MENÜ

365 Gün

365 Gün ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 365 Gün haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.843 365 Gün haberi bulunmuştur.

365 Gün Haberleri

Ünlü Firmalar 1000ada

Ünlü Firmalar 1000a'da!

Şişli’de, 16.000 metrekarelik alanda kurulan Türkiye’nin ilk ve tek dekorasyon merkezi 1000a, çatısı altında yer alacak sektörünün lider firmalarıyla aralık ayında hizmet vermeye başlayacak.

4.10.2002Kelebek
Ankara SSK İşhanı’nda postmodern hayat

Ankara SSK İşhanı’nda postmodern hayat

Ankara'da günlük güneşlik bir pazar sabahı. İnsanlar bir tarafı Sakarya Caddesi'ne bakan Sovyet tarzı binaya doğru akın ediyor. Sevimsiz binanın kapısından girince hava bir anda değişiyor. Avlu etrafında dizilmiş eğlence yerlerinin renkli neonları ortalığı biraz da olsa sevimli hale getiriyor.

23.11.2002Gündem
Yaysatın dağıtım modeli Çine girdi

Yaysat'ın dağıtım modeli Çin'e girdi

Yaysat Genel Müdürü Hakan Sungur, ‘‘Dünyada basın dağıtımında tek olan ‘Yaysat e-dağıtım' sistemimizi inceleyen Çinli dağıtım devi Dong-Fang'la ortak çalışma başlattık. Dong-Fang, bizim modelimizden yararlanacak. Belçika, Almanya ve ABD'den de modelimize ilgil duyanlar var’’ dedi.

1.12.2002Ekonomi
Gima bilet promosyonuna devam edecek

Gima bilet promosyonuna devam edecek

Gima Genel Müdürü Dengiz Pınar, Yılbaşı Özel Çekilişi'nde büyük ikramiyenin İstanbul talihlisinin kendi müşterileri olmasının Gima'nın uğuru olduğunu ifade ederek, ''Bu, bizi 365 gün promosyonla Milli Piyango dağıtmaya zorlayacaktır'' dedi.

2.01.2003Ekonomi
Volkswagen’de Türk imzası

Volkswagen’de Türk imzası

Otomotiv dünyasına yön veren Türklerin sayısı giderek artıyor. Dev otomotiv firmalarında üretim ve pazarlama gibi bölümlerde önemli görevlerde bulunan Türk yöneticilere son yıllarda tasarımcılar da eklendi.

19.01.2003Ekonomi
700 bin kadın 90 kişilik uzman ordusuna ne anlattı

700 bin kadın 90 kişilik uzman ordusuna ne anlattı?

Omo Kadınlar Kulübü, 18 Nisan 2001'de, Omo'nun tüketici kitlesi olan kadınlarla ilişki kurmak, onlara günlük hayatta yaşadığı sorunlarda yardımcı olabilmek amacıyla kuruldu. Türkiye'nin tüm illerinden kadınların ön koşul olmadan üye olabildiği bir kulüp bu.

7.03.2003Gündem
Türkiye’nin en gözde meyhaneleri

Türkiye’nin en gözde meyhaneleri

Meyhane ve rakı kültürü üzerine son yıllarda çok sayıda kitap yayımlandı. Rakı nasıl içilir, içerken yanında ne yenir, çilingir sofrasında nasıl oturulur gibi tartışma konuları ortaya atıldı.

3.04.2003Seyahat
Hamamlı klibe büyük tepki

Hamamlı klibe büyük tepki

Sertab Erener'in 24 Mayıs’ta Letonya'da yapılacak olan Eurovision Şarkı Yarışması'nda söyleyeceği şarkının klibi tartışmalara neden oldu. Otoriteler, hamam bölümlerinin Türkiye'yi yanlış yansıttığını ifade ediyor.

20.04.2003Gündem
Aynı inançtayız

Aynı inançtayız

Başbakan Tayyip Erdoğan, son Milli Güvenlik Kurulu (MGK) öncesinde gerginlik yaşadığı askerlere Samsun'dan sıcak mesajlar verdi. Atatürk'ün 1919'da Anadolu'ya ilk ayak bastığı yerden konuşan Erdoğan, o dönemde Mustafa Kemal ve arkadaşlarının Samsun'a çıkışı ile benzerlikler kurdu.

18.05.2003Gündem
‘Ev dışı tüketimde’ 5 milyar dolar var

‘Ev dışı tüketimde’ 5 milyar dolar var

Ev dışı tüketim sektörü 5 milyar dolarlık hacme ulaşınca pek çok yatırımcı şirketin ilgisini çekmeye başladı. Yıllar önce bu sektöre giren G2M şirketinin Yönetim Kurulu Başkanı Melih Şahinöz, cirolarının 75 milyon dolara, müşteri sayılarının ise 10 bine ulaştığını belirtti. Şahinöz'e göre, sektör yakın gelecekte 20 milyar dolara ulaşırken, G2M de her yıl yüzde 25 büyüyecek.

8.06.2003Ekonomi
İTOdan turizm yatırımı hamlesi

İTO'dan turizm yatırımı hamlesi

İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul'da turizm yatırım hamlesi başlattı. İTO, Eminönü'nde TOBB ile aldığı otopark arsasına 50 trilyon liraya otel yapacak. Dünya Ticaret Merkezi'nde yap-işlet modeliyle 100 milyon dolara mal olacak 5 yıldızlı iki otelin yapımına da başlandı.

28.07.2003Ekonomi
Love means...

Love means...

Aşk Hikayesi’nde Oliver’in bizi çok etkileyen sözüydü: “Love means never having to say you’re sorry!” Yani aşk odur ki asla pişmanım demek durumunda kalmazsın... Evet, yirmi küsur sene sonra geriye bakıyorum... düşünüyorum. Hayır, bugün olsa yine tereddütsüz aynı şeyi yapardım.

28.08.2003Kelebek
Erdoğan: Formula 1le dünya Türkiyeyi korkunç tanıyacak

Erdoğan: Formula 1'le dünya Türkiye'yi korkunç tanıyacak

Formula 1 İstanbul Grandprix Pisti'nin temelini atan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, yarışın Türkiye'de de yapılmasının çok büyük bir tanıtım projesi olduğunu belirterek, ‘‘Bu büyük gösterinin bir ülkenin imajına yapacağı katkıyı düşünün. Bu korkunç bir tanıtım olayıdır’’ dedi.

10.09.2003Ekonomi

Yazar Sonuçları

2002'nin ufuk turu

EH işte kuş misali, madem ki koca bir yıl daha bitti ve madem ki her 31 Aralıkta o yılın bilançosunu çıkartmak ‘‘adet-i veçhile’’ sayılıyor, ben de aynı geleneği devam ettireyim.

31.12.2002

Yeni bir yıl

ADET olmuş, yeni yıl öncesinde birbirimize sözlü ve yazılı olarak iyi dileklerimizi iletiriz. Söylemler üç aşağı beş yukarı aynıdır.

1.01.2003

Yıllık izin arttı işveren kazandı!

HAFTA içinde, Yeni İş Yasası'nın işçiye ve işverene, ne getirip ne götürdüğünü yazdık. Milyonlarca işçiyi ve işvereni yakından ilgilendiren yeni yasa ile ‘‘yıllık izin süreleri’’ de, yeniden düzenlenmişti.

21.06.2003

Hastayız hakikaten

DAHA önce mavi gömleğine hayran, fötr şapkasına kurban olduğumuz başbakanlar geçmişti hayatımızdan. Ama bu ilk defa oluyor.

24.09.2003