MENÜ

Game Of Thrones 8. Sezon

Game Of Thrones 8. Sezon ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Game Of Thrones 8. Sezon haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 82 Game Of Thrones 8. Sezon haberi bulunmuştur.

Game Of Thrones 8. Sezon Haberleri

Game Of Thrones 8. Sezon yeniden çekilecek iddialarına HBO’dan yanıt

Game Of Thrones 8. Sezon yeniden çekilecek iddialarına HBO’dan yanıt!

Dünyada ve ülkemizde 8. Sezonu ile yayınlanan Game Of Thrones, birçok kitle tarafından eleştirilmişti. Game Of Thrones hayranları internet üzerinden başlattıkları imza kampanyasıyla, dizinin 8. Sezonunun yeniden çekileceği gündeme gelmişti. HBO yöneticisi Casey Bloys, bu kampanya üzerine Game Of Thrones 8. Sezonunun yeniden çekileceği iddialarına yanıt verdi.

26.07.2019Televizyon
Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm internete düştü

Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm internete düştü!

Game of Thrones bir kez daha korsana yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 5. Bölüm, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler önce internete düştü.

13.05.2019Teknoloji
Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman 5. bölüm tarihi belli oldu

Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman? 5. bölüm tarihi belli oldu

Game Of Thrones'un 8. sezonun 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağı, tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'deki diziseverler tarafından da merak ediliyor. Heyecan dolu 4 bölümü geride bırakan fenomen dizinin, 5. bölümünün ne zaman yayınlanacağını merak eden vatandaşlar, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, Game Of Thrones yeni bölüm ne zaman? Game Of Thrones'un 5. bölümü ne zaman?

8.05.2019Televizyon
Game of Thronesa büyük şok: Milyonlar yeni bölümü seyretmeden...

Game of Thrones'a büyük şok: Milyonlar yeni bölümü seyretmeden...

Game of Thrones bir kez daha korsana yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler önce internete düştü.

6.05.2019Teknoloji
Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm internete düştü

Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm internete düştü!

Game of Thrones bir kez daha korsana yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 4. Bölüm, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler önce internete düştü.

6.05.2019Teknoloji
Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm rekor kırdı

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm rekor kırdı

Avengers: Endgame, 50 milyon tweetle bu yılın en çok Tweet atılan filmi olurken Game of Thrones 7.8 milyon tweetle hakkında en çok konuşulan dizi oldu.

5.05.2019Teknoloji
Game of Thronesun 8. sezon 4. bölümü ne zaman yayınlanacak

Game of Thrones'un 8. sezon 4. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Tüm dünyada ve ülkemizde milyonlarca hayran kitlesi olan ve izleme rekorları kıran dizi Game Of Thrones'un 8. sezonunda ilk 3 bölüm geride kaldı. Gözler şimdi 8. sezon 4. bölümün yayınlanacağı tarihte. Peki, Game of Thrones'un 8. sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?

3.05.2019Televizyon
Game of Thronesun 8. sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak

Game of Thrones'un 8. sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Tüm dünyada ve ülkemizde milyonlarca hayran kitlesi olan ve izleme rekorları kıran dizi Game Of Thrones'un 8. sezonunda ilk 2 bölüm geride kaldı. Gözler şimdi  8. sezon 3. bölümün yayınlanacağı tarihte. Peki, Game of Thrones'un 8. sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?

28.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanında Gece Kralı sesleri

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanında 'Gece Kralı' sesleri!

Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanı ile takipçilerinin karşısına çıktı. Akgezenlere karşı bir ittifak oluşturan Jon Snow ve Khallesi, çevrelerine binlerce asker toplamıştır. Amacı kuzeyi ele geçirmek ve Bran'i ortadan kaldırmak olan Akgezenler ise ele geçirdikleri Ejderhalarla büyük savaşın ağır basan tarafı olduklarını gözler önüne serecek. İşte, Game of Thrones 8. sezon 3. bölüm fragmanından bazı detaylar

26.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. Sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak

Game of Thrones 8. Sezon 3. bölümü ne zaman yayınlanacak?

Dünya çapında birçok izleyicisi bulunan Game of Thrones 21 Nisan gecesi yayınlanan 8. sezon 2. bölümü ile nefesleri kesti. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sayıda hayranı bulunan Game of Thrones sevenler, dizinin 8. sezon 3. bölümü ile ilgili araştırma yapmaya başladı. Peki, Game of Thrones'ın 3. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, Game of Thrones ile ilgili merak edilenler...

22.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm internete düştü

Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm internete düştü

Game of Thrones bir kez daha korsana yenik düştü. Game of Thrones 8. Sezon 2. Bölüm, kanalı HBO üzerinden yayınlanmadan saatler önce internete düştü.

22.04.2019Teknoloji
Game Of Thrones 8. sezon yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak

Game Of Thrones 8. sezon yeni bölümü ne zaman saat kaçta yayınlanacak?

Game Of Thrones 8. sezon heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Akgezenlere karşı on binlerce kişiden oluşan bir ordu kurmak isteyen Jon Snow, karşısına çıkan engellerle mücadelesini sürdürecek. Game Of Thrones'un 8. sezon 2. bölümü Türkiye'de 20 Nisan'ı 21 Nisan'a bağlayan gece yayınlanacak. Peki, Game Of Thrones 8. sezon yeni bölümü saat kaçta yayınlanacak?

20.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon bölümleri internete düştü

Game of Thrones 8. sezon bölümleri internete düştü!

Game of Thrones hiç tartışmasız dünyanın en çok izlenen dizisi olma özelliğine sahip. Haliyle tüm gözler bu dizinin üzerinde ve lisanslı kanallar üzerinden izlenebilen diziyi internette 'korsan' yollarla izlemek isteyenler de çıkış yolu arıyor.

19.04.2019Teknoloji
Game Of Thrones 8. sezon 2. bölümü ne zaman yayınlanacak İşte fragman

Game Of Thrones 8. sezon 2. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte fragman!

Game Of Thrones'un ilk bölümü Avrupa'da 14 Nisan gecesi, Türkiye'de ise 15 Nisan sabah saatlerinde izleyicisiyle buluştu. 8. sezon 1. bölümüne geçtiğimiz sezondan kısa bir özet ile başlayan Game Of Thrones, gelecek bölümü ile merak uyandırdı. Peki, Game Of Thrones'un 8. sezon 2. bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte, 8. sezon 2. bölümü için fragman bilgileri

16.04.2019Televizyon
Game of Thrones nedeniyle hastalık izinleri endişesi

Game of Thrones nedeniyle 'hastalık izinleri' endişesi

Dünyanın en çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Game of Thrones'un (Taht Oyunları) final sezonunun birinci bölümü, tüm dünyada aynı saatte yayımlandı. Türkiye saatiyle sabaha karşı 04.00'te yayımlanan dizi, dünya genelinde milyonlarca kişiyi uykusuz bıraktı.

15.04.2019Dünya
Game Of Thronesun yeni sezon bölümleri ne zaman Game Of Thronesun yeni bölümleri saat kaçta

Game Of Thrones'un yeni sezon bölümleri ne zaman? Game Of Thrones'un yeni bölümleri saat kaçta?

Dünya çapında milyonlarca izleyicisi olan Game of Thrones dizisinin sekizinci ve final sezonunda heyecan başladı. Dizinin hayranları heyecanla yeni bölümleri beklerken, dizinin yeni sezonuna ait bölümlerin ne zaman saat kaçta yayınlanacağı merak konusu oldu. Peki, Game Of Thrones'ın yeni sezon bölümleri ne zaman? Game Of Thrones'ın yeni bölümleri saat kaçta?

15.04.2019Televizyon
Game Of Thronesın 8. sezonu hangi kanalda yayınlanacak ve saat kaçta başlayacak

Game Of Thrones'ın 8. sezonu hangi kanalda yayınlanacak ve saat kaçta başlayacak?

Dünyada milyonlarca takipçisi olan ve ilgiyle izlenen fantastik televizyon dizisi Game Of Thrones'ın 8. sezonu için saatler kaldı. Türkçe adayla Taht Oyunları olan Game Of Thrones'ın Türkiye'deki hayranları dizinin yeni sezonunun ne zaman başlayacağını ve hangi kanalda izleneceğini internetten araştırmaya başladı. Peki, 7. sezonunu 2017 Ağustos ayında tamamlayan fantastik dizi Game Of Thrones'in 8. sezon 1. bölümü hangi kanalda yayınlanacak ve saat kaçta başlayacak?

14.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Saatler kaldı

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Saatler kaldı!

Game of Thrones 8. sezon ilk bölümü ile merak uyandırdı. Yüksek maliyetli bir prodüksiyona sahip olan dizinin bölüm başı 15 milyon dolara mal olduğu ve bir sahne çekiminin 2 ay kadar sürdüğü, geçtiğimiz dönemlerde açıklanmıştı. Peki, binlerce kişinin merakla beklediği Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezonla ilgili spoiler içermeyen bilgiler ve bazı detaylar

13.04.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak Yeni sezon öncesi küçük hatırlatmalar

Game of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? Yeni sezon öncesi küçük hatırlatmalar

Game of Thrones 8. sezonu ile büyük bir final yapmaya hazırlanıyor. Sezon finalinde Akgezenler ile büyük bir savaşın eşiğinde olduklarını bilen Stark ve Targaryen'ler, ejderhalarının birisini kaptırdıkları Akgezenlere karşı büyük bir mücadele verecek. Peki, Game of Thrones 8. yeni sezonu ne zaman başlayacak? İşte, yeni sezon öncesi merak edilen bazı detaylar

10.04.2019Televizyon
Game Of Thrones ne zaman başlayacak Yeni sezon tarihi belli oldu

Game Of Thrones ne zaman başlayacak? Yeni sezon tarihi belli oldu

Dünyada geniş izleyici kitlesine sahip olan Game Of Thrones dizisinin hayranları, dizinin 8. sezonunun ne zaman başlayacağını merak etmeye başladı. Nefeslerin tutulduğu Game of Thrones'un yayıncı kanalı HBO'dan yapılan açıklamada ise dizinin sürelerinin uzayacağı da duyuruldu. Peki, geçen sezonda heyecanlı sahnelere yer veren ve izleyici tarafından dört gözle beklenen ‘Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?’

25.03.2019Televizyon
Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak İşte yeni fragman

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak? İşte yeni fragman

Geçtiğimiz sezonun son bölümünde ortalığı kasıp kavuran Game Of Thrones, geçtiğimiz haftalarda yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardından yeni sezon tarihi ile merak konusu oldu. 8. sezon bölüm süresinin normale göre daha uzun olacağını önceki açıklamalarında belirten yapımcı kuruluş, bazı bölümlerin 80 dakikaya kadar çıkabileceğini ifade etti. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman hangi gün yayınlanacak? İşte, yeni sezona dair merak edilen bazı detaylar

13.03.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon bölümleri kaç dakika sürecek

Game of Thrones 8. sezon bölümleri kaç dakika sürecek?

Dünyanın bir numaralı dizisi olan Game of Thrones, 8. sezon bölümleriyle Nisan ayında dünyanın karşısına çıkmaya hazırlanıyor; elbette son kez... Peki 8. sezon bölümleri kaç dakika sürüyor?

12.03.2019Teknoloji
Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm yayın tarihi açıklandı

Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm yayın tarihi açıklandı

Dünyanın en çok izlenen dizisi olan HBO'nun yayınladığı Game of Thrones için geri sayım bugün başladı. Yayıncı şirket, dizinin sezon finalinin ilk bölümünün 14 Nisan'da yayınlanacağını duyurdu.

14.01.2019Teknoloji
Game Of Thrones 8. sezon fragmanı yayında Yapımcıdan 14 Nisan açıklaması

Game Of Thrones 8. sezon fragmanı yayında! Yapımcıdan 14 Nisan açıklaması

Sezon finali yaptıktan sonra izleyicilerin yeni sezon araştırmalarına başladığı Game Of Thrones, 8. sezon fragmanı ile izleyicisinin karşısına çıktı. Stark hanedanlığından geriye kalan 3 bireyin bir araya geldiği fragmanda, pişmanlıklar ön plana çıkıyor. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte, dizinin yeni sezon fragmanı ve bazı detaylar

14.01.2019Televizyon
Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayında

Game of Thrones 8. sezon fragmanı yayında!

Dünyanın en çok popüler dizilerinden Game of Thrones'un 8. sezon fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayınlandı. Yayıncı HBO, fragmanı YouTube kanalına yükledi.

7.12.2018Teknoloji
Game Of Thrones yeni sezon ne zaman 8. sezon yayın tarihi belli oldu

Game Of Thrones yeni sezon ne zaman? 8. sezon yayın tarihi belli oldu

Dünya çapında ilgiyle izlenen Game Of Thrones'un yeni sezon tarihine yönelik araştırmalar 2018'in son aylarında yoğunluk kazandı. Popüler dizinin fanatik takipçileri yeni sezona dair araştırmalarını sürdürürken, 8. sezonun yayın tarihine ilişkin beklenen açıklama geldi. Peki, Game Of Thrones yeni sezon ne zaman? Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

25.11.2018Televizyon
Game of Thrones 8. sezon ne zaman Tarih açıklandı

Game of Thrones 8. sezon ne zaman? Tarih açıklandı!

Dünyanın en büyük dizisi olarak bilinen Game of Thrones'un 8. sezonunun ne zaman başlayacağı ilk ağızdan açıklandı. Dizide Jon Snow karakterine hayat veren Kit Harington, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Nisan ayında final sezonunun yayınlanacağını duyurdu.

13.11.2018Teknoloji

Game Of Thrones yeni sezon ne zaman? Dikkat spoiler içerir!

Game Of Thrones, 8. sezon ile araştırılmaya devam ediliyor. Akgezenlerin akın akın geldiği kuzeyde, ortalık fena halde karışmıştır. Jon Snow ve Khaalesi, Lannisterlardan aldığı söze güvenerek planlarını kurgulamaya başlamıştır. Ancak Cersei, Jamie'ye kuzeye gitmemesi konusunda telkinlerde bulunarak anlaşmanın olmayacağını söylemiştir. Peki, büyük bir saldırı altında kalan surda, giderek güçlenen Akgezenlere karşı nasıl bir önlem alınacaktır? Tüm bu soruların yanıt bulacağı Game Of Thrones yeni sezonu ve ne zaman başlayacağına dair bazı bilgiler

5.09.2018Televizyon
Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak Game Of Thrones 8. sezon yayın tarihi belli oldu mu

Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak? Game Of Thrones 8. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

George R.R. Martin'in yazdığı kitap serisinden televizyona uyarlanan, tüm dünyada ve ülkemizde izlenme rekorları kıran Game Of Thrones'un yeni sezonunun ne zaman başlayacağı, dizinin fanatikleri tarafından merakla araştırılıyor. Game Of Thrones 8. sezon başlama tarihine dair, yapım şirketi ya da başrol oyuncuları tarafından yapılan resmi bir açıklama olup olmadığını merak eden diziseverler sorgulamalarını yoğunlaştırdı. Peki, Game Of Thrones yeni sezon ne zaman başlayacak? Game Of Thrones 8. sezon yayın tarihi belli oldu mu?

22.08.2018Televizyon
Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

Game Of Thrones dizisinin 8. sezonu hakkında tarih araştırmaları milyonlarca izleyici tarafından yapılmaya başladı. Geçtiğimiz sezon yaptığı sezon finaliyle birlikte büyük heyecan yaratan Game Of Thrones'un yeni sezonunun ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

20.07.2018Televizyon
Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak İşte dizinin konusu

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak? İşte dizinin konusu

Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak sorusu sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılan ve merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Her sezonuyla ayrı bir heyecan yaratan Game Of Thrones'un sezon finali büyük merak uyandırmıştı. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

6.07.2018Televizyon
Game Of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlayacak

Game Of Thrones 8. yeni sezon ne zaman başlayacak?

Tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesi olan ve izleme rekorları kıran dizi Game Of Thrones'un 8. sezonunun ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Game of Thrones fırtınasının kaldığı yerden hangi tarihte devam edeceğini merak eden diziseverler, Game Of Thrones 8. sezon başlama tarihini sorguluyor. Peki, Game Of Thrones 8. sezon ne zaman başlayacak?

23.04.2018Televizyon
Game of Thronesun 8. sezon 1. bölüm tarihi kesinleşti

Game of Thrones'un 8. sezon 1. bölüm tarihi kesinleşti!

Game of Thrones fırtınası gelecek yıl kaldığı yerden devam edecek. Game of Thrones 8. sezon 1. bölüm tarihi de kesinleşti. İşte o tarih ve yeni bölüm hakkında merak ettiğiniz her şey...

28.01.2018Teknoloji
HBO resmen açıkladı... Game of Thrones 8. sezon ne zaman

HBO resmen açıkladı... Game of Thrones 8. sezon ne zaman?

HBO az önce kendi resmi kanalında yaptığı açıklamada milyonların beklediği diziyle ilgili çok önemli bir açıklama yaptı. HBO'dan yapılan açıklamaya göre Game of Thrones'un 8. sezon ilk bölümü 2018'de değil, beklendiği gibi 2019'da yayınlanacak.

4.01.2018Teknoloji
Game of Thrones 8. sezon finalini önceden asla öğrenemeyeceksiniz Çünkü...

Game of Thrones 8. sezon finalini önceden asla öğrenemeyeceksiniz! Çünkü...

Günümüzün en popüler dizilerinden olan Game of Thrones, 8. sezonuyla ekrana veda edecekken final bölümü için alternatifler çekiliyor. İşte HBO'dan yapılan açıklama...

15.09.2017Teknoloji
Game Of Thrones 7. sezon final özeti Game Of Thrones 8. sezon ne zaman

Game Of Thrones 7. sezon final özeti! Game Of Thrones 8. sezon ne zaman?

Game Of Thrones 7. sezonu 28 Ağustos Pazartesi günü final yaptı. Yayınlanan her bölümüyle büyük bir ses getiren Game Of Thrones’un 7. Sezon finalinde nefes kesen anlara tanık olan izleyiciler şimdi yeni sezon araştırması yapıyor. Peki Game Of Thrones 8. sezonu ne zaman başlayacak? İşte bu sorunun yanıtı ve finalde yaşananlar!

4.09.2017Televizyon
Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali bölümünde neler yaşandı Yeni sezon ne zaman başlayacak

Game of Thrones 7 sezon 7. bölüm sezon finali bölümünde neler yaşandı? Yeni sezon ne zaman başlayacak?

Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm sezon finalinde oldukça heyecanlı dakikalar yaşandı. İnternet aleminin en çok sükse yapan ve beğenilen dizileri arasında yer alan Game of Thrones bugün sezon finali bölümüyle ekranlara geldi. Sezon finalinde Jon Snow ile işbirliğine giden Daenerys Targaryen, uzun zaman sonra yeniden Westeros'a döndü ve kontrolü eline almaya başladı. Son bölümün bitmesinin ardından Game of Thrones 8. sezon ne zaman yayınlanacak soruları gündeme geldi. Peki, yeni sezon ne zaman başlayacak?

28.08.2017Televizyon
Ejderhaların tasarım süreci beyin ameliyatı gibiydi

'Ejderhaların tasarım süreci beyin ameliyatı gibiydi'

İstanbul Bilgi Üniversitesi, büyük bir başarı elde eden Game of Thrones dizisinin görsel efekt yapımcısı Tyler Weiss’i ağırladı. Dizideki ejderhaların tasarım aşamalarını beyin ameliyatına benzeten Weiss, profesyonel kariyerini görsel efekt üzerine kurmak isteyen gençlere de tavsiyelerde bulundu.

12.11.2019Teknoloji
Kötüyü oynamak çok eğlenceliydi

Kötüyü oynamak çok eğlenceliydi

Televizyon tarihinin en çok ses getiren yapımlarından “Game of Thrones”ta canlandırdığı ‘Sansa Stark’ rolüyle adını duyuran Sophie Turner, şimdi de “X Men: Dark Phoenix” filmiyle karşımızda. Turner ve başroldeki partneri Michael Fassbender, 5 Haziran’da gösterime giren filme dair merak edilenleri Los Angeles’ta Barbaros Tapan’a anlattı.

9.06.2019Magazin
Son sezonu tekrar çekin

Son sezonu tekrar çekin

Fenomen dizi Game of Thrones‘un (Taht Oyunları) hayranları, memnun kalmadıkları final sezonunun yeniden çekilmesi için dünya çapında imza kampanyası başlattı.

18.05.2019Dünya
Game of Thronesta nefesler tutuldu: Gözler Winterfellde

Game of Thrones'ta nefesler tutuldu: Gözler Winterfell'de

Game of Thrones dizisinin merakla takip edilen final sezonunda nefesler tutuldu, sona doğru geri sayım başladı. 2011 yılından beri devam eden ve dünyanın gelmiş geçmiş en fazla izleyici kitlesine sahip yapımı kabul edilen dizi, 2 haftadır sosyal medyanın da 1 numaralı gündemi.

24.04.2019Teknoloji
Işte Game of Thrones’un en çok konuşulanları

Işte Game of Thrones’un en çok konuşulanları

Game of Thrones’un son sezonu başladı. Kitleleri ekrana kilitleyen efsane dizi, daha başlamadan Twitter’da en çok konuşulanlar arasında yerini korurken bugüne dek hakkında 200 milyondan fazla tweet atılan dizi olarak inanması güç bir rekor kırdı.

16.04.2019Teknoloji
Bize bahar, Westeros’a kış geliyor...Game of Thrones tutkunlarına özel

Bize bahar, Westeros’a kış geliyor...Game of Thrones tutkunlarına özel

‘Game of Thrones’ final sezonuna yaklaşık iki hafta kaldı, heyecan dorukta. İşte en son bilgiler... Elçin Yahşi öneriyor

Mustafa Ceceli ile düetimiz çöp oldu

'Mustafa Ceceli ile düetimiz çöp oldu'

Ajda Pekkan’la uzun süredir görüşmüyorduk. Geçen gün aradım, “Akşamüzeri havuz başına geliyorum sana, keyif yapmaya” dedim. “Hadi gel bekliyorum” yanıtını alınca, “Gelmişken sohbeti röportaja çevirelim bari, bu ara hepimizin Ajda’ya çok ihtiyacı var” teklifinde bulundum. Olumlu yanıt alınca, hemen Zeynel Abidin Ağgül’ü aradım, sağ olsun o da beni kırmadı. Ve havuz başında, güneş ormanın üzerinde batarken, müthiş bir yemek eşliğinde bu müthiş fotoğraflar ve sohbet çıktı ortaya... Zeynel’in çektiği her kare müthişti. Her pozdan sonra aynı şeyi konuştuk; bu kadına boşuna Süperstar denmiyor! Şöhretin panzehri bulunmazsa öldüren bir zehir olduğunu da o akşam Ajda’dan öğrendim...

21.07.2018Magazin
‘Trekkie’ler 12 yıldır yastaymış meğer

‘Trekkie’ler 12 yıldır yastaymış meğer

İflah olmaz ‘Star Trek’ hayranları ‘Star Trek: Discovery’ ile büyük bir hasretin sonuna geldi. Dizinin yeni ekibiyle Londra’da buluştuk.

Yılın 10 dizisi

Yılın 10 dizisi

Google Türkiye, 2017’de en çok aranan 10 diziyi listelemiş. Görmüşsünüzdür belki ama buraya da koyalım

Yazar Sonuçları

Kötüyü oynamak çok eğlenceliydi

Televizyon tarihinin en çok ses getiren yapımlarından “Game of Thrones”ta canlandırdığı ‘Sansa Stark’ rolüyle adını duyuran Sophie Turner, şimdi de “X Men: Dark Phoenix” filmiyle karşımızda. Turner ve başroldeki partneri Michael Fassbender, 5 Haziran’da gösterime giren filme dair merak edilenleri Los Angeles’ta Barbaros Tapan’a anlattı.

9.06.2019

Ben de tarihe ‘Yetmez ama evetçi’ olarak mı kalırım

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, dün Külliye’de “Adalet ve Yargı Reform Paketi”ni açıklarken, onu dinleyenler arasında Hürriyet yazarı Sedat Ergin de vardı...

31.05.2019

Tik Tok’la sokakta mama var

Dünyada 500 milyon, Türkiye’de ise 12 milyon aktif kullanıcısı olan video paylaşım uygulaması Tik Tok, sosyal sorumluluk projelerine hayvanları da dahil etti.

28.05.2019

Vay gidene vay kalana

(UYARI: Henüz diziyi veya final bölümünü izlemeyenler için ‘işleri berbat edecek’ türden bir yazı okumak üzeresiniz. K.A.)

21.05.2019