EKSTRA
MENÜ

Su Kesintisi

Su Kesintisi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Su Kesintisi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.836 Su Kesintisi haberi bulunmuştur.

Su Kesintisi Haberleri

İstanbulda 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

Üsküdar ve Beykoz'un bazı bölgelerine bugün ve yarın belirli saatler aralığında su verilemeyecek.

7.02.2018Gündem
İstanbulda 24 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 24 saatlik su kesintisi!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), Çeliktepe- Ayazağa-Büyükdere-Maden Terfi Merkezlerinde yapılacak zorunlu bakım, onarım ve yenileme çalışmalarından dolayı Beşiktaş, Sarıyer ve Kağıthane'nin bazı mahallelerinde 24 saat su kesintisi yaşanacağını açıkladı.

3.02.2018Gündem
Son 24 saatte ne oldu (31.01.2018)

Son 24 saatte ne oldu? (31.01.2018)

İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..

31.01.2018Haber
İstanbulda 20 saatlik su kesintisi - Hangi illerde su kesintisi yaşanacak

İstanbul'da 20 saatlik su kesintisi - Hangi illerde su kesintisi yaşanacak?

Anadolu Ajansı, Avrupa Yakası'ndaki bazı ilçelerde 20 saatlik su kesintisi yaşanacağını duyurdu. Peki hangi illerde su kesintisi yaşanacak, sular ne zaman gelecek?

31.01.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek Bakırköy, Küçükçekmece ve Avcılarda su kesintisi

Sular ne zaman gelecek? Bakırköy, Küçükçekmece ve Avcılar'da su kesintisi!

Sular ne zaman gelecek sorusu Bakırköy, Küçükçekmece ve Avcılar'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başladı. İSKİ tarafından bu ilçelerde yaşayan vatandaşlara 20 saatlik su kesintisi uyarısı verildi. İşte, su kesintisinin yaşanacağı ilçeler.

30.01.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek Su kesintisi haberleri

Sular ne zaman gelecek? Su kesintisi haberleri

İstanbul'da sular ne zaman gelecek sorusu, 25 Ocak Perşembe gününün merak edilen konusu oldu. Mega kentin bazı bölgelerinde meydana gelen arızalar sebebiyle su kesintisi yaşayan vatandaşlar, İstanbul'da sular ne zaman gelecek konusunun detaylarını öğrenmek için araştırmalarına başladı. Peki, İSKİ'nin su kesintisi bilgilerine göre İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, Sarıyer, Sultangazi ve diğer semtler hakkında bazı bilgiler

25.01.2018Gündem
Sular ne zaman gelecek Fatih ve Zeytinburnu su kesintisi bilgileri

Sular ne zaman gelecek? Fatih ve Zeytinburnu su kesintisi bilgileri

Su kesintisi nedeniyle internet üzerinden araştırmalarına başlayan vatandaşlar, sular ne zaman gelecek sorusuna cevap arıyor. Ömerli-Bahçelievler isale hattında meydana gelen arıza sebebiyle uzun süreli onarım başlayacak. Fatih ve Zeytinburnu ilçeleri su kesintisinden en çok etkilenen ilçeler olacak. Peki, İstanbul'da sular ne zaman gelecek? İşte, merakla araştırılan su kesintisi hakkında tarih saat bilgisi

15.01.2018Gündem
Googleda Türk halkı en çok ne arıyor

Google'da Türk halkı en çok ne arıyor?

Google, geçen haftanın Türkiye'de en çok arananlarını duyurdu.

15.01.2018Teknoloji
İSKİden yeni açıklama: Arıza giderildi, su verilmeye başlandı

İSKİ'den yeni açıklama: Arıza giderildi, su verilmeye başlandı

Üsküdar - Bulgurlu - Çamlıca arasındaki ana isale hattında meydana gelen arıza giderildi ve su verilmeye başlandı.

11.01.2018Gündem
İSKİ üzülerek bildirdi: İstanbul genelinde büyük su kesintisi

İSKİ 'üzülerek' bildirdi: İstanbul genelinde büyük su kesintisi!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ), ana isale hattında dış etken nedeniyle meydana gelen arızaya müdahale edildiğini, bazı bölgelerde saat 15.00'e kadar su kesintisi yaşanacağını bildirdi. İSKİ açıklamasında "İstanbullulara üzülerek bildiririz" ifadeleri yer aldı.

10.01.2018Ekonomi
Mersinin tamamında 24 saat su kesilecek

Mersin'in tamamında 24 saat su kesilecek

Mersin Su ve Kanalizasyon İdaresi (MESKİ) Genel Müdürlüğü, Mersin’in tamamında 9 Ocak 2018 Salı günü başlayıp 10 Ocak akşam saatlerinde sona erecek zorunlu su kesintisi uygulanacağını bildirdi.

6.01.2018Gündem
İstanbulluların su isyanı: Millet Marsta su arıyor, biz İstanbulda

İstanbulluların su isyanı: "Millet Mars'ta su arıyor, biz İstanbul'da"

Kağıthane'de dün sabah saatlerinde yaşanan ve bugün sabah saatlerine kadar devam eden su kesintisiyle ilgili İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama geldi. Açıklamada, ana isale hattındaki borularda meydana gelen arıza nedeniyle su kesintisi yaşandığı ve arızanın bu sabah itibariyle giderildiği bildirildi. Sosyal medyadan İSKİ'ye tepki gösteren bazı vatandaşlar, 20 saati aşkın süren su kesintisinin hâlâ devam ettiğini iddia ediyor.

24.12.2017Gündem
İstanbulda bazı ilçelerde sular kesildi... Vatandaş isyan etti

İstanbul'da bazı ilçelerde sular kesildi... Vatandaş isyan etti

İstanbul'un büyük bölümü susuz kaldı. Dün başlayan ve bugün de devam eden İstanbul'un bazı bölgelerinde yaşanan su kesintileri yüzünden vatandaş mağdur oldu. Dün öğlen saatlerinde başlayan su kesintisi özellikle Şişli, Beyoğlu, Arnavutköy, Kağıthane, Beşiktaş ilçelerini etkiliyor. Bazı bölgelerde ise sular gelmeye başladı.

24.12.2017Gündem
İstanbulda sular ne zaman gelecek

İstanbul'da sular ne zaman gelecek?

İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 13 Aralık İstanbul'da su kesintisi yapılacak ilçeler.. İstanbul'un bazı ilçelerinde su kesintisi yapılacak. Suları kesilen vatandaşlar İstanbul'da suların ne zaman geleceğini merak etmeye başladı. İşte İstanbul'da su kesintisi yaşanan ilçeler.

13.12.2017Gündem
İstanbulda 12 saatlik su kesintisi

İstanbul'da 12 saatlik su kesintisi

İSKİ tarafından yapılan açıklamada, Ömerli-Bahçelievler isale hattında arıza onarım çalışması nedeniyle 13 Aralık Çarşamba günü 22:00 ile 14 Aralık Perşembe günü 10:00 saatleri arasında 12 saat süreyle Zeytinburnu'nun tamamı ile Fatih'in bazı bölgelerinde su kesintisi yapılacağı belirtildi.

13.12.2017Gündem
Bir sınıf yaratmak

Bir sınıf yaratmak

Başöğretmeniz Mustafa Kemal Atatürk’ün, "Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır" sözü ülkenin geleceğini inşa eden biz öğretmenlere büyük görevler verdiğinin kanıtıdır. Bu görevimizi yaparken karşılaşacağımız birtakım sorunlar olacak. Köy okullarında bu sorunlar ve yetersizlikler biraz daha baş gösteriyor.

20.11.2017Eğitim
Sular ne zaman gelecek İSKİ açıkladı

Sular ne zaman gelecek? İSKİ açıkladı

Sular ne zaman gelecek sorusu, İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Arnavutköy, Avcılar, Esenler, Ümraniye gibi semtlerde oturan vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. İSKİ'nin su kesintisi için yapmış olduğu açıklamayı merak eden mega kentliler, sular ne zaman gelecek sorusuna yanıt aradı. İşte, ilçe ilçe sular ne zaman sorusunun cevabı

26.10.2017Gündem

Yazar Sonuçları

Başkentgaz’dan buz gibi tebliğ

Sevgili Ankaralılar.Kış kapıya dayandı.Bir hafta, on güne kalmaz...“Kış kışlığını, kuş kuşluğunu gösterir.”

27.11.2017