MENÜ

365 Gün

365 Gün ile ilgili tüm haberleri ve son dakika 365 Gün haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 2.880 365 Gün haberi bulunmuştur.

365 Gün Haberleri

Son dakika... At yarışları ertelendi

Son dakika... At yarışları ertelendi

Son dakika... Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Pakdemirli, stokların yeterli olduğunun altını çizerken önlemlerden de bahsetti. Bakan at yarışlarının da Corona virüse bağlı olarak ertelendiğini duyurdu.

20.03.2020Ekonomi
Ürünleri reyonda yetiştirmeye başladılar

Ürünleri reyonda yetiştirmeye başladılar

Yapılan sistemle birlikte tarım ürünleri yetiştirmek market reyonlarında gerçekleşiyor. Yapay zeka ile ısı, nem, ışık ayarlanabiliyor.

4.03.2020Ekonomi
Google, 29 Şubat için özel doodle hazırladı

Google, 29 Şubat için özel doodle hazırladı

Arama motoru Google, dört yılda bir yaşanan artık gün için "doodle" hazırladı.

1.03.2020Teknoloji
29 Şubatta doğan ünlüler... 4 yıl da bir doğum günü kutluyorlar

29 Şubat'ta doğan ünlüler... 4 yıl da bir doğum günü kutluyorlar

Bugün takvimler dört yılda bir gelen bir günü gösteriyor: 29 Şubat. Kimileri için korkunç, kimileri içinse ayrıcalık getiren olağanüstü bir gün. Dünyaya 29 Şubat'ta gözlerini açanlar yeni yaşlarını kutlamak için tam dört tane 365 gün altı saatin geçmesini bekliyorlar. Aksi halde ne doğum günü hediyesi var ne bir kutlama...

29.02.2020Magazin
Şubat ayı bu yıl neden 29 gün sürüyor İşte artık gün 2020 hesaplamasının detayları

Şubat ayı bu yıl neden 29 gün sürüyor? İşte artık gün 2020 hesaplamasının detayları

Artık yıl ve Artık gün olarak da bilinen ve dört yılda bir meydana gelen 29 Şubat Google tarafından doodle yapıldı. Normalde 28 gün olan Şubat ayı Miladi takvime göre bu yıl 366 gün olarak bilinir.. Genel bir kural olarak, artık yıllar 4 rakamının katı olan yıllardır Doodle 4 yılda bir gerçekleşen bu günde ziyaretçilerini özel bir tema ile karşıladı ve bir nevi artık günü kutladı. İşte artık yıl 2020 hakkında detaylar. 29 Şubat'ın enteresan tarihi ve oluşumu

29.02.2020Gündem
Akdeniz ihracatçıları Afrika pazarı için harekete geçti

Akdeniz ihracatçıları Afrika pazarı için harekete geçti

Akdeniz Su Ürünleri ve Hayvansal Mamuller İhracatçıları Birliği (ASHİB) Başkanı Ali Can Yamanyılmaz, Afrika'daki ticaret fırsatlarını Türk ihracatçısının lehine geliştirmek için Kenya, Gana, Tunus ve Güney Afrika’da lojistik merkezleri kurarak, hayvansal gıda, yaş meyve, sebze ve hububat, bakliyat ürünlerini pazarlayacaklarını bildirdi.

27.02.2020Ekonomi
#İşVarant EN ÇOK MERAK EDİLEN #VARANT PARAMETRELERİ

#İşVarant EN ÇOK MERAK EDİLEN #VARANT PARAMETRELERİ

Merhaba, bu videoda varantların hareketlerini anlamanız için oldukça önemli olan varant parametrelerinden bahsedeceğiz.Delta, gama, vega, örtük oynaklık, risk grubu, RHO gibi birçok parametre, varant fiyatlarının hareketlerini anlamamızda kullanılır. Bu hesaplamalar gözünüzü korkutmasın. Başlangıçta karışık görünen varant dünyasını, sizler için daha basit ve anlaşılır hale getirmek istiyoruz.1. DUYARLILIK:Varant fiyatının 1 Kuruş değişmesi için dayanak varlık fiyatının ne kadar değişmesi gerektiğini gösterir. Değeri sabit değildir. Varantın dayanak varlık fiyatı ve vadeye kalan gün sayısı değiştikçe duyarlılık değişir.Varantlarda dayanak varlık fiyatı kullanım fiyatına yaklaştıkça, duyarlılık değeri düşer. Yani, varant daha hızlı hareket eder. Varant yatırımcıları, genellikle duyarlılık değeri düşük varantları tercih ederler. Bir varantın duyarlılık değerinin düşük olması, dayanak varlık hareketlerine daha hızlı tepki vereceğini gösterir. Bu durum, elindeki varantın hızlı tepki vermesini isteyen, kısa vadeli ve gün içi alım-satım yapan yatırımcılar için önemlidir. Duyarlılık parametresi, dayanak varlık fiyatı kaç olduğunda varantın fiyatının kaç olacağını anlamamıza yardımcı olur.Gün içi işlem yapan varant yatırımcılarının dayanak varlık kaç iken varant fiyatının kaç olacağını hızlı ve kolayca görmesi için VARANT HEDEF FİYAT sayfasını geliştirdik: https://www.isvarant.com/piyasa-anali...2. TETA:Diğer tüm değişkenler sabitken, varantın vadesinin dolmasına 1 gün daha yaklaşıldığında varant fiyatının ne kadar değişeceğini gösterir. Hem alım hem de satım varantları için negatif değerdedir. Teta değeri 365 gün üzerinden hesaplanır ve tatil günlerinde de zaman değeri kaybı yaşanır. Teta sabit değildir, vadeye yaklaşılınca değer kaybı hızlanır. Bu nedenle vadesinin bitmesine 15 günden az kalan varantlardan uzak durmanızı öneririz.3. ETKİN KALDIRAÇ:Dayanak varlıktaki %1'lik değişimin, varant fiyatını %kaç değiştireceğini gösterir. Yani bu parametre, varantın kaldıracını gösterir. Genel kural olarak, varantlarda varantın dayanak varlık fiyatı kullanım fiyatına yaklaştıkça kaldıracı düşer. Uzaklaştıkça yükselir.4. RİSK GRUPLARI:Varant seçiminği kolaylaştıran bu risk grupları sabit değildir. Varant parametrelerindeki hareketlere göre değişim gösterir. Varantlar delta değeri ve vadeye kalan gün sayısına göre 4 farklı risk grubuna ayrılır. Varantların vadeye kalan gün sayısı 15 günden fazla ise delta değerlerine göre kırmızı, sarı, yeşil ve gri risk grubunda bulunur.Detaylı bilgi: https://www.isvarant.com/varant-nedir...

24.02.2020Ekonomi
Bitki fabrikalarıyla tarım ürün fiyatları istikrar kazanacak

Bitki fabrikalarıyla tarım ürün fiyatları istikrar kazanacak

Cantek Group Yönetim Kurulu Başkanı Can Hakan Karaca, gıda temininde spekülatif fiyatlara son verilebileceğini belirterek, "Bir gıda bundan sonra bir keresinde bir lira, bir keresinde 10 lira olmayacak. Fiyatı her zaman 2 lira olacak. Tüketici de bütçesini ona göre ayarlayarak pahalılıktan şikâyet etmeyecek. O ürün 365 gün 24 Saat aynı kalitede, aynı fiyattan piyasada bulunabilir olacak” dedi.

4.02.2020Ekonomi
Son dakika haberler.. Sağlık Bakanı Koca: 11 bin yolcu tarandı, şüpheli 68 kişiden numune alındı

Son dakika haberler.. Sağlık Bakanı Koca: '11 bin yolcu tarandı, şüpheli 68 kişiden numune alındı'

'Koronavirüs' ile ilgili açıklamalarda bulunan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca 'Şu ana kadar Türkiye’de kesin olarak 'koronavirüs' tanısı alan herhangi bir hastamız olmadı.' dedi. Bakan Koca, 'Şu ana kadar 11 bin yolcu tarandı ve herhangi bir şüpheli yolcuya rastlanmadı." ifadelerini kullanırken, Wuhan'dan getirilecek Türkler'le ilgili de 'Uçak indiğinde de ekiplerimiz dahil olmak üzere 14 gün gözlem altında tutulacak.' dedi.

31.01.2020Gündem
Dyson Lin kimdir Deprem habercisi Frank Hoogerbeetsin hocası olduğu iddia edildi

Dyson Lin kimdir? Deprem habercisi Frank Hoogerbeets'in hocası olduğu iddia edildi!

Dyson Lin deprem tahminleri ile dikkat çekmeye devam ediyor. Twitter üzerinden deprem tahmininde bulunan Dyson Lin, bazı tahminlerinin doğru çıkması üzerine geniş bir takipçi kitlesine ulaştı. Peki, Dyson Lin kimdir ve nereli? İşte, Twitter üzerinden yayımladığı deprem tahminleri ile dikkat çeken Dyson Lin hakkında bazı bilgiler

29.01.2020Gündem
Son dakika haberler... Bakan Kocadan Koronavirüsü açıklaması

Son dakika haberler... Bakan Koca'dan "Koronavirüsü" açıklaması

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Çin’de ortaya çıkan ve farklı ülkelerde de görülen koronavirüsü hakkında açıklama yaptı. "Virüs koronavirüs ailesinden ve daha önce insanlarda görülmeyen yeni bir alt tip." diyen Bakan Koca, "Havalimanındaki taramalarda şüpheli vaka yok." dedi. Bakan Koca, Çinli turisti özel ambulans uçakla Çin'e gönderdik.' dedi ve "Vatandaşlarımızın paniğe kapılmasını gerektiren bir durum yok." ifadelerini kullandı.

24.01.2020Gündem
Küresel ısınma sofradaki balık çeşitliliğini tehdit ediyor

Küresel ısınma sofradaki balık çeşitliliğini tehdit ediyor

Dünyanın en büyük sorunlarından biri haline gelen küresel ısınmayla deniz suyu sıcaklığının yükselmesi bir yandan denizlerdeki canlı çeşitliliğini tehdit ederken bir yandan da balıkçıların ekmek kapısına ve vatandaşların cebine olumsuz etki ediyor.

15.01.2020Teknoloji
Motorun üstünde zamanla yarışıyor, canlarını hiçe sayıyorlar

Motorun üstünde zamanla yarışıyor, canlarını hiçe sayıyorlar

KİMİ kargo, kimi evrak, kimi yemek taşıyor. Onlar günün her saati yollarda. Mevsim yaz veya kış olsa da fark etmiyor. Günün her saati cadde ve sokaklarda gördüğümüz motorlu kurye ve yemek paketi servisçileri, verilen adrese ulaşma çabasıyla adeta zamanla yarışıyor. Çoğu zaman kendilerinin ve diğer sürücülerin canını tehlikeye atan motorlu kuryelerle, yemek paketi taşıyanlar mecbur kaldıkları için kural ihlali yaptıklarını söylüyorlar. Motosikletli Kuryeler Derneği Başkanı Mustafa Özdemir ise, yaptıkları işin tehlikeli meslek sınıfına alınması gerektiğini söyledi.

3.01.2020Gündem
Lodosa aldırış etmeden denizde yüzdüler

Lodosa aldırış etmeden denizde yüzdüler

BEŞİKTAŞ’ta kendilerini "Boğaziçi Yüzücüleri" olarak adlandıran 3 genç, lodosa aldırış etmeden Boğaz’da denize girdi. Bazı vatandaşlar, onları izleyip fotoğraflarını çekti

22.12.2019Gündem
Gün Aydınla başlar 12 ay 365 gün Aydın

Gün Aydın'la başlar! 12 ay 365 gün Aydın

Yıllardır deniz, kum, güneşle anılan ülke turizminin lokomotiflerinden Aydın İli, 12 ay boyunca gerçek bir cazibe başkenti olma iddiasını muhteşem bir etkinlikle gün yüzüne çıkarttı.

11.12.2019Ekonomi
Karayolları Genel Müdürlüğünün yeni araçları hizmete alındı

Karayolları Genel Müdürlüğünün yeni araçları hizmete alındı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan "2019'da 148 milyon lira bedelle 258 makine ve 133 ekipman olmak üzere toplam 391 makine ve ekipmanı daha kara yollarımıza kazandırdık" dedi.

5.12.2019Ekonomi
Alışveriş yapacaklar dikkat Çok önemli uyarı geldi

Alışveriş yapacaklar dikkat! Çok önemli uyarı geldi

TÜKETİCİ Hakları Derneği Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu, dünyayla beraber Türkiye’yi de saran büyük indirimlerin yapıldığı çılgın alışveriş kampanyalarının çoğunun tüketicinin zaaflarını suistimal ettiğini söyledi. Ağaoğlu, iki gündür devam eden ’11.11’ ve ’Efsane Cuma’ olarak bilinen Kasım ayı indirimlerinin de aldatmacadan ibaret olduğunu söyledi.

10.11.2019Ekonomi
Ali Koçtan 10 Kasım mesajı

Ali Koç'tan 10 Kasım mesajı

Fenerbahçe Kulübü, vefatının 81. yıl dönümünde Atatürk'ü andı...

10.11.2019Futbol
Tuzla Belediyesinden Engelsiz maç

Tuzla Belediyesi'nden "Engelsiz maç"

100'e yakın özel çocuk, futbol maçı için Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'yla buluştu.

25.10.2019Futbol
Bambi Magic Touch Sistemi İle Bazalar Artık Tek Bir Dokunuşla Açılıyor

Bambi Magic Touch Sistemi İle Bazalar Artık Tek Bir Dokunuşla Açılıyor

Bir bazayı tek bir ayak hareketiyle açma sistemini geliştiren Bambi Yatak, Ar-Ge’yi DNA’sına kodladığını kanıtlıyor. Bambi mühendisleri tarafından tasarlanan sistem; kimseye ihtiyaç duymadan ve hiçbir güç kullanmadan, sadece tek bir ayak hareketiyle bazanızı kolayca açıp eşyalarınızı güvenle yerleştirebilmenize olanak tanıyor. Böylelikle oluşabilecek kötü senaryoların önüne geçen Bambi Yatak, hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

8.10.2019Ev Dekorasyon
Şanlıurfanın lezzetleri ve müziği bu festivalde buluşacak

Şanlıurfa'nın lezzetleri ve müziği bu festivalde buluşacak

Gastronomi alanındaki lezzetleriyle adından söz ettiren Şanlıurfa, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek "Şanlıurfa Lezzetleri ve İsot Festivali" ile hem damaklara hem de kulaklara hitap edecek.

1.10.2019Seyahat
Bir antibiyotik sınıfıyla iki kalp rahatsızlığı arasında ilişki tespit edildi

Bir antibiyotik sınıfıyla iki kalp rahatsızlığı arasında ilişki tespit edildi

Doktorların sıklıkla reçete ettiği bir antibiyotik sınıfıyla iki kalp rahatsızlığı arasında ilişki tespit edildi.

11.09.2019Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç kimse sandıktan çıkan iradeyi terör baronlarına peşkeş çekemez

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hiç kimse sandıktan çıkan iradeyi terör baronlarına peşkeş çekemez

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Konya'da AK Parti İl Başkanlığı toplantısında konuştu. "18 yıllık yolculukta nefesi kesilenler, hırslarının ve kibirlerinin kurbanı olanlar çıktı." diyen Erdoğan, "Fitne ateşinin yakılmasına kesinlikle rıza göstermeyeceğiz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, "Hiç kimse sandıktan çıkan iradeyi terör baronlarına peşkeş çekemez." dedi.

1.09.2019Gündem
Okul Gıdası için düzenleme talebi

"Okul Gıdası" için düzenleme talebi

Okul kantinlerinde satılacak gıdaların üzerinde "Okul Gıdası" logosunun yer almasına 16 Eylül itibarıyla başlanması öngörülürken, kantin işletmecileri uygulamanın yeniden düzenlenmesini talep etti.

28.08.2019Ekonomi
‘Okul Gıdası’ için düzenleme talebi

‘Okul Gıdası’ için düzenleme talebi

Okul kantinlerinde satılacak gıdaların üzerinde ‘Okul Gıdası’ logosunun yer almasına 16 Eylül itibarıyla başlanması öngörülürken, kantin işletmecileri uygulamanın yeniden düzenlenmesini talep etti.

28.08.2019Eğitim
Kato Dağı, teröristlerden temizleniyor

Kato Dağı, teröristlerden temizleniyor

Terör örgütü PKK'ya yönelik üç ilde başlatılan Kıran Operasyonu kapsamında Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, Hakkari Valisi İdris Akbıyık ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin 3 bin 400 rakımlı Kato-Marinos Acar Tepe Üs bölgesinde denetlemelerde bulundu.

20.08.2019Gündem
‘Her geçen gün daha fazla çöp üretiliyor’

‘Her geçen gün daha fazla çöp üretiliyor’

Almanya Federal Çevre Koruma Bakanı Svenja Schulze, plastik çöplerin ve sigara izmaritlerinin toplanmasında yeni sistemin hayata geçirileceğini duyurdu. Berlin’de basın toplantısı düzenleyen SPD’li Bakan Schulze, “Çöp toplamada maliyeti dağıtma prensibini uygulayacağız. Üretenin de çöpü toplamada sorumluluğu olacak. Sebep olan da öder” dedi. Bakan böylece plastik ve sigara üreticilerini de çöp toplama maliyetine katmayı hedefliyor.

12.08.2019Avrupa
Genç sanatçılara ‘bi  yer’ var

Genç sanatçılara ‘bi yer’ var

GENÇ sanatçı adaylarına “Çünkü Sanat Alan İster” mottosuyla çeşitli mekânlar, festivaller ve sergilerde çalışmalarını sergileme imkânı sunan sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer’in üçüncü karma sergisi, Yapı Kredi bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da açıldı.

14.06.2019Kitap Sanat
Gençler ‘Sanata Bi Yer’de buluşuyor

Gençler ‘Sanata Bi Yer’de buluşuyor

2015 yılından bu yana güzel sanatlara ilgi duyan üniversite öğrencilerine Doğuş Grubu’na ait çeşitli mekânlar ve festivallerde çalışmalarını sergileme imkânı sunan sosyal sorumluluk platformu Sanata Bi Yer’in üçüncü karma sergisi 13 Haziran - 19 Ağustos tarihleri arasında Yapı Kredi Bomontiada’daki Leica Galeri İstanbul’da sanatseverlerle buluşacak. ‘Sanata Bi Yer 19’ başlıklı sergide, seçici kurul tarafından belirlenen Türkiye’nin dört bir yanından platform üyesi öğrencilerin heykel, fotoğraf, baskı-edisyon, yerleştirme gibi farklı disiplinlerde üretilen eserleri yer alacak.

11.06.2019Kitap Sanat
O şehirde yer kalmadı Vali açıkladı: Oteller doldu, sosyal tesisler doldu, bu da yetmedi...

O şehirde yer kalmadı! Vali açıkladı: Oteller doldu, sosyal tesisler doldu, bu da yetmedi...

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bilerek Van'a gelen binlerce İranlı, kent merkezinde yaptıkları alışverişle esnafa "can suyu" oluyor. İranlılar, otellerde yer kalmadığı için Valilik tarafından okulların pansiyonlarına yerleştirildi. Vali Mehmet Emin Bilmez, "Kamu kurumlarının bütün imkanlarını Van'a gelen misafirlerimizi memnun etmek için kullanıyoruz" açıklamasında bulundu.

5.06.2019Ekonomi
Bakan Dönmez, bakanlık çalışanlarıyla iftarda buluştu

Bakan Dönmez, bakanlık çalışanlarıyla iftarda buluştu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bakanlık çalışanlarıyla geleneksel iftarda bir araya geldi. Bakan Dönmez "Birbirimizden aldığımız güçle milletimize olan sevdamızla ülkemize olan bağlılığımızla çalışmalarımıza bu bağlamda devam ediyoruz" dedi.

22.05.2019Ekonomi
İBBden makam araçları açıklaması

İBB'den 'makam araçları' açıklaması

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), belediye bünyesinde 643 yöneticiye karşılık bin 717 makam aracı bulunduğu iddialarının gerçek dışı olduğunu, yurt içinden ve dışından gelen misafirlerin kullanımına tahsis edilenler dahil makam aracı olarak hizmet veren araç sayısının 120 olduğunu bildirdi.

20.05.2019Gündem
Ejder atılım

Ejder atılım

Tekfen Holding çatısı altında yaklaşık 40 yıldır tarım sektöründe faaliyet gösteren Toros Tarım, tarım sektöründe verimliliği arttırmak için Ar-Ge çalışmalarına ağırlık verdi. Susam ve ejder meyvesi gibi büyük oranda ithal edilen ürünleri üretmek için de yatırım yapan grup, 2 bin 500 dekarda kurumsal çiftçiliğe de başlayacak.

8.05.2019Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan ilan etti... Doluluk yüzde 100e ulaştı

Cumhurbaşkanı Erdoğan ilan etti... Doluluk yüzde 100'e ulaştı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 2019'un 'Göbeklitepe Yılı' ilan edilmesinin ardından yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Şanlıurfa’da otellerde doluluk oranı yüzde yüz seviyelerine ulaştı.

18.04.2019Ekonomi
1 Işık Yılı kaç Kilometre (KM)

1 Işık Yılı kaç Kilometre (KM)?

1 ışık yılı kaç kilometre sorusu, astronomi ile ilgili birçok kişinin araştırdığı konular arasında yer alıyor. Araştırmacılar, bu bilgiyle birlikte 1 ışık yılının kaç kilometreye tekabül ettiğini öğrenerek, dünyanın yakınında bulunan gezegenler ve yıldızlar arası mesafeyi gerçekçi gözlemleme şansını elde edebilecek. Peki ,1 ışık yılı kaç kilometredir? İşte, o konu hakkında detaylı bilgiler

11.04.2019Teknoloji
Kayahan vefat yıl dönümünde anılıyor

Kayahan vefat yıl dönümünde anılıyor

Ünlü şarkıcı, besteci ve söz yazarı Kayahan, vefatının 4. yıl dönümünde sevenleri tarafından anılıyor. Soyadı 'Açar' olan ve 45 yıllık sanat hayatı boyunca çok sayıda şarkıya imza atan usta sanatçı, eserlerinde her zaman insanları birlik ve sevgiye davet etmişti. İşte, vefatının 4. yılında anılan Kayahan'ın hayat öyküsü...

2.04.2019Magazin

Yazar Sonuçları

Hemen hamile kalmak istemiyorum

1 yıl önce evlendim ama üniversite eğitimime devam ettiğimden hemen hamile kalmak istemiyorum. Doğum kontrol hapları ileride bana bir problem yaşatır mı?

2.03.2020

Bir haftada kaç parça kıyafet giyiyorsunuz?

Bugün mutfak dışına çıkalım mı biraz? Üzerimizdekilerle ilgili konuşalım olur mu? Bir düşünün bugünden geriye doğru son 1 haftanızı, hatta son 1 ayınızı. Gardırobunuz belki kıyafet dolu ama son 1 ayda kaç parça kıyafet giydiniz?

25.01.2020

Yaşasaydı Ömer Halisdemir de yargılanıp cezalandırılır mıydı?

15 Temmuz gecesine ilişkin birçok kahramanlığa şahitlik ettik. Ama bazıları hiç gündeme gelmedi. Eğer o kahramanlığın bedeli 1 yıl 8 ay hapis cezası olmasaydı belki benim de haberim olmayacaktı. Şaşırdınız değil mi? İşte Siirt Eruh’tan o gece darbecilere direnen polis memuru G.Y.’nin hikâyesi...

3.01.2020

Demet&Hande

Demet Akalın, kadına şiddet ve çocuk istismarı konularını görüşmek üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan randevu aldıklarını duyurmuştu daha önce.

1.01.2020

Adana 222 metrelik şiş rekoru deneyecek

Çukurova Turistik Otelciler Birliği Başkanı Tayyar Zaimoğlu, 4-6 Ekim’de gerçekleşecek “3. Uluslararası Adana Lezzet Festivali”nin İstanbul’daki tanıtım toplantısında Günaydın Et’in kurucusu Cüneyt Asan’ı kürsüye davet etti.

18.09.2019

Böyle mi yöneteceksiniz?

SEÇİMLERİN üzerinden yaklaşık 4.5 ay geçti.

10.07.2019

Antik çağların tekstil markası Laodikeia küllerinden nasıl doğdu?

TÜRSAB Kültür Turizmi İhtisas Komitesi Başkanı, Fest Travel Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Pekin, bir süreden beri Kültür Turizmi Sohbetleri düzenliyor.

2.06.2019

AKM 2020'yi kaçırmasın

Temeli geçen aylarda atılan Atatürk Kültür Merkezi’nde (AKM) işler hızlandı. 20 ay içinde tamamlanması beklenen projenin mimarı Murat Tabanlıoğlu merkezin işletme modelinin bir an önce belirlenmesi ve sanat etkinliklerinin de hazırlanarak uluslararası sanat takvimlerine girilmesi gerektiğini söylüyor.

21.04.2019

Fark yaratan kazanır

SİYASETTEN biraz uzaklaşınca hayat daha renkli oluyor.

21.04.2019