"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Merkür gerilemeden önceki son günler

18 Mart 2018

KOÇ
Yıldız gibi parlak
Yılın, yıldız gibi parlayacağınız bir dönemindesiniz. 19 Mart’ta yaratıcılık gerektiren bir alanda, ticarette veya pazarlıkta kendinizi en iyi şekilde ifade edebilirsiniz. 20 Mart’ta kendinizi dünyayı fethedecek kadar güçlü hissedebilirsiniz. Merkür 22 Mart’tan 15 Nisan’a kadar gerilerken sözleşme imzalamayın.


BOĞA
Hayat yavaşlıyor

Yazının devamı...

Gözler 17 Mart’ta...

11 Mart 2018

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Güneş ve Jüpiter, 13 Mart’ta uyum içinde olacak ve para açısından size yardım edecek. Yöneticiniz Mars, 17 Mart’tan mayıs ortasına kadar her iki yılda bir olduğu gibi ün ve başarı evinizi ziyaret ederken, kariyerinizle ilgili her konuda size avantaj sağlayacak.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
13 Mart sosyalleşmek için ideal. 17 Mart’taki yeniay, size bir hayalinizi gerçekleştirmek için bir kapı açacak. 17 Mart sonrasında önemli bir iş seyahati planlayabilir ya da dağlık bir yerde tek başınıza kalmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Bu hafta kariyerinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Bugün gelirinizi artırmak üzere gerçekçi hedefler koymak için ideal bir gün. 13 Mart’ta iyi para kazandıracak bir görev alabilir ya da önemli bir müşteri kazanabilirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...

4 Mart romantizminden kime, ne düşüyor

4 Mart 2018

Ya iltifat ya davet geliyor
KOÇ
Hafta dört mutlu gezegen maneviyat evinizi aydınlatırken başlayacak. Güneş 4 Mart’ta Neptün’e katılarak, o günü yoga yapmak, yaratıcı bir proje üzerinde çalışmak, ya da bir kitap veya film içinde kaybolmak için ideal yapacak. Merkür ve Venüs hoş bir mesaj, kompliman veya davet getirecek.

Yeni arkadaşlar yolda
BOĞA
4 Mart sizin için muhteşem bir gün olacak. Güneş Neptün’le işbirliği yapacağından, bir şekilde sanatla ilgileneceksiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir ya da çıktığınız kişiye olan aşkı ve düşkünlüğünüzü ifade edebilirsiniz. 6 Mart’ta günlük yaşamın koşuşturmasından uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

Başarı eviniz çok hareketli

Yazının devamı...

Dile dolunaydan ne dilersen

25 Şubat 2018

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Bu hafta, Merkür 25 Şubat’ta Neptün’le buluşurken, yaratıcılığınız artacak ve o gün çok başlamayı çok istediğiniz proje için kolları sıvayacaksınız. Bekârsanız, Venüs 27 Şubat’ta Plüton’la uyum içindeyken, baş döndürücü romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bu hafta moralinizi yükseltecek aktivitelerle dolu. Bekârsanız, 27 Şubat’ta sosyal medya aracılığıyla biriyle tanışabilirsiniz. 2 Mart’ta gerçekleşecek dolunay, aşkı bulmanıza yardım edecek. Evli veya bir ilişki içindeyseniz çocuk sahibi olacağınızı öğrenebilirsiniz.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Bu hafta kariyerinizle meşgul olacaksınız. 2 Mart’ta gerçekleşecek dolunay, gelirinizi veya prestijinizi artıracak bir iş hakkında size iyi haberler getirecek. Hafta sonunda, önemli bir sunum veya pazarlık yapıyor ya da seyahat ediyor olabilirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...

21 Şubat hangi burca, ne getiriyor?

18 Şubat 2018

Balık’lar bu hafta bulutların üzerinde yürüyor gibi hissedecekler.
KOÇ

Bu hafta, dört gezegen mahremiyet evinizde buluşurken, size yavaşlamanız ve dinlenmeniz için sinyal gönderecekler. Şimdi hiçbir şey yapmama zamanı. Venüs, 21 Şubat’ta Neptün’e katılırken, sizi ruhunuza iyi gelecek bir şeyler yapmaya teşvik edecek.


Yazının devamı...

Aşk dolu bir hafta

11 Şubat 2018

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
13 Şubat sosyalleşmek, ilginç kişilerle tanışmak ve yeni arkadaşlıklar kurmak için ideal bir gün olacak. 14 Şubat’ta bir sevgiliniz varsa, ilişkiniz daha ciddi bir hal alabilir. Ciddi bir ilişki içindeyseniz, nişanlanabilir ya da evliyseniz eşinizle harika zamanlar geçirebilirsiniz. 16 Şubat’ta yeniayla gelecek güneş tutulması, on birinci evinizde size yeni başlangıçlar getirecek.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Kariyeriniz öne çıkarken, romantizm ve eğlence için fırsatlarınız da olacak. Güneş 13 Şubat’ta Uranüs ile uyum içinde olacağından, ödül ve başarı eviniz çok hareketli olacak ve bu size profesyonel hayatınızla ilgili güzel haberler getirecek. Birisiyle çıkıyorsanız, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantik bir teklif alabilirsiniz. Bekârsanız, sosyalleştiğiniz takdirde nefesinizi kesecek birisiyle tanışabilirsiniz.

İKİZLER (21 Mayıs-21 Haziran)
Bu haftaki gezegen hareketleri, ilerleme ve gelişme için size pek çok fırsat sunacak. Yönetici gezegeniniz Merkür, 13 Şubat’ta Jüpiter’le uyum içinde olacak ve sizi gelecek için umutlandırıp bu yılki planlarınızı netleştirmenize yardım edecek. Merkür 16 Şubat’ta yeniayla gelecek Kova burcundaki güneş tutulmasına da olumlu bir konumda olacak ve iletişim, eğitim ve seyahati yöneten dokuzuncu evinizi aydınlatacak.

YENGEÇ (22 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...

Haftanın şanslı burçları

4 Şubat 2018

KOÇ

Sosyal açıdan harika bir hafta geçireceksiniz. Biriyle çıkıyorsanız, sevgilinizle harika zaman geçirebilirsiniz. Evli ve çocuk sahibiyseniz, ailenizle çok eğlenebilirsiniz.

BOĞA

4 Şubat’ta kariyerinize yardım edebilecek kişilerin olduğu bir aktiviteye katılabilirsiniz. Özellikle sanatla ilgili bir işiniz varsa çok önemli bir çıkış yapabilirsiniz.

İKİZLER

Bu hafta uzak yerlere gitmek için bavul hazırlayabilirsiniz. Güneş, Venüs ve Merkür, dünya hakkında daha çok şey öğrenmeye teşvik eden dokuzuncu evinizi aydınlatacak.

YENGEÇ

Kredi kartlarını yöneten sekizinci evinizdeki güçlü gezegenden dolayı önemli bir satın alma yapabilirsiniz. Jüpiter 10 Şubat’ta sizi eğlenmek için teşvik edecek.

Yazının devamı...

31 Ocak’a hazırlanın

28 Ocak 2018

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Dolunay’ın etkisiyle, sevgilinizle ilişkinizi daha ciddi bir hale getirebilir, çocuk bakıcınızı değiştirebilir veya üzerinde çalıştığınız bir projenin son dokunuşlarını yapıyor olabilirsiniz.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
31 Ocak’ta dolunayla gelen Ay tutulması, dikkatinizi özel hayatınıza vermenize neden olacak. Tutulma, ev alıp satmayı, başka bir şehre taşınmayı veya evinizde tamirat yapmayı beraberinde getirebilir.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Bu hafta olumlu değişimlere hazır olun. Otomobil alıp satabilir veya yazıyla ilgili bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Merkür 3 Şubat’tayken, başkalarından yardım isterseniz, çok önemli bir işi halledeceksiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...