MENÜ

Ahmet Çetin

Ahmet Çetin ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ahmet Çetin haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 7.747 Ahmet Çetin haberi bulunmuştur.

Ahmet Çetin Haberleri

Dolandırıcılıkla suçlanan Kırkpınar Ağası gözaltına alınmıştı Adliyeye sevkedildi

Dolandırıcılıkla suçlanan Kırkpınar Ağası gözaltına alınmıştı! Adliyeye sevkedildi

Dolandırıcılık iddiasıyla gözaltına alınan tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri eski ağası Ahmet Çetin adliyeye sevk edildi.

11.09.2019Gündem
Mavi bayraklı plaj sayısı arttı

Mavi bayraklı plaj sayısı arttı

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin geçen yıl 14 olan ’mavi bayrak’ sayısı, bu yıl 16 plaj ve 1 marina olmak üzere 17’e yükseldi. Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Cansel Tuncer, Büyükşehir Belediyesi’nin halk plajları anlamında Türkiye’nin en fazla mavi bayrak ödülüne sahip belediye olduğunu söyledi.

19.08.2019Ekonomi
Adrasanda turlara büyük ilgi

Adrasan'da turlara büyük ilgi

Deniz Ticaret Odası (DTO) Antalya Şube Başkanı Ahmet Çetin, Adrasan’da yılda 250 bine yakın insanın günübirlik tekne turu satın aldığını belirterek, "Adrasan çıkışlı turlar büyük ilgi görüyor. Burada ciddi bir deniz turizmi ticareti var. Ancak bu kapasiteye uygun indirme bindirme yapacak bir iskele yok" dedi.

29.05.2019Ekonomi

Bozuk orman arazilerinde "gelir getirici türler" yeşerecek

Orman köylüsünün kalkındırılmasının yanı sıra çıplak araziler ve bozuk orman alanlarının ekonomiye kazandırılmasına yönelik gelir getirici tür ağaçlandırması çalışmaları kapsamında Balıkesir'in 6 ilçesinde 200 bini aşkın zeytin, ceviz, fıstıkçamı, badem ve hünnap fidanı dikildi.

19.05.2019Ekonomi
Karabüksporda yeniden Mehmet Yüksel dönemi

Karabükspor'da yeniden Mehmet Yüksel dönemi

Kardemir Karabükspor Kulübünün olağanüstü genel kurul toplantısında kulüp başkanlığına Mehmet Yüksel yeniden seçildi.

9.03.2019Futbol
Balıkçıklar da tanzim satış istiyor

Balıkçıklar da tanzim satış istiyor

Fiyatların yüksek olmasından dolayı satışlarının azaldığını ileri süren balıkçılar, sebze ve meyvede olduğu gibi balıkta da tanzim satış talep ediyor.

22.02.2019Ekonomi
Atama kararları Resmi Gazetede yayımlandı

Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı

CUMHURBAŞKANI Başdanışmanlığı, büyükelçilik ve general atamaları ile hakim ve savcı atamalarına ilişkin kararlar, Resmi Gazete'de yayımlandı.

22.02.2019Gündem
Hakeme tokatın cezası belli oldu

Hakeme tokatın cezası belli oldu!

Kayseri’de geçtiğimiz hafta Argıncıkspor ile Sanayi Esnafspor arasında oynanan karşılaşmanın 90+2.dakikasında, Sanayi Esnafspor’dan Ahmet Çetin, maçın orta hakemi Hakan Çam’a tokat atmıştı.

6.01.2019Futbol
Halk otobüsünde dehşet Bir anda kanlar içinde kaldı...

Halk otobüsünde dehşet! Bir anda kanlar içinde kaldı...

Antalya'da, 'yol verme' yüzünden çıkan tartışmada, özel halk otobüsü şoförü Hüseyin Çon, diğer araç sürücüsü Burhan T.'nin levyeli saldırısına uğradı. Başına defalarca darbe alan Çon, otobüsteki yolcuların müdahalesiyle kurtarıldı. Olay yerinden kaçan saldırgan, polis ekiplerince yakalandı.

20.10.2018Gündem
Kardak Gazisi Ahmet Çetinden eğitime büyük hizmet

Kardak Gazisi Ahmet Çetin'den eğitime büyük hizmet

Eski Sat Komandosu Kardak Gazisi Ahmet Çetin tarafından eğitime kazandırılan Seval-Ahmet Çetin Fen Lisesi açılışı yapıldı.

3.10.2018Gündem
Kaçakçıların yeni yöntemi polisi alarma geçirdi

Kaçakçıların yeni yöntemi polisi alarma geçirdi

TÜRKİYE’yi insan kaçakçılığı rotası haline getirmeye çalışan kaçakçılar, yöntem değiştirdi. Daha önce lastik botlarla yasadışı yolculuk planlaması yapan kaçakçılar, dayanaksız botların sıklıkla alabora olması üzerine hurda gemilerden çıkan filikalara yöneldi.

28.08.2018Gündem
Çok sert sözler: Çık bakalım er meydanına bak kim kimin dilini kopartıyor

Çok sert sözler: Çık bakalım er meydanına bak kim kimin dilini kopartıyor?

Kırkpınar ağalığı, parasını yatırmadığı için iptal edilen işadamı Ahmet Çetin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın, "Beni FETÖ'cü olarak kimse suçlayamaz. Dilini koparırım adamın" sözlerine, düzenlediği basın toplantısıyla cevap verdi. Çetin, "Makamından çıksın gelsin, er meydanına çıkalım. Kim kimin dilini kopartıyor görelim. Karşılıklı husumet varsa da birbirimizinkini kopartırız, artık gücü yetene" dedi.

6.06.2018Gündem
864 bin lirayı ödeyemedi, ağalığından oldu

864 bin lirayı ödeyemedi, ağalığından oldu

Edirne Belediyesi'nce, 657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri ağası Ahmet Çetin'in, ağalık bedelinin bir kısmını yasal tarihte ödemediği gerekçesiyle ağalık ihalesi iptal edildi. Çetin, ağalık bedelinin ilk taksitini ödemediği iddiaları üzerine düzenlediği basın toplantısına elinde paralarla gelmiş, ağalık taksitinin ilkini ödediğini söyleyip "Ağalık parasını ödedim, ben züğürt ağa değilim" demişti.

30.05.2018Gündem
Polisin vurduğu penaltı kahramanı davasında flaş karar

Polisin vurduğu 'penaltı kahramanı' davasında flaş karar

İstisnaf Mahkemesi,  Esenyurt'ta  14 ay önce silahından çıkan kurşunla 'penaltı kahramanı' olarak bilinen 16 yaşındaki lise öğrencisi Ömer Barış Topkara'nın ölümüne neden olduğu  gerekçesiyle 11 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırılan polis memuru H.D.S.'ye verilen cezayı az bularak bozdu.  Yeniden yaptığı yargılamada "haksız tahrik" maddesince uygulanan indirimin asgari hadden yapılması gerektiğini vurgulayan İstinaf Mahkeme, sanık H.D.S.'yi   "Haksız tahrik altında çocuğu olası kast ile  öldürme" suçundan 15 yıl hapis cezasına çarptırdı. Baba Seyfettin Topkara,  "Gönlümüz şimdi biraz ferahladı, adalet yerini buluyor" dedi.

19.04.2018Gündem
657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerine doğru

657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'ne doğru

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, "Pehlivanlar yıl içindeki performanslarına göre Kırkpınar'a güreşe çıkmalıdır." dedi.

10.04.2018Futbol