Aslan Burcu Aylık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, bu ay yeni bir filmin vizyona girmesi gibi bir heyecan yaşamaya hazır olun. Hayatınızda yepyeni bir başlangıca doğru ilerliyorsunuz. Sadece bu ay içinde yakın bir arkadaşınızın ya da sevdiğiniz bir dostunuzun sağlığı ile ilgili endişe ya da kaygı sizde farklı duygular yaşatabilir. Belki de yakın arkadaşınızın sağlığı değil Sorun ne olursa olsun, şöyle düşünmelisiniz; “Dün başlamadı ve yarın çözülmeyecek.”
Bu ay iş ortaklarınızla önemli bir toplantı ya da önemli bir iş görüşmesi içinde olup 16 Ekim sonrası yepyeni bir projeye adım adım atabilirsiniz. Seyahat etmek için harika bir aydasınız.

Ekim yeni bir aşk ya da yeni bir romantik buluşma için heyecan verici olduğundan bahsetmek isterim. İçinizden hemen gelecek vaat ediyor mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Önemli olan birlikte geçireceğiniz harika zaman dilimi olacağını söyleyebilirim. Bu ay, uzun zamandır görmediğiniz insanlarla evinizi ziyaret etmekten keyif alacaksınız. Profesyonel istikrarlı bir duruş içinde olursanız kariyer gelişimi için muhteşem başarılar elde edebileceğinizi söyleyebiliriz. Bu ay özellikle yapmanız gereken yeni bilgiler öğrenmeniz ve yeni beceriler kazanmanızdır. Görevinizi değiştirmek veya işinizde sahip olduğunuz sorumlulukları genişletmeniz için büyük olasılıklar var. Maddi konularda olmadığınız kadar avantajlı teklifler içinde olabilirsiniz. İkna ve öğreti kabiliyetinizle, yaptığınız iş ya da eğitiminizle ilgili güzel ivmeler yakalayabilir, kariyerinizi geliştirecek ipuçlarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu ay özellikle 19-20-21 Ekim tarihlerinden alacağınız haberlerin doğruluğunu araştırmalısınız. Yolunuza taş koymak isteyen kötü niyetli kişilerle mücadele etmenize sebep olabilir. Sizden saklanan, gizli kalan ama farkında olduğunuz bir konu ile yüzleşebilirsiniz. Kendinizi asla açıklaması zor durumlar içine sokmamalısınız. Dikkatli olmalı ve güveneceğiniz kişileri iyi seçmelisiniz. İyi niyetinizi ve özgüveninizi asla bırakmadan hareket ettiğinizde, çıkış yolları sizi bulabilir. Bu ay daha bilge ve daha güçlü bir tavır içinde olmalısınız. İlişkilerinizi stabil tutmalısınız. Özellikle duygusal hayatınızda yaşayacağınız güzel gelişmeler, her şeye rağmen sizi mutlu edecektir. Vazgeçmemelisiniz. İyi niyetinizin karşılığını bulabileceğiniz güzel bir ay dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Çözüm oluşturmak ve tuzakları aşmak sizi kendinize karşı daha iyi hissettirecektir.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Karışık görünen detaylar bugün çözüme ulaşma noktasında sizi sevindirebilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Vergi, sigorta veya buna benzeyen ödemelerinizde yeni gelişmeler söz konusu olabilir.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Yeni insanlar tanımak için kendinize izin verin.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Hiçbir olayı yüzeysel değerlendirmemeniz gerekmektedir. Sabırlı olun.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Özgüven veya öz değer konularını hayatınızın içinde sorgulayabilirsiniz.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Bugün “Asla” dememeli ve her olayı olgunlukla karşılamalısınız.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Maddi anlamda yanılgılara açık bir gündesiniz.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Başkalarına yol gösterebilir ya da hayatlarında bir konuda rehberlik yapabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Manevi yönünüzü bugün güçlendirin.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Sanatsal yönden işlerle uğraşıyorsanız mutlaka bugün sanatla ilgilenin.Devamı