"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Yine bize esmer günler

12 Ağustos 2018

 

KOÇ: HEDEFLERİ GÖZDEN GEÇİRİN

Yöneticiniz Mars, ün ve başarı evinizde 12 Ağustos’tan itibaren gerilemeye başlarken, kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirin. 27 Ağustos’ta düze döndüğünde harekete geçin.

 

BOĞA: GÜZEL HABERLER

Hafta başlarken macera evinizde gerileyen Mars, sizi seyahat planlarınızı gözden geçirmeye teşvik edecek. Merkür 18 Ağustos’ta ileri hareketine başlarken, uzun süredir görmediğiniz bir akrabanızdan haber alabilirsiniz.

 

İKİZLER:  ESKİ AŞKLA BARIŞABİLİRSİNİZ

Yazının devamı...

Beklenen tutulma

5 Ağustos 2018

Eğlenceli günler
KOÇ
Gezegenler oyuncu Aslan burcunu ve sizin aktiviteler evinizi vurgularken bu hafta eğlenceye odaklanacaksınız. 6 Ağustos’ta çok fazla para harcama riski var. 7 Ağustos’ta iş arkadaşlarınızla yiyip içebileceğiniz bir etkinliğe davet edilebilirsiniz.

Sorgulama dönemi
BOĞA
Bu hafta dikkatiniz özel hayatınızla ilgili konular, romantizm ya da yaratıcı bir proje üzerinde olacak. Burcunuzdaki Uranüs, 7 Ağustos’tan başlayarak 6 Ocak’a kadar gerileyecek. Önümüzdeki beş ay kendinizi sorgulama dönemi.

Yazının devamı...

Zor bir haftaya hazır mısınız?

29 Temmuz 2018

KOÇ

Maddi risk almayın

Yönetici gezegeniniz Mars, Uranüs’e sert bir açıda olacağından zor bir hafta geçirebilirsiniz. Geçen mayıs ortasında yaşadıklarınızı düşünün, benzer şeyler olabilir. Parayla ilgili riskler almaktan kaçının.

BOĞA

Kontrolü kaybetmeyin

Hobilerinizle uğraşmak gibi hoşunuza giden şeyler yapmak isteyeceksiniz. Önemli konumdaki biriyle yaşadığınız sorun tekrar su yüzüne çıkabilir. Sonradan pişman olabileceğiniz şeyler söylemeyin.

İKİZLER

İşte çıkış yolu!

Yazının devamı...

Gökyüzünde bahtsız gezen yıldızlar

22 Temmuz 2018

KOÇ
Sıkı durun
Bu haftanın gezegen dizilişleri, size inişler-çıkışlar ve sert virajlar getireceğinden sıkı durun. Güneş 25 Temmuz’da Uranüs’le karşı karşıya gelirken, hiç beklemediğiniz bir masrafla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA
Yeni bir iş teklifi
Bekârsanız, 24 Temmuz’da tanışacağınız birisi aklınızı başınızdan alabilir. Ancak işler ilerlemeden önce onu daha iyi tanımanız akıllıca olacak. Uranüs 25 Temmuz’da Güneş’le çekişirken evinizle ilgili olumsuz bir haber alabilirsiniz.

Yazının devamı...

Sakin bir hafta

15 Temmuz 2018

KOÇ
Yavaşlayıp düşünün
Bu hafta, yavaşlayıp dinlenmeye ve yazın keyfini çıkarmaya çalışın. Geçmişte katıldığınız bir sosyal sorumluluk aktivitesiyle yeniden ilgilenebilir ya da şimdiki hedeflerinizi gözden geçirebilirsiniz. Ait olduğunuz sosyal gruplarla ilişkilerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz.

BOĞA
21 Temmuz’a dikkat!
Bu hafta kardeşleriniz, yaşadığınız semt ya da ulaşımla ilgili konularla uğraşacaksınız. Konu her neyse acele karar vermeyin ve önümüzdeki altı ay boyunca konuyu akışına bırakın. 21 Temmuz, haftanın en iyi günü olacak. Sizi heyecanlandıracak birisiyle tanışabilirsiniz.

Yazının devamı...

Hanenize güneş doğuyor

8 Temmuz 2018

KOÇ Güvensizlikten kurtulun
Plüton’un etkisiyle ilerlemenizi ve bir üst basamağa çıkmanızı engelleyen güvensizliklerden kurtulacaksınız. Evle ilgili konular da gündemde. Taşınmayı ya da mülk almayı düşünebilirsiniz.

BOĞAİlişkiniz ciddileşiyor
Venüs, 11 Temmuz’da Uranüs’le muhteşem bir uyum içinde; yeni şeyler keşfetmek için harika bir gün. Venüs, 14 Temmuz’da Satürn’le uyum içinde. İlişkinizi daha ciddi hale getirmek ya da uzun vadeli planlar yapmak için iyi bir günde olacaksınız.

İKİZLER

Yazının devamı...

Nefes alma vakti

1 Temmuz 2018

KOÇ
Özel hayat önde
Bu hafta özel hayatınız için faydalı fırsatlar yakalayacak ama iş konularında yavaşlama göreceksiniz. Eğlence ve romantizm vaat eden aktivitelere yöneleceksiniz. 5 Temmuz’da partneriniz veya yakın arkadaşınızla tartışabilirsiniz.

BOĞA
Davetten davete...
Bu hafta sosyal hayatınız çok renkli olacak, arkadaşlarınızla bir araya gelmek için pek çok davet alacaksınız. 5 Temmuz birisiyle seyahat etmek ya da kardeş veya kuzenlerinizle bir araya gelmek için harika bir gün.

Yazının devamı...

Gerileme dönemi

24 Haziran 2018

KOÇ
Fazla mesai var
Bu hafta muhtemelen fazla mesai yapacaksınız. Mars, 26 Haziran’da gerilemeye başlayınca, sosyal hayatınız yavaşlayacak. Birisiyle çıkmak ve sosyalleşmek için en iyi günleriniz 25 ve 30 Haziran.

BOĞA
Seyahat görünüyor
Bu hafta yabancı bir ülkeyi keşfedebilirsiniz. Ancak 28 Haziran’daki dolunay çabucak eve geri dönmenizi gerektirecek. Koruyucu gezegeniniz Venüs, Jüpiter’le bağlantı kuracağından, havaalanında eğlenceli kişilerle tanışabilirsiniz.

Yazının devamı...