Yengeç Burcu Aylık Yorum

YENGEÇ BURCU

23 Haziran / 22 Temmuz

  • Mottosu: Merhametsiz insanları hayatım boyunca anlamayacağım!
  • Yönetici Gezegeni: Ay
  • Elementi: Su
  • PAYLAŞ

Sevgili Yengeçler ve yükselen burcu Yengeç olanlar, hayatınızdaki önemli bir kadınla bir ortaklık ya da özel bir nedenden ötürü destek görebilirsiniz. Bu kadın size hayatınızı değiştirebilecek desteği sunabilir. Tabi bu sizin doğum haritanıza göre anlam kazanır. Belki bu kadın, eski aşkınızdır belki annenizdir belki bir patronunuzdur vs. Bu ay genelinde beklediğiniz parayı alabilirisiniz. Bunu alırken çatışmalardan uzak durmalısınız. Bu ay boyunca, gerçekçi olmayan veya aceleci beklentilerinizden doğabilecek hayal kırıklıklarına dikkat edin. Ekim size yeni bir çaba veya değişim geliştirme konusunda başarı getirebilir. Davalar veya devletle ilgili işlere mümkün oldukça bu ay girişimde bulunmamalısınız. Gecikmeli veya sizin için başka bir şekilde olumsuz olabilir. Bu ay boyunca, hayatınızda önemli bir kişinin (iş ortağı, anne, baba, eş, kardeş, yakın arkadaş vs) bir kişinin sizi yanılttığını görebilir ve bazı yalanlarına şahitlik edebilirsiniz. Sizlerde bir şeylerin farkındasınız ama bunu en azından 13 ekime kadar sakince gözlemlemelisiniz. Bununla ilgili konuları sadece tespit ederek onun bu yaptıklarına sessiz kalmayı seçebilirsiniz.

Onun yalanlarının ve ikiyüzlülüğünün farkındasınız, ancak şimdilik çeşitli nedenlerden dolayı yanıt vermekten kaçınmalısınız. Planlarınızın ve beklentilerinizin çoğunu gerçekleştirebileceğiniz için verimli bir ay içinde olduğunuzu tekrar hatırlatmak isteriz. Genel olarak, neşeli ve iyimser bir ruh hali yaşayacaksınız. Gizli bazı planlarınız var ve bunları hayata geçirmek için biraz daha sabırlı olmalısınız. Bu ay Merkür ve Venüs’ün de etkisiyle de çevrenizdeki kişilere kendinizi veya yaptığınızı işi daha fazla anlatmak veya ikna etmek durumunda olabilirsiniz. Dinlenmek ve yaşadıklarınızı değerlendirmek, tıkanık yollarınızı açacağı gibi açık olan yollarda da daha iyi adımlarla yürüme fırsatı elde edebilirsiniz. Kişisel görünüşle ilgili yapmak istediğiniz değişikler varsa dinlenme esnasında bunları da yerine getirebilirsiniz. Aile hayatınızda ve partnerinizle ilgili anlaşmazlık ya da şüphelenme varsa bu sorunu geride bırakabilirsiniz. Tam da beklediğiniz gibi bir aşk kapınızı çalabilir. Artık mutlu olmaya hazırsınız. Duygusal ve kariyer hayatınızla ilgili özellikle ayın son günlerinde yeni bir başlangıç için adım atmakta artık kendinize güvenmeyi seçmelisiniz. Parlayan şansınızla hayatınızı daha iyiye taşıyabileceğiniz güzel bir ay dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Kendinizi bir boşluk hissi içinde hissederken her şeyin değiştiğini görebilirsiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Yanlış anlaşılmalar içerisinde kalmamaya dikkat etmelisiniz.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Yeni bir dil öğrenmek için bir girişim yapmaya ne dersiniz?Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Kendi kontrolünü sağlamak adına işinize yarayacak bazı yöntemler geliştirebilirsiniz.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Karşınızdaki insanın fikirlerini önemsediğinizi belirttiğiniz yaklaşımlar sergilerseniz günü başarılı sonuçlandırabilirsiniz.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Duygularınızı bastırmanız sizi baskıcı ve sert bir tavır içine sokabilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Olduğunuz yerde üzülmek yerine harekete geçin.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Konuşmak istemiyorsanız uygun bir gün belirleyin ve karşı taraftan izin isteyin.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Bugün yapmanız gereken alışverişlerde acele hareket etmeyin.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Bugün anlamsız güç savaşları içine girmek ya da ortaklarınızdan birinin sizi bu duruma sokuyor olması sizde kısmi bir gerilim yaratabilir.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Net tavrınızı ortaya koymanız bazen sert bir çıkış olarak da anlaşılabilir. Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Sizler için haftanın en verimli gününü bu şekilde geçirmeniz sizi hedeflerinizden uzaklaştırabilir.Devamı