MENÜ

Acikogretim Kayitlari

Acikogretim Kayitlari ile ilgili tüm haberleri, son dakika Acikogretim Kayitlari haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Bugün Acikogretim Kayitlari haberlerinde son durum nedir? İşte tüm flaş gelişmeler...

Toplam 318 Acikogretim Kayitlari haberi bulunmuştur.

Acikogretim Kayitlari Haberleri

ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak

ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

Atatürk Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) güz dönemi final sonuçları için geri sayım devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde sorular-cevapların erişime açılması ardından AÖF sonuçları için de beklentiler arttı. Peki, ATA AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?

29.01.2019Gündem
AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemi ne zaman hangi gün başlayacak İşte kayıt yenileme tarihleri

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemi ne zaman hangi gün başlayacak? İşte kayıt yenileme tarihleri

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi'nin 2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi kayıtlarının ne zaman başlayacağı araştırılıyor. Güz dönemi final sonuçlarının açıklanmasının ardından beklentileri artan AÖF öğrencileri, konuya dair bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Peki, AÖF bahar dönemi kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak?

28.01.2019Gündem
AÖF final sınavı sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak Anadolu Üniversite sonuç sorgulama

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman hangi gün açıklanacak? Anadolu Üniversite sonuç sorgulama

Anadolu Üniversitesi AÖF (Açıköğretim Fakültesi) güz dönemi final sınavlarının ardından günler geçmesi ve kayıt yenileme tarihinin yaklaşmasıyla birlikte sonuç beklentileri de hız kazandı. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? Kayıt yenileme dönemi ne zaman başlayacak? İşte, AÖF öğrencilerinin en çok merak ettiği soruların yanıtları

19.01.2019Gündem
ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak İşte akademik takvim

ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak? İşte akademik takvim

ATA AÖF ders kayıtları ve vize sınavlarıyla ilgili detaylar araştırılmaya devam ediyor. Güz yarıyılı eğitim ve öğretim dönemi mazeretli ders kayıt işlemleri bugün başladı. Öte yandan ATA AÖF ara sınav dönemi yaklaşırken öğrenciler sınav tarihlerini merak ediyor. Peki, ATA AÖF vize sınavları ne zaman yapılacak? İşte akademik takvim.

8.10.2018Eğitim
Açıköğretim (AÖL) lise kayıtları ne zaman bitiyor Açık lise sınav tarihleri

Açıköğretim (AÖL) lise kayıtları ne zaman bitiyor? Açık lise sınav tarihleri

Eğitimlerini açıköğretim lisesinde (AÖL) gerçekleştirmek isteyen vatandaşların sorguladığı lise kayıtları için süreç kaldığı yerden devam ediyor. Açıköğretim lisesinin yıl içerisinde belirli dönemlerde gerçekleştireceği sınavlara katılmak isteyen öğrenciler, açık lise sınav tarihlerini de öğrenmek istiyor. Peki, geçtiğimiz günlerde tarihi uzatıldığı açıklanan açıköğretim lise kayıtları ne zamana kadar yapılacak?

4.10.2018Gündem
ATA AÖF ders kaydı nasıl yapılır ATA AÖF ders kayıt tarihleri

ATA AÖF ders kaydı nasıl yapılır? ATA AÖF ders kayıt tarihleri

ATA AÖF ders kaydı nasıl yapılır sorusunun yanıtı Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından sorgulanmaya devam ediyor. ATA AÖF ders kayıt dönemi bugün başladı. Peki, ATA AÖF ders kaydı nasıl yapılır? İşte, ATA AÖF ders kayıt tarihleri

1.10.2018Eğitim
ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman ATA AÖF kayıt işlemleri

ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman? ATA AÖF kayıt işlemleri

Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (ATA - AÖF) kayıt yenileme işlemlerinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Söz konusu okulda eğitim hayatına devam eden çok sayıda öğrenci, konuya dair detayları öğrenmek adına internette araştırma yapıyor. Peki, ATA AÖF kayıt yenileme ne zaman?

25.09.2018Gündem
AÖF ikinci üniversite başvuru tarihi uzatıldı

AÖF ikinci üniversite başvuru tarihi uzatıldı!

İkinci üniversite için kayıt süresini yeniden düzenleyen Anadolu Üniversitesi, öğrencilere son bir fırsat imkanı daha oluşturdu. 5 Ekim tarihine kadar devam edecek olan AÖF ikinci üniversite başvurusu nasıl yapılacak? İşte, AÖF ikinci üniversite başvurusu hakkında bazı bilgiler

21.09.2018Eğitim
ATA AÖF ders kayıtları ne zaman

ATA AÖF ders kayıtları ne zaman?

2018 Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) yerleştirme sonuçlarının ardından, Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'ne (ATA - AÖF) kayıt hakkı kazanan öğrenciler için kayıt işlemleri tamamlandı. Gözler bu kez ATA AÖF ders seçim işlemlerine çevrildi. Üniversiteye yeni kayıt olan öğrencilerin yanı sıra ara sınıf öğrencileri de ders seçim tarihlerini merak ediyor. Peki, ATA AÖF ders kayıtları ne zaman?

18.09.2018Gündem
AÖFten ikinci üniversite fırsatı AÖF ikinci üniversite bölümleri hangileri

AÖF'ten ikinci üniversite fırsatı! AÖF ikinci üniversite bölümleri hangileri?

Diplomalarına bir yenisini daha eklemek isteyen çok sayıda vatandaş, AÖF'ün ikinci üniversite eğitiminden yararlanmak istiyor. AÖF tarafından belirlenen bölümler için verilen ikinci üniversite eğitimine başvurular 11-21 Eylül tarihi arasında alınacak. Peki, AÖF ikinci üniversite başvurusu nasıl yapılabilecek? AÖF ikinci üniversite bölümleri neler?

12.09.2018Gündem
AÖF ikinci üniversite başvuruları başlıyor AÖF ikinci üniversite başvuru şartları neler

AÖF ikinci üniversite başvuruları başlıyor! AÖF ikinci üniversite başvuru şartları neler?

Herhangi bir yükseköğretim programından mezun olanlar ile Merkezî Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemine göre eğitim-öğretim yapan fakülteler dışında yükseköğretim programında kayıtlı öğrenciler, AÖF'te açıköğretim sistemine göre öğretim yapan fakültelere kayıt yaptırabiliyor. Peki, AÖF ikinci üniversite başvuru şartları neler? AÖF ikinci üniversite başvurusu nasıl yapılır?

10.09.2018Gündem
AÖL kayıt yenileme başladı | Açık lise kayıt işlemleri

AÖL kayıt yenileme başladı | Açık lise kayıt işlemleri

Günlerdir heyecanla beklenen AÖL kayıt işlemleri başladı. Hem kayıtlarını yenilemek isteyen mevcut AÖL öğrencileri hem de eğitim hayatına AÖL'de devam etmek isteyen kişiler, AÖL kayıtlarına dair merak edilen detayları araştırıyor. Peki, AÖL kayıtları nasıl yapılır?

5.09.2018Gündem
İnternet üzerinden E Kayıt ile üniversite kayıtları tamamlanıyor

İnternet üzerinden E Kayıt ile üniversite kayıtları tamamlanıyor!

Yeni kazandıkları üniversitelere kayıt işlemlerini gerçekleştirecek olan öğrenciler, üniversite e kayıt işlemi ile okulun yer aldığı şehre gitmeye gerek kalmadan kayıt gereksinimlerini tamamlıyor. E-Devlet ekranı üzerinden kolayca gerçekleştirilebilen üniversite e kayıt işlemi, birkaç aşama ile gerçekleştiriliyor. Öğrencilerin başvuruyu tamamlamalarının ardından karekodlu belgeyi almaları gerekiyor

3.09.2018Gündem
AÖF kayıt yenileme ne zaman başlayacak 2018 AÖF yeni kayıt tarihleri

AÖF kayıt yenileme ne zaman başlayacak? 2018 AÖF yeni kayıt tarihleri

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim Fakültesi (ÖAF) kayıt yenileme işleminin başlayacağı tarih merak konusu oldu. Eylül ayının gelmesiyle birlikte aramalarına hız veren çok sayıda AÖF öğrencisi konu hakkında net ve tatmin edici bilgi almak adına internette araştırma yapıyor. Öte yandan YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından AÖF'de eğitim almaya hak kazanan adaylar da AÖF yeni kayıt işlemleri hakkında bilgi almak istiyor. Peki, AÖF kayıt yenileme ne zaman?  Yeni AÖF kayıt işlemi nasıl yapılır?

31.08.2018Gündem
YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.. Üniversite ek tercihleri ne zaman

YKS tercih sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.. Üniversite ek tercihleri ne zaman?

YKS (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) tercih sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Üniversitelerdeki örgün eğitim verilen 839 bin 490 kontenjandan 710 bin 982'sine yerleştirme yapıldı.Üniversitelerin örgün lisans programlarında 89 bin 686, ön lisans programlarında ise 38 bin 822 olmak üzere 128 bin 508 kontenjan boş kaldı. Boş kontenjanlar için ise ek tercih yapılacak. Peki, üniversite ek tercihleri ne zaman?

30.08.2018Eğitim
YKS tercih kılavuzu yayınlandı.. İşte uzmanların tercih süreci değerlendirmesi

YKS tercih kılavuzu yayınlandı.. İşte uzmanların tercih süreci değerlendirmesi

Yüz binlerce kişinin heyecanla beklediği YKS tercih kılavuzu, ÖSYM'nin internet sitesi üzerinden adayların erişimine açıldı. Kılavuza göre, ÖSYM, 7-14 Ağustos tarihleri arasında üniversite adaylarının tercihlerini kabul edecek. Uzmanlar YKS tercih kılavuzunun yayınlanmasının ardından değerlendirmelerde bulundular.. İşte, YKS tercih kılavuzu ve merak edilen detaylar...

2.08.2018Gündem
Uzmanlar tercih sürecini değerlendirdi: Sürprizler yaşanabilir

Uzmanlar tercih sürecini değerlendirdi: Sürprizler yaşanabilir

Üniversite adayları, 7-14 Ağustos’ta doğru tercih yapmak için ter dökecek. ‘2018 YKS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu’nun son hali dün açıklandı. Son üç yıla ait başarı sırası verildi. ÖSYM, adayları verileri değerlendirirken sistemin değiştiğini unutmamaları konusunda uyardı. ‘Sürprizli’ bir dönemin yaşanabileceğini söyleyen uzmanlar ise, öğrencilere tercih sıralamalarını geniş tutmalarını öneriyor.

1.08.2018Eğitim
AÖF yatay geçiş işlemi nasıl yapılır AÖF yatay geçiş şartları

AÖF yatay geçiş işlemi nasıl yapılır? AÖF yatay geçiş şartları

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yatay geçiş işleminin nasıl yapılacağı merak konusu oldu. Konu hakkında AÖF'ten yapılan açıklamaları araştıran öğrenciler, AÖF yatay geçiş işlemine dair bilgi edinmek istiyor. Peki, AÖF yatay geçiş işlemi nasıl yapılır? AÖF yatay geçiş şartları neler?

1.08.2018Gündem
LGS tercihleri için süre doluyor Sonuçlar ne zaman açıklanacak

LGS tercihleri için süre doluyor! Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

LGS tercihleri yapılmaya devam ederken adaylar LGS tercih sürecinin ne zaman sona ereceğini merak ediyor. E-Okul üzerinden yapılan lise tercihleriyle birlikte öğrenciler oturdukları bölgedeki en yakın okullara düşebilecekler. Peki, LGS tercih işlemleri için son gün ne zaman?

12.07.2018Gündem
LGS tercih işlemleri devam ediyor | LGS tercihleri için son gün ne zaman

LGS tercih işlemleri devam ediyor | LGS tercihleri için son gün ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde başlayan LGS tercih işlemleri devam ediyor. Henüz tercih yapmayan adaylar, nasıl tercih yapılacağını ve tercih yaparken nelere dikkat edilmesi gerektiğini araştırıyor. Ayrıca LGS tercihleri için son günün ne zaman olduğu da merak edilen diğer konulardan biri.Peki, LGS tercihi nasıl yapılır? LGS tercihleri ne zaman bitecek?

4.07.2018Gündem
E okul tercih sayfası nasıl kullanılır MEB e okul sayfası

E okul tercih sayfası nasıl kullanılır? MEB e okul sayfası

Milli Eğitim Bakanlığı’nca (MEB) liselere geçiş tercihleri başladı, e okul sistemi günün en çok ziyaret edilen sayfalarından biri oldu. Tercih sürecinin başlamasıyla tercihlere esas kontenjan tabloları da e-Okul üzerinden ilan edildi. Adaylar e-Okul üzerinden 13 Temmuz Cuma günü saat 17.00’ye kadar tercihte bulunabilecek. Peki, E okul tercih sayfası nasıl kullanılır?

1.07.2018Eğitim
AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemleri

AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemleri

Açık Öğretim Lisesi'nde (AÖL) eğitim hayatına devam eden öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 31 Mart - 1 Nisan 2018 tarihlerinde yapılan AÖL sınavlarına ait sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor. AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağını sorgulayan öğrenciler bir yandan da AÖL 3. dönem kayıt yenileme işlemlerini nereden ve nasıl yapacaklarını araştırıyor. Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL 3. dönem kayıtları ne zaman başlıyor?

23.04.2018Gündem
AÖF harç ücretleri nereye yatırılır AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor

AÖF harç ücretleri nereye yatırılır? AÖF kayıt yenileme ne zaman bitiyor?

AÖF kayıt yenileme işlemi, yeni dönem kayıtlarını gerçekleştirmek isteyen öğrenciler tarafından araştırılmaya devam ediyor. On binlerce öğrencinin eğitim gördüğü Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi, kayıt yenileme ekranını, 23 Şubat tarihine kadar açık tutacak. Peki, AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl gerçekleştirilecek? İşte, AÖF kayıt yenileme işlemi hakkında detaylı bilgiler

13.02.2018Gündem
AÖF kayıt yenileme öğrenci otomasyonu üzerinden nasıl yapılır

AÖF kayıt yenileme öğrenci otomasyonu üzerinden nasıl yapılır?

AÖF kayıt yenileme işlemi, öğrenci otomasyonu aracılığıyla gerçekleştiriliyor. Otomasyona giremeyen vatandaşların şifre değiştirme işlemi için araştırmaları devam ederken, ödemelerin yapılacağı banka ise bir diğer araştırma konusu oldu. AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak? İşte, öğrencilerin merakla araştırdığı öğrenci otomasyonu ve diğer detaylar

12.02.2018Eğitim
AÖF kayıt yenileme ne zaman

AÖF kayıt yenileme ne zaman?

Anadolu Üniversitesi (AÜ) Açıköğretim İktisat ve İşletme fakültelerinin 2017-2018 öğretim yılı bahar dönemi kayıtları 12 Şubat’ta başlıyor.

7.02.2018Eğitim
AÖF kayıt yenileme işlemi yapacaklar dikkat Sistem değişti

AÖF kayıt yenileme işlemi yapacaklar dikkat! Sistem değişti

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencileri için kayıt yenileme işlemlerinde değişiklik yapıldı. Üniversiteden yapılan açıklamaya göre, öğrencilerin önce ders seçimi yapması ardından gereken ücreti bankalara yatırması gerekiyor. Kayıt tarihleri arasında derslerde değişiklik yapılabilecek.

5.02.2018Eğitim
AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi

AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? Anadolu Üniversitesi tarih verdi mi?

AÖF güz dönemi oturumları ardından bir hafta geçti, sonuç tarihine yönelik sorgulamalar arttı. İlk yarı yılda kaç tane dersten başarı olacaklarını merak eden açıköğretim öğrencileri, AÖF sınav sonuçları için yeni bir açıklama yapılıp yapılmadığını merak ediyor. Peki, AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak? Açıköğretim sonuçları hafta sonu açıklanır mı?

23.01.2018Gündem
AÖF tezsiz yüksek lisans başvurusu sonuçları açıklandı mı

AÖF tezsiz yüksek lisans başvurusu sonuçları açıklandı mı?

AÖF tezsiz yüksek lisans başvuru sonuçları için adayların araştırması başladı. Anadolu Üniversitesi'nin 2-19 Ocak tarihleri arasında başvurularını aldığı AÖF tezsiz yüksek lisans başvuru sonuçları, kayıt kabul takviminde yer alan bilgilere göre bugün açıklanacak. Peki, başvuruda bulunan birçok kişinin merakla araştırdığı AÖF tezsiz yüksek lisans başvuru sonuçları açıklandı mı? İşte, başvuruda bulunan vatandaşların merakla araştırdığı süreçle alakalı bazı detaylar

23.01.2018Gündem
AÖF güz dönemi final sonuçları bu hafta açıklanır mı

AÖF güz dönemi final sonuçları bu hafta açıklanır mı?

Anadolu Üniversitesi AÖF güz dönemi final oturumların tamamlandı, gözler sonuçlara çevrildi. 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilen AÖF sınavının soruları ve cevap anahtarını http://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden görüntüleyebiliyor. Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak, bu hafta açıklanır mı?

20.01.2018Gündem
Üniversiteyi kazanıp mezun olamayan açıköğretim liselilere ikinci şans

Üniversiteyi kazanıp mezun olamayan açıköğretim liselilere ikinci şans

Açıköğretim lisesinden mezun olamamış, ancak üniversiteyi kazanan öğrencilere sınav hakkı tanındı.

10.11.2017Eğitim
ATA AÖF sınav tarihleri belirlendi

ATA AÖF sınav tarihleri belirlendi!

ATA AÖF sınav tarihleri, dönemin başlamasıyla birlikte öğrencilerin araştırdığı konular arasında yer aldı. Fakülte bünyesinde yer alan birçok bölümden birisini okuyan öğrenciler, dönemin ilk sınavının ne zaman yapılacağını öğrenmek istiyor. İşte, ATA AÖF sınav tarihleri ve süreç hakkında detaylı bilgiler

26.10.2017Eğitim
İkinci üniversite kayıtlarında ilk

İkinci üniversite kayıtlarında ilk

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemine yapılan 'İkinci Üniversite' kayıtları geçen yıla göre yüzde 23,5 arttı. Açıköğretim Fakültesi’nin 2002 yılında hayata geçirdiği sınavsız ‘İkinci Üniversite’ programları kayıtları sona erdi. İkinci üniversite için kayıt olan öğrenci sayısı ilk kez bir üniversite okuyacak öğrencilerin sayısını geçti.

12.10.2017Eğitim
AÖF DGS kayıtları ne zaman yapılacak DGS ek yerleştirme işlemi ne zaman

AÖF DGS kayıtları ne zaman yapılacak? DGS ek yerleştirme işlemi ne zaman?

AÖF DGS kayıtlarının ne zaman yapılacağı binlerce öğrenci tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konular arasında yer aldı. DGS sonuçlarına göre yapılan yerleştirme sonunda adayların tercih etmemesi veya yerleştirilmesi yapılan adayların kayıt için başvurmaması nedeniyle boş kalan kontenjanlar için gerek duyulduğu takdirde Yükseköğretim Kurulu kararı ile ÖSYM tarafından merkezî olarak ek yerleştirme yapılacaktır. Peki, AÖF DGS kayıtları ne zaman yapılacak? DGS ek yerleştirme işlemi ne zaman?

10.10.2017Eğitim
Açıköğretim kayıt yenileme nasıl yapılacak AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman sonlanacak

Açıköğretim kayıt yenileme nasıl yapılacak? AÖF kayıt yenileme tarihi ne zaman sonlanacak?

AÖF kayıt yenileme konusu, geçtiğimiz yıl eğitim aldıkları bölüme, yeni dönemde devam edebilmek isteyenler için önem arz ediyor. AÖF kayıt yenileme işleminde bu yıl meydana gelen yeniliklerde, harç ödemesi yapılmadan önce öğrencilerden ders seçmesi istenecek. İşte, öğrenciler için önem arz eden AÖF kayıt yenileme işlemi ve konuyla alakalı detaylı bilgiler

2.10.2017Eğitim
AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak Sistem değişti

AÖF kayıt yenileme işlemi nasıl yapılacak? Sistem değişti!

AÖF kayıt yenileme işlemi için süreç devam ediyor. Eğitimlerini açık öğretim üzerinden alan öğrencilerin yeni döneme başlayabilmesi için yapması gereken AÖF kayıt yenileme işlemi, 6 Ekim tarihinde son bulacak. Peki, AÖF kayıt yenileme işlemi asıl gerçekleşecek? İşte, bu yıl sürecin farklı işleyeceği kayıt yenileme işlemi hakkında bazı bilgiler

28.09.2017Gündem
AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman Ders seçimi nasıl yapılır

AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman? Ders seçimi nasıl yapılır?

Anadolu Üniversitesi AÖF kayıt yenileme süreci devam ediyor. Bu süreci en doğru şekilde gerçekleştirmek isteyen öğrenciler, kayıt yenilerken yapılması gerekenleri Anadolu Üniversitesi'nin resmi sayfası üzerinden inceliyor. Peki bu yıl AÖF kayıt yenileme için son gün ne zaman? Ders seçimi nasıl yapılır? İşte detaylar!

26.09.2017Eğitim
2017 AÖF ikinci üniversite için kayıt belgeleri neler AÖF ikinci üniversite kayıt tarihi ne zaman bitiyor

2017 AÖF ikinci üniversite için kayıt belgeleri neler? AÖF ikinci üniversite kayıt tarihi ne zaman bitiyor?

2017 AÖF ikinci üniversite için kayıt belgelerinin neler olduğunu merak eden vatandaşlar konuyla alakalı araştırmalarını ve sorgulamalarını sürdürmeye devam ediyorlar. Anadolu Üniversitesi bünyesinde eğitim hayatlarını sürdürecek olan öğrenciler için AÖF ikinci üniversite kayıt başvuruları uzatıldı. AÖF kayıtlarının uzatılmasının ardından vatandaşlar kayıtların sona ereceği tarihi merak ediyorlar. Peki, 2017 AÖF ikinci üniversite için kayıt belgeleri neler? AÖF ikinci üniversite kayıt tarihi ne zaman bitiyor?

20.09.2017Gündem
AÖF kayıt işlemi nasıl ve ne zaman yapılır Kayıt yenileme ne zaman

AÖF kayıt işlemi nasıl ve ne zaman yapılır? Kayıt yenileme ne zaman?

AÖF kayıt yenileme işlemi için geri sayım devam ediyor. Öğrenim gördükleri bölümde eğitim almaya devam eden öğrenciler, AÖF kayıt yenileme işlemini gerçekleştirerek yeni döneme başlayacak. Üniversiteye yeni başlayacak olan ve AÖF yeni kayıt işlemini gerçekleştirmeye hazırlanan vatandaşlar ise 25 Eylül tarihine kadar bu işlemi tamamlayabilecek. İşte, AÖF kayıt be kayıt yenileme işlemi hakkında detaylı bilgiler

19.09.2017Eğitim
AÖF ikinci üniversite başvuru şartları neler Hangi belgeler gerekiyor

AÖF ikinci üniversite başvuru şartları neler? Hangi belgeler gerekiyor?

AÖF ikinci üniversite başvuru şartları, belirlenen bölümlerde eğitim görmek isteyen bireyler tarafından sorgulanmaya devam ediyor. İkinci bir diploma şansı verecek olan AÖF ikinci üniversite başvurusu, Anadolu Üniversitesi internet sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek. İşte, AÖF ikinci üniversite başvuru şartları ve gerekli evraklar hakkında detaylı bilgiler

14.09.2017Eğitim
LYS 2017 ek yerleştirme sonuçları açıklandı... Ek yerleştirme kayıtları ne zaman

LYS 2017 ek yerleştirme sonuçları açıklandı... Ek yerleştirme kayıtları ne zaman?

2017 LYS ek yerleştirme sonuçları 12 Eylül Salı günü ÖSYM'nin resmi sayfası üzerinden açıklandı. Ek yerleşmeyle üniversite eğitimine hak kazanan adaylar şimdi büyük bir merakla 'LYS ek yerleştirme kayıtları ne zaman?' sorusuna yanıt arıyor.

13.09.2017Gündem
Dikkat: AÖL kayıt yenileme yapacak öğrenciler için son günler

Dikkat: AÖL kayıt yenileme yapacak öğrenciler için son günler

AÖL kayıt yenileme işlemini gerçekleştirerek yeni sezona başlamak isteyen öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı'nın belirlediği takvimin sonuna geldi. AÖL kayıt yenileme aracılığıyla yeni döneme başlayacak olan öğrenciler, konunun detayını merak ediyor. İşte, AÖL kayıt yenileme işlemi ne zaman sona erecek sorusu ve konuyla ilgili detaylı bilgiler

12.09.2017Eğitim
TEOG 3. nakil sonuçları açıklandı Kayıt nasıl yapılacak

TEOG 3. nakil sonuçları açıklandı! Kayıt nasıl yapılacak?

TEOG 3. nakil yerleştirme sonuçları bakanlığın gerçekleştirdiği değerlendirmenin ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Lise kayıtlarını TEOG 3. nakil yerleştirme sonuçları sonrasında, elde ettikleri sonuca göre gerçekleştirecek olan vatandaşlar, konuyla ilgili detayları araştırıyor. Peki, TEOG 3. nakil yerleştirme sonuçları sonrasında lise kayıtları nasıl yapılacak? İşte, bazı detaylar

8.09.2017Eğitim
TEOG 3. nakil sonuçlar açıklandı - TEOG sonuçları sorgulama ekranı

TEOG 3. nakil sonuçlar açıklandı - TEOG sonuçları sorgulama ekranı

TEOG 3. nakil sonuçları için meraklı bekleyiş sona erdi. TEOG sonuçları MEB tarafından az önce açıklandı. İşte TEOG sonuçlarını sorgulayabileceğiniz adres

8.09.2017Eğitim
2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak İkinci üniversite başvurusu nasıl yapılacak

2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak? İkinci üniversite başvurusu nasıl yapılacak?

2017 AÖF kayıt yenileme işleminin ne zaman yapılacağı binlerce kişi tarafından en çok merak edilen ve araştırılan konulardan biri haline geldi. Yeni dönemde Açıköğretim, İktisat ve İşletme fakültelerine kayıt yenileme işlemi yapacak olan öğrenciler, bu işlemlerini 26 Eylül ile 06 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirebilecek. Öte yandan ikinci üniversite başvuru yapacak olan adaylar, başvuruların nasıl yapılacağını merak ediyorlar. Peki, 2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman yapılacak? İkinci üniversite başvurusu nasıl yapılacak?

6.09.2017Eğitim
2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak AÖF yeni kayıt nasıl yapılır

2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak? AÖF yeni kayıt nasıl yapılır?

2017 AÖF kayıt yenileme işleminin ne zaman başlayacağı yüz binlerce vatandaş tarafından en çok merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini koruyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi bünyesinde okuyan yüzlerce öğrenci kayıt yenileme işleminin ne zaman başlayacağı hakkında internetten araştırmalarını sürdürüyorlar. Öte yandan AÖF yeni kayıt işlemleri geçtiğimiz hafta başlamıştı. AÖF yeni kayıt işleminin bitmesine çok az bir zaman kaldı. Peki, 2017 AÖF kayıt yenileme işlemi ne zaman başlayacak? AÖF yeni kayıt nasıl yapılır?

26.08.2017Eğitim
TEOG 2. nakil başvuruları için son gün ne zaman Boş kontenjanlar listesi

TEOG 2. nakil başvuruları için son gün ne zaman? Boş kontenjanlar listesi

E- okul sistemi üzerinden yapılan TEOG 2. nakil başvuruları devam ediyor. İlk iki tercih döneminde herhangi bir okula yerleşemeyen öğrenciler, boş kontenjanlar listesini inceleyerek işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Peki TEOG 2. nakil başvuruları için son gün ne zaman? İşte sürece ilişkin detaylar ve boş kontenjanlar listesi!

24.08.2017Eğitim
AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak AÖF yeni kayıt nasıl yapılacak

AÖF kayıt yenileme ne zaman yapılacak? AÖF yeni kayıt nasıl yapılacak?

AÖF kayıt yenileme işlemi için üniversitelilerin araştırması devam ediyor. ÖSYM'nin yerleştirme işlemi ile birlikte tercih etmiş oldukları bölümlere yeni kayıt gerçekleştirecek olan adaylarla birlikte, halihazırda Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde eğitim görenlerin gerçekleştireceği kayıt yenileme işlemi sorgulanmaya başlandı. Peki, AÖF yeni kayıt ve kayıt yenileme işlemi ne zaman gerçekleşecek? İşte, detaylı bilgiler

23.08.2017Eğitim