"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Geri dön Venüs!

14 Ekim 2018

KOÇ
Koşullara dikkat!
Merkür ve Venüs sayesinde herkes size yardım etmeye çalışacak. Ancak para konularını hafta başında konuşmaya çalışın. Zira Cuma, yöneticiniz Mars Merkür’le karşı karşıya gelecek. Yapacağınız anlaşmanın koşulların yararınıza olduğundan emin olun.


BOĞA

Yazının devamı...

Gezegenlerden haber var

7 Ekim 2018

KOÇ
Beklenmedik gelişmeler
Aklınızda parayla ilgili konular olacak. Size fayda sağlayabilecek kişilerle yapacağınız pazarlıklarda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA
Özgür kalma isteği
İlişkilerinizde özgür kalma isteği duyabilirsiniz. Bu isteğinizi nasıl dile getirdiğinize dikkat edin. Size yakın olan kişiler bu durumu anlayışla karşılamayabilirler.

Yazının devamı...

Gerginlik yok!

30 Eylül 2018

 

KOÇ
Para konusuna dikkat!
Venüs para evinizi yönetiyor: Alacağınız varsa, bu kişiye kibarca borcunu hatırlatın. Hafta sonuna doğru ilişkileriniz hakkındaki hislerinizde yanılmayacaksınız.

 BOĞA
Sevildiğinizi bilin
Mars kariyer evinizde ilerlediğinden, kendinize daha iyi bir pozisyon aramayı düşünebilirsiniz. Özel hayatınızda sevildiğinizi ve desteklendiğinizi hissedeceksiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Haftanın sürprizleri

23 Eylül 2018

KOÇ
Herkesi eğlendireceksiniz
Koç burcundaki dolunayı kariyer evinizde ağırlayacağınızdan azminiz zirve yapacak. Ailenizle de zaman geçirmek isteyeceksiniz. Haritanızın aile evindeki Güneş ve Merkür sayesinde herkesi eğlendireceksiniz.

BOĞA
Güveniniz artacak
Kendinizi ifade etme evinizde yer alan Güneş ve Merkür sayesinde modaya olan tutkunuz güçlenebilir. Kendinize olan güveninizin artmasıyla birlikte yabancılarla ufuk açıcı diyaloglara girebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Bu hafta temkinli olmakta fayda var

16 Eylül 2018

KOÇ
Dikkat, ilişkilerde...
Para konularında güzel haberler sizi bekliyor. 18 Eylül’de işle arkadaşlığı karıştırmamanız akıllıca olacak. Güneş 22 Eylül’den 23 Ekim’e kadar partnerlik evinizi ziyaret ederken dikkatiniz ilişkilerinize yönelecek.BOĞA

Yazının devamı...

 Şansımız dönüyor

9 Eylül 2018

KOÇ
Bol kazançlar
Başak burcunda 9 Eylül’de gerçekleşecek yeniay, eğer şu anda iş arıyorsanız, iş bulmanıza yardım edecek. Kendi işinizi yapıyorsanız, işler artacak. 10-11 Eylül yeni bir ürün veya hizmeti piyasaya sunmak için ideal.

BOĞA
Aşk dolu hafta
Yeniay gerçek aşk evinizi aydınlatacak. Evli veya ciddi bir ilişki içindeyseniz, partnerinizle romantizmi canlandırabilirsiniz. Ya da ilişkinizi bir adım ileri taşıyabilirsiniz. 10-11 Eylül yaratıcılığı yüksek biriyle işbirliği yapmak için mükemmel.

Yazının devamı...

Yürüyelim arkadaşlar!

2 Eylül 2018

KOÇ
İş görüşmeleri var
Parayla ilgili uzun vadeli hedeflerinizi etkileyecek pazarlıklar, konuşmalar ve iş görüşmeleri gündemde. Ancak Güneş sisli Neptün’e karşı olduğundan, yapacağınız anlaşmaları imzalamak için önümüzdeki haftayı beklemek akıllıca olacak.

BOĞA
Yeni olasılıklar
Bu hafta Güneş eğlence ve aktivite evinizde. Yeni bir hobi edinebilir, çocuklarınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. 7 Eylül’de Merkür, Satürn ve Uranüs’le mükemmel bir uyum içinde olacak; size heyecan verici olasılıklar getirebilecek yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Yazının devamı...

Gökyüzünde iki kritik hareket

26 Ağustos 2018

KOÇ
Yeni kariyer hamlesi

Bu hafta birinin sizden gizlediği bir bilgi ortaya çıkabilir. Bu, parayla ilgili bir konu hakkında olabilir. 26 Haziran’dan beri gerileyen yönetici gezegeniniz Mars, 27 Ağustos’ta düze dönecek ve size kariyerinizle ilgili konuları kontrol altına almanıza yardım edecek. Ancak 1 Ağustos’ta bir çözüme kavuşmayan profesyonel konular tekrar gündeme gelebilir.

BOĞA
Haydi okula!
Bu hafta dünyayı fethetmeye hazır olacaksınız. 26 Ağustos’ta gerçekleşecek dolunay sizin sosyalleşme evinizi aydınlatacak. Bir arkadaşınızın düğünü veya veda partisi gibi büyük bir etkinliğe katılmak için seyahat edebilirsiniz. 26 Haziran’dan beri gerileyen Mars, 27 Ağustos’ta düze dönecek. Bu etki sizi yarım kalan eğitiminizi tamamlamaya ya da tekrar okumaya teşvik edebilir.

Yazının devamı...