"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Burçlar için fırsat günleri

10 Aralık 2017

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Yenilikçi fikirler
Seyahat, eğitim, yasal konular veya yayıncılıkla ilgili fırsatlar bulacaksınız. 10 Aralık’ta yenilikçi fikirlerle aydınlanıp ilginç insanlarla tanışacaksınız. Hafta sonu, birisiyle çıkıyorsanız veya sosyalleşecekseniz, harika zamanlar geçireceksiniz.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bir para mevzuu
Bu hafta para konularıyla ilgileneceksiniz. Merkür paylaşılan gelirler evinizde gerilerken, partnerinizle kredi, vergi veya boşanma anlaşması gibi bir konuyu gözden geçireceksiniz. 15 Aralık’taki harika Venüs ve Merkür bağlantısı, size tatlı sözlerle veya hediyeyle aşk getirecek.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)

Yazının devamı...

Aralıktaki dolunay hangi burca ne getirecek?

3 Aralık 2017

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Bu hafta değişim rüzgârları esecek. Dolunay üçüncü evinizi aydınlatırken, bir yurtdışı seyahatinden dönüyor, önemli bir sınava giriyor veya yazıyla ilgili bir projeyi bitiriyor olabilirsiniz. Bu hafta yediklerinize dikkat edin ve kendinizi çok yormamaya çalışın.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bu hafta aklınızda para konuları olacak. Size gelecek bir ödeme gecikebilir. Bir kredi başvurusunda bulunduysanız, sizden daha fazla evrak isteniyor olabilir. İlişkilerinizde sizi üzen bir konuyu içinize atıp konuşmadıysanız, bu hafta bu konu gündeme gelebilir.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Partnerinizle halihazırda yaşadığınız bir sorun iyice karmaşık hale gelebilir. Bu dönemde kontrat imzalamak da doğru değil. Merkür’ün Satürn ve Mars’a açısı, bazı konuları gözden geçirmek ve yeniden pazarlık yapmak için çok uygun. Bu dönemde normalden daha fazla meşgul olabilirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...

Merkür’ün Güneş’le buluşması hangi burcu nasıl etkileyecek?

26 Kasım 2017

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Eğer öğrenciyseniz, 27 Kasım sınava hazırlanmak için harika bir gün. Bekârsanız, Venüs 1 Aralık’tan 23 Aralık’a kadar macera seven birisinden hoşlanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde seyahat ederken de özel birisi ile tanışabilirsiniz.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bu hafta aklınız para konularında olacak. Eğer bir kredi veya burs başvurusu yapacaksanız, 27 Kasım, başvuru evraklarını doldurmak için çok iyi bir gün. 1 Aralık’tan 23 Aralık’a kadar gelirinizde bir artış olabilir veya partneriniz aracılığıyla bir kazanç elde edebilirsiniz.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Bu hafta ilişkiler eviniz aydınlanırken, başkalarının hayatına yaptığınız etkiyi veya tam tersi, başkalarının sizin hayatınıza yaptığı etkileri fark edecek ve üzerine düşüneceksiniz. 27 Kasım’da bir anlaşma yapacak veya bir konuda söz verecekseniz dikkatli olun.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)

Yazının devamı...

Aşka davet var!

19 Kasım 2017

KOÇ
Derin tutkular
Bu hafta macera isteğinizi artıracak pek çok gezegen aktivitesi gerçekleşecek. Venüs-Plüton uyumu ilişkinizde tutkunuzu artırıp derinleştirecek. 22 Kasım’da Neptün ileri hareketine başlayınca hisleriniz çok güçlü olacağından, içgüdülerinize güvenin veya rüyalarda alacağınız mesajları önemseyin.

BOĞA
Partiye dikkat!
Bu hafta, sekizinci eviniz Güneş, Merkür ve Satürn’le aydınlanırken mali durumunuzu düzeltme fırsatlarını değerlendirmek isteyeceksiniz. Aşk arıyorsanız 21 Kasım’da ayaklarınız yerden kesilebilir. 25 Kasım’da hayatınızı değiştirebilecek insanlarla tanışacağınız bir etkinliğe veya partiye davet edilebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

13 Kasım’a dikkat!

12 Kasım 2017

KOÇ: İster aşk, ister para
13 Kasım, romantik bir ilişkiye başlamak için uygun. Üniversiteye gitmek, bir iş başlatmak veya ev almak için gerekli parayı bulabilirsiniz.

BOĞA: İlişki evi pırıl pırıl
İlişki eviniz pırıl pırıl parlayacak. 13 Kasım’da güçlü kişisel ve profesyonel ilişkiler kurabilirsiniz. Yeni Ay, en iyi doktoru, avukatı bulmanızı sağlayacak.

İKİZLER: Yaratıcılık yüksek
Bol kazanç getirecek bir iş alabilir, prestijli bir müşteri kazanabilir, spora başlayabilirsiniz. 16 Kasım’da yaratıcılığınız çok yüksek olacak. 

YENGEÇ: İki kat şanslısınız

Yazının devamı...

Yılbaşı alışverişlerinizi bu ay yapın

5 Kasım 2017

 KOÇ
Günlük işleri sorunsuz halledeceksiniz
Bu hafta gezegenlerin dizilimi, hayatınızda olumlu değişiklikler yapmanıza yardım edecek. Merkür 5 Kasım’dan başlayarak bütün ay boyunca eğlenceyi seven Yay burcunda olacak ve iletişim evinizi aydınlatacak. Bu durum günlük işlerinizi sorunsuz halletmenizi, başkalarıyla kolayca tanışmanızı ve hayli kabarık, yapılacaklar listenizdeki birkaç işi aynı anda yapabilmenizi sağlayacak. 11 Kasım’da Uranüs Satürn’le uyum içindeyken teknik bir konuda eğitim veriyor veya alıyor, bir grup projesi üzerine çalışıyor olabilirsiniz.

BOĞA
Güveni tekrar kazanacaksınız
Dün geçekleşen Dolunay sizi alıştığınız düzenin dışına çıkmaya zorladıysa bu hafta istikrar ve güven hissinizi tekrar kazanacaksınız. Biriyle anlaşmazlığa düşüp aranız bozulduysa Akrep burcundaki Venüs’ün, 7 Kasım-1 Aralık arasında partnerlik evinizi aydınlatması iki tarafın ortak bir noktada buluşmasını sağlayacak. Merkür 5 Kasım’dan ay sonuna kadar size ortak para konularını düzene sokmanıza yardım edecek.

İKİZLER

Yazının devamı...

4 Kasım’da dolunay var, tüm burçlar dikkat!

30 Ekim 2017

KOÇ: Kafanızda para var
Bir borcunuzu kapatıyor, bir iş planı veya bütçeyi bitiriyor olabilirsiniz. Kazancınızda ani bir artış olabilir. Dolunay beklenmedik bir zorluk çıkarabilir.

BOĞA: Engellerden kurtulacaksınız
İş arkadaşınızın vereceği partiye davet alabilirsiniz. Başarılı iş ortaklıkları kurabilirsiniz. Dolunay sizi engelleyen kişi veya eşyalardan kurtulmanızı sağlayacak.  

İKİZLER: Yoğun bir hafta olacak
Hem aşk hem de iş hayatınız yoğun olacak. 31 Ekim sosyalleşmek için harika bir gece. Bir projeyi bitirmeye çalışırken çok meşgul olacaksınız. 

YENGEÇ: Eğlenmeye hazır olun

Yazının devamı...