Şenay Yangel
Şenay Yangel
Şenay Yangel

2012 yılbaşı gecesi renkleriniz ve kristalleriniz

Sayın Cemil İpekçi ile birlikte hazırladığımız Yılbaşı gecesi renklerinizin hepinize sağlık huzur bolluk ve bereket getirmesini diliyoruz. Yeni bir yılı karşılarken o anın gezegensel enerjilerinin yansımasıyla ruhsal ve bedensel enerjimizi yükseltecek ren

Haberin Devamı

Sayın Cemil İpekçi ile birlikte hazırladığımız "Yılbaşı gecesi renkleri"nizin hepinize sağlık, huzur, bolluk ve bereket getirmesini diliyoruz. Yeni bir yılı karşılarken o anın gezegensel enerjilerinin yansımasıyla ruhsal ve bedensel enerjimizi yükseltecek renkleri tercih etmeliyiz. Burçlarımıza göre tercih edeceğimiz renkleri kıyafetlerimizde yoğun olarak kullanmalı, doğal kristallerimizle de güçlendirmeliyiz.    KOÇ: Kırmızı, fıstık yeşili

Renklerin enerjileri:
Kırmızı; sizleri harekete geçirerek değişim enerjisine zorlanmadan ayak uydurabilmeniz için sizleri destekleyecek. Duygusal anlamda ise mutluluğu, azim ve kararlılığınızı arttırır. Fıstık yeşili ise umudu, yeniliği, gençleşmeyi ve yeniden canlanmayı tüm ruhunuza yansıtacaktır. Paylaşım ve uyumun rengidir.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Yeşil turmalin ve yeşim

   BOĞA: Turuncu, mor, gök mavisi

Renklerin enerjileri:

Turuncu; heyecan ve mutluluk vericidir ve dinamizmi yansıtır. Mor; zenginliği, asaleti, lüks ve ihtişamı yansıtır sizlere. Ruhsal enerjinizi arttırarak yeteneklerinizi hayallerinizi hayata geçirmenize yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Yeşil turmalin ve yeşim

  İKİZLER: Gümüş rengi, inci beyazı, gök mavisi

Renklerin enerjileri:

İnci beyazı; saflığın ve temizliğin simgesidir. Soğukkanlılığınızı, asaletinizi, masumiyetinizi istikrarınızı etkiler ve bunun devamlı olmasına yardımcı olur. Huzur ve güven duygunuzu harekete geçirir. Düşünce gücünüzü kuvvetlendirir. Gök mavisi ise aradığınız huzuru bulmanıza ruhsal olarak içinden çıkamadığınız konuların farkına varmanızı sağlar.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Yeşil turmalin ve yeşim
YENGEÇ: Turuncu, turuncunun tonları ve turkuaz

Renklerin enerjileri:

Turuncu; dışa dönük olmanıza, ikili ilişkilerinizde iletişim ve uyumu sağlamanıza yardımcı olur ve sosyal ilişkilerinizi kuvvetlendirir. Maddi konularda şans getirir. Turkuazı tercih ederseniz, ruhunuzun özgürleşmesine yardımcı olur.
Yılbaşı gecesi kristaliniz: Ay taşı, opal
ASLAN: Altın sarısı, saks mavisi ve mavinin tonları
Renklerin enerjileri:
Altın sarısı; ruhsal aydınlanmanızı sağlayacağı gibi üretim ve verimliliğinizi artırır. Yaşama sevincinizi yükselterek hedeflerinize kararlılıkla gitmenize yardımcı olur. Bilgi ve bilgeliği ifade eder. İş hayatında başarılı olmanıza katkıda bulunur.

Yılbaşı gecesi Kristaliniz: Lal, kırmızı yakut
BAŞAK: Kırmızı, şeftali tonları, mor ve beyaz

Renklerin enerjileri:
Şeftali tonları; iletişiminizi kuvvetlendirmenize ve kendinizi doğru sözlerle ifade etmenize yardımcı olur. Mor; bilinçaltında yatan problemlerinizin çözülmesine katkıda bulunur. Beyaz ise ruhunuzun tüm saflığın,ı özel hayatınıza yansıtmanıza ve aşkta saflığı, duruluğu bulmanıza yardımcıdır.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Zümrüt, peridot
TERAZİ: Gök mavisi, kırmızı, oranj

Renklerin enerjileri:
Gök mavisi; gök mavisi iş hayatınızda maddi konularda rahatlamaları getirirken, aradığınız huzuru bulmanıza, ruhsal olarak içinden çıkamadığınız konuların da farkına varmanızı sağlar.

Yılbaşı gecesi kristaliniz:Pembe kuvars ve kehribar
AKREP: Kırmızı, altın sarısı, maviye çalan mor
Renklerin enerjisi:
Kırmızı; duygusal anlamda mutluğu, aşkınız ve ilişkinizde sorunları aşmanız için gerekli olan azmi ve kararlılığınızı arttırır. Mor; yeteneklerinizi, düşüncelerinizi, hayata yansıtmanıza yardımcı olur.
Yılbaşı gecesi kristaliniz: Kırmızı mercan, ateş opali.
YAY: Kırmızı, mor, lila ve şeker pembesi
Renklerin enerjileri:
Şeker pembesi; ruhsal anlamda sizlere canlılık vereceği gibi aşk hayatınızda oluşturduğunuz blokajlarınızı aşmanıza yardımcı olur. Mor ise iş hayatınızda maddi akışın kuvvetlenmesini sağlar.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Sitrin ve mavi safir
OĞLAK:  Gök mavisi ve sütlü kahverengi

Renklerin enerjileri:

Gök mavisi; aradığınız huzuru yakalamanıza yardımcı olur, çözümlemekte zorlandığınız konularda yardımcıdır. Sütlü kahverengi; toplum içinde statünüzü yükseltmenize ve saygınlık kazanmanıza yardımcı olur.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Mavi safir ve selestine
KOVA:  Mor menekşe, mavinin koyu tonları, altın sarısı
Renklerin enerjileri:
Koyu mavi; sonsuzluğu, otoriteyi ve verimliliği simgeler ve bu alanda size yardımcı olur. İş ve özel yaşamınızda insanların üzerinde başarılı ve güçlü imaj bırakmanıza katkıda bulunur.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Aquamarin ve mavi topaz
BALIK: Gök mavisi, kırmızı ve fıstık yeşili
Renklerin enerjileri:

Gök mavisi; gökyüzünün tüm olumlu enerjilerinizi ruhunuzda biriktirerek daha kararlı ve öz güvenli davranmanıza yardımcı olur. Fıstık yeşili ise aşkla ilgili konularda şansınızı yükseltir.

Yılbaşı gecesi kristaliniz: Ametist ve kalsit

Göklerin kutsal ışıklarının aydınlattığı yıldızınızın şansınızın bol olduğu harika bir yıl sizlerin olsun….

YILBAŞI GECESİ GİYMENİZ GEREKEN RENKLERİ VE DOĞAL KRİSTALLERİNİZİ DİNLEMEK İÇİN TIKLAYIN! [video=hurriyetaile_video/senayyangelyilbasi.flv]