"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Merkür düz hareketine dönüyor,dertler bitiyor!

24 Mart 2019

KOÇ
İlham geliyor
Merkür haritanızın dinlenme evinde gerilemede olduğu için iletişimde yaşanan sorunlar sizi telefonunuzdan uzak durmaya itmiş olabilir. Bu hafta nihayet bu sorunlar son bulacak. Hafta başında Merkür’ün Neptün ile teması da ilham getirecek.

BOĞA
Para enerjisi
Mars burcunuzdan geçtiği için bu ay kendinizi çok daha hırslı hissetmiş olabilirsiniz. Haftanın sonunda Mars sonunda manzarasını değiştirecek ve para evinize girecek. Bu bastırılmış enerjiyi para kazanma çabalarınıza yönlendirebileceksiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Merkür kime ne getiriyor?

17 Mart 2019

Koç-Karışıklıklara dikkat
Kasım ayından beri bir kursa gitmeye başlamış veya yurtdışına bir seyahat planlıyor olabilirsiniz. Eğer bu hafta seyahat edecekseniz gecikmeleri ve karışıklıkları önlemek için yolculuk detaylarınızı iyice gözden geçirin.
Boğa-Borç meselesini konuşun
Arkadaşlarınızla para konusunda yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Bir arkadaşınıza borç verdiyseniz, bu parayı hemen geri alamayacaksınız. arkadaşınızla içten bir konuşma yapıp bu durumu ortadan kaldırabilirsiniz.
İkizler-Verimli bir hafta
Profesyonel hayatınızda gecikmeler ve yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Cuma gününe dikkat, işler iyice karışabilir. Her ne kadar iletişim sorunları yaşasanız da genel olarak verimli bir hafta geçireceksiniz.
Yengeç-Vaktinden erken gidin

Yazının devamı...

Kaos içindeki düzen

10 Mart 2019

KOÇ-Yolculuk detaylarına dikkat!
Bir ders almaya başlamış veya yurtdışına bir seyahat planlıyor olabilirsiniz. Seyahat edecekseniz gecikme ve karışıklıkları önlemek için yolculuk detaylarınızı iyice gözden geçirin. Perşembe günü kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
BOĞA-Maddi konular gündemde
Arkadaşlarınızla para konusunda yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Borç verdiyseniz hemen geri alamayacaksınız. Burcunuzda bulunan Mars, seyahat ve yükseköğrenim evinizdeki Satürn’e destek olacak ve ufkunuzu genişletmeniz için sizi teşvik edecek.
İKİZLER-Verimli bir hafta
Profesyonel hayatınızda gecikmeler ve yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz. Özellikle cuma gününe dikkat edin. İletişim sorunları yaşasanız da, aksiyon gezegeni Mars, disiplin gezegeni Satürn’le işbirliği yaptığından genel olarak verimli bir hafta geçireceksiniz.
YENGEÇ-Biraz düşünün

Yazının devamı...

Gezegenler ‘yavaşla’ diyor

3 Mart 2019

KOÇ

Rahatlama zamanı

 Bu dönemde biraz dinlenmek ve enerjinizi toplamak isteyebilirsiniz. Yeniayın gerçekleştiği gün, ne yapacağı belli olmayan gezegen Uranüs sonunda (84 yıl sonra geri dönmek üzere) burcunuzu terk ederken, bir rahatlama ve sakinlik hissedebilirsiniz.

 BOĞA

Zor bir hafta

 Uranüs çarşamba günü yedi yıl kalmak üzere burcunuza girerken, rutinin dışına çıkmak için güçlü bir istek duyabilirsiniz. Bu hafta hiçbir şey tam istediğiniz gibi gitmeyebilir. Ancak harika sürprizlerle karşılaşmanız da mümkün.

 İKİZLER

Mail’leri bir daha okuyun

Yazının devamı...

Enerjik hafta!

24 Şubat 2019

KOÇ
İçgüdülerinize güvenin
Çarşamba Güneş yöneticiniz Mars’a olumlu sinyaller gönderirken, her ne yapmak istiyorsanız, o konuda destekleneceksiniz. Karşılaşabileceğiniz her tür durumda iç güdülerinize güvenin. Güneş ve Mars işbirliği size rehberlik edecek.
BOĞA
Güçlü, kararlı ve zarif
Mars Güneş’le buluşurken, gerçekleştirmeye çalıştığınız hedefler konusunda daha kararlı olacak ve güçlü bir irade sergileyeceksiniz. Cuma aşk ve güzellik gezegeni Venüs kariyer evinize girecek ve işle ilgili her tür ilişkinize zarafet katacak.
İKİZLER

Yazının devamı...

Dolunayla gelen sürpriz

17 Şubat 2019

KOÇ
İki önemli gün
Başak burcunda gerçekleşecek dolunayla, bir projeniz sonuçlanabilir. 3 Şubat’tan beri kariyer evinizi ziyaret eden Venüs bu hafta iki önemli bağlantı kuracak. Bunlardan ilki Pazartesi, ikincisi de Cuma gerçekleşecek. Dolayısıyla bu hafta üst yönetimle aynı masada buluşursanız, etkileyici olacaksınız.

BOĞA
Kararlı olun
Bu hafta, yaratıcılık gerektiren konularda arkadaşlarınız size ilham verebilir. Yöneticiniz Venüs, bu hafta Satürn ve Plüton’la güçlü bağlantılar kuracak. Dolayısıyla gittiğiniz yoldan ayrılmama kararlılığınızı sürdürün.

Yazının devamı...

Büyük buluşma

10 Şubat 2019

KOÇ
Sakin olun!
Bu hafta yöneticiniz Mars burcunuzdaki sürpriz gezegeni Uranüs’le buluşurken düşünmeden hareket edebilirsiniz. Mars sonra sakin bir burç olan Boğa’ya geçecek. O nedenle Sevgililer Günü’nü kutluyorsanız, sakin ve romantik zamanlar geçireceksiniz

BOĞA
Mars cesareti
Perşembe Mars burcunuza gireceğinden, enerjik ve harekete geçmeye hazır olabilirsiniz. İster bir yoga kursuna başlamak isteyin ister Sevgililer Günü yemeğine çıkın, Mars size her konuda güç ve cesaret verecek.

İKİZLER

Yazının devamı...

Yeniay, yeni başlangıçlar

3 Şubat 2019

KOÇ: Sosyal hedefler belirleyin

Yeni bir arkadaş edinebilir ya da eski bir arkadaşınızla tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Kendinize sosyal açıdan yeni hedefler belirlemek için mükemmel zaman. Yardım kuruluşlarında gönüllü olabilir, sosyal medyada takipçi sayınızı ikiye katlayabilirsiniz.

BOĞA: İş değiştirebilirsiniz

İşinizden memnun değilseniz, bu durumu değiştirmeniz için gezegenler sizi teşvik edecek. Gezegen hareketleri işinizle ilgili memnuniyetsizlikleri ortadan kaldırmak ve değişiklik yapmak için size ideal bir ortam hazırlayacak.

İKİZLER: Size yol göründü

Bu hafta uzun mesafeli yolculuklar evinizde o kadar çok gezegen toplanacak ki, bir yerlere gitmeye can atacaksınız. Uzak bir yere seyahat planlamak ya da arkadaşlarınız veya partnerinizle bir hafta sonu kaçamağı yapmak için ideal bir zamanda olacaksınız.

YENGEÇ: Aradığınız para geliyor

Dışarıdaki kaynaklardan para bulmaya çalışıyorsanız, iş planınızı veya kişisel bütçenizi gözden geçirmeniz gerekecek. Hedeflerinize ulaşmak için gayret etmelisiniz. Bu konularda harekete geçmek için ideal bir zamandasınız.

Yazının devamı...