okumanın 3. gününde 30 bin adedin üzerinde fidan bağış yaptı.

20.10.2020Sigorta
Dijital sigortacılıkta ‘Juno’ ile ezber bozacak

Dijital sigortacılıkta ‘Juno’ ile ezber bozacak

Anadolu Sigorta’yı, yeni bir markanın heyecanı sardı. Dijital sigortacılıkta ‘yepyeni bir deneyim’ vaadiyle yola çıkan Anadolu Sigorta, yeni markası Juno’yu hayata geçirdi. Anadolu Sigorta’nın yeni nesil dijital sigortacılık markası olarak lanse ettiği Juno’nun, hedef kitlesi ise dijital dünyada söz sahibi olan gençler.

12.10.2020Sigorta
Anadolu Sigorta’ya 7 yarışmadan 9 ödül

Anadolu Sigorta’ya 7 yarışmadan 9 ödül

Anadolu Sigorta, 2020’nin ilk 9 ayında dünyanın çeşitli ülkelerinde ve Türkiye’de düzenlenen 7 farklı araştırma ile ödül törenine katıldı.

2.10.2020Sigorta
Tamamlayıcı sağlıkta rekabet hızlandı

Tamamlayıcı sağlıkta rekabet hızlandı

Pandemi ile birlikte ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının’ yıldızı parladı. Toplumda ‘Sağlık her şeyden önemlidir’ bilincinin yaygınlaşmasına bağlı olarak artan talebe, sigorta şirketleri de özel kampanya ve paketlerle karşılık verdi.

2.10.2020Sigorta
Okullar online açıldı, siber risklere dikkat

Okullar online açıldı, siber risklere dikkat

Uzaktan da olsa bir eğitim yılı daha başladı. Öğretmenler, ebeveynler ve öğrenciler COVID-19 sonrasında online eğitim sürecine adapte olmaya çalışıyor. Bu durum sadece Türkiye için geçerli değil, tüm dünya eğitimde aynı sorunla savaşıyor. Ancak savaşılan sadece Covid-19 değil, yeni dönemin en büyük tehdidi olan siber riskler okullar için de büyük bir tehlike taşıyor. Uzmanlar bu riskin de asla göz ardı edilmemesi gerektiğini altını çiziyor.

11.09.2020Sigorta
Kılıçdaroğlu: CHP uzun süre iktidar olamadı, kabahat bizde

Kılıçdaroğlu: CHP uzun süre iktidar olamadı, kabahat bizde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP'nin 97'nci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir'i ziyaretinin ardından genel merkezde 'Kuruluş Yıldönümü Programı'nda konuştu.

9.09.2020Gündem
‘Tele-Sağlık’ta kullanım sıklığı arttı’

‘Tele-Sağlık’ta kullanım sıklığı arttı’

Pandemi ile birlikte tele-sağlık hizmetlerine olan talep arttı. Sağlık hizmetlerinin on line olarak verildiği tele tıp uygulamasının pandemiden sonra kullanım sıklığının arttığını kaydeden Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, “Anadolu Sigorta olarak 2016 yılından bu yana 7/24 görüntülü doktor uygulaması hizmeti veriyoruz. Belki o dönemde frekanslar daha düşüktü. Ama özellikle pandemiden sonra bu alanın kullanım sıklığı arttı. İster tele sağlık, ister uzaktan görüntülü danışmanlık denilsin burada farkındalık arttı. Tele sağlık konusunda ciddi bir artış var. Oto, konut ve işyeri sigortalarında hasar durumunda uzaktan görüntülü ekspertiz yaptık. Bu çalışma da oturdu” diye konuştu.

4.09.2020Sigorta
DASK Yönetim Kurulu Üyeliğine Erdal Turgut atandı

DASK Yönetim Kurulu Üyeliği'ne Erdal Turgut atandı

Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) yönetim kurulunun yeni üyesi Türk Reasürans Genel Müdür Yardımcısı Erdal Turgut oldu.

1.09.2020Ekonomi
Salgın sağlık, seyahat sigortalarını öne çıkardı

Salgın sağlık, seyahat sigortalarını öne çıkardı

Yeni normalin yaşandığı bu dönemde, sağlığın ön planda tutularak, riskleri en aza indirgemenin ve risklere karşı sigorta korumasıyla önlem almanın önemine değinen Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, “Pandemi dönemi göstermiştir ki; en önemli şey sağlığımızdır ama sahip olduğumuz varlıklar da mutlaka korunmalıdır. Çoğu işletmenin geliri azalmış, hatta gelir elde edememiştir. Böyle bir dönemde oluşabilecek hasarların mali yükü her insanı, her işletmeyi daha da zorlayacaktır. Bu yüzden, bireysel ve kurumsal olarak herkes mutlaka bir sigorta güvencesi altında olmalıdır. Pandemi sonucu sigortanın önemi ve bu konudaki farkındalık belirgin şekilde arttı. Şirket olarak yılsonu büyüme hedefimizi sektör paralelinde yüzde 15-20 seviyesinde bekliyoruz” dedi.

22.08.2020Sigorta
Güneş Enerji Panelleri de sigorta güvencesinde

Güneş Enerji Panelleri de sigorta güvencesinde

Anadolu Sigorta sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında, gün geçtikçe kullanımı yaygınlaşan çatı tipi güneş enerji panellerine yönelik özel bir poliçe hazırladı. Bireysel olarak kullanılan güneş panellerine yönelik ihtiyaçlar göz önüne alınarak oluşturulan poliçe; özel teminatlar ve hizmetler içeriyor.

9.08.2020Sigorta
Anadolu Sigorta ile teknenizde de güvendesiniz

Anadolu Sigorta ile teknenizde de güvendesiniz

Gezinti Teknesi Sigortası ile özel veya ticari amaçlı kullanılan gezinti teknelerinin denizde; karada, çekek yerinde ve teknenin bakımı süresince tersanede karşılaşabilecekleri rizikolara karşı teminat sağlayan Anadolu Sigorta; yalnızca tekneyi değil makine, teknenin botları, aygıtları ve donanımlarını da güvence altına alıyor.

24.07.2020Sigorta
Sağlık, siber ve alacak sigortaları yeni dönemin gözde branşları

Sağlık, siber ve alacak sigortaları yeni dönemin gözde branşları

Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, tüm dünyayı saran ve Türkiye’de de yaklaşık dört aydır etkilerini gösteren Covid-19 salgınının sigorta sektörü üzerine etkilerini değerlendirdi.

10.07.2020Sigorta
Pandemi deprem hazırlıklarını unutturmasın

Pandemi deprem hazırlıklarını unutturmasın!

Covid – 19 pandemisi döneminde iş dünyası ve sosyal hayatta değişen önceliklere, yaşanan dönüşüme işaret eden Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, pandemi gündemi gölgesinde, beklenen Marmara depremi gerçeğinin unutulmaması konusunda uyarıda bulundu.

26.06.2020Sigorta
Salgında iyi sınav verdik

Salgında iyi sınav verdik

ANADOLU Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, koronavirüs salgını döneminde sigortacıların iyi bir sınav verdiklerini söyledi. Alınan önlemler ile sigortalıların özellikle finansman tarafında rahatlatıldığını, bu süreçte zorunlu sigortalarda primlerin ertelendiğini, indirimler yapıldığını belirten Şencan, tüm şirketlerin sigortalılara yönelik ciddi paketler açıkladıklarını kaydetti.

15.06.2020Ekonomi
Anadolu Sigorta anketörleri unutmadı

Anadolu Sigorta anketörleri unutmadı

Türkiye Araştırmacılar Derneği’nin (TÜAD) #araştırmadakal etiketi ile başlattığı ve ihtiyaç sahibi sektör emekçileri olan anketörlere organize yardım ulaştırmak amacıyla hayata geçirdiği kampanyaya Anadolu Sigorta da destek oldu.

30.05.2020Sigorta
Uçuşum Güvende’ yılın sigorta ürünü seçildi

'Uçuşum Güvende’ yılın sigorta ürünü seçildi

Bu yıl Türkiye’de 5’incisi gerçekleştirilen ‘Yılın Seçilmiş Ürünü’ programının kazananları ilk kez online düzenlenen bir ödül töreniyle sahiplerini buldu. ‘Anadolu Sigorta Uçuşum Güvende’ ürünü, sigorta kategorisinde tüketiciler tarafından ödüle layık görülen ürün oldu. Araştırma şirketi Nielsen’in 4099 tüketiciyle yüz yüze görüşerek yaptığı anketler sonucunda kazanan ürünlerin belirlendiği program kapsamında; gıda, içecek, atıştırmalık, enerji, lastik, sigorta, kişisel bakım ve tüketici sağlığı sektörlerinden yenilikçi 15 ürün Türk tüketicileri tarafından ödüle layık görüldü.

1.05.2020Sigorta
Sigortada koronavirüs destekleri

Sigortada koronavirüs destekleri

Koronavirüs önlemleri kapsamında trafik, kasko, konut ve işyeri sigortalarında yüzde 25’e varan oranlarda indirim uygulayan sigorta şirketleri, taksit ödeme sayılarını da 12 aya kadar uzattı. Salgın döneminde primini ödeyemeyen vatandaşın poliçeleri de iptal edilmiyor.

20.04.2020Ekonomi
Sigortacılar hizmetlerini müşterilerinin evine taşıdı

Sigortacılar hizmetlerini müşterilerinin evine taşıdı

Koronavirüs salgını ile birlikte hayatımızda önemli değişiklikler yaşıyoruz. Evde kaldığımız bu süreçte işlerimizi evden yapıyor, alışverişimizi internetten gerçekleştiriyor ve salgının önlenmesi için tedbirlerimizi buna göre alıyoruz. İşte sigorta şirketleri de müşterilerinin evde kaldığı bu dönemde sundukları hizmetlere zahmetsiz ve hızlıca erişebilmesi için yeni hasar hizmetlerini uygulamaya geçirdi. Bu şirketlerden birisi de Anadolu Sigorta.

17.04.2020Sigorta
Siber riskler artıyor

Siber riskler artıyor

Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, koronavirüsün siber güvenlik risklerini gündeme getirdiğini belirterek, özellikle son bir haftada, içeriğinde koronavirus, kovid-19 gibi kelimelerin geçtiği zararlı içerikler barındırabilen web sitesi adı ve adreslerinde ciddi bir artış yaşandığını söyledi.

6.04.2020Ekonomi
Çevrimiçi sürelerle beraber siber riskler de artıyor

Çevrimiçi sürelerle beraber siber riskler de artıyor

Koronavirüs salgını nedeniyle evden çalışma, uzaktan eğitim gibi nedenlerle çevrimiçi olma sürelerinin artması siber güvenlik endişelerini bir kez daha gündeme getiriyor. Son dönemde mobil ve ağ üzerinde karşılaşılabilecek zararlı içeriklerin arttığına işaret eden Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Levent Sönmez, tüm kullanıcıları siber güvenlik konusunda uyardı.

3.04.2020Teknoloji
Sigortada koronavirüs destekleri

Sigortada koronavirüs destekleri

Sigortacılar, koronavirüs salgınına yönelik önlemlerini açıkladı. Prim ödemelerinde yaşanacak gecikmeler nedeniyle poliçeler hemen iptal edilmeyecek, sigortalılara ilave bir ay süre tanınacak. Trafik sigortasını yaptıramayanlara nisan sonuna kadar ilave prim uygulanmayacak, hasarsızlık indirimleri olumsuz etkilenmeyecek. Sigortacılar, sosyal sorumluluk taşıdıklarını belirterek, her senaryoya hazırlıklı olduklarını ve hızlı tepki verdiklerini söylüyor. Tüketicileri bilinçlendirmek ve risk gerçekleşmeden önlemleri almak konusunda her adımı attıklarını kaydeden sigortacılar, “Bu süreçte sigortalıların teminatları devam edecek. Prim ödemelerinde esneklik, hasar ödemelerinde gereken hassasiyet sağlanacak” diyor. İşte, sigortacıların gözünden koronavirüs salgını.

30.03.2020Ekonomi
Sigorta şirketlerinden Corona’ya çözüm: ‘Dijital doktor’ uygulaması

Sigorta şirketlerinden Corona’ya çözüm: ‘Dijital doktor’ uygulaması

Dünyayla birlikte Türkiye’yi de etkisi altına alan Corona Virüsü, rutin hastalıkları için hastanelere gitmek istemeyen özel sağlık sigortalılarına yönelik yeni çözümler üretilmesine neden oldu.

20.03.2020Sigorta
Lüks aracımın 300 bin liralık  zararını Kasko’m sorunsuz karşıladı

Lüks aracımın 300 bin liralık zararını Kasko’m sorunsuz karşıladı

Aracıyla kaza yapan inşaat firması sahibi Selahattin Ertem, kaskosu sayesinde tüm zararını tazmin etti.

24.01.2020Sigorta
Memnun sigortalı: İlk teşekkürümü sigorta şirketine yaptım

Memnun sigortalı: İlk teşekkürümü sigorta şirketine yaptım

Sigortalı Nezahat Sönmez, bilinçli ve hakkını aramaktan geri durmayan bir tüketici. Birçok kez ürün şikayetlerinde bulunan ve hakkını her defasında geri alan Sönmez, ilk teşekkür mektubunu ise sigorta şirketine yazdı.

17.01.2020Sigorta
Big Bang Start-up Challenge yarışmasından 52 milyon liralık kaynak

Big Bang Start-up Challenge yarışmasından 52 milyon liralık kaynak

İTÜ Çekirdek’in "Big Bang Start-up Challenge" yarışmasında 52 milyon liralık kaynağa ulaşıldı.

30.11.2019Teknoloji
İTÜ Çekirdek, dünyada ilk 5e girmeyi başardı

İTÜ Çekirdek, dünyada ilk 5'e girmeyi başardı

İTÜ Çekirdek, dünyadaki lider üniversitelerin girişimcilik kuluçka merkezlerini karşılaştıran ve sıralayan uluslararası UBI Global endeksine göre dünyada ilk 5’te yer aldı.

7.11.2019Teknoloji
IBM Watson ile hasar tespiti akıllı hale geliyor

IBM Watson ile hasar tespiti akıllı hale geliyor

Türkiye'de bir sigorta şirketi, IBM Watson Görsel Tanıma Servisi ile kazalı araçlarda hasar tespit sürecinde, araç fotoğraflarının yüklenmesi ve incelenmesini yüzde 70 oranında kısaltacak.

29.05.2019Teknoloji
Film gibi eğitim

Film gibi eğitim

Video içeriklerde yeni trend interaktif teknolojiler. Filmlerde veya dizilerde kullanılan bu teknoloji artık çalışanların eğitiminde de kullanılıyor. Bu konuda harekete geçen Türk startup’ı ise ‘GmPly’ oldu.

16.05.2019Ekonomi
Bir’diler bin oldular

Bir’diler bin oldular

Kaybolmaya yüz tutan mesleklerin canlandırılması amacıyla Anadolu Sigorta’nın başlattığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın desteğiyle hayata geçirilen ‘Bir Usta Bin Usta’ projesi son senesine girdi. 50 meslekte ustalar, bin kişiye eğitim verdi, meslekler canlandı, istihdam arttı. Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Filiz Tiryakioğlu, “Kursiyerler usta adaylarına dönüştü, kendi işlerini kurdu, proje amacına ulaştı” diyor.

Yeni projemle Grammy’ye aday adayı olacağım

Yeni projemle Grammy’ye aday adayı olacağım

Anadolu Sigorta’nın, kaybolmaya yüz tutan meslekleri yeniden canlandırma amacıyla hayata geçirdiği “Bir Usta Bin Usta” projesi, geçen hafta Zorlu PSM’deki gösteriyle seyirci karşısına çıktı. Müzik direktörlüğünü Fahir Atakoğlu’nun, koreografi ve sanat yönetmenliğini Beyhan Murphy’nin üstlendiği özel bir performans sahnelendi. Atakoğlu ve Murphy projenin detaylarını anlattı.

7.04.2019Keyif
30 şirket 6 bin stajyer alacak

30 şirket 6 bin stajyer alacak

Pek çok şirket, staj başvuruları için ilan çıkmaya başladı. Uzun dönem ve yaz dönemi stajları için ağırlıklı olarak şubat-mart-nisan aylarında stajyer başvuruları kabul ediliyor. Başvurular kariyer portallarından, şirketlerin kendi web sitelerinden veya sosyal medya üzerinden yapılıyor. İngilizce bilmek pek çok şirket için olmazsa olmaz kriter. Ayrıca artık şirketlerde 6 aya, 1 yıla yayılan uzun dönemli stajlara daha çok rastlanıyor. 30 şirket 2019 yılında 6 bin 163 öğrenciyi staja alacak. İşte o şirketler.

MKE Ankaragücü, Anadolu Sigorta ile iş birliği yaptı

MKE Ankaragücü, Anadolu Sigorta ile iş birliği yaptı

Spor Toto Süper Lig takımlarından MKE Ankaragücü, Anadolu Sigorta ile iş birliği anlaşması yaptı.

12.12.2018Futbol
Pazarlamanın 400 usta ismi CMO Summit 2018’de buluştu

Pazarlamanın 400 usta ismi CMO Summit 2018’de buluştu

CMO Summit 2018’de pazarlamanın usta isimleri, CMO’ların değişen rollerini, pazarlama, finans ve marka ekseninde değer yönetim karmasını, pazarlamada davranış mimarlığı, dijital dönüşüm ve marketing 5.0 başlıklarını masaya yatırdı.

21.11.2018Ekonomi
Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su açıklandı: Pazarlama kadınlara emanet

Türkiye’nin 'En Etkin 50 CMO’su açıklandı: Pazarlama kadınlara emanet!

Türkiye’nin en etkin 50 CMO’su açıklandı. Fortune Türkiye ve DataExpert işbirliği ile yapılan araştırma sonuçlarına göre, Türkiye’nin en büyük şirketlerinin pazarlama koltuğunda kadınlar çoğunluğu ele geçirmiş durumda. Araştırmaya göre CMO’ların yüzde 51’i kadın. Araştırmaya göre CMO’lar, bu şirketlerdeki total bütçenin ortalama yüzde 10,3 ünü yönetiyor. Geçtiğimiz yıla kıyasla gözlenen yüzde 1,2’lik artış oranı, CMO’ların şirketlerde artan değerinin göstergesi olarak kabul ediliyor. CMO’ların yaptıkları çalışmalarda dijitale ayırdıkları bütçe ise ortalama yüzde 25’i buluyor.

2.11.2018Ekonomi
Girişimcilere en fazla kaynağın dağıtıldığı Big Bang 29 Kasımda

Girişimcilere en fazla kaynağın dağıtıldığı Big Bang 29 Kasım'da

Avrupa’nın en iyi ikinci, dünyanın ise üçüncü kuluçka merkezi olan İTÜ Çekirdek'in her yıl yeni girişimlerin en iyilerini belirlediği "Big Bang Start-up Challenge" 29 Kasım'da düzenlenecek.

29.10.2018Teknoloji
Sanayi bölgeleri sel riski altında

Sanayi bölgeleri sel riski altında

Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, artan doğal afetler karşısında tedbir almaya başladıklarını ve Türkiye’de ilk defa bölgelere göre sel riski haritası çıkardıklarını belirterek, “Hangi bölgeler sele daha açık, artık görebiliyoruz. Sel bölgesine yapılmış o kadar çok organize sanayi bölgesi var ki, onlar da bilmiyorlar” dedi.

21.10.2018Ekonomi
Akdeniz’in en büyük deniz festivali: The Bodrum Cup

Akdeniz’in en büyük deniz festivali: The Bodrum Cup

Tam 30 yıldan bu yana Türkiye turizmine önemli katkılar sunan Akdeniz’in en büyük deniz festivali The Bodrum Cup, Amerikan Hastanesi’nin sponsorluğunda yine heyecanlı yarışlara ve doyumsuz şölenlere sahne olacak. Bu yıl bir ilke imza atarak 13 Ekim’de İstanbul etabıyla başlayacak yarış, 22 Ekim’de Bodrum etabıyla devam edecek. İstanbulluların gözlerini boğazdan alamayacakları Four Seasons Hotel The Bodrum Cup İstanbul Challenge’ın yeni yarış takvimi duyuruldu. Geçen yıl 150 yat ve 1500 yelkencinin yarıştığı festivalde bu yıl 200 yatın yanı sıra toplam 10 bin izleyici ve yelkencinin katılımı hedefleniyor.

8.10.2018Seyahat
Dijital sigorta girişimcilerine böyle destek oluyor

Dijital sigorta girişimcilerine böyle destek oluyor

Anadolu Sigorta’nın “Dijital Sigortacılık” dünyasını geliştirerek gündelik hayatı kolaylaştırmak için başlattığı Astart programı, sigorta sektörüne yenilik getirecek girişimlere destek olacak.

5.07.2018Ekonomi
Doğal afetler devam edecek

Doğal afetler devam edecek

Anadolu Sigorta Genel Müdürü İlhami Koç, iklim değişikliğinin etkisiyle, ‘hidro meteorolojik’ diye adlandırılan doğa olaylarının hayatın bir parçası haline geldiğini söyledi ve tüketicileri de önlem almaları konusunda uyardı.

7.06.2018Ekonomi

Yazar Sonuçları

5.4 milyon çalışana iyi haber

İşverenleri tarafından, maaşlarından kesinti yapılarak bireysel emeklilik sistemine dahil edilen 5.4 milyon çalışanın birikimleri 2019’da yüzde 22.60 arttı. Bunun üzerine yüzde 25’lik devlet katkısı da eklendiğinde getiriler rekor seviyeye çıktı. Asgari ücretli bir çalışanın iki yılın sonunda birikimi 2 bin 200 lira oldu.

16.03.2020