"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Susan Miller

Herkese aşk, kariyer, para Oğlaklar’a yine kavga...

17 Haziran 2018

Rüyalara dikkat!
KOÇ
Bu hafta ev ve aile konularına odaklanacaksınız. İşte meşgul olduğunuzdan dolayı ailenizi ihmal ettiyseniz, bu durumu dengelemek için iyi bir zaman. Gördüğünüz rüyalara dikkat edin ve iç güdülerinize güvenin.

Çok canlı bir hafta
BOĞA
Kardeşinizden güzel bir haber alabilirsiniz. Yazmak ve sosyalleşmek için çok iyi bir zaman. Çok canlı bir hafta. 22 Haziran birisiyle çıkmak ve ya da ilginç insanlarla tanışmak için ideal yapacak.

Yazının devamı...

Yeniay, yeni umutlar

10 Haziran 2018

KOÇBekârlara iyi haber
Venüs, 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar Aslan burcunu ziyaret ederken, popülariteniz tavan yapacak. Bekârsanız, o dönemde birisiyle tanışma şansınız çok yüksek olacağından, dışarı çıkıp mümkün olduğunca çok sosyalleşin. Ancak Venüs 14 Haziran’da Uranüs’le ters düşeceğinden, birisiyle buluşmak için o günden kaçının.

BOĞA
Zam için doğru zaman
Bu hafta yeni başlangıçlar, değişimler ve bitişler yaşayabilirsiniz. 13 Haziran’daki yeniayla birlikte gelirinizi artırmak için fırsatlar yakalayacaksınız. Yeniayın enerjisini, maaşınıza zam istemek ya da kendi işinizi yapıyorsanız, fiyatlarınızı artırmak için kullanabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Kilit tarih 5 Haziran

3 Haziran 2018

KOÇ
Beklenmedik masraf
Yapacak çok şeye rağmen yeterince zaman olmadığını düşüneceksiniz. 5 Haziran’da bazı planlar veya önemli bir anlaşma yapıyor olabilirsiniz. Sosyal hayatınızda beklenmedik bir masrafla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA
Heyecan verici hafta
Kariyerinizde değişiklikler yapabilirsiniz veya profesyonel itibarınız yükselebilir. 5 Haziran’da önemli bir satış ya da bir iş planı yapabilirsiniz. Kardeşinizle para konusunda anlaşmazlık yaşanabilir. 6-7 Haziran’da kontrat imzalamayın.

İKİZLER

Yazının devamı...

Dolunaya dikkat

27 Mayıs 2018

Fırsatlar kapıda (KOÇ)

Aşk ve kariyer açısından harika fırsatlar yakalayacağınız bir hafta. Bugün bir terfi, önemli bir mali destek alabilirsiniz. 29 Mayıs’ta medyada görünme fırsatı yakalayacaksınız. 1 Haziran, yeni bağlantılar kurmak için ideal.

Para geliyor (BOĞA)

Bugün eğitim, tıp ya da maneviyat alanında karizmatik bir liderle bağlantı kurabilirsiniz. 29 Mayıs’ta elinize önemli miktarda bir para geçebilir. 1 Haziran’da iş konusunda pazarlık gücünüz yüksek. 1-2 Haziran, romantik geçecek.

Dolunayda nişan (İKİZLER)

Bu haftanın öne çıkan konuları ortaklıklar ve kâr. Prestijli bir müşteri kazanabilirsiniz. Dolunayda nişanlanmanızı veya yeni bir iş ortaklığını kutluyor olabilirsiniz. 1 Haziran, önemli bir toplantıya girmek ya da sunum yapmak için ideal.

Ruh ikiziniz yolda (YENGEÇ)

Bu hafta popülerlik yarışmasını kazanabilirsiniz. Bekârsanız, ruh ikizinizi bulabilir ya da yaratıcılık gerektiren bir alanda güçlü bir iş ortaklığı yapabilirsiniz. 1 Haziran’da romantik açıdan harika bir gün geçireceksiniz.

Yazının devamı...

Hoş geldin Güneş!

20 Mayıs 2018

KOÇ
23 Mayıs’a dikkat!
Güneş, 20 Mayıs’ta bir ay boyunca kalmak üzere İkizler bur-cuna girerken, sizin de üçüncü evinizi aydınlatacak. İletişim, kısa mesafeli seyahatler, kardeşleriniz, semtiniz ya da yeni fi-kirler öne çıkacak. Mars, 23 Mayıs’ta Güneş’le uyum içindey-ken, çok para kazanabileceğiniz yeni bir projeye başlayabilirsiniz.

Güneş hem 21 Haziran’a kadar İkizler burcunda hem de 23 Mayıs’ta Mars’la uyum içinde olacak.

BOĞA

Yazının devamı...

Değişimden kaçılmıyor

13 Mayıs 2018

KOÇ
Risk almayın
15 Nisan’da kazanç evinizde gerçekleşecek yeniay, gelirinizi artırmanızı sağlayacak yeni bir dönem başlatırken, bu hafta para konuları öne çıkacak. Uranüs de aynı gün para evinize girerek bu yeni dönemin bir parçası olacak. Kurumsal dünyadan ayrılıp, hayallerinizi gerçekleştirmek için kendi işinizi başlatabilirsiniz. Mars 16 Mayıs’ta Uranüs’le anlaşmazlık yaşarken, parasal konularda risk almayın.


BOĞA
Büyük bir değişiklik

Yazının devamı...

12 Mayıs’a dikkat

6 Mayıs 2018

KOÇ
Müthiş iki gün
İş hayatınız açısından iki müthiş gün sizi bekliyor. 8 Mayıs’ta Jüpiter bir dizi şans getirecek. Bu fırsatları gelirinizi artırmak veya sürekli gelir getirecek bir durum yaratmak için kullanın. 9 Mayıs, toplantı, mülakat ve sunum yapmak için ideal.

 BOĞA
Spotlar üzerinizde
Bugün sosyalleştiğiniz takdirde çok iyi zamanlar geçireceksiniz. Sosyal sorumluluk aktiviteleri için de çok uygun. 8 Mayıs’ta size fırsat kapısı açabilecek birisiyle tanışabilirsiniz. 9 Mayıs’ta medya, akademi, yayıncılık dünyasından teklif alabilirsiniz.

İKİZLER

Yazının devamı...

Dolunay hepimize iyi gelecek

29 Nisan 2018

KOÇ : 30 Nisan’daki dolunay, para evinizi aydınlatacak. Mali açıdan kendinizi nasıl garantiye alacağınızı düşündürtecek. Vereceğiniz kararlar etkili olacak.

BOĞA: İlişkinizi resmiyete dökebilirsiniz. Bu evlilik, nişan olabileceği gibi, bir iş ortaklığı anlaşması imzalamak da olabilir. Bu harika durum için on yıldan fazla bekliyorsunuz.

İKİZLER: Dolunay sağlıkla ilgili bir konuyu öne çıkaracak. Ameliyat olmak gerekiyorsa hızlı şekilde iyileşeceksiniz. Diyet ve spor programınızı da iyileştirebilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta aşk öne çıkacak. Bekârsanız, nefesinizi kesecek bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz varsa, nişanlanabilir, hatta evlenebilirsiniz.

ASLAN: Dolunay ev hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Bir gayrimenkul alıyor veya satıyorsanız, kârlı çıkacaksınız. Tadilat projesiyle evinizin değerini artıracaksınız.

BAŞAK: Bir kontrat imzalayabilir, veya bir teklif sunabilirsiniz. Yakınlarınız sizden tavsiye almak isteyecek. 30 Nisan’da seyahat muhteşem geçecek.

TERAZİ: Dolunay para gelişini artıracak. Yeni bir iş için görüşme yapıyorsanız, maaş konusunda anlaşacaksınız. Bir emeklilik ya da tasarruf hesabı açabilirsiniz.

AKREP:

Yazının devamı...