"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Âşığım sana!

16 Aralık 2018

Mutlu sürprizler
KOÇ
Güneş, Yay burcundan Koç burcundaki Uranüs’e konfetiler atarken, sizi mutlu sürprizler bekliyor. Bir arkadaşınız sizi uzun bir yolculuğa davet edebilir ya da tek başınıza seyahate çıkmaya karar verebilirsiniz. Cumartesi günü gerçekleşecek dolunay, ev ve ailenizle ilgili konuları olgunluğa ulaştıracak.

Aşkta ilerleme
BOĞA
Bu sonbaharda bir kalp kırıklığı yaşamış olabilirsiniz. Ama aşk gezegeni Venüs yeniden ilerlemeye başladı. Hafta sonu iletişim evinizde gerçekleşecek dolunay, sizi partnerinize bağlılığınızı ve aşkınızı bir kez daha ilan etmeye teşvik edecek.

Yoksa bu bir teklif mi?

Yazının devamı...

Merkür düze çıktıktan sonra...

9 Aralık 2018

KOÇ
Şehir dışına kaçış
6 Aralık’ta düz hareketine dönen Merkür bu hafta da uzak seyahatler evinizdeki Güneş ve Jüpiter ile bir araya gelecek. Güneş’in parladığı yerde bir amaç duygusu hissederiz, Jüpiter de bizi ufkumuzu genişletmeye teşvik eder. Yay burcunda gerçekleşen yeniay şehir dışına çıkma arzunuzu pekiştirmiş olabilir. Güneş ve Jüpiter bu kadar dostken şehir dışına kaçma planınızı gerçekleştirmenizi sağlayacak bir kozmik nimete sahipsiniz.

BOĞA
Yeni gelir kaynakları
Merkür haritanızın ‘başkalarının parası’ evine girerken bu hafta burs veya finansman başvurusunda bulunabilirsiniz. 7 Aralık’ta Yay burcunda gerçekleşen yeniay, haritanızın bu evini aydınlatmıştı. Yeniaylar yeni başlangıçlar anlamına geldiğinden miras veya sermaye geliri gibi konularda niyetinizi belirlek için mükemmel bir dönemdesiniz. Üstelik Güneş ile zenginlik gezegeni Jüpiter’in, haritanızın bu evinde kalmaya devam etmesi sayesinde kendinize yeni gelir kaynakları arayabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Merkür gerilerken...

2 Aralık 2018

KOÇ
Seyahat için acele etmeyin
Seyahat etmek için can atacaksınız. Ancak yöneticiniz Mars Güneş’le ters düştüğünden bu çabalarınızı boşa çıkarabilir. Merkür perşembeye kadar gerileyeceğinden, seyahat ederken gecikmeler ve aksaklıklar yaşamamak için planlarınızı haftaya bırakmak akıllıca olacak.

BOĞA
İlişkiler yoluna giriyor
Aşk hayatınız canlanıyor. Venüs bu yılın önemli bir bölümünde gerilemede olduğundan romantik veya profesyonel ilişkilerinizde sinirlerinizi yıpratmış olabilir. Şimdi Venüs tekrar ilerlemeye başladığından, gerginlikler ortadan kalkacak.

Yazının devamı...

En şanslı iki gün!

25 Kasım 2018

KOÇ
Seyahat görünüyor
Haftaya olumlu bir başlangıç yapacaksınız. Jüpiter, 25 Kasım’da seyahat ve macera evinizdeki Güneş’e katılacak. Egzotik bir yere gitmek için bir davet alabilir, eğitiminizi ilerletme veya yazdığınız bir şeyi yayımlatma fırsatı yakalayabilirsiniz. Merkür, 26 Kasım’da Mars’la çakışacağından o gün ani ve acele kararlar vermeyin.

BOĞA
Anlaşmaları erteleyin
Bu hafta para konularına odaklanacaksınız. 25-26 Kasım, yılın en şanslı iki günü. Bir kredi başvurunuzun onaylandığını, telif ya da sigorta ödemesi gibi bir şekilde elinize önemli miktarda para geçeceğini öğrenebilirsiniz. Ancak anlaşmaları kesinleştirmek ve sözleşme imzalamak için Merkür’ün düze döneceği 6 Aralık sonrasını beklemek isteyebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Yine ve yeni bir dolunay etkisi

18 Kasım 2018

KOÇ
Hareket planı
Bu hafta, harekete geçmeye hazırsınız. Güneş 22 Kasım’da Yay burcuna girerken sizi de yıl sonu kutlamalarına hazırlamaya başlayacak.

BOĞA
Para, para, para
19 Kasım’da Mars ve Jüpiter sizi para harcamaya teşvik edecek. 23 Kasım’daki dolunay maaş artışı, kredi onayı ya da borç para alacağınızı işaret ediyor.

Yazının devamı...

Büyük buluşma

11 Kasım 2018

 KOÇ
Düşünceler netleşiyor
11 Kasım’da Plüton Akrep burcunda Güneş’le işbirliği yaparken bekârsanız karşınızdakiler sizi çok çekici bulacak. Bir ilişkiniz konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, Venüs ilerlemeye başladıktan sonra bu konudaki düşünceleriniz netleşecek.

BOĞA
Sürpriz haberler
Mars 15 Kasım’da Uranüs’le bağlantı kurarken, kariyerinizle ilgili sürpriz olumlu haberler alabilirsiniz. İşinizden memnun değilseniz bu konuda ne yapmak istediğinizi netleştirebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Yeniay’ın talihlileri

4 Kasım 2018

 

KOÇ
Risk zamanı
Uranüs 6 Kasım’da burcunuza geri dönecek. Daha fazla risk alacak ve ilerlemenizi engelleyen durumlardan kurtulacaksınız. 7 Kasım’daki yeniay, bir hayalinizi gerçekleştirmeniz için gerekli parayı bulmanıza yardım edebilir.

BOĞA
Eski aşka merhaba
Eski bir sevgiliniz tekrar hayatınıza girebilir. Bu ilişkiye yeniden başlayabilir ya da aranızda artık hiçbir şey kalmadığını teyit edebilirsiniz. Para durumunuzda da bir iyileşme olması yüksek bir olasılık.

İKİZLER

Yazının devamı...

Merkür Jüpiterle buluşursa...

28 Ekim 2018

KOÇ
Romantik ilişki
Eğlenceli ve verimli bir haftaya hazır olun. 31 Ekim’de aniden romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Ancak uzun sürmeyebilir.

BOĞA
Parti ve davet
Bu hafta partnerlik eviniz oldukça hareketli, ilişkilerinize odaklanacaksınız. 31 Ekim’de bir parti veya davet verebilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...