Aslan Burcu Aylık Yorum

ASLAN BURCU

23 Temmuz / 22 Ağustos

  • Mottosu: Benim dediklerim sonunda her zaman doğru çıkar!
  • Yönetici Gezegeni: Güneş
  • Elementi: Ateş
  • PAYLAŞ

Sevgili Aslanlar ve yükselen burcu Aslan olanlar, Eylül ayı sizleri eskiye dönük yaşanmışlıklarla ilgili telafileri yapabileceğiniz hatırlatmalarla karşılıyor. Bazı şanslar karşınıza öyle zamanlar da çıkar ki, bunu o an değerlendirmeniz gerekebilir. Doğru adımlar, doğru sonuçlara sizi götürecektir; bu ay bunu deneyimleyeceksiniz. Küllerinden doğmanızı sağlayan gücünüzü kendinizle yeniden buluşturacağınız günler sizleri bekliyor. Adalet ve barışı hissedebileceğiniz günlerin öncesinde, sizi olumsuz etkileyen durumlardan sıyrılmak için gereken koşullar birer birer hayatınıza dahil olabilir. Öncelikle istenmeyen bir ilişki ya da içinde rahat etmediğiniz bir kariyer hikayesi içindeyseniz bu ay bunları değiştirme cesareti içinde olabilirsiniz. Ancak özellikle ilk günlerde, bu durumlar karşısında tepki vermeden önce düşünmeniz ve hatta gerekirse susmayı tercih etmenizde fayda var. Ailenizin değer ve önemini anlayacağınız bir ay içindesiniz.

Yazışmalar, internet işleriniz, hukuki dosyalarınızla ilgili atacağınız adımları 14 Eylül’deki balık burcundaki dolunay sonrasında atmanızda fayda var. Duygusal hayatınızla ilgili ikilemler ya da içinden çıkmakta zorlandığınız gelişmeler önünüze gelebilir. Ancak destek göreceğiniz bazı kişiler tarafından istediğiniz değişim ve iyileşmeler işlerinizi daha iyi noktaya getirmeye yardımcı olabilir. Size cazip gelebilecek teklifler ve bu tekliflerin geldiği kaynaklar karşısında dikkatli olmalı, ince eleyip sık dokuyarak hareket etmelisiniz. Bu ay ki en önemli başarısınız sosyal çevrenizde insan kazanmak olacaktır. Sosyalleşmeli ve insan kazanma yönünde sevecen ve tahammülü olmalısınız.

Aile bireylerinden birinin sağlık problemi sizi üzmüş olabilir. Bunun için ise asla kendinizi üzmeyin. Ay’ın ortasından sonra alacağınız haber yüzünüzü güldürecektir. Sizler için parasal ve finansal konularda bu ay hesap kitap ayı olarakta söylenebilir. Yaşadığınız olumsuz durumlardan kendinize dersler ve iyi gelişmeler ortaya çıkarabilirsiniz. Gökyüzünün ve sakin, kararlı adımlarınızın desteğini görebilirsiniz. Hayran bıraktığınız ya da hayran kaldığınız sıra dışı arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Yağmurdan sonra doğan güneşle aydınlanacağınız bir güzel bir ay dileriz.

Yükselen Burç Hesaplama

Yükselen burcumuz, doğduğumuz anda ufuk çizgisinden yükselen burçtur. Dolayısıyla yükselen burç, kendi burcumuz kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder. Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

Aşağıda bilgilerinizi girerek yükselen burcunuzu hemen öğrenebilirsiniz.

DOĞUM SAATİNİZ
DOĞUM TARİHİNİZ
Lütfen boş alanları doldurunuz!

Burç Uyumu

Burcunuzu ve onun burcunu seçerek, birbirinize olan uyumunuzu hemen öğrenebilirsiniz.
SENİN BURCUN
ONUN BURCU
BURÇ UYUMUNU GÖSTER
KOÇ
BOĞA
İKİZLER
YENGEÇ
ASLAN
BAŞAK
TERAZİ
AKREP
YAY
OĞLAK
KOVA
BALIK

KOÇ BURCU BUGÜN

Şaşırtıcı bir haber alabilirsiniz.Devamı

BOĞA BURCU BUGÜN

Duygusal meseleler olabilir.Devamı

İKİZLER BURCU BUGÜN

Önyargıya kapılmayın.Devamı

YENGEÇ BURCU BUGÜN

Kendinize zaman ayıran aktiviteler içinde olmalısınız.Devamı

ASLAN BURCU BUGÜN

Uygulamaya geçmeden önce iyi araştırmalısınız.Devamı

BAŞAK BURCU BUGÜN

Gün sizin için yenilikleri fısıldıyor olabilir.Devamı

TERAZİ BURCU BUGÜN

Taviz vermemeye dikkat etmelisiniz.Devamı

AKREP BURCU BUGÜN

Bilginin peşinde olmalısınız.Devamı

YAY BURCU BUGÜN

Adımlarınızın daha iyi olması için değerlendirmeler yapabilirsiniz.Devamı

OĞLAK BURCU BUGÜN

Objektif bakış açısı günü kurtaracak nitelikte olacaktır.Devamı

KOVA BURCU BUGÜN

Hesaplamadığınız yanılma payları karşınıza çıkabilir.Devamı

BALIK BURCU BUGÜN

Yeni başlangıçlar yaşanabilir.Devamı